Geetha Bia Re Mo Banda [Part-2] ଗିହାଗେହି କଥା

odia sex story

ଗୀତା କୁ ମୁଁ ବହୁତ ଥର ଗେହୁଁ ଥାଏ, ତଥାପି ମୋ ମନ ବୁଝୁ ନଥାଏ ପୁଣି ଗେହିଁ ବା ପାଇଁ ମନ ହେଉଥାଏ। ଏ ଭିତରେ ତା ଦୁଧ ରେ ଗାଣ୍ଡି ରେ ବହୁତ ପରିବର୍ତ୍ତନ ଆସିଯାଇଛି, ସେ ଆଗ ଅପେକ୍ଷା ଆହୁରି sexy ଦେଖା ଯାଉଥାଏ।

ଦିନେ ରାତିରେ ସେ ତଳ ରୁମ୍ ରେ ଏକା ଶୋଇଥାଏ, ତାଙ୍କ ଘରେ କେହି ନଥାନ୍ତି। ସେ ରୁମ୍ କବାଟ ଖୋଲି ଶୋଇଥାଏ, ଏହାର ସୁଯୋଗ ନେଇ ରାତି 11.30 ରେ ମୁଁ ରୁମ୍ ରେ ପଶିଗଲି, ଭିତରୁ କବାଟ ଦେଇଦେଲି ରୁମ୍ ଅନ୍ଧାର ଥାଏ ।

ସେ ଗୋଟେ ନାଇଟ ପିନ୍ଧି ଶୋଇଥାଏ, ତା ଉପରକୁ ଚଢି ଯାଇ ତା ଦୁଧ କୁ ଚିପି ବାକୁ ଲାଗିଲି । ସେ କହିଲା କିଏ? ମୁଁ ପାଟି ବନ୍ଦ କରି ମୁଁ ବୋଲି କହିଲି ସେ ସେଇଠୁ ଆଉ କିଛି କହିଲା ନାହିଁ । ସେମିତି ଶୋଇ ରହିଲା ଆଉ ମୁଁ ଚିପି ଚାଲିଲି ।

ଚିପି ସାରିବା ପରେ ତା ଓଠ କୁ କିସ୍ କରିବାରେ ଲାଗିଲି, ଓ ଗାଣ୍ଡି କୁ ଚିପିଲି । ଏ ଭିତରେ ସେ ଗରମ ହେଇ ଯାଇଥାଏ, ପ୍ୟାଣ୍ଟ ଭିତରେ ମୋ ବାଣ୍ଡ ମଧ୍ଯ ହାର୍ଡ ହେଇ ଯାଇଥାଏ, ।ମୁଁ ମୋର ସବୁ କପଡା କାଢ଼ି ଲଙ୍ଗଳା ହୋଇ ଗଲି ।

ଧୀରେ ଧୀରେ ତା ନାଇଟ କୁ ଖୋଲିଦେଲି, ତା ବ୍ରା କୁ ଫିଟେଇ ଦେଲି । ତା ଦୁଧକୁ ଖାଇବାକୁ ଲାଗିଲି, ଏବଂ ଦଳି ଚାଲିଲି ସେ ଖାଲି aaaaaaaa, unnnnn aaaaaaaaaa ଶବ୍ଦ କରୁଥାଏ । ସେ ଦୁଇ ହାତରେ ତା ଦୁଧ ଦୁଇ କୁ ମାଡ଼ି ଧରିଲା ।

ମୁଁ ଭିତରେ ବାଣ୍ଡ ଗଳେଇ ଗେହିଁ ବାରେ ଲାଗିଲି । ଏବେ ମୋ ବାଣ୍ଡ କୁ ନେଇ ତା ପାଟିରେ ପୂରେଇ ଦେଲି, ସେ ବାହାର କରିଦେଲା । ମୁଁ ତା ପେଟ କୁ କିସ୍ କଲି ଏବେ ତା panty କୁ ଖୋଲି ଦେଲି ଆଉ ବିଆ କୁ ଚାଟି ବାରେ ଲାଗିଲି, ଏବଂ ବିଆରେ ଆଙ୍ଗୁଠି ପୁରେଇଲି ।

ଏବେ ମୋର ଉତେଜନା ବଢ଼ି ଯାଇଥାଏ । ତା ବିଆ ରେ ଟିକେ ଛେପ ଲଗେଇ ମୋ ବାଣ୍ଡ କୁ ନେଇ ତା ବିଆ ରେ ପୂରେଇ ବା ପାଇଁ ଚେଷ୍ଟା କଲି । ଟିକେ ଟିକେ ପରେ ଗୋଟେ ଜୋର୍ ଧକ୍କା ରେ ମୋ ବାଣ୍ଡ ଯାଇ ପୁରା ତା ବିଆ ଭିତରେ । ମୁଁ ଏଥର ତା ଦୁଧ କୁ ଚିପି ଗେହିଁ ଚାଲିଲି ।

ସେ ଖାଲି unnnnnnn aaaaaaaaaa unnnnnnn aaaaaaaaaa ooooooooo ହୋଇ ଚିଲୋଉ ଥାଏ । ମୁଁ ତା ପାଟି କୁ କିସ୍ କରି ଗେହୁଁ ଥାଏ । ମୋ ବାଣ୍ଡ ଯାଇ ତା ବିଆର ଶେଷ ଭାଗରେ ବାଜୁଥାଏ, କଚ୍ କଚ୍ ଶବ୍ଦରେ ରୁମ୍ କମ୍ପୁ ଥାଏ ।

ଏମିତି 10 min କଲା ପରେ ତା ବିଆ ରୁ ପାଣି ବାହାରି ମୋ ବାଣ୍ଡ ଓଦା ହେଇ ଗଲା । ଏବେ ତାକୁ ଠିଆ କରି ତା ପଛ ପଟୁ ଗେହିଁ ଚାଲିଲି । ସେ ପୂରା ହାଲିଆ ହୋଇ ଯାଇଥାଏ ଆଉ ସେତିକି ଥାଉ କହୁ ଥାଏ ମୁଁ କିନ୍ତୁ ସେମିତି ଗେହୁଁ ଥାଏ ।

ତାକୁ ତଳେ ଶୁଆଇ ଦେଇ ତା ବିଆ ରେ ପୁଣି ଗେହିଁ ଚାଲିଲି । ଏଥର ମୋ ବାହାରିବା ସମୟ ଆସିଲା ଜୋର୍ ଜୋର୍ ଧକ୍କା ମାରି ମୋର ସବୁ ବୀର୍ଯ୍ୟ ତା ବିଆ ଭିତରେ ଛାଡ଼ି ଦେଲି । ତା ପରେ ଶୋଇ ଗଲି ତା ଓଠ କୁ କିସ୍ କଲି ତା ପାଖରେ ଶୋଇ ଗଲି ।

1 hour ପରେ ପୁଣି ମୋ ବାଣ୍ଡ ଉଠିଲା ତା ପୁଣି ଥରେ ଗେହିଁଲି ଏମିତି ରାତିରେ ତାକୁ 3 ଥର ଗେହିଁଲି, ରାତି 4 ରୁ ତା ପାଖରୁ ଉଠି ଚାଲିଗଲି, ସକାଳୁ ସେ ଭଲ ରେ ଚାଲି ପାରୁ ନଥାଏ ମୋତେ ଦେଖି ମୁରୁକି ମୁରୁକି ହସୁ ଥାଏ, ମୁଁ କହିଲି ଆଜି ଆଉ ଥରେ ହବା ।

ସେ ମନା କଲା କହିଲା ମୋର ପୀଡା ହେଇ ଯାଇଚି ଆଉ 2 ଦିନ ଯାଉ, ଆଉ ଦୁଇ ଦିନ ପରେ ବାରି ଘରେ ପୁଣି ହେଲୁ ।

Visited 17 times, 1 visit(s) today

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *