Fucking with Wife’s Friend Seema – Hot Bhauja Sex Kahani

odia sex story

ଏହି ସେକ୍ସ କାହାଣୀ ପଢ଼ୁଥିବା ବନ୍ଧୁ ଓ ବାନ୍ଧବୀ ମାନଙ୍କୁ ମୋର ଅଭିନନ୍ଦନ. ମୁ ସୋହନ ଏହି କାହାଣୀ ଟି ପୁରା ସତ୍ୟ ଘଟଣା. ମୋର ବୟସ 30 ବର୍ଷ ମୋ ଗୋଟିଏ କମ୍ପାନୀ ରେ ଚାକିରୀ କରେ ଆମେ ସ୍ୱାମୀ ସ୍ତ୍ରୀ ଦୁଇ ଜଣ ଗୋଟିଏ ଟାଉନ ରେ ଭଡ଼ା ଘର ନେଇ ରହୁ ସେହି କଂପ୍ଲେକ୍ସ ରେ ଆଉ ଦୁଇ ତିନିଟି family ମଧ୍ୟ ରୁହନ୍ତି ସେଥି ମଧ୍ୟ ରୁ ଜେନା ବାବୁ ଙ୍କ ଫାମିଲି ଆମ ଘର ସହିତ ବହୁତ ମିଳା ମିଶା କରନ୍ତି ଜେନା ବାବୁ ଙ୍କ ବାହାଘର ପାଞ୍ଚ ଛ ବର୍ଷ ହେଲାଣି କିନ୍ତ ପିଲାପିଲି ହେଇନାହାନ୍ତି. ଜେନା ବାବୁ ଅଧିକ ବର୍ଷ ରେ ବାହା ହେଇଛନ୍ତି. ଜେନା ବାବୁ ଙ୍କ ବେଡ଼ରୁମ ର ଝରକା ଆଉ ଆମ ବେଡ଼ରୁମ ର ଝରକା ପାଖା ପାଖି କିନ୍ତୁ ମଝିରେ ଗୋଟେ ଛୋଟ wall ଥାଏ ତେଣୁ ମୋ ସ୍ତ୍ରୀ ବେଳେବେଳେ ଝରକା ରେ ଜେନା ବାବୁ ଙ୍କ ସ୍ତ୍ରୀ ସୋନୀ ସହିତ କଥା ବାର୍ତା ହୁଅନ୍ତି.

ଖରା ଦିନେ ଆମେ ଆମ ଝରକା ଖୋଲି ରାତିରେ ଶୋଉ. ମୋ ମୋ ସ୍ତ୍ରୀ ସୀମା କୁ daily ନ ଗେହିଁଲେ ରାତିରେ ନିଦ ହୁଏନି. ବେଳେ ବେଳେ ବେଳେ ସୀମା ଗିହା ଖାଇଲା ବେଳେ ଜୋରରେ ଚିଲାଏ. ଏହି sound ପୁରା ଜେନା ବାବୁଙ୍କ ବେଡ଼ରୁମ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଶୁଭେ. ଦିନେ ଏମିତି ରାତି ଆମର ଖେଳ ଆରମ୍ଭ ପୂର୍ବରୁ ସୀମା ଘର ର ସେହି ଝରକା ବନ୍ଦ କରିଦେଲା ମୁ କହିଲି ଗରମ ହେଉଛି କାହିଁକି ବନ୍ଦ କରୁଛ ସୀମା କହିଲା ଆଉ କଣ ଆମ ଏଇ ସବୁ ଖେଳ ସାହି ପଡିଶା ଦେଖିବେ ନା କଣ ମୁ ତା କଥା ଶୁଣି କାବା ହେଇ ଗଲି ମୁ ପଚାରିଲି କିଏ ଦେଖିଲା କି ସୀମା କହିଲା କାଲି ରାତିରେ ମୋତେ ଯୋଉ ପଜିସନ ରେ କରୁଥିଲ ମୋତେ କାଟିଲା ଯେ ମୁ ଚିଲେଇଲି ସେ ପାଖ ଜେନା ବାବୁ ଙ୍କ ସ୍ତ୍ରୀ ସୋନୀ ତାଙ୍କ ବେଡ଼ରୁମ ଖଟ ଉପରେ ଠିଆ ହେଇକି ସବୁ ଦେଖୁଥିଲା ମୁ କହିଲି ତାହେଲେ ଠିକ ଅଛି ମୁ ମୋ ସ୍ତ୍ରୀ କୁ ଗେହିଁ ଗେହିଁ ତିନି ମାସରେ ପେଟରେ କରିଦେଇଥିଲି କିଛି ଦିନ ପରେ ମୋର ଗୋଟିଏ ଝିଅ ହେଲା ମୁ ମୋ ସ୍ତ୍ରୀ କୁ ନେଇ ତା ବାପ ଘରେ ଛାଡି ଦେଇ ଆସିଲି.

Hot Bhauja Sex Kahani

ମୋ ଶାଶୁ କହିଲେ ଝିଅ ଟିକେ ବଡ଼ ହେଇ ଯାଉ ଝିଅ ତୁମ ପାଖକୁ ଯିବ. ମୁ ହଁ କହି ଆସିଲି ଭାରି ହେଲେ ମୁ ଘରେ ପହଂଚି ଗାଧୁଆ ପାଧୁଆ ସାରି କଣ ଟିକେ ରୋଷେଇ କରିବି ନା ହୋଟେଲ ରେ ଖାଇବି ଏହି କଥା ବସି ଭାବୁ ଥିଲା ବେଳେ ଘର ବେଲ ବାଜିଲା କବାଟ ଖୋଲି ଦେଖିଲି ବାହାରେ ସୋନୀ ଭାଉଜ ଖାଇବା ଧରି ଠିଆ ହେଇଛନ୍ତି. ସୋନୀ ଭାଉଜ ମୋତେ କଂଗ୍ରଟୁଲସନ କହିଲେ ଆଉ କହିଲେ ମୋ ମିଠା କାହିଁ ମୁ କହିଲି ଭାଉଜ ମନେ ନାହିଁ ତର ତର ରେ ପଳେଇ ଆସିଲି ହଉ ଠିକ ଅଛି ମୁ ସନ୍ଧ୍ୟା ରେ ତୁମକୁ ଦେବି ଭାଉଜ କହିଲେ ମୋର ଯେତେବେଳେ ଦରକାର ହେବ ମୁ ମାଗିନେବି କହି ଗୋଟେ ତୀରଛି ନଜର ରେ ଚାହିଁ କହିଲେ ହଉ ଖାଇବା ଖାଇ ଦିଅ ମୁ କହିଲି ଭାଉଜ ଏସବୁ କଷ୍ଟ କରି କାହିଁକି ମୋ ପାଇଁ ଆଣୁଥିଲ ମୁ ତ ରୋଷେଇ କରି ଖାଇଦେବି ସୋନୀ ଭାଉଜ କହିଲେ ସେ କଥା ସୀମା ବି ମୋତେ କହିଲା ହେଲେ ମୁ ତାକୁ ମନା କରିଦେଲି ଆରେ ଆମେ ଦୁଇ ଜଣ ଙ୍କ ପାଇଁ ରୋଷଇ ହଉଛି ଆଉ ଜଣ ଙ୍କ ପାଇଁ କରିବି ଏଥିରେ କଷ୍ଟ କଣ.

ଏମିତ କିଛି ଦିନ ଗଲା ଦିନେ ମୋ ସ୍ତ୍ରୀ ସୀମା ଫୋନ କରି କହିଲା ମୋ କଥା ମନେ ପଡୁନି କି ପ୍ରକୁତରେ କାମ ବ୍ୟସ୍ତ ରେ ଭୁଲି ଯାଇଥିଲି ମୁ କହିଲି ନାହିଁ କଣ ହେଲା ସୀମା କହିଲା କି ହଟ ଭାଉଜ ଆଦର ରେ ଖୋଇ ଦେଉଥିବ ତେଣୁ ମନେ ପଡ଼ୁ ନଥିବ ମୁ ଏହା ଶୁଣି ଟିକେ ସକ ହେଇଗଲି ମୁ ଟିକେ ରାଗି ଯାଇ କହିଲି ତୁମେ ଯଦି ସେମିତି ଭାବୁ ଥିବ ତାହେଲେ ତାଙ୍କୁ ମନା କରି ଦିଅ ମୋ ପାଇଁ ଆଉ ଖାଇବା ଆଣି ବେନି ମୁ ହୋଟେଲ ନ ହେଲେ ରୋଷେଇ କରି ଖାଇବି ସୀମା ସେ ପାଖରୁ ହସି ହସି କହିଲା ମୁ ମଜ଼ା କରୁଥିଲି. ସେ କହିଲା ଆରେ ସୋନୀ ଗୋଟେ ଭଲ ଝିଅ ତା ସ୍ୱମୀ ଟିକେ ଭଲ ନାହିଁ ତାପରେ ମୁ ମୋ ଝିଅ ର ଭଲ ମନ୍ଦ ପଚାରି ଫୋନ ରଖିଲି. ରାତିରେ ସୋନୀ ଭାଉଜ ଖାଇବା ଆଣି ଦେଲେ ଆଉ କହିଲେ ସୋହନ କାଲି ଠାରୁ ଜେନା ବାବୁ ତାଙ୍କ ଅଫିସ କାମରେ ବାହାର କୁ ଯାଉଛନ୍ତି ଆଉ ଆମ ଘର ଆଡେ ଆସିବ ଆଉ ଖାଇ ଦେଇକି ଆସିବ ମୁ ହଁ କହିଲି ତା ପର ଦିନ କାମ ରୁ ଆସି ଫ୍ରେଶ ହେଇକି ଗୋଟେ ସର୍ଟସ ଆଉ tshirt ଟେ ପିନ୍ଧି ଜେନା ବାବୁ ଙ୍କ ଘର କୁ ଗଲି ଦେଖିଲି ଆଜି ସୋନୀ ଭାଉଜ ପୁରା sexy ଲାଗୁଛନ୍ତି ଗୋଟେ ପତଳା nite ଟେ ପିନ୍ଧିଛନ୍ତି ଭିତରେ ବୋଧେ ବ୍ରା ପିନ୍ଧିନାହାନ୍ତି ତେଣୁ ତାଙ୍କ ଦୁଧ ଭୁଣ୍ଡି ପୁରା nite ଉପର କୁ ଫୁଟି କି ଦେଖା ଯାଉଛି.

ଦେଖ, ମାଇଁକୁ ସନ୍ଧ୍ୟାବେଳେ ତାଙ୍କ ଘରେ ଗେହି ଦେଲି

ମୋତେ ସୋଫା ରେ ବସି ବାକୁ କହି ଚା ଆଣିବାକୁ ଗଲେ ଚା ଆଣି ମୋତେ ଦେଲେ ଆଉ ଗୋଟେ chair ଆଣି ସୋଫା ଉପରେ ଗୋଡ଼ ରଖି ଚା ପିଇଲେ ଚା ପିଇବା ବେଳେ ମୋ ସାଙ୍ଗରେ କଥା ବାର୍ତା ଭିତରେ ସେ ତାଙ୍କ nite କୁ ଟିକେ ଟିକେ ଆଣ୍ଠୁ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଉଠେଇଦେଲେ ମୁ ତାଙ୍କ ଗୋରା ଜଙ୍ଘ ଦେଖିଲି ପୁରା ଚିକଣ ଆଉ ଗୋରା ଦେଖାଗଲା. ସେତିକି ବେଳେ line କଟିଗଲା ଗରମ ହେବାରୁ ସେ ମୋ ଆଗରେ ତାଙ୍କ nite କୁ ଟେକି ବିଞ୍ଚି ହେଲେ ଯେମିତ ତାଙ୍କ ବିଆ ଦେଖା ଯିବ ମୁ ଏସବୁ ଦେଖି ମୋ ବାଣ୍ଡ ପୁରା ଠିଆ ହେଇଗଲାଣି ତଥାପି ଜାକି ଜୁକି ହେଇ ବସିଲି. ସୋନୀ ଭାଉଜ ର ଇରାଦା କିଛି ବୁଝି ପାରୁ ନଥାଏ. ତାପରେ line ଆସିଲା ପରେ ଭାଉଜ କହିଲେ ତୁମେ ବସ ମୁ ତୁମ ପାଇଁ ଖାଇବା ବାଢୁଛି ମୁ କହିଲି ଆଉ ଟିକେ ଯାଉ. ତାପରେ ଭାଉଜ ଆସି ମୋ ପାଖରେ ଲାଗିକି ବସିଲେ ଆଉ ଧୀରେ ଧୀରେ ତାଙ୍କ ହାତ କୁ ମୋ ଜଂଗ ଉପରେ ରଖି କହିଲେ ସୋହନ ତୁମ ସ୍ତ୍ରୀ ପୁରା lucky ତାର ଝିଅ ଟିଏ ହେଲା ହେଲେ ଆମ ବାବୁ କୋଉ କାମ କୁ ନୁହଁ. ମୁ କହିଲି ତୁମ ବାବୁ ଙ୍କ ର କଣ କିଛି ଅସୁବିଧା ଅଛି କି ଯଦି ଅଛି ଡାକ୍ତର ଦେଖାଉନ ଭାଉଜ କହିଲେ ଡାକ୍ତର ଦେଖେଇଲୁ କିଛି ଲାଭ ନାହିଁ ସେ ଆଉ ପାରୁନାହାନ୍ତି ତୁମେ ଯେମିତି ଆଉ ଯେତେ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ କରୁଛ ସେ କରୁ ନାହାନ୍ତି.

Wife’s Friend Seema

ମୁ କହିଲି ତୁମେ କେମିତି ଜାଣିଲ ଆମ କଥା ଭାଉଜ କହିଲେ ତୁମେ ଯେତବେଳେ ତୁମ ଦୁହିଁ ଙ୍କର ଖେଳ କର ଆଉ ସୀମା ଚିଲେଇ ଲେ ମୁ ଝରକା ରେ ଦେଖେ ଆଉ ମୁ ସମ୍ଭାଳି ନ ପାରି ମୁ ବାଇଗଣ ରେ ତୁମ କାମ ସରିବା ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ କାମ ଚଳେଇ ନିଏ. ମୁ କହିଲି ଭାଉଜ ତୁମ ପାଇଁ କଣ ଆଉ ସାହାଯ୍ୟ କରିପାରିବି କୁହ ଭାଉଜ କହିଲେ ମୋର ମିଠା ଖାଇବା ବାକି ଅଛି ଆଜି ତାହା ଦିଅ. ମୁ କହିଲି ହଉ ଠିକ ଅଛି ମୁ ଆଣିକି ଆସୁଛି ଭାଉଜ କହିଲେ ତୁମ ପାଖରେ ଥାଉ ଥାଉ କୋଉଠୁ ଆଣିବ. ଏହା କହି ଭାଉଜ ମୋ ପ୍ୟାଂଟ ଉପରେ ବାଣ୍ଡ କୁ ଧରି କହିଲେ ଏଇଟା ଯୋଉ ମିଠା ଏହାକୁ ଖାଇ ସୀମା ର ଝିଅ ହେଲା ମୁ ଏହି ମିଠା କଥା କହୁଛି. ମୁ କହିଲି ଭାଉଜ ସୀମା ଜାଣିଲେ କଣ ଭାବିବ ଭାଉଜ ହସି ହସି କହିଲେ ମୁ ସୀମା ସହିତ ଆଗରୁ କଥା ହେଇ ସାରିଛି ମୁ କହିଲି କାହିଁ ସୀମା ମୋତେ ଏ ବିଷୟ ରେ ଆଗରୁ କେବେ କହିନୀ ଭାଉଜ କହିଲେ ଆରେ ଆଜି ଆମେ କଥା ହେଇଛୁ ଯେ ସୀମା କହିଲା ତୁମେ ଯଦି ଆମ ବାବୁ ଙ୍କୁ ଖାଇବାକୁ ଦେଉଛ ଆଉ ପଟେଇ କି ତୁମର ଆଉ ସବୁ ଖୁଏଇପାରିବ ମୋର ଆପତ୍ତି ନାହିଁ. ମୁ ଭାବିଲି ମୋ ସ୍ତ୍ରୀ ଆସିବା ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଆଉ ଗୋଟେ ଚୋଖା ମାଲ ମିଳୁଛି କାହିଁକି ଛାଡ଼ିବା.

ମୁ କହିଲି ମୋର ସବୁଦିନ ଦରକାର ସୋନୀ ଭାଉଜ କହିଲେ କିଏ ମନା କରୁଛି. କହି ମୋ ପ୍ୟାଂଟ ଭିତରେ ହାତ ପୁରେଇ ବାଣ୍ଡ କୁ ଧରି ପକେଇଲେ ଭାଉଜ ହାତ ବାଜି ବାଣ୍ଡ ପୁରା ନିଆଁ ହେଇକି ଟାଣ ହେଇଗଲା. ମୁ ସୋଫା ଉପରୁ ଉଠି ଭାଉଜ ଙ୍କ nite କୁ ବାହାର କରିଦେଲି ଭାଉଜ ଖାଲି panty ପିନ୍ଧିଛନ୍ତି ଉପରେ କିଛି ନାହିଁ ଭାଉଜ ଙ୍କୁ ସେମିତି ଲଙ୍ଗଳା ଅବସ୍ଥା ରେ ତାଙ୍କ ବେଡ଼ରୁମ କୁ ଟେକି ନେଇ ବେଡ଼ ରେ ଶୁଏଇ ଦେଲି ଆଉ ଘର ର ଲାଇଟ ଲଗେଇ ଦେଲି ଭାଉଜ କହିଲେ ଲାଇଟ ବନ୍ଦ କରିଦିଅ ମୋତେ ଲାଜ ଲାଗୁଛି ମୁ କହିଲି ଆଜି ଠୁ ତୁମେ ମୋର ଆଉ ଗୋଟେ ମାଇପ ହେଲ ଆଉ ଲାଜ ଲାଗିଲେ ଏଇ କାମରେ ମଜ଼ା ଆସିବନି. ତାପରେ ମୁ ଭାଉଜ ଙ୍କ ଉପର କୁ ଚଢି ଯାଇ ତାଙ୍କ ଗାଲ ମୁହଁ ଓଠ କୁ kiss କରି ଚାଲିଲି ଭାଉଜ ମଧ୍ୟ ମୋତେ kiss କରିଥାନ୍ତି ତାପରେ ଭାଉଜ ଙ୍କ ଗୋଲ ଗୋଲ ନ ଝୁଲି ଥିବା ଦୁଧ ରୁ ଗୋଟେ କୁ ଚିପି ଚାଲିଲି ଆଉ ଗୋଟେ ଦୁଧ କୁ ଛୁଆ ଖାଇଲା ଭଳି ଚୁଚୁମି ଚାଲିଲି ଭାଉଜ ଉତ୍ତେଜନା ରେ ମୋ ଚୁଟି କୁ ଭିଡି ଧରି ଖାଲି ଓହଃ ଆଃ ହେଉଥାନ୍ତି. ତାପରେ ଗୋଟେ ହାତ କୁ ନେଇ ଭାଉଜ ବିଆ କୁ ଚଡ଼ି ଉପରେ ଦଳିଲି ଭାଉଜ କହିଲେ ସୋହନ ଆଉ ସମ୍ଭାଳି ହେଉନି କିଛି ଗୋଟେ କର.

ଦେଖ, ମିତାଲି ଭାଉଜଙ୍କ ଚଡି ଚିରିଦେଲି ଛାତ ଉପରେ

ମୁ ଭାଉଜ ଙ୍କ panty କୁ କାଢି ବାହାର କରିଦେଲି ଆଉ ତାଙ୍କ ଜଙ୍ଘ ଆଡୁ ଚାଟି ଚାଟି ତାଙ୍କ ବାଳ ନଥିବା ଆଉ ଫୁଲି କି ଥିବା ବିଆ କୁ ଯେମିତି ପାଟି ଲଗେଇ ଦେଇଛି ଭାଉଜ ଙ୍କ ଦେହ ପୁରା ଥରି ଉଠିଲା ଭାଉଜ ସମ୍ଭାଳି ନପାରି ବିଆ ରୁ ପାଣି ଛାଡିଲେ ମୁ କହିଲି ଭାଉଜ ୟେ କଣ ଭାଉଜ କହିଲେ ତୁମେ ଯାହା କରୁଛ ମୁ ସମ୍ଭାଳି ପାରୁନି ତାପରେ ମୁ ଭାଉଜ ଙ୍କୁ କହିଲି ତୁମ ବିଆରୁ ବାଳ କୁଆଡେ ଗଲା ଭାଉଜ କହିଲେ ତୁ ପାଇଁ ଆଜି ସକାଳୁ କାଟି ଦେଇଛି ତୁମ କୁ ବାଳ ଭଲ ଲାଗେନି ବୋଲି ମୋତେ ସୀମା କହିଥିଲା. ମୁ ଆଉ ବିଳମ୍ବ ନା କରି ଭାଉଜ ଙ୍କ ଗୋଲାପୀ ବିଆ କୁ ମେଲେଇ ଧରି ଦେଖିଲି ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ବିଆ ରୁ ଲାଳ ମିଶା ପାଣି ବାହାରୁଛି ମୁ ତାକୁ ଚାଟି ଚାଟି ସଫା କରିଦେଲି ମୋ ଜିଭ ରେ ତାଙ୍କ ବିଆ ର ସେଣ୍ଟି କୁ ସଲ ସଲ କଲି ଯେ ଭାଉଜ ପୁରା ଗରମ ହେଇ ମୋ ମୁଣ୍ଡ କୁ ତାଙ୍କ ବିଆ ରେ ଚାପି ଧରିଲେ.

ପାଟିରେ ପୁରେଇ ବାଣ୍ଡକୁ ବିଆରେ ପୁରେଇଲି

ଭାଉଜ କହିଲେ ତୁମ ବାଣ୍ଡ ଟା ଟିକେ ମୋତେ ଦିଅ ମୁ ପୁରା ଲଙ୍ଗଳା ହେଇ କି ବାଣ୍ଡ କୁ ଭାଉଜ ଙ୍କୁ ଧରେଇଦେଲି ଭାଉଜ ମୋ ଆଠ ଇଞ୍ଚିଆ ଲମ୍ବା ଆଉ ତିନି ଇଞ୍ଚ ମୋଟ ବାଣ୍ଡ ଦେଖି ପାଟିରୁ ଲାଳ ବାହାରିଗଲା ଆଉ କହିଲେ ସୀମା ବହୁତ ଭାଗ୍ୟବାନ ଏମିତି ମୋଟା ବାଣ୍ଡ ରୁ ଗିହଁ ଖାଇ ପାରୁଛି ଆଉ ଆମ ଜେନା ବାବୁ ଙ୍କ ର ତ ତୁମର ଅଧା ବି ହବନି. ଭାଉଜ କହିଲେ ଆଉ ଡେରି କରନି ଜଲଦି ମୋ ବିଆ ରେ ପୁରାଅ ତୁମ ବାଣ୍ଡ ଦେଖିକି ବିଆ କୁଣ୍ଡେଇ ହେଲାଣି. ମୁ ଭାଉଜ ଙ୍କ ଦୁଇ ଜଙ୍ଘ ମଝିରେ ବସି ବାଣ୍ଡ କୁ ବିଆ ମୁହଁ ରେ ଟିକେ ଘଷିଲି ତାପରେ ତାଙ୍କ ଉପରେ ସୋଇ ତାଙ୍କ ଦୁଧ କୁ ଚିପିଲି ଆଉ ଗୋଟେ ଦୁଧ କୁ ପାଟିରେ ପୁରେଇ ବାଣ୍ଡକୁ ବିଆରେ ପୁରେଇଲି ହେଲେ ବିଆ ଟା ଟିକେ ଟାଇଟ ଥିବାରୁ ବାଣ୍ଡ ଖସି ଯାଇ ତାଙ୍କ ଗାଣ୍ଡୀ ରେ ଗେଂଜି ହେଇଗଲା ଭାଉଜ ମୋ ବାଣ୍ଡ କୁ ଧରି ଠିକ ବିଆ ମୁହଁ ରେ ରଖି କହିଲେ ଏଥର ପେଲ ମୁ ଗୋଟେ ଧକା ମାରିଲି ଯେ ବାଣ୍ଡ ଟା ବିଆ ର ଦୁଇ ପାଖୁଡା କୁ ଚିରି ହେଇ ବିଆ ଭିତର କୁ ପଶିଗଲା ଭାଉଜ ଏତେ ମୋଟା ବାଣ୍ଡ କୁ ସମ୍ଭାଳି ପାରିଲେନି ଭାଉଜ ବିକଳ ହେଇ ମୋତେ ଭିଡି ଧରି ଚିଲେଇଲେ ମୁ କହିଲି ଭାଉଜ କଷ୍ଟ ହେଉଛି ଯଦି ବନ୍ଦ କରିଦେବା ଭାଉଜ କହିଲେ ଟିକେ ଧୀରେ ଧୀରେ କର.

ମୁ ସେଇଠୁ ବାଣ୍ଡ କୁ ଧୀରେ ଧୀରେ ବିଆ ଭିତର କୁ ଆଗ ପଛ କଲି ଭାଉଜ ମୋତେ ଭିଡି ଧରି ମାଲୋ ଓହଃ ଆଃ ହେଇ ମୋ ପିଠି କୁ ରାମ୍ପୁଡ଼ି ପକାଉଥାନ୍ତି ଯେତେବେଳେ ଭାଉଜ ଙ୍କୁ ମଜ଼ା ଆସିଲା ଆଉ ବାଣ୍ଡ ଟା ବିଆ ରେ ସେଟ ହେଇ ଆଗ ପଛ ହେଲା ମୁ ଟିକେ ରହି ରହି ଗେହିଁ ଚାଲିଲି ଏହା ଭୀତରେ ଭାଉଜ ଆଉ ଥରେ ବିଆ ରୁ ପାଣି ଛାଡ୍ଡୀ ସାରିଲେଣି ଭାଉଜ କହିଲେ ସୋହନ ଆଜି ବାହାଘର ପରେ ଯୋଉ ମଜା ଦେଉଛ ମୁ ତୁମକୁ କେବେ ଭୁଲି ପାରିବିନି ଆଜିଠୁ ମୁ ତୁମର ଭାଉଜ ନୁହଁ ତୁମ ମାଈପ ତୁମ ମାଇପ କୁ ଯେମିତି ଗିହ ଆଜି ଗେହିଁ ଗେହିଁ ତୁମ ମାଇପ ର ବିଆ କୁ ଫଟେଇ କି ଛେତେରା କରିଦିଅ ଯେତେ ପାଣି ଅଛି ଆଜି ବାହାର କରିଦିଅ ମୁ ଜୋଶ ରେ ଆସି ଧକା ପରେ ଧକା ମାରି ଚାଲିଲି ଭାଉଜ ବିଆ ରୁ ପାଣି ବାହାରି ଖାଲି ଘରଟା ସାରା ଫଚ ଫଚ sound ହେଲା ଭାଉଜ ପୁରା ଗରମ ହେଇ କି ତାଙ୍କ ଗାଣ୍ଡୀ କୁ ଉଠେଇ ଉଠେଇ ଗେହିଁ ହେଉଥାନ୍ତି ଭାଉଜ ଯେତେବେଳେ ତାଙ୍କ ର ଶାନ୍ତି ହେଇଗଲେ ହାଲିଆ ହେଇ ମୋତେ ଛାଡି ଦେଇ ଦୁଇ ହାତ କୁ ମେଲେଇ କି ବେଡ଼ଉପରେ ଆଖି ବନ୍ଦ କରି ରହିଲେ.

ଦେଖ, ବିଧବା ଖୁଡ଼ିର ବାଳୁଆ ବିଆରେ ପେଡିଲି – ଖାଲି କଚର କଚର

ମୋର କିନ୍ତୁ ବାହାରି ନଥାଏ ମୁ କହିଲି ଭାଉଜ ତୁମେ ଶାନ୍ତି ହେଇଗଲ ମୋର ହେଇନି ଭାଉଜ କହିଲେ ମୁ ଶାନ୍ତି ହେଇନି ତୁମର ଯୋଉ ମିଠା ତକ ମୋ ବିଆ କୁ ମିଳିନି ସେପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ସେଇମିତି ଗେହୁଁ ଥାଅ. ଜମାରୁ ବନ୍ଦ କରନି ଏମିତି ରେ ତୁମ ବାଣ୍ଡ ମୋ ବିଆ ର ଦୁଇ କାନ୍ଥ କୁ ଚିରିକି ଯାଉଛି ବହୁତ ମଜ଼ା ଲାଗୁଛି ମୁ ଏମିତି ବାଣ୍ଡ ଖୋଜୁ ଥିଲି ଆଉ ସୀମା କୁ ଗେହିଲ ବେଳେ ତୁମ ବାଣ୍ଡ ଦେଖି କି କୋଉ ଦିନଠୁଁ ମୋ ବିଆ ରେ ନବାପାଇଁ ଚାହୁଁଥିଲି ଆଜି ମିଳିଛି ମାନେ ବିଆ ପୋଲା ହେଇଯାଉ କିନ୍ତ ଆଜି ତାହାର ମଜ଼ା ନେଇ ନାସାରିଲେ ମୁ ପୁରା ଶାନ୍ତି ହେବିନି ମୁ ଏହି କଥା ଶୁଣି ଭାଉଜ ଙ୍କ ପିଠି ତଳେ ହାତ ଛନ୍ଦି ତାଙ୍କୁ ଝୁଲେଇ ରଖି ନାଦ ଉପରେ ନାଦ ମାରିଚାଲିଲି ତାପରେ ମୋର ସବୁ ତକ ମାଲ ଭାଉଜ ବିଆ ରେ ଛାଡିଦେଲି ଭାଉଜ ତାଙ୍କ ବିଆ ଭିତରେ ମୋର ଗରମ ମାଲ କୁ feel କରିପାରିଲେ ବୋଧେ ତେଣୁ ପୁଣି ଗାଣ୍ଡୀ କୁ ଉଠେଇ ଗେହିଁ ହେଲେ.

ମୁଁ ରାତିସାରା ଲଙ୍ଗଳା ହେଇ ଶୋଇଲି

ମୁ ମୋ ବାଣ୍ଡ କୁ ସେମିତି ବିଆ ଭିତରେ ପୁରେଇ ଭାଉଜ ଙ୍କ ଉପରେ ସୋଇ ରହିଲି ଭାଉଜ ମୋତେ ଭିଡି ଧରି ମୋ ଗାଲ ମୁହଁ ସାରା ଖାଲି ଚୁମା ଦେଇ ଚାଲିଲେ ତାପରେ ଆମେ ଦୁହେଁ ଅଲଗା ହେଲୁ ଭାଉଜ ଦେଖିଲେ ତାଙ୍କ ବିଆରୁ ମୋର ବହଳିଆ ବୀର୍ଯ୍ୟ ଟିକେ ଟିକେ ବୋହୁଛି ଭାଉଜ ସେଥିରୁ ଟିକେ ଆଙ୍ଗୁଳିରେ ଆଣି ଚାଟିଲେ କହିଲେ ତୁମ ମିଠା ବହୁତ ଟେଷ୍ଟ ଲାଗୁଛି କହି ସବୁତକ ଖାଇଦେଲେ. ସେତେବେଳକୁ ରାତି ଦଶ ଟା ହେଲାଣି ଆମେ ଜାଣି ପାରିଲୁନାହିଁ ମୁ କହିଲି ମୁ ଯାଉଛି ପେଟ ଫୁଲ ହେଇଗଲା. ଭାଉଜ କହିଲେ କାହିଁକି ଏଇଠି ସୋଉନ ପୁଣି ଖେଳ କରିବା ମୁ ତାପରେ ଭାଉଜ ଆଉ ମୁଁ ସେମିତି ରାତି ସାରା ଲଙ୍ଗଳା ହେଇ ଖିଆ ପିଆ କଲୁ ଆଉ ରାତି ପାହିବା ଯାଏଁ ସୀମା କୁ ଯେମିତି pose ରେ ଗିହେ ସେମିତି ଗେହିଁକି ଭାଉଜ ଙ୍କ ବିଆ ଆଉ ଗାଣ୍ଡୀ କୁ ଫୁଲେଇ ଦେଲି ସକାଳ ହେବା ପୂର୍ବରୁ ମୁ ଭାଉଜ ଙ୍କ ପାଖରୁ ମୋ ରୁମ କୁ ଆସି ସୋଇ ପଡିଲି ଯେତେବେଳେ ଫୋନ ବାଜିଲା ମୁ ଦେଖିଲି ଦିନ ଦଶ ଟା ବାଜିଲାଣି ଆଉ ମୋ ସ୍ତ୍ରୀ ସୀମା ଫୋନ କରିଛି.

ସୀମା କହିଲା କଣ ବବୁଙ୍କ ର ନିଦ ଏତେବେଳେ ଯାଏ ଭାଙ୍ଗିନୀକି କଣ ରାତିରେ କୋଉଠି ନିଆଁ ଲିଭାଉଥିଲ କି ମୁ ମନେ ମନେ କହିଲି ହଁ ଜଣକ ବିଆ ର ନିଆଁ ଲିଭଉଥିଲି. ମୁ ସୀମାକୁ କହିଲି ତୁମେ ଦୁଇଜଣ କଥା ବାର୍ତା ହେଉଛ ମୋତେ ଜଣାଉନା. ସୀମା କହିଲା sorry ମୋ ଉପରେ ରାଗନି ମୁ ଜାଣିଛି ତୁମେ ରାଗୁଥିବ ହେଲେ ସୋନୀ ର ଦୁଃଖ ଦେଖି ରହିପାରିଲିନି ସେଥିପାଇଁ କିଛି ଜଣେଇଲିନି ଆଉ ଥରେ sorry ସୀମା କହିଲା ସୋନୀ ଏବେ ଫୋନ କରି କହିଲା ସେ ଆଉ ଠିକ ରେ ଚଳିପାରୁନି ରାତିସାରା କୁଆଡେ ତାକୁ ଶୁଆଇ ଦେଇନ ମୁ କହିଲି ନହେଲେ ଛୁଆ କେମିତି ହେବ ସୀମା ହସି ହସି କହିଲା ମୁ ଏଠୁ ଗଲା ବେଳକୁ ଯେମିତି ସୋନୀ ପାଖରୁ goodnews ଶୁଣିବି. ଏତିକି ବେଳେ କିଏ ଗୋଟେ କବାଟ ବାଡେଇଲା ମୁ ଫୋନ କାଟି ଯାଇ କବାଟ ଖୋଲିଲି ଦେଖିଲି ବାହାରେ ସୋନୀ ଗୋଟେ nite ଟେ ପିନ୍ଧି ଛିଡା ହେଇଛି ସୋନୀ ଧଡ଼ାସ କିନା ପଶି ଆସି ମୋତେ ଭିଡି ଧରି କହିଲା ମୋ ଧନ କାଲି ରାତିସାରା ବହୁତ ପରିଶ୍ରମ କରିଛନ୍ତି ବେଳା ରେ ପନିର ନା ଚିକେନ ଖାଇବ କୁହ. ମୁ କହିଲି ଆଗ କଞ୍ଚା ପନିର ଆଉ ଚିକେନ ଖାଇ ସାରେ କହି କବାଟ କୁ ଲକ କରିଦେଇ ବେଡ଼ରୁମ କୁ ସୋନୀ କୁ ଟେକି ନେଲି ଆଉ ବିଳମ୍ବ ନକରି ମୁ ଲଙ୍ଗଳା ହେଇ ଗଲି ଆଉ ସୋନୀ କୁ ବି ଲଙ୍ଗଳା କରିଦେଲି ଦେଖିଲି ଭିତରେ କିଛି ପିନ୍ଧିନି ।

ଦେଖ, Odia Blackmail Sex Story with Aunty – ବିଆ ଫଟୋ ଦେଲେ

ମୁ ଜାଣିଗଲି ଏଇଠି ଗେହିଁ ହେବାକୁ ଆସିଛି ତାକୁ ଖଟ ଉପରେ ନୁଆଇଁ ଦେଇ ପଛ ପଟୁ ମୋ ବାଣ୍ଡ କୁ ତା ବିଆରେ ପୁରେଇ ତା ପିଠି ଉପରେ ସୋଇ ତା କାଖ ତଳେ ହାତ ପୁରେଇ ଦୁଧ ଦୁଇଟାକୁ ଖୁବ ଚିପୁଥାଏ ଆଉ ପଛ ପଟୁ ନାଦ ଉପରେ ନାଦ ଦେଇ ଗେହୁଁଥାଏ ରାତିସାରା ଗେହିଁ ଗେହିଁ ତା ବିଆ ପୋଲ କରିଦେଇଥିଲି ତେଣୁ ସୋନୀ କୁ କଷ୍ଟ ନହେଇ ମଜ଼ା ରେ ମୋ ଆଡକୁ ତା ଗାଣ୍ଡୀ କୁ ଠେଲି ଠେଲି ଗିହଁ ଖାଉଥାଏ ମୁ ଆଉ ଦଶ ପନ୍ଦର nonstop ଧକା ଦେଇ ସବୁତକ ମାଲ ତା ବିଆ ରେ ଛାଡି ବେଡ଼ରେ ସୋଇ ପଡିଲି ସୋନୀ ର ପାଣି ବାହାରି ତା ଜଙ୍ଘ ପୁରା ଓଦା ହେଇ ଯାଇଥିଲା ମୁ ଗୋଟେ ଗାମୁଛା ଆଣି ତା ବିଆ ଜଙ୍ଘ ସବୁ ପୋଛି ଦେଲି ତାପରେ ସେ ପଳେଇଗଲା. ଜେନା ବାବୁ ଆସିବା ଯାଏଁ ମୁ ସୋନୀ କୁ ତା ରୁମ ରେ ନହେଲେ ମୋ ରୁମ ରେ ଗିହେ.

ଏତେ ଗିହା ଖାଇଲା ପରେ କୋଉ ମାଇକିନା ପେଟରେ ନହେବ କେମିତି ଦିନେ ସୋନୀ ମୋତେ ମିଠା ଆଣି ନିଜ ହାତରେ ଖୁଆଇଲା ମୁ ପଚାରିଲି କୋଉ ଖୁସିରେ ସୋନୀ କହିଲା ଏତେ ଚାଷ କଲ ବିଲରେ ଫଳ ଧରି ସାରିଲାଣି ବାବୁ ଜାଣି ପାରୁ ନାହାନ୍ତି. ମୁ ଖୁସିରେ ସୋନୀ କୁ ସେଇଠି ସୋଫା ଉପରେ ନୁଆଇଁକି ଭଲ ଭାବରେ ଗେହିଁକି ବିଲ ରେ ପଣା ଢାଳିଲି. ମୁ ଏହି କଥା ମୋ ସ୍ତ୍ରୀ କୁ କହିଲି ମୋ ସ୍ତ୍ରୀ କହିଲା ତାହାହେଲେ ପୁରା ପରୀକ୍ଷା ରେ pass କରିଗଲ. ଘଟଣା ଟି real କେମିତି ଲାଗିଲା କହିବେ ।

Visited 36 times, 1 visit(s) today

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *