ମୋ ସାଙ୍ଗର ସ୍ତ୍ରୀ ମୋ ମାଇପ ହେଇ ମୋ ପିଲାର ମା ହେଲା

odia sex story

ମୋ ନାଁ କାଳିଆ ମୁଁ ମୋ ସାଙ୍ଗ ର ସ୍ତ୍ରୀ ପିଙ୍କି ଭାଉଜ ଙ୍କୁ କେମିତି ଗେଁହି ପେଟରେ କରିଥିଲି । ପିଙ୍କି ଭାଉଜ ଦେଖିବାକୁ ପୁରା ସେକ୍ସି ମାଇକିନିଆ । ସେ ଟିକେ ସାବେନା ହେଲେ ବି ପୁରା ମସ୍ତ ମାଇକିନିଆ । ତାଙ୍କ ର କିଛି ପିଲା ପିଲି ନାହିଁ ତାଙ୍କ ସ୍ଵାମୀଙ୍କର କିଛି ଅସୁବିଧା ଥିବାରୁ ସେ ଔଷଧ ଖାଉଛନ୍ତି । ଦିନେ ମୁଁ ତାଙ୍କ ଘର କୁ ଯାଇଥାଏ ସେଦିନ ମୋ ସାଙ୍ଗ କମ୍ପାନୀ ର କିଛି ଅର୍ଜେଣ୍ଟ କାମ ଆସିବାରୁ ମୋତେ କହିଲା ଚାଲ ମୋତେ ଟିକେ ଷ୍ଟେସନ ରେ ଛାଡି ଦେବୁ ଆଉ ତୁ ତୋ ଭାଉଜ ର କିଛି ଦରକାର୍ ହେଲେ ଟିକେ ହେଲ୍ପ କରିବୁ ।

ମୁଁ ଆସିଲା ବେଳ କୁ ପ୍ରାୟ ତିନି ଦିନ ଲାଗିଯିବ । ସେଠୁ ତା କୁ ନେଇ ଷ୍ଟେସନ ରେ ଛାଡି ଆସିଲି ସିଧା ଭାଉଜଙ୍କ ପାଖକୁ । ସେତେବେଳ କୁ ରାତି ଆଠଟା ହେବ ପିଙ୍କି ଭାଉଜ କହିଲେ ଏଥି ଖାଇଦି ଅ । ମୁଁ ହଉ କହିଲି ସେ ଆଣି ମୋତେ ଏକ ଲୁଙ୍ଗି ଦେଲେ କହିଲେ ତମ ସାଙ୍ଗ ତା ନାହାଁନ୍ତି ଆଉ ମୋତେ ଏକୁଟିଆ ଡର ଲାଗୁଚି ତେଣୁ ଖାଇକି ରହିଯିବ । ସେଠୁ ମୁଁ କହିଲି ହଉ ତାପରେ ସେ ଗଲେ ରୋଷେଇ କରିବା କୁ ଆଉ ମୁଁ ବସି ଟିଭି ଦେଖିବାକୁ ଲାଗିଲି । ସେଠୁ ପିଙ୍କି ଭାଉଜ ଖାଇବା ବାଢିଲେ ଦୁହେଁ ଏକାଠି ବସି ଖାଇବାକୁ ଲାଗିଲୁ ।

Odia Sex Story

ତାପରେ ପିଙ୍କି ଭାଉଜ କହିଲେ ପ୍ରକ୍ରୁତରେ କାଳିଆ ତମ ଭାଇ ମୋତେ ସନ୍ତୁଷ୍ଟ କରିପାରୁ ନାହାଁନ୍ତି । ତାପରେ ମୁଁ କହିଲି ଭାଉଜ କଣ ପାଇଁ? ଭାଉଜ କହିଲେ ତାଙ୍କର ଜଲଦି ବାହାରିପଡେ ଆଉ ସେ ଶୋଇପଡନ୍ତି । ମୁଁ କହିଲି ତା ହେଲେ ତମେ କେମିତି ବାହାର୍ କର ସେଠୁ ସେ କହିଲେ ବିଆ ରେ ଆଙ୍ଗୁଠି ପୁରେଇ ବାହାର୍ କରେ । ମୁଁ କହିଲି ସତରେ ଭାଉଜ ତମ ପରି ସ୍ତ୍ରୀ ପାଖରେ ଥିଲେ ମୁଁ କେବେ ଛାଡ ନ୍ତିନି ତମକୁ । ସେ କହିଲେ ସତରେ କାଳିଆ ତମ ପରି ଘଇତା ଭାଗ୍ୟ ରେ ଥିଲେ ମିଳେ । ମୁଂ କହିଲି ତମେ ଆଜିଠୁ ମୋ ମାଇପ ।

ଦେଖ, ରସିକିଆ ପଣ୍ଡିତ ସାର୍ ଆଉ କିରାଣୀ ମିଶି ଗେହିଲେ

ତାପରେ ପିଙ୍କି ଭାଉଜ କହିଲେ ତମ ପରି ଘଇତା ମୋର ଦରକାର ଥିଲା ଆଉ ମୋତେ ଆଜି ପୁରା ମାଇକିନା କରିଦିଅ । ତାପରେ ମୁଁ ଦେଖିଲି ପିଙ୍କି ଭାଉଜ ନାଇଟି ପିନ୍ଧିଥାନ୍ତି ଆଉ ଭିତରେ କିଛି ପିନ୍ଧି ନଥାନ୍ତି । ଦୁହେଁ ଖାଇସାରି ବେଡ ରୁମକୁ ଗଲୁ । ମୁଁ ଭାଉଜଙ୍କୁ କୁଣ୍ଡେଇ ଧରି କିସ୍ କରିବାକୁ ଲାଗିଲି ଭାଉଜ ବି କିସ୍ କଲେ । ଆଉ କହିଲେ ପ୍ଲିଜ ମୋତେ ସନ୍ତୁଷ୍ଟ କର ତାପରେ ଭାଉଜଙ୍କ ଗାଉନ ଖୋଲିଦେଲି ଦେଖିଲି ଭାଉଜ ଭିତରେ କିଛି ପିନ୍ଧି ନାହାନ୍ତି । ତାଙ୍କ ଦୁଧ ମସ୍ତ ହେଇଚି ମୁଁ କହିଲି ସତରେ ଭାଉଜ ତମର ଏ ଦୁଧ ଟିକେ ବି ଓହଳିନି ।

Odia New Sex Kahani

ସେଠୁ ଭାଉଜ କହିଲେ ତମେ ୟାକୁ ଦଳି ଦଳୀ ଓହଳେଇ ଦିଅନା । ମୁଁ କହିଲି ତମେ ଯଦି ମୋ ମାଇପ ହେଇଥନ୍ତା ନା ତମ ଦୁଧ ପୁରା ଓହଳେଇ ସାରନ୍ତେଣି, ସତରେ ତମେ ମୋ ଘଇତା ତା ପରେ ମୁଁ ଦୁଧକୁ ଦଳିବାକୁ ଲାଗିଲି ଆଊ ଦୁଧ ଭୁଣ୍ଡିକୁ ରଗଡି ବାରେ ଲାଗିଲି । ଭାଉଜ କହୁଥାନ୍ତି ସତରେ କାଳିଆ ତମ ଦୁଧ ଦଳା ମତେ ବହୁତ ମଜା ଲାଗୁଚି । ମୁଁ ଦୁଇ ହାତରେ ଦୁଇ ଦୁଧ କୁ ଦଳି ପଚାରିଲ କେମିତି ଲାଗୁଚି ମୋ ଦୁଧ ଦଳା? ସେ କହିଲେ ସତରେ କାଳିଆ ଏମିତି ଦୁଧ ଦଳା ମୁଁ କେବେ ଖାଇ ନି ପ୍ଲିଜ ମୋ ଦୁଧକୁ ଖାଅନା ।

ସେଠୁ ମୁଁ ଖାଇବାକୁ ଲାଗିଲି ବାମ ପଟ ଦୁଧ କୁ ଖାଇଥାଏ ଆଉ ଆର ଦୁଧ ଭୁଣ୍ଡି କୁ ରଗଡ଼ି ବାକୁ ଲାଗିଲି । କହିଲି ଓଃ ଭାଉଜ କି ଭୁଣ୍ଡି ହେଇଚି ପୁରା ଟାଣ ଲାଗୁଚି । ସେ କହିଲେ ମତେ ଭାଉଜ ଡାକ ନି ମୁଁ ପରା ତମ ବେଧେଇ ମାଇପ ତମ ପାଖରେ ବେଧ ପକେଇଛି ମୋତେ ବେଧେଇ ବୋଲି ଡାକ । ମୁଁ କହିଲି ହଁ ଲୋ ବେଧ ତୁ ହଉଚୁ ମୋ ଗିଁହାଳିଆ ମାଇପ । ତାପରେ ଧିରେ ଧୀରେ ତାଙ୍କ ଚଡି ଭିତରେ ହାତମାରିଲି ଦେଖିଲି ପୁରା ଓଦା ଲାଗିଲା । କହିଲି ଓଃ ବେଧେଇ ପିଙ୍କି କଣ ମୁତିଲ କି? ପିଙ୍କି ଭାଉଜ କହିଲେ ନାଇ କାଳିଆ ତମ ଦୁଧ ଦଳା ଖାଇ e ବେଧ ବିଆ ପୁରା ଓଦା ହେଇ ଗଲାଣି ।

ଦେଖ, ବିଧବା ମାଉସୀକୁ ଗେହିଲି କହିଲା ରହିଜଳା ମୋ ବିଆ ଫଟେଇ ଦେଲୁରେ

ଭାଉଜ ଆଉ ସମ୍ଭାଳି ନପାରି ମୋ ଲୁଂଗି ଖୋଲିଦେଲେ । ମୋ ବାଣ୍ଡ ଦେଖି କହିଲେ ସତରେ କାଳିଆ ଏମିତି ମୋଟା ଆଉ ଲମ୍ବା ବାଣ୍ଡ ମୁଁ କେବେ ଦେଖିନି । ଓଃ କେତେ ମୋଟା ହେଇଚି ମୋ ବାଣ୍ଡ ଚାରିପଟେ ଥିବା ବାଲ କୁ ଆଉଁସି କେନ୍ଦିଲେ । କହିଲେ ଓହ କାଳିଆ କି ବାଣ୍ଡ ରଖିଚ କିଏ ପୁରା ନାଲି ହେଇଚି ଏମିତି ବାଣ୍ଡ ମୁଁ କେବେ ଦେଖିନି ମୁଁ କହିଲି ଭାଇଙ୍କର । ସେ କହିଲେ ତମ ସାଙ୍ଗ ର ବାଣ୍ଡ ତମ ଅଧା ହବନି । ତାପରେ ଭାଉଜ ପାଟିରେ ପୁରେଇ ଖାଇବାକୁ ଲାଗିଲେ । ମୋ ବାଣ୍ଡ ପୁରା ହାଡ ହେଇ ଜାଇଥାଏ । ସେ ବାଣ୍ଡକୁ ଆଗପଛ କରିବାକୁ ଲାଗିଲେ କିଛି ସମୟ ପରେ ମୋବାଣ୍ଡରୁ ଗିଜ ବାହରିବାକୁ ଲଗିଲା । ଭାଉଜ ଚାଟି ଚାଟି ସଫା କରିଦେଲେ ।

ତାପରେ ପିଙ୍କି ଭାଉଜଙ୍କ ଚଡି ବାହାର କରିଦେଲି । ଓହ୍ କି ବିଆ ହେଇଚି ବିଆ ଚାରିପଟେ ଖାଲି ବାଳ ଭର୍ତି ହେଇଚି । ମୁଁ କହିଲି ହଇ ଲୋ ବେଧ କେତେ ବାଳ ରଖିଚୁ କିଲୋ ବିଆ ମୁଳୁ ରୁ ଦେଖା ଯାଉନି । ସେ କହିଲେ ହଁ କାଳିଆ ମୋତେ ବିଆ ରେ ବାଳ ରଖିବା କୁ ଭଲ ଲାଗେ । ହଁ ଲୋ ପିଙ୍କି ମୋତେ ବିଆ ରେ ବାଳ ବହୁତ୍ ପସନ୍ଦ ତୋ ବିଆ ବାଳକୁ କେବେ କାଟି ନୁ ବୋଧେ । ସେ କହିଲେ ହଁ କେବେ କାଟି ନି । ମୁଁ କହିଲି ତମ ବିଆ ବାଳ ଯୋଗୁ ବିଆ ଆହୁରି ସୁନ୍ଦର୍ ଲାଗୁଚି କଥାରେ ଅଛି ବିଆ କୁ ସୁନ୍ଦର ବାଳ ବାଣ୍ଡ କୁ ସୁନ୍ଦର୍ ପେଳ୍ । ହଁ କାଳିଆ ତମ ଟିକି ଟିକି ପେଳ ମସ୍ତ ଲାଗୁଚି ।

ତାପରେ ମୁଁ ବିଆ ବାଳକୁ ଆଡେଇ ଜିଭପୁରେଇ ଚାଟିବାକୁ ଲାଗିଲି । ସେଣ୍ଟି କୁ ରଗଡ଼ି ବିଆ ଚାଟୁ ଥାଏ ପିଙ୍କି ଭାଉଜ ମୋ ମୁଣ୍ଡକୁ ଚାପିଧରି କହିଲେ ଆହୁରି ଜୋରରେ ଚାଟ । ମୁଁ ବିଆରେ ଆଂଗୁଠି ପୁରେଇ ଚାଟିବାକୁ ଲାଗିଲି । ସେ ଖାଲି ଗାଣ୍ଡିକୁ ଉଠାପକା କରୁଥାନ୍ତିତାଙ୍କ ବିଆ ପରା ନାଳେଇ ସାରିଲାଣି କିଛି ସସୟ ପରେ ତାଙ୍କ ବିଆରୁ ପାଣି ବାହାରିବାକୁ ଲାଗିଲା । ମୁଁ କହିଲି ଓଃ ବେଧ ତୋ ବିଆ ରେ କେତେ ପାଣି ଅଛି କିଲୋ । ସେ କହିଲେ ହଁ ରେ ତୋ ପରି ଘଇତା ଯଦି ଏମିତି ବିଆ ଚାଟିବ ବିଆ ରେ ପାଣି ନଥିଲେ ବି ବାହାରିବ ।

ଦେଖ, ମୋ ସ୍ତ୍ରୀର ସାଙ୍ଗ ପିଙ୍କିକୁ ଗର୍ଭବତୀ କଲି – ଗେହୁ ଗେହୁ ମୁତି ପକେଇଲା

ତାପରେ ମୁଁ ସବୁତକ ପାଣି ଚାଟି ଚାଟି ସଫା କରିଦେଲି ।କିଛି ସମୟ ପରେ ଭାଉଜ ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ଧରି ହଲେଇବାକୁ ଲାଗିଲେ । ଏଣେ ମୁଁ ତାଙ୍କ ବିଆରେ ଆଂଗୁଠି ପୁରେଇ ବିଆ ବାଳକୁ ଆଉଁସିବାକୁ ଲାଗିଲି ଆଉ କହିଲି ସତରେ ଭାଉଜ ତମ ବିଆ ବାଳ ମସ୍ତ ହେଇଚି । ସେ କହିଲେ ତମ ବାଣ୍ଡ ବି ମସ୍ତ ହେଇଚି । ମୁଁ କହିଲି ଭାଉଜ ଭାଇ କେତେ ସମୟ କରନ୍ତି ତମକୁ ଭାଉଜ କହିଲେ ଆଜି ପର୍ୟନ୍ତ ସେ ମୋ ବିଆରୁ ପାଣି ବାହର କରିପାରି ନାହାନ୍ତି ସେ ଖାଲି ତାଙ୍କର ବାହର କରିଦିଅନ୍ତି । ମୁଁ ଭାଉଜଙ୍କର ଗୋଟେ ଦୁଧକୁ ଖାଉଥାଏ ଆଉ ଆର ଦୁଧ ଭୁଣ୍ଡିକୁ ରଗଡୁଥାଏ । ଭାଉଜ ଖାଲି ଉଃ ଆଃ ହେଉଥାନ୍ତି ତାପରେ ଭାଉଜ ଆଉ ସମ୍ଭାଳି ନପାରି ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ଆଉଁସି ବାକୁ ଲାଗିଲେ ଆଉ କହିଲେ କାଳିଆ ପ୍ଲିଜ ମୋତେ ଗିହଁ ଆଉ ସମ୍ଭାଳି ହେଉନି ।

Sex With Friend’s Wife

ତାପରେ ଭାଉଜଙ୍କୁ କହିଲି ତମକୁ କେମିତି ଗିହାଁ ଭଲ ଲାଗେ । ସେ କହିଲେ ପଛୁଆ ସେଠୁ ଭାଉଜ ଖଟକୁ ଧରି ନଇଲେ ଆଉ ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ଧରି ତାଙ୍କ ବିଆରେ ଲଗେଇଲେ । ତାପରେ କହିଲେ ଏଥର ପୁରେଇ ଗିହଁ କାଳିଆ । ମୁଁ ସେଠୁ ପୁରେଇଲି ପିଙ୍କି ଭାଉଜଙ୍କ ବିଆ ପୁରା ଓଦା ଥିବାରୁ ବାଣ୍ଡ ଏକା ଥରକେ ଭିତରକୁ ପଶିଗଲା । ମୁଁ ଆଗ ପଛ କରି ଗେହିଁବାକୁ ଲାଗିଲି । ଭାଉଜ ମୋ ହାତନେଇ ତାଙ୍କ ଦୁଧରେ ଉପରେ ରଖି କହିଲେ ଦୁଧକୁ ଦଳ ଆଉ ଭୁଣ୍ଡିକୁ ରଗଡି ଯୋରରେ ଗିହଁ । ମୁଁ ଗେହିଁବାକୁ ଲାଗିଲି ଭାଉଜ ଖାଲି ସଁ ସଁ ହେଉଥାନ୍ତି ।

ମୁଁ କହୁଥାଏ ଓଃ ବେଧ କି ଗାଣ୍ଡୀ କରିଚୁ କିଲୋ ପୁରା ଛେନା ଭଳି ଲାଗୁଚି ମୋ ବାଣ୍ଡ ତାଙ୍କ ବିଆରେ ଆଗପଛ ହେଉଥିବାରୁ ଖାଲି ପଚ ପଚ ଶୁଭୁଥାଏ । ଭାଉଜ ପୁରା ଉତେଜିତ ହେଇ ଗାଣ୍ଡିକୁ ଆଗପଛ କରି ଗିହାଉଥାନ୍ତି । ଏମିତି କିଛିସମୟ ପରେ ତାଙ୍କ ବିଆରୁ ପାଣି ବୋହି ଜଙ୍ଘ ଓଦା ହେବାକୁ ଲାଗିଲା । ଭାଉଜ କହିଲେ ବହୁତ ଦିନ ପରେ ଆଜି ମୋ ବିଆରୁ ପାଣି ବାହାରିଲା ଏତେ ପାଣି ମୋ ବିଆରୁ କେବେ ବାହାରି ନଥିଲା । ସତରେ କାଳିଆ ତମେ ଆଜି ମତେ ଶାନ୍ତି କରିଦେଲ । ତାପରେ ମୋ ବାଣ୍ଡରୁ ପାଣି ବାହାରିବାକୁ ଲାଗିଲା ।

ଦେଖ, କଳ୍ପନା ଭାଉଜଙ୍କ ପେଟରେ ଛୁଆ ରଖିଲି [Part-4] – ନାଳୁଆ ବିଆ

ମୁଁ କହିଲି ପିଙ୍କି ବେଧ ମୋର ବି ଗିଜ ଏଥର ବାହାରିବ କଣକରିବି । ସେ କହିଲେ ସବୁତକ ଗିଜ ମୋ ବିଆରେ ଭର୍ତି କରିଦିଅ ମୋତେ ଆଜି ପେଟରେ କର । ଏ ବେଧେଇ ମାଇପ କୁ ତୋ ପିଲା ର ମାନ କରିଦେ ମୋର ତୋ ଆଡୁ ଗୋଟେ ପିଲା ଦରକାର ମୁଁ କହିଲି ମୋ ସାଙ୍ଗ ଜାଣିଲେ କଣ୍ ଭାବିବ ସେ କହିଲେ ମୁଁ ତାଙ୍କ ଠୁ ଗିଁହା ଖାଇବି ଆଉ ସେ ଜାଣି ବେ ତାଙ୍କ ଔଷଧ କାମ କରିଛି ସେଠୁ ସବୁତକ ଗିଜ ତାଙ୍କ ବିଆରେ ଭର୍ତି କରିଦେଲି ଭାଉଜ ପୁରାଶାନ୍ତି ହେଇଗଲେ ।ପିଙ୍କି ଭାଉଜ ମୋତେ ଯାବୁଡି ଧରି କହିଲେ ସତରେ କାଳିଆ ଆଜି ତମେ ମତେ ପୁରା ସନ୍ତୁଷ୍ଟ କରିଦେଲ ।

ଏମିତି ଗିହାଁ ମୁଁ କେବେ ଖାଇ ନ ଥିଲି । ମୁଁ କହିଲି ଯାହା କୁହ ଭାଉଜ ତମ ଭଳିଆ ମାଇକିନାକୁ ଗେହିଁ ମୁଁ ବି ଆଜି ବହୁତ ଖୁସି । ତମ ଗାଣ୍ଡି ଯେମିତି ହେଇଚି ନା ବାଣ୍ଡ ଆଉ ସମ୍ଭାଳି ପାରିବନି । ତମ ଦୁଧ ଆଉ ବିଆ ଗାଣ୍ଡି ଯେମିତି ହେଇଚି ଲାଗୁଚି ତମେ ବାହାହେଇନ । ସେ କହିଲେ ତମ ବାଣ୍ଡବି କମ ନୁହଁ । ଏମିତି ହେଉ ହେଉ ରାତି ପ୍ରାୟ ୪ଟା ହେଇଗଲା ସେଠୁ ଦୁହେଁ ଲଙ୍ଗଳା ହେଇ ଶୋଇଲୁ ସକାଳୁ ଭାଉଜ ଉଠି ଗାଧୋଇ ସାରି ମୋ ପାଇଁ ଜଳଖିଆ ବନେଇଲେ । ମୁଁ ଉଠି ଦେଖିଲି ଭାଉଜ ରୋଷେଇ କରୁଛନ୍ତି ।

ମୁଁ ଯାଇ ତାଙ୍କୁ ପଛପଟୁ ଯାବୁଡି ଧରିଲି ଆଉ ଭାଉଜଙ୍କ ଗାଉନ ତଳପଟୁ ଟେକି ଗାଣ୍ଡିକୁ ଚାଟିବାକୁ ଲାଗିଲି ଆଉ ଦୁଧକୁ ଦଳିବାକୁ ଲାଗିଲି । ସେଠୁ ଭାଉଜ ସମ୍ଭାଳି ନପାରି ପୁରା ଲଙ୍ଗଳା ହେଇପଡିଲେ ଆଉ ମୋତେ ବି ଲଙ୍ଗଳା କରିଦେଲେ ।କହିଲେ ଏଥର ଠିଆରେ ଗିହଁ ମୋତେ । ମୁଁ ଓଃ ଠିଆରେ ନଗେହି କଣ କିଏ ଏଭଳି ମାଲ ଛାଡି ପାରିବ ! ଆଉ ତାଙ୍କୁ ଠିଆରେ ଠିଆରେ ଗେହିଁଲି । ତାଙ୍କ ବିଆରୁ ଭସ ଭସ ହେଇ ପାଣି ବାହାରିବାକୁ ଲାଗିଲା ।

ଦେଖ, କୋମଳ ଭାଉଜଙ୍କ ଚଡି ଢିଲା କରିଦେଲି

ମୁଁ କହିଲି ସତରେ ତମ ବିଆରୁ ବହୁତ ପାଣି ବାହାରୁଚି । ଭାଉଜ କହିଲେ ତମ ଗିଜ ବାହାରିଲେ ମତେ ଦେବ ଖାଇବି । ମୁଁ ସେଠୁ ମୋ ବାହାରିବା ଟାଇମ୍ ଆସିଲା ମୁଁ ବିଆ ଭିତରୁ ବାଣ୍ଡକୁ ବାହାର କରି ଦେଲି । ଭାଉଜ ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ଧରି ଗିଜକୁ ଚାଟିବାକୁ ଲାଗିଲେ । ଦୁହେଁ ବାଥରୁମକୁ ଗଲୁ ଆଉ ମୋତେ ଭାଉଜ କହିଲେ ଆସ ଏକ ସାଥିରେ ଝାଡା ବସିବା । ସେଠୁ ତାଙ୍କ ଠିଆ ପାଇଖିନାରେ ସେ ମୋ ଆଡକୁ ଆଉ ମୁଁ ତାଙ୍କ ଆଡକୁ ମୁଂହ କରି ବସିଲୁ ।

ସାଙ୍ଗର ସ୍ତ୍ରୀକୁ ଗେହିଲି

ଭାଉଜ ମୋ ବାଣ୍ଡ ନେଇ ତାଙ୍କ ବିଆରେ ପୁରେଇ ନିଜ ଆଡୁ ଏକ ଧକା ଦେଲେ ଆଉ କହିଲେ ଏଥର ଝାଡା ହଗ । ସେଠୁ ଦୁହେଁ ଏମିତି ଝାଡା ବସିଲୁ ତାପରେ ସେ ମୋତେ ଛଚେଁଇଲେ ଆଉ ମୁଁ ବି ତାଙ୍କ ଗାଣ୍ଡିରେ ପାଣି ଢାଳି ତାଙ୍କ ଗାଣ୍ଡି ସଫା କରିଦେଲି । ଆଉ କହିଲି ଭାଉଜ ତମେ କି ଗାଣ୍ଡି କରିଛ । ତାପରେ ଦୁହେଁ ସାବୁନ ଲଗେଇ ଗାଧ ଗାଧି ହେଲୁ । ପିଙ୍କି ଭାଉଜ କହିଲେ ଏମିତି ଲଙ୍ଗଳା ହେଇ ମୁଁ ଯାଉଛି ଖାନା ବନେଇବି ଆଉ ତମେ ବି ଏମିତି ଲଙ୍ଗଳା ହେଇ ଟିଭି ଦେଖ ଦୁହେଁ ସାଥି ଖାଇବା । ତାପରେ ଯାଇ ତମେ ଯିବ ।

ମୁଁ ଟିଭି ଦେଖିବାରେ ଲାଗିଲି ଆଉ ଭାଉଜ ରୋଷେଇ କରିବାକୁ ଲାଗିଲେ । ତାପରେ କିଛି ସମୟ ପରେ ଭାଉଜ ଡାକିଲେ ଖାଇବା ପାଇଁ । ମୁଁ ଗଲି ଭାଉଜ ଖାଇବା ବାଢିଲେ ମୁଁ କହିଲି ଭାଉଜ ତମେ ଡାଇନିଂ ଟେବୁଲରେ ବସ ଆଉ ମୁଁ ଚେୟାରରେ ବସୁଛି । ସେ ବସିଲେ ମୁଁ ତାଙ୍କ ଦୁଇ ଗୋଡକୁ ଓସାରି କହିଲି ଭାଉଜ ଏଥର ଖୁଆଇ ଦିଅ ଆଉ ସେ ମତେ ଖୁଆଇଲେ ।ମୁଁ ଖାଉଥାଏ ଆଉ ବିଆକୁ ଚାଟୁ ଥାଏ ଭାଉଜ କହିଲେ ଓଃ କାଳିଆ କି ମଜା ।

ଏମିତି ଖାଉ ଖାଉ ତାଙ୍କ ବିଆରୁ ପାଣି ବୋହିବାକୁ ଲାଗିଲା ଆଉ ମୁଁ ସବୁତକ ପି ଦେଲି । ତା ପରେ ମୁଁ ତାଙ୍କୁ ଖୁଆଇଲି ସେ ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ଆଗପଛ କରି ଗିଜକୁ ବାହାର କରି ଖାଇଲେ । ସେଠୁ ଭାଉଜ କହିଲେ ହଉ ଚାଲ ଏଥର ମତେ ଠିଆ ଗିଁହ । ସେଠୁ ମୁଁ ତାଙ୍କୁ ଠିଆ ଗେଁହି ଗେଁହି ସବୁ ପାଣି ବାହାର କରିଦେଲି । ଏମିତି ତାଙ୍କୁ ତିନି ଦିନ ଯାଏ ଗେହିଁଥିଲି । ଏମିତି ମାସେ ପରେ ମତେ ଭାଉଜ କହିଲେ କାଳିଆ ମୁଁ ଏବେ ତମ ଆଡୁ ପେଟରେ ହେଇଚି । ମୁଁ ଏହା ଶୁଣି ବହୁତ ଖୁସି ହେଲି ଆଉ ତାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀ ଖୁଶିହେଲେ ।

ଏଠାରେ, ଆପଣଙ୍କ କାହାଣୀ ଓଡ଼ିଆରେ ଲେଖନ୍ତୁ

Visited 146 times, 1 visit(s) today

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *