ପ୍ରେମିକାର ସାଙ୍ଗ ସହ ମସ୍ତି – କହିଲା ଆଙ୍ଗୁଠି ମାରନି

odia sex story

ରୀନାକୁ ଦେଖିବା ପରଠୁ ମୁଁ ତା କଥା ବେଳେବେଳେ ଭାବୁଥାଏ ଓ ମୋତେ ସେ ଗୋଟେ ଖୁବ ଭଲ ଝିଅଟେ ପରି ଲାଗେ ଆଉ ବେଳେବେଳେ ମୁଁ ତାକୁ ପ୍ରପୋଜ କରିବି ବୋଲି ଭାବୁଥିଲି l କିନ୍ତୁ କେମିତି କରିବି ସେକଥା ଜାଣିପାରୁନଥିଲି, ଆଉ ଆଜି ଆକାଶ ମୋତେ ତାଙ୍କଆଡୁ ସେ ବିଷୟରେ କହିବେ..? କଣ କରିବି କିଛି ଚିନ୍ତା କରିପାରୁନଥିଲି l ସେଦିନ ରାତିରେ ତା ପାଖକୁ ମେସେଜ କାଲି, କେମିତି ଅଛ.. ସେ ରିପ୍ଲାଇ କଲା ଭଲ ଅଛି l ସେ ପୁଣି ପଚାରିଲା ଆଜି ହଠାତ ମୋ ପାଖକୁ ମେସେଜ କେମିତି? ମୁଁ କହିଲି ଏମିତି ବସିଥିଲି ତୁମ କଥା ମନେ ପଡିଲା ତ ସେଥିପାଇଁ l ସେ କହିଲା ଆଛା କିଛି କାମ ନଥିଲେ ମୋ କଥା ମନେ ପଡେ ଆଉ କାମ ଥିଲେ ପଡେନି l ମୁଁ କହିଲି ଆରେ ନାହିଁ ନାହିଁ ସେମିତି କିଛି ନାହିଁ, ପୁଣି କହିଲି ଚାଲ ନେକ୍ସଟ ଶନିବାର ଦିନ ଏକାଠି ଲଞ୍ଚ କରିବା l ସେ କହିଲା ନା ନେକ୍ସଟ ଶନିବାର ସେ ବ୍ୟସ୍ତ ରହିବ l କହିଲି ତାହେଲେ ରବିବାର ଦିନ l ସେ କହିଲା ମୋତେ ଲଞ୍ଚ ଖୁଆଇବାକୁ ଏତେ ବ୍ୟସ୍ତ କାହିଁକି? ମୁଁ କହିଲି ଏକା ଏକା ଖାଇବାକୁ ଭଲ ଲାଗୁନି ସେଥିପାଇଁ l ସେ କହିଲା ଡାକିଲେ ତ ବହୁତ ଲୋକ ଆସିବେ ମୋତେ ହିଁ କାହିଁକି ଡାକୁଛନ୍ତି l ମୁଁ କହିଲି ଆପଣ ମୋତେ ଭଲ ଲାଗନ୍ତି ସେଥିପାଇଁ l ସେ ସ୍ମାଇଲ ଇମୋଜୀ ଟେ ପଠେଇ କହିଲା ଆଚ୍ଛା ଗୋଟେ କଣ୍ଡିସନ ରେ ଆସିବି l ମୁଁ କହିଲି କଣ?? ସେ କହିଲା ପେମେଣ୍ଟ ମୁଁ କରିବି l ମୁଁ କହିଲି ok done l

ନେକ୍ସଟ ରବିବାର ଦିନ ପୂର୍ବ ନିର୍ଧାରିତ ରେସ୍ତୂରାଣ୍ଟ ରେ ଦେଖାହେଲା ଓ ସାଙ୍ଗହୋଇ ଲଞ୍ଚ ନେଲୁ l ସେଦିନ ସେ ଗୋଟେ ଲାଇଟ କଲରର ଡ୍ରେସ ପିନ୍ଧି ଆସିଥିଲା ଓ ଖୁବ ସୁନ୍ଦର ଆଉ ସେକ୍ସି ଦେଖାଯାଉଥିଲା l ମୁଁ ବି ଗୋଟେ ଡିପ କଲରର ପେଣ୍ଟ ସହ ଲାଇଟ କଲରର ବ୍ଲେଜର ପିନ୍ଧିଥିଲି । ଖାଇଲା ବେଳେ କହିଲି ଆଜି ତୁମେ ଖୁବ ଚମତ୍କାର ଦେଖାଯାଉଛ l ସେ ବି ମୁରୁକି ହସି କହିଲା ଆପଣବି ଖୁବ ହାଣ୍ଡସମ ଦେଖା ଯାଉଛନ୍ତି l ପରେ ନିଜ ନିଜର ହବି ବିଷୟରେ କଥାହେଲୁ ଓ ଏମିତି ଭାବେ ଆମର ଦୁଇ ଘଣ୍ଟା ବିତିଗଲା l ସେଦିନ ଜଣେ ଜଣଙ୍କ ପାଖରେ ଟିକିଏ ଫ୍ରି ଭାବରେ କଥା ହେଲୁ l ତାପରେ କିଛି ଦିନ ଛାଡ଼ି ଆଉଥରେ ରୀନାକୁ ଡିନର ପାଇଁ ଡାକିଲି ଓ ସେ ଥରକରେ ରାଜି ହୋଇଗଲା l ଏଥର ଆମେ ଆଉ ଟିକିଏ ଫ୍ରି ହୋଇ ଗପିଲୁ l ଏମିତି ଭାବରେ ଆମେ ନିକଟତର ହେବାକୁ ଲାଗିଲୁ ଓ ଦିନେ ମଉକା ଦେଖି ମୁଁ ତାକୁ ପ୍ରପୋଜ କରି କହିଲି ଯଦି ମୁଁ ତୁମକୁ ଭଲ ଲାଗୁଛି ତାହେଲେ ଆମ ଫ୍ରେଣ୍ଡସିପ କୁ ନେକ୍ସଟ ଲେବଲକୁ ନେବାକୁ ଚାହୁଁଛି l ସେ କିଛି କହିଲାନି କିନ୍ତୁ ତ ଆଖି ଛଳଛଳ ହୋଇଗଲା l ପଚାରିଲି କଣ ହେଲା କିଛି ଭୁଲ କହିଲିକି? ସେ କିଛି ବି କହିଲାନି, କିଛି ସମୟପରେ ଯିବାପାଇଁ କହିଲା ଓ ଆମେ ବାହାରକୁ ଆସିଲୁ ସେ ଅଟୋନେଇ ତା ପିଜି ହଷ୍ଟେଲକୁ ଚାଲିଗଲା l

ଦେଖ, ଚାକରାଣୀର ଵିବାହିତ ଝିଅକୁ ଗେହିଁ ଛୁଆ ଦେଲି

ରାତିରେ ମୋ ପାଖକୁ ସରି ବୋଲି ମେସେଜ କଲା । ଲେଖିଲା କେଫେରେ ମୁଁ ଆପଣଙ୍କୁ ଯୋଉ ବ୍ୟବହାର କଲି ସେଥିପାଇଁ ଦୁଃଖିତ l ମୁଁ ଲେଖିଲି ଆରେ ଠିକ ଅଛି ଯଦି ପ୍ରପୋଜ କରି ମୁଁ କିଛି ଭୁଲ କରିଛି ତାହେଲେ ମୁଁ ବି ସରି l ସେ ପୁଣି ଲେଖିଲା ଯେ ମୁଁ ଯୋଉ କଥା ଆପଣଙ୍କୁ କହିପାରୁନି ସେ କଥା ଲେଖି ଜଣାଉଛି l ମୁଁ ଲେଖିଲି ପ୍ଲିଜ ଳେଖ ତୁମ ମନକଥା ଆଉ ସେ ଯାହା ଲେଖିଲା ତାହା ପଢି ମୁଁ ଟିକିଏ ଆଶ୍ଚଯ୍ୟ ହୋଇଗଲି l ସେ ଲେଖିଥିଲା ଆପଣ ମୋତେ ଖୁବ ଭଲ ଲାଗନ୍ତି ଆଉ ହଠାତ ଆପଣ ଯେତେବେଳେ ପ୍ରପୋଜ କରିଦେଲେ ମୁଁ ଆପଣଙ୍କୁ ମୋ ବିଷୟରେ ସବୁ କିଛି ଜଣେଇବାଟା ଠିକ ଭାବୁଛି l ମୋର ଆଗରୁ ଜଣଙ୍କ ସହ ବାହାଘର ଠିକ ହୋଇଯାଇଥିଲା ଓ ଆମେ ଖୁବ ଅଧିକ ନିକଟତର ହୋଇଯାଇଥିଲୁ l ଆପଣଙ୍କୁ କିଛି ବି ଲୁଚେଇବାଟା ଠିକ ହେବନି l

ଆମେ ବାହାଘର ପରେ ଯାହା କରିବାକଥା ତାହା ବାହାଘର ଆଗରୁ କରିଦେଇଥିଲୁ l କିନ୍ତୁ ପରେ ଜଣାପଡ଼ିଲା ଯେ ସେଇ ପିଲାଟା ଗୋଟେ ଠକ ଓ ଆମର ବାହାଘର ଭାଙ୍ଗିଗଲା l ଏହା ପରେ ବି ଯଦି ଆପଣଙ୍କ କିଛି ଆପତ୍ତି ନାହିଁ ତାହାହେଲେ ମୁଁ ଆପଣଙ୍କ ପ୍ରସ୍ତାବରେ ରାଜି l ଏହା ପଢିଲାପରେ ରୀନାପ୍ରତି ମୋର ଭଲପାଇବାଟା ଆହୁରି ବଢିଗଲା ଓ ମୁଁ ସଂଗେସଂଗେ ଲେଖିଲି, ମୋର କିଛି ବି ଆପତ୍ତି ନାହିଁ l ତୁମର frankness ଦେଖି ମୋତେ ତୁମର ଆହୁରି ନିକଟତର ହେଵା ପାଇଁ ଇଛା ହେଉଛି , I Love you. କାଲି ଅଫିସ ସାରିବା ପରେ ସେଇ କେଫରେ ଦେଖା କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛି ଓ ରୀନା ବି ମୋ କଥାରେ ରାଜି ହୋଇଗଲା l ପ୍ରକୁତରେ କହିବାକୁ ଗଲେ ମୁଁ ବି ଭରଜିନ ନଥିଲି l ଆମେରିକାରେ ଶିକାଗୋ ୟୁନିଭେର୍ସିଟି ରେ ପଢିଲାବେଳେ ଗୋଟିଏ ସାଉଥ ଆଫ୍ରିକା ଝିଅ ସିନି ସହ ମୋର ଫ୍ରେଣ୍ଡସିପ ହୋଇଯାଇଥିଲା l ତା ବାପା ଜଣେ ଇଣ୍ଡିଆନ ଓ ମା ଜଣେ ସାଉଥ ଆଫ୍ରିକାନ ଗୋରା l ସିନି ଦେଖିବାକୁ ଖୁବ ସୁନ୍ଦର ଓ ସେକ୍ସୀ ଥିଲା l

ଦେଖ, ସରଜୁ ଆଉ ମୁଁ ଗିହା ଗେହି ହେଲୁ

ତାର ଗୋଟେ ସାଉଥ ଆଫ୍ରିକାନ ଗୋରା ପୁଅ ସହ ରିଲେସନ ଥିଲା କିନ୍ତୁ ପରେ ବ୍ରେକଅପ ହୋଇଯାଇଥିଲା l ମୋ ସହ ତା ଫ୍ରେଣ୍ଡସିପ ବଢ଼ିବାରେ ଲାଗିଲା ଓ ଆମେ ଖୁବ କ୍ଲୋଜ ହୋଇଗଲୁ ଆଉ ତାପରେ ସେ ଫ୍ରେଣ୍ଡରୁ ଗାର୍ଲଫ୍ରେଣ୍ଡ ହୋଇଗଲା ଓ ଦିନେ ସୁଯୋଗ ଦେଖି ମୋ ସହ ସେକ୍ସ କଲା l ପରେ ଆମେ ବହୁତ ଥର ଗିହାଁଗେହିଁ ହୋଇଛୁ l ପ୍ରକୁତରେ ଗେହିଁବାରେ ସେ ମୋ ଗୁରୁ ଥିଲା ଆଉ ମୋତେ ଗେହିଁବାର କଳା ଶିଖେଇଛି l ମୋ ବାଣ୍ଡର ସାଇଜଟା ତାର ଖୁବ ପସନ୍ଦ l ପ୍ରଥମେ ପ୍ରଥମେ ମୋର ଶୀଘ୍ର ବାହାରିଯାଉଥିଲା. କିନ୍ତୁ ସିନିକୁ କିଛିଥର ଗେହିଁବାପରେ ମୁଁ ଅଧିକ ସମୟ ପାଇଁ ଗେହିଁ ପାରୁଥିଲି ଓ ତାକୁ ଥରେ ଦୁଇଥର ଝଡ଼େଇଦେଉଥିଲି l ସେକେଣ୍ଡରେ ସେ ମୋ ରୁମକୁ ଆସିଯାଏ ବା ମୁଁ ଟା ରୁମକୁ ଚାଲିଯାଏ ଓ ରାତିରେ ପଢାପଢି ସହ ଗିହାଁଗିହିଁ ବି ଖୁବ ଚାଲେ l

ସେଠି ପୁଅଙ୍କ ରୁମରେ ଝିଅ ଓ ଝିଅଙ୍କ ରୁମରେ ପୁଅଙ୍କ ପ୍ରବେଶ ଗୋଟେ ସାଧାରଣ କଥା କେହି ସେ ବିଷୟରେ ଚିନ୍ତା ବି କରନ୍ତିନି l ଆମ ପଢା ସାରିଲା ବେଳକୁ ସିନିର ପୁରୁଣା ଵ୍ୟଫ୍ରେଣ୍ଡ ତାକୁ ଭୁଲ ମାଗିଲା ଓ ସିନିବି ତାକୁ କ୍ଷମା କରିଦେଲା l ସେମାନଙ୍କ ରିଲେସନ ପୁଣି ଥରେ ଆରମ୍ଭ ହେଲା ପଢା ସାରିବା ପରେ ତା ପାଖକୁ ଚାଲିଗଲା , ଗଲାବେଳକୁ ମୋତେ କହିଲା I am sorry Swaroop, I have to go back to my old boy friend. But I can’t fotget the good moments which I have spent with you. ମୁଁ କହିଲି it’s ok cinni I also can’t forget my friendship with you. ଏହାକହି ଆମେ ପରସ୍ପର ଠାରୁ ବିଦାୟ ନେଇ ଆସିଥିଲୁ l ପରେ ଭାବିଲି ଯାହା ହେଇଛି ଠିକ ହେଇଛି, ଏଇ ଗୋରି ଝିଅକୁ ବାହା ହୋଇ ଆସିଥିଲେ ଘରୁ ତଡା ଖାଇବାଟା ସୁନିଶ୍ଚିତ ଥିଲା l ଭାବିଲି ରୀନାକୁ ସିନି ବିଷୟରେ ସବୁକଥା କହିଦେବି କିନ୍ତୁ, ମୋର ଏ କଥା କହିବାକୁ ସାହସ ହେଲାନି ତେଣୁ ଚୁପ ରହିଗଲି l ଭାବିଲି ପରେ କେବେ ସୁବିଧା ଦେଖି ତାକୁ ଏସବୁ କଥା କହିଦେବି l ପରଦିନ ମୁଁ ରୀନା ସହ ସେହି କେଫରେ ଦେଖାକଲି ଆଉ ତା ପାଇଁ ଗୋଟିଏ ନାଲି ଗୋଲାପ ଫୁଲଟେ ନେଇଥଲି l ଠିକ ସମୟରେ ସେ ଆସି ମୋ ପାଖରେ ବସିଲା ପରେ ତାକୁ ସେଇ ଗୋଲାପ ଫୁଲଟା ଦେଲି ସେ ଖୁସିରେ ତାକୁ ଗ୍ରହଣ କଲା l ସେ ବି ମୋ ପାଇଁ ଗୋଟେ କାର୍ଡ ଆଣିଥିଲା ଓ ମୋତେ ଦେଲା l ସେଦିନ କେଫରେ ପ୍ରଥମ ଥର ପାଇଁ ତା ହାତ ପାପୁଲିକୁ ଧରି କିସଟେ କରିଥିଲି l ସେ ଖୁସିରେ ଆଖି ବନ୍ଦ କରିଦେଇଥିଲା l ତାପରେ ମୁଁ ଆକାଶ ବାବୁଙ୍କୁ ରୀନା ବିଷୟରେ କହିଲି ଓ ତାକୁ ବାହା ହେଵା ପାଇଁ ମୁଁ ରାଜି ବୋଲି କହିଥିଲି l ସେ ମୋ କଥାରେ ଖୁସି ହୋଇଗଲେ ଓ ଏ କଥା ରୀନାର ବାପାଙ୍କୁ ଜଣେଇଦେଲେ ଓ ଆମଘରକୁ ବି ଫୋନ କରି କହିଦେଲେ l

ଦେଖ, Viagra Khai Bouku Gehili

କିଛିଦିନ ପରେ ବାଙ୍ଗାଲୋରରେ ଗୋଟିଏ ଗେଟଟୁଗେଦର ର ଆୟୋଜନ କଲେ ଯୋଉଥିରେକି ମୋ ବାପା ମା,ରୀନାରା ବାପା ମା, ତାଙ୍କ ପରିବାର, ମୁଁ ଓ ରୀନା ରହିଥିଲୁ l ସେଠି ମୋ ମା ରୀନା ଆଙ୍ଗୁଠିରେ ଗୋଟିଏ ମୁଦି ପିନ୍ଧେଇ ଦେଇ ଏହି ପ୍ରସ୍ତାବକୁ ମଞ୍ଜୁରୀ ଦେଇଦେଲେ l ଵାସ ତାପରେ ମୋର ରୀନା ସହ ମିଳାମିଶା ଆହୁରି ବଢିଗଲା ପ୍ରାୟ ସବୁଦିନ ଆମେ ଭେଟୁଥିଲୁ, ରାତିରେ ଫୋନେରେ ଗପୁଥିଲୁ l ସୁବିଧା ସୁଯୋଗ ଦେଖି ଆମର ହଗ ଓ କିସ କରିବା ଆରମ୍ଭ ହୋଇଯାଇଥିଲା l ଏ ଭିତରେ ରୀନାର ଜଣେ ସିନିଅର,ରଶ୍ମି ଯେ କି ଗୋଟିଏ ସେରଡ ଫ୍ଲାଟରେ ରହୁଥିଲେ ରୀନାକୁ ତାଙ୍କ ସହ ରହିବାକୁ ଡାକିଲେ କାରଣ ତାଙ୍କ ପାର୍ଟନର ବାଙ୍ଗାଲୋରରେ job ଛାଡି ନିଜ ହଜବେଣ୍ଡଙ୍କ ପାଖକୁ Hyderabad ଚାଲିଗଲେ ଓ ସେଠି ଗୋଟେ ନୂଆ ଜବ ପାଇଲେ l ରୀନା ମୋତେ କହିଲା ଯେ ସେ ସେଠାକୁ ଯିବାପାଇଁ ଚାହୁଁଛି ଓ ମୁଁ ସଙ୍ଗେସଙ୍ଗେ ରାଜି ହୋଇଗଲି କାରଣ ପିଜି ହଷ୍ଟେଲକୁ ଯିବା ଆମପାଇଁ ମନା ଥିଲା ଓ ତା ସହ ଭେଟିବାକୁ ହେଲେ କୋଉ ବାହାରକୁ ଡାକିବାକୁ ପଡୁଥିଲା l ଏଠି ଫ୍ଲାଟରେ ମୁଁ ସବୁ ସମୟରେ ତାକୁ ଭେଟିପାରିବି l ଆମ ବାହାଘରର ତାରିଖ ଆହୁରି ଠିକ ହୋଇନଥିଲା l ତେଣୁ ବାହାଘର ଯାଏଁ ରୀନା ସେଇ ଫ୍ଲାଟ ରେ ରହୁ ବୋଲି ମୁଁ ବି ଚାହୁଁଥିଲି l ସୁବିଧା ଦେଖି ରୀନା ସେଇ ଫ୍ଲାଟ କୁ ଆସିଗଲା l ସେଟା ଗୋଟେ 2 ବେଡ଼ ରୁମ ଫ୍ଲାଟ ଥିଲା ଓ ଦୁହେଁ ଗୋଟେ ଗୋଟେ ରୁମ ସେର କରୁଥିଲେ l ବର୍ତମାନ ରୀନା ସହ ଦେଖା କରିବାଟା ଖୁବ ସହଜ ଥିଲା ଯେତେବେଳେ ଇଛା ତା ସହ ଫ୍ଲାଟରେ ଦେଖା କରିହେଉଥିଲା l ରଶ୍ମି ଦେଖିବାକୁ ଖୁବ ସୁନ୍ଦର ଥିଲେ ଓ ତାଙ୍କ ହଜବେଣ୍ଡ ମୁମ୍ବାଇରେ ରହୁଥିଲେ ଓ ମଝିରେ ମଝିରେ ସେ ବାଙ୍ଗାଲୋର ଆସୁଥିଲେ ନହେଲେ ରଶ୍ମି ମୁମ୍ବାଇ ଯାଉଥିଲେ l

ଦିନେ ଶନିବାର ଦିନ ସକାଳୁ ରୀନା ପାଖକୁ ଫୋନ କଲି ସେ କହିଲା ଯେ ଗତ ରାତିରୁ ରଶ୍ମି ମୁମ୍ବାଇ ଯାଇଛନ୍ତି ଓ ସେ ଫ୍ଲାଟରେ ଏକା ଅଛି l ମୁଁ ପଚାରିଲି ଆଜିର କଣ ପ୍ରୋଗ୍ରାମ, ସେ କହିଲା ଆଜି ତୁମପାଇଁ ଲଞ୍ଚ ବନେଇବି l ତୁମେ କାମସାରି ଗୋଟାଏ ବେଳକୁ ଆସ ସାଙ୍ଗହୋଇ ଲଞ୍ଚ କରିବା l ପ୍ରଥମ ଥର ଆଜି ରୀନାର ହାତ ରନ୍ଧା ଖାଇବାକୁ ମିଳିବ, ଏକଥା ଶୁଣିବା ପରଠୁ ମନ ଖୁସି ହୋଇଗଲା l ମୁଁ ମୋ କାମ ସାରି ଗୋଟେ ମଲ ଗଲି ଆଉ ରୀନା ପାଇଁ ଗୋଟେ ହାଲକା ନାଲି କଲରର ଶାଢ଼ୀଟେ କିଣିଲି ଓ ଠିକ ସମୟରେ ରୀନାର ଫ୍ଲାଟରେ ପହଞ୍ଚିଲି l ରୀନା ମୋତେ ଦେଖି ଖୁସି ହୋଇଗଲା l ମୁଁ ହାତ ମେଲେଇବାରୁ ସେ ମୋ ବାହୁରେ ଆସିଗଲା ଓ ଦୁହେଁ ହଗ କଲୁ l ତା ଗାଲରେ କିସଟେ କଲି ସେ ବି ମୋ ଗାଲରେ କିସଟେ କଲା l ତାକୁ ତା ଗିଫ୍ଟଟା ଦେଲି, ସେ ପଚାରିଲା କଣ ବୋଲି, ମୁଁ କହିଲି ଖୋଲିକି ଦେଖ l ଶାଢ଼ୀ ଦେଖି ସେ ଖୁବ ଖୁସି ହୋଇଗଲା l ମୁଁ କହିଲି ପିନ୍ଧିକି ଆସ, ସେ କହିଲା ନା ଏବେ ନୁହେଁ ପରେ କେବେ l ମୁଁ କହିଲି ନା ଏବେ ପିନ୍ଧ ସେ କହିଲା ହଉ ଆଗେ ଲଞ୍ଚ କରିବା ପରେ ପିନ୍ଧିବି ଓ ମୁଁ କହିଲି ଠିକ ଅଛି l

ଦେଖ, ଭାଉଜ ମୋ ପଞ୍ଜୁରୀର ଶାରୀ

ଲଞ୍ଚରେ ସେ ଭେଜ ପଳାଉ ଓ ଚିକେନ ମସଲା ବାନେଇଥିଲା l ମୁଁ ଆସିବା ପରେ ସାଲାଡ଼ ଓ ରାଇତା ବି ବନେଇଲା ଓ ଆମେ ସାଙ୍ଗ ହୋଇ ଖାଇଲୁ l ଖୁବ ଟେଷ୍ଟି ଖାଇବା ବାନେଇଥିଲା l କହିଲି ବାଃ ବଢିଆ ହୋଇଛି ବାହାଘର ପରେ ମୋତେ ବଢିଆ ଖାଇବାକୁ ମିଳିବ. ସେ ହସି ହସି କହିଲା ହଉ ବାବା ବାହାଘର ଆଗେ ହୋଇଯାଉ l ଖାଇବା ପରେ ମୁଁ ଟା ରୁମକୁ ଆସିଲି ସେ ବାସନ ରଖି କିଛି ସମୟ ପରେ ଆସିଲା l କହିଲି ଶାଢୀଟା ପିନ୍ଧୁନ? ସେ କହିଲା ଜାଣିଥିଲି ତୁମେ ଛାଡିବନି କିନ୍ତୁ ମ୍ୟାଚିଙ୍ଗ ବ୍ଲାଉଜ ନାହିଁ କେମିତି ପିନ୍ଧିବି? ମୁଁ କହିଲି ତୁମ ସାଇଜ଼ ଜାଣିନଥିଲି ତେଣୁ ଆଣିଲିନି ଅନ୍ୟ ଗୋଟେ ବ୍ଲାଉଜ ପିନ୍ଧିଦିଅ ପରେ ସାଙ୍ଗହୋଇ ଯାଇ ୟା ପାଇଁ ମ୍ୟାଚିଙ୍ଗ ବ୍ଲାଉଜ ଆଣିବା ସେ କହିଲା ହଉ ତୁମେ ବସିଥାଅ, ମୁଁ ପିନ୍ଧି ଆସୁଛି l କିଛି ସମୟ ପରେ ସେ ରଶ୍ମି ରୁମକୁ ଯାଇ ସେ ଶାଢ଼ୀ ପିନ୍ଧି ମୋ ପାଖକୁ ଆସିଲା l ବହୁତ ସୁନ୍ଦର ଦେଖାଯାଉଥିଲା, ମୁଁ ଖାଲି ତାକୁ ଦେଖୁଥିଲି l ସେ କହିଲା କଣ ଏତେ ଦେଖୁଛ, ମୁଁ କହିଲି ଖୁବ ସୁନ୍ଦର ଦେଖାଯାଉଛ ମୁହଁ ଫେରେଇ ନେଇ ହଉନି l

ମୁଁ ଠିଆ ହୋଇ ହାତ ମେଲେଇ ଦେଲି ଓ ସେ ମୋ ବାହୁରେ ଆସିଗଲା l ଏଥର ତାକୁ ଟିକେ ଜୋରରେ ହଗ କଲି ଆଉ ଗାଲରେ କିସ କଲି l ସେ ବି ମୋ ଆଲିଙ୍ଗନର ମଜ଼ା ନେଉଥିଲା ଓ ମୋ କିସର ଜବାବ କିସରେ ଦେଉଥିଲା l ମୁଁ ତା ଓଠରେ କିସ କଲି ସେ ବି ମୋ ଓଠରେ କିସ କଲା ମୁଁ ତା ବ୍ଲାଉଜ ଉପରେ ହାତ ରଖିଲି ଓ ତା ଦୁଧକୁ ଆସ୍ତେ ଆସ୍ତେ ଚିପିଲି l ସେ ମୋ ହାତରେ ହାତ ରଖି କହିଲା କଣ କରୁଛମ l ମୁଁ ତା କାନମୂଳରେ କିସଟେ କରି କହିଲି ବ୍ଲାଉଜଟା ଶାଢ଼ୀ ସହ ମ୍ୟାଚ କରୁନି ଖୋଲିଦେଉଛି l ସେ କହିଲା ନା ଏବେ ନୁହେଁ ବାହାଘରପରେ ଏସବୁ କରିବା l ମୁଁ କହିଲି ଚାଲ ଏବେ ବାହାହୋଇଯିବା, ସେ କହିଲା ପାଗଳ ନା କଣ ଏବେ କେମିତି ବାହାହେବା l ମୁଁ କିଛି ନକହି ରଶ୍ମି ରୁମକୁ ଆସିଲି ଓ ତା ଡ୍ରେସିଂ ଟେବୁଲରୁ ସିନ୍ଦୁର ଡ଼ବାଟି ନେଇ ଆସିଲି ଆଉ ରୀନା ମଥାରେ ସିନ୍ଦୁର ଲଗେଇ ଦେଲି ଆଉ ସେ ସମୟରେ ତା ସହିତ ଗୋଟେ ସେଲ୍ଫିଟେ ନେଲି l

ଏସବୁ ଦେଖି ରୀନା କିଛି ବି ବୁଝି ପାରୁନଥିଲା ଓ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇ ଚାହୁଁଥିଲା l ତାକୁ ପଛପଟୁ କୁଣ୍ଢେଇ ଧରି ଟା କାନରେ କହିଲି ଆମେ ବାହାହୋଇଗଲେ ଆଉ ଡର କଣପାଇଁ l ସେ କହିଲା ତୁମେ ଯେ ଏତେ ବଡ ପାଗଳ ମୁଁ ଜମାରୁ ଜାଣିନଥିଲି l ମୁଁ ପଛପଟୁ ଟା କାନମୂଳକୁ ଆସ୍ତେକିନା କାମୁଡି କହିଲି କଣକରିବି ତୁମକୁ ଦେଖିଲା ପରଠୁ ଏମିତି ପାଗଳ ହୋଇଯାଇଛି l ସେ କହିଲା ହେ ଭଗବାନ ଏମିତି ଗୋଟେ ପାଗଳ ମୋ ଭାଗ୍ୟରେ ଥିଲା? ମୁଁ ପଚାରିଲି କଣ ଏ ପାଗଳାମି ଭଲ ଲାଗୁନି କି l ସେ କହିଲା ଖୁବ ଭଲ ଲାଗୁଛି I love you. ମୁଁ ଏଭିତରେ ଟା ବ୍ଲାଉଜର ହୁକ ଖୋଲୁଥିଲି ଓ ବ୍ଲାଉଜ ହୁକ ଖୋଲି ବ୍ରା ଉପରେ ହାତ ରଖି ତା ଦୁଧ ଚିପୁଥିଲି l ସେ ଆଉ ମନା ନକରି ମୋ ଗାଲରେ ଚୁମା ଦେଉଥିଲା l ତା ବ୍ଲାଉଜଟା ଖୋଲିଦେଇ କହିଲି ଜମାରୁ ମ୍ୟାଚ କରୁନଥିଲା l ସେ ମୋ ଆଡକୁ ବୁଲିଯାଇ କହିଲା ବଦମାସ ତୁମ ମନ କଥା ମୁଁ ଜାଣିପାରୁଛି l ତାକୁ ଭିଡି ଧରି କହିଲି କୋଉ କଥାମ….. ଆଉ ତା ବ୍ରାର ହୁକ ବି ଖୋଲି ଦେଲି l ତା ଦୁଧ ଦୁଇଟି ମସ୍ତ ହୋଇଥିଲା 34 ସାଇଜ । ( ପରେ ସେ ମୋତେ କହିଥିଲା ) ଗୋଟିଏ ଦୁଧକୁ ପାଟିରେ ନେଇ ଚୁଚୁମିଲି ଆରଟାକୁ ଚିପୁଥିଲି l ସେ ଆଖି ବନ୍ଦ କରି ମଜା ନେଉଥିଲା ଆଉ ମୋ ଗାଲରେ ଚୁମା ଦେଉଥିଲା l

ମୁଁ ବି ମଝିରେ ମଝିରେ ତା ଗାଲକୁ ଓ ଓଠକୁ କିସ କରୁଥିଲି ସେ ମୋ ଶାର୍ଟ ଖୋଲିଦେଲା l ମୁଁ ତାକୁ ମୋ ଆଡକୁ ଟାଣି ଆଣିଲି ମୋ ପୁଙ୍ଗୁଳା ଛାତିରେ ତା ପୁଙ୍ଗୁଳା ଛାତି ଚିପି ହୋଇଗଲା l ଓଃ କିଛି ମଜ଼ା ତା ଓଠରେ ଓ ଗାଲରେ ଚୁମା ଦେଇଚାଲିଥିଲି ସେ ବି ମଜ଼ା ନେଉଥିଲା l ତାକୁ ଖଟରେ ଶୁଆଇଦେଇ ତା ଶାଢ଼ୀ ଖୋଲିବାରେ ଲାଗିଲି । ସେ କହିଲା ଯଦି ଶାଢ଼ୀ ଖୋଲିବାର ଇଛା ଥିଲା ତାହେଲେ ମୋତେ ପିନ୍ଧିବାକୁ କାହିଁକି କହିଲ l ମୁଁ କହିଲି ତୁମ କାମ ହେଲା ପିନ୍ଧିବା ଆଉ ମୋ କାମ ହେଲା ତାକୁ ଖୋଲିବା l କହିଲା ଆଗରୁ ଭାବୁଥିଲି ତୁମେ ପାଗଳ ବୋଲି ଏବେ କିନ୍ତୁ ଭାବୁଛି ତୁମେ ଗୋଟେ ବଡ ବଦମାସ l ମୁଁ କହିଲି ଯାହା ବି କୁହ ଆଜି ତୁମକୁ ନଙ୍ଗୁଳି କରିବାଟା ଥୟ l ସେ ଲାଜରେ ମୁହଁକୁ ହାତରେ ଢାଙ୍କିଦେଲା ଆଉ ମୁଁ ତା ଶାଢ଼ୀ ଓ ସାୟା ଖୋଲିଦେଲି । ସେ ବି ମୋ ପେଣ୍ଟ ଖୋଲିଦେଲା, ଦୁହେଁ ଖାଲି ଚଡିରେ ତା ଗୋରା ଦେହରେ ବଡ଼ ବଡ଼ ଦୁଇ ଦୁଧ ମୋତେ ପାଗଳ କରିଦେଉଥିଲା l ମୁଁ ଚଡି ଉପରେ ତା ବିଆକୁ ସାଉଁଳିବାରେ ଲାଗିଲି l

ଦେଖ, ଜେଜେମା ମୋ ବାଣ୍ଡ ଆଉଁସି ଦେଲା

ମୋ ବାଣ୍ଡ ସେତେବେଳକୁ ଚଡି ଭିତରେ ଟାଣ ହେବାକୁ ଲାଗିଲାନି ଆଉ ତା ଜଙ୍ଘରେ ମୋ ଟାଣ ବାଣ୍ଡ ଘଷି ହେଉଥିଲା l ତା ଚାଡ଼ିଟା ଟାଣି ବାହାର କରି ତାକୁ ନଙ୍ଗଳା କରିଦେଲି l ତା ବିଆକୁ ସଲସଲ କରିଲି ସେ ଖୁସିରେ ଚଡି ଉପରେ ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ଟାଣକରି ଧରିଦେଲା l ମୁଁ ତା ବିଆରେ ଗୋଟେ ଆଙ୍ଗୁଠି ପୁରେଇଲି ସେତେବେଳକୁ ବିଆ ପୁରା ଓଦା ହୋଇଯାଇଥିଲା ସେ ଆଖି ଖୋଲି କହିଲା ତୁମେ କେଡେ ବଦମାସ ମ l ମୋତେ ନଙ୍ଗଳା କରି ନିଜେ ହୋଇନ ଏହାକହି ମୋ ଛଡ଼ିଟାକୁ ଟାଣି ବାହାର କରିଦେଲା l ମୋ ବାଣ୍ଡ ସେତେବେଳକୁ ପୁରା ଟାଣ ହୋଇଯାଇଥିଲା l ବାଣ୍ଡର ସାଇଜ ଦେଖି ସେ ଟିକିଏ ଡରିଗଲା ଆଉ ମୁଁ ତାକୁ ତଳେ ଶୁଆଇ ତା ଉପରକୁ ଆସିଗଲି l ତାକୁ ପୁଣିଥରେ ଚୁମା ପରେ ଚୁମା ଦେଇଚାଲିଲି l ତା କାନରେ କହିଲି ତୁମେ ନିଜେ ନେଇ ପୂରେଇଦିଅ l ସେ ମୋ କଥା ମାନି ତା ନିଜ ହାତରେ ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ନେଇ ବିଆ ଫାଙ୍କରେ ରଖିଲା l ମୁଁ ମୋ ହାତରେ ବାଣ୍ଡକୁ ଧରି ତା ବିଆ ଉପରେ ଘସିଲି ଆଉ ଘସୁ ଘସୁ ବାଣ୍ଡକୁ ବିଆ ଭିତରେ ପୂରେଇଦେଲି l ତା ପାଟିରୁ ଆଃ ବୋଲି ବାହାରିଗଲା l କାରଣ ସେ ବର୍ଜିନ ନଥିଲା, ତେଣୁ କାହାକୁ ବି ଅସୁବିଧା ହେଲାନି ଆଉ ମୁଁ ତାକୁ ଗେହିଁ ଚାଲିଲି l ସେ ବି ଜଙ୍ଘକୁ ମେଲେଇ ତା ଗୋଡ ଦୁଇଟା ମୋ ଅଣ୍ଟାରେ ଛନ୍ଦିଦେଲା l ମୁଁ ଜୋର ଜୋରରେ ତାକୁ ଗେହିଁ ଚାଲିଲି l

ସେ ମୋତେ ଟାଣି ଆଣି ତା ଉପରେ ଶୁଆଇଦେଲା ଦୁହିଁଙ୍କ ଦେହ ମିଶିଗଲା ତା ଦୁଧ ଦୁଇଟା ମୋ ଛାତିରେ ଚାପି ହୋଇଯାଉଥିଲା l ଦୁହେଁ ଦୁହିଁଙ୍କୁ କିସ କରୁଥିଲୁ ଆଉ ମୁଁ ଜୋର ଜୋରରେ ଗେହୁଁଥିଲି l ସେ ମୋତେ ଜାବୁଡି ଧରିଥିଲା ଓ କିଛି ସମୟପରେ ସେ ଝଡ଼ିବାକୁ ଲାଗିଲା ଆଉ ମୋତେ ଜୋର ରେ ଭିଡି ଧରିଲା l ତା ପାଟିରୁ ବାହାରିଲା ପ୍ଲିଜ଼ ଜମା ବନ୍ଦ କରନି ଆହୁରି କରିଚାଲ । ମୁଁ ବି ମୋ ସ୍ପିଡ଼ ଆହୁରି ବଢ଼େଇଦେଲି ତା ବିଆ ଆହୁରି ଓଦା ହୋଇଗଲା, ମୁଁ କିନ୍ତୁ କରିଚାଲିଥିଲି । ଆଉ କିଛି ସମୟ ଗେହିଁବା ପରେ ମୋର ବି ବାହାରିବା ବାହାରିବା ଲାଗିଲା l ସେତେବେଳକୁ ସେ ଆଉଥରେ ଝଡିଯାଇଥିଲା l ମୁଁ ବାଣ୍ଡଟା ବିଆରୁ ବାହାରକରି ତା ପେଟ ଉପରେ ହଲେଇଲି ଆଉ ତା ପେଟ ଉପରେ ମୋ ପାଣି ବାହାର କରିଦେଲି l ଆଉ ଖୁସିରେ ଆଖି ବନ୍ଦ କରି ତା ପାଖରେ ଶୋଇଗଲି l ଦୁହିଁଙ୍କ ନିଶ୍ୱାସ ଜୋର ଜୋରରେ ଚାଲୁଥିଲା l ବହୁତ ଦିନ ପରେ ଗେହିଁବା ମାଜ଼ାଟା ମିଳିଥିଲା ଆଉ ଆଖି ବନ୍ଦ କରି ମୁଁ ସେ ମଜ଼ାକୁ ଉପଭୋଗ କରୁଥିଲି ।

ସେ ବି ଆଖି ବନ୍ଦ କରି ଗିହାଁ ସୁଖର ଆନନ୍ଦ ନେଉଥିଲା l କିଛି ସମୟ ପରେ କହିଲା ଇସ କି ଅସନା ମ ତୁମେ ମୋ ପେଟଟାକୁ ଅସନା କରିଦେଲ l ମୁଁ ତା ଗାଲରେ ଚୁମାଟେ ଦେଇ କହିଲି ଆଉକଣ ଭିତରେ ବାହାର କରିଦେଇଥାନ୍ତି? ଆଗରୁ ଏମିତି ହେବବୋଲି ଜାଣିଥିଲେ କଣ୍ଡମ ଆଣି ଆସିଥାନ୍ତି l ସେ କହିଲା ତୁମେ ସତରେ ଗୋଟେ ବଦମାସ l ସେ ଖଟରୁ ଉଠି ବାଥରୁମକୁ ଚାଲିଗଲା ଓ ଧୁଆଧୋଇ ହୋଇ ଗୋଟେ ନାଇଟି ପିନ୍ଧି ଆସିଲା ମୁଁ ସେମିତି ସୋଇ ରହିଥିଲି ସେ ମୋ ଉପରେ ଚାଦରଟେ ଘୋଡେଇ ଦେଲା ଓ ମୋତେ କିଛି ସମୟ ପାଇଁ ନିଦ ଆସିଗଲା l ପ୍ରାୟ ଅଧଘଣ୍ଟା ପରେ ମୋ ନିଦ ଭାଂଗିଲା ଦେଖିଲି ସେତେବେଳକୁ ସେ ମୋ ପାଖରେ ବସିଛି l ତା ସିଂଥିରେ ମୁଁ ଲଗେଇଥିବା ସିନ୍ଦୁର ସେମିତି ଥାଏ ଓ ସେ ଜଣେ ବିବାହିତା ଝିଅଟେ ପରି ଦିଶୁଥିଲା l କହିଲି ଖୁବ ବଢିଆ ଦେଖାଯାଉଛ l ସେ କହିଲା ସବୁ କାମ ସାରିଦେଲ, ବାହା ବି ହୋଇଗଲ ଆଉ । ମୁଁ କହିଲି ଆଉ 3/4 ମାସ ପରେ ଯାହା ହୋଇଥାନ୍ତା ଆଜି ତାହା ହୋଇଗଲା l ସେ ହସିଦେଇ କହିଲା ହଉ ଏଥର ଉଠ କଣ ଏମିତି ଲଙ୍ଗଳା ହୋଇ ରହିଥିବ ନା କଣ l

ମୁଁ ଉଠିଲି ଆଉ ବାଥରୁମ ଯାଇ ଧୁଆଧୋଇ ହୋଇ ଆସିଲି ମୋ ଡ୍ରେସ ପିନ୍ଧିଲି l କହିଲି ଚାଲ କୁଆଡେ ବୁଲିବାକୁ ଯିବା, ସେ କହିଲା ନା ଆଜି କୁଆଡେ ବି ଯିବନି ଗଲେ ତୁମେ ଲଗେଇଥିବା ସିନ୍ଦୁରକୁ ପୋଛିବାକୁ ପଡିବ l ଆଉ ମୁଁ ଚାହୁଁନି ଆଜି ତାକୁ ପୋଛିବାକ l ସେଦିନ ରାତି ଦଶଟା ଯାଏଁ ମୁଁ ତା ଫ୍ଲାଟରେ ରହିଲି ଆଉ ସେ ଭିତରେ ତାକୁ ଆଉଥରେ ଗେହିଁଲି । ରାତିରେ ତା ହାତ ରନ୍ଧା ଖାଇ ମୋ ଫ୍ଲାଟକୁ ଫେରିଲି l ତା ପରଦିନ ରବିବାର ଛୁଟି ଆଉ ଦୁହେଁ ଖୁବ ବୁଲାବୁଲି କଲୁ, ମଲ, ସିନେମା, ହୋଟେଲ ମନଇଛା ବୁଲିଲୁ ସନ୍ଧ୍ୟା 7ଟା ବେଳକୁ ତାର ଫ୍ଲାଟକୁ ଫେରିଲୁ l ବାହାରୁ ରାତିର ଖାଇବାଟା ମଗେଇଦେଲୁ l ସେଦିନ ରାତିରେ ପୁଣିଥରେ ତାକୁ ଗେହିଁଲି l ଏମିତି ଭାବେ ରଶ୍ମି ଫେରିବା ଯାଏଁ 4 ଦିନ ଆମେ ପୁରା ସ୍ୱାମି ସ୍ତ୍ରୀ ପରି କଟେଇଲୁ l ଦିନେ ଦିନେ ଯେବେ ରଶ୍ମି ରୁମରେ ନଥାଏ ସେ ମୋତେ ଫୋନ କରି ଡାକେ ଆଉ ମୁଁ ଆସିଲା ପରେ ଆମ ଗିହାଁଗିହିଁ ଆରମ୍ଭ ହୁଏ । ରଶ୍ମି ଆସିବା ପୂର୍ବରୁ ମୁଁ କାମସାରି ଫେରିଆସେ ଆଉ ଏମିତି ଭାବରେ ଆମେ ପୁରା କପଲ ପରି ଚଳିବା ଆରମ୍ଭ କରିଦେଲୁ । ପରବର୍ତ୍ତୀ କଥା ନେକ୍ସଟ କ୍ଲିକ୍ କରି ପଢନ୍ତୁ ।

Visited 102 times, 1 visit(s) today

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *