ମାଉସୀ ଝିଅ [ ଟିକି ] ପୁରା ଲହୁଣୀଟା – ତା କଷି ବିଆ ଓଃ

odia sex story

ଏଇଟା ମୋର ସ୍କୁଲ ସମୟ ର କଥା 2016 ମସିହା । ମୋର ମ୍ୟାଟ୍ରିକ୍ ପରିକ୍ଷା ସରି ଥାଏ । ଆଗକୁ ବଡ ଛୁଟି ଥିବାରୁ ମୋ ଘର ବାଲା କହିଲେ ମଉସା ମାଉସୀ ଘର ପଟୁ ବୁଲି ଆସିବାକୁ। ଦୁର ସମ୍ପର୍କ ହେଲେ ବି ଆମ ପରିବାର ଓ ତାଙ୍କ ପରିବାର ଭିତରେ ଭଲ ଚାଲେ। ପର ଦିନ ସକାଳୁ ତାଙ୍କ ଘର କୁ ବାହାରି ପଡିଲି । ମୋତେ ଦେଖି ସମସ୍ତେ ଭାରି ଖୁସି ହେଲେ । ତାଙ୍କ ଝିଅ ଟିକି ମଧ୍ୟ ସେ ବର୍ଷ ମ୍ୟାଟ୍ରିକ୍ ପରିକ୍ଷା ଦେଇଥିଲା । ସମସ୍ତଙ୍କ ସହିତ ବସି ବେସ୍ କିଛି ସମୟ ଗପିଲି । 09:00 ବେଳ କୁ ମଉସା ଅଫିସ୍ ଯିବାକୁ ବାହାରି ପଡିଲେ ଆଉ କିଛି ସମୟ ପରେ ମାଉସୀ ମଧ୍ୟ ସ୍କୁଲ ଚାଲିଗଲେ। ଏବେ ଘରେ କେବଳ ମୁଁ ଓ ଟିକି ହିଁ ଥିଲୁ ।

କିଛି ସମୟ ବସି କଥା ହେଲୁ। ତାପରେ ମୁ ଡ୍ରେସ୍ ବଦଳେଇ ଅନ୍ୟ ରୁମ୍ କୁ ବିଶ୍ରାମ ନେବାକୁ ଗଲି ଓ ଟିକି ବି ତା ରୁମ କୁ ଚାଲି ଗଲା । ବିଛଣା ରେ କିଛି ସମୟ ଏପଟ ସେପଟ ହେଲି ତଥାପି ନିଦ ଆସିଲାନି । ଭାବିଲି ଟିଭି ଦେଖି ଟାଇମ୍ ପାସ୍ କରିବି ବୋଲି । ମୋ ରୁମ୍ ରୁ ବାହାରିଲି କିନ୍ତୁ କଣ ମନ ହେଲା କେଜାଣି ମୁଁ ଟିକି ରୁମ୍ କୁ ସିଧା ପସିଗଲି । ଯାହା ଦେଖିଲି ମୋ ଆଖି ବିଶ୍ୱାସ କରି ପାରିଲାନି । ଦେଖିଲି ଟିକି ପୁରାପୁରି ଲଙ୍ଗଳା ହୋଇ ଡ୍ରେସ୍ ଚେଞ୍ଜ କରୁଥିଲା । ସେ ମଧ୍ୟ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଯାଇଥିଲା ମୋତେ ହଠାତ୍ ଦେଖିକି । କିନ୍ତୁ ତାର 32 ସାଇଜିଆ ଦୁଧ ଓ ଗାଣ୍ଡି ଦେଖି ମୋ ବାଣ୍ଡ ଠିଆ ହୋଇ ଯାଇଥିଲା । ଖାଲି ପଦାକୁ ବାହାରିବ ବୋଲି ଫକ୍ ଫକ୍ ଡେଉଁ ଥିଲା । ମୋ ପତଳା ହାଫ୍ ପ୍ୟାଣ୍ଟ ବାଣ୍ଡ ଟିକୁ ସମ୍ଭାଳି ବାକୁ ସାମର୍ଥ୍ୟ ହରେଇ ସାରିଥିଲା । ଯାହା ଫଳ ରେ ମୋ ପ୍ୟାଣ୍ଟ ଗୋଟେ ଟେଣ୍ଟ ଆକାର ରେ ପରିଣତ ହୋଇ ଯାଇଥିଲା।

ଦେଖ, Binu Nanira Bia Chatili

ମୁଁ ଲକ୍ଷ କଲି ସେ ମଧ୍ୟ ମୋର ପ୍ୟାଣ୍ଟ ର ଅବସ୍ଥା ଦେଖି ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇ ଉଠିଲା । କିଛି ନ ଭାବି ମୁଁ ତା ପାଖକୁ ଚାଲି ଗଲି ଓ ତା ଫୁଙ୍ଗୁଳା ଦେହ ଉପରେ ହାତ ମାରିଦେଲି । ମୋ ସ୍ପର୍ଶ ପାଇ ସେ ବି ଆଉ ସମ୍ଭାଳି ପାରିଲାନି । ସାହସ କରି ତା ହାତକୁ ନେଇ ମୋ ବାଣ୍ଡ ଉପେର ରଖିଦେଲି । ସେ ବି ସାହସ ପାଇ ପ୍ୟାଣ୍ଟ ଉପରୁ ବାଣ୍ଡ ଟିକୁ ମୁଠା କଲା ଓ ପୁଣି ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ଚାହାଣି ରେ ମୋତେ ଅନେଇଲା । ବୋଧେ ପ୍ରଥମ ଥର ପାଇଁ ବାଣ୍ଡ ଧରିଥିଲା । ମୁଁ କହିଲି ତଳେ ବସି ବାଣ୍ଡକୁ ପ୍ୟାଣ୍ଟ ଭିତରୁ କାଢିବାକୁ । ସେ ଚଟାଣ ଉପେର ଆଣ୍ଠେଇ ପଡି ମୋ ପ୍ୟାଣ୍ଟ ଟିକୁ ଓହ୍ଲେଇଲା । ପଞ୍ଜୁରି ଭିତରୁ ବାହାରିଲା ପରି ବାଣ୍ଡ ଟି ଡେଇଁ ପଡିଲା ଓ କିଛି କ୍ଷଣ ଉପର ତଳ ହୋଇ ସାଶ୍ଟାଙ୍ଗ ହୋଇ ଠିଆ ହୋଇଗଲା । ଟିକି ମନ ଭରି ବାଣ୍ଡଟିକୁ ଦେଖିଲା । ବାଣ୍ଡ ଚାରି କଡରେ ଥିବା ମୋ ବାଳକୁ ଆଉଁସି ଦେଉଥିଲା । କେଜାଣି ତାର କଣ ମନ ହେଲା ବାଣ୍ଡ ଉପରେ ଗୋଟେ ଚୁମା ଦେଇଦେଲା । ମୋ ଦେହ କଣ ହେଇ ଗଲା ତାହା ଦେଖିକି ।

ମୁଁ ମୋ ବାଣ୍ଡ କୁ ତା ପାଟି ଭିତରେ ପୁରେଇ ଦେଲି । ସେ ବି ମନ ଆନନ୍ଦ ରେ ବାଣ୍ଡ ଟିକୁ ଆଇସ୍କ୍ରିମ ପରି ଶୋଷି ପକେଇଲା । ଓଃ କି ଆନନ୍ଦ । ମୁଁ ଧିରେ ଧିରେ ଟା ପାଟି କୁ ଗେହିଁବାକୁ ଲାଗିଲି । ସେ ବି ଆନନ୍ଦ ରେ ଆହୁରି ଜୋର୍ ରେ ଶୋଷି ଚାଲିଲା । ବେଳେ ବେଳେ ମୁଁ ଏତେ ଯୋରରେ ଧୋକା ମାରୁଥିଲି ଯେ ବାଣ୍ଡ ଟି ତା ତଣ୍ଟି ଭିତରକୁ ଚାଲି ଯାଉଥିଲା । ତାକୁ ଟିକେ ଅଡୁଆ ଲାଗୁଥିଲା କିନ୍ତୁ ମୋତେ ଭାରି ମଜା ଲାଗୁଥିଲା । କିଛି ସମୟ ପରେ ହଠାତ୍ ମୋର କିଛି କହିବା ପୁର୍ବରୁ ମେଞ୍ଚାଏ ବୀଯ୍ୟ ତା ପାଟି ଭିତରେ ପଚ୍ ପଚ୍ ହୋଇ ବିହାରି ଗଲା । ସେ ମଧ୍ୟ ଅଜାଣତରେ ଚାରି ପାଞ୍ଚ ଢୋକ ପି ଗଲା ବାକି ତକ ତା ଓଠ କୋଣ ରୁ ବାହାରି ଯାଉଥାଏ । ସେ କିନ୍ତୁ ଆଗ ଭଳି ବାଣ୍ଡ ଟିକୁ ଶୋଷି ଚାଲି ଥାଏ । ମୁଁ ତାକୁ ତଳୁ ଉଠେଇଲି ଓ ଏକ ସଫା କପଡା ଆଣି ତା ମୁହଁ କୁ ପୋଛି ସଫା କଲି ।

ଦେଖ, ପ୍ରେମିକା ବିଆର ଶୁଭାରମ୍ଭ କଲି

ସେ ମୋତେ କୁଣ୍ଢାଇ ଧରି ମୋ ଓଠ ରେ ଚୁମା ଦେଲା ପରେ ମୁଁ ବି ତା ତାକୁ ଚୁମା ଦେଲି । ଏକ ଲମ୍ବା ସମୟର ଚୁମ୍ୱନର  ଆଦାନ ପ୍ରଦାନ ଭିତରେ ମୁଁ ତା ଦୁଧ ଓ ଗାଣ୍ଡିକୁ ଦଳୁ ଥାଏ । ୟା ଭିତରେ ମୋ ବାଣ୍ଡ ଟି ପୁଣି ଥରେ ଗରମରେ ଠିଆ ହୋଇ ଯାଇଥିଲା । ତାକୁ ବେଡ୍ ଉପରେ ଶୋଇ ଦେଇ ବାଣ୍ଡ କୁ ନେଇ ତା ବିଆ ରେ ପୁରେଇ ଦେଲି ଓ ଗେହିଁବା ଆରମ୍ଭ କଲି । ରୁମ୍ ଟି ତାର ଓଃ ଆଃ ଓଃ ଆଃ ଓ ଫଟ୍ ଫଟ୍ ସବ୍ଦ ରେ କମ୍ପି ଉଠୁ ଥାଏ । ବେସ୍ କିଛି ସମୟ ପରେ ପୁଣି ଥରେ ମୋର ବୀର୍ଯ୍ୟ ବାହାରିଲା ଯାହାକୁ ତା ପେଟ ଉପରେ ବାହାର କଲି କିଛି ବୁନ୍ଦା ଉଡି ଯାଇ ତା ଦୁଧ ଉପରେ ବି ପଡିଲା । ତା ପରେ କିଛି ସମୟ ବିଛଣା ରେ ପଡି ରହି ନିଜ ନିଶ୍ୱାସ କୁ ସାମାନ୍ୟ କଲୁ । କାହାଣୀ ଟି କେମିତି ଲାଗିଲା କହିବ ।

Visited 50 times, 1 visit(s) today

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *