ଦୁଇ ବର୍ଷ ପରେ ଭାଉଜକୁ ଗେହିଲି ତାଙ୍କ ବାପ ଘରେ – ମୋଟା ଗାଣ୍ଡି

odia sex story

ମୋର ପ୍ରିୟ ଗିହା ଗେହୀ ପାଠକ ଓ ପାଠିକା ମାନଙ୍କୁ ଏହି କାହାଣୀକୁ ସାଦର ଅଭିନନ୍ଦନ । ମୋ ନାମ ପ୍ରକାଶ । ବୟସ ୩୦ । ଏହି କାହାଣୀ ଟି ୧୫ ବର୍ଷ ତଳର । ମୋର ବଡ଼ ବାପାଙ୍କ ପୁଅ ବାହାଘର ହେଲା । ଭାଊଜ ଘରକୁ ଆସିଲେ । ଭାଊଜ ଙ୍କ ନାଁ ସୀମା । ଭାଇ ଟିକେ ମାଇଚିଆ ପ୍ରକୃତିର । ତେଣୁ ତାଙ୍କର ଚତୁର୍ଥୀ କେମିତି ହେଲା ତ ପରଦିନ ମୁଁ ଭାଉଜ ଙ୍କୁ ପଚାରି ବାକୁ ଗଲି । ଭାଉଜ କହିଲେ ତୁମ ଭାଇ କୋଉ କାମ କୁ ନୁହନ୍ତି । ମୁଁ ଜାଣି ଗଲି ଭାଇ କିଛି କରି ପାରି ନଥିବ । ମୁଁ ଭାଉଜ ଙ୍କୁ ପଟେଇ ବାକୁ ଲାଗିଲି କେମିତି ଗେହିବି । ଭାଇ ଦିନରେ ପରିବା ବେପାର କରିବାକୁ ମାର୍କେଟ ଯାଆନ୍ତି । ବଡ଼ ମା ଙ୍କୁ ସେତେ ଦେଖା ଯାଏ ନାହିଁ କୀ ଶୁଣା ଯାଏ ନାହିଁ । ଏମିତି କିଛି ଦିନ ଗଲା ପରେ ଭାଊଜ ଙ୍କ ବାପ ଘରେ କଣ କାମ ପଡ଼ିଲା । ମୋତେ ଭାଇ କହିଲେ ଭାଉଜ ଙ୍କୁ bike ରେ ନେଇ ଯିବା ପାଇଁ । ମୁ ତ ସୁଯୋଗ ଖୋଜୁଥିଲି କେମିତି ଗେହିବି । ମୁ ରାଜି ହୋଇଗଲି ।

Odia Nua Jouna Gapa

ଭାଊଜ ସକାଳୁ ରେଡି ହୋଇ ସକାଳୁ ବାହାରିଲେ । ଆମେ bike ରେ ଗଲୁ । ତାଙ୍କ ବାପ ଘର ପାଖ ପାଖି ୩୦ କିଲୋିଟର ହେବ । ଭାଉଜ ମୋତେ ଲାଗିକି ବସି ଥାଆନ୍ତି । ତାଙ୍କ ଦୁଧ ଯୋଡାକ ମୋ ପିଠିରେ ଦାବି ହୋଇ ଯାଉ ଥାଏ । ମୋର ବାଣ୍ଡ୍ ପୁରା ଠିଆ ହୋଗଲାଣି । କିଛି ଉପାୟ ନପାଇ ଯାକି ହୋଇ ଗାଡ଼ି ଚଳାଉ ଥାଏ । ତାଙ୍କ ବାପ ଘରେ ପହଂଚିଲୁ । ତାଙ୍କ ଘରେ ତାଙ୍କ ମା ଓ ଭାଊଜ ଥିଲେ ।ଭାଊଜଙ୍କ ଭାଇ ବାହାରେ ଚାକିରି କରନ୍ତି ତେଣୁ ସେ ଘରେ ନଥିଲେ । ତାପରେ ଖିଆ ପିଆ ସରିବା ପରେ ମୁ ଟିକେ ତାଙ୍କ ଗାଁ ମାର୍କେଟ ଆଡେ ବୁଲିବାକୁ ଗଲି । ସନ୍ଧ୍ୟା ହେଲା ଘରକୁ ଫେରିଲି । ପ୍ରକୃତରେ ସୀମା ଭାଊଜ ତାଙ୍କ ସାଙ୍ଗ ବାହାଘର କୁ ଯାଇ ଥିଲେ ମୁଁ ତାଙ୍କ ଘରେ ଜାଣିଲି । ଭାଉଜ କହିଲେ ତୁମେ ଖାଇ କି ସୋଇ ପଡ ମୁଁ ବାହାଘର କୁ ଯିବି ଆଉ ସେଠି ବାହାଘର ଦେଖିବି । ମୁଁ ଭାବିଲି ଗେହିବି ବୋଲି ଏତେ ଦୂର ବସେଇ ଆଣିଲି ସବୁ ବେକାର ହେଲା । ମୁଁ ମନ ମାରି ଶୋଇଲି ।

ରାତି ପାଖା ପାଖି ୪ ଟା ବେଳକୁ ମୋର ନିଦ ଭାଙ୍ଗିଲା ଦେଖିଲି ସୀମା ଭାଉଜ ମୋ ପାଖରେ ସୋଇଛନ୍ତି । ସେ ପୁରା ନିଦରେ ସୋଇ ଛନ୍ତି ତାଙ୍କର ଶାଢ଼ୀ ଆଣ୍ଠୁ ଉପରକୁ ଉଠି ଯାଇଛି । ଛାତି ଉପରୁ ଲୁଗା ଖସି ଯାଇଛି । ମୁଁ ଏହା ଦେଖି ଆଉ ସମ୍ଭାଳି ପାରିଲିନି । ଭାଊଜ ଙ୍କ ବଡ଼ ବଡ଼ ଦୁଧ ତାଙ୍କ ନିଃଶ୍ୱାସ ନେଲବେଲକୁ ଯେମିତ ବ୍ଲାଉଜ ଫଟେଇ ବାହାରି ପଡିବ । ମୁଁ କଣ କଲି ନା ମୁଁ ତାଙ୍କ ପେଟରେ ହାତ ପକାଇଲି ଆସ୍ତେ ଆସ୍ତେ ଆଉଁଶିଲି । ତାପରେ ତାଙ୍କ ଦୁଧ ଉପରେ ହାତରେ ହାଲ୍କା ଚିପିଲି । ତଥାପି ତାଙ୍କ ନିଦ ଭଙ୍ଗୁନଥାଏ । ଧୀରେ ଧୀରେ ତାଙ୍କ ବ୍ଲାଉଜ ବତାମ ଖୋଲିଲି । ଭିତରେ ବ୍ରା ଥିଲା।ବ୍ରା ଉପରେ ଚିପିଲି । ଭାଊଜ ଟିକେ ହଲଚଲ ହେଲେ ପୁଣି ଶୋଇଲେ । ଏଥର ତାଙ୍କ ଚିକଣା ଜଙ୍ଘ ଆଡୁ ଆଉଁସି ଆଣିଲି । ଜଙ୍ଘ କୁ କିସ କରି କରି ତାଙ୍କ ଲୁଗା କୁ ପୁରା ଅଣ୍ଟା ଯାଏ ଟେକି ଦେଲି । ଦେଖିଲି ଭିତରେ ପାଂଟି ପିନ୍ଧିଛନ୍ତି । ପାଂଟି କୁ ଟିକେ ପେଟ ପଟୁ ତଳକୁ ଟାଣଲି। ତଥାପି ଭାଊଜ ଉଠୁ ନାହାନ୍ତି ।

Odia Sex Kahani Bhauja

ମୁଁ ଚିନ୍ତା କଲି ଭାଊଜ ଜାଣି ଜାଣି ସେମିତି ଅଭିନୟ କରୁଛନ୍ତି ନା ଆଉ କିଛି ତାପରେ ମୁଁ ତାଙ୍କ କାନ ପାଖରେ କହିଲି କଣ ପୁରା ନିଦରେ ସୋଇଛ ନା କଣ କିଛି ଜାଣି ପାରୁନ । ଭାଊଜ କହିଲେ ମୋ ଦେହ ହାତ ପୁରା ବିନ୍ଧୁଛି ତ ସେଇଥି ପାଇଁ ନିଦ ପାଇଁ ମୁଁ tablet ଖାଇ ସୋଇ ପଡ଼ିଲି । ମୁଁ କହିଲି ଟିକେ ଘଷି ଦେବିକି ଭାଊଜ କହିଲେ ଭଲ କଥା । ମୁଁ ପ୍ରଥମେ ତାଙ୍କୁ କହିଲି ପିଠି ଦେଖାଅ । ସେ ଉପରକୁ ପିଠି କରି ଶୋଇଲେ । ମୁ ତାଙ୍କ ବେକ ପାଖରୁ ଆରମ୍ଭ କରି ବ୍ରା ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଆସିଲି । ମୁ କହିଲି ଭାଉଜ ତୁମେ ତୁମ ବ୍ରା ଟା ଖୋଲ ସେ କହିଲେ ତୁମେ hook ଟା ଖୋଲି ଦିଅ । ମୁଁ hook ଖୋଲି ତାଙ୍କ ପିଠିକୁ ଘଷିଲି । ତାପରେ ତାଙ୍କ ଗାଣ୍ଡୀ ଆଡ଼କୁ ଘଷିଲି କମ୍ ଚିପିଲି ଅଧିକା । ତାପରେ ତାଙ୍କୁ ଓଲଟାଇ ଦେଲି । ତାଙ୍କ ଗୋଡ଼ ପଟୁ ଘଷି ଜଙ୍ଘ କୁ ଖୁବ୍ ଚିପିଲି । ଭାଊଜ କହିଲେ ବଢିଆ ମାଲିସ କରି ଜାଣିଛ ତ । ମୁଁ କହିଲି ଆହୁରି ମାଲିସ ଜାଣିଛି । ଭାଊଜ କହିଲେ ଡେରି କର ନାହିଁ ଆରମ୍ଭ କର ।

ଦେଖ, ସାଙ୍ଗର ଭଉଣୀକୁ ନିର୍ଧୁମ ଗେହିଲି

ମୁଁ ଆସ୍ତେ କରି ତାଙ୍କ ପ୍ୟାଣ୍ଟି ଉପରେ ବିଆ କୁ ଘଷିଲି । ଭାଊଜ ଖାଲି ଭିଡ଼ି ମୋଡ଼ି ହେଲେ । ମୁଁ କହିଲି ଭାଉଜ ପାଂଟି କଣ ଓଦା ସେ କହିଲେ ନା ମ ପରିଶ୍ରା ଲାଗିଥିବ । ମୁ କହିଲି ତୁମ ପାଂଟି ଟା ଖୋଲି ଦିଅ ଯେ ଭଲ ରେ ମାଲିସ କରି ଦେବୀ । ଭାଊଜ ପାଂଟି ସହିତ ପୁରା ଲୁଗା ପଟା ଖୋଲି ଦେଲେ । ମୁ ତାଙ୍କ ଲଙ୍ଗଳା ଦେହ ଦେଖି ଆଉ ସମ୍ଭାଳି ପାରିଲିନି । ମୁ ତାଙ୍କ ସୁନ୍ଦରିଆ ଦୁଧକୁ ଦେଖୁଥାଏ । ତାଙ୍କ ବିଆରେ ଅଳ୍ପ ଅଳ୍ପ ବାଳ ଥିଲା କିନ୍ତୁ ଭାରି ଚିକଣିଆ ଆଉ ପାଉଁରୁଟି ଭଳି ଫୁଲି କି ଥାଏ । ଭାଉଜ ଆଖି ବନ୍ଦ କରି ଥାଆନ୍ତି । ସେ ଟିକେ ପରେ ଆଖି ଖୋଲିଲେ ଦେଖିଲେ ମୁଁ ତାଙ୍କ ଦେହକୁ ଦେଖୁଛି । ସେ କହିଲେ କେବେ ମାଇକିନାଙ୍କୁ ଲଙ୍ଗଳା ଦେଖିନ କି? ମୁଁ କହିଲି ତମେ କେବେ ଦେଖେଇଲା ଯେ ଦେଖିଥାନ୍ତି । ଭାଊଜ କହିଲେ ସେମିତି ଦେଖୁ ଥିବ କି କିଛି କରିବ । ମୁଁ କହିଲି permission ଦିଅ । ଭାଊଜ ହସିଲେ କହିଲେ ତୁମ ସାମ୍ନା ରେ ଜଣେ ମାଇକିନା ଲଙ୍ଗଳା ସୋଇଛି ତୁମେ permission ମାଗୁଛ । ତୁମେ କଣ ତୁମ ଭାଇ ଭଳିଆ କି?

ଦେଖ, କଳ୍ପନା ଭାଉଜଙ୍କ ନାଳୁଆ ବିଆ

ମୋତେ ଟିକେ ରାଗ ଲାଗିଲା ମୁଁ ସଙ୍ଗେ ସଙ୍ଗେ ଭାଉଜଙ୍କ ଉପରକୁ ଚଢ଼ି ଯାଇ ତାଙ୍କ ମୁହଁ ଠୁ କିସ୍ ଦେବା ଆରମ୍ଭ କଲି । ଭାଉଜ ମଧ୍ୟ ମୋତେ କିସ୍ କଲେ । ତାଙ୍କୁ କିସ୍ କରିବା ସହିତ ଦୁଧକୁ ଚିପିଲି । ଗୋଟେ ହାତରେ ଦୁଧ ଚିପୁଥିଲି ଆଉ ଗୋଟେ ହାତରେ ତାଙ୍କ ବିଆ ଭିତରେ ଗୋଟେ ଆଙ୍ଗୁଠି ପୁରେଇ ଦେଇ ସେଣ୍ଟିକୁ ରଗଡ଼ିଲି । ଭାଊଜ ଖାଲି ଓଃ ଆଃ କରିବାକୁ ଲାଗିଲେ । ମୁ ତାଙ୍କୁ ଆଉ ଟିକେ ଗରମ କରିବା ପାଇଁ ତାଙ୍କ ବିଆ କୁ ଚୁଚୁମି ଚାଲିଲି । ଏହି ବିଆ ଖାଇବା ତାଙ୍କୁ ବୋଧେ ଭଲ ଲାଗିଲା ତାଙ୍କ ବିଆ ରୁ ପାଣି ବାହାରି ଗଲା । ମୁଁ ସେତକ ପିଇ ଦେଲି । ଭାଊଜ କହିଲେ ତୁମେ ଭଲ ବିଆ ଖାଉଚ୍ଛ । ମୁଁ ତୁମ ବାଣ୍ଡ୍ ଖାଇବି । ମୁ ସଂଗେସଂଗେ ବାଣ୍ଡ୍ କୁ କାଢି ଦେଖେଇ ଦେଲି । ମୋ ବାଣ୍ଡ୍ ଦେଖି କହିଲେ ତୁମର ଏତେ ମୋଟା ଲମ୍ବା କେମିତି କଲ । ମୁଁ କହିଲି ତୁମକୁ ସବୁଦିନେ ଭାବି କି ମୁଠି ମାରି ବଡ଼ କରିଛି । ଭାଊଜ କହିଲେ ତୁମେ ମୋତେ ଭାବି ଆଉ ସବୁ କଣ କରିବାକୁ ଇଛା ହୁଏ । ମୁଁ କହିଲି କେମିତି ତୁମ ଏଇ ବିଶାଳ ଦୁଧକୁ ଚିପିବି ଆଉ ଗେହିବି । ଭାଊଜ କହିଲେ କାହିଁ ମୋତେ କେବେ କହି ନ । ମୁଁ କହିଲି ତୁମେ ବାହା ହେଇଛ ଭାଇ ପାଖରୁ ଗିହଣା ଖାଉଥିବ । ଭାଊଜ କହିଲେ ତୁମ ଭାଇଙ୍କ ର ତୁମ ଠୁ ଛୋଟ ଅତି ବେଶୀରେ ରେ ୫ ମିନିଟ୍ ରେ ସାରି ଦେଉଛନ୍ତି । ମୁଁ କଷ୍ଟ ରେ ରହୁଛି । ମୁ ତମ ଭଳି କା ବାଣ୍ଡ୍ ଚାହୁଁ ଥିଲି ।

ଦେଖ, ମୋ ଧରମ ଭଉଣୀ ଚାରୁକୁ ଗେହିଁକି ପେଟରେ କଲି

ତାପରେ ଭାଊଜ ମୋ ବାଣ୍ଡ୍ କୁ icecream ଭଳିଆ ଚାଟିଲେ । ମନ ବାଣ୍ଡ୍ ଆହୁରି ଟାଣ ହୋଇ ଗଲା । ମୁଁ କହିଲି ଭାଉଜ ମୋର ବାହାରି ଯିବ । ସେ କହିଲେ ମୁ ସବୁ ଖାଇ ଦେବୀ । ମୋର ସବୁ ତକ ରସ ପିଇ ଦେଲେ । ମୋ ବାଣ୍ଡ୍ ନରମି ଗଲା । ଭାଊଜ କହିଲେ ଏବେ ମେନ୍ କାମ କେମିତି କରିବା । ମୁଁ ଏଥର ପୁରା ଲଙ୍ଗଳା ହୋଇ ଗଲି । ଭାଊଜ ଙ୍କ ଉପରେ ଶୋଇ ଗଲି । ଦୁଇଟି ଲଙ୍ଗଳା ଦେହ ଏକାଠି ହୋଇଗଲା । ମୁଁ ପୁଣି ତାଙ୍କ ଦେହ ଦୁଧ ଓ ବିଆ କୁ ଚାଟିଲି । ଏଥର ଭାଊଜ ତାଙ୍କ ହାତରେ ମୋ ବାଣ୍ଡ୍ କୁ ଧରି ତଳ ଉପର କଲେ ମୋତେ ମଧ୍ୟ ମଜା ଲାଗିଲା ଆଉ ବାଣ୍ଡ୍ ପୁଣି ରଡ଼ ଭଳି ଟାଣ ହୋଇଗଲା । ଭାଊଜ କହିଲେ ଏଥର ମୋ ବିଆରେ ପୁରାଅ ଆଉ ରହି ହେଉନାହିଁ । ମୁଁ ଆସ୍ତେ କି ତାଙ୍କ ବିଆ ରେ ବାଣ୍ଡ୍ କୁ ଲଗାଇ ଘଷିଲି ଯେମିତି କି ଭାଊଜ ଆଉ ଟିକେ ଗରମ ହେବେ । ଭାଊଜ ମୋତେ କହିଲେ ଜଲଦି ପୁରାଅ । ମୁଁ ଗୋଟେ ଧକା ମାରିଲି ଯେ ବାଣ୍ଡ୍ ଅଳ୍ପ ବିଆ ଭିତରକୁ ଗଲା ଭାଊଜ ଜୋର୍ ରେ ଚିଲେଇଲେ ମୁଁ ତାଙ୍କ ପାଟିକୁ ମୋ ପାଟିରେ ଚାପି ଧରିଲି ଯେମିତି ପାଟି କରି ପାରିବେ ନାହିଁ । କାହିଁକି ନା ପାଖ ଘରେ ତାଙ୍କ ଭାଉଜ ସୋଇଛନ୍ତି ନ ହେଲେ ସେ ଜାଣି ଦେବେ ।ଏଥର ଆଉ ଗୋଟେ ଧକା ମାରିଲି ଯେ ମୋ ବାଣ୍ଡ୍ ପୁରା ଭିତର କୁ ଗଳି ଗଲା ।

ଦେଖ, Odia Banda Bia Katha

ଭାଊଜ ଙ୍କ ବିଆ ଟାଇଟ୍ ଥିଲା ମୋ ମୁଷଳ ବାଣ୍ଡକୁ ସମ୍ଭାଳି ନପାରି ପାଣି ଛାଡ଼ିଲେ । ସେହି ପାଣିରେ ବିଆ ଟିକେ ଲାଳୁଆ ହେଇଗଲା । ବାଣ୍ଡ୍ ଏଥର ଆରାମରେ ଭିତର ବାହାର ହେଲା ଭାଉଜଙ୍କୁ ମଜା ଲାଗିଲା । ମୋତେ ଭାଉଜ ଭିଡ଼ି ଧରି ତାଙ୍କ ଅଣ୍ଟା କୁ ମୋ ଆଡ଼କୁ ଠେଲି ଠେଲି ଗେହୀ ହେଲେ । ସେତେବଳକୁ ଭାଊଜ ଆଉ ଥରେ ପାଣି ଛାଡ଼ି ସାରିଲେଣି । ମୁ କହିଲି ଭାଉଜ କାଟୁଛି କି ,ସେ କହିଲେ କାଟିଲେ ବି ମଜା ଲାଗୁଛି । ତୁମେ ଟିକେ ଏଥର ଭଲରେ ଧକା ମାର ଆଉ ଅଟକି ବି ନାହିଁ । ମୁଁ ଏଥର ଭଲ ଭାବରେ ଧକା ମାରି ଚାଲିଲି । ୧୫ ମିନିଟ୍ ଗେହିଁଲା ପରେ ମୋର ବାହାରି ବାକୁ ହେଲା ମୁ ପଚାରିଲି କୋଉଠି ଛାଡ଼ିବି । ସେ କହିଲେ ଭିତରେ ଛାଡ । ବିଆ ମୋର ଥଣ୍ଡା ହେଇ ଯାଉ । ମୁଁ ସବୁ ତକ ମଲ ଭାଊଜ ବିଆ ଭିତରେ ଛାଡି ଦେଇ ସେମିତି ଲଂଗଳା ହୋଇ ସୋଇ ରହିଲୁ । – Odia Sex Kahani

ଭାଊଜ କହିଲେ ମୋ ବାହାଘର ପରଠୁ ଏମିତି ଗିହଣା ଖାଇ ନଥିଲି । ମନ ପୁରା ଶାନ୍ତି ହୋଇଗଲା । ସେତେବଳକୁ ପୁରା ସକାଳ ହୋଇସାରିଲାଣି । ତାଙ୍କ ଭାଊଜ କେବେଠୁ ଉଠି ସାରି ଆମ ଗିହଣା ଦେଖିଛନ୍ତି ଆମକୁ ଜଣା ନାହିଁ । ଭାଉଜ ଲୁଗା ପଟା ପିନ୍ଧି ବାହାରକୁ ଗଲେ । ମୁ ଟିକେ ଲେଟରେ ଉଠି ବାହାରକୁ ଗଲି ଦେଖିଲି ନଣନ୍ଦ ଭାଉଜ ବସି କଣ କଥା ହେଉଛନ୍ତି ମୋ ଆଡେ ଚାହିଁ ହସୂଛନ୍ତି । ମୁଁ କିଛି ନ ଜାଣିବା ଭଳି ବାଥରୁମ୍ କୁ ପାଲେଇଲି । ବାଥରୁମ୍ ରୁ ଥାଇ ମୁ ତାଙ୍କ କଥା ଶୁଣୁ ଥାଏ । ତାଙ୍କ ଭାଊଜ କହୁ ଥାଆନ୍ତି ସୀମା ପ୍ରକାଶର କେଡେ ବଡ଼ ବାଣ୍ଡ୍ । କେମିତି ସମ୍ଭାଳି ପାରିଲ ।ସୀମା ଭାଊଜ କହିଲେ ତୁମର ଦରକାର କି? ତାଙ୍କ ଭାଊଜ କହିଲେ ମୁ ତୁମ ଗିହଣା ଦେଖି ମୋ ବିଆ ରୁ ପାଣି ବାହାରି ଗଲା । ସୀମା ଭାଊଜ କହିଲେ ମୁଁ ବାହାନା କରି ଦିପହରେ ମୋ ସାଙ୍ଗ ଘର କୁ ଯିବି ତମେ ପ୍ରକାଶ କୁ ପଟେଇ ଗେହିଁ ହେଇଯିବ । ମୁଁ ଭାବିଲି ଯାହା ହେଉ କେବେ ଗେହୀ ବାକୁ ମିଳୁ ନ ଥିଲା ଏବେ ଦୁଇଟା ବିଆ ମିଳିଲା । ଏହା ପରେ ପରେ କହିବି କେମିତି ତାଙ୍କ ଭାଉଜଙ୍କୁ ଗେହିଲି । Part-2 ପଢ଼ନ୍ତୁ

Visited 103 times, 3 visit(s) today

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *