Desi Girl Sex in Odia – Brother & Sister Odia Sex Story

odia sex story

ଏଇ ଘଟଣା ଟି ମୋ ଜୀବନ ର ଏକ ସତ ଘଟଣା l ପ୍ରଥମେ ମୁଁ ମୋ ପରିଚୟ କହିଦିଏ l ମୋ ନାଁ ପ୍ରମୋଦ, ମୋ ଘର କଟକ ଜିଲ୍ଲାର ଏକ ନିପଟ ମଫସଲ ଗାଁ ରେ l ମୋ ବାପା ଜଣେ ଚାଷୀ l ମୋର ଚାରି ଭଉଣୀ ଓ ମୁଁ ଗୋଟେ ଭାଇ l ମୁଁ ସଭା ବଡ ଓ ମୋ ଚାରି ଭଉଣୀ ମୋ ଠାରୁ ସାନ l ମୋ ଠାରୁ ମୋ ତଳ ଭଉଣୀ(ଲୀନା) ୧ ବର୍ଷ ସାନ, ତା ତଳ ଭଉଣୀ(ଲିମା) ମୋଠାରୁ ୨ ବର୍ଷ, ତା ତଳ ଭଉଣୀ (ଲିଜା) ମୋ ଠାରୁ ୩ ବର୍ଷ ଓ ସଭା ସାନ ଭଉଣୀ(ଲିସା) ମୋ ଠାରୁ ୫ ବର୍ଷ ସାନ l

Join Our Telegram Channel

ମୁଁ ଗୋଟେ ପୁଅ ହେଇଥିବାରୁ ମୋତେ ବାପା ବୋଉ ଓ ମୋ ଭଉଣୀ ମାନେ ବହୁତ ଗେଲ୍ହା କରନ୍ତି l ଏଇ ଘଟଣା ବେଳେ ମୁଁ +୨ ପ୍ରଥମ ବର୍ଷରେ ପଢ଼ୁଥିଲି l ସେଇ ସମୟରେ ଲୀନା ଦଶମରେ, ଲିମା ନବମରେ, ଲିଜା ଅଷ୍ଟମରେ ଓ ଲିସା ଷଷ୍ଠ କ୍ଲାସରେ ପଢୁଥିଲେ l ପ୍ରଥମେ ମୋ କଥା କହୁଛି l ମୁଁ ଦେଖିବାକୁ ବହୁତ ସୁନ୍ଦର, ମୋର ଉଚତା ୫ ଫୁଟ ୫ ଇଞ୍ଚ ଓ ଗୋରା କିନ୍ତୁ ମୁଁ ବହୁତ ଲାଜକୁଳା ତେଣୁ ମୁଁ କାହା ସାଙ୍ଗରେ ସହଜରେ ମିଶି ପାରେନି l

ମୋ ସହିତ ଝିଅ ମାନେ ମିଶିବାକୁ ଚାହୁଁଥିଲେ ବି ମୁଁ ସେମାଙ୍କ ସହିତ ମିଶି ପାରେନି l ଘରେ କିନ୍ତୁ ମୁଁ ମୋ ଭଉଣୀମାନଙ୍କ ସହ ପୁରା ଫ୍ରି l ସେମାନେ ମୋ ସହ ପୁରା ଫ୍ରିରେ ମିଶନ୍ତି l ଲିନା ଦେଖିବାକୁ ବହୁତ ସୁନ୍ଦର ଓ ଦଶମ କ୍ଲାସ ବେଳକୁ ତା ଦୁଧ ୩୨ ସାଇଜ଼ର ହେଇଥାଏ, ଲିମାର ବି ସେତେବେଳକୁ ୩୦ ସାଇଜ଼ର ଦୁଧ ହେଇଥାଏ l ଲିଜାର ବି ସେତେବେଳକୁ ୩୦ ଓ ଲିସାରେ ବି ୨୮ ସାଇଜ଼ର ଦୁଧ ହେଇଥାଏ l

ମୋ ଚାରି ଭଉଣୀ ଯାକ ସେତେବେଳକୁ ମାଚୁରୀଟି ପାଇଁ ସାରି ଥାଆନ୍ତି l ଆମେ ସମସ୍ତେ ମିଶି କରି ଗୋଟେ ଘରେ ସୋଇ ଯେହେତୁ ଆମର ଦୁଇ ବଖରା ଘର l ଗୋଟେ ଘରେ ମୁଁ, ମୋ ଭଉଣୀମାନେ ଓ ବୋଉ ଶୋଉ ଏବଂ ଅନ୍ୟ ଘରେ ମୋ ବାପା ଶୁଅନ୍ତି l ବାପା ଯେଉଁ ଘରେ ଶୁଅନ୍ତି ସେଘରେ ଆମର ସବୁ ଧାନ, ଚାଉଳ ଓ ବିରି ମୁଗ ରଖା ଯାଇଥାଏ l ଆମେ ଶୋଇଲା ବେଳେ ବୋଉର ଗୋଟେ ପଟେ ମୁଁ ଶୁଏ ଓ ଅନ୍ୟ ପଟେ ମୋ ଭଉଣୀମାନେ ଶୁଅନ୍ତି l

ଦିନେ ରାତିରେ ମୋ ହାତ କିଏ ଟାଣୁ ଥିବାରୁ ଓ ପ୍ୟାଣ୍ଟରେ ଲାଗୁଥିବାରୁ ମୋ ନିଦ ଭାଙ୍ଗିଗଲା । ମୁଁ ଦେଖିଲି ଲିନା ମୋ ପାଖରେ ସୋଇଛି ଓ ମୋ ହାତକୁ ନେଇ ତା ଦୁଧରେ ମାଡୁଛି ଓ ଅନ୍ୟ ହାତରେ ମୋ ପ୍ୟାଣ୍ଟ ଉପରେ ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ସଲସଲ କରୁଛି l ମୋ ନିଦ ଭାଙ୍ଗି ଯିବା ଦେଖି ଲିନା ନ ଜାଣିଲା ପରି ସୋଇ ପଡିଲା l ମୁଁ ଲିନାକୁ ହାତକୁ ହଲେଇ କିଛି ପଚାରିବା ପୂର୍ବରୁ, ସେ ମୋ ପାଟିରେ ହାତ ଦେଇଦେଲା ଓ ମୋ କାନ ପାଖରେ ଆସ୍ତେ କହିଲା, ଭାଇ ଚାଲ ଦେଖିବା ବାପା ବୋଉ କେମିତି ଗିହାଁ ଗେହିଁ ହଉଛନ୍ତି l

Join Our Telegram Channel

ସେ ମୋତେ ଟାଣି ଟାଣି ନେଲା କାନ୍ଥରେ ଥିବା ଗୋଟେ କଣା ପାଖକୁ ଯୋଉଟା କି ଦି ଘର ମଝିରେ ଥିବା କାନ୍ଥରେ ଥିଲା । ମୁଁ କଣାରେ ଚାହିଁଲା ବେଳକୁ ବୋଉ ବାପାଙ୍କ ଗୋଡ ପଟକୁ ମୁଣ୍ଡ କରି ବାପାଙ୍କ ଉପରେ ସୋଇ ତାଙ୍କ ବାଣ୍ଡ ଚୁଚୁମୁଛି ଓ ବାପା ବୋଉର ବିଆ ଚୁଚୁମୁ ଛନ୍ତି ଓ ତାଙ୍କ ଦୁଇ ହାତରେ ବୋଉର ୩୮ ସାଇଜ଼ର ଦୁଧ ଦିଟାକୁ ଚିପୁଚ୍ଛନ୍ତି l ମୁଁ ଲିନାକୁ ପଚାରିଲି ତୁ ଏତେ କଥା କେମିତି ଜାଣିଲୁ, ସେ କହିଲା ମୁଁ ଆଗରୁ ବହୁତ ଥର ବାପା ବୋଉ ଗିହାଁ ଗେହିଁ ହବାର ଦେଖିଛି l

ସେ ପୁଣି କହିଲା ମୁଁ କେତେ ଥର ପୁରା ଆରମ୍ଭରୁ ଶେଷ ପର୍ଯନ୍ତ ବି ଦେଖିଛି l ତେଣୁ ମୁଁ ଆଉ ସମ୍ଭାଳି ପାରୁନି ଚାଲ ତୋର ମୋର ବି ଏମିତି ଗିହାଁ ଗେହିଁ ହବା l ମୁଁ ତାକୁ କହିଲି ବୋଉ ଯଦି ପଳେଇଆସିବ, ସେ କହିଲା ବୋଉ ଏବେ ଆସିବନି ସେ ରାତି ୨ଟା ପରେ ଆସିବ l ମୁଁ କଣାରେ ଦେଖୁଥିବା ସମୟରେ ଲିନା ମୋ ପ୍ୟାଣ୍ଟ ଉପରେ ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ଧରି ତଳ ଉପର କରୁଥାଏ l

ମୁଁ ସେତେ ବେଳକୁ ଟିକେ ହିଟ ହେଲିଣି ମୋ ବାପା ବୋଉଙ୍କ ଗିହାଁ ଗେହିଁ ଦେଖି l ତାପରେ ଲିନାର ମୋର, ଆମେ ସୋଉଥିବା ଜାଗାକୁ ଆସିଲୁ ଓ ଲିନା ତାର ସବୁ ଡ୍ରେସ ଓ ଇନର ଖୋଲି ପୁରା ଲଙ୍ଗଳା ହେଇପଡିଲା l ତାର ଗୋରା ତକ ତକ ଓ ପୁରା ଚିକ୍ଣ ଦୁଧ ଓ ତା ବିଆରେ ଛୋଟ ଛୋଟ ଵାଲା ଗଜୁରି ଥାଏ, ମୁଁ ଆଗରୁ କେବେ କୋଉ ଝିଅର କି ଲିନାର ଦୁଧ କି ବିଆ ଦେଖି ନଥିଲି, ତେଣୁ ମୋ ହିଟ ଆହୁରି ବଢି ଗଲା ।

ମୁଁ ସଂଗେ ସଂଗେ ସମ୍ଭାଳି ନପାରି ଲିନାକୁ କୁଣ୍ଡେଇ ଧରି ତା ଓଠକୁ ମୋ ଓଠ ରେ ମିଶେଇ ଚୁଚୁମିଲି ଓ ତା ଦୁଧ ଦିଟାକୁ ମୋ ଦି ହାତରେ ଚିପି ବାକୁ ଲାଗିଲି l ଏହା ଦେଖି ଲିନା କହିଲା ଭାଇ ତୁ ବି ତୋର ସବୁ ଡ୍ରେସ ଖୋଲିଦେ ଓ ମୁଁ ବି ତା କଥା ଅନୁସାରେ ମୋର ସବୁ ଡ୍ରେସ ଖୋଲିଦେଇ ପୁରା ଲଙ୍ଗଳା ହେଇପଡ଼ିଲି l ମୁଁ ଡ୍ରେସ ଖୋଲିଲା ବେଳକୁ ମୋ ବାଣ୍ଡ ପୁରା ୯୦ ଡିଗ୍ରୀ ରେ ଠିଆ ହେଲା, ଲିନା ସଂଗେ ସଂଗେ ଆଣ୍ଠେଇପଡି ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ତା ପାଟିରେ ପୁରେଇ ଆଇସିକ୍ରିମ ପରି ଚୁଚୁମିବା ଆରମ୍ଭ କଲା ।

ମୋ ବାଣ୍ଡ ଆଗରୁ କେବେ କୌଣସି ଝିଅ ଦେଖି ନଥିଲେ କି କୋଉ ଝିଅର ହାତ କି ପାଟି ମୋ ବାଣ୍ଡରେ ଲାଗି ନ ଥିଲା । ତେଣୁ ମୋ ଦେହରେ ଗୋଟେ ଶିହରଣ ଖେଳିଗଲା ଓ ମୋତେ ବହୁତ ମଜ଼ା ବି ଲାଗୁଥିଲା l ତେଣୁ ମୁଁ ଲିନାକୁ କିଛି କହି ପାରୁ ନଥାଏ l ଏମିତି ୧୦ ମିନିଟ ଚୁଚୁମିବା ପରେ ଲିନା କହିଲା, ଭାଇ ତୁ ମୋ ଦୁଧ ଭୁଣ୍ଡି କୁ ଚୁଚୁମେ l ତା ପରେ ମୁଁ ଲିନା ଦୁଧକୁ ଦଳିଲି ଓ କିଛି ସମୟ ପରେ ତା ଦୁଧ ଭୁଣ୍ଡି କୁ ଚୁଚୁମିଲି l

Join Our Telegram Channel

ମୋର ଏସବୁ ପ୍ରଥମ ଥର ହେଇଥିବାରୁ ମୋତେ ବହୁତ ମଜା ଲାଗୁଥାଏ । ତେଣୁ ଲିନା ଯେମିତି କହୁଥାଏ ମୁଁ ସେମିତି କରୁଥାଏ l ଏମିତି ୧୦/୧୫ ମିନିଟ କଲା ପରେ ଲିନା କହିଲା ଭାଇ ତୁ ସୋ ମୁଁ ତୋ ଉପରେ ଶୋଇବି, ବାପା ବୋଉ ଯେମିତି ହଉଥିଲେ ଆମେ ସେମିତି ହବା l ତା ପରେ ମୁଁ ସୋଇଲି ଓ ଲିନା ମୋ ଉପରେ ମୋ ବାଣ୍ଡ ପାଖକୁ ତା ପାଟି ଓ ମୋ ପାଟି ପାଖକୁ ତା ବିଆ ରଖି ଶୋଇଲା ଓ ମୋତେ କହିଲା ଭାଇ ତୋ ଜିଭରେ ମୋ ବିଆକୁ ଚାଟ ଓ ତୋ ଦୁଇ ହାତରେ ମୋ ଦି ଦୁଧକୁ ଚିପି ଓ ଦୁଧ ଭୁଣ୍ଡିକୁ ବେଳେ ବେଳେ ରଗଡ l

ଲିନା ଯେମିତି କହିଲା ମୁଁ ସେମିତି କଲି ଓ ସେ ମୋ ୮ ଇଞ୍ଚ ବାଣ୍ଡକୁ ତା ପାଟି ଭିତରକୁ ନେଇ ଚୁଚୁମିଲା l ସେ ବେଳେ ବେଳେ ତା ଜିଭ ଅଗରେ ମୋ ବାଣ୍ଡ ଅଗରେ ଥିବା କଣାକୁ ସଲ ସଲ କରୁଥାଏ । ସେ ସମୟରେ ମୋ ଦେହରେ କରେଣ୍ଟ ମାରିଲା ପରି ଲାଗୁ ଥାଏ l ଲିନା କହିଲା ଭାଇ ତୋ ବାଣ୍ଡରୁ ନାଳୁଆ ନାଳୁଆ ପାଣି ବାହାରୁଛି ଓ ମୁଁ ତାକୁ ସବୁ ଚୁଚୁମି ଚୁଚୁମି ଖାଇଦେଉଛି ।

ସେତେବେଳକୁ ଲିନା ବିଆରୁ ବି ନାଳୁଆ ନାଳୁଆ ପାଣି ବାହାରୁଥାଏ ଓ ମୁଁ ତାକୁ ଚାଟି ସଫା କରିଦିଏ l ଏମିତି ୧୫ ମିନଟ ଚାଲିଲା, ସେତେବେଳକୁ ମୁଁ ପୁରା ହିଟ ହେଇଗଲିଣି ଓ ସେ ସମୟରେ ଲିନା କହିଲା ଭାଇ ମୋର ତୋ ବାଣ୍ଡ ମୋ ବିଆରେ ପୁରେଇବା ପାଇଁ ଜୋରରେ ଇଛା ହେଲାଣି, ମୁଁ ଆଉ ସମ୍ଭାଳି ପାରୁନି l

ମୁଁ ବି ତା କଥାରେ ରାଜି ହେଇଗଲି, ତାପରେ ଲିନା ମୋ ଉପରୁ ଉଠିପଡ଼ିଲା ଓ କହିଲା ଭାଇ ମୁଁ ଶୋଉଛି ତୁ ମୋ ବିଆ ରେ ତୋ ବାଣ୍ଡ ପୁରା, ସେ ତଳେ ଶୋଇଲା (ଆମେ ସମସ୍ତେ ତଳେ ସପ ପlରି ଶୋଉ) ଓ ତା ଜଙ୍ଘ ମେଲେଇ ଓ ତା ବିଆ ଓଠ କୁ ଦି ହାତରେ ମେଲେଇ କହିଲା ଭାଇ ତୁ ତୋ ବାଣ୍ଡ ମୋ ବିଆରେ ପୁରା l

ମୁଁ ଆଗରୁ କେବେ ବିଆ ଭିତର ଦେଖି ନ ଥିଲି l ଲିନାର ଗୋରା ତକ ତକ ଦେହ ହେଲେ ତା ବିଆ ଭିତର ପଟ ଓଠ ଚାରି ପଟ ଇଷତ କଳା ଥାଏ ଓ ତାପରେ ବିଆ ଭିତରକୁ ଗାଡ଼ ଗୋଲାପୀ ଦେଖା ଯାଉଥାଏ l ଲିନା କହିଲା ଭାଇ ଆଗ ତୋ ବାଣ୍ଡ ର ଅଗ ନାଲି ତକ ଆସ୍ତେ ଆସ୍ତେ ପୂରେଇବୁ ସେତକ ପଶିଲା ପରେ ଜୋରରେ ତୋ ବାଣ୍ଡ ଏକ ଥରକେ ମୋ ବିଆ ଭିତରକୁ ପୂରେଇବୁ l

ତୋ ବାଣ୍ଡ ମୋ ବିଆରେ ପୁରା ପଶିଲା ପରେ ମୋ ବିଆ ରୁ ଓ ତୋ ବାଣ୍ଡ ରୁ ରକ୍ତ ବାହାରିବ ସେଥିରେ ତୁ ଡରି ଯିବୁନି, ତୁ ତୋ ବାଣ୍ଡ କୁ ଭିତର ବାହାର କରି ମୋତେ ଗେହେନିବୁ l ମୁଁ ଲୀନାକୁ ପଚାରିଲି ତୁ ଏତେ କଥା କେମିତି ଜାଣିଲୁ ସେ କହିଲା, ବୋଉ ଥରେ ତା ସିନ୍ଦୁକରୁ ତା ଶାଢ଼ୀ ଆଣିବା ପାଇଁ କହିଥିଲା, ମୁଁ ତା ଶାଢ଼ୀ ଆଣିବା ବେଳେ ତା ଭିତରେ ଗୋଟେ ବହିଥିଲା, ସେ ବହିରେ ଏସବୁ ଲେଖା ଥିଲା, ଆମେ ଚାରି ଭଉଣୀ ସେ ବହି ପଡ଼ିଛୁ l

ତୋ ବାଣ୍ଡ ପ୍ରଥମେ ମୋ ବିଆରେ ପଶୁଥିବାରୁ, ମୋର ସତୀ ଛଦ ଛିଣ୍ଡି ଯିବ ତେଣୁ ରକ୍ତ ବାହାରିବ ଓ ତୋର ବାଣ୍ଡ ସିର ଟିକେ ଛିଣ୍ଡି ଯିବ ଓ ସେଥିରୁ ରକ୍ତ ବାହାରିବ ଓ ଇଆପରେ ଆଉ ଯେତେ ଥର ଗେହିଁଲେବି ରକ୍ତ ବାହାରିବନି l ତା ପରେ ମୁଁ ମୋ ବାଣ୍ଡ ଲିନା ବିଆ ମୁହଁ ରେ ଲଗେଇ ଆସ୍ତେ ଆସ୍ତେ ପୁରେଇଲି, ମୋ ବାଣ୍ଡର ନାଲି ଟୋପି ତକ ପଶିଲା ଓ ଆଉ ପଶିଲା ନାହିଁ, ମୁଁ ଲୀନାକୁ ପଚାରିଲି ଯେ ଆଉ ପଶୁ ନାହିଁ ।

ଲିନା ବହୁତ ଚାଲାଖ ଓ ବୁଝିବାର ଝିଅ, ତେଣୁ ସେ କହିଲା ଭାଇ ତୁ ଜୋରରେ ଗୋଟେ ଷ୍ଟ୍ରୋକ ଦେ ଯେ ତୋ ବାଣ୍ଡ ଯେମିତି ମୂଳ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ପଶିଯିବ l ମୁଁ ତା କଥା ଅନୁସାରେ ଗୋଟେ ହାର୍ଡ ଷ୍ଟ୍ରୋକ ଦେଲି, ମୋ ବାଣ୍ଡ ପୁରା ମୂଳ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଲିନା ବିଆରେ ପଶିଗଲା l ମୋତେ ଏତେ କଷ୍ଟ ହେଲା ଯେ ମୋ ଆଖିରୁ ଦ୍ଵିଧାର ଲୁହ ବୋହି ଗଲା, ସେମିତି ମୋ ଭଉଣୀ ଲିନା ଆଖିରୁ ବି ଦ୍ଵିଧାର ଲୁହ ବୋହିଗଲା କିନ୍ତୁ ସେ ଟିକିଏ ବି ପାଟିକଲା ନାହିଁ l

ଲିନା ଏଥର କହିଲା ଭାଇ ତୁ ଏଥର ମୋ ଓଠକୁ ଚୁଚୁମି ଓ ତୋ ହାତରେ ମୋ ଦୁଧକୁ ଚିପି ଓ ରଗଡି ଆଗ ଆସ୍ତେ ଆସ୍ତେ ୪/୫ ଥର ଗେହେଁ ତାପରେ ଜୋରରେ ଜୋରରେ ଗେହିଁ ବୁ ମଜା ଲାଗିବ l ମୁଁ ତା କଥା ମୁତାବକ ଆଗ ଆସ୍ତେ ଆସ୍ତେ ଓ ପରେ ଜୋରରେ ଜୋରରେ ଗେହିଁଲି, ମୋର ଏଇଟା ପ୍ରଥମ ଗିହଁଣା ହୋଇଥିବାରୁ, ମୋତେ ଭାରି ମଜା ଲାଗୁ ଥାଏ, ଲିନା ମୋତେ କୁଣ୍ଡାଇ ଧରି, ଭାଇ ମୋତେ ଜୋରରେ ଗେହେଁ, ମୋ ବିଆ ଫଟେଇ ଦେ କହୁଥାଏ l

ମୁଁ ପୁରା ଫୁଲ ସ୍ପିଡ଼ ରେ ଗେହୁଁ ଥାଏ l ଏମିତି ୧୫ / ୨୦ ମିନିଟ ଗେହିଁବା ପରେ,ତା ବିଆ ଭିତରେ ମୋ ବାଣ୍ଡ ଥାଇ ମୋର ସବୁ ବୀର୍ଯ ତା ବିଆ ଭିତରେ ବାହାରିଗଲା, ମୁଁ ଲିନା କୁ ପଚାରିଲି ଯେ ତୋ ପେଟରେ ପିଲା ହେଇଯିବ, ସେ କହିଲା ନା ଭାଇ ତୁ କିଛି ଡର ନା ମୋର କlଲି ମେନସ ଡେଟ ଅଛି, ତେଣୁ ମୋ ପେଟରେ ପିଲା ରହିବନି, ଯଦି ବା ରହିଲା ସେ ବହିରେ ଗୋଟେ ମେଡ଼ିସିନ ନା ଲେଖା ଅଛି ତାକୁ ଖାଇଲେ ଆବରସନ ହେଇଯିବ l

ଲିନା କହିଲା ଭାଇ ତୁ ମୋ ଜୀବନର ପ୍ରଥମ ପୁରୁଷ, ଆଉ ଯାହା କୁ ମୁଁ ବାହା ହେବି ସେ ମୋର ଦ୍ୱିତୀୟ ପୁରୁଷ l ଲିନା କହିଲା ଭାଇ ଆଜି ଠାରୁ ମୁଁ ବାହା ହେଲା ପର୍ଯନ୍ତ ମୁଁ ଆଉ କାହାର ହେବିନି ତୋର ହେଇ ରହିବି ଓ ବାହା ହେଲା ପରେ ମୋ ସ୍ୱାମୀର l ତେଣୁ ଆମ ଘର କଥା ଆମ ଘରେ ରହିବ, ଆମେ ସିନା ବାହାରେ ଯାହା କଲେ ବାପାଙ୍କର ନାଁ ପଡିବ ତେଣୁ ଆମେ ଆଜିଠାରୁ ବାହାରେ କାହା ସହ କିଛି କରିବlନି l

ଏଇ ସମୟରେ ଲିନା ମୋତେ କୁଣ୍ଡେଇ ସୋଇଥାଏ ଓ ମୋ ଓଠ ଓ ମଥାରେ ଚୁମା ଦେଉ ଥାଏ l ସେଦିନ ରାତିରେ ଆମେ (ଲିନା ଓ ମୁଁ) ଆହୁରି ଦୁଇ ଥର ଗିହାଁ ଗେହିଁ ହେଲୁ l

Join Our Telegram Channel

Visited 200 times, 1 visit(s) today

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *