I Fucked Sonu in OYO – Odia Latest Sex Story 2

odia sex story

ମୋ ନା ବାବୁ ମୋର ପ୍ରଥମ ଷ୍ଟୋରୀ ତା ଶୁଣି ସାରି ଥିବେ ସୋନୁ ସହ. ଏବେ ଆଗକୁ ଯିବା ନୂଆ କରି ଗେହିଁବା କଣ ମୁଁ ଜାଣିଲି କେମିତି ଶୁଣିବା.ସୋନୁ ବହୁତ sexy ଝିଆ ଟା ସେ କେବେ ବି ମତେ ସେକ୍ସ କରିବାକୁ ମନା କରୁ ନ ଥିଲା କିନ୍ତୁ ଆମକୁ ଜାଗା ମିଳେ ନି.ମୋ age 25, ଆଉ ତା age 18, ର ଆମକୁ ଜାଗା ମୁଳୁ ନଥିବାରୁ ଆମେ କଥା ହେଲୁ ହୋଟେଲ ଯିବା ବୋଲି ସେ ହଁକହିଲା. ସେ ତ ସେକ୍ସ କୁ ଭାରି ଭଲ ପାଉଥିଲା ମନା କରେନିକେବେ ମୁଁ ଭି ସାହସ କରି ହୋଟେଲ ନେଲି ସୋନୁ କୁ.

ଆମେ ହୋଟେଲ ପ୍ରାଥମ ଥର ଯାଇଛୁ ନା ସେ କେବେ ଯାଇ ଥିଲାନା ମୁଁ କେବେ କୁ ଝିଅ ସହ କେବେ ହୋଟେଲ ଯାଇ ଥିଲି, ଦି ଜଣନୂଆ ନୂଆ ଯାଇ ଛୁ ବହୁତ କଷ୍ଟ ରେ ରୁମ ମିଳିଲା ଆମେ ଦିନ ରେଯାଇ ଦିନ ରେ ଆସିବ ଥିଲା ସେ କଲେଜ ରେ ତା cycle ରଖିଆସିଥିଲା ଜୁଟା କି 4ଟା ପୂର୍ବରୁ ନବର ଅଛି.ଆମେ 8ଟା ରୁ ବାହାରି 4ଟା ସୁଦ୍ଧା ଆସିବ ଥିଲା ସବୁ ପ୍ଲାନ ହେଲାଆମେ ରୁମ ରେ ପହଂଚି ଗଲୁ ଭଲ ରୁମ ଭି ମେଳିଲା ସବୁ ଠିକଥିଲା. ସୋନୁ ବେଡ଼ କୁ ଦେଖି ଭାରି ଖୁସି ହେଲା ବେଡ଼ ରେ ଗଡ଼ିଲା ମୁଁ ଭି ଟିକେ ତା ପାକହରେ ଗାଡିଲି କିଛି time ପରେସେ କହିଲା କଣ ଏଠି ଖାଲି ଶୋଇବାକୁ ଆସିଛ ମୁଁ ହସି କହିଲିନା ମୋ ଜାନୁ ମୋ ଜାନୁ କୁ ଖୁସି କରିବାକୁ ସେ ହସି ହସି ମତେ କିସ୍ସ କଲା ଆଉ ମୁଁ ଭି ତାକୁ କିସ୍ସ କରି କରି ଟା ପାଖ କୁ ଲାଗି ଗଲି କିଛି time କିସ୍ସ କରିଲା ପରେ ମୁଁ ତାର ଡ୍ରଏସ ଖୋଲିଲି.

Odia Latest Sex Story

ସେ ଗୋଟେ pink ବ୍ରା ଆଉ ହଳଦିଆ ଚଡି ପିନ୍ଧି ଆସିଥିଲା. ତା ବ୍ରା ଖୋଲି ମୁଁ ଟା ଦୁଧ କୁ ଚାଟିବା ଆରମ୍ଭ କାଲି ସେ ଭାରିମଜା ନାଉ ଥାଏ କହୁଥିଲା କେତେ ଭଲ ଲାଗୁଚି ତମେ ଏମିତିମୋ ଦୁଧ କୁ ଚାଟି ଚାଟି ବଡ କରି ଦିୟ ମୁଁ କହିଲି ହଁ କରୁଛିଜାନୁ ମୋ ଜାନୁ ର ଦୁଧ ମୁଁ ବଡ କରିବି ଆଉ ଜୋରରେ ତା ବୁଣ୍ଡିକୁ କାମୁଡି ଦେଲି ସେ ଜୋର ରେ ପାଟି କରି ଉଠିଲା ମାରି ଗଲିମୋ ଦୁଧ ଛିଡି ଗଲା ମୁଁ କିଛି ନ ଶୁଣି ଆର ପଟ ଦୁଧ କୁ ଚାଟିଲିସେ ଭି ଶାନ୍ତ ହାଇଗଲା ପୁଣି କିଛି time ଦୁଧ ଚାଟିବା ପରେ ମୁଁତା ଚଡି ଖୋଲି ତା ବିଆ କୁ ଆଙ୍ଗୁଠି ରେ ଗସିଲି ସେ ଭାରି ଜୋରସେ ଛଟପଟ ହୋଇ ଉଠିଲା ଖାଲି ଓହଃ ଓଃ ଆଃ ଆଃ ଆଃ ଆଃଆଉ ଆସ୍ତେ ଘାସ ଆଙ୍ଗୁଠି ଭାରି ଭଲ ଲାଗୁଚି କହିଲା.

ମୁଁ କିଛି time ଆଙ୍ଗୁଠି ଘଷିବା ପରେ ମୋର ବାଣ୍ଡ ପୁରା ଠିଆହେଲାଣି ମୁଁ କହିଲି ସେ ଦିନ ତା ମୋର ଚାଟିନୁ ଆଜି ଚାଟିବୁ ସେହଁ କହିଲା, ମୁଁ ମୋ ପେଣ୍ଟ ଖୋଲିଲି ସେ ମୋ ବାଣ୍ଡ ଦେଖି କହିଲା ଏତେ ବଡ ମୋ ପାଟି ରେ ପଶିବନି ମୁଁ କହିଲି ହଁ ହବ ସେ ଆସ୍ତେ ଆସ୍ତେ ମୋ ବାଣ୍ଡ ଚାଟିଲା ମୋ ପ୍ରାଥମ ଥର ବାଣ୍ଡକୁ କିଏ ଚାଟିଛି ବୋଲି. ସେ ଭାରି ଆରାମ ସେ କଲା କିଛି time ପରେ ମୁଁ ତାକୁ କହିଲି ସେତିକି ଥାଉ ଏବେ ମୁଁ ତତେ ଗେହିବି, ସେ ହସିଲା ଆଉ କହିଲା କରୁନ କଣ କରିବା ମତେ. ମୁଁ ତାକୁ ବେଡ଼ ରେ ଶୁଆଇ ତା ଅଣ୍ଟା ତଳେ ତକିଆ ଦେଇ ତା ବିଆ କୁ ଆଉ ଥରେ ଚାଟିଲି କିଛି time ଚାଟିବା ପରେ.ମୁଁ ତା ବିଆ କୁ ମୋ ବାଣ୍ଡ ଲଗାଇ ଟିକେ ଆସ୍ତେ କରି ଗସିଲି ସେଭାରି ଜୋର ସେ ଆବାଜ କରୁ ଥିଲା ଓଃ କି ମଜା ଆସୁ ଛି ଅହଃଆଉ ଜୋର ରେ ଘଷ ଅହଃହ ଆଃ ଓହଃ ଆଃ ଜାନୁ କର କର.

ଦେଖ, ଭାଉଜଙ୍କ ସାଙ୍ଗ କହିଲେ ଆମକୁ ଟିକେ କୋଳରେ ବସଉନ ହେ

ମୁଁ ଆଉ ସମ୍ଭାଳି ନ ପରି ମୋ ବାଣ୍ଡ କୁ ଜୋର ରେ ବିଆ କୁ ଠେଲିଦେଲି ସେ ଆଉ ଜୋର ସେ ପାଟି କରି ଉଠିଲା, ବୋଉ ଲୋ ମାରି ଗଲି ମୋର ଆଉ ଦରକାର ନାହିଁ କାଢ଼ କାଢ଼, ମୁଁ କିନ୍ତୁ କିଛିନ ଶୁଣି ଆଉ ଜୋର ରେ ବାଣ୍ଡ କୁ ପେଲି ପେଲି ବିଆ ଭିତରେ ଦେଲି ସେ ମାରି ଗଲି ମାରି ଗଲି ହଉ ଥିଲା କିଛି time ପରେ ସେ ଭି ମଜା ପାଇବା କୁ ଲାଗିଲା ଆଉ କହିଲା ଓହଃ ଓହ ଆଃ ଆଃ ଓହଃ ଅହଃ ଅହଂ ଅହଃ ଆଉ ଜୋର ରେ କର ମତେ ଆଉ ଜୋର ରେ କର ମୁଁ ଆଉ ଜୋର ଜୋର କାଲି ତା ବିଆ ପୁରା ନାଲି ପଡିଗଲା. ସେ କିନ୍ତୁ ଶାନ୍ତି ପାଇନଥିଲା ସେ ଆଉ ଜୋର କହିଲା ମତେ କରି କରି ମୋ ବିଆ ଆଜି ପାଣି ବାହାର କରି ଦିଅ.

Sonu ସହିତ OYO ରେ ଖେଳ କଲି

ତା ବିଆ ପୁରା ଜୋର ଜୋର ରେ ବାଣ୍ଡ ମଡ଼ ଖାଇ ଫୁଲି ଗଲାଣି ସେ ଆଉ କର କର କହୁ ଥାଏ. ମୁ ତାକୁ କୁକୁର ପରିପଛପଟୁଆ ଗେହିଁବାକୁ କହିଲି ସେ ହଁ କହିବାରୁ, ମୁଁ ତାକୁ ଓଲଟା କରି ପଛରେ ବାଣ୍ଡ କୁ ପୁରାଇ ଜୋର ଜୋର ରେ ମଡ଼ା ଦେଲିସେ କାନ୍ଦି କାନ୍ଦି ମାରି ଗଲି ଆଜି ମୋ ବିଆ ଫାଟି ଯିବ କହିଲାମୁଁ ନ ଶୁଣି ଆଉ ଜୋର ଜୋର ଗେହିଲି ତା ପାଟି ଖାଲି ମୋ ବିଆ ମୋ ବିଆ ମରି ଗଲି ଆଜି ମାରି ଦିଅ ମୋ ବିଆ ଫାଟି ଗଲାମାଲୋ ଓହଃ ଓହ ଓହ ଅହଃ ଓ ହା ଓହ ଆ ବୋଉଲୋ ଥାଉ ସେତିକି ମୁଁ ଆଉ ଜୋର ଜୋର ମାରି ତା ବିଆ ପୁରା ପାଣି ବାହାର କରି ଦେଲି ସେ କାନ୍ଦି କାନ୍ଦି ପୁରା ପାଟି ସୁଖୀ ଗଲା କହିଲା ପାଣି ପିଇବାକୁ ମୁଁ ଭି ଟିକେ ରେଷ୍ଟ ନେଲି.

କିଛି time ପରେ ସେ ମତେ କୁଣ୍ଢେଇ ଶୋଇଲା ତା ପରେ ଆମେସେଠି ବାଥରୁମ ରେ ଧୋଇ ହେଲୁ ଆଉ ଶୋଇଲୁ କିଛି timeପରେ ଉଠି ତାକୁ ପୁଣି ଗେହିଁ ଲି ଆଉ ମୋ ବାଣ୍ଡ ସବୁ ବୀଜ ତା ପାଟି ରେ ଦେଲି.କେମିତି ଲାଗିଲା ମୋ ଷ୍ଟୋରୀ ଆଗକୁ ଆହୁରି ଅଛି ସୋନୁ କୁ ଗିହା ଷ୍ଟୋରୀ.

Visited 25 times, 1 visit(s) today

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *