Mo Bou Saha Antaranga Muhurta – ମୋ ବୋଉ ସହ ଅନ୍ତରଙ୍ଗ ମୂହୁର୍ତ୍ତ

odia sex story

ନମସ୍କାର, ମୁଁ ରାଜୁ, ଏ କାହାଣୀ ମୁଁ +3 1st year ପଢ଼ୁଥିବା ସମୟର । ସେତେବେଳେ ମୋ ବୟସ 20 ହେବ । ମୋ ବୋଉ ଉତ୍ତର ବାଲେଶ୍ୱରରେ Health Supervisor ଥିଲେ । ବାପା ବି ଚାକିରୀ କରନ୍ତି । ବୋଉ ରହୁଥିବା କଲୋନୀର ଘର ମାଲିକର ଝିଅ ସହ ମୋର ସମ୍ପର୍କ ଥିଲା । ଭୁଲ ବଶତଃ ସେ ଥରେ ପ୍ରେଗନେଟ ବି ହେଇଗଲା । ପରେ ବୋଉକୁ କହିବାରୁ ସେ ମେଡ଼ିସିନ ଦେଇ ସବୁ ଠିକ କଲା । ମୋ ବୋଉ ବି ପୁରା ବେଧେଇ ମାଇକିନା, ବାପା ବାହାରେ ରହୁଥିବାରୁ, ବୋଉ ଯେମିତି ହେଲେ ଯାହା ସହବି ତା ଭୋକ ମେଂଟାଏ ।

ବୋଉ ର ବୟସ ସେତେବେଳେ ଚାଳିଶ ହେବ । ଦେଖିବାକୁ ପୁରା ଗୋରା ଉଚତା 5 ଫୁଟ ଦୁଇ ଇଞ୍ଚ ହେବ । 36 size ର ବଡ ବଡ଼ ଦୂଧ, ଓସାରିଆ ଗାଣ୍ଡୀ, ଆଉ ସରୁ ଅଣ୍ଟା, କହିବାକୁ ଗଲେ ମୋ ବୋଉ ପୁରା ପେଲେଇ ମାଇକିନା । ମୋ ଉଚତା 5 ଫୁଟ 9 ଇଞ୍ଚ, ପୁରା Moscular ବଡି । ମୋ ବାଣ୍ଡବି ଯେମିତି ମୋଟା ସେମିତି ଲମ୍ବା । ହଟାତ ବୋଉର ବଦଳି ଯଶିପୁର ହେଇଗଲା । ବାଧ୍ୟ ହେଇ ବୋଉ ଗଲା, ବୋଉ ସେଠାରେ ଏକା ରହୁଥିଲା । କେତେବେଳେ ବାପା, ପୁଣି କେତେବେଳେ ମୋ ସାନ ଭାଇ, ମୋ ମାମୁଁ, କେହି ହେଲେ ବୋଉ ପାଖାକୁ ଯାଇ ରହୁଥିଲେ ।

ମୋର ଏକ୍ସ ମାସ ଛୁଟି ପଡିବାରୁ ମୋତେ ଯାଇ ବଉ ପାଖରେ ରହିବାକୁ ପଡିଲା । ଘଟଣାଟା ସେତେବେଳେର,ମୁଁ ଯାଇ ଦିନ ଦୁଇଟା ବେଳେ ବୋଉ ପାଖରେ ପହଂଚିଲି । ବୋଉ ମତେ ଦେଖି ଖୁସି ହେଇଗଲା । ପରେ ଘର ମାଲିକର ପିଲାମାନଙ୍କ ସହ ମୁଁ କ୍ରିକେଟ ଖେଳିବାକୁ ଗଲୁ । ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ଆସିବା ପରେ ଆମେ ପାଖ ମାର୍କେଟକୁ ବୁଲିଗଲୁ । ମାର୍କେଟରୁ ଆସି ଖାଇସାରିବା ପରେ ଶୋଇବାକୁ ପ୍ରସ୍ତୁତ ହେଲୁ । ଶୀତ ଦିନ ବୋଉ ପାଖରେ ଥିବା ଗୋଟେ ଡବଲ ପଲଙ୍କର କାନ୍ଥ କଡ଼କୁ ମୁଁ ସୋଇଲି । ବୋଉ କାମ ସାରି ଆସି ମୋ ପାଖରେ ଶୋଇଲା । ଗୋଟେ ରେଜେଇ ଭିତରେ ଆମେ ଦୁହେଁ ପୁରା ଜାକଜକି ହୋଇ ସୋଇଥିଲୁ । ବୋଉ ମୋ ପୁରୁଣା Girlfriend ବିଷୟରେ ପଚାରିଲାଆଉ ତା ସହ ଏବେ ସମ୍ପର୍କ ଅଛିକି ନାହିଁ ପଚାରିଲା ।

  • ଲିସାର ଜନ୍ମଦିନ ଗିଫ୍ଟ ଗିହଣା
  • ବେବିର ଦେହ ଗରମ କରିଦେଲି

ମୁଁ – ନାଇଁ ବୋଉ ଆଉ ସେମିତି ନାହିଁ ।
ବୋଉ – ଆଉ ତାହେଲେ ଏବେ କାଲେଜରେ ଆଉ କିଏ ଅଛନ୍ତି କି, ମୁଁ ଟିକେ ଚୁପ ରହିଲି ।
ବୋଉ – ଦେଖ, ଏ ବୟସ ସେମିତିକା ହେଲେ ଯଦିବି କିଛି କରୁ ତାହାଲେ ଟିକେ ସତର୍କ ହେଇ କରିବୁ ।
ମୁଁ – (ନ ଜାଣିଲା ଭଳି ) ବୋଉ ତୁ କଣ କହୁଛୁ ମୁଁ କିଛି ବୁଝିପାରୁନି ।
ବୋଉ – (ମୋତେ ଚିମୁଟି ) ଓହଃ, ମୋ ଛୋଟ ପିଲା ଟା ତ, ବୁଝିପାରୁନି, ଆରେ ମୁଁ କହୁଛି, ଯଦି କୋଉ ଝିଅକୁ କରୁ ତାହାଲେ କମସେ କମ କଣ୍ଡମ ଲଗାଇ କରିବୁ ।
ମୁଁ ବଉ ମୁହଁରୁ ଏ ସବୁ ଶୁଣି ତାକୁବି ଗରମ କରିବା ପାଇଁ କହିଲି ।
ମୁଁ – ବୋଉ ତୁ କଣ ଭାବୁଛୁ ମୁଁ କଣ୍ଡମ ଲଗେଇ ନ ଥିଲି ବୋଲି, ହେଲେ କଣ୍ଡମ ମୋ ଷ୍ଟ୍ରୋକରେ ଫାଟିଗଲା । ତା ଛଡା ବୋଉ ତୁ କହିଲୁ ବିନା କଣ୍ଡମରେ କଲେ ଜଉମଜା । କଣ୍ଡମରେ କଣ ସେ ମଜା ଅଛି ।
ବୋଉ -ବାପରେ କେମିତିକା କରୁଥିଲୁ ଯେ କଣ୍ଡମ ଭାଟିଗଲା ! ହଁ ତମେ ସବୁ ଆଜି କାଲିକା ପିଲା । ତମ ଷ୍ଟ୍ରୋକ ବି ଅଲଗା, ମୁଁ ଜାଣିବି କୁଆଡୁ?

ଏତିକି କହି ବୋଉ ମୋ ଆଡକୁ ପଛ କରି ଶୋଇଲା ଆଉ ତା ଗାଣ୍ଡୀ ଟାକୁ ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ଜାକିଦେଲା । ମୁଁ ବି ପୋଖତ ଖେଳାଳି, ମୁଁ କିଛି ନ କହି ବୋଉ ଉପରେ ହାତ ଗୋଡ ପକେଇ ସୋଇଲି । ବୋଉ ଶାଢ଼ୀ ଭିତରେ ହାତ ପସେଇ ତା ବ୍ଲାଉଜ ଉପରେ ତା ଦୂଧ ଭୁଣ୍ଡି ଉପରେ ଆଙ୍ଗୁଳି ବୁଲେଇଲି । ବୋଉ ପୁରା ଚୁପ ଥାଏ । ହେଲେ ମୋ ଆଙ୍ଗୁଳି ସ୍ପର୍ଶରେ ତା ଦୂଧ ଭୁଣ୍ଡି ପୁରା ଟାଣ ହେଇଗଲା । ମୁଁ ବୋଉର ମନ କଥା ବୁଝି ସଙ୍ଗେ ସଙ୍ଗେ ତା ପିଠି ପଟୁ ବ୍ଲାଉଜର ସବୁ ବଟମ ଖୋଲିଦେଲି । ବୋଉ ବ୍ରା ପିନ୍ଧିନଥିଲା । ମୁଁ ପଛ ପଟୁ ବୋଉର ବ୍ଲାଉଜ ଭିତରେ ହାତ ପସେଇ ବୋଉର ଦୁଧକୁ ଚିପିବାକୁ ଲାଗିଲି । ସତରେ ଖୁବ ବଡ଼ ବଡ଼ ପୁରା ମାଂସାଳ ଦୁଧ ।

ମୋ ଦୁଧ ଚିପିବାରେ ଅସୁବିଧା ପାଇଁ ବୋଉ ତା ହାତ ଦେଇ ବ୍ଲାଉଜ ଟା ପୁରା କାଢ଼ିଦେଲା । ମୁଁ ଏବେ ମୋ ହାତକୁ ବୋଉ ପେଟ ଦେଇ ବିଆକୁ ଛୁଇଁବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କଲି । ବୋଉର ସାୟା ଡୋର ଖୋଜି ତାକୁ ଖୋଲିଲି, ଆଉ ତା ଅଣ୍ଟା ତଳକୁ ଠେଲି ତା ଶାଢ଼ୀ ସାୟାକୁ ଖସେଇ ଖୋଲିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କଲି । ବୋଉ ବି ମୋ ଇସାରା ବୁଝି ତା ଗାଣ୍ଡୀକୁ ଉଠାଇ ଶାଢ଼ୀ ସାୟା କୁ ତଳକୁ ଯିବାକୁ ଦେଲା । ମୁଁ ଯେମିତି ତା ଆଣ୍ଠୁ ଯାଏ ସେ ସବୁକୁ ନେଇଛି ସେ ନିଜେ ତା ଗୋଡ ସାହାଯ୍ୟ ରେ ତାକୁ ଠେଲି ବାହାର କରିଦେଲା । ଏବେ ବୋଉ ପୁରା ରେଜେଇ ଭିତରେ ଲଙ୍ଗଳା ହେଇ ସୋଇଥିଲା, ମୁଁ ବି ଏବେ ପୁରା ଲଙ୍ଗଳା ହେଇଗଲି ।

ମୋର ବିରାଟ ଶକ୍ତ ମୋଟା ବାଣ୍ଡ ବୋଉର ଗାଣ୍ଡିରେ ଦାବି ହେଉଥିଲା । ମୁଁ ବୋଉକୁ ବୁଲାଇ ଦେଲି, ବୋଉବି ମୋ ଇସାରା ବୁଝି ଉପରକୁ ଚିତ୍ତ ହୋଇ ଶୋଇଲା । ମୁଁ ପ୍ରଥମେ ବୋଉ ର ଗାଲ ବେକ ଓଠରେ ଚୁମା ଦେବାରେ ଲାଗିଲି । ତା ପାଟିରେ ଜିଭ ପୁରାଇ ତା ଜିଭକୁ ଚୁଚୁମି ଚାଲିଲି । ବୋଉ ଖାଲି ପ୍ରଖର ନିଶ୍ୱାସ ନେଇ ସଁ ସଁ ସଁ ହେଉଥିଲା । ମୁଁ ମୋ ହାତରେ ବୋଉର ଦୁଧ କୁ ଚିପୁଥିଲି, ପୁଣି କେତେବେଳେ ତା ଦୁଧ ଭୁଣ୍ଡିକୁ ମଳୁ ଥିଲି । ବୋଉ ଏବେ ବି ପୁରା ନିରବ ଥାଏ । ମୁଁ ଏବେ ବୋଉର ଦୁଧକୁ ଚୁଚୁମିବାକୁ ଲାଗିଲି । ବୋଉ ଖାଲି ଅସ୍ତ୍ୟ ବ୍ୟସ୍ତ ହେଉଥାଏ, ହେଲେ ପୁରା ନିରବ ଥାଏ । ଦୁଧକୁ ଚୁଚୁମୁ ଚୁଚୁମୁ ମୁଁ ମୋ ଡାହାଣ ହାତରେ ବୋଉର ବାଳ ଭର୍ତ୍ତି ବିଆକୁ ଆଉଁସି ଆଉଁସି ସିଧା ଦୁଇ ଆଙ୍ଗୁଳି ବିଆରେ ପସେଇ ଦେଲି ବୋଉ ପାଟିରୁ ଉହୁଁ ଉହୁଁର ଶବ୍ଦ ବାହାରିଲା । ବୋଉର ବିଆ ପୁରା ଲାଳ ରେ ଡୁବୁ ଡୁବୁ ହେଉଥିଲା ।

ମୁଁ ବୋଉର ଦୁଧକୁ ଖାଉ ଖାଉ ତା ବିଆକୁ ଦୁଇ ଆଙ୍ଗୁଳିରେ ଗେହିବାକୁ ଲାଗିଲି । ବୋଉ ଖାଲି ଉହୁଁ ଆଃ ଉଇଁ ମା ଆଃ ଆଃ ଉହୁଁ ଉହୁଁ ଉହୁଁ ଏମିତି ହେଉଥିଲା । ମୁଁ ଏବେ ବୋଉର ନାଭି ଆଉ ପେଟରେ ଗେଲ କରି ସିଧା ବିଆରେ ଜିଭ ଲଗେଇ ଚାଟିବାକୁ ଲାଗିଲି । ବୋଉ ଖାଲି ଛାଟି ପିଟି ହେଉଥାଏ । ପାଖାପାଖି ଦଶ ମିନିଟ ବିଆ ଚାଟିବା ପରେ ଏବେ ମୁଁ ବୋଉ ଗେହିଁବା ପାଇଁ ତା ଦୁଇ ଜଙ୍ଘ ମେଲା କରି ତା ବିଆରେ ବାଣ୍ଡକୁ ସେଟ କଲି, ଆଉ ତା ଓଠରେ ଓଠ ରଖି ସିଧା ବାଣ୍ଡକୁ ତା ବିଆରେ ମୂଳ ଯାଏ ଦାବିଦେଲି । ବୋଉ ଟିକେ ଚିହିଁକୀ ଉଠିଲା, ବିଆ ପୁରା ଲାଳୁଆ ଥିଲା ଆରାମ ସେ ବାଣ୍ଡ ଗଳିଗଲା ।

ମୁଁ ଏବେ ବୋଉକୁ ଗେହିବାକୁ ଲାଗିଲି । ପାଞ୍ଚ ମିନିଟ ଗେହିଁବାରେ ବୋଉ ବିଆ ଖାଲି ପାଣିରେ ଫଛ ଫଛ ଫଛ ଫଛ ଶବ୍ଦ ଆରମ୍ଭ କରିଦେଲା । ବୋଉ ଏବେବି ନିରବ ରହି ମୋ ଗିହା ଖାଉଥିଲା । ମୁଁ ଏବେ ବୋଉର ଦୁଇ ଗୋଡ଼କୁ କାନ୍ଧରେ ରଖି ଜୋରଦାର ଷ୍ଟ୍ରୋକ ମାରିବା ଆରମ୍ଭ କଲି । ଘର ଭିତରେ ଖାଲି ମୋ ଷ୍ଟ୍ରୋକର ଠପ ଠପ ଠପ ଠପ ଶବ୍ଦକୁ ବୋଉ ବିଆର ଫଛ ଫଛ ଫଛ ଫଛ ଶବ୍ଦ ଶୁଭୁଥିଲା । ଖଟର କଁଅ କଁଅ କଁଅ ଶବ୍ଦ ସାଙ୍ଗକୁ ବୋଉ ପାଟିର ଉହୁଁ ଉହୁଁ ଉହୁଁ ଆଃ ଆଃ ଆଃ ଇସଃ ଇସଃ ଇଁ ଇଁ ଉଇଁ ଆଃ ଆଃ ଉହୁଁ ଉହୁଁ ଉହୁଁ ହୁଁ ହୁଁ ଉହୁଁ ହୁଁ ହୁଁ ଶବ୍ଦ ଶୁଭୁଥିଲା ।

ମୁଁ କେତେବେଳେ ବୋଉର ଗାଲକୁ, ତ ପୁଣି କେତେବେଳେ ତା ଓଠକୁ, ପୁଣି କେତେବେଳେ ତା ଦୁଧକୁ ଗେଲ କରୁଥିଲି, ପୁଣି କେତେବେଳେ ଦୁଧକୁ ଚିପୁଥିଲି, ପୁଣି କେତେବେଳେ ଦୀର ଦାନ୍ତରେ କାମୁଡୁ ଥିଲି । ମୋ ପ୍ରତି ଷ୍ଟ୍ରୋକରେ ବୋଉ ଖିଲ ଭୀଲ ହେଉଥିଲେବି ପାଟି ଖୋଲି କିଛି କହୁନଥିଲା । ତା ବିଆରୁ ଖାଲି ପାଣି ବହି ଚାଲିଥିଲା । ପାଖାପାଖି ଚାଳିଶ ମିନିଟ ଗେହିଁବା ପରେ ମୁଁ ଶେଷରେ ଜୋର ଜୋର ଷ୍ଟ୍ରୋକ ମାରି ମୋ ବାଣ୍ଡର ସବୁ ପାଣି ବୋଉ ବିଆରେ ଛାଡି ତା ଉପରେ ଶୋଇଗଲି । ପାଞ୍ଚ ମିନିଟ ପରେ ମୁଁ ତା ଉପରୁ ଓହ୍ଲାଇ ତା ଓଠରେ ଚୁମା ଦେଉ ଦେଉ ମୋ ଟି ଶାର୍ଟ ରେ ତା ବିଆକୁ ପୋଛିଲି । ତା ପରେ ବୋଉ ବାଥରୁମ ଯାଇ ଆସିଲା ।

  • ନାନୀର ବିଆ ଲହୁଣୀ ଭଳି ଲାଗିଲା
  • ଯୌନ ବ୍ୟାକୁଳତା ମୋନାଲିସା

ମୁଁ ମୋ ହାଫ ପେଣ୍ଟ ପିନ୍ଧି ବାଥରୁମ ଯାଇ ଆସିଲି । ଆସିବା ବେଳକୁ ବୋଉ ରେଜେଇ ଘୋଡ଼ୀ ଶୋଇଛି । ମୁଁ ବି ରେଜେଇ ଭିତରେ ଯେମିତି ପଶିଲି ଅନୁଭବ କଲି ବୋଉ ପୁରା ଲଙ୍ଗଳା ହେଇ ଶୋଇଛି । ମୁଁ ଯେମିତି ରେଜେଇ ଭିତରେ ପଶିଲି ବୋଉ ପୁରା ମୋ ଛାତି ଭିତରେ ପଶି ମୋତେ କୁଣ୍ଢେଇ ଶୋଇଲା । ସତେ ଯେମିତି ସେ ମୋ ସ୍ତ୍ରୀ । ମୁଁ ବି ତାକୁ ପାଖକୁ ଜାକି ସୋଇଲି, ହେଲେ ଏବେ ବି ବୋଉ ପୁରା ଚୁପ ଥିଲା । କିଛି ସମୟ ପରେ ବୋଉ ତା ତରଫରୁ ମୋ ଓଠରେ ଓଠ ରଖି ଚୁଚୁମିବାକୁ ଲାଗିଲା, ମୋ ଜିଭକୁ ଚୁଚୁମିବାକୁ ଲାଗିଲା । ତା ହାତ ନେଇ ମୋ ପେଣ୍ଟ ଭିତରେ ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ଆଉଁସି ବାକୁ ଲାଗିଲା । ତା ହାତ ଛୁଆରେ ମୋ ବାଣ୍ଡ ପୁଣି ଶକ୍ତ ହେଇ ଠିଆ ହେବାକୁ ଲାଗିଲା ।

ବୋଉ ମୋତେ ଚିତ୍ତ କରି ଶୁଆଇ ମୋ ଛାତିରେ kiss କରୁକରୁ ତଳକୁ ଯାଇ ସିଧା ମୋ ପେଣ୍ଟ କାଢି ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ତା ପାଟିରେ ନେଇ ଚୁଚୁମି ବାକୁ ଲାଗିଲା । କେତେବେଳେ ସେ ମୋ ବାଣ୍ଡର ଆଗକୁ ଜିଭ ମାରୁଥିଲା ତ ପୁଣି କେତେବେଳେ ତଣ୍ଟି ଯାଏ ପୁରାଇ ଚୁଚୁମୁ ଥିଲା । ତା ପାଟି ଲାଳରେ ମୋ ବାଣ୍ଡ ପୁରା ଓଦା ହେଇ ସାରିଥିଲା । ବୋଉ ମୋ ଉପରେ ଦୁଇ ପଟକୁ ଗୋଡ଼ କରି ମୋ ଠିଆ ବାଣ୍ଡକୁ ତା ବିଆରେ ସେଟ କରି ସିଧା ମୂଳ ଯାଏ ପସେଇ ଦେଲା । ଲାଳୁଆ ବିଆରେ ବାଣ୍ଡ ଆରାମ ସେ ପଶିଗଲା । ମୋ ବେକକୁ ଧରି ସେ ମୋତେ ଗେହିବାକୁ ଲାଗିଲା । ତା ଓଳି ଥିବା ଦୁଧ କୁ ମୁଁ କେତେବେଳେ ଚୁଚୁମୁ ଥିଲି, ପୁଣି କେତେବେଳେ, ତାକୁ କାମୁଡୁ ଥିଲି, ପୁଣି କେତେବେଳେ ତା ଗାଣ୍ଡୀ ପିଚାକୁ ଚାପି ଧରି ମୋ ବାଣ୍ଡ ଉପରେ ବସେଇ ଦେଉଥିଲି । ବୋଉ କେତେବେଳେ ମୋ ଓଠକୁ ଚୁଚୁମୁ ଥିଲା, ପୁଣି କେତେବେଳେ ମୋ ଗାଲକୁ ଗେହ୍ଲ କରୁଥିଲା ।

ପାଖାପାଖି ଦଶ ମିନିଟ ଗେହିଁବା ପରେ ବୋଉ ବିଆ ରୁ ସବୁ ପାଣି ମୋ ବାଣ୍ଡ ଉପରେ ପଡିଗଲା । ଆଉ ବୋଉ ନିସ୍ତେଜ ହୋଇ ମୋ ଛାତି ଉପରେ ଶୋଇଗଲା । ହେଲେ ଏବେ ବି ମୋ ମୂଷଳିଆ ବାଣ୍ଡ ବୋଉ ବିଆ ଭିତରେ ପସିରହିଥିଲା । ବୋଉ ଟିକେ ରେଷ୍ଟ ନେଇ ଯେତେବେଳେ ମୋ ଉପରୁ ଉଠିଲା ମୁଁ ବୋଉକୁ ମୋ ସାମ୍ନାରେ ଆଣ୍ଠେଇ ଦେଲି, ବୋଉ ମୋ ଇସାରା ବୁଝିଗଲା । ସେ ଯେମିତି ଆଂଠେଇଛି ମୁଁ ପଛରୁ ତା ବିଆରେ ବାଣ୍ଡ ପସେଇ ପଛରୁ ତା ଦୁଧକୁ ଧରି ଜୋରଦାର ଷ୍ଟ୍ରୋକ ମାରି ଗହାଇବାକୁ ଲାଗିଲି ।

ବୋଉ ଖାଲି ଖଟ ବାଡ଼ାକୁ ଧରି ଉହୁଁ ଆଃ ଆଃ ଆଃ ଇସଃ ଇସଃ ଉଇଁ ମା ଆଃ ଆଃ ଔଃ ଇଁ ଉଁ ଉଃ ଇଁ, ଏମିତି ହେଉଥିଲା, ଶେଷରେ ଦଶ ମିନିଟ ଗେହିଁବା ପରେ ମୁଁ ସବୁ ପାଣି ବୋଉ ବିଆରେ ଛାଡିଦେଲି । ତା ପରେ ଆମେ ଦୁହେଁ ସେମିତି ଲଙ୍ଗଳା ହେଇ ଦୁହେଁ କୁଣ୍ଡା କୁଣ୍ଡି ହେଇ ଶୋଇଲୁ । ହେଲେ ଏବେ ବି ଆମ ଭିତରେ କିଛି କଥାବାର୍ତ୍ତା ନ ଥିଲା । ଆଶା ମୋ କାହାଣୀ ଆପଣଙ୍କୁ ଭଲ ଲାଗିବ, NEXT କାହାଣୀରେ ମୁଁ କହିବି ତା ପରଦିନ କେମିତି କଥାବାର୍ତ୍ତା କଲାପରେ ମୁଁ ମୋ ବୋଉର ଗାଣ୍ଡୀ ମାରିଲି ଲେଖିବି, ଦାନ୍ୟବାଦ ।

Visited 80 times, 1 visit(s) today

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *