Odia Kahani, Sex Story Odia – Indian Office Sex MMS Video

odia sex story

ନମସ୍କାର ବନ୍ଧୁଗଣ ମୋ ନାଁ ବଣ୍ଟି । ଆଜି ଯେଉଁ କଥାଟିଏ ଆପଣମାନଙ୍କୁ କହିବାକୁ ଯାଉଛି ଆଶାକରେ ଆପଣମାନଙ୍କୁ ନିଶ୍ଚୟ ଭଲ ଲାଗିବ । ମୁଁ ଆଉ ମୋ ସାଙ୍ଗ ରମେଶ ଭୁବନେଶ୍ଵରରେ ଘରଭଡ଼ା ନେଇ ରହୁଥିଲୁ । ମୁଁ ଏକ ପ୍ରାଇଭେଟ୍ ଅଫିସ୍ ରେ ନୂଆ ନୂଆ ଚାକିରି କରୁଥିଲି। ଆମ ଅଫିସ୍ ରେ ଆମେ ଆଠ ଜଣ ପିଲା ଫିଲ୍ଡ ରେ ବୁଲି କାମ କରୁଥିଲୁ ଏବଂ ଅଫିସ୍ ରେ କେବଳ ମାଲିକ, ଜଣେ ପିଅନ ଓ ସାଗରିକା ମ୍ୟାଡାମ୍ ରହୁଥିଲେ ସେ ଡାଟା ଏଣ୍ଟ୍ରି ସହିତ ଅଫିସ୍ ରେ ସବୁ କଥା ବୁଝୁଥିଲେ।

Join Our Sex Group

ସେଦିନ ଅଫିସ୍ ରେ ମୋର ପ୍ରଥମ ଦିନ ଥିଲା । ଅଫିସ୍ ର ମାଲିକ ସାଗରିକା ମାଡାମ୍ ଙ୍କୁ ଡାକି କାମ କରିବା ବିଷୟରେ ବୁଝାଇ ଦେବାପାଇଁ ତାଙ୍କୁ କହିଲେ ଏବଂ ମାଡାମ୍ ମତେ ଡାକି ନେଇ ତାଙ୍କ ପାଖରେ ବସାଇ କାମ ବିଷୟରେ ବୁଝାଇଲେ । ଯେତେବେଳେ ମୁଁ ତାଙ୍କ ପାଖରେ ବସିଲି ମତେ ଟିକିଏ ଡର ଲାଗୁଥିଲା କିନ୍ତୁ ସେ ଜଣେ ସାଙ୍ଗ ଭଳି ମତେ ବୁଝାଉଥିଲେ ସେ ଦେଖିବାକୁ ଶ୍ୟାମଳୀ ଏବଂ ବହୁତ ସୁନ୍ଦର ଥିଲେ ତାଙ୍କ ବୟସ ପାଖାପାଖି ୨୫ ଉଚ୍ଚତା ୫’୫” ଦେହର ଗଢ଼ଣ ମିଡିୟମ ସାଇଜ଼ ଥିଲା ।

ସେଦିନ ସେ ନାଲି ରଙ୍ଗର ଲେଗିନସ୍ ଓ କଳା ରଙ୍ଗର କୁର୍ତ୍ତି ପିନ୍ଧିଥିଲେ ।ତାଙ୍କ ଦୁଧ ଦୁଇଟା ମିଡିୟମ ସାଇଜ୍ , ଗାଣ୍ଡି ଟେକି ହୋଇ ଉପରକୁ ରହୁଥିଲା ଓଠରେ ନାଲି ଲିପିଷ୍ଟିକ୍ ପୁରା ଷ୍ଟବେରି ପରି ଲାଗୁଥିଲା। ପାଦରେ ବ୍ଲାକ ହିଲ୍ ମସ୍ତ୍ ଲାଗୁଥିଲା ପୁରା ଦେଶୀ ଝିଅ । ସେଦିନ ତାଙ୍କୁ ଦେଖି ମୁଁ ପାଗଳ ହୋଇଗଲି କାରଣ ଏମିତି ଝିଅ କେବେ ଏତେ ନିକଟରୁ ଦେଖିନଥିଲି ସେ ଫର୍ମ ଧରି ମତେ ବୁଝାଉଥିଲେ କିନ୍ତୁ ମୋ ନଜର ତାଙ୍କ ଓଠ ଓ ଦୁଧ ଉପରେ ରହୁଥିଲା।

କିଛି ସମୟ ପରେ ମତେ ଅନ୍ୟ ମାନଙ୍କ ସହ ଫିଲ୍ଡ କୁ ଯିବାକୁ ପଡିଲା କିନ୍ତୁ ମନେ ମନେ ଖୁସିହେଉଥିଲି ଯାହା ହେଉ ଏମିତି ଜାଗାରେ ମତେ କାମ କରିବାକୁ ମିଳିଛି। ଆମ ଅଫିସ୍ ପିଲାମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ୩ ଜଣ ଝିଅ ମଧ୍ୟ ଥିଲେ କିନ୍ତୁ ସାଗରିକା ମ୍ୟାଡାମ୍ ଙ୍କ ଆଗରେ ସେମାନେ କିଛି ନଥିଲେ। ଆମେ ମାନେ ୧୦ ଟାରେ ଅଫିସ୍ ରେ ରିପୋର୍ଟ୍ କରି କାମକୁ ଚାଲିଯାଉ ପୁଣି ସନ୍ଧ୍ୟା ୫ ଟାରେ ଆସି ଅଫିସ୍ ରେ ରିପୋର୍ଟ୍ ଦେଇ ଘରକୁ ଯାଉ ।

ମ୍ୟାଡାମ୍ ଶେଷରେ ଅଫିସ୍ ବନ୍ଦ୍ କରି ଯାଆନ୍ତି। ସବୁଦିନ ମାଡାମ୍ ବିଭିନ୍ନ ରଙ୍ଗର ଲେଗିନସ୍ ପିନ୍ଧି ଅଫିସ୍ ଆସନ୍ତି ଆଉ ତାଙ୍କ ସିଟ୍ ରେ ବସି କାମ କରନ୍ତି। ତାଙ୍କ ଗାଣ୍ଡି ଆଉ ଜଂଘ ମତେ ପାଗଳ କରୁଥାଏ। ମନେ ମନେ ମୁଁ ଭାବୁଥାଏ ମ୍ୟାଡମ୍ ଏତେ ସୁନ୍ଦର ତ ତାଙ୍କ ଦୁଧ ଆଉ‌ ବିଆ କେତେ ସୁନ୍ଦର ହେଇଥିବ ତାଙ୍କୁ ଯେମିତି ହେଲେବି ପଟେଇକି ଗେହିଁବି । କିନ୍ତୁ ମ୍ୟାଡାମ କୋଉଠି ରୁହନ୍ତି କି ତାଙ୍କ ନମ୍ବର ମତେ ଜଣା ନଥିଲା ଦିନସାରା ଫିଲ୍ଡ ରେ ବୁଲିବାକୁ ପଡୁଥିବାରୁ ବେସି କଥାହେବକୁ ସୁଯୋଗ ମିଳୁନଥିଲା।

Join Our Sex Group

ଦିନେ ମୁଁ ଲଞ୍ଚ ଟାଇମ୍ ରେ ଅଫିସ୍ କୁ ଚାଲି ଆସିଲି ଦେଖେ ତ ମ୍ୟାଡାମ୍ ବସି କାମ କରୁଛନ୍ତି। ପଚାରିଲି ମ୍ୟାଡାମ୍ ଲଞ୍ଚ୍ କରିସାରିଛନ୍ତି ? ସେ କହିଲେ ନାଇଁ ଆଜି ଲେଟ୍ ହେଇଜିବାରୁ ଟିଫିନ୍ ଆଣି ପାରିଲିନି ତ ବିସ୍କୁଟ ଖାଇ ଦେବି । ମୁଁ ମନେ ମନେ ବହୁତ ଖୁସି ହୋଇଗଲି ଆଉ ଭାବିଲି ଯାହା ହେଉ ଆଜି କଥା ହେବାର ସୁଯୋଗ ମିଳିଗଲା ମୁଁ କିଛି ନକହି ହୋଟେଲ ଯାଇ ଦୁଇଟା ମିଲ୍ ନେଇ ଆସିଲି ଆଉ ଖାଇବାକୁ ଡାକିଲି ତାଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ଭୋକ ଲାଗୁଥିଲା ଆମେ ଅଫିସ୍ ଟେବୁଲ୍ ରେ ବସି ସାଙ୍ଗ ହୋଇ ଖାଇଲୁ।

ସେ ନ‌ଇଁ ପଡୁଥିବା ବେଳେ ତାଙ୍କ ଦୁଧ ଦୁଇଟା ଦିଶିଯାଉଥାଏ ମୁଁ ଦୁଧକୁ ଦେଖି ଦେଖି ଖାଉଥାଏ ସେହି ସମୟରେ ମୁଁ ପଚାରିଲି ମ୍ୟାଡାମ୍ ଆପଣ କୋଉଠି ରୁହନ୍ତି ସେ କହିଲେ ମୁଁ ରସୁଲଗଡ଼ ରେ ଏକ ଲେଡୀଜ ହଷ୍ଟେଲ ରେ ରହେ । ମୁଁ ଖୁସି ହୋଇଗଲି କାରଣ ମୋ ରୁମ୍ ବି ତାଙ୍କ ରୁମ୍ ଠାରୁ ଗୋଟେ କିଲୋମିଟର ପାଖରେ ଥିଲା।ତା ପରେ ପଚାରିଲି ଆପଣଙ୍କ କେମିତି ଆସୁଛନ୍ତି? ସେ କହିଲେ କି ଅଟୋରେ ।

ମୁଁ କହିଲି ମାଡାମ୍ ମୁଁ ବି ରସୁଲଗଡ଼ରୁ ଆସୁଛି ଆପଣ ଏବେ ମୋ ସହ ବାଇକ୍ ରେ ଯିବା ଆସିବା କରନ୍ତୁ । ସେ ଖୁସି ହୋଇ ରାଜି ହୋଇଗଲେ କାରଣ ତାଙ୍କର ଅଟୋଭଡା ବଞ୍ଚିଗଲା । ସେଦିନ ଠାରୁ ସକାଳେ ମୋ ସହ ବାଇକ୍ ରେ ଅଫିସ୍ ଆସନ୍ତି ଓ ସଂଜବେଳେ ସମସ୍ତେ ଯିବାପରେ ମୁଁ ତାଙ୍କୁ ବାଇକ୍ ରେ ତାଙ୍କ ରୁମ୍ ପାଖରେ ଛାଡ଼ି ଦିଏ । ଗାଡ଼ିରେ ଯିବା ସମୟରେ ମୁଁ ଜାଣି ଜାଣି ଜୋରରେ ବ୍ରେକ ମାରେ ଆଉ ସେ ମୋ ପିଠିରେ ଧକ୍କା ହୁଅନ୍ତି ତାଙ୍କ ଦୁଧ ଦୁଇଟା ମୋ ପିଠିରେ ଧକ୍କା ହେବାରୁ ମତେ ମଜା ଲାଗେ ।

Join Our Sex Group

ଏମିତି ୧୦ଦିନ ଗଲାପରେ ଦିନେ ପଚାରିଲି ମ୍ୟାଡାମ୍ ଆପଣଙ୍କ କେହି ବୟଫ୍ରେଣ୍ଡ୍ ଅଛନ୍ତି? ସେ ହସିଦେଇ ମନାକଲେ ମୁଁ ବହୁତ ଖୁସି ହୋଇଗଲି ଆଉ ରାତିରେ ରୁମରେ ଆସି ରମେଶ ମୁଁ ମଦ ପିଇଲୁ ରମେଶ ସବୁ ଜାଣିଥିଲା ମତେ ଜଲଦି ପଟେଇ ଗେହିଁବାକୁ କହିଲା ।ତା ପରଠାରୁ ମୁଁ ପୁରା ଜୋରସୋରରେ ମ୍ୟାଡମକୁ ପଟେଇ ବାକୁ ଲାଗିଗଲି। ଅଫିସ୍ ରୁ ଯିବା ସମୟରେ ଖଣ୍ଡଗିରି ଠାରେ ଟିକିଏ କାମ ଅଛି କହି ମ୍ୟାଡମଙ୍କୁ ଖଣ୍ଡଗିରି ନେଇ ଫାଷ୍ଟ ଫୁଡ୍ ଖାଇ ବାକୁ ଦିଏ ବେଳେବେଳେ ବୁଲି ଆସିବା ନା ରେ ମାଡାମ୍ ଙ୍କୁ ପାର୍କ ମଧ୍ୟ ନେଇ ଗଲି ।

ଧିରେ ଧିରେ ମ୍ୟାଡାମ୍ ମୋ ସହ ରାତିରେ ଫୋନ୍ ରେ କଥାହେବା ଆରମ୍ଭ କଲେ ଚାଟିଙ୍ଗ୍ କରିବାକୁ ଲାଗିଲେ କାରଣ ତାଙ୍କ ହଷ୍ଟେଲରେ ସବୁ ଝିଅମାନଙ୍କର ବୟଫ୍ରେଣ୍ଡ୍ ଥିଲେ ଆଉ ସେମାନେ ଗିହାଁ ଖାଉଥିଲେ କିନ୍ତୁ ସାଗରିକା ମ୍ୟାଡାମ୍ ଙ୍କର କେହି ବୟଫ୍ରେଣ୍ଡ୍ ନଥିବାରୁ ସେବି ଜଣେ ବୟଫ୍ରେଣ୍ଡ୍ ଖୋଜୁଥିଲେ । କିନ୍ତୁ ସେ ସବୁବେଳେ ଖୁବ୍ କମ୍ କଥା ହେଉଥିଲେ।ଦିନେ ମ୍ୟାଡାମ ଅଫିସ୍ ରେ ବସି ୟୁଟ୍ୟୁବରେ ବ୍ଲୁ ଫିଲ୍ମ ଦେଖୁଥିଲେ ମତେ ଦେଖି ସାଙ୍ଗେସାଙ୍ଗେ କାଟିଦେଲେ କିନ୍ତୁ ମୁଁ ଜାଣି କିଛି ନଜାଣିବା ପରି ହେଲି।

ପ୍ରାୟ ଏକ ମାସ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ମ୍ୟାଡାମ୍ ଙ୍କୁ ଏମିତି ଗାଡ଼ିରେ ନେବା ଆଣିବା କରିବା ଖାଇବାକୁ ଦେବା ଫୋନରେ କଥା ଓ ଚାଟିଙ୍ଗ୍ କରିବା ପରେ ଦିନେ ରମେଶର ଅଫିସ୍ ଛୁଟି ଥିବାରୁ ସେ ଦୁଇଦିନ ପାଇଁ ଗାଁ କୁ ଚାଲିଗଲା ଆଉ ମୁଁ ଏକା ରୁମରେ ରହିଲି ସେଦିନ ରବିବାର ଥାଏ ମୁଁ ଭାବିଲି ଆଜି ମଟନ ରୋଷେଇ କରିବି । ବଜାରରୁ ଅଧକିଲୋ ମଟନ ଆଣିଲି ରୋଷେଇ କାମରେ ଲାଗିଲି‌ ଏହି ସମୟରେ ଭାବିଲି ମୁଁ ଆଜି ଏକା ଅଛି ଯାଉଛି ମ୍ୟାଡାମ୍ ଙ୍କୁ ଫୋନ୍ କରି ଖାଇବାକୁ ଡାକିବି କାଳେ ଯଦି ରାଜି‌ହେଇଗଲେ !

ତାପରେ ଫୋନ କଲି ପଚାରିଲି ମ୍ୟାଡାମ୍ ଆଜି କ’ଣ ଆଇଟମ ହେଇଛି ଆପଣଙ୍କ ରୁମରେ ?ସାଗରିକା ମ୍ୟାଡାମ୍ – ହଁ ଆଜି ସବୁ ସାଧା ଆଇଟମ। ତୁମର କଣ ହେଇଛି?

  • ମୁଁ – ସାଙ୍ଗ‌ ଗାଁ କୁ ଯାଇଛି ମୁଁ ଏକୁଟିଆ ଥିଲି ତ ଭାବିଲି ଆଜି ମଟନ କରିବି ।
  • ମ୍ୟାଡମ୍- ହ‌ଉ‌ ଏକୁଟିଆ ଖାଉଛ ନା ଆମକୁ ଡାକୁନ?
  • ମୁଁ – ଆସିବେ କି‌ ମୁଁ ନେଇ ଆସିବି?
  • ମ୍ୟାଡମ୍- ହଁ

ତା ପରେ ମୁଁ ଖୁସିରେ ନାଚିବାକୁ ଲାଗିଲି ଆଜି ମୋର ସ୍ବପ୍ନ ପୁରା ହେବ ଆଜି ମୁଁ ମ୍ୟାଡାମ୍ ଙ୍କୁ ଯାହା ବି ହେଉ ଗେହିଁବିତାପରେ ମ୍ୟାଡାମ୍ ଙ୍କୁ ତାଙ୍କ ରୁମ୍ କୁ ଆଣିବାକୁ ଗଲି ଦେଖିଲି। ମ୍ୟାଡମ୍ ଆଣ୍ଠୁ ଯାଏ ଜିନ୍ସ ପ୍ୟାଣ୍ଟ୍ ଆଉ ଟପ୍ ପିନ୍ଧି ଛିଡ଼ା ହୋଇଛନ୍ତି। ତାଙ୍କୁ ଏମିତି ପୋଷାକରେ ଦେଖି ମୋ ବାଣ୍ଡଟା ପୁରା କାଠ ଭଳି ଠିଆ ହୋଇଗଲା। ତାପରେ ଆମେ ମୋ ରୁମକୁ ଆସିଲୁ ରୋଷେଇ ସାରି ଖାଇଲୁ ବେଡ଼ ଉପରେ ମ୍ୟାଡାମ୍ ସୋଇ ପଡ଼ିଲେ ମୁଁ ବି ସୋଇ ପଡିଛି ।

Join Our Sex Group

ସଂଜ ହୋଇଗଲା ମ୍ୟାଡାମ୍ କହିଲେ ବଣ୍ଟି ଚାଲ ମତେ ଛାଡ଼ି ଦେଇ ଆସିବ ମୁଁ କହିଲି ମ୍ୟାଡାମ୍ ଆଜି ରହିଯାନ୍ତୁ ରାତିରେ ପନିର କରିବା କାଲି ସକାଳୁ ଆମେ ସିଧା ଅଫିସ୍ ପଳେଇବା ସେ କହିଲେ ହେଲେ ମୁଁ ପୋଷାକ ଆଣିନି‌ ମୁଁ କହିଲି ମ୍ୟାଡାମ୍ ଆପଣଙ୍କୁ ସକାଳୁ ନେଇ ମୁଁ ରୁମରେ ଛାଡ଼ି ଦେବି । ସେ ରାଜି ହେଲେ ତା ପରେ ମୁଁ ବଜାରରୁ କଣ୍ଡୋମ୍ କିଣି ଆଣିଲି ରାତିରେ ଖାଇ ସାରି ବେଡ଼ରେ ବସିଲୁ ।

ମୁଁ ଲ୍ୟାପଟପ୍ ରେ ଜାଣି ଜାଣି ରୋମାଣ୍ଟିକ ଗୀତ ଲଗେଇଲି ମ୍ୟାଡାମ୍ ଲାଜରେ ସୋଇ ପଡ଼ିବା ପରି ଅଭିନୟ କଲେ ମୁଁ ଲ୍ୟାପଟପ୍ ବନ୍ଦ କରି ଲାଇଟ ଲିଭାଇ ସୋଇ ପଡ଼ିଲି ମ୍ୟାଡାମ୍ ଜାଣି ନଥିଲେ ଯେ ସେଇ ରାତି ତାଙ୍କ ପାଇଁ ଗିହାଁ ଖାଇବାର ରାତି ବୋଲି । ମ୍ୟାଡମ୍ ମୋ ଆଡ଼କୁ ଗାଣ୍ଡି କରି ସୋଇଥାନ୍ତି ଧିରେ କରି ମୋ ହାତଟା ମ୍ୟାଡାମ୍ ଙ୍କ ଉପରେ ପକେଇ ଦେଲି ଆଉ ତାଙ୍କ ପେଟକୁ ଆଉଁସି ବାକୁ ଲାଗିଲି ।

ମ୍ୟାଡାମ୍ ଟିକେ ଜୋରରେ ନିଶ୍ବାସ ନେଲେ ଧିରେ ଧିରେ ହାତକୁ ପେଟରୁ ଦୁଧ ପାଖକୁ ନେଇ ଚିପିବାକୁ ଲାଗିଲି । ମ୍ୟାଡାମ୍ ନିଦରେ ସୋଇଥିବା ପରି ଅଭିନୟ କରୁଥାନ୍ତି କିନ୍ତୁ ମଜା ନେଉଥାନ୍ତି । ଦୁଧ ଦୁଇଟାକୁ ଆଗରୁ କେହିବି ଚିପି ନଥିଲେ ସେଥିପାଇଁ ଦୁଇଟା ଦୁଧ ପୁରା ସୁଢୋଳ ଆଉ ଉପରକୁ ଉଠି ରହୁଥିଲା । ଦୁଧର ଭୁଣ୍ଡି ଯୋଡ଼ାକୁ ଦଳିବାକୁ ଲାଗିଲି ମ୍ୟାଡାମ୍ ଜୋରରେ ନିଶ୍ବାସ ନେବାକୁ ଲାଗିଲେ ଏବଂ ଓଠ କାମୁଡି ବାକୁ ଲାଗିଲେ ।

କିଛି ସମୟ ପରେ ମ୍ୟାଡାମ୍ ମତେ ଠେଲିଦେଇ କହିଲେ ବଣ୍ଟି ଏସବୁ ମୁଁ ଆଗରୁ କେବେ କରିନି ମତେ ଡର ଲାଗୁଛି । ମୁଁ କହିଲି ମ୍ୟାଡାମ୍ କିଛି ଅସୁବିଧା ନାହିଁ ମୋ ପାଖରେ କଣ୍ଡୋମ୍ ଅଛି । ତାପରେ ମ୍ୟାଡାମ୍ ମତେ ଜୋରରେ କୁଣ୍ଢେଇ ଧରିଲେ । ମୁଁ ତାଙ୍କ ଓଠକୁ କିସ୍ କରିବାକୁ ଲାଗିଲି ଓ ଦୁଧକୁ ଚିପି ବାକୁ ଲାଗିଲି ମୋ ବାଣ୍ଡଟା ଶକ୍ତ ହୋଇ ଠିଆ ହୋଇଥିଲା । ତାଙ୍କ ଟପ୍ ବ୍ରା ଆଉ ପ୍ୟାଣ୍ଟି ଖୋଲିଦେଲି ପୁରା ଲଙ୍ଗଳା ଦେହ ଗୋରା ଗୋରା ଦୁଇ ଜଂଘ ମଝିରେ ସୁନ୍ଦର ବିଆ ପୁରା ଫୁଲିକି ଥିଲା ଛୋଟ ଛୋଟ ବାଳ ଉଠିଥିଲା ।

Join Our Sex Group

ଏମିତି ବିଆ ମୁଁ ଜୀବନରେ ପ୍ରଥମ ଥର ଦେଖି ମୋ ବାଣ୍ଡଟା ଶକ୍ତ ହୋଇ ଠିଆ ହୋଇଥିଲା । ଦୁଇ ହାତରେ ତାଙ୍କ ବିଆକୁ ମେଲେଇ ଦେଖିଲି ପୁରା ନାଲି ନାଲି ହୋଇ ଜଳୁଥିଲା । ମୁଁ ଚାଟିବାକୁ ଲାଗିଲି ସେ ଓଃ ଆଃ ଆଃ ବଣ୍ଟି ସେମିତି କରନି ଆଃ ଉଃ ଆଃ କରୁଥାନ୍ତି । ମୁଁ ଚାଟିବା ସମୟରେ ବିଆରୁ ପାଣି ବାହାରିବାକୁ ଆରମ୍ଭ କଲା ଆଉ ମୁଁ ସେ ପାଣି ସହ ଚାଟୁ ଥାଏ ମ୍ୟାଡାମ୍ ପୁରା ଗରମ ହୋଇଗଲାଣି ।

ଦେଖିଲି ମ୍ୟାଡାମ୍ ତାଙ୍କ ଦୁଧ ଦୁଇଟା ନିଜେ ଚିପୁଛନ୍ତି ବଣ୍ଟି ଆଉ ରହିହ‌ଉନି ପ୍ଲିଜ ତାପରେ ମୋ ବାଣ୍ଡଟା ସାଗରିକାର ମୁହଁ ପାଖକୁ ନେଇ ତାଙ୍କ ପାଟିରେ ପୁରେଇ ଚୁଚୁମି ବାକୁ ଦେଲି ସେ ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ପାଟିରେ ପୁରା ପୁରେଇ ଅ ଅ କରି ଜୋରସେ ଚୁସିବାକୁ ଲାଗିଲେ ମତେ ବହୁତ ମଜା ଲାଗୁଥାଏ। ମୁଁ କହିଲି ମ୍ୟାଡାମ୍ ଆପଣତ ଆଗରୁ କେବେ ସେକ୍ସ୍ କରିନାହାନ୍ତି ଏମିତି ବାଣ୍ଡ ଚୁଷିବା କୋଉଠୁ ଶିଖିଲ ?

ସେ କହିଲେ ହଷ୍ଟେଲରେ ସାଙ୍ଗମାନେ ବ୍ଲୁ ଫିଲ୍ମ୍ ଦେଖନ୍ତି ସେଇଠୁ। ତାପରେ ତାଙ୍କ ଗୋଡ଼ ଦୁଇଟାକୁ ମୋ କାନ୍ଧରେ ପକେଇ ଦେଲି ଆଉ ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ମୁଁ ତାଙ୍କ ବିଆରେ ଧିରେ ଧିରେ ପୁରେଇବାକୁ ଲାଗିଲି। କିନ୍ତୁ ବିଆ ଟାଇଟ୍ ଥିବାରୁ ବାଣ୍ଡ ପଶିଲାନି। ଟିକିଏ ନଡ଼ିଆ ତେଲ ଲଗେଇ ଯେମିତି ଠେଲି ଦେଇଚି ବାଣ୍ଡ ପୁରା ଭିତରକୁ ପଶିଗଲା । ମ୍ୟାଡାମ୍ ଆଃ ଆଃ ମରିଗଲି କହି ପ୍ରଥମେ କାନ୍ଦି ପକାଇଲେ କିନ୍ତୁ ମୁଁ ଧିରେ ଧିରେ ବାଣ୍ଡ ଆଗକୁ ପଛକୁ କରିବାରୁ ସେ ମଜା ନେବା ଆରମ୍ଭ କଲେ ।

ଆଃ ଉଃ ଉଃ ଆଃ ଓଃ ଓଃ ଓଃ ଓଃ ଓଃ ଆଃ ଆଃ ତାପରେ ମୁଁ ଜୋରରେ ତାଙ୍କୁ ଗେହିଁଲି । ମୁଁ ଯେତେ ଜୋରରେ ଗେହୁ ଥାଏ ତାଙ୍କ ପାଉଁଜିର ଝଣ ଝଣ ଶବ୍ଦ ମତେ ଆହୁରି ଉତେଜିତ କରୁଥାଏ । ତାଙ୍କ ବିଆର ନାଳ‌ରେ ଘର ସାରା ପଚ୍ ପଚ୍ ଶବ୍ଦ ହେଉଥିଲା । ମ୍ୟାଡାମ୍ ଙ୍କ ବିଆରୁ ରକ୍ତ ବାହାରୁ ଥାଏ କିନ୍ତୁ ସେ ମଜା ନେଇ ଆସ୍ତେ ବଣ୍ଟି ଆସ୍ତେ କହୁଥାନ୍ତି । ଅଧଘଣ୍ଟା ପରେ ମୋର ବୀର୍ଯ ବାହାରି ଗଲା ।ଆଉ ମୁଁ କଣ୍ଡୋମ୍ ରୁ ବୀର୍ଯ ବାହାରି କରି ତାଙ୍କ ଦେହସାରା ମାଲିସ୍ କରିଦେଲି ସାଗରିକା ମ୍ୟାଡାମ୍ ଙ୍କୁ କୁଣ୍ଡେଇ ସୋଇପଡିଲି ।

Join Our Sex Group

Visited 182 times, 3 visit(s) today

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *