ପ୍ରେମିକାର ପୁରୁଣା ଗିହା କଥା ୨ – ଚଡି ଲୁଚେଇ ଦେଇଥିଲି

odia sex story

Hii ସାଙ୍ଗ ମାନେ ମୁଁ ହଉଚି RAAJ । ପୁଣିଥରେ ଆସିଗଲି ମୋ ଦ୍ଵିତୀୟ କାହାଣୀ ନେଇ । ପ୍ରଥମ ଭାଗରୁ ମତେ ଭଲ Response ମିଳିଲା । ଝିଅ ଏବଂ ଭାଉଜ ମାନଙ୍କର । ଏବେବି କହୁଛି ଯେ ଭାଉଜ ଆଉ ଝିଅ ମାନେ ଚାହୁଁଛ Insta re msg ଦିଅ । ମୋ ଘର ହଉଚି ନୟାଗଡ଼ର ସୁନାଖଳାରେ, ମୁଁ ଏବେ ଭୁବନେଶ୍ୱରରେ ରହିକି Job କରୁଛି । ମୋ Instagram id ହଉଚି raaj_bhubaneswar । ଷ୍ଟୋରୀ ଭଲ ଲାଗିଲେ ମୋତେ Instagram ରେ msg ଦେବେ l ମୁଁ Bhubaneswar ରେ Always ରହୁଛି, So ଯେ କେହିବି ଝିଅ ମାନେ or ଭାଉଜ ମାନେ ମତେ msg କରିପାରିବେ । ସେକ୍ସ ବି କରି ପାରିବେ ଏବେ ଚାଲନ୍ତୁ ଷ୍ଟୋରୀ ଉପରକୁ ଯିବା ।

ସେଇ ସମୟ ରେ ମୁଁ ତାକୁ ଗେହିବା ବନ୍ଦ କରିକୀ ଆଗ ତା ଅତୀତ ବିଷୟ ରେ ଶୁଣିଲି। ତାପରେ ସେ କହିଲା ।

  • ମାମା- ଶୁଣ ଧନ ତମକୁ ମୁଁ ସବୁ କଥା କହିବି । ତମେ ମୋ ସହ ରହିବ ନା??
  • ମୁଁ- ମୁଁ ସବୁବେଳେ ତୁମ ସହ ଥିଲି ଥିବି ରହିବି। ତୁମେ ମୋତେ details ରେ କୁହ ।

ମାମା- ମୁଁ ଯେତେବେଳେ+୨ ରେ ପଢ଼ୁଥିଲି ସେତେବେଳେ ପ୍ରାୟ ମୋ ମାମୁଁ ଘରକୁ ଯାଏ । ମାମୁଁ ଘରେ ମାମୁଁ ମାଇଁ ଆଉ ମାଇଁଙ୍କର ଗୋଟେ ପୁଅ ଲିଂକୁ ଥିଲା । ଲିଙ୍କୁ ମୋଠୁ ୧ ବର୍ଷ ବଡ଼ । ମୋ ସହ ସବୁବେଳେ ଭଲ ସେ ମିସେ । ମୁଁ ଯେତେବେଳ+୨ ସେକେଣ୍ଡ year ରେ ତାଙ୍କ ଘରକୁ ଗଲି । ସେବେଠୁ ତାର ମୋ ପ୍ରତି ନଜର ଅଲଗା ଥିବାର ଜାଣିଲି । ସେ ସବୁବେଳେ ମୋ ଛାତିକୁ ଦେଖି କଥା ହେଲା।

ମୁଁ- ତମ ଛାତି size କେତେ ଥିଲା ।

ମାମା- ୩୨ ଥିଲା

ମୁଁ – ତାପରେ କଣ ହେଲା ।

ମାମା- ଦିନେ ମାମୁଁ ଆଉ ମାଇଁ ମାର୍କେଟ ଯିବାକୁ ବାହାରିଲେ । ଘରେ କେବଳ ମୁଁ ଆଉ ଲିଙ୍କୁ ଥିଲୁ । ମୁଁ ଶୋଇକି Mobile ଚାଲୁଥିଲି । ସେ ଆସିକି ମୋ ପାଖରେ ଶୋଇଲା । ମୁଁ ତା ସହ ମିସିକି ଦେଖିଲି ଫୋନ । କିଛି ସମୟ ପରେ ସେ ମୋ ଦୁଧ ଉପରେ ହାତ ଥୋଇଲା । ମତେ ଖରାପ ଲାଗିଲା ହେଲେ କିଛି କହିପାରିଲିନି । ତାପରେ ତାର ସାହାସ ବଢ଼ିଗଲା । ସେ ମୋ ଉପରେ ମାଡ଼ି ବସିଲା । ଆଉ ଯୋରେ ଦୁଧ ଦୁଇଟା ଚିପିଲା । ମୁଁ ନାହିଁ ନାହି କରୁଥିଲି ଜମା ଶୁଣିଲେନି । ତାପରେ ମୋ ପ୍ୟାଣ୍ଟ୍ ଆଉ ଚଡି ଖୋଲିଦେଲେ । ଆଉ ତାର ବି ଖୋଲିଦେଲା । ମୁଁ କହୁଥିଲି plzz ଛାଡ଼ିଦିଅ plzz ଛାଡ଼ିଦିଅ । ସେ ନା ଶୁଣି ମୋ ଵିଆକୁ ହାତ ମାରିଲା । ମୁଁ ବହୁତ ମନା କଲି । ସେ କିଛି ନ ସୁଣିକି ଟା ବାଣ୍ଡ ଆନିକି ମୋ ବିଆ ରେ set କଲା । ଆଉ ଜୋରରେ ପେଲିଦେଲା । ମୋ ବିଆ seal ଫିଟିକି ତାର ବାଣ୍ଡ total ପଶିଗଲା ଆଉ blood ବୋହିଲା । ମୁଁ semti ପଡ଼ିକି ରହିଲି ସେ ଗେହ୍ନୀ ଚାଲିଲା । ବହୁତ୍ ଜୋର ବାଣ୍ଡ ପୁରେଇ ଗେହିଲା । ଧୀରେ ଧୀରେ ମତେ ମଜା ଲାଗିଲା ମୁଁ ବି ସାଥ ଦେଲି । ତାକୁ ମୋ ଦୁଧ ପିଆଇଲି । ୩୦ ମିନିଟ୍ ଗେହିଁଲା ପରେ ଆମେ ମିଶିକି ଝଡିଗଲୁ । ତାପରେ ସେ emti ଆହୁରି ୨ ଥର କରିଲା ।

ମୁଁ- ଓହୋ ଓଃ ହେଇଚି ତାହେଲେ । It’s okkk ତୁମେ ମଜା ନେଇଚ ତାହେଲେ ଚଳିବ 🤭 । ଆଉ Ex kemti ଗେହିଁଲା କୁହ

ମାମା- ସେ ମତେ ବୁଲିବାକୁ କହିକି ଗୋଟେ ହୋଟେଲକୁ ନେଇକି ଗଲା। ସେଠି ମତେ ଅଲଗା ଅଲଗା ପ୍ରକାର କରୀକି ଗେହିଁଲା । ମୋ ବିଆରୁ ବହୁତ୍ ରସ ବୋହିଥିଲା । ସେ ଏସବୁ recording କରିକି ରଖିଥିଲା । ଆଉ ମୋ ସହ😔😔😔😥😥😭😭😭😭

ମୁଁ- ଆରେ କଣ ହେଲା । ମତେ କୁହ ।

ମାମା- ନା ଏସବୁ ତମକୁ କହିଲେ ମତେ ଖରାପ ଲାଗିବ ।

ମୁଁ- ମୁଁ କହିଲି ନା ସବୁବେଳେ ତୁମ ସାଥିରେ ଅଛି । କୁହ ମତେ କଣ କରୁଥିଲା ସେ ।

ମାମା- ସେ recording କରିଦେଇଥିଲା । ଆମର total ଗିହାଁଗେହିଁର video ସେଥିରେ ଥିଲା । ସେ ସେସବୁକୁ ଦେଖେଇକି ମତେ blackmail କରୀକୀ ତା ସାଙ୍ଗ ମାନଙ୍କ ସହ ମିଶିକି ଗେହ୍ନିଥିଲା । ସେ ଆଉ ତାର ୪ ଟା ସାଙ୍ଗ ମିଶିକି ମତେ ଗେହିଲେ ।

ତାପରେ ତା Ex ର ସାଙ୍ଗ ମାନେ କେମିତି ତାକୁ ଗେହିଲେ ଆଉ ଯାହା ଯାହା ଆମର ଜଙ୍ଗଲ ଭିତରେ ହେଲା Next Part ରେ କହିବି।

ଯଦି ଆପଣ ମାନେ Support କରିବେ । ଆଉ ଯୋଉ ଭାଉଜ ମାନେ or ଝିଅ ମାନେ ମୋ ସହ Enjoy or Sex କରିବାକୁ ଚାହାନ୍ତି ମତେ INSTAGRAM re Msg ଦିଅନ୍ତୁ । ଏସବୁ ଆମ ଦୁଇଙ୍କ ଭିତରେ SECRET ରହିବ । (raaj_bhubaneswar) ।

ଦୁଇବର୍ଷ ଲାଇନ୍ ମାରିବା ପରେ ସାଗରିକାର ବିଆ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଲା । ପଢନ୍ତୁ ଏହି ରୋମାଣ୍ଟିକ ସେକ୍ସ କାହାଣୀ ।

Visited 22 times, 1 visit(s) today

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *