Odisha Aunty Sex Chat – Odia Sex Videos, Odisha Aunty MMS

odia sex story

ନମସ୍କାର ମୋ ନା ବିକାଶ ମୋର ବୟସ 20, height 5.6 ମୋ ବାଣ୍ଡ size 7 inch. ମୁଁ ଆଜି ମୋ ବିଷୟରେ ଗୋଟେ ଷ୍ଟୋରୀ ଲେଖୁଚି । ଯୋଉଟା କି ମୋ ସହ ଘଟି ଥିଲା । ମୁଁ କେମିତି ମୋ ଖୁଡୀ ମିତାକୁ କଲି । ଚାଲନ୍ତୁ ଆରମ୍ଭ କରିବା ଡେରି ନ କରି । ମିତା ଖୁଡୀ ଦେଖିବାକୁ ବେଶୀ ସୁନ୍ଦର ନୁହଁନ୍ତି, ତାଙ୍କୁ 38 ବର୍ଷ ହବ ।

Join Our Sex Group

ହେଲେ ଏବେବି 30 ଭଳି ଲାଗନ୍ତି । ଆଉ ତାଙ୍କର ବଡ଼ ବଡ଼ ଦୁଧ ଆଉ ଗାଣ୍ଡି ଯିଏ ବି ଦେଖିବ ତାଙ୍କୁ ନିଶ୍ଚୟ ଗେହିଁବାକୁ ଇଛା କରିବ । ମୋର ସେତେବେଳେ +3 ଚାଲୁଥାଏ, ଘରେ ଆମର ବାପା, ମା, ଦାଦା, ଖୁଡୀ ଆଉ ମୋର ଗୋଟେ ଭଉଣୀ ତାର ବାହାଘର ହେଇ ଯାଇଥାଏ । ଦାଦାଙ୍କ ଗୋଟେ ପୁଅ ସେ ହଷ୍ଟେଲ ରେ ରହି ପାଠ ପଢ଼େ ବେଳେ ବେଳେ ଘରକୁ ଆସେ ।

ବାପା ଜମି ବାଡ଼ି କରନ୍ତି ବୋଉ ମଧ୍ଯ ତାଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରେ । ତେଣୁ ସେମାନେ ପ୍ରାୟ ସମୟ ବିଲରେ ଥାନ୍ତି । ଦାଦା ସୁରଟରେ କାମ କରନ୍ତି ବର୍ଷକୁ ଥରେ ଆସନ୍ତି 1 month ରହି ଯାଆନ୍ତି । ଖୁଡୀ ଘରେ ରୋଷେଇ ବାସ କରନ୍ତି । ମୋ ସାଙ୍ଗ ମାନଙ୍କ ଠାରୁ ସବୁ ବେଳେ ବେଧୁଆ କଥା ଶୁଣେ କିଏ କାହାକୁ ଗେହିଁଲା, କିଏ କଣ କଲା, ମୋ ମୁଣ୍ଡ ଭିତରେ ଏସବୁ ଖରାପ ଚିନ୍ତା ଥାଏ ।

Join Our Sex Group

ମୁଁ ଖାଲି BP ଦେଖି ହଲେଇ ଶୋଇଯାଏ । ଦିନକର କଥା ସେ ଦିନ ମୁଁ ଘରେ ଥାଏ, ଆଉ ଖୁଡୀ ରୋଷେଇ କରୁଥାନ୍ତି । ମୋର ହଲେଇବା ପାଇଁ ଇଛା ହେଲା, ତେଣୁ ମୁଁ ଆମ ବାରିପାରେ ଗୋଟେ ଘର ଥାଏ ସେଠାରେ କେହି ରୁହନ୍ତି ନି । ମୁଁ ହଲା ହଲି କରିବା ପାଇଁ ଯାଏ । ମୁଁ ସେଠାକୁ ଯାଇ ଥାଏ ହଠାତ୍ ଦେଖିଲି ଖୁଡୀ ବାରିପଟ କୁ ଏକ ଆସିଲେ ।

ସେ ଲାଟିନ୍ କୁ ନଯାଇ କେହି ନଥିବାରୁ ସେଇଠି ଲୁଗା ଟେକି ଏକ ବସିଲେ । ମୁଁ ସେ ଘର କଣାରେ ଦେଖୁ ଥାଏ । ତାଙ୍କ ବିଆ ଜାକ୍ ପୁରା ବାଳ ଭର୍ତି । ସେ ବିଆ ରୁ ଚର୍ ଚର୍ ମୁତ ବାହାରୁ ଥାଏ । ତାଙ୍କ ବିଆ ଦେଖି ମୁଁ ପୁରା ଉତେଜିତ୍ତ ହେଇ ଗଲି ଆଉ ଜୋର୍ ଜୋର୍ ହଲେଇ ସବୁ ମାଲ ବାହାର କରିଦେଲି ।

ତାଙ୍କ ବିଆ ଦେଖି ମୋତେ ତାଙ୍କୁ ଗେହିଁବା ପାଇଁ ଭାରି ଇଛା ହେଲା । ରାତି ଜାକ୍ ତାଙ୍କ କଥା ଖାଲି ଭାବୁ ଥାଏ । ମୋ ବାଣ୍ଡ ଟାଣ ହଉଥାଏ, ମୁଁ କେବଳ ସୁଯୋଗ ଖୋଜୁ ଥାଏ । ଦିନ କର କଥା ମୁଁ 1 ବେଳେ କଲେଜରୁ ଆସିଲି । ଦେଖିଲି ଘରେ ପୁରା ସୁନ ସାନ, ଖୁଡୀ ତାଙ୍କ ରୁମ୍ ରେ ଶୋଇ ଥାନ୍ତି । ମୁଁ ଭାବିଲି ଏଇଟା ଭଲ ସୁଯୋଗ ତାଙ୍କୁ ଗେହିଁବା ପାଇଁ ।

Join Our Sex Group

ପ୍ରଥମେ ମୁଁ ଯାଇ ଦାଣ୍ଡ କବାଟ ଦେଇ ଦେଲି ଆଉ ବାରି ପଟ ମଧ୍ଯ ଯେମିତି କେହି ଆସିପାରିବେ ନାହିଁ । ମୋର ସବୁ ପ୍ୟାଣ୍ଟ, shirt ଖୋଲି ଦେଲି, ଖାଲି ଗୋଟେ ଗାମୁଛା ପିନ୍ଧି ତାଙ୍କ ରୁମ୍ କୁ ପଶି ଗଲି । ତାଙ୍କୁ ଦେଖି ମୁଁ ସହି ପାରିଲି ନାହିଁ, ତାଙ୍କ ଛାତି ରୁ ଲୁଗା କାଢ଼ି ଆସ୍ତେ ଆସ୍ତେ ତାଙ୍କ ଦୁଧକୁ ଚିପିଲି ସେ ସେମିତି ଶୋଇ ଥାନ୍ତି ।

ତାଙ୍କୁ ସିଧା ଶୁଆଇ ଦେଲି, ତାଙ୍କ ବ୍ଲାଉଜ୍ ର ବୋତାମ୍ ଗୋଟେ ଗୋଟେ ଖୋଲିଲି । ତାଙ୍କ ଦୁଧ ଦେଖି ପୁରା ପାଗଳ ହେଇଗଲି । ଗୋଟେ ଦୁଧକୁ ପାଟିରେ ପୂରେଇ ଖାଇବାକୁ ଲାଗିଲି ଆଉ ଗୋଟାକୁ ଚିପିଲି । ସେ ସେମିତି ନିଦରେ ଶୋଇ unnnnnnn unnnnnnn ହେଉ ଥାନ୍ତି । ଏବେ ତାଙ୍କ ଓଠକୁ କିସ୍ କରିବାକୁ ଲାଗିଲି । ମୋ ବାଣ୍ଡ ପୁରା ଟାଣ ହୋଇ ଯାଇଥାଏ ।

ସେ ସେମିତି ଶୋଇ ଥାନ୍ତି, ଏବେ ତଳକୁ ଯାଇ ଲୁଗାକୁ ଅଣ୍ଟା ଯାଏ ଟେକି ଦେଲି । ସେ ଗୋଟେ black colour ଚଡି ପିନ୍ଧି ଥିଲେ ତାକୁ ଖୋଲି ଦେଲି । ତାଙ୍କ ବିଆ କୁ ଶୁଙ୍ଗିଲି ଭଲ ବାସନା ହଉଥାଏ । ଏବେ ଗୋଟେ ଜିଭ୍ ପୂରେଇ ବିଆ ଭିତରେ ଚାଟିଲି । ବିଆକୁ ଆସ୍ତେ ଆସ୍ତେ ଖାଇବାକୁ ଲାଗିଲି । ମୋ ବାଣ୍ଡ ପୁରା ହାର୍ଡ ହେଇଥାଏ ।

ଏଥର ଗେହିଁବା ପାଇଁ ରେଡି ହେଲି । ପାଖରେ ଥିବା ନଡ଼ିଆ ତେଲ ଆଣି ଖୁଡୀଙ୍କ ବିଆରେ ମାରିକି ମୋ ବାଣ୍ଡରେ ମଧ୍ଯ ମାରିଲି । ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ଖୁଡୀଙ୍କ ବିଆରେ ଆସ୍ତେ ଆସ୍ତେ ରଗଡି ଚାଲିଲି । ଧୀରେ ଧୀରେ ପୂରେଇ ଗୋଟେ ଜୋରଦାର୍ ଧକ୍କା ଦେଲି । ଖୁଡୀ aaa aaaaaaa aaaaaaaaaa unnnnnnn maaaa looooo marigali କହି ଉଠି ପଡିଲେ ।

Join Our Sex Group

ସେ ମୋତେ ହଠାତ୍ ଦେଖି ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଗଲେ । କହିଲେ ବିକାଶ କଣ ଏସବୁ, ରୁହ ଆଜି ତମ ବାପା ମା ଙ୍କୁ କହୁଚି । ମୁଁ କିଛି ନଶୁଣି ତାଙ୍କ ପାଟିରେ ହାତ ଦେଇ ଗେହିଁ ଚାଲିଲି । ସେ unnnnnnn aaaannnnnnnnn ହଉ ଥାନ୍ତି । ମୁଁ ଆସ୍ତେ ଆସ୍ତେ ସ୍ପିଡ ବଢ଼େଇ ବରେ ଲାଗିଲି । ସେ ଖାଲି ଆଆଆଆଆଆଆଆଆଆଆଆ ଉନନନନନନନନନନନ କାଟୁଛି ହେଉଥାନ୍ତି ।

ଏବେ ସେ ଶାନ୍ତ ହୋଇଗଲେ ଆଉ ମଜା ନେଲେ । ରୁମ୍ ଜାକ୍ ଖାଲି ପଚ ପଚ ଶବ୍ଦ ହେଉଥାଏ । ମୋ ବାଣ୍ଡ ତାଙ୍କ ପେଟ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ବାଜୁଥାଏ । ଏମିତି 15 min କରିବା ପରେ କିଛି ସମୟ ପରେ ତାଙ୍କୁ ଓଲଟାଇ ଶୁଆଇ ଦେଲି । ଏବେ ତାଙ୍କ ଗାଣ୍ଡିରେ ଜୋର ଜୋର୍ ଗେହିଁଲି । ସେ ଖାଲି unnnnnnn ooooooooooo ଛାଡ଼ ମୋତେ ହେଉଥାନ୍ତି କିନ୍ତୁ, ମୁଁ ମୋର ଚଳେଇ ଥାଏ ।

ତାପରେ ତାଙ୍କୁ ଛିଡ଼ା କରିଦେଲି ତାଙ୍କ ବିଆରେ ଜୋର ଜୋର୍ ଗେହିଁଲି । ମୋର ବାହାରିବାର ସମୟ ଆସିଗଲା ତାଙ୍କ ବିଆରେ ସବୁ ଛାଡ଼ି ଦେଲି । ତାପରେ ଶାନ୍ତ ପଡ଼ି ଗଲି ସେ ଖାଲି ବିରକ୍ତ ହେଉଥାନ୍ତି, ଆଉ ମୋ ଉପରେ ମିଛରେ ରାଗୁଥାନ୍ତି । ମୁଁ ସେଠାରୁ ହସି ଦେଇ ଚାଲି ଆସିଲି । ସେ ଦିନ ଠାରୁ ମୁଁ ଯେବେ ସୁଯୋଗ ଦେଖେ ତାଙ୍କୁ କରେ ।

Join Our Sex Group

Visited 60 times, 1 visit(s) today

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *