Sali Ku Patei Gehili – Odia Porn Stories, Indian Sex Kahani Odia

odia sex story

Hello friends, ମୁ ରଞ୍ଜନ ମୋ ଘର ସମ୍ବଲପୁର। ମୋ ବୟସ 32 ,ମୋ ବାଣ୍ଡ 7ଇଞ୍ଚ ହେବ। ମୁ ଗୋଟେ ପ୍ରାଇଭେଟ୍ job କରେ। ମୁ ବୀହା ହୋଇ ସାରିଛି ମୋର ଦୁଇଟି ପୁଅ। ମୁ ମୋ ଶାଳୀକୁ କେମିତି ପଟେଇ ଗେହିଲି ତାହା କହିବି story କୁ ଯିବା। Story ଷ୍ଟାର୍ଟ କରିବା ଆଗରୁ ମୋ ଶାଳୀ ବିଷୟରେ କହି ଦେଉଛି । ତା ବୟସ 21, ଦେଖିବାକୁ ପୁରା ହିରୋଇନ୍ ପରି। ତା size 32,34,36 ହେବ।

Join Our Telegram Group

ସେତେବେଳ କଥା ଯେତେବେଳେ ମୋ wife ପ୍ରଥମ ଥର pregnant ଥିଲା। ମୋ wife pregnant ଥିଲା ବେଳେ ମୁ ଗେହିବାକୁ ପାଉନଥିଲି। ମୋର ସେକ୍ସ ଇଚ୍ଛା ବହୁତ୍ ବଢ଼ି ଯାଇଥିଲା।ମୋ ଶଶୁର ଘର ପାଖରେ ଯେତେ ବେଳେ ମନ ଲାଗେ ମୁ ତାଙ୍କ ଘରକୁ ବୁଲି ବାକୁ ଯାଏ। ସବୁ ଦିନ ମୋ ଶାଳୀକୁ ଦେଖି ମୋର ସେକ୍ସ ଇଚ୍ଛା ବଢ଼ିବାକୁ ଲାଗିଲା। ତାକୁ କେମିତି ପତେଇକି ଗେହିବି ବଳି ପ୍ଲାନ୍ କରିବାକୁ ଲାଗିଲି।

ଦିନେ ତାଙ୍କ ଘର କୁ ଯାଇଥିଲି । ଠିକ୍ ସେତିକି ବେଳେ ମୋ ଶାଳୀ ଘରେ ଏକା ଥିଲା । ବେଳେ ମୁ ତାକୁ କହିଲି କଣ୍ କରୁଚୁ ବଳି ବେଳେ ସେ କହିଲା ବସିଛି । ସେ ସେତେ ବେଳେ 9th କ୍ଲାସରେ ପାଠ ପଢୁଥିଲେ। ତା ସହିତ ଟିକେ ମାଜକ କରି କହିଲି ସ୍କୁଲରେ କେହି Boyfriend ଅଛି କି ନାହିଁ । ସେ ରାଗିକି କହିଲା ତମ ପରି handsome ଯିଯୁ ଥାଉ ଥାଉ ମୋର ଆଉ କିଏ ଦରକାର ହେବ । ସେ ଯେତେ ବେଳେ ଏତିକି କହିଛି, ମୁ ଜାଣି ଗଲି ଲାଇନ ପୁରା clear ଅଛି ବୋଲି ।

ସେ ଦିନ ଚାଲି ଆସିଲି । ସେଇ ଦିନ ରାତିରେ ତାକୁ ମେସେଜ କଲି ଖାଇଲନୁ କଣ୍ କରୁଚୁ, good night କହିକି ଶୋଇ ପଡ଼ିଲି । ସବୁ ଦିନ ଆମର ଏମିତି message ରେ କଥା ଚାଲିଲା । କିଛି ଦିନ ପରେ ମୁ ତାକୁ ଭଲ ପାଉଛି ବଳି କହିଲି ସେ ମନା କରି ଦେଲା । କହିଲା ମୋ ଦିଦି ଜାଣିଲେ ମୋତେ ଖରାପ ଭାବିବ ବୋଲି । ତାକୁ ବହୁତ୍ ବୁଝେଇଲି ମାନିଲାନି ।

ଗୋଟେ ଦିନ ତାଙ୍କ ଟିଭି ଖରାପ ହେଇ ଯାଇଥିଲା ବେଳେ ମୁ ତାକୁ କହିଲି ମୁ ତତେ ନୂଆ ଟିଭି ଆଉ dish ଲଗେଇ ଦେବୀ ମତେ ଭଲ ପା… ସେ ବହୁତ୍ ଭାବିଲା । ତା ପରେ ହଁ କହିଲା । ତା ପରେ ତାକୁ ସବୁ ଦିନ ଗୋଟେ ଗୋଟେ ନୂଆ ନୂଆ ଗିଫ୍ଟ ଦେଲି ସେ ଖୁସି ହେଲା । ମୁ କିନ୍ତୁ ସବୁ ଦିନେ ତାକୁ ଗେହିବି ବୋଲି ଭାବୁଥିଲି କିନ୍ତୁ ହେଉ ନ ଥିଲା । ଦିନେ ପ୍ରଭୁ ମୋ କଥା ଶୁଣିଲେ ।

Join Our Telegram Group

ଗୋଟେ ଦିନ କଣ ହେଇଚି ନା, ମୋ ଶଳାର ଦେହ ଖରାପ ହେଲା ତାକୁ ହସ୍ପିଟାଲରେ ଭର୍ତ୍ତି କଲେ ।ତାକୁ ରାତିରେ ମୋ ଶାଶୁ ଆଉ ମୋ wife ଜଗିଲେ। ମୁଁ ଘରକୁ ଯାଉଛି କହି ଚାଲି ଆସିଲି । ରାତି 10ଟା ହେଇ ଥିବ, ମୁ ଆସିଲା ବେଳେ ବାଟରୁ ଗୋଟେ beer ଆଉ ଗୋଟେ nib ନେଇକି ଆସିଲି ଆଉ chicken ତରକାରୀ ନେଇକି ଆସିଲି । ଆଉ ଆମ ଘରକୁ ନ ଯାଇ ମୋ ଶଶୁର ଘରକୁ ଗଲି ।

ଯେଉଁଠି ମୋ ଶାଳୀ ଓ ମୋ ଶଶୁର ଏକା ଘରେ ଥିଲେ । ମୁ ସେଠିକି ଗଲି ଆଉ ଶାଳୀକୁ ଖାଇବାକୁ ମାଗିଲି ଆଉ ମୋ ଶଶୁରକୁ ଡାକିଲି ଦୁଇ ଜଣ ମିଶି ପିଲୁ । ମୁ ଜାଣି ଜାଣି କମ୍ ପିଲି ଆଉ ମୋ ଶଶୁରକୁ ବେଶୀ ପିଇବାକୁ ଦେଲି । ତା ପରେ ଆମେ ଖାଇକି ଶୋଇଲୁ । କିନ୍ତୁ ମତେ ନିଦ ଲାଗୁନଥିଲା । ସେତେ ବେଳେ ବହୁତ ଥଣ୍ଡା ।

ମୁ ଆଉ ମୋ ଶଶୁର ଗୋଟେ room ରେ ଆଉ ମୋ ଶାଳୀ ଗୋଟେ room ରେ ଶୋଇଥିଲୁ । ମୁ ସୋଇକି ମୋ ଶାଳୀକୁ କେମିତି ଗେହିବି ଭାବୁଥିଲି । ମୋ ମୋବାଇଲରେ ଗୁଟେ message ଆସିଲା । ଦେଖିଲି ମୋ ଶାଳୀ ମତେ ମେସେଜ କରିଥିଲା । ଲେଖି ଥିଲା, ତମ ଘରକୁ ନ ଯାଇ ଆମ ଘରକୁ କେମିତି? ଆସିଲା ବେଳେ ମୁ କହିଲି ଘରେ ଏକେଲା ଶୋଇବାକୁ ମନ ଲାଗିବନି ବଲି ତମ ଘରକୁ ଆସି ଗଲି ।

ସେ କହିଲା ଠିକ୍ ଅଛି, ସୋଇପଡ କାଲି ସକାଳେ କଥା ହେବା । ମୁ କହିଲି ନିଦ ଲାଗୁନି, ତ ଦିଦି ପାଖରେ ନାହି ବୋଲି । ଯଦି ତୁ ମୋ ପାଖରେ ଶୋଇବୁ ବେଳେ ମତେ ନିଦ ଲାଗିବ । ସେ ମତେ green signal ଦେଲା କହିଲା, ତମେ ଆସ କହିଲା । ମୁ ଆଉ ବିଳମ୍ବ ନ କରି ତା ରୁମ୍ କୁ ଗଲି ।ସେ door ଖୋଲିଲା । ମୁ ଯେମିତି ଭିତର କୁ ଯାଇଛି ଆଉ କିଛି ନ କହି ତାକୁ ଖାଲି କିସ୍ କରିବାରେ ଲାଗିଲି ।

Door ବନ୍ଦ କଲି ଆଉ କିସ୍ କରି ଚାଲିଲି । ତା ପରେ ସେ ବି ମୋତେ ସାଥ ଦେଲା । ତା ପରେ ମୁଁ ତା 32size ର ଦୁଧକୁ ଡ୍ରେସ ଉପରୁ ଦଳି ବାରେ ଲାଗିଲି । କିଛି ସମୟ ପରେ ତାକୁ ବେଡକୁ ନେଲି । ତାକୁ ବେଡରେ ସୋଇ ତା ଗୋଟେ ଗୋଟେ ଡ୍ରେସ ଖଲିଦେଲି ଵାପ୍ ରେ ବାପ ତା ଦିଦି ଠୁ ବି ବେଶୀ ଗୋରା ଆଉ ସମ୍ଭାଳି ପାରିଲିନି ମୁ ନିଜକୁ । ତା ପରେ ମୁ ତା ଦେହ ସାରା ଖାଇବାକୁ ଲାଗିଲି ।

Join Our Telegram Group

ତା ଦୁଧ ଖାଇଲି, ତା ଦୁଧ ଖାଇ ସାରିବା ପରେ ମୁଁ ଯେତେବେଳେ ତା ପ୍ୟାଣ୍ଟ୍ ଖୋଲିବାକୁ ଗଲି ସେ ମନା କଲା । କିନ୍ତୁ ମୁ ତା କଥା ନମାନି ତ ପ୍ୟାଣ୍ଟ୍ କୁ ଖୋଲି ଫୋପାଡି ଦେଲି । ସେ ପ୍ୟାଣ୍ଟି ପିନ୍ଧିଥିଲା, ପ୍ୟାଣ୍ଟି ଉପରୁ ତା ବିଆକୁ ଚାଟିବାରେ ଲାଗିଲି । ତା ବିଆରୁ ପାଣି ବାହାରୁଥିଲା । ମୁ ତା ପ୍ୟାଣ୍ଟି ଖୋଲି ଦେଲି ଭାଇ ମାନେ କଣ କହିବୁ । ଘନ ଜଙ୍ଗଲ ଵିଆ ଦିଶୁନ ଥିଲା ।

ତଥାପି ବି ମୁ ତା ଵିଆ ଚାଟିବାରେ ଲାଗିଲି ତାକୁ ଶୀତ ଲାଗିଲା । ଘୋଡେ଼ଇ ହେବାକୁ କହିଲା, ମୁ ତାକୁ ଘୋଡେ଼ଇ ତା ଵିଆରେ ଆଙ୍ଗୁଠି ଭରିଲି । କିନ୍ତୁ ମୋର ଗୋଟେ ଆଙ୍ଗୁଠି ତା bia ଭିତରକୁ ପଶୁ ନ ଥିଲା । ମୁ ତେଲ ଆଣି ପସେଇବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କଲି ହେଲେ ବି ପସିଲାନି । ତା ଵିଆକୁ ଆହୁରି ଚାଟିଲି । ସେ ଖୁସି ରେ ପାଗଳ ପରି ହେଉ ଥିଲା ।

ଆଉ କହିଲା ଜିଯୁ ମୁ ସହି ପାରୁନି । ମୋ ବିଆରେ ତମ ବାଣ୍ଡ ଢୁକେଇ ଗେହୀ ପକ କହିଲା । ମୁଁ ଆଉ ବିଳମ୍ବ ନ କରି ମା ବାଣ୍ଡରେ ତେଲ ମାରି ଯେତେବେଳେ ଢୁକେଇ ବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କଲି ପସିଲାନି । ତା ଦୁଧ ପିପି ତାକୁ ଆଉ ଥରେ try କଲି । ମୋ ବାଣ୍ଡ ଟିକେ ଭିତରକୁ ଗଲା । ଆଉ ଗୋଟେ ଷ୍ଟକ୍ ଦେଲି ଯେ ମୋ ବାଣ୍ଡ ତା ରସାଳ bia ଭିତରକୁ ଗଲା ।

ମୋ ଶାଳୀ କନ୍ଦିବାକୁ ଲାଗିଲା । ମୁଁ କହିଲି କଣ ହେଲ ବୋଲି ସେ କହିଲା କାଟୁଛି ମରିଜିବି କାଢି ଦିଅ । ପ୍ଲିଜ୍ ତମ ଗୁଡ଼ ଧରୁଛି । ମୁ ତାକୁ ଛାଡ଼ିଦେଲି। ତା ବିଆକୁ ଦେଖିଲା ବେଳକୁ ରକ୍ତରେ ଯୁଡ଼ିବୁଡୁ ମତେ ଡର ଲାଗିଲା, ମୁ ଡରିଗଲି । ଗୋଟେ କାପଡା ଆଣି ପୋଚିବାକୁ ଲାଗିଲି । ଦେଖିଲି ରକ୍ତ ବନ୍ଦ ହେଇ ଯାଇଛି ।

Join Our Telegram Group

ମୁ ତାକୁ ପଚାରିଲି ଆଗକୁ କିଛି କରିବାକୁ ସେ କହିଲା ତମ ଇଚ୍ଛା । ସେଠୁ ମୁ ତା ବେଡକୁ ଗଲି ଆଉ ପୁଣି ବିଆରେ ବାଣ୍ଡ ଭରି ଗେହିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କଲି । ତାର ଦରଜ ଟିକେ କମି ଯାଇଥିଲା । ତା ପରେ ମୁଁ ତାକୁ ଗେହିଲି । ତାକୁ ବି ମଜା ଲାଗିଲା । ସେ ଖାଲି କହୁଥିଲା ଜୋରେ ଜୋରେ ଗିହ । ମୁଁ ତାକୁ ବହୁତ୍ ଜୋର୍ ଜୋରରେ ଗେହିଲି ।

15 ମିନିଟ୍ ପରେ ସେ ଝଡି ଗଲା । ମୋର କିନ୍ତୁ ବାହାରି ନ ଥିଲା । ମୁ ତାକୁ doggy style ରେ ଗେହିଲି, ମୋର ବି ବାହାରି ଗଲା । ମୁ ମୋର ସବୁ ପାଣି ତା ବିଆ ଭିତରେ ପକେଇ ଦେଲି । ସେ ଦିନ ମୁ ତାକୁ କୁଣ୍ଢେଇ କି ଶୋଇଲି । ତା ପରେ ମୁଁ ଆମ ରୁମ୍ ପଳେଇ ଆସିଲି । ମୋ ଶାଳୀକୁ ବହୁତ୍ ଗେହିଲି ଆଉ ଆଜି ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଗେହୁଛି । ଶାଳୀ ସହିତ ଶାଶୁକୁ ପଟେଇ କେମିତି ଗେହିଲି next story ରେ କହିବି ।

Join Our Telegram Group

Visited 127 times, 1 visit(s) today

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *