My Aunt’s Haired Pussy & Sex – Odisha Sexy Aunty Fuck

odia sex story

Haii ମୋ ନାଁ ରାଜା। ମୋ ମଝିଆ ଖୁଡିଙ୍କ ନାଆଁ ମଞ୍ଜୁ । ତାଙ୍କ ସାଙ୍ଗରେ ମୋର ଭାରି ଭଲ ପଡେ଼। ସେ ଦଶମ ଶ୍ରେଣୀ ଯାଏ ପାଠ ପଢ଼ିଛନ୍ତି। ଦେହର ରଙ୍ଗ ତାଙ୍କର ଗୋରା ନ ହେଲେ କ’ଣ ହେଲା, ତାଙ୍କ ଗଢ଼ଣ ବହୁତ ସୁନ୍ଦର। ତନୁ ପାତଳୀହେଲେବି ତାଙ୍କ ଛାତି ଆଉ ନିତମ୍ବ ଆକର୍ଷଣୀୟ। ସେ ଗୋଟିଏ ପିଲାର ମାଆ। କଥାରେ ଅଛି ଗୋଟିଏ ଛେଲେର ମାଆ ଘି। ସତରେ ମଝିଆ ଖୁଡ଼ି ପୁରା ଘିଅ। ତାଙ୍କର ଗୋଟିଏ ବୋଲି ପୁଅ ମୁନା। ବୟସ ତାକୁ ଛଅ ବର୍ଷ।

Join New Sex Group

ସେ ମୋ ବୋଉକୁ ଭାରି ଭଲ ପାଏ। ରାତିରେ ବି ସେ ମୋ ବୋଉ ପାଖରେ ଶୁଏ। ଦାଦା ବାହାରେ ଚାକିରୀ କରନ୍ତି। ଦୁଇ ତିନି ମାସରେ ଥରେ ଘରକୁ ଆସନ୍ତି। ମୋ ବୟସ ସେତେବେଳକୁ ୧୫ବର୍ଷ। ମୁଁ ନବମଶ୍ରେଣୀରେ ପଢ଼ୁଥିଲି। ମୁଁ ସବୁବେଳେ ମଝିଆ ଖୁଡ଼ିଙ୍କ ପାଖ ପାଖ ହୁଏ। ସିଏ ବି ମୋତେ ଭାରି ଭଲ ପାଆନ୍ତି। ବେଳ ମିଳିଲେ ଆମେ ଦୁହେଁ ବସି ବହୁତ ଗପୁ। ମଝିଆଁ ଖୁଡି ଭାରି ଇଏ। ସବୁବେଳେ ଖାଲି ତାଙ୍କର ଟୋକା ଟୋକିଙ୍କ ଗପ।

କୋଉ ଟୋକା କୋଉ ଟୋକି ସାଙ୍ଗରେ କ’ଣ କଲା, କୋଉ ମାଇକିନିଆ କୋଉ ମରଦ ସାଙ୍ଗରେ ହେଁ ହେଁ ଫେଁ ଫେଁ ହେଲା, ମୋ ସହିତ ଏଇଆ ସବୁ ଗପନ୍ତି। ମତେ ତାଙ୍କ କଥା ଶୁଣିବାକୁ ଭାରି ଭଲ ଲାଗେ। ସେ ମତେ ବେଳେବେଳେ ଥଟ୍ଟା କରି କହନ୍ତି – ରାଜୁ, କୋଉ ଝୁଅ ପିଲା ଉପରେ ଆଖି ପକେଇଲଣି ନା ନାହିଁ। ତାଙ୍କ କଥା ଶୁଣି ମୁଁ ଲାଜେଇ ଯାଏ। ଦିନେ ଆମେ ବସି ଗପିବା ବେଳେ କହିଲେ – ବୁଝିଲ ରାଜୁ, ଆଜି ଖରାବେଳେ ମୁଁ ପରିସ୍ରା କରିବାକୁ ବାରି ପଟଳୁ ଯାଇଥିଲି।

ଦେଖିଲି ଗୋଟାଏ ଅଣ୍ଡିରା କୁକୁର ଆଉ ଗୋଟାଏ ମାଈ କୁକୁର ଉପରେ ଚଢ଼ିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରୁଚି। ମାଈ କୁକୁରଟା ଖାଲି କୁଁ କୁଁ ହଉଚି ଆଉ ଅଣ୍ଡିରା କୁକୁରକୁ ତା ଉପରେ ଚଢ଼ିବାକୁ ଦଉନି। ଶେଷର ଅଣ୍ଡିରା କୁକୁରଟା ତା ଆଗ ଦୁଇ ଗୋଡ଼ରେ ମାଈ କୁକୁରର ଅଂଟାକୁ ଜାବୁଡ଼ି ଧରି ଖାଲି ପେଲି ପକେଇଲା। ଏ କୁକୁରଙ୍କ ଚଢ଼ା ଚଢ଼ି ଦେଖିଲେ ମୋ ମନ କ’ଣ ହେଇଯାଏ। ଆଚ୍ଛା ରାଜୁ , ତମେ କେବେ ଅଣ୍ଡିରା କୁକୁର ମାଈ କୁକୁର ଚଢ଼ାଚଢ଼ି ହେବା ଦେଖିଚ ନା।

ସେକ୍ସ ଗ୍ରୁପ୍ ରେ ଜୟେନ ହୁଅନ୍ତୁ

ମୁଁ ଖୁଡ଼ିଙ୍କ ମୁହଁକୁ ଚାହିଁଲି। ଖୁଡି ହସିଦେଇ ତାଙ୍କ ବାଆଁ ହାତଟା ଶାଢ଼ୀତଳେ ପୁରେଇ ଜଂଘସଂଧି କୁଣ୍ଡେଇ ହେଲେ। ଖୁଡ଼ିଙ୍କ କଥା ଶୁଣି ମୋ ଦେହ କ’ଣ ହେଇଗଲା। ପ୍ୟାଂଟ ଭିତରେ ମୋ ବାଣ୍ଡଟା ଶକ୍ତ ହୋଇ ଉଠିଲା। ସତରେ ମଝିଆ ଖୁଡି ଭାରି ସେକ୍ସି ମାଇକିନିଆ। ଆମ ବାରିପଟରେ ଗୋଟାଏ ବଡ ପୋଖରୀ ଅଛି। ସେଥିରେ ଆମ ଘରର ପ୍ରାୟ ସମସ୍ତେ ଗାଧାନ୍ତି। ମଝିଆଁ ଖୁଡି ବି ସବୁଦିନେ ସେଇ ପୋଖରୀରେ ଗାଧାନ୍ତି।

ଖୁଡ଼ି ଗାଧୋଇ ଯିବାକୁ ବାହାରିବା ବେଳକୁ ମୁଁ ଆଗରୁ ଯାଇ ପୋଖରୀ ପାଖ କିଆବୁଦା ପାଖରେ ଲୁଚି ବସେ। ଖୁଡ଼ି ଯାଇ କିଆବୁଦା ପାଖରେ ଝାଡା ବସନ୍ତି। ଖୁଡ଼ିଙ୍କ ଉଚ୍ଚା ଲଙ୍ଗଳା ଗାଣ୍ଡିକି ମୁଁ ଲୁଚି ରହି ଦେଖେ। ତାଙ୍କ ଗାଣ୍ଡକି ଦେଖି ମୋ ବାଣ୍ଡ ଟିଙ୍ଗେଇ ପୁରା ଛିଡା ହେଇଯାଏ। ମୁଁ ବାଣ୍ଡକୁ ମୁଠେଇ ଧରି ଜୋର ଜୋର ମୁଠିମାରେ। ଗରମ ପାଣି ବାହାରି ଗଲା ପରେ ଶାନ୍ତିଲାଗେ। ଖୁଡି ଗାଧେଇ ସାରି ଓଦା ଲୁଗା ବଦଳି ବାହାରିବା ବେଳକୁ ମୁଁ ପୋଖରୀକି ଗାଧେଇବା ପାଇଁ ଯାଇ ପହଞ୍ଚେ।

ସେତେବେଳକୁ ମଝିଆ ଖୁଡି ଓଦା ଲୁଗାରେ ପୋଖରୀରୁ ଉଠୁ ଥାଆନ୍ତି। ଓଦା ଲୁଗା ,ତାଙ୍କ ଦେହସାରା ଜଡି ଯାଇଥାଏ। ତାଙ୍କର ଚେକା ଚେକା ବଡ ଉଚ୍ଚା ଦୁଧ ଦିଇଟା ଥଲଥଲ ହଉଥାଏ। ମୋତେ ଦେଖି ମୁରୁକି ହସିଦେଇ ଓଦା ସାୟାଟାକୁ ତାଙ୍କ ଛାତିରେ ବେଢ଼େଇ ଦିଅନ୍ତି। ପତଳା ଓଦା ଶାଢ଼ୀ ଭିତରୁ ଫୁଟି ଦିଶୁଥିବା ଖୁଡ଼ିଙ୍କ ଲଙ୍ଗଳା ଦେହକୁ ଦେଖି ମୁଁ ପୁରା ଅସମ୍ଭାଳ ହୋଇ ଉଠେ। ଦିନକର ଘଟଣା। ସାଇର ଜଣେ ଜେଜେ ମରି ଯାଇ ଥିବାରୁ ଆମର ଅଣଶୁଦ୍ଧିଆ ହୋଇଥିଲା।

ତେଣୁ ବାପା, ଦାଦା, ସାନଦାଦା ରାତିରେ ଘରେ ନ ଶୋଇ ବାହାରେ ଶୋଇଲେ। ମୋ ବୋଉ ଝିଅ ସାଙ୍ଗରେ ଗୋଟାଏ ଘରେ ଶୋଇଲା। ମୁଁ ଖାଇସାରି ଯାଇ ମଝିଆ ଖୁଡିଙ୍କ ରୁମରେ ଶୋଇ ପଡିଲି। ମଝିଆ ଖୁଡି ଖାଇସାରି ଆସି ଦେଖିଲେ ମୁଁ ତାଙ୍କ ରୁମରେ ଶୋଇଛି। ସେ କିଛି ନ ଭାବି ମୋ ପାଖରେ ଶୋଇ ପଡିଲେ। ମୋତେ କେହି ଖୋଜିଲେ ନାହିଁ କି ଡାକିଲେ ନାହିଁ। ମୋତେ ନିଦ ହେଉ ନ ଥିଲା। ବିଛଣାରେ ଛଟପଟ ହେଇ ମୁଁ ଖାଲି ଏ କଡ ସେ କଡ ମାଡି ଶୋଉଥିଲି।

ଖୁଡି ମୋ ଆଡକୁ ଗାଣ୍ଡି ଦେଖେଇ ପଛକରି ଶୋଇଥିଲେ। ପରିସ୍ରା କରିବାକୁ ଯିବା ବାହାନାରେ ଯାଇ ଘରେ ସମସ୍ତେ ଶୋଇଲେଣି କି ନାହିଁ ଦେଖି ଆସିଲି। ପୁଣି ଆସି ଖୁଡ଼ିଙ୍କ ପାଖରେ ଶୋଇଲି। ହେଲେ ନିଦ ହେଲାନି। ଖାଲି ଖୁଡିଙ୍କ କଥା ମନକୁ ଆସିଲା। ସେ ଗାଧେଇ ସାରି ଓଦା ଲୁଗାରେ ଆସିଲା ବେଳେ ଓଦା ଶାଢ଼ୀ କେମିତି ତାଙ୍କ ଗାଣ୍ଡି ଆଉ ଦୁଧରେ ଜଡି ଯାଇଥାଏ। ଦିଇ ପିଚା ସନ୍ଧିରେ ଶାଢ଼ୀ କେମିତି ପଶି ଯାଇଥାଏ।

ଓଦା ଶାଢ଼ୀ ଭିତରୁ ତାଙ୍କର ଦୁଧଭୁଣ୍ଡି ଆଉ ଭୁଣ୍ଡି ଚାରିପାଖ କଳାଅଂଶ କେମିତି ଦେଖାଯାଏ। ସେଇକଥା ମନେ ପଡି ମୋ ମନ ଅସମ୍ଭାଳ ହୋଇ ଉଠିଲା। ମୋ ହାତଟା ନେଇ ଖୁଡିଙ୍କ ଉଚ୍ଚା ଗାଣ୍ଡି ଉପରେ ରଖିଲି। ଖୁଡ଼ି କିଛି କହିଲେ ନାହିଁ। ମୋର ଉତେଜନା ଆହୁରି ବଢ଼ିଗଲା। ମୁଁ ତାଙ୍କ ଗଣ୍ଡିକି ସାଉଁଳିଲି. ଆସ୍ତେ ଆସ୍ତେ ଚିପିଲି। ସେ କିଛି କହିଲେନି। ତାପରେ ହାତ ନେଇ ସିଧା ତାଙ୍କ ଦୁଧ ଉପରେ ରଖିଲି। ତଥାପି ତାଙ୍କର କିଛି ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ନ ଥିଲା।

ତା ପରେ ଭାବିଲି, ଖୁଡି ତ ମୋଟେ ୧୫ ମିନିଟ୍ ହେଲା ଇଲେ, ନିଦ ହେଇଗଲା ନା କ’ଣ? ମୁଁ ତଳ ପଟରୁ ତାଙ୍କ ଶାଢ଼ୀ ଆଉ ସାୟାକୁ ଉପର ଆଡକୁ ଟାଣି ଟାଣି ଅଂଟା ଉପର ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଉଠେଇ ଦେଲି। ଓଃ.ଖୁଡିଙ୍କର କି ଗାଣ୍ଡି। ଖୁଡ଼ିଙ୍କର ଉଚ୍ଚା ମାଂସାଳ ଗାଣ୍ଡି। ଦିଇ ଜଙ୍ଘ ଫାଙ୍କରେ କଳା କଳା ବାଳ ଗୁଡାକୁ ଦେଖିଲା ପରେ ଖୁଡିଙ୍କ ବିଆ ଭିତରେ ପଶିବା ପାଇଁ ମୋ ବାଣ୍ଡ ଅସମ୍ଭାଳ ହୋଇଗଲା। ମୁଁ ମୋ ପେଣ୍ଟକୁ ଖସେଇ ଦେଇ ମୋର ବାଣ୍ଡକୁ ବାହାର କରିଆଣି ବାଣ୍ଡ ଅଗକୁ ନେଇ ଖୁଡିଙ୍କ ଗାଣ୍ଡି ଫାଙ୍କରେ ଲଗେଇ ଦେଲି।

ତାପରେ ତାଙ୍କ ଦୁଧକୁ ଆସ୍ତେ ଆସ୍ତେ ଚିପିଲି। ଖୁଡିଙ୍କ ଦୁଧକୁ ଭଲକରି ଚିପିବା ପାଇଁ ମୁଁ ଯେତେ ଉପରକୁ ଉଠୁଥିଲି ମୋ ବାଣ୍ଡ ତାଙ୍କ ଗାଣ୍ଡିରେ ସେତେ ମାଡି ହେଉଥିଲା। ମୋତେ ଲାଗିଲା ଖୁଡି ଶୋଇ ନାହାଁନ୍ତି ଚେଇଁଛନ୍ତି। ମୁଁ ଭାବିଲି, ଖୁଡି ଯଦି ଜାଣିକରି କିଛି ନ କହି ଚୁପ୍ ରହୁଛନ୍ତି, ତା ମାନେ ଖୁଡ଼ିଙ୍କର ଇଚ୍ଛା ଅଛି। ତେଣୁ ମୁଁ ଡରିବି କାହିଁକି। ମୁଁ ମୋ ପେଣ୍ଟଟା ଖୋଲିଦେଇ ଲଙ୍ଗଳା ହେଇ ପଡିଲି। ମୋ ହାତକୁ ତାଙ୍କ ଦୁଇ ଜଙ୍ଘ ଭିତରେ ନେଇ ତାଙ୍କ ବିଆରେ ମାରିଲି।

ତାଙ୍କ ବିଆ ସେତେବେଳକୁ ନାଳେଇ ଯାଇ ଓଦା ହୋଇ ସାରିଥିଲା। ବିଆ ଭିତରକୁ ଆଙ୍ଗୁଳି ଦାବିଦେଲି। ଆଙ୍ଗୁଳିଟା ଭିତରକୁ ଗଳିଗଲା। ଖୁଡି ‘ଉହୁଃ’ ବୋଲି ପାଟିକରି ଉଠିଲେ। ବୁଲିପଡି ମୋ କାନରେ କହିଲେ – ଯାଃ.ରାଜୁ, ତମେ ଭାରି ଦୁଷ୍ଟ। ଖୁଡିକି ବି ଛାଡିଲ ନାହିଁ। ଖୁଡି ଗାଣ୍ଡିରେ ବି ବାଣ୍ଡ ଲଗେଇ ଦେଲ। ଖୁଡ଼ିଙ୍କ ମୁହଁରୁ ଏମିତି ଅଭଦ୍ର କଥା ଶୁଣି ମନ ହେଉଥି ା ଖୁଡିଙ୍କି ମାଡିବସି ଗେହଁି ପକାନ୍ତି।

Join Our Sex Group

  • ମୁଁ କହିଲି – ଖୁଡି, ମୋ ବାଣ୍ଡ ହିଟ୍ ହେଇଗଲାଣି। ଆଉ ମୋଟେ ସମ୍ଭାଳି ହଉନି।
  • ଖୁଡି କହିଲେ – କାହିଁକି? ଆଜି ସକାଳେ ମୁଠି ମାରିନ କି?
  • ମୁଁ କହିଲି – ମୁଁ ମୁଠି ମାରିବା କଥା ତମେ କେମିତି ଜାଣିଲ?
  • ଖୁଡି କହିଲେ – ମୁଁ ସବୁ ଜାଣିଚି। ମୁଁ କିଆବୁଦା ପାଖରେ ଝାଡା ବସିବା ବେଳେ ଆଉ ଗାଧେଇବା ବେଳେ ତମେ କିଆ ବୁଦା ସେପଟେ ଲୁଚିରହି ମତେ ଦେଖ ମୁଠି ମାର।
  • ମୁଁ କହିଲି – କ’ଣ କରିବି ଖୁଡି, ତମ ଉଚ୍ଚା ଗାଣ୍ଡି ଆଉ ବଡ ବଡ ଦୁଧ ଦେଖିଲେ ମୁଁ ସମ୍ଭାଳି ରହିପାରେନି। ଖୁଡି, ଦାଦାଙ୍କୁ ତ ସବୁଦିନେ ଦଉଚ, ମତେ ଥରେ ଦଉନ। ଭାରି ଇଚ୍ଛା ହଉଚି।
  • ଖୁଡି କହିଲେ – ମୁଁ ତମକୁ ଦବାକୁ ମନା କରୁନି ହେଲେ, ତମେ ଏତେ ଛୋଟ ପିଲାଟା। ମତେ ସମ୍ଭାଳି ପାରିବ ତ।
  • ମୁଁ କହିଲି – ସମ୍ଭାଳିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିବି। ଥରେ ପରୀକ୍ଷା କରି ଦେଖ।

ଖୁଡି ମୋ ମୁହଁକୁ ନେଇ ତାଙ୍କ ଦୁଇ ଜଙ୍ଘ ମଝିରେ ମାଡି ଧରି କହିଲେ – ଆକୁ ଆଗେ ଚାଟ। ମୁଁ ଖୁଡିଙ୍କ ବିଆରେ ମୁହଁ ଲଗେଇ ଚୁଚୁମି ପକେଇ ଚାଟିବାକୁ ଲାଗିଲି। ତାଙ୍କ ବିଆ ଲୁଣିଆ ଲୁଣିଆ ଲାଗିଲା। ମତେ ଭାରି ଭଲ ଲାଗିଲା। ଖୁଡି କହିଲେ – ରାଜୁ, ଗୋଟାଏ କାମ କର। ତମେ ବୁଲିପଡ। ତମେ ମୋର ଚାଟ, ମୁଁ ତମର ଚୁଚୁମୁଚି। ସେ ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ଚୁଚୁମିଲେ, ମୁଁ ତାଙ୍କ ବିଆକୁ ଚାଟିଲି।

କିଛି ସମୟ ପରେ ଖୁଡି କହିଲେ – ରାଜୁ, ଆଉ ସମ୍ଭାଳି ହଉନି। ତମେ ଏବେ କରିବା ଆରମ୍ଭ କର । ଖୁଡି ଚିତ୍ ହୋଇ ଶୋଇ ତାଙ୍କ ଦିଇ ଜଙ୍ଘକୁ ମେଲେଇ ବିଆକୁ ଦେଖେଇଲେ। ମୁଁ ମୋର ଟିଙ୍ଗେଇ ଠିଆ ହୋଇ ଥିବା ବାଣ୍ଡର ଅଗକୁ ନେଇ ବିଆ ମୁହଁରେ ଲଗେଇ ଦାବିଦେଲି। ମୋ ବାଣ୍ଡଟା ସଟ୍ କରି ଖୁଡିଙ୍କ ବିଆ ଭିତରକୁ ଗଳି ଗଲା। ଖୁଡିଙ୍କି ଟିକିଏ ବି କଷ୍ଟ ହେଲାନି। ଶାଳୀ ମାଇକିନିଆ ବିଆ କେତେ ପେଲା ଖାଇ ଖାଇ ମେଲାହେଇ ଗଲାଣି। ତଥାପି ବିଆରେ ବହୁତ ପାଣି।

ଖୁଡି କହିଲେ – ଜୋର ଜୋର ଗିହଁ। ମୋ କଥା ଚିନ୍ତା କରନି। ମୁଁ ତାଙ୍କ କାନରେ କହିଲି – ତମକୁ କଷ୍ଟ ହବନି। ଖୁଡି କହିଲେ – ସେଇ କଷ୍ଟରେ ତ ଆନନ୍ଦ ଅଛି । ତମ ଦାଦା ତ ମତେ ଆନନ୍ଦ ଦେଇ ପାରୁ ନାହାଁନ୍ତ, ତମେ ହେଲେ ଟିକିଏ ଦିଅ। ଖୁଡିଙ୍କ କଥା ଶୁଣି ମୁଁ ଜୋର ଜୋର ଗେହିଁ ଚାଲିଲି। ମୁଁ ଗେହିଁଲା ବେଳେ ଖୁଡି ତାଙ୍କ ଗାଣ୍ଡିକି ଆଗ ପଛ କରିବାକୁ ଲାଗିଲେ ଏବଂ ତାଙ୍କ ଦୁଇ ହାତରେ ମୋ ଗାଣ୍ଡିକି ତାଙ୍କ ବିଆ ଆଡକୁ ଟାଣି ଧରୁଥିଲେ ଆଉ ଆହାଃ.ଉହୁଃ.ଓହୋଃ.ହେଉଥିଲେ।

ମୁଁ କହିଲି- ଖୁଡି, କଷ୍ଟ ହଉଚି? ଖୁଡି କହିଲେ – ତମେ ଗିହଁ.ଭାରି ଭଲ ଲାଗୁଚି। ମୁଁ କହିଲି – ମୋତେ ବି ଭଲ ଲାଗୁଚି। ଗୋଟାଏ ହାତରେ ଖୁଡିଙ୍କ ଗାଣ୍ଡିକି ଚିପି ଆର ହାତରେ ତାଙ୍କ ଦୁଧକୁ ଚିପିଲି। ତା ସାଙ୍ଗକୁ ଲମ୍ବା ଲମ୍ବା ଷ୍ଟ୍ରୋକ ମାରି ଗେହିଁ ଚାଲିଥିଲି। ଖୁଡିଙ୍କ ବିଆ ଗରମ ଗରମ ଲାଗିଲା। ମୁଁ ଗେହିଁବା ସ୍ପୀଡ ବଢ଼େଇ ଦେଇ ଜୋର ଜୋର ଗେହିଁଲି।

ଖୁଡି ଖାଲି ଶିତ୍କାର କରୁଥିଲେ – ଓଃ.ଉଃ.ଆଃ. ମରିଗଲି.ଭାରି ଭଲ ଲାଗୁଚି.ଜୋରରେ. ଆହୁରି ଜୋରରେ ଗିହଁ.ଗେର୍ହି ଗେହଁି ମୋ ବିଆକୁ ଫଟେଇ ଦିଅ.ମୋ ବିଆରୁ ସବୁ ପାଣି ମାରି ଦିଅ. ଆଃ. ୧୦ ମିନିଟ ଖଣ୍ଡେ ଜୋର ଗେହିଁବା ପରେ ମୁଁ ଆଉ ସମ୍ଭାଳି ପାରିଲି ନାହିଁ। ପିଚକାରୀ ମାରିବା ଭଳି ମୋ ବାଣ୍ଡରୁ ଗରମ ବୀର୍ଯ ଖୁଡିଙ୍କ ବିଆ ଭିତରକୁ ପିଚିକି ଗଲା । ମୁଁ ଧଇଁସଇଁ ହୋଇ ପଡିଲି ।

ଖୁଡି କହିଲେ – ତମର ବାହାରି ଗଲା କି ? ମୁଁ କହିଲି – ହଁ। ସେ ତାଙ୍କ ସାୟାରେ ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ପୋଛିଦେଲେ। ତାଙ୍କ ବିଆ ଆଉ ଗାଣ୍ଡିକୁ ପୋଛିସାରି କହିଲେ – ତମେ ଥକି ଗଲଣି, ଶୋଇପଡ। ସକାଳୁ ସକାଳୁ ଉଠି ଆଉ ଥରେ ଗିହାଁ ଗେହିଁ ହବା। ତମେ ଗେହିଁଲେ ଭାରି ଭଲ ଲାଗୁଚି। ଖୁଡି ମୋ ପାଖରେ ମୋ ମାଇକିନିଆ ପରି ମୋତେ କୁଣ୍ଢେଇ ଧରି ଶୋଇଲେ। ପାହାନ୍ତାରୁ ମୋ ନିଦ ଭାଙ୍ଗିଗଲା। ଖୁଡି ମୋତେ କୁଣ୍ଢେଇ ଧରିଥିଲେ।

ମୁଁ ତାଙ୍କ ଦୁଧରେ ମୁହଁ ଘଷି ଦୁଧଭୁଣ୍ଡକି ପାଟିରେ ପୁରେଇ ଚୁଚୁମି ଦୁଧକୁ ଆସ୍ତେ କାମୁଡି ଚୁଚୁମିଲି। ଖୁଡିଙ୍କର ନିଦ ଭାଙ୍ଗିଗଲା। ସେ ମୋତେ କୁଣ୍ଢେଇର ଧରି ପଚାରିଲେ – ରାତି ପାହିଲାଣି। ମୁଁ କହିଲି – ନାହିଁ, ଆଉ ଘଣ୍ଟାଏ ଖଣ୍ଡେ ବାକି ଅଛି। ଖୁଡି ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ମୁଠେଇ ଧରୁଧରୁ କହିଲେ – ଯାଇ କବାଟ ଖିଡିକିଟା ଭିତରୁ ଦେଇଦିଅ। ସକାଳଟାରୁ କିଏ କାଳେ ଚାଲି ଆସିବ। ମୁଁ ଉଠିଯାଇ କବାଟର ଖିଡିକିଟା ବନ୍ଦ କରିଦେଇ ଆସିଲି।

ଖୁଡି ମୁଁ କୁଣ୍ଢାକୁଣ୍ଢି ହେଇ ଚୁମା ଖାଇଲୁ। ପରସ୍ପର ପାଟିରେ ଜିଭ ପୁରେଇ ଚୁୁଚୁମିଲୁ। ମୁଁ ଖୁଡିଙ୍କ ଓଠ, ଗାଲ, ବେକ, ଦୁଧ ଓ ଦୁଧଭୁଣ୍ଡିକୁ କାମୁଡି ଚୁଚୁମି ପକେଇଲି। ଖୁଡିବି ଉତେଜିତ ହୋଇ ମୋତେ ଚୁମାଦେଲେ। ତାପରେ ଖୁଡି ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ପାଟିରେ ପୁରେଇ ଚୁଚୁମିଲେ। ମୁଁ ତାଙ୍କ ବିଆକୁ କାମୁଡି ଚୁଚୁମିଲି, ଭିତରେ ଆଙ୍ଗୁଠି ପୁରେଇ ଖେଂଚିଲି। ଖୁଡି କହିଲେ – ଆଉ ସମ୍ଭାଳି ହବନି, ଏଥରକ ପୁରେଇ ଗେହିଁବା ଆରମ୍ଭ କର।

ମୁଁ ଖୁଡିଙ୍କ ଉପରକୁ ଉଠିଯାଇ ତାଙ୍କ ବିଆରେ ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ପୁରେଇ ଗେହିଁବା ଆରମ୍ଭ କରିଦେଲି। ଅଧଘଂଟାଏ କାଳ ଧୁମ୍ ଗେହିଁଲି। ଉତେଜନାରେ ଖୁଡି ଗୁମୁରି ଗୁମୁରି ଶିତ୍କାର କରୁଥିଲେ। ହଠାତ୍ ଖୁଡି ମୋତେ ଜୋରରେ କୁଣ୍ଡେଇ ପକେଇ ପୁରା ସାରି ହୋଇଗଲେ। ମୁଁ ଜାଣିଲିଖୁଡିଙ୍କ ବିଆରୁ ଗରମ ରସ ଖସିଲା। ମୁଁ ଦୁଇ ତିନିଥର ଜୋରରେ ଲମ୍ବା ଷ୍ଟ୍ରୋକ ମାରି ମୋ ବାଣ୍ଣକୁ ଖୁଡିଙ୍କ ବିଆ ଭିତରକୁ ମାଡିଦେଲି। ଖୁଡି ମୋତେ ଜୋରରେ କୁଣ୍ଢେଇ ଧରିଲେ ।

ମୋ ବାଣ୍ଡରୁ ଶିରିଶିରି ହୋଇ ବୀର୍ଯ ଖୁଡିଙ୍କ ବିଆ ଭିତରକୁ ବୋହିଗଲା। ଦୁହେଁ କିଛି ସମୟ କୁଣ୍ଢାକୁଣ୍ଢି ହୋଇ ଶୋଇଲୁ। ଖୁଡିଙ୍କ କାନ ପାଖରେ ପଚାରିଲି – ଖୁଡି , କେମିତି ଲାଗିଲା। ଖୁଡି କିଛି ନକହି ମୋ ଗାଲ ଓଠ ଓ ମୁହଁସାରା ଚୁମା ଆଙ୍କି ଦେଇଗଲେ। ମୁଁ ଜାଣିଲି ଖୁଡିଙ୍କି ଭଲ ଲାଗିଚି। ଖୁଡି କହିଲେ – ଛାଡ, ମୁଁ ଉଠେ.ବାସିକାମ ସାରିଲେ ପୁଣି ଗାଧେଇ ଯିବାକୁ ହେବ। ତମର ତ ଆଜି କିଆବୁଦା ପାଖକୁ ଯିବାର ନାହିଁ।

ମୁଁ କହିଲି – ଆଉ କାହିଁକି ଯିବି, ଯାହା ଦେଖିବାକୁ ଯାଇ କିଆବୁଦା ପାଖରେ ଲୁଚିରହି ଦେଖୁଥିଲି, ତାକୁ ତ ଘର ଭିତରେ ହାତମାରି ଦେଖିଲି ଆଉ ଚାଖିଲି। ହଲେଇ କରି ଯାହା ବାହାର କରି ନଷ୍ଟ କରୁଥିଲି ତାକୁ ତ ସବୁ ତମ ଟାଙ୍କିରେ ଲୋଡ଼ କଲି। ସତରେ ଖୁଡ଼ି, ତମ ଏଇଟା..,ମୁଁ ଖୁଡିଙ୍କ ବିଆରେ ହାତ ମାରିଲି। ଖୁଡି କହିଲେ – ଦୁଷ୍ଟ, ଏତେ ପରେବି ମନ ଛାଡିନି। ମୁଁ କହିଲି – ତମେ ଯାହା ହେଇଚ ନା, ତମଠୁଁ କ’ଣ ମନ ଛାଡୁଚି। ଖୁଡି, ପୁଣି କେତେବେଳେ ଦବ।

ଖୁଡି ହସିଦେଇ କହିଲେ – ତମକୁ ନ ଦେଇ ମୁଁ କ’ଣ ରହି ପାରିବି। ତମେ ମୋ ଦେହରେ ଯେମିତି ନିଆଁ ଲଗେଇଲଣି. ଖୁଡିଙ୍କି ଭିଡିଆଣି ତାଙ୍କ ଦୁଧ ଯୋଡ଼ାକୁ ମୁଠେଇ ଦଳି ଓଠରେ ଚୁମା ଦେଇ କହିଲି – ବୁଝିଲ ଖୁଡି, ମୋ ପାଖରେ ଯୋଉ ନିଆ ଲିଭା ଯନ୍ତ୍ର ଅଛି ସେ ଗରମ ପାଣି ସ୍ପ୍ରେ କରି ତମ ନିଆକୁ ପୁରା ଲିଭେଇ ଦବ। ଖୁଡି ଉଠି ପଡୁ ପଡୁ କହିଲେ – ଦୁଷ୍ଟ.ରୁହ, କିଏ ଉଠିଲେଣି ନା କ’ଣ। ଛାଡ ମୁଁ ଯାଏ, ତୁମେ ଟିକିଏ ଶୋଇପଡ।

Join Our Sex Group

Visited 57 times, 3 visit(s) today

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *