ମଣ୍ଡା ପିଠା ଭଳିଆ ନରମ – ଟିକିଲି ଦେହରେ କାମନା ନିଆଁ

odia sex story

ହାଏ ସଙ୍ଗମାନେ, ମୁଁ ରାଜ୍ । ଆପଣମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଆଉ ଗୋଟେ ନୂଆ ସେଇ ଆସିଛି ଯାହାର ନାୟିକା ଟିକିଲି ବହୁତ ସେକ୍ସୀ ଆଉ ହଟ ଝିଅ । ଦେଖିବାକୁ ଗୋଟେ ଗୁଁଠୁଣି ହାତୀ ଭଳି । ଟିକେ ହାଇଟ କମ ଆଉ ଫିଗର ୩୬-୩୨-୩୮ ଆଉ ବହୁତ ଦମଦାର ଝିଅ । ମୁଁ ମୋ ବିଷୟରେ ଟିକେ କହି ରଖେ, ମୁଁ ଦେଖିବାକୁ ଗୋରା ଆଉ ହାଇଟ ପାଞ୍ଚ ଫୁଟ ଦଶ ଇଞ୍ଚ । ଜିମ୍ ଯାଇ ଭଲ ବଡି ରଖିଛି । ସିକ୍ସ ପ୍ୟାକ ନଥିଲେ ବି ମୋର ବାୟଶେଫ ବହୁତ ବଡ଼ । ମୁଁ ଥରେ ମୋର ରିଲେଟିବ ଙ୍କ ଘରକୁ ଯାଇଥିଲି, ତାଙ୍କର କିଛି ପୂଜା ଥିଲା ହେଲେ ବହୁତ କମ୍ ଲୋକ ଆସିଥିଲେ । ସେଇଠି ମୁଁ ଟିକିଲିକୁ ପ୍ରଥମ ଥର ଦେଖିଲି । ସେ ମୋତେ ଦେଖି ନମସ୍କାର କଲା ଆଉ ଟିକେ ସ୍ମାଇଲ ଦେଲା ।

ତା ପରେ ମୁଁ ଟିକେ ରେସ୍ଟ ନେବା ପାଇଁ ବସିଥିଲି, ସେ ଆଣି କୋଲ୍ଡ ଡ୍ରିଂକ୍ସ ପଇବାକୁ ଦେଲା । ଟିକେ ଅଧିକ ସମୟ ନଇଁକି ରହିଲା ଯେମିତି ମୁଁ ତାର ଦୁଧକୁ ଦେଖି ପାରିବି । ମୁଁ ଦେଖିକି ଟିକେ ସ୍ମାଇଲ ଦେଲି, ସେ ବି ହସିଦେଇ ଗ୍ଳାସ୍ ନେଇ ଚାଲିଗଲା । ମୁଁ ତାଙ୍କ ବେଡ ରେ ଟିକେ ଶୋଇକି ଆରାମ କଲି । ଟିଭି ଚାଲୁଥାଏ ଆଉ ମୁଁ ମୋ ମୋବାଇଲରେ ଗୀତ ଦେଖୁଥାଏ । ସେ ଆସିକି ମୋ ପାଖରେ ବସିଲା, କହିଲା କଣ ଦେଖୁଛ କି? ମୁଁ କହିଲି ଏ ଗୀତ ଦେଖୁଛି । ସେ କହିଲା ମୋତେ ବି ଦେଖାଅ , ମୁଁ କହିଲି ହାଉ ଦେଖ । ତା ଭଉଣୀ ବି ଆସି ବସିଲା , ବେଡ ରେ ଜାଗା ନଥିଲା ସେ ଚେୟାରରେ ବସି ଦେଖିଲା ।

ଟିକିଲି କହିଲା ମୁଁ ଏଠି ଶୋଇ ପଡୁଛି ଦେଖିବାକୁ ସୁବିଧା ହେବ, ମୁଁ ହଁ କହିଲି । ମୁଁ ଭିତରେ ଶୋଇଲି ଟିକିଲି ମୋ ସାଇଡରେ ଶୋଇଲା । ତାର ଭଉଣୀ ଚେୟାରରେ ବସିଲା । ମୁଁ ତା ଭଉଣୀକୁ କହିଲି ଲାଇଟ୍ ବନ୍ଦ କରିଦେ ଭଲ ଦେଖାଯିବ । ସେ ଲାଇଟ୍ ବନ୍ଦ କରି ଆସିଲା । ମୁଁ ଗୋଟେ ପରେ ଗୋଟେ ଗୀତ ପ୍ଲେ କରି ଦେଖେଇଲି । ଟିକିଲି ମୋ ପାଖକୁ ଚିଟ୍ ହୋଇ ମୋ ଦେହକୁ ଲାଗି ଶୋଇଛି । କିଛି ସମୟ ପରେ ସେ କହିଲା, ଗୀତ ଭଲ ଲାଗୁନି ଆଉ କିଛି ଲଗାଅ । ଆପଣ ମାନେ ଜାଣି ପାରୁଥିବେ, ଫୋନ ଧରି ହାତକୁ ବେଣ୍ଡ କଲେ ମୋ କହୁଣି ତାର ଦୁଧରେ ଘଷି ହେଇଗଲା । ମୁଁ କିନ୍ତୁ ଜାଣିକି କରି ନଥିଲି । ତା ସଫ୍ଟ୍ ଦୁଧରେ କହୁଣି ବାଜି ମତେ ଟିକେ ଗରମ ଅନୁଭବ ହେଲା । ମତେ ଲାଗିଲା ସେ ଖରାପ ଭାବିଥିବ ଆଉ କହୁଣି ନ ବାଜୁ ବୋଲି ମୁଁ ଟିକେ ହାତକୁ ସାଇଡ କରି ମୋବାଇଲ୍ ଚଳେଇଲି । ଗୀତ ଚେଞ୍ଜ କରିବାକୁ ପୁଣି କହିଲା, ମୁଁ କଲି ହେଲେ ଏଥର ହାତ ବାଜିଲାନି । ଏମିତି ବହୁତ ଥର କହିଲା ଚେଞ୍ଜ କରିବାକୁ । ମତେ ଲାଗିଲା ଟୋକିର ଇଚ୍ଛା ଅଛି ମୁଁ ଖାଲି ମିଛରେ ଡରୁଛି ।

ସେ ଏବେ ଯେତେବେଳେ କହିଲା ଚେଞ୍ଜ କରିବାକୁ ମୁଁ କହୁଣୀରେ ତାର ଦୁଧକୁ ରଗଡି ଦେଲି । ସେ କିଛି ଟାଇମ ପରେ ପୁଣି କହିଲା , ମୁଁ ପୁଣି ତାର ଦୁଧକୁ କହୁଣୀରେ ରଗଡି ଦେଉଥିଲି ଏମିତି ବହୁତ ଥର ହେଲା । ତାର ଭଉଣୀ ଜାଣି ପାରୁ ନଥିଲା କାରଣ ଲାଇଟ୍ ବନ୍ଦ ଥିଲା । ତା ପରେ ତା ଭଉଣୀ ଉଠିକି ପଳେଇଲା, କହିଲା ତମେ ଦେଖ ମୁଁ ଯାଉଛି, ସେପଟେ କଣ ହେଉଛି ଯାଇ ଦେଖେ । ସେ ଗଲା ପରେ ଆଉ ଗୋଟେ ଛୋଟ ଛୁଆ ଆସି ସେ ଚେୟାରରେ ବସି ଦେଖିଲା । ମୁଁ ଟିକିଲି କୁ ଫୋନ ଧରିବାକୁ କହିଲି । ସେ ଧରିଲା ଆଉ ସେତେବେଳେ ସେ ଖାଲି ହସୁଥିଲା । ମୁଁ ଅନ୍ଧାରରେ ତା ଦୁଧକୁ ଜୋରେ ଧରି ପକେଇଲି । ସେ ଚମକି ପଡ଼ିଲା, ମୁଁ ପଚାରିଲି ଗୀତ କେମିତି ଲାଗୁଛି? ସେ କହିଲା ଭଲ ଲାଗୁଛି ।

ହେଲେ ଟିକେ ସାଉଣ୍ଡ କମିଗଲା କହିକି ହସିଦେଲା । ମୁଁ କହିଲି ରହ ସାଉଣ୍ଡ ବଢେଇ ଦଉଛି । ତାର ଦୁଧକୁ ଜୋରେ ଜୋରେ ଚିପିଲି । ସେ ଭିତରେ କିଛି ପିନ୍ଧି ନଥିଲା ଖାଲି ନାଇଟି । ବ୍ରା ନଥିଲା, ତାର ପତଳା ନାଇଟିରୁ ଦୁଧର ମାଂସକୁ ଅନୁଭବ କଲି ଟିକେ ଗରମ ଲାଗୁଥିଲା । କିନ୍ତୁ ପୁରା ଟାଇଟି ଥିଲା ମୋତେ ଲାଗିଲା ଏ ଦୁଧରେ କାହା ମୁହଁରେ ବାଡ଼େଇଲେ ତା ଦାନ୍ତ ଭାଙ୍ଗିଯିବ । ମୁଁ ବହୁତ ଚିପିଲି । ତାକୁ ଡ୍ରେସ୍ ଭିତରେ ହାତ ପୁରେଇବାକୁ କହିଲି ହେଲେ ସେ ମନ କଲା । କହିଲା ଛୁଆଟା ଅଛି ଆମେ ପରେ କରିବା । ମୁଁ ପୁରା ଗରମ ହେଇକି ଥିଲି ଆଉ ସେ ବି । ମୁଁ ଭାବିଲି କିଛି ନ କରି ଛାଡିଦେଲେ ଟୋକୀ ଭାବିବ ୟାକୁ କିଛି ଜଣନାହିଁ ବୋଧେ । ଆଉ ଦବକି ନା , ମୁଁ ତା କାନରେ କହିଲି ତଳେ ହାତ ମାରିବି ? ସେ କହିଲା ତମ ଇଚ୍ଛା । କିନ୍ତୁ ଛୁଆ ଯେମିତି ଜାଣି ନପାରେ ।

ମୁଁ ତାର ନାଇଟିକୁ ପୁରା ଅଣ୍ଟା ପର୍ଯନ୍ତ ଟେକିଦେଲି । ତା ପ୍ୟାଣ୍ଟି ଉପରେ ହାତ ମାରିଲି, ବହୁତ ଗରମ ଲାଗୁଥିଲା ଆଉ ଟିକେ ଫୁଲିକି ଥିଲା । ତା ପ୍ୟାଣ୍ଟି ଉପରୁ ବିଆ ଫାଙ୍କାକୁ ମୁଁ ଅନୁଭବ କଲି । ତା କଣାରେ ଆଙ୍ଗୁଠି ପୁରେଇବାକୁ ପଚାରିଲି ସେ ମୋ କାନରେ କହିଲା କେବେ ପୁରେଇନି ଟିକେ ଆସ୍ତେ କରିବ । ମୁଁ ପ୍ୟାଣ୍ଟି ଭିତରେ ହାତ ପୁରେଇ ଆଗ ଫିଲ କଲି । ପୁରା ପାହାଡ ମଝିରେ ଝରଣା ଥିଲା ଭଳି ଲାଗିଲା । ମୁଁ ତା ବିଆର ବାଳକୁ ଧରି ଟାଣିଲି, ସେତେବେଳକୁ ସେ ମୋ ପ୍ୟାଣ୍ଟ ଭିତରେ ହାତ ପୁରେଇ ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ଧରି ସାରିଲାଣି । ମୁଁ ତା ବିଆରେ ଗୋଟେ ଆଙ୍ଗୁଠି ପୁରେଇଲି ହେଲେ ପଶିଲାଣି । ତା ପାଟିରେ ହାତ ଦେଖେଇଲି ସେ ପୁଳାଏ ଛେପ ଦେଲା । ମୁଁ ତା ବିଆରେ ପୁଣି ଆଙ୍ଗୁଠି ପୁରେଇ ଧୀରେ ଧୀରେ ଫିଙ୍ଗରିଙ୍ଗ କଲି । ସେ ମୋ କାନରେ କହିଲା ଆଉ ଟିକେ ଜୋରେ କର ଆଉ ମୁଁ ଜୋରେ ଜୋରେ କଲି । ସେ ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ଧରି ହଲେଇଲା । ମୁଁ ଫୋନ ବନ୍ଦ କରିଦେଲି ସେ ଛୁଆ ବି ପଳେଇଲା । ମୁଁ ଜୋରେ ଜୋରେ ଆଙ୍ଗୁଠି ପୁରେଇ ହଲେଇଲି ସେ ବି ମୋ ବାଣ୍ଡରେ ଖେଳୁ ଥିଲା । ମୁଁ ଟିକେ ଆଙ୍ଗୁଠି ମାରିବା ବନ୍ଦ କରିଦେଲି ।

ସେ ଆଉ କଣ୍ଟ୍ରୋଲ କରି ନପାରି ତା ଗାଣ୍ଡିକୁ ଟେକିଲା ଆଉ ପକେଇଲା । ସେ ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ଜୋର କରି ଧରିଲା ଆଉ ଚିପି ଚିପି କହିଲା ଆଉ ଟିକେ କରିଦିଅ ନହେଲେ ମୁଁ ମାରିଯିବି । ମୁଁ କହିଲି ମୁଁ ଆଉ କରି ପରିବିନି ମମୋ ହାତ କାଟୁଛି । ସେ ମୋ ଗୋଡ ଧରି କହିଲା ପ୍ଳିଜ ଟିକେ ଦୟା କର, ନହେଲେ ମୁଁ ମାରିଯିବି । ମୁଁ କହିଲି ମତେ ଯଦି ଗେହିବାକୁ ଦବୁ ତାହାଲେ କରିବି । ସେ ପୁଣି ମମୋ ଗୋଡ ଧରି କହିଲା ଆଜି ନୁହଁ ବହୁତ ଲୋକ ଅଛନ୍ତି, ପରେ କେବେ କହିଲେ ଦେବି । ମତେ ବି ଟିକେ ଦୟା ଲାଗିଲା ମୁଁ କହିଲି ଆଉ କରି ପରିବିନି । ମୋ ହାତ ଦରଜ ହେଲାଣି କହିବ ଯଦି ଚାଟିଦେବି । ସେ କହିଲା ତମକୁ ଯଦି ଅସନା ନ ଲାଗିବ ଯାହା ଇଚ୍ଛା କର, ମୋର ପାଣି ବାହାର କର ନହେଲେ ମୁଁ ମାରିଯିବି । ମୁଁ ଟିକେ କବାଟ ଆଉଜେଇ ଦେଇ ଗଲି ଆଉ ତା ପ୍ୟାଣ୍ଟିକୁ ଖୋଲି ଫୋପାଡି ଦେଲି । ସେ ଗୋଡ ମେଲେଇ ହେଇ ଶୋଇଲା ଆଉ ମୁଁ ତା ଜଙ୍ଘକୁ ଧରି ତା ବିଆରେ ମୁହଁ ଲଗେଇଲି । ମୋତେ ବହୁତ ସେକ୍ସ ନିଶା ଚଢି ଯାଇଥିଲା ।

ତା ବିଆକୁ ମେଲା କରି ଚାଟିଲି । ଆମ୍ବୁଲ ଚାଟିଲା ଭଳି ଜିଭ ପୁରେଇ ତା ଭିତର ରସକୁ ଚାଟିଲି । ବିଆକୁ ମେଲା କରି ସେଣ୍ଟି ଭିତରଟା ଚୁଚୁମିଲି । ସେ ମୋ ମୁଣ୍ଡକୁ ଜୋରେ ତା ବିଆ ଉପରେ ଚାପି ଧରିଲା ଆଉ କହିଲା ମୁହଁ ଜମା ଖସାଅ ନାହି । ମୁଁ ଜୋରେ ଜୋରେ ତା ବିଆର ରସକୁ ସୋସାଡ଼ିଲି । କିଛି ସମୟ ଚାଟିବା ପରେ ସେ ବିଆରୁ ଗରମ ପାଣି ଛାଡିଲା । ମୁଁ ତା ବିଆକୁ ଓଠରେ କାମୁଡ଼ି ଧରିଲି, ସେ ଯେତେ ମୋ ମୁହଁ ଭିଡ଼ିଲେ ବି ମୁଁ ବାହାର କଲିନୀ । ୨-୩ ଥର ପାଣି ଛାଡ଼ିବା ପରେ ଏମିତି ତା ବିଆକୁ ଉଠେଇଲା ପକେଇଲା ।

ତଥାପି ମୋ ମୁହଁ କୁ ବାହାର କଲିନୀ । ମୁଁ ଭଲକି ରସକୁ ଶୋଷିବା ପରେ ମୁହଁ ବାହାର କଲି ଆଉ ସେ ମଲାଙ୍କ ଭଳି ପଡ଼ି ରହିଲା । ମୁଁ କହିଲି ମୋର ଟିକେ ହଲେଇ ବାହାର କର, ସେ କହିଲା ଆଉ ମୋର ବଳ ନାହିଁ ।  ଯଦି ପାରୁଛ ମୋ ପାଟିରେ ପୁରେଇ ଦିଅ । ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ସେ ପାଟିରେ ପୁରେଇ କିଛି ସମୟ ଚୁଚୁମିଲା ଆଉ କହିଲା ମୁଁ ଆଉ ପାରିବିନି । ସେତିକି ହଲେଇ ମୋ ପାଟିକୁ ଦେଇଦିଅ । ମତେ ବି ଦୟା ଲାଗିଲା ମୁଁ ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ତା ପାଟିରେ ପୁରେଇ ହଲେଇବାକୁ ଲାଗିଲି ଆଉ ମୋର ପାଣି ବାହାରି ଗଲା । ତା ପାଟିରେ ସବୁ ରସ ଛାଡିଦେଲି ସେ ସବୁ ପିଦେଲା । ଆଉ କିସ କରିବାକୁ ଇଚ୍ଛା ହେଲାନି ଅସନା ଲାଗୁଥିଲା । ମୁଁ ତା ମୁଣ୍ଡରେ ଗୋଟେ ଚୁମା ଦେଲି ତାର ଦୁଧକୁ ଟିକେ ଜୋରେ ଧରିଲି । ଉଠିକି ବାହାରକୁ ଆସିବା ପାଇଁ ବହରିଲି । ସେ ମୋ ହାତକୁ ଧରି କହିଲା ତମେ ବହୁତ ଭଲ ଯେତେବେଳେ ଇଚ୍ଛା କରିପାରିବ ।

ମୁଁ ତା ମୁଣ୍ଡକୁ ଆଉଁସି ଦେଇ କହିଲି , ତୁ ଏବେ ଥକି ଯାଇଛୁ ଆଉ କେବେ କରିବି । ତାକୁ ଗୋଟେ ବେଡ଼ସିଟ୍ ଘୋଡ଼େଇ ଦେଲି ଆଉ ସେ ଶୋଇ ପଡ଼ିଲା । ମୁଁ ବାହାରକୁ ଆସି ଟିକେ ମାର୍କେଟ ଆଡ଼େ ବୁଲିବାକୁ ଗଲି । ଗୋଟେ ସିଗାରେଟ ଟାଣି କିଛି ସମୟ ପରେ ଫେରିଲି । ଘରକୁ ଆସି ଦେଖିଲି ସେ ବସି ସମସ୍ତଙ୍କ ସହ କଥା ହେଉଥିଲା । ମତେ ଦେଖି ସ୍ମାଇଲ ଦେଲା ଆଉ କହିଲା ତମେ କୁଆଡେ ଯାଇଥିଲ ସମସ୍ତେ ଖୋଜୁଛନ୍ତି । ତା ଆଖିରେ ତାର ଖୁସି ଦେଖି ପରିଲି । Next Part ରେ ଆହୁରି Interesting ଷ୍ଟୋରୀ ଅଛି କମେଣ୍ଟ କରି ଜଣାଇଲେ କହିବି ।

Visited 40 times, 1 visit(s) today

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *