Khudi Putura Sex – Part 1 [ Odia Sex Story, Odisha Family Sex ]

odia sex story

Hii friends mu Rocky mu swagat karuchi. mo jibanre ghatithiba kahani uparaku ama ghara baleswara. mu mo khudinku kemiti gehili kahuchi. khudi dekhi Baku gora o mota madhya. apana janithib e mota dhudha ଦେଖିବାକୁ ବହୁତ୍ ବଡ଼ ଆଉ ଗାଣ୍ଡୀ କଥା ନକହିବା ଭଲ ।

ଗାଣ୍ଡୀ ଦେଖିଲେ ବୀଜ ବାହାରି ଯିବା ବୟସ ୩୨ ଚାଲନ୍ତୁ ଷ୍ଟୋରୀକୁ ଯିବା । ମୁଁ ଆମ ଘରେ ଗୋଟିଏ ବୋଲି ପୁଅ ଦାଦା ଖୁଡି ବୋଉ ବାବା ମୁ ଆମ ଘରେ ବହୁତ ଗେହ୍ଲା ବାବା ବାବା ମୋ ପାଇଁ ଗାଡ଼ି କିଣି ଦେଇଛନ୍ତି । ତ ମୁଁ ବୁଲା ବୁଲି କରେ ମୋର କାମ ବି କିଛି ନଥାଏ । ଖୁଡି କହିଲେ ଚାଲ ମୋତେ ଆମ ଗାଁ ରେ ଛାଡି ଦବା ପାଇଁ କହିଲେ । ମୁ bike start କଲି ଗଲି ।

ଗାଁ କୁ ଯିବା ବାଟରେ ବହୁତ୍ ଜଙ୍ଗଲ ପଡେ ଆମ ଗାଁ ଠୁଁ ୫୦ km ରାସ୍ତା ତ ମୁ slow ରେ ଚାଲୁଥିଲି । ବାଟରେ ହମ୍ପସ ପଡ଼ିଲା, ଖୁଡିଙ୍କ ଦୁଧୁ ମୋତେ ବାଜିଲା ମୋତେ ଅଜବ ଲାଗିଲା । ମୋ ମୁଣ୍ଡରେ ସୈତାନ୍ ଭୁଧି ପଶିଲା ୟ ଗାଣ୍ଡୀ ମାରେଇକୁ କେମିତି ଗେହିବି ଭାବୁ ଭାବୁ ତାଙ୍କ ଗାଁ ଆସିଲା। ଘରକୁ ଗଲି ତାଙ୍କ ଘରେ ଆଇ ଥିଲା କହିକି ତାଙ୍କର ଗୋଟେ ଭାଇ ସେ ବାହାର ଦେଶରେ ଅଛି । ମୁଁ ଖୁଡିଙ୍କୁ କହିଲି ଆସୁଚି ବୋଲି। ସେ ମନା କଲେ କହିଲେ ସନ୍ଧ୍ୟା ହେଲାଣି କୁଆଡେ ଯିବା ରୁହ ସକାଳେ ଯିବା । Odia Sex Story

ମୋତେ ଖୁସି ଲାଗିଲା ଆଇ ବଜାରକୁ ପଳେଇଲେ । ଘରେ ମୁ ଆଉ ଖୁଡି ଥିଲୁ ମୋତେ ବସିବା ପାଇଁ କହି ଖୁଡି ଲୁଗା change କରିବା ପାଇଁ ବାଥ୍ ରୁମ୍ ଚାଲି ଗଲେ । ମୁ ବି ତାଙ୍କ ପଛେ ପଛେ ଚାଲି ଗଲି ସେ କବାଟ ଦେଇଦେଲେ ମୁଁ କେମିତି ଦେଖିବି ଭାବିଲି । ଭାବିବା ପରେ ଦେଖିଲି କବାଟରେ ଟରେ ଗୋଟେ ହୋଲ ଥିଲା । ମୁ ହୋଲ ବାଟେ ଦେଖିଲି ଖୁଡି ପ୍ରଥମେ ଶାଢ଼ୀ ଖୋଲି ଦେଲେ ତାପରେ ତାଙ୍କ ବ୍ଲାଉଜ ଖୋଲି ଦେଲେ ।

ଖୋଲିବା ମାତ୍ରେ ତାଙ୍କ ଦୂଧ ଓହଳି ପଡିଲା ମୁ ଦେଖୀ ମୋ ହାତ ଆପେ ଆପେ ବlଣ୍ଡ ଉପରକୁ ହାତ ଚାଲି ଗଲା । ସେ ତାପରେ ଛାୟା ଖୋଲିଲେ ଓ ଆଉ କଣ କହିବି ବିଆରେ ବାଳ ପୁରା ଭରି ହେଇ ଥିଲା, ମୁ ମୁଠି ମାରିଲି । ଖୁଡି change କରି ନାଇଟି ପିନ୍ଧିଲେ ମୁ ସେଠାରୁ ଫେରି ଆସିଲି ଆସି ବସି ପଡ଼ିଲି । ତ ପରେ ଖୁଡି ଆସି ପାଖରେ ବସିଲେ ଭଲ ମନ୍ଦ ପଚାରିବାରେ ଲାଗିଲେ । ଆଇ ଆସିଲେ ବଜାରରୁ ଖୁଡି ହାତରେ ପରିବା ଦେଇଦେଲେ । ଖୁଡି ଧରି ଚାଲି ଗଲେ । Odia Sex Story

ଆଇ ମଜାରେ କହିଲେ କଣ କିରେ ନାତିଆ ଗାଁ ରେ କଣ କରୁଛ? ମୁ କହିଲି କିଛିନାଇଁ ଲାଇନ ମାରୁଚି । ସେ କହିଲେ ଲାଇନ ମାରୁଛୁ ନା ଆଉ କଣ କରୁଛୁ? ମୁ କହିଲି ନାଇଁ ଖାଲି ଲାଇନ ମାରୁଛି । ସେ କହିଲେ ଆଉ କେବେ ଗାଁ ଆଡେ ଆସୁନୁ । ମୁ କହିଲି ଆସୁନି ଆଉ ସେ ହିଁ ୟ ବୁଢ଼ୀ ପାଖରେ କଣ ଅଛି । ମୁ କହିଲି କଣ ନାଇ କହିଲ କଣ ଅଛି? ମୁ କହିଲି ବହୁତ୍ ଅଛି ସେ କିଛି କହି ଲେନି ଚାଲି ଗଲେ ।

ଆମେ କଥା ହେବା ଭିତରେ ଖୁଡି ରୋଷେଇ ସାରିଦେଇ ଥିଲେ ଖାଇବାକୁ ଡାକିଲେ । ଆମେ ସମସ୍ତେ ମିଶି ଖାଇଲୁ । ଖାଇ ବା ସାରି ଶୋଇବା ପାଇଁ ଗଲୁ ମୁ ଛାତଉପରେ ଶୋଇବା ପାଇଁ କହିଲି । ବହୁତ ଗରମ ହୋଉ ଥିବାରୁ ଆଇ ବି ଛାତ ଉପରେ ଶୋଇବା ପାଇଁ କହିଲେ ଖୁଡିକୁ ଡାକିବାରୁ ସେ ମନା କଲେ । ଆଇ ଆଉ ମୁ ଛାତ ଉପରେ ଶୋଇଲୁ ।

ମୁ ମୋବାଇଲ ଦେଖୁଥିଲି, ଆଇ ଆସି ମୋ ପାଖରେ ଆସି ଶୋଇଲେ । ସେ ଶୋଇପଡ଼ିଲେ ମୁ ମୋବାଇଲ୍ ଦେଖୁଥିଲି । ମୁ ତାଙ୍କୁ ଦେଖିଲି ସେ ସୋଇଛନ୍ତି ମୁ bp ଦେଖିବାରେ ଲାଗିଲି । ମୁ ଦେଖିବା ବେଳେ ମୁ ବାଣ୍ଡ୍ ହଲୋଉଚି ସେ ଦେଖୁ ଛନ୍ତି ବୋଲି ମୁ ଜାଣି ନଥିଲି । ସେ କହିଲେ କଣ କରୁଚୁ? ମୁ କହିଲି କିଛି ନାଇ ଆଇ ସେ କହିଲେ ତୋର ସେଇଟା mast ହୋଇଛି କହି ଧରି ଦେଲେ । ମୁଁ ଖୁସି ହେଇ ଆଇକୁ ଚୁମା ଦେବାରେ ଲାଗିଲି । ସେ ବି ଚୁମା ଦେବାରେ ଲାଗିଲେ ।

ମୁ ତାଙ୍କ ବିଆରେ ହାତ ମାରିଲି । ତାଙ୍କ ବିଆରେ ବାଳ ନଥିଲା ଲାଳ ବାହାରି ଯାଇ ଥିଲା । ହାତ କାଢ଼ି ଦୂଧ ଚିପି ବାରେ ଲାଗିଲି । ମୁଁ ଜୋର୍ ଜୋର୍ ରେ ଚିପିଲି ସେ ଉତେଜିତ ହୋଇ ଓଃ ଓ ହେବାରେ ଲାଗିଲେ । ମୁ ତାଙ୍କ ଲୁଗା ଖୋଲି ଦେଲି ଏବଂ ତାଙ୍କ ଦୁଧ ଦୁଇଟା କୁ ଚାଟିବାକୁ ଆରମ୍ଭ କଲି । ପ୍ରାୟ ୫ ମିନିଟ୍ ଚାଟିଲି ତଳକୁ ଆସି ତାଙ୍କ ବିଆରେ ଜିଭ ପୁରେଇ ଚାଟିବାକୁ ଲାଗିଲି । Odia Sex Story

୧୦ ମିନିଟ୍ ଚାଟିବା ପରେ ଆଈ ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ପାଟିରେ ପୁରେଇ ଚୁଚୁମିଲେ । ସେ ଝଡି ସାରିଥିଲେ ମୁ ପାଟିରେ ଗେହିବା ପରେ ଦୁଧ ସନ୍ଧିରେ ରଖି ଗେହିଲି । ଏବେ ତାଙ୍କ ବିଆରେ ବାଣ୍ଡ ରଖି ଧିରେ ଧିରେ ଗେହିବା ଆରମ୍ଭ କଲି । ତାଙ୍କ ଵିଆ gihha ଖାଇ ନଥିବା ରୁ ପୁରା ଟାଇଟ୍ ଥିଲା । ଜୋର କରି ଗୋଟେ ଧକା ଦେଲି ବାଣ୍ଡ ପୁରା ଟାଇଟ୍ ହେଇ ଭିତରକୁ ଗଲା । ଆଇ ମରିଗଲି ବାହାର କରେ ମୋ ବିଆ କଣ ହେଇ ଯାଉଛି ।

ମୁ କିଛି ନ ଶୁଣି ଗେହିବାରେ ଲାଗିଲି, ସେ ଝଡି ଗଲେ । ମୁ ତଳେ ଶୋଇ ପଡିଲି ଆଇ ଏବେ ମୋ ଉପରେ ଥିଲେ ବାଣ୍ଡ set କରି ବସି ପଡ଼ି ଗେହିବାର ମଜା ନେବାରେ ଲାଗିଲା । ଜୋର୍ ଜୋରରେ ଗେହିଲି । ୩୦ ମିନିଟ୍ ଗେହିବା ପରେ ମର ବାହାରି ଗଲା । ବୁଢ଼ୀ ଏବେ ମୋ ଉପରେ ଥିଲା ତାକୁ କହିଲି କେମିତି ଲାଗିଲା? ସେ କହିଲା ଭଲ । ମୁ କହିଲି ମୋ ପାଟି ଗୋଟେ କାମ କରିଦବୁ ।

  • ଆଇ – କଣ କହୁନୁ?
  • ମୁଁ – ମନା କରିବୁନି ତ?
  • ଆଇ – ମୋ ଧନ କୁ କଣ ମନା କରିି ପାରିବି ।
  • ମୁଁ – ମୋର ତୋ ଝିଅ କୁ ଗେହୀ ବାର ଅଛି ।
  • ଆଇ – ଏଟା ଗୋଟେ କଥା !
  • ମୁଁ – କେମିତି ଆଇ କହିଲା ତାକୁ ପେଟେଇ ଗେହୁନୁ ।
  • ମୁଁ – ମୋତେ ଡର ଲାଗୁଚି ।
  • ଆଇ – କଣ କରିବି ରହ ଭାବୁଛି ।
  • ମୁଁ – ଜଲଦି କହୁନୁ ( ଦୁଧ ଚିପି ଚିପି )
  • ଆଇ – ମୁ କହୁଚି…
  • ମୁଁ – Ok ମୋତେ କହିବୁ ହେଲା ।

ସେ କହିଲା ହିଁ । ସେ ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ହଲେଇଲା ଆଉ ମୁଁ ପୁଣି ତାକୁ ଗେହିବାରେ ଲାଗିଲି । ରାତିରେ ତାକୁ ୨ ଥର ଗେହିଲି । ତା ପରେ ଦୁଇ ଜଣ ଯାକ ଲୁଗା ପିନ୍ଧି ଶୋଇଲୁ । ସକାଳୁ ଉଠି ଗାଧଆ ସାରି ଆମେ ଗାଁ କୁ ଆସିଲି । Next Part ରେ କହିବି ଖୁଡିଙ୍କୁ ଗେହିବା ପାଇଁ ଆଈ କଣ ଆଇଡିଆ ଦେଲା ଆଉ ମୁଁ କେମିତି ଖୁଡିଙ୍କୁ ଗେହିଲି । Odia Sex Story

Visited 376 times, 2 visit(s) today

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *