ବୋଉ ମୋ ସାଙ୍ଗକୁ ଘଇତା ଭାବିକି ଗେହି ଚାଲିଛି : ରାତି ଅଧାରେ ଜାଣି ପାରିଲାନି

odia sex story

ମୋ ନା ପ୍ରଦୀପ ମୁଁ ଖୋର୍ଦ୍ଧାରେ ରହେ । ଆମ ଘରେ ମୋ ବାପା ଆଉ ବୋଉ ରହନ୍ତି । ମୋ ବୋଉ ଗୋଟେ sexy ମାଇକିନା ଅଟେ । ମୋ ବୋଉ ନାଁ ସୀତା, ଏକଦମ ଗୋରା ଆଉ ମାଂସଳିଆ ଶରୀର । ଦୁଧ 40 ଆଉ ଗାଣ୍ଡି 42 ହବ ସେ ଯେତେବେଳେ ଚାଲେ ଦୁଧ ଆଉ ଗାଣ୍ଡି ଦୋହଲୁଥାଏ । ଆମ ଘରେ ବାଥରୁମ ନାହିଁ ସେଥିପାଇଁ ଆମ ଘରେ ବାହାରକୁ ଯାଆନ୍ତି ଝାଡା ବସିବାପାଇଁ । ଝାଡ଼ା ପଡିଆରେ ଟିକି ଟିକି ଜଙ୍ଗଲ ଥିଲା ।

ସେତେବେଳେ ଟୋକା ମାନେ ଝାଡା ପଡିଆରେ ଲୁଚିକିରହନ୍ତି ଆଉ ଝାଡା ଆସୁଥିବା ସ୍ତ୍ରୀଲୋକଙ୍କ ବିଆ ଗାଣ୍ଡି ଦେଖି ତାଙ୍କୁ ବାଣ୍ଡକୁ ହଲାନ୍ତି । ମୁଁ ମଧ୍ୟ ଝାଡା ଆସୁଥିବା ମାଇକିନାଙ୍କ ବିଆ ଦେଖି ବାଣ୍ଡକୁ ହଲାଏ । ଗୋଟେ ଦିନର ଘଟଣା ମୁଁ ସକାଳୁ ଝାଡା ଯାଇଥାଏ । ମୁଁ ଅପେକ୍ଷା କଲି କୋଉ ମାଇକିନା ଆସିବ ତା ବିଆ ଦେଖି ବାଣ୍ଡକୁ ହଲେଇବି । ହେଲେ 10ମିନିଟ ହେଲା କିନ୍ତୁ କେହି ଆସିଲେ ନାହିଁ ତ ମୁଁ ପଡିଆ ଭିତରେ ଥିବା ଗଛତଳେ ବସିଲି ।

ଠିକ ଏତିକି ବେଳେ କିଛି ଦୂରରେ 3 ଟା ଟୋକାଙ୍କ ପାଟି ଶୁଭାଗଲା । ମୁଁ ସେପଟକୁ ଗଲି ଦେଖିଲି ସେ 3ଜଣ ଟୋକା ଆମ ସାହି ଘରପାଖ ରାମ, ସନିଆ ଆଉ କାଳିଆ ଥିଲେ । ସେମାନେ କାହାକୁ ଦେଖି ଗୋଟେ ବାଣ୍ଡକୁ ହଲାଉଥାନ୍ତି । ମୁଁ ଟିକେ ଠିକରେ ଦେଖିବା ବେଳକୁ ସେ ମୋ ବୋଉଥିଲା ଯେ ଝାଡା ବସିବାକୁ ଆସିଥିଲା ।

ମୋ ମୁଣ୍ଡ ବୁଲାଇଦେଲା କି ମୋ ବୋଉକୁ ଦେଖି ଏମାନେ ନିଜ ବାଣ୍ଡକୁ ହଲାଉଥାନ୍ତି । ମୁଁ ଟିକେ ଚୁପ ରହି ଦେଖିଲି ଏମାନେ କଣ କରୁଛନ୍ତି । ସେମାନଙ୍କ ଭିତରୁ ରାମ କହୁଥାଏ ଦେଖବେ ରାଣ୍ଡି ମାଇକିନାର ବଡ଼ବଡ଼ ଗାଣ୍ଡି ଆଉ sexy ବିଆକୁ କେମିତି ହେଇଛି । କାଳିଆ କହୁଥାଏ ଏତ ଆମ ସାହିର ପ୍ରଦୀପର ବୋଉ ସନିଆ କହିଲା ଏତେ hot ମାଲ ଆମ ସାହିରେ ଥିଲା, ମୁଁ ଜାଣିନଥିଲି ମତେ ଯଦି ଚାନ୍ସ ମିଳେ ଆ ବିଆ ମେଲା କରିଦେବି ରାଣ୍ଡିର ।

ସନିଆ ପୁଣି କହିଲା ଶଳା ପ୍ରଦୀପ ତ ବହୁତ lucky କଣ ଗିଁହାଳିଆ ମା ପାଇଛି ବେ । ମୁଁ ମାକୁ ଦେଖିଲା ବେଳକୁ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହେଇଗଲି ମାର ବୟସ 40 ହବ କିନ୍ତୁ ତା ଗାଣ୍ଡି ଏତେ ମୋଟା ମୋଟା ଆଃ କି ବିଆ ଲୋ ମୋ ବୋଉର । ବୋଉ ଝାଡା ଵସିଲାବେଳେ ତା ଗାଣ୍ଡିକୁ ପୁରା ମେଲେଇ ବସିଥାଏ । ତା ବିଆରେ ପ୍ରବଳ ବାଳଥାଏ । ତାପରେ ସେମାନେ ଵୋଉକୁ ଦେଖି ତାଙ୍କ ବାଣ୍ଡକୁ ହଲେଇଲେ । କିଛି ସମୟରେ ପରେ ବୋଉ ପଳାଇଗଲା ।

ଠିକ ଏହି ସମୟରେ କାଳିଆ ମତେ ଦେଖିଦେଲା ଆଉ ତା ସାଙ୍ଗକୁ ନେଇ ମୋ ପାଖକୁ ଆସିଲା । ତାଙ୍କୁ ଦେଖି ମୁଁ ପଳାଉଥିଲି କିନ୍ତୁ ସନିଆ କହିଲା କଣ କରୁଛୁ କିରେ ଏଠି । ମୁଁ କହିଲି କିଛି ନୁହଁ ଏମିତି ଝାଡା ବସିବାକୁ ଆସିଥିଲି । ସନିଆ କହିଲା ହଉ ତାକୁ ଛାଡ ସେ ଯାଉ । ତାପରେ ମୁଁ ଘରକୁ ପଳାଇ ଆସିଲି । ତାପର ଦିନ ମୁଁ ପୁଣି ଗଲି ଝାଡା ପଡିଆକୁ ସେଠି ଗୋଟେ ମାଇକିନା ଝାଡା ବସୁଥିଲା । ମୁଁ ବାଣ୍ଡକୁ ହଲାଉଥାଏ ତାକୁ ଦେଖିକି ।

କିଛି ସମୟରେ ପରେ ମୋ ବାଣ୍ଡରୁ ପାଣି ବାହାରି ଗଲା ଆଉ ସେ ମାଇକିନା ଭି ସେଠୁ ଯାଇ ସାରିଥିଲା ଏତିକିବେଳେ ସନିଆ ମୋ ପଛପଟ ବୁଦାରୁ ବାହାରିଲା । ମୁଁ ତାକୁ ଦେଖି ଡରିଗଲି ଆଉ ସେଠୁ ପଳାଇବାକୁ ଚେଷ୍ଟାକଲି କିନ୍ତୁ ସେ ମତେ ଅଟକାଇ କହିଲା କି ତୁ ଏଠି ଯାହା କରୁଥିଲୁ, ମୁଁ ମୋବଇଲରେ ରେକର୍ଡ କରିଛି ତାପରେ ସେ ମୋତେ ଭିଡ଼ିଓ ଦେଖାଇଲା । ମୁଁ ପୁରା ଡ଼ରିଗଲି ଆଉ କହିଲି ତୁ ଯାହା କହିବୁ ମୁଁ କରିବି କିନ୍ତୁ ଭିଡ଼ିଓ କାଟି ଦେ ।

ସେ କହିଲା ମୁଁ ତୋ ବୋଉକୁ ଗେହିଁବାକୁ ଚାହୁଁଚି ତୋ ବୋଉର ବିଆରେ ଗେହିବାକୁ ଦେଇଦେ ମୁଁ ଭିଡ଼ିଓ କାଟି ଦେବି । ମୁଁ ମନା କଲି ସେ କହିଲା ତାହେଲେ ମୁଁ ସମସ୍ତଙ୍କୁ ଏଭିଡ଼ିଓ ଦେଖାଇଦେବି ଆଉ କହିବି ଏ ଟୋକା ଏଠି ଆସି ମାଈକିନାଙ୍କୁ ଦେଖି ହଲଉଛି । ତାପରେ କଣ ହବ ତୁ ଜାଣିଛୁ ତମ ପରିବାର ଘରୁ ବାହାରି ପାରିବନି । ମୁଁ ଡରିଗଲି ଆଉ କହିଲି ହଉ କିନ୍ତୁ ବୋଉ ରାଜି ହବନି । ସେକହିଲା ମୁଁ ସେକଥା ବୁଝିବି ତୁ ମୋତେ କହ ତୋ ବାପା କେତେବେଳେ ଘରକୁ ଆସନ୍ତି ।

ତାପରେ ମୁଁ କହିଲି ବାପା ଅନ୍ୟ ସହରକୁ ଯାହାନ୍ତି ଆଉ ରାତିରେ ଆସନ୍ତି ଯେତେବେଳେ ସେ ନ ଆସନ୍ତି ମୋତେ phone କରି କହିଦିଅନ୍ତି ସେ ଆସିବେ କି ନାହିଁ । ତାପରେ ସନିଆ କହିଲା ହଉ ଯେତେବେଳେ ତୋ ବାପା ରାତିରେ ଘରକୁ ଆସିବେନି ମତେ phone କରିବୁ । ତାପରେ ସେ ମୋତେ ତା phone ନମ୍ବର ଦେଲା ଆଉ କହିଲା ଜଲଦି call କରିବୁ । ତାପରେ ମୁଁ ସେଠୁ ପଳାଇ ଆସିଲି ।

3,4 ଦିନ ଗଲା ହଟାତ ରାତି 7 ହବ ବାପାଙ୍କର phone ଆସିଲା ସେ କହିଲେ ମୁଁ ଆଜି ଘରକୁ ଆସିବିନି 2 ଦିନ ପରେ ଯିବି ।

ମୁଁ ଏକଥା ଶୁଣି ଖୁସି ହୋଇଗଲି ଆଉ phone କାଟିଦେଲି । ତାପରେ ମୁଁ ସନିଆକୁ phone କରି ତାକୁ ସବୁ କଥା କହିଲି ସେ କହିଲା ରହ ମୁଁ ଯାଉଛି ତମ ଘରକୁ ତୁ ଗୋଟେ କାମ କର ତମ ଛାତ କବାଟ ଖୋଲା ରଖିଥିବୁ । ମୁଁ କହିଲି ହଉ ତାପରେ ସନିଆ କିଛି ସମୟପରେ ଆସିଲା, ମୋ ରୁମରେ ଚୁପଚାପ ପଶିଗଲା ଆଉ କହିଲା ଏ ମେଡ଼ିସିନକୁ ତୋ ବୋଉ ଖାଇବାରେ ପକେଇଦେବୁ । ମୁଁ ପଚାରିଲି ଏଟା କୋଉ ମେଡ଼ିସିନ ସେ କହିଲା ଏଟା viagra tablet ଆକୁ ଖାଇଲେ ତୋ ବୋଉ ସେକ୍ସ ପାଇଁ ପାଗଳ ହେଇଯିବ ଆଉ ତା ବିଆରେ ବହୁତ ଗଲୁ ହବ ।

ତାପରେ ମୁଁ ରୁମରୁ ବାହାରି ବୋଉ ଖାଇବାରେ ଲୁଚେଇକି ସେ ମେଡ଼ିସିନ ମିଶାଇଦେଲି । ତାପରେ ଆମେ ଖାଇବା ସାରି ନିଜ ନିଜ ରୁମକୁ ଗଲୁ ଶୋଇବାକୁ । ତାପରେ 12.15 ହବ ସନିଆ ବୋଉ ରୁମକୁ ଗଲା ଆଉ ବୋଉ କରରେ ଶୋଇପଡିଲା । ମୁଁ ଆମ ଝରକାରେ ଦେଖୁଥାଏ ରୁମରେ ଗୋଟେ zero power bulb ଲାଗିଥାଏ । ଆଉ ଟିକେ ଟିକେ ଦେଖା ଯାଉଥାଏ କିନ୍ତୁ ସ୍ପଷ୍ଟ ମୁହଁ ଦେଖା ଯାଉନଥାଏ । ସେ ନିଜ pant ଆଉ shirt କାଢ଼ିଦେଲା ଆଉ ପୁରା ନଙ୍ଗଳା ହେଇଗଲା ସେ ଭିତରେ କିଛି ପିନ୍ଧିନଥିଲା । ସେ ଧୀରେ ଧୀରେ ବୋଉ ଦୁଧ ଉପରକୁ ନେଇଗଲା ସେତେବେଳେ ଗାଁର ସ୍ତ୍ରୀଲୋକ ଶୋଇଲା ବେଳେ ଭିତରେ କିଛି ପିନ୍ଧୁନଥିଲେ ।

ବୋଉ କେବଳ ଗୋଟେ ଶାଢ଼ୀ ପିନ୍ଧିଥିଲା । ସେ ବୋଉ ଦୁଧକୁ ଶାଢ଼ୀ ବାହାରକୁ ବାହାର କରିଦେଲା ବୋଉ ସିଧା ଶୋଇଥିବାରୁ ତା ଦୁଧ ଦିଟା ଦୀପଟକୁ ଓହଳୁଥାଏ ସନିଆ ବୋଉର ଦୁଧକୁ ଚୁଚୁମିବାକୁ ଲାଗିଲା ଆଉ ଚିପିବାକୁ ଲାଗିଲା ତାପରେ ସେ ବୋଉ ଗୋଡକୁ ମେଲାଇଦେଲା ଆଉ ଶାଢୀକୁ ଆଣ୍ଠୁ ଉପରକୁ ଟେକିବାକୁ ଲାଗିଲା ହଠାତ ବୋଉ ହଲିବାକୁ ଲାଗିଲା । ସନିଆ ଟିକେ ରହିଲା ହଠାତ ବୋଉ ସନିଆର ବାଣ୍ଡକୁ ଧରିଦେଲା ଆଉ ହଲେଇବାକୁ ଲାଗିଲା । ମୁଁ ଆଉ ସନିଆ ଟିକେ ଚମକି ପଡ଼ିଲୁ । ତାପରେ ବୋଉ କହିଲା ହେଇଟି ତମେ ଆସିଗଲ ମୋ ବିଆରେ ଆଜି ବହୁତ ଗଲୁ ହଉଚି ଟିକେ ବାଣ୍ଡକୁ ପୁରାଇ ମୋ ଗଲୁ ମାରିଦିଅ ।

ତାପରେ ବୋଉ ସନିଆର ବାଣ୍ଡକୁ ଆଗପଛ କରୁଥାଏ ହଠାତ୍ ସେ ଟିକେ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇ ପଚାରିଲା ତମ ବାଣ୍ଡ ଆଗ ଅପେକ୍ଷା ଅଧିକ ବଡ ଆଉ ମୋଟା ଲାଗୁଚି ବୋଧେ ଆଜି ତମେ full mood ରେ ଅଛ । ମୋ ବୋଉ ମେଡ଼ିସିନ ଖାଇ ପୁରା ସେକ୍ସ mood ରେ ଆସି ଯାଇଥିଲା ନିଜ ସ୍ୱାମୀ କିଏ ବୋଲି ସେ ଜାଣି ପାରୁନଥାଏ । ମୋ ବୋଉ ଏବେ ସନିଆ ଉପରକୁ ଆସି ସନିଆ ବାଣ୍ଡକୁ ଚୁଚୁମିଥାଏ । ଏହା ଦେଖି ମୁଁ ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ହଲାଉଥାଏ । ସନିଆ ମଧ୍ୟ full ମଜା ନେଉଥାଏ ଆଉ ବୋଉ ମୁଣ୍ଡକୁ ଧରି ଆଗପଛ କରୁଥାଏ ।

ତାପରେ ବୋଉ ଗୋଡ଼ମେଲା କରି ଦେଲା ଆଉ ସନିଆ ଏବେ ବୋଉ ବିଆକୁ ଚାଟିବାରେ ଲାଗିଲା ବୋଉ ଖାଲି ଓହଃ ହଃ ହ ହଃ ହଃ ହେଉଥାଏ । ଆଉ ସନିଆ ମୁଣ୍ଡକୁ ତା ବିଆରେ ଦାବୁଥାଏ । କିଛି ସମୟ ପରେ ବୋଉ ସନିଆ ମୁହଁରେ ତା ପାଣିକୁ ଛାଡିଦେଲା ଆଉ ସନିଆ ବୋଉ ବିଆରୁ ସବୁ ପାଣି ପିଇଗଲା । ତାପରେ ସେ ବୋଉ ବିଆରେ ବାଣ୍ଡକୁ ଘଷି ଧୀରେ କିନା ପୁରେଇ ଦେଲା ଆଉ ବୋଉ ନିଜ ଗୋଡ଼କୁ ସନିଆ ଅଣ୍ଟାରେ ଘୁରାଇ ଗାଣ୍ଡିକୁ ଟେକି ଟେକି ତା ବାଣ୍ଡକୁ ବିଆ ବିଆରେ ନେବାକୁ ଲାଗିଲା…ଆ ଉ ଓହଃ ହା ଛହା ହା ହେଵାକୁ ଲାଗିଲା । ପୁରା ରୁମରେ ପଚ ପଚ ଶବ୍ଦ ହେବାକୁ ଲାଗିଲା ।

ସନିଆ ପୁରା ଜୋଶରେ ବୋଉ ବିଆରେ ମାଡ କରୁଥାଏ ଆଉ ବୋଉ ଓହ ହେଉଥାଏ । 35 ମିନିଟ ହବ ସନିଆ ବୋଉ ବିଆରେ ଗେହିବା ପରେ ସନିଆର ଝଡ଼ିଗଲା ଆଉ ବୋଉର ଏଭିତରେ 3ଥର ଝଡିସାରିଥିଲା । 5 ମିନିଟ ହବ ସନିଆର ବାଣ୍ଡ ପୁଣି ଉଠିଲା ଏବେ ସେ ବୋଉ ଗାଣ୍ଡିରେ ବାଣ୍ଡକୁ ପୁରାଇ ଗେହିଁବାକୁ ଲାଗିଲା ଆଉ ଝାଡ଼ିବା ବେଳକୁ ବୋଉ ପାଟିରେ ତା ବୀଜକୁ ପୁରାଇଦେଲା ଆଉ ବୋଉ ତାକୁ ପୁରା ପିଇଗଲା । ସେ ରାତି ସେ ଵୋଉକୁ 4 ଥର ଅଲଗା pose ରେ ଗେହିଁଲା ଆଉ ଶେଷଥର ଗେହିଁଲା ବେଳେ ତାକୁ doggy style ରେ ଗେହିଁ ବୋଉ ବିଆରେ ବାଣ୍ଡକୁ ପୁରାଇ ଘଣ୍ଟାଏ ଶୋଇଲା ତାପରେ ସେ ଉଠି ମୋ ରୁମକୁ ଆସିଲା ଆଉ pant shirt ପିନ୍ଧି ପକାଇଲା ।

ଆଉ ମୋତେ କହିଲା ତୋ ବୋଉ ଗୋଟେ ଗିଁହାଳିଆ ମାଲ କଣ ଚୁଚୁମୁଛି ଆଉ କଣ ଗିଁହା ଖାଉଛି । ମଜା ଆସିଗଲା ଆଜିଠୁ ତୁ ମୋର ଗୋଟେ ଘନିଷ୍ଠ ସାଙ୍ଗ ତତେ ଯେତେବେଳେ ଯାହା ଦରକାର ମତେ କହିବୁ । ତାପରେ ସେ ଛାତ ଦେଇ ପଳାଇଗଲା । ମୁଁ ମଧ୍ୟ 2ଥର ବାଣ୍ଡକୁ ହଲେଇଥିବାରୁ ଆସି ରୁମରେ ଶୋଇଗଲି । ଏମିତି ଘରକୁ ଆସି ସନିଆ 3ଥର ବୋଉକୁ ଗେହିଁଲା । ଏବେ ଆମକୁ ଯେତେବେଳେ ମଉକା ମିଳେ ସନିଆ ଵୋଉକୁ ଗିହେ । ଆପଣଙ୍କୁ ମୋ ଷ୍ଟୋରୀରେ କିଛି ଭୁଲ ଲାଗିଲେ କ୍ଷମା କରିବେ ।

Visited 273 times, 1 visit(s) today

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *