ଚତୁର୍ଥୀ ରାତିରେ ମୋ ବିଆ ଫେଡା ହେଇଗଲା – ସ୍ବାମୀ ଡରିଗଲେ

odia sex story

ମୋ ନାମ ହେଉଛି ଲିଲି । ମୁଁ ଗଞ୍ଜାମ ଜିଲ୍ଲାରେ ବାହା ହେଇଛି । ମୋ ସ୍ଵାମୀଙ୍କ ନାମ ଦିପୁ । ଏହି କାହାଣୀଟି ମୋ ବାହାଘର ସମୟରେ ଘଟିଥିଲା । ଚତୁର୍ଥୀ ରାତିରେ ମୋତେ ମେଡ଼ିକାଲ ନେବାକୁ ପଡିଥିଲା । କାରଣ ଦିପୁ ଜାଣି ଜାଣି ଏଭଳି କରିଦେଲେ ଯେ ମୋତେ ଶେଷରେ ଦିପୁ ଆଉ ଘର ଲୋକ ଏମ୍ବୁଲେନ୍ସରେ ମେଡ଼ିକାଲ ନେଇକି ଗଲେ । ତେବେ ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ଏହି odia bp କାହାଣୀରେ, ଅସଲରେ କଣ ଘଟିଥିଲା ସେଦିନ ରାତିରେ । କହିବାକୁ ବହୁତ ହସ ଲାଗୁଛି କିନ୍ତୁ ଏହା ସତ । ତେବେ ଚାଲନ୍ତୁ ଜାଣିବା ସମ୍ପୂର୍ଣ details କଣ ଘଟିଥିଲା ସେଦିନ ରାତିରେ ।

Odia BP Story

ମୋର ବାହାଘର 2002 ମସିହାରେ ହେଇଥିଲା । ସେହି ସମୟରେ ମୋର ବୟସ 15 ଥିଲା । ମୋର ଆଉ 2ଟା ସାନ ଭଉଣୀ ଥିଲେ । ସେଥିଲାଗି ମୋ ବାହାଘର କମ ବୟସରେ ହୋଇ ଯାଇଥିଲା । ସେତେବେଳକୁ ଫୋନର ସୁବିଧା ଠିକ ସେ ନଥିଲା । ମୋର ବାହାଘର ସମ୍ପୂର୍ଣ arrange କରିକି କରା ହୋଇଥିଲା । ସେହି ସମୟରେ ଗିହାଗେହି ହେବାର ଅର୍ଥ, ମୁଁ ଆଉ ମୋ ସାଙ୍ଗମାନେ ସ୍କୁଲରେ ପଢିବା ସମୟରେ ଭାବୁଥିଲୁ ଯେ କେବେଳ ଚଉଠି ରାତିରେ ସ୍ଵାମୀ କେବଳ ଆମକୁ କରିବେ । ସେଥିଲାଗି ବାହାଘର ପୂର୍ବରୁ କିଏ ହେଲେ ଝିଅ କାହା ସହ ଆଗୁଆ ଗିହାଗେହି ହୁଅନ୍ତି ନାହିଁ । ମୋର ବାହାଘର ହେଲା ଦିପୁଙ୍କ ସହ । ତାପରେ ବାହାଘର ରାତିରେ ବାହାଘର ସରିବା ପରେ । ଦିପୁ ଜୋର ନିଦରେ ଶୋଇ ପଡିଲେ । ମୁଁ ନୂଆ ବାହା ହୋଇଥିଲି ସେଥିପାଇଁ ମୋତେ ତାଙ୍କ ପାଖରେ ଶୋଇବାକୁ ହେଲେ ଲାଜ ଲାଗୁଥିଲା । ଏମିତି ତିନିଦିନ ବାହାଘର ରୀତି ନୀତି ପାଳନ କରିକି କଟିଗଲା । ଚଉଠି ଦିନ ମୋତେ ଟିକେ ବେଶି ଲାଜ ଲାଗୁଥାଏ । ମୁଁ ଦିନ ବେଳା ସମୟରୁ ଭଲରେ ଗାଧୋଇକି ସାବୁନ ଲଗେଇକି ରେଡି ହେଇ ଯାଇଥିଲି । ମୁଁ ଜାଣିଥିଲି ଆଜି ମୋ ସ୍ଵାମୀ ନିଶ୍ଚୟ କରିବେ ମୋତେ । କାହିଁକି ନା ଏହା ପରମ୍ପରା ହିସାବରେ ଆଗରୁ ରହି ଆସିଛି । ଚଉଠି ଦିନ ଯେମିତି ହେଲେ ସ୍ଵାମୀ ତାହାର ସ୍ତ୍ରୀକୁ କରିବେ ।

ଦେଖ, କେମିତି ଭାଇ ଭଉଣୀ ଗଳା ଗଳି ହେଇକି ଶୋଇଲେ

ସେଦିନ ମୋତେ ହଳଦୀ ଭିଜା ଲୁଗା ଗୋଟେ ପିନ୍ଧିବାକୁ ଦେଇଥିଲେ । ଘରେ ଖାଇବା ପିଇବା ସାରିକି ସମସ୍ତେ ଶୋଇବାକୁ ଗଲେ । ଦିପୁ ହେଲେ ଆସିକି ଆଗୁଆ ଲୁଙ୍ଗୀ ଗୋଟେ ପିନ୍ଧିକି ନୂଆ ଖଟରେ ଗଡ଼ୁଛନ୍ତି । ଘରେ ସମସ୍ତେ ମୋତେ ଖାଲି ଦେଖୁଥାନ୍ତି ସେଦିନ ଆଉ ମୋତେ ହସ ଲାଗୁଥାଏ । ସମସ୍ତେ ଆମେ ଖାଇ ସରିବା ପରେ ଶାଶୁ, ନଣନ୍ଦ କହିଲେ ବୋହୁ ତୁମେ ଯାଅ ଆମେ ଗୋଟେଇ ଦେବୁ । ମୋତେ ସେମାନେ ଆସିବାକୁ ବାଧ୍ୟ କଲେ ସେଥିଲାଗି ମୁଁ ଶୋଇବାକୁ ଆସିଲି । ତାପରେ ଦିପୁ ଡିମ ଲାଇଟ ଜଳେଇକି ଖଟରେ ନଜାଣିଲା ଭଳି ଶୋଇଥିଲେ । ମୁଁ ଯାଇକି ହଳଦୀ ଲଗା ଶାଢୀ ପିନ୍ଧିକି bed ଉପରକୁ ଗଲି । ଦିପୁ କହିଲେ ଆସିଲ । ମୁଁ କହିଲି ହଁ । ଦିପୁ କହିଲେ ପାଣି ବୋଟଲ ଟା ଆଣିଦେବ । ମୁଁ କହିଲି ହଁ ଆଣି ଦେଉଛି । ପାଣି ବୋଟଲ ଆଣିକି ଦେଲି । ସେ ପିଇଲେ ତାପରେ କହିଲେ କଣ କିଛି ହେବଟି । ମୁଁ କିଛି କହିଲିନି ଲାଜରେ । ସେତେବେଳକୁ ରାତି 11 ପରେ ହେଇଗଲାଣି । ମୁଁ ସବୁଦିନେ ଲାଇଟ last ରେ ଶୋଇଲା ବେଳକୁ ବନ୍ଦ କରେ ଆଜି ବି ବନ୍ଦ କରିଦେଲି, ତାପରେ ଯାଇକି bed ରେ ଶୋଇଲି । ମୁଁ ଜାଣିଛି ଆଜି ଆମେ ଗିହାଗେହି ହେବୁ ସେଥିପାଇଁ ଖାଲି ଲୁଗା ପିନ୍ଧିଥିଲି, ଚଡି ହେଲେ ପିନ୍ଧି ନଥିଲି ।

ଦେଖ, ଚତୁର୍ଥୀ ରାତିରେ ବିଆ ଚିରି ହେଇଗଲା

ମୋର ବୟସ ବହୁତ କମ ହେଇଥିଲା ସେଥିପାଇଁ ମୋ ଦୁଧ, ସେତେ ବଡ ହେଇ ନଥିଲା । ବିଆ ହେଲେ ବହୁତ ଛୋଟ ଥିଲା କିନ୍ତୁ ଫୁଲିକି ରୁହେ ସବୁବେଳେ ମୋର ସେଥିଲାଗି ଟିକେ ବଡ ଦେଖା ଯାଉଥିଲା । ଦିପୁ ମୋ ପାଖକୁ ଆସିଲେ bed ଉପରେ ଲାଗିକି ମୋ ପିଠିରେ । ମୋର ଗୋଟେ ହାତ ନେଇକି ତାଙ୍କ ନୁନୀକୁ ଧରେଇଦେଲେ । ମୋ ହାତକୁ ନିଜେ ନିଜେ ନୁନୀ ଧରେଇକି ଦବେଇଲେ । ମୁଁ ପୁରା ନଜାଣିଲା ଭଳି ଶୋଇଛି । ଜୀବନରେ ଫାଷ୍ଟ ଟାଇମ ନୁନୀକୁ ଛୁଇଁଲି । ନୁନୀ ପୁରା କୋମଳ ଆଉ ଗରମ ଲାଗୁଥିଲା । ଦିପୁଙ୍କ ବୟସ 26 ହେଇଥିଲା ସେତେବେଳେ । କିନ୍ତୁ ବାଣ୍ଡ ପୁରା କାଠିଆ କଦଳୀ ଭଳି ହେଇଥିଲା । ସେ ମୋ ହାତରେ ତାଙ୍କ ବାଣ୍ଡର ଚମଡାକୁ ମେଲେଇକି ଆଗକୁ ପଛକୁ କଲେ । ଏବେ ଯାଏ ମୁଁ ଖାଲି ଛୁଇଁଛି କିନ୍ତୁ ଦେଖିନି କେମିତିଆ ହେଇଛି ବୋଲି । କାରଣ ଲାଇଟ ବନ୍ଦ ଥିଲା । ସେ ଥାତେଇକି ମୋ ଜଙ୍ଘ ସନ୍ଦା ଆଡେ ଆଉ ପେଟ ଆଡେ ହାତ ମାରିଲେ । ତାପରେ ଲୁଗାକୁ ଢିଲା କରିଦେଲେ । ଅନ୍ଧାର ହେଇଥିଲା ସେଥିପାଇଁ ମୋତେ ସେତେ କିଛି ଲାଗୁ ନଥିଲା । ପ୍ରଥମ ଥର ଏଭଳି ହେଲା ବୋଲି ମୁଁ ପାଟି ଚିପି ଚିପି ହସୁଥିଲି ।

ଦେଖ, ସାନ ଭଉଣୀ ମୁତିଲା ବେଳେ ଭିଡିଓ ସୁଟ କଲି

ତାପରେ ସେ ମୋ ପଛପଟେ ଶୋଇକି ହିଁ, ମୋ ଜଙ୍ଘକୁ ଟିକେ ଟିକେ ଟେକିକି ବିଆରେ ଆଙ୍ଗୁଠି ପୁରେଇବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କଲେ । ହେଲେ ବିଆ ବହୁତ ଛୋଟ ଥିଲା ତାଙ୍କ ଆଙ୍ଗୁଠି ଠିକ ସେ ପଶେଇ ପାରୁ ନଥିଲେ । ମୋତେ ହେଲେ ସେତେବେଳକୁ ସଲ ସଲ ଲାଗୁଥାଏ । କିଛି ସମୟ ଏମିତି ମୋତେ ଟଣା ଟାଣି କରିକି ମୋ ବିଆକୁ ମେଲେଇବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରୁଥାନ୍ତି କିନ୍ତୁ ତାଙ୍କୁ ହେଲେ ସଜ ଲାଗୁ ନଥାଏ । ଲାଇଟ ବନ୍ଦ ଥିଲା ସେଥିପାଇଁ ମୋତେ ହେଲେ ସେତେ କିଛି ଲାଜ ଲାଗୁ ନଥିଲା । କିଛି ଏମିତି ଚାଲିଲା । ତାପରେ ତାଙ୍କୁ ସଜ ଲାଗିଲାନି ବୋଧେ ସେଥିଲାଗି ଯାଇକି zero light କୁ on କରିଲେ । ଲୁଙ୍ଗୀ ଖସି ଯାଇଥିଲା ଠିଆ ହେଇକି ପିନ୍ଧିଲେ । ମୁଁ ହେଲେ ମୋ ଖସିଯାଇଥିବା ଲୁଗାକୁ ଟିକେ ସାଇଜ଼ କରିଦେଲି । ତାପରେ ସେମିତି ଲାଇଟ ଜଳୁଥିଲା, ସିଧା ଆସିକି ମୋ ଉପରେ ଶୋଇଲେ । ଲୁଙ୍ଗିକୁ ଟିକେ ସାଇଡ କରିକି କାଠିଆ କଦଳୀ ବାହାର କରିକି ମୁ ଲୁଗା ଉପରେ ଜଙ୍ଗ ସିଧା ଗଳେଇଲେ । ତାପରେ ହଠାତ ତାଙ୍କୁ କଣ ଲାଗିଲା ଉଠିକି ଆସିକି ଲାଇଟ ଟା ବନ୍ଦ କରିଦେଲେ । ଅନ୍ଧାରରେ ଅନ୍ଧାରରେ ମୋ ଲୁଗା ପୁରା ଖୋଲି ଦେଲେ । ମୁଁ ଖାଲି ଗୋଡ ଯାପିକି ଶୋଇଥାଏ ।

Odia Sex Story

ଦିପୁ କିଛି ସମୟ ପର୍ଯନ୍ତ ଏମିତି ମୋ ଉପରେ ଗଡିଆ ତଡିଆ, ଆଗକୁ ପଛକୁ ହେଉଥାନ୍ତି । କିନ୍ତୁ ବର୍ତମାନ ଯାଏ ସେ ମୋ ବିଆ ଭିତରେ ତାଙ୍କ ବାଣ୍ଡ ବିଲକୁଲ ଭର୍ତି କରି ନାହାନ୍ତି ଥରେ ହେଲେ । ତାପରେ ଅନ୍ଧାରେ ଅନ୍ଧାରେ ସେ ହଠାତ ମୋ ଗୋଡକୁ ଫାଡିକି ତାଙ୍କର 2ଟା ଆଙ୍ଗୁଠି ସଡନ ମୋ ବିଆ ଭିତରେ ମାରିକି ଆଗକୁ ପଛକୁ ରାଝି ରାଝି କରିଦେଲେ । ମୁଁ ସଙ୍ଗେ ସଙ୍ଗେ ଆ ଆ ଆ କରିକି ତାଙ୍କ ହାତ ଧରି ପକେଇଲି । ମୋତେ ଚାଇଁ ଚାଇଁ ଲାଗିଲା ବିଆ ଭିତରେ, ସେଥିଲାଗି ମୁଁ ସେମିତି ଶୋଇକି, ମୁଁ ଟିକେ ଆଙ୍ଗୁଠିରେ ବିଆକୁ ଛୁଇଁଲି । ମୋ ହାତ ଟିକେ ଓଦା ଓଦା ଲାଗିଲା । ମୁଁ କହିଲି ଟିକେ ଲାଇଟଟା ଲଗାଅ । ସେ କହିଲେ ହଁ ଲଗେଇବା ରୁହ…. ଆଉ ଟିକେ ରୁହ । ମୁଁ କହିଲି ରକ୍ତ ବାହାରୁଛି ବା, ଲଗାଅ ଲାଇଟଟା । ଦିପୁ ଉଠିକି ଲାଇଟ ଲଗେଇଲେ । ଦେଖିଲା ବେଳକୁ ବିଆ ଉପରଯାକ, ମୋ ଗାଣ୍ଡିଯାକ ଆଉ bedsheet, ଶାଢୀରେ ଖାଲି ରକ୍ତ । ମୋତେ ଭୟ ଲାଗିଲା bleeding ବନ୍ଦ ହେଲାନି । ଦିପୁ ହେଲେ ଡରିଗଲେ । ଯାଇକି ତାଙ୍କ ମା’ଙ୍କୁ କହିଲେ । ତାପରେ ଘରେ ସମସ୍ତେ ଜାଣିଲେ । ଏମ୍ବୁଲେନ୍ସକୁ କଲ କରିକି ଡାକିଲେ । ମୋର ବିଆ ଭିତରେ ସେମିତି ପୋଡୁଥାଏ । କିନ୍ତୁ ବିଆକୁ ମେଲେଇଦେଲେ bleeding ହେଉଥାଏ । ମୁଁ କପଡ଼ାରେ ପୋଛୁଥାଏ । ଦିପୁ ଆସିକି ଖାଲି ପଚାରୁଥାନ୍ତି ଆହୁରି ବାହାରୁଛି ।

ଦେଖ, ମାଇଁଙ୍କର ବିଆର ସୂତା ଛିଡେଇ ଦେଲି

ସେଇଠୁ ଗୋଟେ ପ୍ରାଇଭେଟ ଅମ୍ବୁଲାନ୍ସରେ ଗଲୁ । ଦିପୁଙ୍କର ଚିହ୍ନା ଡାକ୍ତର ଥିଲେ । ରାତି ଅଧାରେ ତାଙ୍କ କ୍ଵାଟର ଯିବାକୁ ସେ କହିଲେ । ସେ ବୟସ ପଚାରିଲେ, କଣ ଲାଗୁଛି ପଚାରିଲେ । ଯାଇକି ସଫା କରିବାକୁ କହିଲେ ତାଙ୍କ ବାଥରୂମରେ । ମୁଁ ଯାଇ ସଫା କରିଲି ସଫା କରିଲା ପରେ ମୋତେ ଜଣା ପଡିଲା ଯେ ଦିପୁ ଯୋଉ ଆଙ୍ଗୁଠି ମାରିଲେ ତାଙ୍କ ନଖରେ ଗୋଟେ ସାଇଡରୁ ପୁରା ଚିରି ହେଇଯାଇଛି । ମୁଁ ଆସିକି ଦିପୁଙ୍କୁ କହିଲି । ସେ ଡାକ୍ତରଙ୍କୁ କହିଲେ । ଡାକ୍ତର 2 ଟା injection ଦେଲେ, ମେଡିସିନ ଲେଖିଦେଲେ । ବିଆରେ ଛପେଇବାକୁ ଗୋଟେ ମେଡିକଟେଡ କପଡ଼ା ଦେଲେ । 2 ସପ୍ତାହ ଯାଏ ଗିହା ଗେହି ନହେବାକୁ କହିଲେ । ଗିହାଗେହି ହେବା ବେଳେ gel ଗୋଟେ ଦେଇଥିଲେ ଲଗେଇବାକୁ ଗୋଟେ ପ୍ଯାକେଟ କଣ୍ଡୋମ ହେଲେ ଦେଇଥିଲେ । ତାପରେ ଘରକୁ ଆସିଲୁ ଆଖିପୁରା ନିଦ ନିଦ ଲାଗୁଥିଲା । ପୁରା ପାହାନ୍ତିଆ 3 ଟା ସମୟ ହେଲାଣି ସେତେବେଳକୁ । ମୁଁ ଶୋଇଲି । ଖାଲି ମନେ ମନେ ସେହି ବିଷୟରେ ଭାବୁଥାଏ ।

ଦେଖ, ଟିଉସନରେ ସପ୍ତମ ଶ୍ରେଣୀ ଝିଅର ଖୋଲିକି ଦେଖିଲି

ଦିପୁ କହିଲେ ଟିକେ ରହିଲ ମୁଁ ଦେଖୁଛି କଣ ହେଇଛି । ମୁଁ କହିଲି ପରେ ଦେଖିବ, ଦିପୁ କହିଲେ ତୁମେ ଶୋଇପଡ ମୁଁ ଖାଲି ଦେଖିବି କେମିତି ହେଇଛି । ସେ ମୋ ଲୁଗା ଖୋଲିକି ସଙ୍ଗେ ସଙ୍ଗେ ପିନ୍ଧିଥିବା ଚଡିକୁ ତଳକୁ ଖସେଇକି, ସେଇ ତୁଳା ବାହାର କରିକି ମେଲେଇକି ଦେଖିଲେ । କହିଲେ ହଁ ନଖରେ ଚିରି ହେଇଯାଇଛି ଗୋଟେ ସାଇଡରୁ । ହାଉ ଶୋଇପଡ । ସକାଳେ ମେଡିସିନ ଆଣିବା , ଭଲ ହେଇଯିବ ।

ମେନ କଥା ହେଲା ବିଆ ବହୁତ ଛୋଟ ଥିଲା, ସେ ବାଉଳି ହେଇକି 2ଟା କି 3ଟା ଆଙ୍ଗୁଠି ମାରିଦେଲେ । ସେଥିଲାଗି ମୋ ସିଲ ଖୋଲିଗଲା ଆଉ ବିଆର ସାଇଡ କୋମଳ ଚମଡା ପୁରା ଚିରି ହେଇଯାଇଥିଲା । ସେଥିପାଇଁ ସମସ୍ତେ ଡରିଗଲେ । ପୁଣି 3 ସପ୍ତାହ ପରେ ଆମେ ଗିହା ଗେହି ହେଲୁ । 3 ସପ୍ତାହ ପରେ କେମିତି ହେଲୁ କଣ କଣ କରିଲୁ ସମ୍ପୂର୍ଣ କହିବି ଆଉ ଗୋଟିଏ ପାର୍ଟରେ । ଆପଣ କେବେ ଆପଣଙ୍କ ଗାର୍ଲଫ୍ରେଣ୍ଡ କିମ୍ବା ସ୍ତ୍ରୀଙ୍କୁ ଗେହିବାବେଳେ କେବେ ଏମିତି ଘଟଣା ଘଟିଛି କି ? କମେଣ୍ଟ କରି ଜଣାନ୍ତୁ ଏବଂ ଆମ odia bp story siteକୁ ମନେ ରଖନ୍ତୁ ।

Visited 25 times, 1 visit(s) today

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *