ସରିତାର ଆତ୍ମକଥା ( ଦିତୀୟ ଭାଗ ) ଭିଣେଇ ମୋ ସିଲ ଖୋଲିଲେ

odia sex story

କେତେଜଣ ପ୍ରିୟ ପାଠକ ପାଠିକା ମାନଙ୍କୁ ସରିତାର ନିଜସ୍ୱ କାହାଣୀର ପ୍ରଥମ ଭାଗ ବହୁତ ଭଲ ଲାଗିଲା ବୋଲି ମୋ e-mail ରୁ ଜାଣିପାରିଲି ତେଣୁ ସେଇ କାହାଣୀର ଦ୍ଵିତୀୟ ଭାଗ ଲେଖୁଛି ଯାହାକି ସରିତା ମୋତେ କହିଥିଲା l

ସେଦିନ ଭାଇନାଙ୍କ ଠାରୁ ଗିହାଁ ଖାଇଲା ପରେ ଆମେ ସାଙ୍ଗ ହୋଇ ଘରକୁ ଫେରିଲୁ l ବାଟରେ ଭାଇନାଙ୍କୁ ପଚାରିଲି, ଯଦି ସିନେମା ଯିବାପାଇଁ ଇଛା ନଥିଲା ତାହେଲେ ହଲ ଯାଇ ପଇସା ଖର୍ଚ୍ଚ କରି ଟିକେଟ କାହିଁକି କିଣୁଥିଲ l ସେ ହସିଦେଇ କହିଲେ ଆରେ କାଲି ଯେତେବେଳେ ତୋ ଦିଦି ମୋ ପେଣ୍ଟ ସଫା କରିବ ସେତେବେଳେ ପକେଟରୁ ସିନେମା ଟିକେଟ ଦେଖି ଭାବିବ ଯେ ଆମେ ସତରେ ସିନେମା ଯାଇଥିଲେ ବୋଲି l ଭାବିଲି ସତରେ ତୁମ ବୁଦ୍ଧିକୁ ମାନିବାକୁ ପଡିବ l

ସେଦିନ ଭାଇନାଙ୍କ ଗିହାଁ ଖାଇଲା ପରେ ବିଆରେ ବହୁତ ଦରଜ ଥିଲା l ଚାଲିଲା ବେଳକୁ ବହୁତ କାଟୁଥିଲା l ତଥାପି ଗିହାଁ ସୁଖ କଥା ମନେ ପକେଇ ଦରଜକୁ ଭୁଲିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରୁଥିଲି l ପରଦିନ ଦିଦି ଗାଧେଇବାକୁ ଗଲାପରେ ଭାଇନା ଆସି ମୋ ରୁମରେ ପହଁଚିଲେ l ମୋ ପାଖରେ ଖଟରେ ବସି ମୋତେ କୋଳେଇ ଧରିଲେ l ମୁଁ କହିଲି ଭାଇନା ଥାଉ ଆଜି ଆଉ ନାହିଁ, ବହୁତ ଦରଜ ହେଉଛି l ସେ କହିଲେ ହଉ ଠିକ ଅଛି, ଏହାକହି ମୋ ଗାଲରେ ଚୁମା ଦେଇ ଦୁଧକୁ ଚିପାଚିପି କରି ଚାଲିଗଲେ l ତା ପରଦିନ ଦରଜ ପ୍ରାୟ କମିଯାଇଥିଲା ଆଉ ଦିଦି ଗାଧେଇ ଗଲାପରେ ଭାଇନା ମୋତେ ଡ଼ାକି ଡ୍ରଇଁ ରୁମକୁ ନେଇ ଆସିଲେ l

ସେଠି ମୋତେ କୁଣ୍ଢେଇ ଧରି ଚୁମା ଦେଇ ଚାଲିଲେ ଆଉ ତାପରେ ନାଇଟି ଉପରୁ ଦୁଧକୁ ଚିପିବାରେ ଲାଗିଲେ l କିଛି ସମୟ ପରେ ମୋତେ ଆଗକୁ ହାମୁଡ଼େଇ ଦେଲେ l ମୋ ପଛଆଡୁ ଆସି ନାଇଟିଟା ଟେକିଦେଇ ମୋ ପାଣ୍ଟିକୁ ଟାଣି ବାହାର କରିଦେଲେ l ସେତେବେଳକୁ ତାଙ୍କ ବାଣ୍ଡ ପୁରା ଟାଣ ହୋଇ ଉଠିସାରିଥିଲା l ମୋତେ ଘୋଡ଼ି କରି ପଛପଟୁ ବାଣ୍ଡକୁ ନେଇ ମୋ ବିଆ ଭିତରେ ପୂରେଇଦେଲେ l ହାତ ଆଗକୁ ଆଣି ମୋ ଦୁଧ ଚିପିଚିପି ମୋତେ ଗେହିଁବାରେ ଲାଗିଲେ l ମୋ ବିଆବି ସେତେବେଳକୁ ଓଦା ହୋଇସାରିଥିଲା l ପ୍ରଥମେ ପୁରେଇଲା ବେଳେ ଯଦିଓ ଟିକେ କାଟିଲା କିନ୍ତୁ ତାଙ୍କ ଗିହାଁଟା ଖୁବ ଭଲ ଲାଗୁଥିଲା l ସେ ଜୋରଜୋରରେ ଗେହୁଁଥାନ୍ତି ଆଉ ମୋ ଦୁଧ ଚିପୁଥାନ୍ତି l ମୋତେ ଖୁବ ମଜ଼ା ଲାଗୁଥିଲା ମୁଁ ଆଖିବୁଜି ଗିହାଁକୁ ଉପଭୋଗ କରୁଥିଲି l କିଛି ସମୟ ପରେ ମୋ ବିଆ ପାଣି ଛାଡିଦେଲା ଆଉ ତାଙ୍କର ବାଣ୍ଡରୁ ବି ପାଣି ବାହାରିବା ଅବସ୍ଥା ଆସିଗଲା l ସେ ବାଣ୍ଡ ବିଆରୁ କାଢି ହାତରେ ହଲେଇ ହଲେଇ ପାଣି କାଢି ଲୁଙ୍ଗିରେ ପୋଛିଦେଲେ ଆଉ ଆମେ ଅଲଗା ହୋଇ ଯେଝା ରୁମକୁ ଚାଲିଗଲୁ l

  • ସୁନ୍ଦରୀ ବେବିର ଗରମ ଦେହ
  • ନାନୀ ସହ ଅଧୁରା ଗପ

ଏମିତି ଭାବେ ଦିଦି ଘରେ ଯେତେଦିନ ରହିଲି ଭାଇନାଙ୍କଠୁ ଖୁବ ଗିହାଁ ଖାଇଲି l ଏ ଭିତରେ ଆମ ପରୀକ୍ଷାର ରେଜଲ୍ଟ ବାହାରିବା ସମୟ ଆସିଯାଇଥିଲା ଆଉ ମୁଁ ଆମ ଗାଁ କୁ ଆସିଯାଇଥିଲି l ମୋ ରେଜଲ୍ଟ ବହୁତ ଭଲ ହୋଇଥିଲା l ମୋତେ ସମସ୍ତେ ବଧେଇ ଜଣେଇଲେ l ବାପା ମୋ ଆଡ଼ମିସନ ନିମାପଡା କଲେଜରେ ସାଇନ୍ସରେ କରିଦେଲେ l

ଭାଇନାଙ୍କଠୁ ଗିହାଁ ଖାଇବା ପରେ ମୋ ଦେହରେ ବହୁତ ପରିବର୍ତନ ଆସିଗଲା l ମୋ ଦୁଧ ଆଉ ଗାଣ୍ଡି ଆହୁରି ବଡ ହେବାରେ ଲାଗିଲା l ବ୍ରା ଆଉ ପାଣ୍ଟି ସାଇଜ଼ ବାରମ୍ବାର ବଦଳିବାରେ ଲାଗିଲା l କଲେଜରେ ସବୁ ଟୋକାଙ୍କ ନଜର ମୋ ଉପରେ ଥିଲା l ଲେକଚରର ମନେ ପାଠ ପଢେଇଲା ବେଳେ ବାରମ୍ବାର ମୋ ଆଡେ ଦେଖୁଥିଲେ l ମୋ ପ୍ରତି ସମସ୍ତେ ଅଧିକ ଧ୍ୟାନ ଦେଉଥିଲେ l ସରିତା ବୁଝିଲୁ ନା ନାହିଁ l ଯଦି ବୁଝିପାରିନୁ ତାହେଲେ ଆଉ ଥରେ ବୁଝେଇ ଦେବି, ଏମିତି ସମସ୍ତେ କହୁଥିଲେ l ମୋତେ ବି ଏସବୁ ବହୁତ ଭଲ ଲାଗୁଥିଲା l

ଦିନେ ଆମ ଗାଁକୁ ବୋଉର ଜଣେ ମାଉସୀ ଝିଅ ଭଉଣୀ କଟକରୁ ଆସିଥିଲେ l ଗାଁରେ ଗୋଟେ ବାହାଘର ଥିଲା ଆଉ ସେ ଓ ମଉସା ସେଇ ବାହାଘରକୁ ଆସିଥିଲେ l ଗାଁ ବାହାଘର କଥା ସମସ୍ତେ ଜାଣିଥିବେ l ୟା ତା ଘରେ ଆଡ଼ଜଷ୍ଟ ହୋଇ କୁଣିଆ ମାନେ ରୁହନ୍ତି l ଯେହେତୁ ସେ ମୋ ବୋଉର ଭଉଣୀ ବି ହେବେ ତେଣୁ ଆମଘରେ ରହିବାକୁ ବୋଉ ତାଙ୍କୁ ଡାକି ଆଣିଲା l ବୋଉଠୁ ସେ ବହୁତ ସାନ l ଦିଦିଠୁଁ ଜମା 2/3 ବର୍ଷ ବଡ l ଦେଖିବାକୁ ଖୁବ ଡେଙ୍ଗା ଆଉ ଟିକେ ମୋଟୀବି ଆଉ ଖୁବ ଗୋରା l ବଡ ବଡ ଦୁଧ ଆଉ ଗାଣ୍ଡି l ମଉସା ଅନ୍ୟ ଜାଗାରେ ଆଡ଼ଜଷ୍ଟ ହେଇଗଲେ l ମୋତେ ଦେଖି ରିତା ମାଉସୀ କହିଲେ ଆରେ ସରିତା ତୋ ଚେହେରା ତ ପୁରା ବଦଳି ଗଲାଣି ଲୋ l ତୁ କେତେ ସୁନ୍ଦର ହେଇଗଲୁଣି l ମୁଁ କିଛି ନ କହି ହସିଦେଲି l ସେ ମୋତେ ତାଙ୍କ ଆଡକୁ ଟାଣିଆଣି ମୋ ଗାଲରେ ଗେଲ କଲେ l ମୁଁ ବି ତାଙ୍କୁ କୁଣ୍ଢେଇ ଧରିଲି l

ରାତିରେ ବୋଉ ତାଙ୍କୁ ମୋ ରୁମକୁ ପଠେଇଦେଲା ଶୋଇବାପାଇଁ l ଆଗରୁ ମୁଁ ଆଉ ଦିଦି ଗୋଟେ ରୁମରେ ଶୋଉଥିଲୁ ଆଉ ଆମର ଗୋଟେ ଡବଲ ବେଡ଼ ଥିଲା l ଦିଦିର ବାହାଘର ପରେ ମୁଁ ଏକା ଶୋଉଥିଲି ମୋ ରୁମରେ l ଆଉ ଯୋଉଦିନ ଇଛା ହୁଏ ସେଦିନ ବିଆରେ ଆଙ୍ଗୁଠି ମାରି ସେଣ୍ଟିକୁ ଘଷି ପାଣି ବାହାରକରି ଶୋଇପଡୁଥିଲି l ସେଦିନ ରିତା ମାଉସୀ ଆସି ମୋ ପାଖରେ ଶୋଇଲେ l ଶୀତ ଦିନ l ଗୋଟିଏ ଡବଲ କମ୍ବଳକୁ ଆମେ ଦୁହେଁ ଘୋଡେଇ ହୋଇ ସୋଇଥିଲୁ l

ଅଧା ରାତିରେ ମୁଁ ଅନୁଭବ କଲିଯେ ରିତା ମାଉସୀ ମୋ ଦେହରେ ତାଙ୍କ ଗୋଡ଼ ଥୋଇଛନ୍ତି l ସେଦିନ ଦିନରେ ଟିକେ ଅଧିକ କାମ ଥିଲା ତେଣୁ ଦେହରେ ଟିକେ ଦରଜ ଥିଲା ଆଉ ସେ ତାଙ୍କ ଓଜନିଆ ଗୋଡ଼ ମୋ ଉପରେ ଥୋଇବାରୁ ମୋତେ ଖୁବ ଭଲ ଲାଗୁଥିଲା l ମୁଁ କିଛି ନ କରି ତାଙ୍କ ଓଜନିଆ ଗୋଡ଼ର ମଜ଼ା ନେଉଥିଲି l କିଛି ସମୟ ପରେ ଅନୁଭବ କଲି ସେ ମୋର ଆହୁରି ପାଖକୁ ଲାଗି ଆସି ମୋତେ କୁଣ୍ଢେଇ ଧରିଛନ୍ତି l ମୁଁ ତାଙ୍କୁ ପଛ କରି ସୋଇଥାଏ ଆଉ ସେ ମୋ ଆଡେ ମୁହଁ କରି ମୋତେ ଧରିଥାନ୍ତି l ତାଙ୍କ ମୁହଁ ମୋ ଗାଲ ପାଖରେ ଆଉ ତାଙ୍କ ହାତ ମୋ ଦୁଧ ଉପରେ ଥିଲା l ତାଙ୍କ ବଡ଼ ବଡ଼ ଦୁଧ ମୋ ପିଠିରେ ଚାପି ହୋଇଯାଇଥିଲା l ସେ ନେଉଥିବା ଗରମ ନିଶ୍ୱାସ କୁ ମୁଁ ଅନୁଭବ କରିପାରୁଥିଲି l

କିଛି ସମୟପରେ ସେ ନିଜ ହାତରେ ମୋ ଦୁଧକୁ ଆଉଁସିବାରେ ଲାଗିଲେ ଆଉ ଆଙ୍ଗୁଠି ଅଗରେ ମୋ ଦୁଧ ଭୁଣ୍ଡିକୁ ଧୀରେ ଧୀରେ ଚିପିବାରେ ଲାଗିଲେ l ମୁଁ କଣ କରିବି କିଛି ଜାଣିପାରୁନଥିଲି l କିନ୍ତୁ ମୋତେ ତାଙ୍କ କାମ ଭଲ ବି ଲାଗୁଥିଲା l ମୁଁ କିଛି ନ କହି ଶୋଇବାର ଅଭିନୟ କରୁଥିଲି ଆଉ ସେ ନିଜ କାମରେ ଲାଗିଥିଲେ l ପରେ ସେ ହାତ ମୋ ନାଇଟି ଭିତରେ ପୁରେଇ ମୋ ଦୁଧ ଚିପିବାରେ ଲାଗିଲେ l ବହୁତ ଦିନ ପରେ ଆଉ କାହା ହାତ ମୋ ଦୁଧରେ ବାଜିବାରୁ ଭଲ ଲାଗୁଥିଲା l ସେ ଖୁବ ଆସ୍ତେ ଆସ୍ତେ ମୋ ଦୁଧ ଦୁଇଟିକୁ ଆଉଁସି ଆଉଁସି ଚିପୁଥିଲେ l

ଏଥର ମୁଁ ଆଉ ସମ୍ଭାଳି ନପାରି ତାଙ୍କ ଆଡକୁ ବୁଲିଗଲି ଆଉ ଆଖି ଖୋଲି ପଚାରିଲି ମାଉସୀ ଏ ସବୁ କଣ କରୁଛ l ସେ ହସିଦେଇ କହିଲେ କାହିଁକି ଭଲ ଲାଗୁନି କି, ମୁଁ କହିଲି ଭଲ ଳାଗୁଛି ଯେ ଏଗୁଡା କଣ ଭଲ କଥା l ସେ କହିଲେ ଯଦି ଭଲ ଳାଗୁଛି ତାହେଲେ ମୁଁ ଯାହା ସବୁ କରୁଛି ତାକୁ ଭଲ ଭାବେ ଉପଭୋଗ କର l ଏମିତି ସୁଯୋଗ ଆଉ କାହାଠୁ ପାଇବୁନି l ଏହାକହି ମୋ ନାଇଟିକୁ ବେକଯାଏଁ ଟେକିଦେଲେ l ମୁଁ ରାତିରେ ବ୍ରା ପିନ୍ଧେନି l ଆଉ ମୋ ଦୁଧକୁ ଭଲ ଭାବେ ଆଉଁସି ଆଉଁସି ଚିପିଲେ l ଭାଇନା ଯେତେବେଳେ ଚିପନ୍ତି ସେତେବେଳେ ନିର୍ଦୟ ହୋଇ ଜୋରରେ ଚିପନ୍ତି l ଭଲ ଲାଗେ ଯେ ଟିକେ କାଟେ ବି l କିନ୍ତୁ ମାଉସୀଙ୍କ ଚିପା ଅଲଗା ଥିଲା l ଗୋଟେ ଝିଅପିଲାକୁ କେମିତି ଚିପିଲେ ଭଲ ଲାଗିବ ସେକଥା ସେ ଭଲସେ ଜାଣିଥିଲେ l

  • ଶାଳୀ ସହ ପ୍ରେମ ଗିହା
  • ମୋ ନାନୀ ବିନୁ ସହ
  • ମୋ ପଞ୍ଜୁରୀର ଶାରୀ କୋମଳ

ରିତା ମାଉସୀ ତାଙ୍କ ଜିଭ କାଢି ମୋ ନିପଲ ଉପରେ ଘୁରେଇବାରେ ଲାଗିଲେ l ଓଃ କି ମଜ଼ା…. ମୋ ବିଆ ସେତେବେଳକୁ ଓଦା ହେବାରେ ଲାଗିଲାଣି l ମାଉସୀ ତାଙ୍କ ଓଠକୁ ମୋ ଓଠରେ ରଖି ଚୁମା ଦେଲେ ଆଉ ମୋ ତଳ ଓଠକୁ ଚୁସିବାରେ ଲାଗିଲେ l ମୋ ଜିଭକୁ ବି ଚୁଷୁଥିଲେ l ମୁଁ ବି ଆଉ ସମ୍ଭାଳି ନ ପାରି ତାଙ୍କ ସହ ସେପରି କରିବାରେ ଲାଗିଲି l ସେ ନିଜ ହାତନେଇ ମୋ ପେଣ୍ଟିରେ ରଖି ବିଆକୁ ଆଉଁସୁଥିଲେ l ମୁଁ ତାଙ୍କ ହାତ ନେଇ ମୋ ବିଆରେ ମାଡିଦେଲି l ସେ ମୋ ପାଣ୍ଟି ଟାଣି ବାହାର କରିଦେଲେ ଆଉ ମୋ ସେଣ୍ଟିକୁ ଘଷିବାରେ ଲାଗିଲେ l ଓଃ କି ମଜ଼ା, ମୁଁ ଆଉ ସମ୍ଭାଳି ପାରିଲିନି l କିଛି ସମୟ ସେଣ୍ଟିକୁ ଘଷି ମୋ ବିଆରେ ଗୋଟେ ଆଙ୍ଗୁଠି ପୁରେଇ ଉପର ତଳ କରିବାରେ ଲାଗିଲେ l

ମୁଁ ଆଖି ବନ୍ଦ କରି ମଜ଼ା ନେଉଥିଲି ଆଉ ମୋ ବିଆ କେତେବେଳେ ପାଣି ଛାଡିଦେଲା ଜାଣିପାରିଲିନି l ସେ କିନ୍ତୁ ଆଙ୍ଗୁଠିରେ ମୋ ବିଆକୁ ସେମିତି ଗେଂଜି ଚାଲିଥାନ୍ତି l କୁବଶୀଘ୍ର ମୁଁ ଆଉଥରେ ବି ଝଡିଗଲି l ଏଥର କହିଲି ମାଉସୀ ଆଉ ସହି ପାରୁନି ପ୍ଲିଜ଼ ବନ୍ଦ କର l ସେ ମୁରୁକି ହସି ମୋ ଉପରକୁ ଆସି ମୋ ଗାଲରେ ଚୁମା ଦେଲେ ଆଉ କହିଲେ ଏଥର ତୋ ପାଳି l ଯେମିତି ସୁଖ ତୁ ପାଇଲୁ ମୋତେ ବି ସେମିତି ସୁଖ ଦେ l

ଏଥର ମୁଁ ବି ତାଙ୍କୁ ଚୁମା ଦେଲି ଆଉ ତାଙ୍କ ନାଇଟି ଖୋଲି ଦେଲି l ଏକା ଥରରେ ପାଣ୍ଟିବି ଟାଣି ବାହାର କରି ତାଙ୍କୁ ନଙ୍ଗଳା କରିଦେଲି l ତାଙ୍କ ଦୁଧ ଖୁବ ବଡ଼ ବଡ଼ l ଟିକିଏ ଓହଳି ଯାଇଥିଲା l ଦୁଧକୁ ହାତରେ ଧରି ସେ ଯେମିତି ଚିପୁଥିଲେ ସେମିତି ଚିପିଲି l ତାଙ୍କ ନିପଲକୁ ପାଟିରେ ନେଇ ଚୁସିଲି l ସେ ବି ମୋ କାମର ମଜ଼ା ନେଇଥିଲେ ଆଉ ଆଖି ବନ୍ଦ କରିଦେଇଥିଲେ l ମୋ ହାତ ନେଇ ତାଙ୍କ ବିଆରେ ରଖିଲି l ସେ ବିଆକୁ ପୁରା ସେଭ କରିଦେଇଥିଲେ l ସେତେବେଳକୁ ତାଙ୍କ ବିଆ ପୁରା ଓଦା l ମୁଁ ତାଙ୍କ ସେଣ୍ଟିକୁ ଘଷିଲି l ମସ୍ତ ବଡ଼ ସେଣ୍ଟିଟେ l ଆସ୍ତେ ଆସ୍ତେ ସେଣ୍ଟିକୁ ଘଷି ବିଆକୁ ଆହୁରି ଓଦା କରିଦେଲି l ସେ ଆଉ ସମ୍ଭାଳି ନପାରି ମୋର ଗୋଟେ ଆଙ୍ଗୁଠି ନେଇ ତାଙ୍କ ବିଆରେ ପୂରେଇଦେଲେ l ମୁଁ ବି ତାଙ୍କ ବିଆକୁ ଆଙ୍ଗୁଠିରେ ଗେହିଁଲି l ଆଉ ଦୁଇଥର ପାଣି ଛାଡ଼ିବା ଯାଏଁ ତାଙ୍କୁ ଆଙ୍ଗୁଠିରେ ଗେହିଁଲି l

ଦୁଇଥର ପାଣି ଛାଡିଲା ପରେ ସେ ମୋତେ ଟାଣି ଆଣି ତାଙ୍କ ଉପରେ ଶୁଆଇଦେଲେ ଆଉ କୁଣ୍ଢେଇ ଧରିଲେ l ଆମେ ଦୁହେଁ ନଙ୍ଗଳା ହୋଇ ଦୁହିଁଙ୍କୁ ଖୁବ ଚୁମାଦେଲୁ l ପରେ ନିଜ ନିଜ ନାଇଟି ପିନ୍ଧି କୁଣ୍ଢାକୁଣ୍ଢି ହେଇ ସୋଇପଡିଲୁ l ସେଦିନ ଇଏ ଗୋଟେ ଅଲଗା ପ୍ରକାରର ମଜ଼ା ମିଳିଲା l ମାଉସୀ କହିଲେ ଆରେ ସରିତା ତୋ ମଉସା ଆଉ କିଛି କାମର ନୁହନ୍ତି l ତେଣୁ କଟକରେ ଆମେ ଗୋଟେ ଲେସବିଆନ କ୍ଲବ କରିଛୁ l ଏମିତି ଅତୃପ୍ତ ଲେଡିଜ଼ ମାନେ ଏହି କ୍ଲବର ମେମ୍ବର l ଯାହା ଘର ଯେବେ ଖାଲିଥାଏ ସେଠାକୁ ଯାଇ ଆମେ ଏମିତି ମଜ଼ା ନଉ l

ମୁଁ ଟିକିଏ ଆଗ୍ରହ ଦେଖେଇ ପଚାରିଲି ଆଉ କଣ କଣ କର ସେଠି l ସେ କହିଲେ କେବେ ଆସିଲେ ଦେଖିବୁ l ଆମେ କେମିତି ମଜ଼ା ନଉ ସେଠି l ଆମର କେତେ ପ୍ରକାରର ଖେଳନା ସବୁ ଅଛି l ବେଲ୍ଟ ପିନ୍ଧି ସେଥିରେ ଥିବା ପ୍ଲାଷ୍ଟିକ ବାଣ୍ଡରେ ଆଉ ଜଣକୁ ଗେହୁଁ l ଅସଲ ବାଣ୍ଡ ଶୀଘ୍ର ଝଡ଼ିଯାଏ କଇନ୍ତି ପ୍ଲାଷ୍ଟିକ ବାଣ୍ଡରେ ଯେତେ ସମୟ ଯାଏଁ ଚାହିଁବ ସେତେ ସମୟ ଯାଏଁ କରିପାରିବ l ଖୁବ ମଜ଼ା ମିଳେ ସେଥିରୁ l ମାଉସୀ ଆଉ ଦିନେ ଆମ ଘରେ ରହି ପରଦିନ ଚାଲିଗଲେ ଦ୍ଵିତୀୟ ରାତିରେ ବି ଆମେ ଖୁବ ମଜ଼ା କରିଥିଲୁ l

ପ୍ରଥମ ଭାଗ ପଢନ୍ତୁ

ଏହାଥିଲା ମୋ କାହାଣୀର ଦ୍ଵିତୀୟ ଭାଗ l ଯଦି ଭଲ ଲାଗିଲା ତାହେଲେ ସ୍ୱରୂପ ବାବୁଙ୍କୁ e-mail କରି ଜଣାଇବେ l ତାଙ୍କର email id ହେଲା [email protected] l ଯଦି ମୋ କାହାଣୀ ଭଲ ଲାଗିଲା ତାହେଲେ like ଓ କମେଣ୍ଟ କରିବାକୁ ଭୁଲିବେନି l ପାଠିକା ମାନେ ନିଜର ଅନୁଭୂତି ସ୍ୱରୂପ ବାବୁଙ୍କୁ google chat ବା hangout ରେ ଜଣେଇ ପାରିବେ l ଆମ facebook page ଓଡ଼ିଆ ସେକ୍ସ ଷ୍ଟୋରୀ ରେ join କଲେ ଏମିତି ଅନେକ ଗପ ପଢ଼ିବାର ସୁଯୋଗ ପାଇ ପାରିବେ l

ଆଗକୁ ପଢନ୍ତୁ

Visited 13 times, 1 visit(s) today

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *