ସାଙ୍ଗର ସ୍ତ୍ରୀ ଅଳକାକୁ ଗେହିଲି – କହିଲେ ମୋ ବିଆ ପୋଡ଼ୁଛି

odia sex story

ମୋ ନାଆଁ କାଳିଆ ମୁଁ ଅଳକା ଭାଉଜଙ୍କୁ ଥରେ ଗେଁହି ଥିଲି ସେ ପୁରା ଖୁସି ଥିଲେ । କିନ୍ତୁ ତାଙ୍କ ସ୍ଵାମୀ ମାନେ ମୋ ସାଙ୍ଗ ପ୍ରଦୀପ ଠିକ୍ ରେ ଗେଁହି ପାରେନି ଏମିତି ଦିନେ ଭାଉଜ ମତେ ଫୋନ୍ କଲେ ଆଉ କହିଲେ କାଳିଆ ତମ ବିନା ଆଉ ରହି ହଉନି । ତମ ସାଙ୍ଗ ଏବେ ବାହାରକୁ ଯାଉଛନ୍ତି ସପ୍ତାହ ପାଇଁ ତମେ ଯେମିତି ହେଲେ ଆସ ଆମେ ଦୁହେଁ ଘଇତା ମାଇପ ହେଇ ରହିବା ସେ ଆସିବା ଯାଏ । ସେଠୁ ମୁଁ ଯାଇ ତାଙ୍କ ଘରେ ପହଁଚିବା ପରେ ସେ ବହୁତ୍ ଖୁସି ହେଲେ । ସେତବେଳକୁ ତାଙ୍କ ପିଲା ମାନେ ଶୋଇପଡ଼ି ଥିଲେ ସେଠୁ ସେ କହିଲେ ଆସ ସେ ମୋତେ ତାଙ୍କ ବେଡ଼ ରୁମକୁ ନେଇଗଲେ କହିଲେ ବସ ସେଠୁ ମୁଁ ବସିଲି ।

ସାଙ୍ଗର ସ୍ତ୍ରୀ ଅଳକାକୁ ଗେହିଲି

କିଛି ସମୟ ପରେ ଭାଉଜ ଏକ ଗାଉନ ପିଂଧିକି ଆସିଲେ ଆଉ ମୋ ପାଖରେ ବସିଲେ । ଏମିତି କଥା ବାର୍ତା ହେଉ ହେଉ ସେ କହିଲେ ତମ ଗିଁହା କେବେ ଭୁଲି ହଉନି। ସେଠୁ ମୁଁ କହିଲି ତମ ପରି ସେକ୍ସି ମାଇକିନାକୁ ଯିଏ ପାଇବ ସେ ଧନ୍ୟ ହେଇଯିବ । ତମେ ବହୁତ ସେକ୍ସି ଦୁଇଟି ପିଲା ର ମା ହେଲେବି ଏବେ ଲାଗୁଚ ଯେମିତି ତମେ ବାହା ହେଇନ । ସେ କହିଲେ, ସତରେ କାଳିଆ ତମ ପରି ଘଇତା ପାଇଥିଲେ ମୁଁ ବହୁତ ଖୁସି ହେଇଥାନ୍ତି । ସେଠୁ ମୁଁ କହିଲି ତମେ ଯଦି ମୋ ମାଈପ ହେଇଥାନ୍ତ ମୁଁ ତମକୁ ଜମା ଛଡ଼ାନ୍ତିନି । ସେଠୁ ଭାଉଜ ମୋତେ କୁଂଢ଼େ ଧରି କିସ କରିବାକୁ ଲାଗିଲେ କହିଲେ ଓଃ କାଳିଆ ଆଜି ତମେ ମୋତେ ତମ ମାଈପ କର । ମୁଁ କହିଲି ହଁ ଲୋ ଅଳକା ତୁ ପରା ମୋ ମାଇପ୍ । ସେଠୁ ମୁଁ ବି ତାଙ୍କୁ କିସ କରି କହିଲେ ତମେ ଆଜିଠୁ ମୋ ମାଈପ କହି ତାଙ୍କୁ ପୁରା ଲଙ୍ଗଳା କରିଦେଲି ଭିତରେ ସେ କିଛି ପିନ୍ଧି ନଥିଲେ । ଦେଖିଲି ଓଃ କି ଦୁଧ ହେଇଚି ଭାଉଜଙ୍କର ବେଶୀ ବଡ ନୁହଁ ହେଲେ ପୁରା ଠିଆ ଠିଆ ଦୁଧ ଟିକେ ବି ଓହଳିନୀ ।

ଦେଖ, କଳ୍ପନା ଭାଉଜଙ୍କ ପେଟରେ ଛୁଆ ରଖିଲି – ନାଳୁଆ ବିଆ

ମୁଁ କହିଲି ଭାଉଜ ତମ ଦୁଧ ଟିକେ ବି ଓହଳି ନି କେମିତି? ସେଠୁ ସେ କହିଲେ ତମ ସାଙ୍ଗ କେବେ ଦଳାନ୍ତିନି ଆଉ ଓହଳିବା କେମିତି? ମୁଁ କହିଲି ସତରେ ଭାଉଜ ତମ ଦୁଧକୁ ଦଳି ଦଳି ଆଜି ପୁରା ଓହ୍ଲେଇ ଦେବୀ । ତାପରେ ଦୁଧ ଚିପିବାକୁ ଲାଗିଲି ଗୋଟେ ଦୁଧକୁ ପାଟିରେ ପୁରେଇ ଖାଇଲି ଆଉ ଆର ପଟ ଦୁଧକୁ ଦଳିବାକୁ ଲାଗିଲି । ଭାଉଜ ଖାଲି ଓଃ ଆଃ ହେଇ ମଜା ନେଉଥାନ୍ତି । ଧୀରେ ଧୀରେ ବିଆ ଭିତରେ ଆଙ୍ଗୁଠି ପୁରେଇଲି ଦେଖିଲି ଭିତର ଟା ପୁରା ନାଳୁଆ ହେଇଗଲାଣି । ବିଆ ବାଳକୁ ବି ଆଉଁସିବାକୁ ଲାଗିଲି । ସେ ଆଉ ସମ୍ଭାଳି ନପାରି ମୋ ପ୍ୟାଣ୍ଟ୍ ବାହାର କରି ବାଣ୍ଡକୁ ହଲେଇବାକୁ ଲାଗିଲେ କହିଲେ ଓଃ କାଳିଆ କି ମସ୍ତ ବାଣ୍ଡ ହେଇଚି ଆଗ ଅପେକ୍ଷା ବହୁତ୍ ମୋଟା ହେଇଚି ଲାଗୁଚି । ମୋ ବିଆ ରେ ପଶିବନି ତମର, ଏତେ ମୋଟା ବାଣ୍ଡ? ମୁଁ କହିଲି ଭାଉଜ ସେଦିନ ବି ସେମିତି କହୁଥିଲ କିନ୍ତୁ ପଶି ଥିଲା ଏବେ ଦେଖିବ ମୋ ବାଣ୍ଡ ଯାଇ ତମ ନାହିରେ ବାଜିବ । ଓଃ କାଳିଆ ଏଥର ପୁରା ଆଉ ସମ୍ଭାଳି ହେଉନି ।

ଦେଖ, ମୋ ସ୍ତ୍ରୀର ସାଙ୍ଗ ପିଙ୍କିକୁ ଗେହୁ ଗେହୁ ମୁତି ପକେଇଲା

ମୁଁ ସେଠୁ ଭାଉଜଙ୍କ ବିଆକୁ ମେଲେଇ ଧୀରେ ଧୀରେ ପୁରେଇ ବାକୁ ଲାଗିଲି । ସେଠୁ ଗୋଟେ ଧକା ଦେଲି ଯେ ବାଣ୍ଡ ଅଧା ପଶିଗଲା । ଭାଉଜ କହିଲେ ଓଃ କାଳିଆ ବାହାର କର ମୋତେ ବହୁତ କଷ୍ଟ ହେଉଛି । ମୁଁ କିନ୍ତୁ କିଛି ନଶୁଣି ଆଉ ଏକ ଧକା ଦେଲି ପୁରା ବାଣ୍ଡ ପଶିଗଲା । ମୁଁ ସେଠୁ ତାଙ୍କ ଦୁଧ ଭୁଣ୍ଡିକୁ ରଗଡି ରଗଡି ଧୀରେ ଧୀରେ ଆଗପଛ କରିବାକୁ ଲାଗିଲି ତାକୁ ଭଲ ଲାଗିଲା । ସେଠୁ ସେ କହିଲେ ସତରେ କାଳିଆ ଓଃ କି ମଜା ଏଥର ଜୋରରେ ଗିଁହ ମୋ ବିଆ ଆଜି ଫଟେଇ ଦିଅ । ମୁଁ ସେଠୁ ଗେହିଁବାକୁ ଲାଗିଲି ଦେଖିଲି ତାଙ୍କ ବିଆ ରୁ ପାଣି ବୋହିବାକୁ ଲାଗିଲା କହିଲି ଓଃ ଭାଉଜ ତମ ବିଆରୁ କେତେ ପାଣି ବାହାରୁଚି । ସେଠୁ ଭାଉଜ କହିଲେ ତମେ ଯେମିତି ଗେଂହୁଚ ନା ତମ ସାଙ୍ଗ ଆଜି ଯାଏ ମୋ ବିଆରୁ କେବେ ପାଣି ବାହାର କରି ନଥିଲେ । ସତରେ କାଳିଆ ବିଆ ରୁ ପାଣି ବାହାରିଲେ ବହୁତ ମଜା ଲାଗୁଚି । Sangara Stree Alakaku Gehili

ଦେଖ, ସାଙ୍ଗର ଭାଣେଜିର ବିଆ ଫଟେଇ ଦେଲି

ମୋର କିନ୍ତୁ ବାହାରି ନଥାଏ, ତେଣୁ ମୁଁ ଗେଂହୁ ଥାଏ ଭାଉଜ ଖାଲି ଗାଣ୍ଡିକୁ ଉଠା ପକା କରି ମଜା ନେଉଥାନ୍ତି ଆଉ କହୁଥାନ୍ତି ଗିଁହ କାଳିଆ ସବୁତକ ପାଣି ବାହାର କରିଦିଅ । ଏମିତି ଗେଂହୁ ଗେଂହୁ ଭାଉଜଙ୍କ ବିଆ ରୁ ପୁଣି ପାଣି ବୋହିବାକୁ ଲାଗିଲା । ସେ କହିଲେ ଓଃ କାଳିଆ କି ଗିଁହା ଗେଂହୁଛ ତମେ ମୋ ବିଆ ରୁ ଦିଥର ପାଣି ବାହାରି ସାରିଲାଣି କିଛି ସମୟ ପରେ ମୋର ବାହାରିବା ଟାଇମ ଆସିଲା । ମୁଁ କହିଲେ ଭାଉଜ ମୋର ଏଥର ବାହାରିବ ସେଠୁ ଭାଉଜ କହିଲେ ସବୁତକ ଗିଜ ମୋ ବିଆରେ ଛାଡିଦିଅ । ସେଦିନ ଯେମିତି ଚାଡ଼ିଥିଲ ଆଉ ମୁଁ ଏବେ ପେଟରେ ହେଇଚି ମୋର ତମ ଆଡୁ ମୋର ଗୋଟେ ପୁଅ ଦରକାର । ମୁଁ ସେଠୁ ସବୁତକ ଗିଜ ତାଙ୍କ ବିଆରେ ଛାଡିଦେଲି କହିଲି ତମେ ପେଟରେ ହେଇଚ ତେଣୁ ବେଶି ଗିଁହା ଗେଁହି ହବାକୁ ଇଛା ହବ । ସେ ବହୁତ ଖିସି ହେଇ କହିଲେ ସତରେ କାଳିଆ ତମ ଗିଁହା ଏତେ ମଜା ଦେବ ମୁଁ ଜାଣି ନଥିଲି ।

Visited 22 times, 1 visit(s) today

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *