Maa Pua Porn Story Odia – ଅଧ ରାତିରେ ମାଆକୁ ଗେହିଦେଲି

odia sex story

ହେଲା ସାଙ୍ଗ ମାନେ, ମୋ ନାଆଁ ହଉଚି ରବି, ମୁ ଅନୁଗୋଳରେ ରହେ । ଆମ ଘରେ ମୋ ମାଆ ଆଉ ମୋ ବାପା ରୁହନ୍ତି, ମୁଁ ଅନୁଗୋଳ clg re ପଢେ +୨ ପଢ଼େ । ମୋ ମାଆ ଦେଖିବାକୁ ବହୁତ୍ ଗୋରା , ବେଶୀ ବଡ଼ ନ ହେଲେ v ତା ଦୁଧ ୩୪ size ହବ ତ ଗାଣ୍ଡୀ ବହୁତ୍ ବଡ଼ । ତାକୁ ଯିଏ ଭି ଦେଖିବ ମୁଠି ନ ମାରି ରହି ପାରିବନି । ଆଉ ତା ଵିଆରେ ବହୁତ୍ ବାଳ। ସେ ଦିନ ରାତିରେ ମୁ କେମିତି ଗେହିଦେଳି କହୁଚି । ମୁଁ ଖରା ଛୁଟିରେ ଘରକୁ ଆସିଥିଲି , ସେତେବେଳେ ବହୁତ୍ ଗରମ ହଉଥିଲା, ମୁ ଘରକୁ ପହଞ୍ଚିବା ପରେ ମୋ ମାଆ ମତେ ପାଣି ଅନିକି ଦେଲା । ଆମେ ତା ପରେ ବସିକି କଥା ହେଲେ ।

Porn Story Odia

  • ମୁଁ – ମାଆ ଆଜି କଣ ବନେଇଚୁ ଖାଇବା ପାଇଁ ।
  • ମାଆ – ତୋ fav chiken kasa କରିଛି ରେ ।
  • ମୁଁ – ହଉ ମାଆ ମୁ ଗାଧିକି ଆସେ ଖାଇବା ।

ଏତିକି କହିକି ଗଲା ବେଳକୁ ମୋ ପ୍ୟାଣ୍ଟ୍ ର ଦାଗ ମୋ ମାଆ ଦେଖି ଦେଲା ମାଆ ମତେ ପଚାରିଲା ଏ କି ଦାଗ? ମୁ ଢରି ଗଲି ତା ପରେ ପୁଣି ବୁଝେଇ କି କହିଲି ଦହି ପଡ଼ିଛି ବୋଲି । ହେଲେ ମାଆ ଜନିଦେଲା ବିର୍ଯ ପଡ଼ିଛି ବୋଲି । ତା ପରେ ମୁଁ ଗଢ଼ିବା ପାଇଁ ଗଲି । ମୁଁ ପ୍ୟାଣ୍ଟ୍ ଶର୍ଟ ଖୋଲି ବର୍ଥରୁମ୍ ଭିତରକୁ ଗଲି ସେଥି ଯାଇ ଦେଖିଲି ମାଆର ଚଡି ଆଉ ବ୍ରା ପଡ଼ିଛି । ତା ପରେ ମୁଁ ହାତରେ ଧରି ଶୁଙ୍ଘିବାକୁ ଲାଗିଲି, ତା ପରେ ସେ ଚଡିକୁ ପିନ୍ଧି ପକେଇଲି । ଆଆ କି ଶାନ୍ତି । ତା ପରେ ମୁଁ ଗାଧେଇ କି ଆସିଲି । ଆମେ ଖଳିଲୁ ତା ପରେ ବାପା ଆସିଲେ , ସବୁ କଥା ପଚାରିଲେ , ଏମଟି କଥା ହେଉ ହେଉ ଅନ୍ଧାର ହେଇଗଲା । ତା ପରେ ଆମେ ରାତି ଖାଇ ସରିବା ପରେ ଏତେ ଗରମ ହେଲା j କଉଠି ଶୋଇବୁ ବୋଲି ଚିନ୍ତା କଲୁ ।

ଦେଖ, ପଡିଶା ଘର ଅପାର ବିଆ ନଳୁଆ କରିଦେଲି

ଆମେ ସେଦିନ ବାହାରେ ତଳେ ଶୋଇଲୁ , ବାପା ଅଲଗା ଆଉ ମାଆ ଆଉ ମୁଁ ଏକାଠି ଶୋଇଲୁ ।ରାତିରେ ମତେ ମୁଠି ମାରିବା ପାଇଁ ଇଚ୍ଛା ହେଲା ଲାଇଟ ତା ଅଫ ଥିଲା ତେଣୁ କିଛି ଅସୁବିଧା ନାହିଁ ।ମୁଠି ମାରିବା ବେଳେ ମୋ ନଜର ମାଆର ଗାଣ୍ଡୀ ଉପରେ ପଢିଲା ମାଆ ମୋ ଆଡେ ପଛ କରିକି ସୋଇଥିଲା , ମୁ ଧୀରେ ଧୀରେ ମୋ ବାଣ୍ଡ ନେଇ ମାଆ ପିଚାରେ ଲଗେଇଲି ଆଉ ହଲେଇଲି । ହେଲେ କେମିତି କେ ଜାଣି ମାଆ ଉଠି ପଡ଼ି ମୋ ଆଡେ ଅନେଇଲା , ସେ ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ଧରି ପକେଇଲା ଆଉ କହିଲା mgh ୟେ କଣ କରୁଚୁ । ମୁଁ ତା ପାଟି ବନ୍ଦ କରି ତା ଦୁଧକୁ ଚିପିଲି ଓ କି ନରମ ଦୁଧ ମୋ ବେଧୁଇ ମାଆ ର । ତା ପରେ ସେ v ଗରମ ହେଲା ସେ ଭି ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ଧରି ଆଗପଛ କଳା ।

ମୁଁ ତା ବେକରେ kiss କଲି ତା ପରେ ତା ଦୁଧର ରସ ପିଲି ବହୁତ୍ ମଜା ଲାଗୁଥଲା । ସେ ଭି ଊ ଆ ଊ ଆ ହଉଥିଲା । ତା ପରେ ମୁଁ ତା ଶାଢ଼ୀ ଟେକି ତା ବିଆରେ ହାତ ମାରିଲି , ମୋ ମାଆ ର ବହୁତ୍ ବାଳ । ମୁଁ ପଚାରିଲି ମାଆ ଲୋ ଏତେ ବାଳ କେମିତି ଯେ ।। ସେ ମତେ କହିଲା ବୀଆ ତା ପାଉନୁ କିରେ ମଘିଆ । ତା ପରେ ଟିକେ ସମୟ ପରେ ମୋ ବାଣ୍ଡ ମାଆ ବିଆରେ ପଶିଲା ବହୁତ୍ ମଜା ଲାଗୁଛି ଲୋ ମାଆ । ମାଆ ଭୀ କହିଲା ତୋର ଏତେ ବଡ। ତା ପରେ ମାଆ ଖାଲି ଊ ଆ ଊ ଆ ଊ ଆ କରି କରି କହୁଥିଲା ଆହୁରି ଜୋର୍ ରେ ଆହୁରି ଜୋର୍ ରେ ।। ମୁ ଭି ଆହୁରି ଜୋର୍ ରେ ଗେହିଲି ।

ଦେଖ, 12 ବର୍ଷରୁ ପିଙ୍କିକୁ ଗେହି ଆସୁଛି – ଲାଲ ବିଆ

ଗେହିଲା ବେଳେ ତା ଦୁଧକୁ ଚିପିକି ଆଉଁସି ଦିଏ । ଏମତି ୪୦ ମିଁ ଗେହିବା ପରେ ମୋର ବାହାରି ଗଲା ଆଉ ମାଆ ର ଭି । ତା ପରେ ଆମେ ଦୁହେଁ ଭିଡା ଭିଡି ହେଇ ଶୋଇଲୁ । ମାଆ ମୋ ପ୍ୟାଣ୍ଟ୍ ଭିତରେ ହାତ ପୁରାଇ କି ଧରିଥିଲା ସେଦିନ ରାତିରେ ଆହୁରି ୨ ଥର ଗେହିଲି । ତା ପରେ ଆମେ ମାଆ ପୁଅ ସବୁବେଳେ ଗେହୀ ହଉ । ଆପଣ ମାନେ ଭି ଯଦି କେବେ ନିଜ ମାଆକୁ ଗେହିଁଛନ୍ତି କି ଗେହିବା ପାଇଁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ତାହେଲେ comment re ଜଣେଇବେ ।। ନହେଲେ ଆମ ଘରକୁ ଆସିବା ମୋ ମାଆକୁ ଗେହିବ।।। ମୋ ମାଆ ବିଆ ufff ki ବିଆ।।। ପୁରା ବାଳ ରେ ଭର୍ତ୍ତି ବିଆ ।।। ଯେତେ ବିଆ ସବୁଠଉ ମାଆ ବିଆ ରସିଲା। ଆଜି ରାତି ଭି ଗେହିଲି ମୋ ମାଆ କୁ ।।ମୋ ମାଆ ଗାଣ୍ଡୀ ରେ ଗେହିଦେବି ଆଜି ।

Write Your Story 👉 ଆପଣଙ୍କ କାହାଣୀ ଏଠାରେ ଲେଖନ୍ତୁ

Visited 257 times, 8 visit(s) today

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *