ଭାଇର ଶାଳୀକୁ ଗେହିଲି – ନୁନି ଢୁକିଲାନି ବିଆରେ

odia sex story

ମୋ ନା ରବି, ମୁଁ ପ୍ରତେକ ଦିନ ସେକ୍ସ ଷ୍ଟୋରୀ ପଢେ ଆଉ ନିଜ ବାଣ୍ଡକୁ ହଲେ । ମୁଁ ବେଶୀ ସମୟ ନ ନେଇ ସିଧା ଷ୍ଟୋରୀ କୁ ଯାଉଛି, ଏହି କାହାଣୀର ନାୟିକା ହେଲା ମୋ ଭାଇର ହେବାକୁ ଥିବା ଶାଳୀ ବିଷୟରେ ତା ଶାଳୀର ନାମ ରଶ୍ମି (ଛଦ୍ମ ନାମ) ଦିନକର ଘଟଣା, ମୁଁ ଭୁବନେଶ୍ୱରରେ ଜବ କରେ । ରଶ୍ମି ଆସିଥିଲା ଗାଁ ରୁ ଗୋଟିଏ କମ୍ପାନୀରେ ଇଣ୍ଟର୍ଭ ଦେବାକୁ । Interviw ସରୁ ସରୁ ପାଞ୍ଚଟା ବାଜିଗଲା ଆଉ ଗାଁ କୁ ଯିବାକୁ ବସ ନାହିଁ । ତେଣୁ ରଶ୍ମି ମୋ ପାଖରେ ରହିଲା ।

ମୁଁ ତାକୁ ନେଇକି ଗୋଟିଏ oye ହୋଟେଲ ରେ ରହିଲୁ । ମୁଁ ତାର ସାଇଜି କହି ଦେବା ଠିକି ହେବ , ତାର ଦୁଧ ଆଉ ଗାଣ୍ଡି 32-34-36 ହେବ ପାତିଳି ହେବ । କିନ୍ତୁ ଦୁଧ ଖଣ୍ଡେ ରଖିଛି । ଆମେ ଦୁହେଁ ଖାଇବା ସରିଲା ପରେ ଶୋଇବାକୁ ଗଲୁ । ସିଏ ଡ୍ରେସ ଚେଞ୍ଜ କରିଆସିଲା, ଗୋଟାଏ ଛୋଟ ମିନି ସ୍କଟ ପିନ୍ଧିଥିଲା । ତାକୁ ଦେଖିକି ମୋ ବାଣ୍ଡ ପୁରା ଛିଡା ହେଇଗଲା । ସିଏ ଆସି ମୋ ପାଖରେ ଶୋଇଲା

କିଛି ଟାଇମି ଗଲା ପରେ ମୋ ଉପରେ ହାତ ପକେଇଲା ମୋ ଦେହେ କଣ ହେଇଗଲାଣି । ମୁଁ କିଛି କହିଲି ନାହିଁ । କିଛି ସମୟ ଗଲା ପରେ ମୋର ସାହସ ବଢ଼ି ଗଲା । ମୁଁ ସିଧା ତା ଦୁଧ ଉପରେ ହାତ ରଖିଲି ସିଏ କିଛି କହିଲା ନାହିଁ, ମୁଁ ସିଧା ତା ଦୁଧକୁ ଚିପି ଚାଲିଲି । ଗୋଟିଏ ଦୁଧକୁ ଚିପି ଚାଲିଲି ଆଉ ଗୋଟିଏ ଦୁଧକୁ ଖାଇଚାଲିଲି । ଇଆରୀ ଭିତରେ ମୋ 8 ଇଞ୍ଚର ବାଣ୍ଡ ପୁରା ଟାଣ ହେଇଗଲାଣି ।

ମୁଁ ଆଉ ସମୟ କୁ ଅପେକ୍ଷା ନ କରି ସିଧା ତା ବୀଆକୁ ଚାଟିଲି କି ମଜା ଲାଗିଲା । ତା ଭିତରେ ସିଏ ଝଡି ଗଲା । ସିଏ ବାଣ୍ଡକୁ ଚାଟିଲା କି ମଜା ଲାଗିଲା ପୁରା ଆଇସିକ୍ରିମ ଭଳି । ମୁଁ ଡେରି ନ କରି ସିଧା ତା ବିଆରେ ବାଣ୍ଡ ପୁରେଇଲି । ତା ପରେ କଣ ହେଲା ସେକେଣ୍ଡ ପାର୍ଟରେ କହିବି । ଯଉ ଝିଅ ମାନେ ଆଉ ଭାଉଜ ମାନେ ଗିଁହା ଖାଇବାକୁ ଚାଁହୁଚନ୍ତି ମୋତେ email କର । ମୁଁ ମୋ whatsapp number ଦେବି ସେକ୍ସ ଚାର୍ଟ ପାଇଁ ବହୁତ ସୁଖ ଦେବି । ସ୍ୱର୍ଗ ସୁଖ ଠାରୁ ଅଧିକ ।

Visited 25 times, 1 visit(s) today

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *