ରସିକିଆ ବୁଢ଼ା ପଣ୍ଡିତ ସାର୍ ଆଉ କିରାଣି ମିଶି କଲେ ଗାଙ୍ଗ ରେପ୍

odia sex story

ନମସ୍କାର, ପାଠକ ଓ ପାଠିକା ବୃନ୍ଦ ମୁଁ ସୀମା, ବୟସ ୨୪ , ଘର କେଉଁଝର ଜିଲ୍ଲା ର ଆନନ୍ଦପୁର (ପ୍ରକୃତ ଠିକଣା ଏଠି ଜଣେଇ ପାରିବି ନାହିଁ, କ୍ଷମା କରିବେ) । ଆଜି ମୁଁ ମୋ ଜୀବନ ରେ ଘଟି ଥିବା ଏକ ଲୋମ ହର୍ଷଣ କାରକ ଏବଂ ଅତ୍ୟନ୍ତ ନିର୍ଦୟ ଯୌନ ନର୍ଯାତନା ବିଷୟ ରେ କହିବା କୁ ଯାଉଛି। ଏ କାହାଣୀ ଆପଣ ମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ କାହା ଆଖି ରେ ଲୁହ ଦେଇପାରେ ତ କାହା ଯୌନାଂଗ ରେ ଶାନ୍ତି। କିନ୍ତୁ ଏ କାହାଣୀ ସତ। ମୋ ସହ ଯାହା ଘଟିଛି ତାହା କେବଳ ମୁଁ ହିଁ ଜାଣିଛି। ଆଶାକରେ ଆପଣ ମାନେ ମୋ କାହାଣୀ କୁ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ପଢ଼ି ନିଜ ମନ୍ତବ୍ୟ କମେଣ୍ଟ ବକ୍ସ ରେ ଦେବେ ଓ ନିଜର ଫୋନ ନମ୍ବର ଲେଖିବେ, ମୁଁ ଆପଣଙ୍କ ଠୁ ଶାନ୍ତ୍ବନା ପାଇବା କୁ ଆପଣଙ୍କ ସହ କଥା ହେବି। ଚାଲନ୍ତୁ ଯିବା କାହାଣୀ ଆଡ଼କୁ ……..

ମସିହା ୨୦୧୨, ସେତେବେଳେ ମୁଁ ଦଶମ ଶ୍ରେଣୀ ର ଛାତ୍ରୀ, ମାଳତୀ ପୁର ହାଇ ସ୍କୁଲ ରେ ପଢ଼ୁ ଥାଏ। ମୁଣ୍ଡ ଉପରେ ଦଶମ ଶ୍ରେଣୀ ପରୀକ୍ଷା ହାତରେ ଆଉ ଛଅ ମାସ। ପାଠ ପଢାରେ ଟିକେ ଦୁର୍ବଳ ଥିଲି, କିନ୍ତୁ ପଢ଼ିବାର ଆଗ୍ରହ ଅନେକ ଥିଲା। ଭଲ tution ନ ମିଳି ପାରୁ ଥିଲା। ବାପା ଦିନ ମଜୁରିଆ ହେଲେ ଘୋଡ଼ା ମାତାଲି, ମା ସବୁବେଳେ ଦୁଇ ସାନ ଭାଇ ଙ୍କ ପଢା କଥା, ଖାଇବା କଥା ଭଲ ପିନ୍ଧିବା କଥା ଚିନ୍ତା କରି ମୋ ପ୍ରତି ଧ୍ୟାନ ଦଉ ନଥିଲା। ମୁଁ ବଞ୍ଚିଲି କେତେ ମଲି କେତେ। ଭଲ ପଢିଲି କେତେ ନ ପଢିଲି କେତେ। କେହି ମୋ ପାଇଁ ଚିନ୍ତା କରୁ ନଥିଲେ। ଥରେ ପ୍ରେବୋର୍ଡ ପରୀକ୍ଷା ରେ ଗଣିତ, ବିଜ୍ଞାନ, ଇଂରାଜୀ ରେ ଫେଲ୍ ହେବା ପରେ ପ୍ରଧାନ ଶିକ୍ଷକ ମା କୁ ଡକେଇ ପଠେଇ ଲେ। ମା ଆସିଲା କିନ୍ତୁ ସାର୍ ଙ୍କ ସହ କଣ କଥା ହେଲା କେଜାଣି ଘରେ ଆସି ମୋତେ କହିଲା ତୁ କାଲିଠୁ ସ୍କୁଲ ରେ ରହିବୁ। ଆମୋ ସ୍କୁଲ ରେ ସାର୍ ମାନେ ରହିବା ପାଇଁ ଚାରି ପାଞ୍ଚଟି ରୁମ୍ ଅଛି। ଯେଉଁ ସାର୍ ମାନେ ଅନ୍ୟ ଜିଲ୍ଲା ରୁ ଆସି ଏଠି ଚାକିରି କରିଛନ୍ତି ସେମାନେ ସେଠି ରହିବାର ବ୍ୟବସ୍ଥା ଅଛି। ଅମୋ ହେଡ ସାର୍ ବାଲେଶ୍ଵର ରୁ ଆସି ସେଠାରେ ରହୁ ଥିଲେ।

ତାଙ୍କ ନା ଦୀନବନ୍ଧୁ ମହାନ୍ତି (ଛଦ୍ମ)। ସେ ଗଣିତ ପଢାନ୍ତି। ଇଂରାଜୀ ବିଜ୍ଞାନ ମଧ୍ୟ ପଢେଇ ପାରନ୍ତି। ବୟସ ୪୫ ପାଖା ପାଖି। ସେ ବହୁତ୍ ଭଲ ଲୋକ। ତେଣୁ ମୋ ଉପରେ ଦୟା କରି ମୋତେ ଭଲସେ ପରୀକ୍ଷା ପାଇଁ ପ୍ରସ୍ତୁତି କରିବା କୁ ମତେ ସେ ସ୍କୁଲ ଘରେ ରହିବା କୁ ମା କୁ କହି ଥିଲେ। ବଦଳରେ ମୋ କାମ ଥିଲା ସାର୍ ଙ୍କ ପାଇଁ ସକାଳେ ଜଳଖିଆ ଆଉ ରାତିରେ ଖାଇବା ରାନ୍ଧିବା। ଦୁଇପହରରେ ସ୍କୁଲ ରେ ଖାଇବା ରନ୍ଧା ଯାଏ ଓ ସାର୍ ସେଠି ଖାଇ ଦିଅନ୍ତି ତେଣୁ ମୋର ଚିନ୍ତା ନ ଥିଲା। ମା ମୋତେ ସବୁ ବୁଝେଇ କହିଲା ଆଉ ତା ପର ଦିନ ମୋ ଜିନିଷ ପତ୍ର ନେଇ ସ୍କୁଲ ରେ ଛାଡି ଦେଇ ଆସିଲା। ମୋ ପାଇଁ ସାର୍ ଅଲଗା ରୁମ୍ ଟିଏ ସଫା ସଫି କରି ରଖି ଥିଲେ। ସେଠି ଖଟ ଟେ ପଡ଼ି ଥିଲା ଆଉ ରୋଷେଇ ସାମଗ୍ରୀ କିଛି ଥିଲା। ଗ୍ୟାସ ଚୁଲା ଟେ ବି ଥିଲା। ସାର୍ ମୋ ରୁମ୍ ପାଖ କୁ ଲାଗି ରହୁ ଥିଲେ। ତାଙ୍କ ସହ ଆଉ ଜଣେ ସାର୍ ମଧ୍ୟ ରହୁ ଥିଲେ ସେ ଆମ ସ୍କୁଲ ର ସଂସ୍କୃତ ପଣ୍ଡିତ। ସଦାନନ୍ଦ ମିଶ୍ର, ବୟସ ୫୬, ଘର କଟକ । ଧୋତି ପଞ୍ଜାବୀ ପିନ୍ଧି କ୍ଲାସ କରନ୍ତି। ତେଣୁ ସମସ୍ତେ ତାଙ୍କୁ ମଜାରେ ଜେଜେ ବୋଲି ଡାକନ୍ତି। କିନ୍ତୁ ସେ ଭାରି ମଜାଳିଆ ଆଉ ନାଳୁଆ ଲୋକ, ସବୁ ବେଳେ ଟୋକି ମାନଙ୍କ ସହ ଲାଗୁ ଥାଆନ୍ତି।

କ୍ଲାସ ରେ ଟୋକା ମାନଙ୍କୁ ବୋହେ ମାରନ୍ତି। କିନ୍ତୁ ଟୋକି ମାନେ ପଠରେ ଭୁଲ କଲେ କାହା ଗାଣ୍ଡୀ କୁଜୋର୍ ରେ ଚାପୁଡ଼ା ମାରନ୍ତି ତ କାହା ଦୁଧ କୁ କହୁଣି ରେ ଚାପି ଦିଅନ୍ତି। ସେ ସବୁ ବେଳେ ସେ ସୁଯୋଗ ଅପେକ୍ଷା ରେ ରୁହନ୍ତି। ସେଠି ପାଖ ରୁମକୁ ଲାଗି ଆଉ ଦୁଇଜଣ ମଧ୍ୟ ରହୁ ଥିଲେ। କିରାଣୀ ମନୋଜ ସାର୍ ଆଉ ନାଇଟ୍ ୱାଚ୍ ମେନ୍ ବାଇଧର। କିରାଣୀ ର ବୟସ ୩୨ଆଉ ବାଇଧର ର ୪୦। ସେମାନେ ବି ସେଇ ପ୍ରକୃତି ର ଝିଅ ମାନଙ୍କୁ ଆଖିରେ ଦେଖି ଉପଭୋଗ କରନ୍ତି। ଆଉ ମାନେ ମାନେ ଗେହୀ ପକାନ୍ତି। ସୁଯୋଗ ମିଳିଲେ ଡବଲ ମିନିଂ କଥା କହି ଝିଅ ମାନଙ୍କୁ ଇସାରା କରନ୍ତି। ବିଶେଷ ତ ଝିଅ ମାନଙ୍କ ଦୁଧ ଦେଖିଲେ ସେମାନଙ୍କ ପାଟିରୁ ଲାଳ ବୋହି ପଡେ।ସ୍କୁଲ ଆସି ରହିବା ର ପ୍ରଥମ ଦିନ ରୁ ସେମାନେ ମୋତେ ଗେହିବା ର ପ୍ଲାନ୍ କରି ସାରି ଥିଲେ। କିନ୍ତୁ ହେଡ୍ ସାର୍ ଙ୍କ ଡର ରେ ଆଗକୁ ବଢ଼ି ପାରୁ ନଥିଲେ। ସ୍କୁଲ ରେ ଝାଡ଼ା ଯିବା ପାଇଁ ଲାଟିନ ଥିଲା ସତ କିନ୍ତୁ ଗାଧେଇବା କୁ ବାଥରୁମ୍ ନଥିଲା। ଗାଁ ଠାରୁ ଦୂର ରେ ସ୍କୁଲ ହେଲେବି ହେଡ୍ ସାର୍ ଙ୍କୁ ଭରସା କରି ସେଠାରେ ରହି ଥିଲି। ତଥାପି ସେ ଲମ୍ପଟ ମାନେ ସବୁବେଳେ ଜଗିକି ରହୁ ଥିଲେ। ସକାଳେ ୫.୩୦ ମୋ ଗାଧେଇବା ଟାଇମ୍ ତେଣୁ ମୁଁ ଉଠିବା ଆଗରୁ ସେମାନେ ଉଠି ଜାଇ ଥାଆନ୍ତି। ଆଉ ମୋତେ ଝରକା ଫଙ୍କ ରେ ଲୁଚି ଦେଖୁ ଥାନ୍ତି।

ସଦାନନ୍ଦ ବୁଢ଼ା କିନ୍ତୁ ଲୁଚି ଦେଖେ ନାହିଁ ସେ ମୁହଁରେ ଗୁଡ଼ାଖୁ ନେଇ ଟିୱେଲ ପାଖରେ ବସି ଥାଏ ଆଉ ଦାନ୍ତ ଘଷିବା ବାହାନା ରେ ମୋତେ କଣେଇ କଣେଇ ଦେଖୁ ଥାଏ। ସେ ଦୁଇ ଜଣ କିନ୍ତୁ ଝରକା ବାଟେ ଦେଖି ମୁଠି ମାରନ୍ତି ବୋଧେ। କେବେ ସାମ୍ନା କୁ ଆସନ୍ତି ନାହିଁ। କିନ୍ତୁ ଏ ବୁଢ଼ା ଅନେଇ ବସି ଥାଏ, କେତେବେଳେ ଯଦି ମୋ ଛାତିରୁ ଲୁଗା ଖସି ଯାଏ କିମ୍ବା ଜଙ୍ଘ ରେ ସାବୁନ ମାରିଲା ବେଳେ ଵିଆ ଦର୍ଶନ ମିଳି ଯାଏ , ତାକୁ ଦେଖି ଜୋର୍ ରେ ଦାନ୍ତ କୁ ରଗଡ଼ି ଘଷି ପକାଏ। ହେଡ଼ ସାର୍ ଉଠିବା ଟାଇମ୍ ହେଲେ ଶେଷରେ ଲାଟିନ ଯାଇ ଓଃ ଆଃ କହି ମୁଠି ମାରେ। ମୁଁ ବୁଢ଼ା ଲୋକ ଭାବି କିଛି ଧ୍ୟାନ ଦିଏ ନାହିଁ । ମୁଁ ସେମାନଙ୍କୁ ଦୋଷ ଦେଲେ କଣ ହବ ମୋ ଦେହ ର ଗଠନ ସେତେବେଲେ ସେମିତି ହିଁ ଥିଲା। ହାଇଟ୍ ୫ଫୁଟ କୁ ଡଉଲ ଡାଉଲ ମକମଲି ଚେହେରା । ଗାଣ୍ଡୀ ସାମାନ୍ୟ ଚଉଡ଼ା ଥିଲା। ସେ ସମୟ ରେ ବୀ ଦୁଧ ବଢ଼ି ୩୨ ସାଇଜ। ହେଇ ଯାଇ ଥାଏ। ବ୍ରା ପିନ୍ଧି ବାକୁ ପଇସା ନଥାଏ। ତେଣୁ ସ୍କୁଲ ଡ୍ରେସ ତଳେ ମା ର ବ୍ଲାଉଜ୍ ପିନ୍ଧି ସ୍କୁଲ ପଳେଇ ଆସେ। ଉପରେ ଏପୃନ୍ ପଡ଼ି ଥାଏ। ତଥାପି ଦୁଧ ଭୁଣ୍ଡି ମୁନିଆ ଭଳି ଆଗକୁ ବାହାରି ପଡ଼ି ଥାଏ। ଦୁଧ ଏତେ ବଡ଼ ହେବାର କାରଣ ପୁଅ ପିଲା ମାନେ ବାହାନା କରି କେତେ ବେଳେ କହୁଣି ବଜେଇ ଦିଅନ୍ତି ତ କେତେବେଳେ ବାଟରେ ଯାଉ ଯାଉ ସାମ୍ନା ପଟୁ ଆସି କାନ୍ଧ ବଜେଇ ଦେଇ ସରି କହି ଚାଲି ଯାଆନ୍ତି।

ଆଉ ଗୋଟେ କାରଣ ମଧ୍ୟ ପଣ୍ଡିତ ବୁଢ଼ା। ସେ ଵୀ ମଉକା ମିଳିଲେ ବାଡେଇବା ବାହାନା ରେ ହାତ ବଜେଇ ଦଳି ଦିଏ। ଏବେ ଆପଣ ମାନେ କୁହନ୍ତୁ, ଏମିତି ରେ ମୋ ଦେହରେ କଣ ଶିହରଣ ଖେଳୁ ନଥିବ । ଏମିତି ହେବା ଦ୍ଵାରା ମୋ ଦୁଧ ଦିନକୁ ଦିନ ବଢ଼ି ଚାଲି ଥାଏ। ସ୍କୁଲ ପିଲା ମନେ ମତେ ପାଚିଲା ଆମ୍ବ, ବେଲ ଫଟି ଯିବ, ଜର୍ସି ଗାଈ, ଦୁଧିଆଳୀ, ମିଆ ଖଳିଫା ଓ ସିକା ଠୁ ଅଟିକା ବଡ଼, ଏମିତି ଅନେକ କଥା କହି କମେଣ୍ଟ୍ ମାରନ୍ତି। କେହି କେହି କହନ୍ତି ମୁଁ ଧନ୍ଦା କରୁଛି ବୋଲି ତ ଆଉ କେହି କହନ୍ତି ମୁଁ କୁଆଡ଼େ ସାର୍ ମାନଙ୍କ ସହ ସେକ୍ସ କରୁଛି। ମୋ ସାଙ୍ଗ ମାନଙ୍କ ମା ମନେ ସେମାନଙ୍କୁ ମୋ ସହ ମିଶିବା କୁ ମନା କରି ଦେଇ ଥିଲେ ମଧ୍ୟ। କିନ୍ତୁ ମୁଁ କାହାରି କଥା ନ ଶୁଣି ପାଠ ପଢା ରେ ମନ ଦେଇ ଥାଏ। ଦିନବନ୍ଧୁ ସାର୍ ମୋତେ ଏକ୍ସଟ୍ରା ଟାଇମ୍ ରେ ପଢ଼ାନ୍ତି, ଆଉ ମୋତେ ମଧ୍ୟ ଭଲସେ ଗାଇଡ କରନ୍ତି। ମୋର କିଛି ବି ଜିନିଷ ଦରକାର ପଡିଲେ ସେ ଆଣି ଦିଅନ୍ତି। ଏମିତି ବି ଥରେ ପିଲା ମାନଙ୍କ comments ତାଙ୍କ କାନରେ ବାଜିବା ପରେ ସେ ମୋତେ ମାର୍କେଟ ନେଇ ନୂଆ ବ୍ରା ପେଣ୍ଟୀ କିଣି ଦେଇ ଥିଲେ। ସେଇ ଦିନ ଠାରୁ ପିଲା ମାନଙ୍କ କହିବା ମଧ୍ୟ ଧୀରେ ଧୀରେ ବନ୍ଦ ହେଇ ଗଲା। ମୁଁ ଏବେ ଦୁଇ ତିନି ମାସ ଭଲସେ ମନ ଦେଇ ପଢ଼ି ଚାଲି ଥାଏ। ହତଟ ଦିନେ ଖବର ଆସିଲା ଦିନବନ୍ଧୁ ସାର୍ ଅନ୍ୟ ଜାଗା କୁ ବଦଳି ହେଇ ଯିବେ ।

ତାଙ୍କ ଜାଗାରେ ପଣ୍ଡିତ ସାର୍ ପ୍ରଧାନ ଶିକ୍ଷକ ହେବେ। ତାଙ୍କର ଆଉ ଦୁଇ ବର୍ଷ ଚାକିରି ଥିଲା। ତେଣୁ ତାଙ୍କର ପ୍ରମୋସନ ହେଲା। ଦୀନ ବନ୍ଧୁ ସାର୍ ଯିବା ଆଗରୁ ମୋ ମା କୁ ଡ଼କେଇ ମୋତେ ଘରକୁ ପଠେଇ ଦେଲେ। ମୁଁ ସାର୍ ଙ୍କ ଯିବାରେ ଯେତେ ଦୁଃଖୀ ଥିଲି ସେତେ ଖୁସି ମଧ୍ୟ ଥିଲି, ସେ ଡ଼ାହାଳ କୁକୁର ମାନଙ୍କ କବଳ ରୁ ଖସି ଆସିଲି ବୋଲି।କିନ୍ତୁ ସେ ଖୁସି ମୋର ଦିନ କେଇଟା ରେ ପାଣି ଫଟୋକା ପରି ମିଳେଇ ଗଲା ୪/୫ ଦୀନ ପରେ ସଦାନନ୍ଦ ପଣ୍ଡିତ ମୋ ମା କୁ ଡକେଇ ମୋତେ ପୁଣି ଥରେ ସେଠାକୁ ଯିବାକୁ ରାଜି କରେଇଲେ। ଏଥର କେବଳ ପାଠ ବାହାନା ନଥିଲା। ସେ ମୋ ମା କୁ କହି ଥିଲେ କିରାଣୀ ସାର୍ ମୋତେ ସବୁ ପାଠ ପଢେଇବେ ଆଉ ମୁଁ ସମସ୍ତଙ୍କ ପାଇଁ ଖାଇବା ବନେଇବି। ତା ସହ ସେମାନେ ମୋ ମା କୁ ମାସକୁ ୨୦୦୦ ଟଙ୍କା ବି ଦେବାକୁ ରାଜି ଥିଲେ। ଏଭଳି ସୁଜଗ ପାଇ ମୋ ମା ବି ମତେ ଯିବାକୁ ବାଧ୍ୟ କଲା। ମୁଁ ମନା କରିବାରୁ ମତେ ଗୋଇଠା ବିଧା ମାରି ତର୍ଚର୍ କଲା। ମୁଁ ତାକୁ ସବୁ କଥା ଖୋଲିକି କହିଲି କିନ୍ତୁ ଶେ ଭାବିଲା ମୁଁ ନ ଯିବାକୁ ଏମିତି ବାହାନା କରୁଛି। ଦୁଇ ତିନି ଦିନ ପରେ ମାଡ଼ ସାହି ନପାରି ମୁଁ ରାଜି ହେଇ ଗଲି। ଶେଷରେ ଭୋକିଲା ବାଘ ମାନଙ୍କ ଆଗକୁ ଶିକାର ହେବା କୁ ଚାଲି ଗଲି।ସେଠି ପହଞ୍ଚିବାର ପ୍ରଥମ ଦୀନ, ପଣ୍ଡିତ ସାର୍ ଖାଇ ସାରିବା ପରେ ରତିରେ ତାଙ୍କ ରୁମ୍ କୁ ଡାକି ତାଙ୍କ ଗୋଡ଼ ରେ ତେଲ ମାଲିସ କରିବା କୁ କହିଲେ।

ମୁଁ ଖାଇ ସାରି ତାଙ୍କ ରୁମ୍ କୁ ଗଲି ସେ ପତଳା ଧୋତି ଟିଏ ପିନ୍ଧି ଖଟ ରେ ସୋଇ TV ଦେଖୁ ଥିଲେ। ମୁଁ ଆସିବା ଦେଖି ସଙ୍ଗେ ସଙ୍ଗେ ଉପରକୁ ମୁହଁ କରି ସୋଇ ପଡିଲେ। ଆଉ ମୋତେ ଖଟ ଉପରେ ବସି ମାଲିସ କରିବା କୁ କହିଲି। ମୁଁ ଖଟ ଉପରେ ବସିବା ପରେ ତାଙ୍କ ଗୋଡ଼ କୁ ସିଧା ନେଇ ମୋ କୋଳରେ ରଖି ଦେଲେ। ନାଳୁଆ ଙ୍କ ପରି ହସ ଟିଏ ଦେଇ କହିଲେ ମା ଭଲସେ ମାଲିସ କରିବୁ। ମୁଁ ହଁ କହି ଆରଂଭ କଲି। ମୁ ଖଟରେ ଚଉକା ମାଡ଼ି ବସି ଥାଏ। ତେଲ ମାଲିଶ୍ କଲା ବେଳେ ସରଙ୍କ ଗୋଡ଼ ର ବୁଢ଼ା ଆଙ୍ଗୁଠି ମୋ ଦୁଧରେ ଚାପି ହେଇ ଯାଉ ଥାଏ। ମତେ ବହୁତ୍ ଖରାପ ଲାଗୁ ଥାଏ କିନ୍ତୁ ସାର୍ ପୁରା ଖୁସିରେ ଗୋଡ଼ କୁ ହାଲଚାଲ କରି ଚାଲୁ ଥାନ୍ତି। ଏଇ ସମୟରେ ମୁଁ ଲକ୍ଷ୍ୟ କଲି ସାର୍ ଙ୍କ ବାଣ୍ଡ ରଡ ପରି ଉପର ତଳ ହଉଛି। ସାର୍ ତାଙ୍କ ଜିଭରେ ଓଠ କୁ ଚାଟି ଚାଲି ଥିଲେ। କିଛି ସମୟ ପରେ ସେ ତାଙ୍କ ହାତ କୁ ଧୋତି ଭିତରେ ପୁରେଇ ଉପର ତଳ କଲେ। ମୁଁ ଜାଣି ସରି ଥିଲି କଣ ହଉ ଥିବ । ତେଣୁ ସାର୍ କିଛି କହିବା ଆଗରୁ ମୁଁ ସେଠାରୁ ପଳେଇ ଆସିଲି। ଆଉ କବାଟ ବନ୍ଦ୍ କରୀ ଶୋଇ ପଡ଼ିଲି। ସାର୍ ମୋ କବାଟ ପାଖକୁ ଆସି ବଡେ ଇଲେ କିନ୍ତୁ ମୁଁ କବାଟ ଖୋଲିଲି ନାହିଁ।

ସେପଟେ କିରାଣୀ ଆଉ ୱାଚ ମେନ୍ ସାର୍ ଙ୍କୁ କଣ ପୁସ୍ ପୁଷ୍ କାହିଲେ ଆଉ ସେଠାରୁ ଚାଲି ଗଲେ। ତା ପରେ ଦୁଇ ଟିନି ଦୀନ ଏମିତି ମୁଁ ସାର୍ ଙ୍କୁ ମାଲିସ କରିବା କୁ ଗଲି। ଦିନେ ପଣ୍ଡିତ ସାର୍ ମତେ ପଚାରିଲେ=ସାର୍ – ପଢା ପଢ଼ି କେମିତି ଚାଲିଛି ଝିଅ।ମୁଁ – ଠିକ୍ ସାର୍।ସାର୍ – ନା ନା ମୁଁ ଜାଣିଚି ତତେ ଅସୁବିଧା ହଉ ଥିବ। କାଳିଠୁ ତତେ କିରାଣୀ ବାବୁ ସନ୍ଧ୍ୟା ବେଳେ ପଢ଼େଇବେ ବୁଝିଲୁ।ମୁଁ – ହଁ କହିଲି।ତା ପର ଦିନ ଠାରୁ କିରାଣି ସାର୍ ମତେ ସନ୍ଧ୍ୟା ରେ ପଢେଇଲେ। ସେ ପାଠ କମ୍ ବେଶୀ ମୋ ଦୁଧ କୁ ଦେଖୁ ଥିଲେ। ମୋତେ ଅଙ୍କ କରିବା କୁ ଦେଇ ଦେଇ ମୋ ଛାତି କୁ ଅନେଇ ବସି ଥାଆନ୍ତି ସବୁ ବେଳେ। ଅଙ୍କ ଠିକ୍ ହେଇ ଥିଲେ କାନ୍ଧ ଆଉ ଜଙ୍ଘ କୁ ଆଉଁସି ଦେଇ ଟିକେ ଚିପି ଦେଇ ସାବାସ କହନ୍ତି , ଆଉ ଭୁଲ ହେଇ ଥିଲେ ମୋ ପିଠିରେ ଦୁମ୍ ଦାମ୍ ଲଦି ଦିଅନ୍ତି ନହେଲେ ସ୍କଟ କୁ ଟିକେ ଆଡେଇ ଦେଇ ଜଙ୍ଘ କୁ ନଖରେ ଚିମୁଟି ଦିଅନ୍ତି।

ସେ ବହୁତ୍ ଥର ମଧ୍ୟ ମୋ ଦୁଧ କୁ ଚିମୁଟି ବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରି ଥିଲେ। କିନ୍ତୁ ମୁଁ ମୋ ହାତରେ କିମ୍ବା ସ୍କୁଲ ବେଗ ରେ ମୋ ଦୁଧ କୁ ଲୁଚେଇ ଦିଏ। ତେଣୁ ବାଧ୍ୟ ହୋଇ ମୋ ଜଙ୍ଘ ଉପରେ ରାଗ ସୁଝାନ୍ତି।ସେପଟେ ବାଇଧର ଦିନେ ମୋ ବ୍ରା ସବୁ ଚୋରି କରି ନେଇ ଲୁଚେଇ ଦେଲା। ଏକଥା ମୁଁ ଜାଣି ନଥାଏ। ମୁଁ ସେଦିନ ଗାଧୋଇ ସାରି ମୋ ରୁମ୍ କୁ ଜାଇ ଦେଖିଲା ବେଳକୁ ମୋ ବ୍ରା ପାଇଲି ନାହିଁ। ସେଦିନ ବିନା ବ୍ରା ରେ ମୁଁ କ୍ଲାସ କୁ ଗଲି। ପିଲ ମନେ ମୋ ବେଲ ପରି ଦୁଧ ଆଉ ଗୋଜିଆ ଭୁଣ୍ଡି କୁ ଦେଖି ହସୁ ଥିଲେ। ମୁ କ୍ଲାସ ରେ ତଳକୁ ମୁହଁ ପୋତି ବସି ଥାଏ। ସଂସ୍କୃତ ପିରିୟଡ଼ ରେ ପଣ୍ଡିତ ସାର୍ ମୋ ଗୋଜିଆ ଦୁଧ ରେ କହୁଣି ବଜେଇ ଯେତିକି ମଜା ନିଜେ ନେଲେ। ସେତିକି ମଜା ଅନ୍ୟ ମାନଙ୍କୁ ବି ଦେଲେ।ସନ୍ଧ୍ୟା ସମୟ ରେ ମୁଁ ମୋ ରୁମ୍ ରେ ବସୀ ପଢୁ ଥିଲି। ସେଦିନ ମନୋଜ ସାର୍ ଆସିଲେ ମତେ ପଢେଇବା କୁ। ସେଦିନ ବର୍ଷା ହେଇ ଥିବା ରୁ ମୋର ଥିବା ଦୁଇଟି ସଲୱାର୍ ଡ୍ରେସ ଓଦା ହୋଇ ଯାଇ ଥିଲା। ତେଣୁ ସେଦିନ ମୁ ବାଧ୍ୟ ହୋଇ ଗୋଟେ ବେନିଅନ ପିନ୍ଧି ଥିଲି। ତାହା ଥିଲା ଗ୍ରୀନ ରଙ୍ଗ ର। ସହଜରେ ମୋ ବ୍ରା ବି ନଥିଲା। ତେଣୁ ସାର୍ ମୋ ଦୁଧ ଆଉ ଭୁଣ୍ଡି କୁ ଆଖି ପୁରେଇ ଦେଖୁ ଥିଲେ। ହତତ୍ ସେ ମୋ ରୁମ୍ ର କବାଟ ବନ୍ଦ୍ କରି ମୋ ପଛ ପଟେ ବାସି ପଡିଲେ ଆଉ ଜୋର୍ ରେ ଦୁଇ ହାତ ରେ ମୋ ଦୁଧ କୁ ଦଳି ଦେଲେ। ମୁଁ ଚିଲ୍ଲେଇ ବାକୁ ଲାଗିଲି।

ମୋ ପାଟି ଶୁଣି ପଣ୍ଡିତ ସାର୍ ଆଉ ବାଇଧର ସେଠାକୁ ଆସିଲେ। କବାଟ ବାଡ଼େଇବପରେ ସାର୍ ମୋତେ ଛାଡ଼ି ଦେଲେ। ମୁଁ ଯାଇ କବାଟ ଖୋଲି ଦେଲି। ଏଇ ସମୟ ରେ ବାଇ ଧର ଆଉ ପଣ୍ଡିତ ସାର୍ ଦୁଇ ଟି ଦଉଡି ଆଉ କିଛି ଜିନିଷ ନେଇ ଘର ଭିତର କୁ ପଶି ଆସିଲେ। ବାଇଧର ପୁଣି ଥରେ କବାଟ ବନ୍ଦ କରିଦେଲା। ମୁଁ କିଛି ବୁଝି ପାରିବା ଆଗରୁ ପଣ୍ଡିତ ସାର୍ ଆଉ କିରାଣି ସାର୍ ମୋ ଦୁଇ ହାତକୁ ଧରି ଟାଣି ଟାଣି ନେଇ ଖଟରେ ଶୁଆଇ ଦେଲା। ମୁଁ ସେମିତି ଚିଲାଉ ଥାଏ। ବାଇଧର ସଙ୍ଗେ ସଙ୍ଗେ ମୋ ଦୁଇ ହାତକୁ ଖଟ ବାଡା ରେ ବାନ୍ଧି ଦେଈ ମୋ ପାଟିରେ ଗୋଟେ କପଡା ବିଣ୍ଡା ପୁରେଇ ଦେଲା। ମୋ ପାଟି ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ବନ୍ଦ ହୋଇ ଗଲା। ତା ପରେ ମୋ ବେନିଅନ୍ କୁ ଉପରକୁ ଉଠେଇ ଦେଇ ମୋ ଦୁଧ କୁ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ମୁକୁଳା କରି ଦେଲେ। ମୋ ଆଖିରୁ ଲୁହ ବୋହି ଯାଉ ଥାଏ। ପାଟି ରୁ ଶବ୍ଦ ଟିଏ ବି ବାହାରୁ ନଥାଏ। ମୋ ମୁହଁ ର ହାବ ଭାବ କହୁ ଥାଏ ମୋତେ ଛାଡି ଦିଅ ବୋଲି କିନ୍ତୁ ସେମାନେ ଭୋକିଲା କୁକୁର ପରି ମୋ ଦୁଧକୁ ଚାହିଁ ରହି ଥାଆନ୍ତି।ଏବେ ପଣ୍ଡିତ ସାର୍ କହିଲି ମୁଁ ତମ ସିନିଅର ତେଣୁ ଆଗ ମୁଁ କରିବି। ସେମାନେ ବି ରାଜି ହେଇ ଗଲେ। ଆଉ ରୁମ୍ ବାହାର କୁ ଚାଲି ଗଲେ।

ଯିବା ଆଗରୁ ମୋର ଦି ଚାରିଟା ଫଟୋ କିରାଣି ସାର୍ ଉଠେଇ ନେଲେ।ଏବେ ବୁଢ଼ା ଅସୁର ପରି ହସି ହସି ମୋ ଉପରକୁ ଡେଇଁ ପଡିଲା। ମୁଁ ଏସବୁ ଦେଖି ଆଖି ବନ୍ଦ୍ କରି ଦେଲି। ସେ ପ୍ରଥମେ ମୋ ଦୁଧ କୁ ଦୁଇ ହାତରେ ଦଳିବାକୁ ଲାଗିଲା। ସେ ଆସିଲା ବେଳକୁ ତା ସାଙ୍ଗରେ milk made ଡବା ଟେ ଆଣି ଥିଲା ତାକୁ ମୋ ଦୁଧ ଉପରେ ପକେଇ ଦେଲା। ମୋ ଦୁଧର ଭୁଣ୍ଡି ସେତେ ବେଳକୁ ଆହୁରି ଗୋଜିଆ ହେଇ ଗଲାଣି। ସେ ଭୁଣ୍ଡି ଉପରେ ଅଧିକ ତିକେ ପକେଇ ଦେଈ, ତା ଜିଭ ଆଗକୁ ବଢେଇ ଲା। ମୋ ଭୁଣ୍ଡି ର ରଙ୍ଗ ବାଦାମୀ ଥିଲା। ସାର୍ ତାଙ୍କ ପାଟିରୁ ପାନ ବାହାର କରୀ ଦେଈ ଝୁଣି ଚାଲିଲେ। ଅଧ ଘଣ୍ଟା ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ସେ ଦଳି ଦଳି ଖାଇ ଚାଲି ଛନ୍ତି। ଦୁଧ ଉପରେ ପଡ଼ି ଥିବା ସାବୁ ମିକ୍ଲ ମାଡେ କୁ ଖାଇ ସଫା କରି ଦେଲେ। ଏଇ ସମୟରେ କିରାଣି ଆସି ପଚାରିଲା ସାର୍ ଆଉ କେତେ ସମୟ ଲାଗିବ। ପଣ୍ଡିତ ହସି ହସି କହିଲା ମୁଁ ତ ଏଯାଏଁ କିଛି କରିନି ଖାଲି ଦୁଧ ଖାଉ ଖାଉ ଏତିକି ସମୟ ହେଇ ଗଲା। ସେତେ ବେଳକୁ ରାତି ୯ ଟା ହେଲାଣି।

କିରାଣି କହିଲା ସାର୍ ଚାଲନ୍ତୁ ହୋଟେଲ ରୁ ଖାଇବା ଆଉ ମାଲ ଟିକେ ନେଇ ଆସିବା ଆଜି ରାତି ସାରା ପାଟି ହବ। ୟା ପରେ ସେ ବୁଢ଼ା ମୋ ଉପରୁ ଉଠି ବାହାର କୁ ଗଲା। ସେ ଦୁଇ ଜଣ ବାଇଧର କୁ ଜଗେଇ ଦେଇ ଖାଇବା ଆଣିବା କୁ ଗଲେ। ଆଉ ତାଗିଦ୍ କରି କହିଲେ କିଛି ନ କରିବା ପାଇଁ। କିନ୍ତୁ ସେ ହାରାମି ସେମାନେ ଯିବାର ଫାଇଦା କେମିତି ଉଠେଇଲା, ପରେ ସେମାନଙ୍କ ଭିତରେ କେମିତି ଝଗଡ଼ା ହେଲା, ଆଉ ତିନିଜଣ ଏକା ସହ ମୋତେ କେମିତି gang ରେପ୍ କଲେ, next part ରେ କହିବି । comments କରିବାକୁ ଭୁଲିବେ ନାହିଁ ଆପଣଙ୍କ ଜିଜ୍ଞାସା ଅନୁସାରେ ମୁଁ ନେଷ୍ଟ୍ part ku ବର୍ଣ୍ଣନା କରିବି।

Visited 43 times, 1 visit(s) today

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *