Indian Sleeping Sex, New Sex Series – 1 [ Sex Story ]

odia sex story

Hi ସାଙ୍ଗ ମାନେ ଏ ଷ୍ଟୋରୀ ଟି ମୋର ପ୍ରଥମ ଷ୍ଟୋରୀ ଚାଲନ୍ତୁ ଷ୍ଟୋରୀ କୁ ଆଗକୁ ନେବା । ମୋର ନାମ ରାହୁଲ୍ ମୋର୍ ବୟସ 17 ବର୍ଷ । ମୁଁ ଦେଖିବାକୁ କୃଷ୍ଣ ଙ୍କ ରଙ୍ଗ ର କିଛି ବର୍ଷ ପଛକୁ ଯିବା । ମୁଁ ଯେତେ ବେଳେ ନବମ ଶ୍ରେଣୀ ରେ ପଢୁଥିଲି ସେତେବେଳେ ଆମେ ଚାରି ଜଣ ପୁଅ ସାଙ୍ଗ ଓ ଆମ ସାଙ୍ଗ ରେ ଜଣେ ଝିଅ ସାଙ୍ଗଟେ ।

Join Our Telegram Group

ସ୍କୁଲ୍ ରୁ ଆସିଲା ପରେ ସନ୍ଧ୍ୟା ବେଳକୁ ଭାଉଜ ଙ୍କ ଘରକୁ ପଢିବାକୁ ଯାଉଥିଲୁ । ସେ Told ବି ପୁରା ନଙ୍ଘା ଦେଖା ଯାଆନ୍ତି ମୁଁ ଜାଣିଚି ମୋର ଟିକେ ନାଳୁଆ ଦୋସ ରହୁଚି । ଚାରି ଜଣ ପୁଅ ସାଙ୍ଗ ଭିତରୁ ଦୁଇ ଜଣ ଙ୍କ ଘର ପାଖରେ ଆଉ ଦୁଇ ଜଣ କହିଲେ ମୁଁ ଆଉ ମୋ ସାଙ୍ଗ ଆଉ ସେ ଝିଅ ର ଘର ବହୁତ୍ ବାଟ ।

ଆମେ ସନ୍ଧ୍ୟା ରେ ପଢା 4ଆରମ୍ଭ କରି ରାତି ଆଠଟା ବେଳକୁ ଘାରକୁ ଅସୁ । ଏମିତି ଗୋଟିଏ ଦିନ ସେ ଝିଅ କୁ ଟୁଇସନ ରେ ଏକ ମାଇଲା ସେ ଏକ ବସିକି ଆସିଲା । ତାପରେ ମୁଁ ଏକ ଗଲି ଦେଖିଲି ଶେ ଝିଅ ପୂଜା କୋଉଠି ଏକ ବସିଛି । ତା ଏକ ଉପରେ ମୁଁ ଏକ ବସିଲି ମୋ ବାଣ୍ଡ ପୁରା ଠିଆ ହୋଇଗଲା ।

ମୋର୍ ଆଉ ପଢା ରେ ମନା ଲାଗୁ ନଥାଏ ତଥିପି ବାଧ୍ୟ ହେଲି ପଢିବାକୁ । ରାତି ଆଠଟା ବେଳକୁ ଘରକୁ ଗଲା ବାଟ ରେ ମନା ହୋଉଥିଲା ତାକୁ ନେଇ କି ଗେହୀ ଦେବାକୁ କଣ କରିବି ଆଉ ଡର ରେ କିଛି ବି କରିପାରିଲିନି । ସେ ତାଙ୍କ ଘର କୁ ଗଲା ତାଙ୍କ ଘର ବାଟ ଦେଇ ମୋ ଘର ପଡେ ମୁଁ ଆଉ ଘରକୁ ଗଲିନି ।

ତାଙ୍କ ବାରି ପଛରେ ଲୁଚିକି ବସିଲି ସେ କେତେ ବେଳେ ଏକ ଆସିବ ମୁଁ ତାର ଵିଆ କୁ ଦେଖିବି । କିଛି ସମୟ ପରେ ସେ ଏକ ଆସିଲା ତାଙ୍କ ବାରି ପଛ ପୁରା ଅନ୍ଧାର ଥିଲା ସେ ତା ହାତ ରେ ଏକ ଲାଇଟ୍ ଧରି ଆସିଥିଲା । ମୁଁ ସେଦିନ ଆଉ କିଛି ଦେଖିପାରିଲିନି ତା ପର ଦିନ ଆମ ଟୁଇସନ୍ ଛୁଟି ଥିଲା ସ୍କୁଲ୍ ରୁ ଆସିଲା ।

Join Our Telegram Group

ସନ୍ଧ୍ୟା ବେଳକୁ ମୁଁ ତାଙ୍କ ଘର କୁ ଗଲି ତାଙ୍କ ବାରିକର ଝରକା ଫାଙ୍କା ଥିଲା । ତାଙ୍କ ଘରେ ତା ବାପା ଆଉ ବୋଉ କେହି ନଥିଲେ । ପୂଜା ସେତେବେଳେ ଧୂପ ଦେବା ପାଇଁ ଡ୍ରେସ ପିନ୍ଧୁ ଥିଲା ସେ ପୁରା ଲଙ୍ଗଳା ଦେହରେ ଥିଲା ମୁଁ ତାଙ୍କ ଝରକା ପାଖେ ଲୁଚି ଲୁଚି ଦେଖିଲି । ତା ଵିଆ ରେ ଚୁଟି ପୁରା ହୋଇ ବିଆ କୁ ପୁରା ଲୁଚେଇ ଦେଇଥିଲା ।

ସେ ଏକା ଶୋଇବାକୁ ଗଲା ରାତି ରେ ମୁଁ ତାଙ୍କ 4ଘର ଭିତରେ ପଶି ଗଲି । ସୁନା ଖଟ ତଳେ ଶୋଇ ରହିଲି । ରାତି ପ୍ରାୟ ସାଢେ଼ ବାରଟା ବେଳେକୁ ଖଟ ତଳୁ ବାହାରିଲି ତାକୁ ବେହୋସ୍ କରି ତାର ଡ୍ରେସ ଖୋଲିଲି । ସେ ନାଲି ରଙ୍ଗର ଚଡି ଟେ ପିନ୍ଧିଥିଲା ଆଉ କଳା ରଙ୍ଗର ବ୍ରା ଟେ ଓ କେଡେ କେଡେ ଦୁଧ ।

ଦୁଧ କୁ ପାଟିରେ ପୁରେଇ ଚୁଚୁମି ପକେଇଲି, ତାପରେ ଚଡି କୁ ଖୋଲି ବାଣ୍ଡ କୁ ପୁରେବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କଲେ । ମୋ ବାଣ୍ଡଟା ପଶୁ ନଥିଲା ତାଙ୍କ ଥାକ ରେ ନଡିଆ ତେଲ ଡବା ଟା ଥିଲା । ତେଲ ମୋ ବାଣ୍ଡ ରେ ଲଗେଇ ଦେଇ ତା ବିଆ ରେ ଏକା ଥରେକେ ପଶି ଗଲା ଚାରି ଥର ରେ ବୀଜ ବାହାରି ଆସିଲା ।

ତା ଦୁଧ ରେ ତେଲ ଲଗେଇ ମାଲିଶ୍ କଲି ତା ଦୁଧ ପୁରା କେଜି କିଏ ଦୁଧ ଦେଖିଲେ ଲୋଭ ଲାଗିବ । ପୁଣି ଥରେ ତା ବିଆ ରେ ବାଣ୍ଡ କୁ ପୁରେଇ ଦେଇ ଗେହିବାରେ ଲାଗିଲି । ଜୋର୍ ଜୋର୍ ଧକ୍କା ଦେଲି ଆଉ କିଛି ସମୟ ପରେ ତାକୁ ଓଲଟାଇ ଦେଇ ଆଣ୍ଠୁମାଡ଼ି ଠିଆ କରେଇ ଗେହିଲି ସେ ତା ବେହୋସ୍ ଥିଲା କଣ ବା ଜାଣିବ ।

ଶେଷ ରେ ବାଣ୍ଡ କୁ ତା ପାଟି ରେ ପୁରେଇ ଦେଇ ଗେହିବାରେ ଲାଗିଲି ଜୋର୍ ରେ ବାଣ୍ଡ ରୁ ପୁରା ବୀଜ ବାହାରିଲା ତା ବ୍ରା ଟାକୁ ମୁଁ ଧରିକି ଆସିଲି ଭାରି ସେ ସେମିତି ଲଙ୍ଗଳା ହେଇ ଶୋଇ ରହିଛି ମୁଁ ଘର କୁ ଆସିଲି। ଷ୍ଟୋରୀ ଟି ସତ ଯଦି ଭଲ ଲାଗିଲା part 2 ଆସିବ ।

Join Our Telegram Group

Visited 27 times, 1 visit(s) today

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *