Atrupta Sala Bhauja Part-2 ଅତୃପ୍ତ ଶଳା ଭାଉଜଙ୍କୁ ଶାନ୍ତ କଲି

odia sex story

ମଞ୍ଜୁଳା ଓ ମିନି ସିନେମା ଦେଖି ଫେରିଲାବେଳେ ବାଟରୁ ସିଙ୍ଗଡ଼ା ଓ ବରା କିଣି ଆଣିଥିଲେ । ସମସ୍ତେ ସାଙ୍ଗ ହୋଇ ଖାଇଲୁ । ମୁଁ ମଞ୍ଜୁଳାକୁ ପଚାରିଲି କଣ ହଠାତ ସିନେମା ଦେଖିବା ପ୍ରୋଗ୍ରାମ କେମିତି ହେଲା । ସେ କହିଲା ମିନି ସିନେମା ଯିବାକୁ ଯିବାପାଇଁ ଜିଦ ଧରିବାରୁ ତାକୁ ନେଇ ଫିଲ୍ମ ଚାଲିଗଲି । ଭାଉଜଙ୍କୁ ଡାକିବାରୁ ସେ ମନା କଲେ, କହିଲେ ମୁଣ୍ଡ ଟିକିଏ ବିନ୍ଧୁଛି ତେଣୁ ତୁମେ ଯାଅ ଲ ମୁଁ ଭାବିଲି ସତରେ ମୁଣ୍ଡ ବିନ୍ଧୁଥିଲା ନାଁ ଆଉ କଣ ମନରେ ଥିଲା । ମଞ୍ଜୁଳା ସହିତ କିଛି ଅନ୍ୟାୟ କରିନି ତ? ସେକଥା ଖାଲି ଭାବୁଥିଲି ଓ ମନଟା କାହିଁକି ଟିକିଏ ଅସ୍ଥିର ହେଉଥିଲା । ମଞ୍ଜୁଳାକୁ ଦେଖିଲା ବେଳକୁ ମୁଣ୍ଡଟା ତଳକୁ ହେଇଯାଉଥିଲା । ପରେ ଭାବିଲି ଏଥିରେ ମୋର ଭୁଲ କୋଉଠି ରହିଲା । ସୁନିତା ଭାଉଜହିଁ ନିଜେ ନିଜ ତରଫରୁ ଇସାରା ଦେଲେ ଆଉ ଏମିତି ଇସାରା ତାଙ୍କପରି ଜଣେ ସୁନ୍ଦରୀ ମାଇକିନାଠୁଁ ପାଇଲା ପରେ କୋଉ ପୁରୁଷ ନିଜକୁ ସମ୍ଭାଳି ପାରିଥାନ୍ତା । ତାଛଡା ଏଥିରେ ମଞ୍ଜୁଳାର ବି ଭୁଲ ଅଛି ସେ ଦୁଇଜଣଙ୍କୁ ଏକା ଛାଡି କାହିଁକି ଯାଉଥିଲା ଯେ । ଯାହା ହୋଇଗଲା ତାହା ତ ହୋଇଗଲାଣି ଆଉ ଭାବିଲେ କଣ ହେବ । ଆଉ ଏମିତି କାମ ପରେ କରିବିନି ବୋଲି ଭାବି ମନକୁ ସାନ୍ତ୍ୱନା ଦେଉଥିଲି । ଖାଲି ମନେ ମନେ ଭାବୁଥିଲି ଯାହା ହେଲା ତାହା ମଞ୍ଜୁଳା କେମିତି ନ ଜାଣୁ । ଜାଣିଲେ କଣ ଯେ ହେବ ତାହା ଭାବି ପାରୁନଥିଲି ଏମିତି ଭାବି ଖଟରେ ବସିଛି ମଞ୍ଜୁଳା ଗୋଟେ ଟ୍ରେରେ କଫି ଧରି ଆସି ମୋ ପାଖରେ ବସିଗଲା । କହିଲା ଫିଲ୍ମଟା ଏମିତି କିଛି ଖାସ ନଥିଲା । ଖାଲି ମିନି ଜିଦ ଧରିବାରୁ ନେଇ ଚାଲିଗଲି ପରେ ଆଉ ଦିନେ ସାଙ୍ଗହୋଇ ଆଉ ଗୋଟେ ଫିଲ୍ମ ଯିବା, ମୁଁ କହିଲି ହଉ ଠିକ ଅଛି ।

ମଞ୍ଜୁଳା ସୁନିତା ଭାଉଜଙ୍କୁ ଡାକିଲା ଭାଉଜ ଆସ କଫି ପିଇବା । ସେ ଆସି ଆମ ପାଖରେ ବସିଗଲେ ଆଉ ଆମେ ସାଙ୍ଗହୋଇ କଫି ପିଇବାରେ ଲାଗିଲୁ । ସୁନିତା ଭାଉଜ ପୁରା ନର୍ମାଲ ବ୍ୟବହାର କରୁଥିଲେ ସତେ ଯେମିତି କିଛି ହୋଇନି । ମୁଁ ବି ନର୍ମାଲ ହେବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରୁଥିଲି । ଏମିତି ଭାବରେ ଆମେ ରାତିରେ ଖାଇସାରି ଶୋଇବା ପାଇଁ ପ୍ରସ୍ତୁତ ହେଲୁ । ରାତିର ଖାଇବାଟା ନଣନ୍ଦ ଭାଉଜ ମିଶି ବନେଇଥିଲେ । ପନିର ବଟର ମସଲା ସହିତ ପୋଟଳ ଭଜା ଓ ତା ସହ ଗରମା ଗରମ ପରଟା । ଭାଉଜ ବଳେଇ ବଳେଇ ଗୋଟେ ଅଧିକ ପରଟା ଖୁଆଇଦେଲେ । ମସ୍ତ କରି ଖାଇସାରି ମୁଁ ସୋଇଛି, କିଛି ସମୟ ପରେ ମଞ୍ଜୁଳା ସୁନିତା ଭାଉଜଙ୍କ ସହ ଗପି ଆସି ମୋ ଦେହରେ ଦେହ ଘସି ହୋଇ ହୋଇ ମୋ ନିଦ ଭାଙ୍ଗିଦେଲା । ସେଦିନ କାହିଁକି ମଞ୍ଜୁଳାକୁ ବହୁତ ଗେଲ କରିବାକୁ ଇଛା ହେଲା । ଭାବିଲି ଦିପହରେ ଯୋଉ ଭୁଲ କରିଥିଲି ତାହାର କିଛିଟା ପ୍ରାୟଶ୍ଚିତ ହୋଇଯିବ । ତେଣୁ ନିଦ ଭାଙ୍ଗୁ ଭାଙ୍ଗୁ ମଞ୍ଜୁଳାକୁ ପାଖକୁ ଟାଣି ଆଣି ଜୋରରେ କୁଣ୍ଢେଇ ଧରି ଗାଲ ସାରା ଚୁମିବାରେ ଲାଗିଲି । ସେ ବି ମୋ ଚୁମାର ଜବାବ ଚୁମାରେ ଦଉଥିଲା । ତା ନାଇଟିଟା ଟେକି ଦୁଧ ଦୁଇଟିକୁ ମସ୍ତ କରି ଚୁଚୁମିଲି । ସେ ଆଉ ସମ୍ଭାଳିନପାରି ମୋ ପେଣ୍ଟ ଭିତରେ ହାତ ପୁରେଇ ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ମୁଠେଇ ଧରିଲା । ସୁନ୍ଦରୀ ମାଇକିନାଟେ ନିଜର ନରମ ପାପୁଲିରେ ବାଣ୍ଡକୁ ମୁଠେଇ ଧରିଲେ ଯାହା ହବା କଥା ତାହା ହେଲା ।

ଅଳ୍ପ ସମୟ ଭିତରେ ବାଣ୍ଡଟା ପୁରା ଟାଣ ହୋଇଗଲା । ମୁଁ ବି ତା ବିଆ ଭିତରେ ଆଙ୍ଗୁଠି ପୁରେଇ ବିଆକୁ ଓଦା କରିଦେଇଥିଲି । ସେ ଆଉ ଡେରି ନକରି ନିଜ ପାଣ୍ଟିକୁ ବାହାର କରି ମୋ ବାଣ୍ଡ ଉପରେ ଆସି ବସିଗଲା ଆଉ ତଳ ଉପର ହୋଇ କାମ ଆରମ୍ଭ କରିଦେଲା । ମୁଁ ତା ଦୁଧକୁ ମୋ ଟାଣ ହାତରେ ଧରି ଦଳୁଥାଏ, ସେ କାହିଁକି ଆଜି ଟିକିଏ ଜୋର ଜୋର ରେ ବସ ଉଠ ହେଉଥିଲା ଆଉ ମୁଁ ତାହାର ମଜ଼ା ନେଉଥିଲି ଆଉ କିଛି ସମୟ ପରେ ସବୁଦିନ ପରି ସେ ତଳକୁ ଆସି ମୋତେ ଉପରକୁ ନେଇ ଆସିଲା । ଏଥର ମୁଁ ଉପରକୁ ଆସି ଜୋର ଜୋରରେ ଗେହିଁବା ଆରମ୍ବ କରିଦେଲି । ସେଦିନ ଦି ପହରେ ଭାଉଜଙ୍କୁ ଗେହିଁଥିବାରୁ ମୋର ଜଲଦି ବାହାରୁ ନଥିଲା । 10 ମିନିଟରୁ ଅଧିକ ଲଗାତାର ଗେହିଁ ମଞ୍ଜୁଳାକୁ ତିନି ଥର ଝଡ଼େଇଦେଲି ଆଉ ପରେ ମୋ ପାଣିତକ ତା ବିଆରେ ଖଲାସ କରି ତା ଉପରେ ସୋଇପଡିଲି । ମୋ ଠାରୁ ଜୋର ଜୋରରେ ଗିହାଁ ଖାଇ ମଞ୍ଜୁଳା ଖୁବ ଖୁସି ଥିଲା ଓ ମୋ ନଙ୍ଗଳା ଦେହକୁ ଜାବୁଡି ଧରି ମୋତେ ଗେଲ କରୁଥିଲା । ଏମିତି ତା ଉପରେ ସୋଇଥିବା ବେଳେ କେତେବେଳେ ଦୁହେଁ ନିଦରେ ସୋଇପଡିଲୁ ଜାଣି ପାରିଲୁନି । ପ୍ରାୟ ଅଧଘଣ୍ଟା ପରେ ମୋ ନିଦ ଭାଙ୍ଗିବାରୁ ମୁଁ ତଳକୁ ଓଲ୍ହେଇଲି ଓ ସେଦିନ ସେମିତି ରାତିସାରା ନଙ୍ଗଳା ହୋଇ ସୋଇଗଲୁ । ପରଦିନ ରବିବାର ଓ ସକାଳୁ ସକାଳୁ ମଞ୍ଜୁଳାର ବରାଦ ଆସିଲା ଆଜି ଯାଇ ମଟନ ଆଣିବ । ମୁଁ ମଟନ ଆଣିବାକୁ ବାହାରିଲାବେଳକୁ ମଞ୍ଜୁଳା କହିଲା ଶୁଣ ଆଜି ଅଧିକ ଟିକେ ମଟନ ଆଣିବ କାହିଁକିନା କଟକରୁ ଭାଉଜଙ୍କ ବଡ଼ ଭଉଣୀ ଅନିତା ଅପା ଓ ତାଙ୍କ ପିଲା ମନେ ଆଜି ଆମ ଘରକୁ ବୁଲି ଆସିବେ । ମୁଁ କହିଲି ଠିକ ଅଛି ଓ ସେହି ଅନୁସାରେ ଅଧିକ ମଟନ ନେଇ ଆସିଲି ।

ପ୍ରାୟ 10ଟା ବେଳେ ଅନିତା ଅପା ଓ ତାଙ୍କ ପୁଅ ଝିଅ ଆମ ଘରକୁ ଆସିଲେ । ପୁଅର ବୟସ ମିନି ବୟସ ପାଖାପାଖି ଓ ଝିଅ ମିନିଠୁଁ 2 ବର୍ଷ ବଡ଼ । ପିଲାମାନଙ୍କୁ ଦେଖି ମିନି ମନ ଭାରି ଖୁସି ଓ ସଙ୍ଗେସଙ୍ଗେ ପିଲାମାନେ ତାଙ୍କର ଖେଳ ଆରମ୍ଭ କରିଦେଲେ । ସୁନିତା ଭାଉଜ, ଅନିତା ଅପା ଓ ମଞ୍ଜୁଳା ଗପସପରେ ବ୍ୟସ୍ତ ରହିଲେ । ଅନିତା ଅପା ବି ସୁନିତା ଭାଉଜଙ୍କ ଭଳି ଖୁବ ସୁନ୍ଦର । ଗପସପ ମଝିରେ ଚାହା ଓ ଜଳଖିଆର ବ୍ୟବସ୍ଥା ବି ହୋଇଗଲା । ମିଳିମିଶି ଗପସପ କରି ସେମାନେ ରୋଷେଇ ଓ ଅନ୍ୟାନ କାମ ବି କରୁଥିଲେ । ମଝିରେ ସୁନିତା ଭାଉଜ ମୋ ପାଇଁ ରୁମକୁ ଚାହା ନେଇ ଆସିଲେ ଆଉ ଚାହା ଦେଲାବେଳକୁ ମୋ ଗାଲକୁ ଆସ୍ତେ ଚୁମୁଟି ଦେଲେ । ମୁଁ କିଛି କହିଲିନି ସେ ଗଲାବେଳକୁ ମୋ ଗାଲରେ ଚୁମାଟେ ଦେଇ ଚାଲିଗଲେ । ଗତକାଲି କଥା ମନରୁ ଭୁଲିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କଲାବେଳେ ସେ ସେକଥା ମନେ ପକେଇ ଦେଉଥିଲେ । ଆମେ ସମସ୍ତେ ଏକାଠି ବସି ଲଞ୍ଚ ଖାଇଲୁ ଓ ମୁଁ ଅନିତା ଅପାଙ୍କୁ କହିଲି ଏକା କାହିଁକି ଆସିଲେ? ରାଜା ଭାଇଙ୍କୁ ବି ସାଙ୍ଗରେ ନେଇ ଅସିଥାନ୍ତେ । ସେ କହିଲେ ସେ ବି ଆମସାଙ୍ଗେ ଅସିଥାନ୍ତେ କିନ୍ତୁ ଗାଁରେ କିଛି ଗୋଟେ ଅର୍ଜେଂଟ କାମ ଆସିବାରୁ ସେ ଗାଁକୁ ଯାଇଛନ୍ତି ଆଉ ଘରେ କେହି ନ ଥିବାରୁ ତାଙ୍କୁ ସନ୍ଧ୍ୟା ସୁଦ୍ଧା କଟକ ଫେରିବାକୁ ପଡିବ, ନହେଲେ ଆଉ ଦିନେ ଏଠାରେ ରହିବାକୁ ତାଙ୍କ ଇଛା ଥିଲା । ସେ ଯାହାହେଉ ସନ୍ଧ୍ୟା ବେଳକୁ ଅନିତା ଅପା ବାହାରିଲେ ଯିବାକୁ ଓ ଗଲାବେଳକୁ ତାଙ୍କ ପିଲାମାନେ ସାଙ୍ଗରେ ମିନିକୁ ବି ନେବାକୁ ଜିଦ ଧରିଲେ । ମିନିର ବି ଇଛା ଥିଲା ତାଙ୍କ ସହ ଯିବାକୁ କାରଣ ଏଠି ସେ ଏକା ବୋର ହେଉଥିଲା । ଅନିତା ଅପା କହିଲେ ମିନି ମୋ ସହ କଟକ ଆସୁ ଆଉ ସୁନିତା ଗାଁକୁ ଫେରିଲା ବେଳକୁ ତାକୁ ଆଣି ଏଠି ଛାଡ଼ିଦେବି । ସମସ୍ତେ ଏ କଥାରେ ରାଜି ହେଲେ ତେଣୁ ମିନି ଅନିତା ଅପାଙ୍କ ସହ କଟକ ଚାଲିଗଲା, ସେମାନେ ଗଲାପରେ ନଣନ୍ଦ ଭାଉଜ ମିଶି ଘର ସଜାଡ଼ିବାରେ ଲାଗିଲେ କାରଣ ପିଲାମାନେ ଖେଳାଖେଳି କରି ଘରକୁ ପୁରା ଖେଳପଡ଼ିଆ କରିଦେଇଥିଲେ । ହେଳାରେ ସେ ବର୍ଷର ଇନକମ ଟାକ୍ସ ରିଟର୍ଣ୍ଣ ମୁଁ ଆହୁରି ଦେଇନଥିଲି । ଲାଷ୍ଟ ଡେଟ ଆଉ ଜମା 3 ଦିନ ଥିଲା ତେଣୁ ଭାବିଲି ଆଜିହିଁ ଟାକ୍ସ ରିଟର୍ଣ୍ଣ ଟା online ଦେଇଦେବି ଓ ଲାପଟପ ନେଇ ମୁଁ ମୋ କାମରେ ଲାଗିଗଲି ।

ବହୁତ ଗୁଡିଏ କାଲକୁଲେସନ କରିବାକୁ ଥିଲା ଯେମିତି ମୋ ଟେକ୍ସ ଟିକିଏ କମ ହେବ । ମଞ୍ଜୁଳାକୁ ଡାକି କହିଦେଲି ଯେ ମୋର କାମ ଅଛି ତୁମେ ମୋତେ ଆଉ ଡିଷ୍ଟର୍ବ କରିବନି । ସେମାନେ ଘର ସଜାଡି ଗପସପରେ ଲାଗିଗଲେ । ମଝିରେ ମୋ ପାଇଁ ପୁଣି ଥରେ ଚାହା ନେଇ ସୁନିତା ଭାଉଜ ଆସିଲେ ମଞ୍ଜୁଳା ସେତେବେଳେ କିଚେନ ରେ କଣ କରୁଥିଲା । ଏକୁଟିଆ ଦେଖି ପୁଣିଥରେ ମୋ ନାକକୁ ଚିମୁଟିଦେଲେ ଆଉ ଗଲାବେଳେ ମୋ ବାଣ୍ଡରେ ହାତ ମାରି କହିଲେ କେମିତି ଅଛି ଇଏ… ମୁଁ କହିଲି ଭାଉଜ ଜଲଦି ଯାଅ ମଞ୍ଜୁଳା ଦେଖିଲେ ଅସୁବିଧା ହେଇଯିବ । ସେ ହସିଦେଇ କହିଲେ କେହି ଜାଣିବେନି ମ । ଏହାକହି ଚାଲିଗଲେ ଓ ମୁଁ ମୋ କାମରେ ଲାଗିଗଲି । ଠିକ ସମୟରେ ଡିନର ବନେଇ ମୋତେ ଡାକିଲେ ଓ ଆମେ ସାଙ୍ଗ ହୋଇ ଖାଇଲୁ, ଖାଇଲାବେଳେ ଦୁଇଜଣ ଯାକ ମୋତେ ଦେଖି ମୁରୁକି ମୁରୁକି ହସୁଥିଲେ । ଖାଇସାରି ମୁଁ ପୁଣିଥରେ ମୋ କାମରେ ଲାଗିଗଲି, ଭାବିଲି ଯେତେ ରାତି ହଉ ଆଜି ଏହି ଟେକ୍ସ କାମଟା ସାରିଦେବି ନହେଲେ ହେଳାରେ ପୁଣିଥରେ ରହିଯିବ । ରାତି ପ୍ରାୟ ସାଢ଼େ ଏଗାରଟା ବେଳେ ମୋ କାମ ସରିଲା । କାମସାରି ମୁଁ ଲାପଟପ କୁ ବନ୍ଦ କରି ବାହାରର ବାଥରୁମ ଯାଇ ପରିଶ୍ରା କରି ଶୋଇବାକୁ ଆସିଲି । ମଞ୍ଜୁଳା ବେଡ଼ରୁମକୁ ପୁରା ଅନ୍ଧାର କରି ଶୋଇଯାଇଛି । ଭାବିଲି ଦିନସାରା କାମକରି ବିଚାରି ଥକି ଯାଇଥିବ ତେଣୁ ରୁମକୁ ଅନ୍ଧାର କରି ଶୋଇଯାଇଛି । କିଛି ବି ଦେଖାଯାଉନଥିଲା ଆଉ ମୁଁ ବି ଲାଇଟ ନ ଲଗେଇ କବାଟକୁ ଭିତରୁ ବନ୍ଦ କରି ଆସି ମୋ ଜାଗାରେ ସୋଇପଡିଲି । ମଞ୍ଜୁଳା ଲଗାଉଥିବା ପାରଫ୍ୟୁମର ବାସ୍ନା ମୋ ପାଖରୁ ଆସୁଥିଲା, ଭାବିଲି ଗେଷ୍ଟ ଆସିଥିଲେ ବୋଲି ମଞ୍ଜୁଳା ବୋଧେ ଟିକିଏ ଅଧିକ ପରଫ୍ୟୁମ ଲଗେଇଥିବ । ତେଣୁ ବାସ୍ନା ନ ଉଡି ଏବେ ବି ତା ଦେହରେ ଅଛି । ମୋ ଠାରୁ ଗିହାଁ ନ ଖାଇଲେ ବିଚାରି ସୋଇପାରେନି କିନ୍ତୁ ଥକିଯାଇ ଶୋଇପଡ଼ିଛି । ଭାବିଲି ତାକୁ ଉଠେଇ ଗେହିଁବି ପରେ ଭାବିଲି ନା ସୋଇଥାଉ ଅଧରାତିରେ ନିଦ ଭାଙ୍ଗିଲେ ଗେହିଁବି ।

ଏମିତି ଭାବିଭାବି ଶୋଇବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରୁଥିଲି କିନ୍ତୁ ନିଦ ହେଉନଥିଲା ସୁନିତା ଭାଉଜଙ୍କ କଥା ଭାବୁଥିଲି । ଏ ସମୟରେ ମଞ୍ଜୁ ତା ଗୋଡ଼ ମୋ ଉପରେ ଥୋଇଲା । ମୁଁ ଏଥର ମଞ୍ଜୁକୁ ମୋ ଆଡକୁ ଟାଣି ଆଣିଲି ଆଉ ତା ଗାଲରେ ଚୁମା ଦେଲି ଆଉ ତା ମୁହଁକୁ ମୋ ଛାତିରେ ଜାକି ଧରିଲି ତା ଦୁଧ ଦୁଇଟି ମୋ ଛାତିରେ ପେଷି ହୋଇଯାଉଥିଲା ତା କପାଳରେ ଚୁମାଟେ ଦେଲି । ମଞ୍ଜୁ କିଛି ନ କହି ମୋ ଛାତିରେ ମୁହଁ ଜାକି ମୋତେ ଭିଡି ଧରିଥିଲା । ମୁଁ ତା କପାଳରେ ଚୁମା ଦେଉଥିଲି । ଗୋଟିଏ ହାତ ତା ନାଇଟି ଭିତରେ ପୁରେଇ ଦୁଧକୁ ଚିପିଲି, ମଞ୍ଜୁ କିଛି ନ କହି ମୋତେ ସହଯୋଗ କରୁଥଲା । ସେ ଗୋଟେ ହାତ ନେଇ ପାଇଜାମା ଭିତରେ ପୁରେଇ ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ଧରିଲା ଓ ମୋ ବାଣ୍ଡ ଟାଣ ହେବାକୁ ଲାଗିଲା । ମୁଁ ବି ତା ପ୍ୟାଣ୍ଟି ଭିତରେ ହାତ ପୁରେଇ ତା ବିଆକୁ ଛୁଇଁଲି ।ମୋତେ କିଛି ଅଲଗା ଅଲଗା ଲାଗୁଥିଲା । ଆଜି କଣ ମଞ୍ଜୁ ପୁରା ଚୁପଚାପ କିଛି ବି କହୁନି । ବିଆକୁ ଛୁଇଁବାରୁ ଅଲଗା ଲାଗିଲା, ଇଏ କଣ କାଲି ତା ବିଆରେ ବଡ଼ ବଡ଼ ବାଳ ଥିଲା ଆଜି ପୁରା ଚିକ୍କଣ ସେ କେତେବେଳେ ସେଭ କଲା… କିଛି ବୁଝା ପଡୁନଥିଲା ସବୁ ଅଡୁଆ ଅଡୁଆ ଲାଗୁଥିଲା । ତେଣୁ ତା ଦୁଧରୁ ହାତ ବାହାର କରି ମୋ ମୋବାଇଲ ଆଣି ମୋବାଇଲର ଟର୍ଚ୍ଚ ଅନ କରି ଦେଖିଲି । ଆରେ ୟେ କଣ.. ମଞ୍ଜୁ ଜାଗାରେ ସୁନିତା ଭାଉଜଙ୍କ ସହିତ ଏ ସବୁ କରୁଥିଲି ଆଉ ତାଙ୍କ କଡରେ ମଞ୍ଜୁ ସୋଇଛି । ଲାଇଟ ପଡିବାରୁ ତା ନିଦ ବି ଭାଙ୍ଗିଗଲା ଓ ସେ ଉଠି କହିଲା ଏ ସବୁ ତୁମେ କଣ କରୁଛ ଭାଉଜଙ୍କ ସହ? ସୁନିତା ଭାଉଜଙ୍କ ନାଇଟି ଟେକି ହୋଇ ତାଙ୍କ ଦୁଧ ଦିଶୁଥିଲା ଆଉ ସେ ପାଇଜାମା ଭିତରେ ହାତ ପୁରେଇ ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ମୁଠେଇ ଧରିଥିଲେ । ମଞ୍ଜୁକୁ ଦେଖି ମୋ ଟାଣ ବାଣ୍ଡ ନରମ ହେବାକୁ ଲାଗିଲା ଆଉ ମୁଁ ବୁଝି ପାରିଲିନି ମଞ୍ଜୁକୁ କଣ କହିବି ବୋଲି ।

ପ୍ରାୟ 10 ସେକେଣ୍ଡ ପରେ ଡରି ଡରି କହିଲି ଅନ୍ଧାର ଥିଲା । ଭାବିଲି ତୁମେ ସୋଇଛ ବୋଲି ତେଣୁ ଭୁଲରେ ସୁନିତା ଭାଉଜଙ୍କ ସହିତ ଏ ସବୁ ହୋଇଗଲା । ମଞ୍ଜୁ ଟିକେ ରାଗିଯାଇ କହିଲା ଅନ୍ଧାରରେ ତୁମେ ତ ଭଲ ଫାଇଦା ନେଉଛ । କହିଲି ସରି ମଞ୍ଜୁ ଏ ଭୁଲ ଆଉ କେବେ ହେବନି ଆଉ ମୋ ମୁଣ୍ଡ ସେତେବେଳକୁ ଲାଜରେ ତଳକୁ ହୋଇଗଲାଣି । କଣ କହିବି କିଛି ଜାଣି ପାରୁନଥିଲି । ମଞ୍ଜୁ ପୁଣି କହିଲା ହଉ ଆଜି ଅନ୍ଧାରରେ କିଛି ଜାଣିପାରିଲନି କିନ୍ତୁ ଗତ କାଲି ତ ଆଲୁଅରେ ସବୁକିଛି କରିଦେଇଥିଲ । ହେ ଭଗବାନ ତା ମନେ କାଲି କଥା ସୁନିତା ଭାଉଜ ସବୁ କିଛି ମଞ୍ଜୁକୁ କହିଦେଇଛନ୍ତି l ଏ ଶଳା ମାଇକିନାଙ୍କ ପେଟରେ କିଛି ରହିବନି ସବୁ କିଛି କହିଦେବେ । ସେତେବେଳକୁ ମଞ୍ଜୁ ଲାଇଟ ଅନ କରିସାରିଲାଣି ଆଉ ମୋ ମୁଣ୍ଡ ଆଉ କିଛି କାମ କରୁନଥିଲା, ପୁରା ଚୋରଙ୍କ ପରି ମୁଣ୍ଡ ତଳକୁ କରି ଖଟରେ ବସିଥିଲି । ଏତିକିବେଳେ ମଞ୍ଜୁ ଓ ସୁନିତା ଭାଉଜ ଜୋର ଜୋରରେ ହସିବାକୁ ଲାଗିଲେ । ମଞ୍ଜୁ କହିଲା ଯାହା ନ କରିବା କଥା ତାହା ତ କରିଦେଲଣି ଏବେ ଏହାର ସମାଧାନ କେମିତି ହେବ ସେ କଥା ଚିନ୍ତା କର । କହିଲି ମାନେ ମୁଁ କିଛି ବୁଝି ପାରୁନି କଣ ଆଉ ସମାଧାନ କରିବ? ସେଠୁ ନଣନ୍ଦ ଭାଉଜ ହସି ହସି କହିଲେ ଆରେ ବାବା କଲି ଯାହା ସବୁ ହୋଇଗଲା ସେସବୁ ଆମେ ଆଗରୁ ପ୍ଲାନ କରିଥିଲୁ । ତୁମକୁ ନ କହି ମିନିକୁ ଧରି ସିନେମା ଯାଇଥିଲି କାରଣ ତୁମେ ଓ ଭାଉଜ ଏକା ଏକା ରହିବ ଆଉ ଭାଉଜ ସେକ୍ସି ଶାଢ଼ୀ ପିନ୍ଧି ତୁମକୁ ନିଜ ଆଡକୁ ଆକର୍ଷିତ ଓ ଉତ୍ତେଜିତ କରି କାମ ଆଦାୟ କରିବେ । ଆଉ ଆମେ ଆମ କାମରେ ସଫଳ ହୋଇଗଲୁ ।  ମନେଅଛି ତୁମକୁ ଆଗରୁ ଥରେ ଟିକିଏ ବୁଲେଇକି କହିଥିଲି ଯେ ଭାଉଜଙ୍କୁ ଟିକିଏ ସେକ୍ସ ଦରକାର କିନ୍ତୁ ତୁମେ ନ ଶୁଣିଲା ପରି ହେଲ ତେଣୁ ଆମେ ଏପରି ପ୍ଳାନିଙ୍ଗ କଲୁ ।

କହିଲି ପ୍ରଶାନ୍ତ ଭାଇ ଜାଣିଲେ କଣ ଭାବିବେ ଓ ଆମ ଉପରେ ତାଙ୍କ ଧାରଣା କଣ ହେବ । ଏକଥା ଶୁଣି ସୁନିତା କହିଲେ, ମୁଁ ଏଠାକୁ ଆସିବା ଆଗରୁ ତାଙ୍କୁ କହିକି ଆସିଛି ଯେ ଯଦି ପାରିବି ତାହେଲେ ଏଥର ସ୍ୱରୂପ ଠାରୁ ପେଲା ଖାଇ ଆସିବି । ମୋ ପାଖରେ ଆଉ କିଛି ବାଟ ନଥିଲା ସ୍ୱରୂପ ଆଉ କେତେ ଦିନ ଏମିତି ଭୋକିଲା ରହିଥାନ୍ତି ଯେ । ପ୍ରଥମେ ଭାବୁଥିଲି ଯେ ରାଜା ଭାଇଙ୍କ ପାଖକୁ ଯିବି କିନ୍ତୁ ଅପାଠୁ ଶୁଣିଲି ଯେ ସେ ବି ଆଉ କରିପାରୁନାହାନ୍ତି, ସପ୍ତାହରେ ଥରେ କି ଦୁଇଥର କରୁଛନ୍ତି ତା ବି ଦୁଇ ତିନି ମିନିଟରେ ଫୁସ..  କିନ୍ତୁ କାଲି ତୁମଠୁ ଯୋଉ ସୁଖ ପାଇଲି ତାହା ମୁଁ କେବେ ବି ଭୁଲିପାରିବିନି । Thank you ସ୍ୱରୂପ ଏହାକହି ସେ ମୋ ପାଖକୁ ଲାଗି ଆସି ମୋ ଗାଲରେ ଚୁମାଟେ ଦେଲେ । ମଞ୍ଜୁଳା ଆସି ମୋ ଆର ପାଖରେ ବସି ମୋ ଅନ୍ୟ ଗାଲରେ ଆଉ ଗୋଟେ ଚୁମାଟେ ଦେଇ କହିଲା love you ଡ଼ିଅର ତୁମେ ସକାଶେ ମୋ ଭାଇଙ୍କ ଘର ଭାଙ୍ଗୁ ଭାଙ୍ଗୁ ରହିଗଲା । ପୁଣି କହିଲା ଆଜିଠୁ ଭାଉଜ ବି ତୁମର ଆଉ ଗୋଟେ ସ୍ତ୍ରୀ । ମୁଁ କିଛି ବୁଝିବା ଆଗରୁ ଦୁଇଜଣ ମୋ ଦୁଇ ଗାଲରେ ଏକା ସଙ୍ଗେ ଚୁମା ଦେଲେ । ମଞ୍ଜୁ କହିଲା ଭାଉଜ ଏମିତି ମଝିରେ ମଝିରେ ଆମ ପାଖକୁ ଆସିବେ ଆଉ ତୁମେ ତାଙ୍କୁ ନିଜ ସ୍ତ୍ରୀ ପରି ବ୍ୟବହାର କରିବ । ମୁଁ କିଛି ବୁଝି ପାରୁନଥିଲି, ଭାବୁଥିଲି ଶଳା ଆଜି ମୋର ଗୋଟେ ଲଟେରୀଟେ ଲାଗିଯାଇଛି । ମୋର ଦୁଇ ଦୁଇଟି ସୁନ୍ଦରୀ ସ୍ତ୍ରୀ ଆଉ ଦୁହେଁ ଯାକ ମୋ ପ୍ରେମ ପାଇଁ ପାଗଳ । ଦୁଇଜଣଯାକ କଳି ନକରି ନିଜ ନିଜର ସହମତିରେ ମୋ ସ୍ତ୍ରୀ ହୋଇ ରହିବାକୁ ରାଜି ଆଉ ଭାଗ୍ୟରେ ଥିଲେ ଏମିତି ଚାନ୍ସ ମିଳେ । ମଞ୍ଜୁଳା କହିଲା କିଛି ଦିନ ଆଗରୁ ତୁମେ ମୋତେ ଗୋଟେ ଇଂଲିଶ ବ୍ଲୁ ଫିଲ୍ମ ଦେଖେଇଥିଲ ଯୋଉଥିରେ ଗୋଟେ ଲୋକ ଏକା ସାଙ୍ଗେ ଦୁଇଟି ମାଇକିନାଙ୍କୁ କରୁଥିଲା । ଆଜି ତୁମକୁ ସେମିତି କରିବାକୁ ହେବ । ଆଜି ତୁମକୁ ଏକାସାଙ୍ଗେ ଆମ ଦୁହିଁଙ୍କୁ ମନେ ତୁମର ଦୁଇଜଣ ଯାକ ସ୍ତ୍ରୀଙ୍କୁ ସନ୍ତୁଷ୍ଟ କରିବାକୁ ପଡିବ ଆଉ ମୁଁ ଜାଣିଛି ମୋ ରାଜା ନିଶ୍ଚୟ ଏଥିରେ ସଫଳ ହେବେ ।

ଏହାକହି ଦୁହେଁ ମୋ ଦୁଇକଡ଼ରେ ଆହୁରି ପାଖକୁ ଲାଗି ଆସିଲେ ଆଉ ଏକାସାଙ୍ଗେ ମୋ ଗାଲରେ ଚୁମିବାକୁ ଲାଗିଲେ । ମୁଁ ବ୍ଲୁ ଫିଲ୍ମରେ ଏ ସବୁ ଦେଖି ଭାବେ ଶଳା ଗୁଡାକ କେତେ ଲକି । ଏକାସାଙ୍ଗେ ଦୁଇ ଦୁଇଟା ମାଇକିନାଙ୍କୁ ଗେହୁଁଛନ୍ତି ଓ ଭାବୁଥିଲି ଆମ ଭାଗ୍ୟରେ ଏସବୁ କାହିଁ କିନ୍ତୁ ଆଜି ସତରେ ମୋତେ ଦୁଇ ଦୁଇଟି ସ୍ତ୍ରୀଙ୍କୁ ଏକାଠି ଗେହିଁବାକୁ ମିଳୁଛି । ସତରେ ପରି ରାଇଜରେ ଥିଲା ପରି ଲାଗୁଥିଲା । ମୁଁ ଦୁଇ ହାତ ଦୁହିଁଙ୍କ ପିଠିରେ ରଖି ଆହୁରି ମୋ ଆଡକୁ ଟାଣି ଆଣିଲି । ପ୍ରଥମେ ସୁନିତା ଓଠରେ ଚୁମା ଦେଲି ପରେ ମଞ୍ଜୁ ଓଠରେ । ମଞ୍ଜୁର ନାଇଟିକୁ ବାହାର କରିଦେଲି ଆଉ ତା ଦୁଧରେ ମୁହଁ ଲଗେଇ ଚାଟିଲି ଆଉ ସେତେବେଳେ ସୁନିତା ମୋ ଗାଲରେ ଚୁମା ଦେଇ ପାଇଜାମା ଭିତରେ ହାତ ପୁରେଇ ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ବାହାରକୁ କାଢ଼ିଦେଲା ଓ ତା ନରମ ହାତରେ ଆଉଁସି ଆଉଁସି ବାଣ୍ଡକୁ ଟାଣ କରୁଥିଲା । ସୁନିତା ତା ମୁହଁ ନେଇ ମୋ ବାଣ୍ଡରେ ରଖି ଚାଟିବାରେ ଲାଗିଲା ଆଉ ମୁଁ ସେତେବେଳେ ମଞ୍ଜୁର ଦୁଧ ଭୁଣ୍ଡିକୁ ଚୁଚୁମୁଥିଲି । ଗୋଟେ ଭୁଣ୍ଡି ଚୁଚୁମି ଆର ଦୁଧକୁ ଚିପୁଥିଲି ଆଉ ସୁନିତା ମୋ ବାଣ୍ଡ ସହ ଖେଳିବାରେ ଲାଗିଥିଲା ହାତରେ ଆଉଁସି ଆଉଁସି ଜିଭ ଲଗେଇ ଚାଟୁଥିଲା । ଜିଭରେ ବାଣ୍ଡର ମୁଣ୍ଡିକୁ ଚାଟି ଚାଟି ତଳକୁ ଆସି ମୋ ପେଳକୁ ବି ଚାଟୁଥିଲା ଆଉ କହିଲା ଓଃ ମଞ୍ଜୁ ଆମ ବାବୁଙ୍କ କିଛି ମସ୍ତ ଯନ୍ତ୍ରଟେ ଅଛି ମ ।  ମଞ୍ଜୁ କହିଲା ହଁ ସୁନି ଆଜି ସେ ଯନ୍ତ୍ର ଆମ ଦୁହିଁଙ୍କୁ ସନ୍ତୁଷ୍ଟ କରିବ । ଏଥର ମୁଁ ସୁନିତାକୁ ଉପରକୁ ଉଠେଇ ତା ଓଠରେ ଚୁମା ଦେଲି ଆଉ ତା ନାଇଟିକୁ ବାହାର କରିଦେଲି ଏତିକିବେଳେ ମଞ୍ଜୁ ମୋ ଗଞ୍ଜି ବାହାର କାଟିଦେଲା ଆଉ ସୁନିତା ମୋ ପାଇଜାମା ଟାଣି ବାହାର କରିଦେଇ ମୋତେ ପୁରା ନଙ୍ଗଳା କରିଦେଲେ । ମୁଁ ଏଥର ସୁନିତାର ଦୁଧ ସହ ଖେଳିବାରେ ଲାଗିଲି, କେତେବେଳେ ଚିପୁଥିଲି ତ କେତେବେଳେ କାମୁଡୁଥିଲି, କେତେବେଳେ ଚୁମା ଦେଉଥିଲି ତ କେତେବେଳେ ଚୁଚୁମୁଥିଲି ଆଉ ସୁନିତା ମୋତେ ଏଥିରେ ଖୁବ ସହଯୋଗ କରୁଥିଲା ।

ମଞ୍ଜୁ ସେତେବେଳେ ତା ମୁହଁରେ ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ନେଇ ଚୁଚୁମୁଥିଲା ଆଉ ମୁଁ ସୁନିତା ଦୁଧ ସହ ଖେଳୁଖେଳୁ ଗୋଟେ ହାତ ନେଇ ତା ପ୍ୟାଂଟି ଉପରେ ରଖି ବିଆକୁ ଚିମୁଟିଲି। ତା ପାଟିରୁ ବାହାରିଗଲା ଓଃ ସ୍ୱରୂପ କଣ କରୁଛ । ମୁଁ କହିଲି ଦେଖୁଥିଲି କାଲି ଭଳି ଆଜିବି ମୋ ଯନ୍ତ୍ରକୁ ଇଏ ନେଇପାରିବ କିଛି ନାହିଁ ଆଉ ସେ କହିଲା ଓଃ ଆଜିଠୁ ସେ ତୁମ ଯନ୍ତ୍ରକୁ ସବୁବେଳେ ନେବାପାଇଁ ପ୍ରସ୍ତୁତ ସ୍ୱରୂପ । ମୁଁ ସୁନିତାର ପ୍ୟାଂଟି ବାହାର କରିଦେଇ ତାକୁ ପୁରା ନଙ୍ଗୁଳି କରିଦେଲି ଆଉ ଗୋଟେ ଆଙ୍ଗୁଠି ଗେଂଜି ତା ବିଆକୁ ଓଦା କରିବାରେ ଲାଗିଲି । ସେ ଗୋଡ ମେଲେଇ ମୋ ଆଙ୍ଗୁଠି ଗେଂଜାର ମଜ଼ା ନେଉଥିଲ ଆଉ ଖୁବ ଅଳ୍ପ ସମୟରେ ତା ବିଆ ପୁରା ଓଦା ହୋଇଗଲା । ଏଥର ମଞ୍ଜୁକୁ ଉଠେଇ ମୋ ଆଡକୁ ଟାଣି ଆଣିଲି ଆଉ ତା ଓଠରେ ଚୁମା ଦେଲି ତାର ବି ପ୍ୟାଂଟି କୁ ଟାଣି ବାହାର କରିଦେଲି ଓ ତା ବିଆରେ ବି ଆଙ୍ଗୁଠି ଗେଂଜି ଓଦା କରିଦେଲି । ସୁନିତା ତା ହାତରେ ବାଣ୍ଡକୁ ଆଉଁସି ଆହୁରି ଟାଣ କରିଦେଲା ଆଉ ଯାଇ ମୋ ବାଣ୍ଡ ଉପରେ ବସିଗଲା ମୁଁ ଖଟରେ ଶୋଇଗଲି । ସୁନିତା ମୋ ବାଣ୍ଡରେ ବସି ତାକୁ ନେଇ ନିଜ ବିଆରେ ପୂରେଇଦେଲା ଆଉ ଉପର ତଳକୁ ହେବାକୁ ଲାଗିଲା । ମୁଁ ମଞ୍ଜୁକୁ ମୋ ଛାତିରେ ବସେଇଲି ଓ ସେ ଗୋଡ ମେଲେଇ ତା ବିଆକୁ ମୋ ମୁହଁ ପାଖକୁ ଆଣିଲା ମୁଁ ମୋ ଜିଭ ବାହାରକରି ତା ବିଆକୁ ଚାଟିବାରେ ଲାଗିଲି । ସୁନିତା ବିଆ ଭିତରେ ମୋ ବାଣ୍ଡ ପୁରା ପସି ବାହାରୁଥିଲା ଓ ମୋତେ ଖୁବ ମଜ଼ା ଲାଗୁଥିଲା,ମଞ୍ଜୁର ବିଆ ବି ଓଦା ହେବାରେ ଲାଗିଲା । ମୁଁ ତା ସେଣ୍ଟିକୁ ଚାଟି ବିଆରେ ଆଙ୍ଗୁଠି ଗେଂଜୁଥିଲି । କିଛି ସମୟପରେ ସୁନିତାକୁ ଆଣି ମୋ ମୁହଁରେ ବସେଇ ତା ବିଆ ଚାଟିଲି ଆଉ ମଞ୍ଜୁ ମୋ ବାଣ୍ଡରେ ବସି ଉପର ତଳ ହୋଇ ଗିହାଁ ଖାଉଥିଲା । କିଛି ସମୟ ଏପରି କଲାପରେ କହିଲି ଏଥର ଦୁହେଯାକ ଘୋଡ଼ି ଵନିଯାଅ, ସେମାନେ ମୋ କଥା ସୁଣି ଆଣ୍ଠେଇ ଘୋଡ଼ି ବନିଗଲେ । ମୁଁ ବି ତାଙ୍କ ପଛରେ ଆଣ୍ଠେଇ ଆଗେ ମଞ୍ଜୁର ବିଆରେ ମୋ ବାଣ୍ଡ ପୁରେଇ ଗେହିଁବାରେ ଲାଗିଲି ଆଉ ଗୋଟେ ଆଙ୍ଗୁଠି ନେଇ ସୁନିତାର ବିଆରେ ପୁରେଇ ତା ବିଆକୁ ଆଙ୍ଗୁଠିରେ ଗେହୁଁଥିଲି ମଝିରେ ମଝିରେ ଦୁହିଁଙ୍କ ଗାଣ୍ଡିକୁ ଚାପୁଡ଼ା ମାରୁଥିଲି. କିଛି ସମୟ ପରେ ମଞ୍ଜୁ ବିଆରୁ ବାଣ୍ଡ କାଢ଼ି ସୁନିତା ବିଆରେ ପୁରେଇଲି ଆଉ ତାକୁ ଗେହିଁଲି ଓ ମଞ୍ଜୁକୁ ଆଙ୍ଗୁଠିରେ ଗେହୁଁଥିଲି ।

ଏ ଭିତରେ ଦୁହେଁଯାକ ଥରେ ଥରେ ଝଡି ଯାଇଥିଲେ । ଦୁହିଁଙ୍କ ବିଆରୁ ପାଣି ବୋହିଚାଲିଥିଲା, ତାପରେ ଦୁହିଁଙ୍କୁ ଖଟରେ ଚିତକରି ଶୁଆଇଦେଲି । ପ୍ରଥେମେ ସୁନିତା ଉପରକୁ ଆସି ତାକୁ ଗେହିଁଲି ଓ ପରେ ମଞ୍ଜୁକୁ । ଏମିତି ଭାବେ ଦୁହିଁଙ୍କୁ ବାରି ବାରି କରି ଗେହୁଁଥିଲି, ପଚାରିଲି କାହା ଭିତରେ ପାଣି କାଢିବି । ମଞ୍ଜୁ ସାଙ୍ଗେ ସାଙ୍ଗେ କହିଲା ସୁନି ଭିତରେ କାଢିଦିଅ । ସୁନି ବି କହିଲା ହଁ ମୋ ଭିତରେ କାଢିଦିଅ ତେଣୁ ଶେଷରେ ସୁନିତାକୁ ଗେହିଁ ଗେହିଁ ତା ବିଆରେ ବାଣ୍ଡର ସବୁ ପାଣି କାଢ଼ିଦେଲି ମନ ଖୁସିରେ ଶାନ୍ତିର ସହ ଦୁହିଁଙ୍କ ମଝିରେ ଶୋଇଗଲି. ଦୁଇଜଣଯାକ ମୋ ପାଖରେ ଲାଗି ହୋଇ ସୋଇଗଲେ । ମୋର ବହୁତ ଦିନର ଗୋଟେ ଆଶା ଯାହା ଦୁଇଜଣଙ୍କୁ ଏକାସାଙ୍ଗେ ଗେହିଁବାର ଇଛା ଆଜି ପୂରଣ ହେଲା । ଅଧା ରାତିରେ ପୁଣିଥରେ ଦୁହିଁଙ୍କୁ ଅଲଗା ଅଲଗା କରି ଆଉଥରେ ଗେହିଁଲି । ସକାଳୁ ଦୁହେଁ ଚାହା ଧରି ଆସି ମୋତେ ଉଠେଇଲେ ଆଉ ଆମେ ସାଙ୍ଗ ହୋଇ ଚାହା ପିଇଲୁ । ସେଦିନ ସକାଳୁ ସୁନିତା ଗାଧେଇ ଆସିଲା ପରେ ମଞ୍ଜୁ ମୋତେ ତା ପାଖକୁ ନେଇଗଲା ଆଉ ମୋ ହାତରେ ସିନ୍ଦୁର ଡବା ଧରେଇ କହିଲା ନିଅ ଏଥର ସୁନିତାର ସିଂଥିରେ ସିନ୍ଦୁର ଲଗେଇଦିଅ । ମୁଁ ନିଜ ହାତରେ ତା ସିଂଥିରେ ସିନ୍ଦୁର ଲଗେଇ ତାକୁ ମୋର ଦ୍ଵିତୀୟ ସ୍ତ୍ରୀର ମାନ୍ୟତା ଦେଲି । ଦୁହେଁ ଖୁସିହୋଇ ଏକା ସଙ୍ଗେ ମୋ ଗାଲରେ ଚୁମା ଦେଲେ । ସୁନିତା ଆଉ ଦୁଇଦିନ ଆମ ପାଖରେ ରହିଲା ଓ ତିନିଜଣ ଯାକ ଖୁବ ମଜ଼ା କରି ଗିହାଁଗେହିଁ ହେଲୁ । ମିନିକୁ ନେଇ ଅନିତା ଅପା ଆସିଲେ ଓ ସୁନିତା ତାକୁ ନେଇ ତାଙ୍କ ଗାଁକୁ ଚାଲିଗଲା । ଗଲାବେଳେ ତା ମନ ଖୁବ ଖୁସି ଥିଲା । ମଝିରେ ମଝିରେ ସୁନିତା ମିନିକୁ ନେଇ ଆମ ଘରକୁ ଆସେ ଆଉ ରାତିରେ ସେ, ମଞ୍ଜୁ ଓ ମିନି ଏକାଠି ଶୁଅନ୍ତି । ମିନି ଶୋଇପଡିଲା ପରେ ସୁନିତା ମୋ ପାଖକୁ ଆସେ ଓ ମୋ ଠୁଁ ଗିହାଁ ଖାଇ ଯାଏ ଓ ପରେ ମଞ୍ଜୁ ଆସି ମୋ ଠୁଁ ଗିହାଁ ଖାଇ ମୋ ପାଖରେ ସୋଇଯାଏ ।

ଏ ଭିତରେ ଦୁଇ ବର୍ଷ ବିତିଗଲାଣି ଓ ପ୍ରଶାନ୍ତ ଭାଇଙ୍କ ସହମତିରେ ମୁଁ ସୁନିତାକୁ ପ୍ରେଗ୍ନେଣ୍ଟ କଲି ଓ ଆଜି ସେ ଗୋଟେ 6 ମାସ ପୁଅର ମା ହେଇଛି । ମଞ୍ଜୁ ବି ଏଭିତରେ ଗର୍ଭବତୀ ହେଇଯାଇଛି ଆଉ ସବୁଠୁ ମଜ଼ା କଥା ହେଲା ଯେ ଅନିତା ଅପା ବି ମୋଠାରୁ ଗିହାଁ ଖାଇ ସାରିଲେଣି । ପାଠକ ପାଠିକା ମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଇଏ ଥିଲା ମୋ କାହାଣୀର ପରବର୍ତ୍ତି ଭାଗ । କାହାଣୀଟି କେମିତି ଲାଗିଲା ନିଜର ମୂଲ୍ୟବାନ ମତାମତ କମେଣ୍ଟ ମାଧ୍ୟମରେ ବା email ଯୋଗେ ନିଶ୍ଚୟ ଜଣାଇବେ ମୋ email id ହେଲା [email protected] ଯଦି ଏହାର next part ଚାହୁଁଛନ୍ତି ତାହେଲେ ଜଣାଇବେ । ଯଦି କେହି ଝିଅ ବା ଭାଉଜ ବା ଆଣ୍ଟି ମୋ ସହ chatting କରିବାକୁ ଚାହାନ୍ତି ତାହେଲେ hangout ବା google chat ରେ ମୋ id କୁ message କଲେ ମୁଁ ରିପ୍ଲାଇ କରିବି ।

Visited 35 times, 1 visit(s) today

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *