ଆମେ କଲେଜ ଆସିକି ବିଆ ଚଟା ଚଟି ହେଲୁ – ସଂଧ୍ୟା ଓ ପୁନମ୍

odia sex story

ମୋ ନାଁ ସଂଧ୍ୟା, ଘର ପିପିଲି। ପୁନମ ଆଉ ମୁଁ ବହୁତ ଭଲ ସାଙ୍ଗ। କିନ୍ତୁ ଲକ୍ ଡାଉନ ରେ ମୋ ଜୀବନରେ ବହୁତ ପରିବର୍ତନ ଆଣିଲା। ଘରେ ଏକା ରହି ବିପି ଦେଖିବା ମୋର ଅଭ୍ଯାସ ହେଇଗଲା। କିନ୍ତୁ ପର ଘଟଣା ଯାହା ଘଟିଲା ତାହା, ମୁଁ କେବେ ସ୍ବପ୍ନରେ ସୁଦ୍ଧା ଭାବି ନଥିଲି।

କରୋନା ପାଇଁ କଲେଜ ବନ୍ଦ ହୋଇଗଲା ପରେ ଆମେ ସବୁ ଘରେ ବନ୍ଦ ହୋଇ ରହିଗଲୁ। କଲେଜ ବନ୍ଦ ହେବାପରେ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହ ଆଉ ସମ୍ପର୍କ ବେଶୀ ରହିଲା ନାହିଁ। ହ୍ବାଟ୍‌ସଆପ୍ ରେ କଥା ହେବା ଛଡ଼ା ଆଉ କିଛି ଉପାୟ ବି ନଥିଲା। ଅନେକ ଦିନପରେ କଲେଜ ଖୋଲିବ ବୋଲି ଶୁଣିବାପରେ ଅମେ ସବୁ ସାଙ୍ଗମାନେ ଏକାଠି ହେଇଥିଲୁ। କେତେ ଖୁସି ଲାଗୁଥିଲା କହି ହେବନି। କଲେଜ ଭିତରେ ଆମ କ୍ଲାସ୍ ରୁମ ସବୁ ବୁଲି ଦେଖିଲୁ ତା ପରେ ଘରକୁ ଫେରିବା ବେଳକୁ ମୋ ସାଙ୍ଗ ପୁନମ୍ ମୋତେ କହିଲା, ଚାଲ ତୋ ସହିତ ତୋ ଘରକୁ ଯିବି। ମୁଁ ବି ଅନେକ ଦିନ ହେଲା ଏକ ଏକା ରହିଥିଲି ତେଣୁ ତାକୁ ହଁ କହିଦେଲି।

Odia Lesbian Sex Story

ଆମେ ଘରକୁ ଆସିବା ବେଳକୁ ବାପାବୋଉ ବଜାର ଯିବାକୁ ବାହାରିଲେ। ସେମାନେ କହିଲେ ସେମାନେ ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ଆସିବେ। ଆମେ ଘରେ ଏକାଥିଲୁ। ପୁନମ୍ ଆଊ ମୁଁ ଆମ କ୍ଲାସରେ ଟପର୍ ହେଉଥିଲୁ। ସେ ବି ବହୁତ ଭଲ ପଢ଼େ ଆଉ ମୁଁ ବି। ବାପାବୋଉ ଯିବାପରେ ଆମେ କବାଟ ବନ୍ଦ କରିଦେଇ ଆମ ରୁମକୁ ଆସିଗଲୁ। ସେଇଠି ଖଟରେ ଗଡ଼ିପଡ଼ି ଗପ କରୁଥିବା ବେଳେ ପୁନମ୍ କହିଲା, ସନ୍ଧ୍ୟା ତୋ ପାଖରେ ବ୍ଲୁ ଫିଲ୍ମ୍ ଅଛି କି? ମୁଁ ଚମକି ପଡ଼ିଲି। ପୁନମ୍ ଏମିତି ପ୍ରଶ୍ନ କରିବ ବୋଲି ଆଶା କରିନଥିଲି। ମୋ ପାଖରେ ଫିଲ୍ମ୍ ଥିଲା। ହେଲେ ପୁନମ୍ ବହୁତ ସିନସିୟର୍ ଷ୍ଟୁଡେଣ୍ଟ୍ ବୋଲି ସମସ୍ତେ ଜାଣନ୍ତି। ପଚାରିଲି, ତୁ ବ୍ଲୁ ଫିଲ୍ମ୍ ଦେଖୁଛୁ? ସେ ହସିଦେଇ କହିଲା, କାଇଁ ତୁ ଦେଖୁନୁ କି? ମୁଁ କିଛି କହି ପାରିଲିନି କହିଲା, ମୋତେ ଟିକେ ଦେଖା। ମୁଁ ବୁଝି ପାରିଲିନି, ସେ କହିଲା, ଆବେ ଲକ୍ ଡାଉନ୍ ପରଠୁ ଘରେ ବନ୍ଦୀ ହୋଇ ରହିଛି। ଆମ ଘରେ ତୋ ଭଳି ଅଲଗା ରୁମ୍ ବି ନାଇଁ, ତେଣୁ ପୁରା ବର୍ଷଏ ଉପରେ ହେଲାଣି ବନ୍ଦୀ ଭଳି ରହିଛି। କଲେଜ୍ ବନ୍ଦ ହେବାବେଳେ ଆମେ ସବୁ ମୋବାଇଲରେ ବ୍ଲୁ ଫିଲ୍ମ୍ ଦେଖୁଥିଲେ, ହେଲେ ଲକ୍ ଡାଉନ୍ ପରେ ସେ ସବୁ ବନ୍ଦ ହୋଇଗଲା। ମୋତେ ସେବେଠୁ ଭାରି ମନ ଥିଲା।

ଦେଖ, ଦାଦା ଝିଅ ପାଟିରେ ମୋ ବାଣ୍ଡ ଧରେଇ ଦେଲି

ମୁଁ ଆଊ କିଛି କହିଲିନି, ଲାପଟପ୍ ଖୋଲିଦେଲି ଆଉ ବ୍ଲୁ ଫିଲ୍ମ୍ ଲଗେଇ ଦେଲି। ସେ ଆଁ କରି ଦେଖୁଥିଲା, ମୁଁ ବି ତାପାଖରେ ବସି ଦେଖୁଥିଲି। ସେ ମଝିରେ ମଝିରେ ମୋତେ ଜାବୁଡ଼ି ଧରୁଥିଲା ଆଊ ଗେଲ୍ କରି ଦେଉଥିଲା ପୁଣି ଫିଲ୍ମ୍ ଦେଖିବାରେ ମାତି ଯାଉଥିଲା। କିଛି ସମୟ ପରେ ସେ ହଠାତ୍ ମୋ ଆଡ଼କୁ ବୁଲିଲା ଆଊ ମୋତେ କିସ୍ କରିବାକୁ ଲାଗିଲା। ମୋତେ ବି ଭଲ ଲାଗିଲା, ମୁଁ ବି ପାଟି ମେଲେଇ ଦେଲି ଆଉ କିସ୍ କରିଲି। ଆମେ କିସ୍ କରିବା ବେଳକୁ ଚୁମାରୁ ଚଟାଚଟି ଆଉ ଶେଷରେ ଓଠକୁ କାମୁଡ଼ିବା ଯାଏ ଗଲା। ସେ ମୋତେ ଭିଡ଼ି ଧରିଥାଏ ଆଉ ମୁଁ ତାକୁ। ଆମେ କିସ କରୁକରୁ ସେ କହିଲା, ସଂଧ୍ୟା ତୁ ଭାରି ସେକ୍ସି। ମୁଁ କହିଲି, ତୁ ବି କିଛି କମ ହେଇନୁ। ଆମ କିସ୍ ବନ୍ଦ ହୋଇଗଲା ପରେ ସେ ପୁଣି ବ୍ଲୁ ଫିଲ୍ମ୍ ଦେଖିବାରେ ବ୍ୟସ୍ତ ହୋଇଗଲା ଆଊ କହିଲା, ଆବେ ତୋ ପାଖରେ ଲେସବିୟାନ୍ ସେକ୍ସ୍ ନାହିଁ?

ମୁଁ ଆଉ ଗୋତେ ଫିଲ୍ମ୍ ଲଗେଇ ଦେଲି, ସେଥିରେ ଦୁଇଟା ସୁନ୍ଦରୀ ଝିଅ ସେକ୍ସ୍ କରୁଥିଲେ, ସେ ସବୁ ଦେଖି ସେ ମୋତେ କୁଣ୍ଢେଇ ଧରିଲା ଆଉ କିସ୍ କରିବା ପରେ ମୋ ଦୁଧକୁ ଚିପିବାଉ ଲାଗିଲା, ମୋତେ ବି ଭାରି ବଲ ଲାଗୁଥିଲା। ସେ ହଠାତ୍ ଛିଡ଼ା ହୋଇ ନିଜ ଟପ୍ ଖୋଲିଦେଲା ଆଉ ପେଣ୍ଟ୍ ଖୋଲିଦେଲା। ଏବେ ସେ ଖାଲି ବ୍ରା ଆଊ ପେଣ୍ଟିରେ ଥିଲା। ମୋତେ ଚାହିଁ କହିଲା, ତୁ ବି ଖୋଲି ଦେ ମଜା ଲାଗିବ।

ଦେଖ, ଭାଉଜଙ୍କ ବାନ୍ଧବୀ ସୀମା ସହ ଘପା ଘପ୍ – ଦ୍ୱିତୀୟ ଭାଗ

ମୁଁ ବି ସବୁ ଖୋଲିଦେଲି, କିଛି ସମୟ ପରେ ଆମେ କିସ୍ କରିବାକୁ ଲାଗିଗଲୁ। ଲାପଟପରେ ଫିଲ୍ମ୍ ତା ରାସ୍ତାରେ ଚାଲିଥିଲା ସେ ମୋତେ କିସ୍ କରିବାରେ ବ୍ୟସ୍ତ ଥିଲା। ପଚାରିଲା ଆବେ ତୋ ଘରେ ବିଆରେ ପୁରେଇବା ଜିନିଷ କିଛି ରଖିନୁ? ମୁଁ କିଛି କହିବା ପୂର୍ବରୁ ସେ ରୋଷେଇ ଗରକୁ ଯାଇ ଦେଶୀ ପୋଟଳଟେ ଧରି ଆସିଲା ଆଉ ତାକୁ ପାଣିରେ ଧୋଇଦେଇ କହିଲା, ଆଜି ଏଇଟା ଆମକୁ ଖୁସି କରିବ। ତାପରେ ସେ ନିଜ ପେଣ୍ଟି ଖୋଲିଦେଇ ବିଆରେ ପୋଟଳକୁ ପୁରେଇବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିଲା। ସେ ଖଟରେ ଶୋଇଗଲା ପରେ ମୁଁ ସେ ପୋଟଳକୁ ଧରି ଧିରେ ଧିରେ ଆଗପଛ କରିବାଉ ଲାଗିଲି ଆଉ ସେ ଜୋରରେ ଆଃ ଆଃ ବୋଲି ଚିତ୍ସାକ କରିବାକୁ ଲାଗିଲା। ସେ ଭାରି ମଉଜ କରୁଥିଲା। ତା ଅବସ୍ଥା ଦେଖି ମୋ ବିଆରେ ବି ସେତେବେଳକୁ ପାଣି ଆସିଗଲାଣି। ସେ କହିଲା, ତୋ ବିଆରେ ଦେବୁ କି? ଲାଜରେ କିଛି କହି ପାରୁନଥିଲି, ସେ କହିଲା, ପେଣ୍ଟି ଖୋଲିଦେ ଆଊ ସେ ପାଖଟା ତୋ ବିଆରେ ପୁରେଇ ଦେଇ ପେଲେ।

ମୁଁ ବି ପେଣ୍ଟି ଖୋଲିଦେଲି ଆଊ ବିଆରେ ପୋଟଳର ଆରପଟଟା ପୁରେଇ ଦେଇ ଧକ୍କା ଦେଲି। ପୋଟଳ ସାମାନ୍ୟ ମୋଟାଥିଲା ତେଣୁ ବିଆରେ ପଶୁନଥିଲା କିନ୍ତୁ ଭାରି ଉତ୍ତେଜନା ସୃଷ୍ଟି କରୁଥିଲା। ଆମେ ଦୁଇଜଣଙ୍କ ବିଆରେ ପୋଟଳ ପଶୁନଥିଲା ହେଲେ ଏମିତି ମଝିରେ ଥାଇ ଆମ ଦୁଇଜଣଙ୍କୁ ଛନ୍ଦି ଧରିଥିଲା। ସେଇ ସମୟରେ ପୁନମ୍ ପୋଟଳକୁ ବାହାର କରିଦେଇ ବିଆରେ ବିଆକୁ ଘଷିବାକୁ ଲାଗିଲା ଆଊ ମୁଁ ବି ଜୋର୍ ଜୋର୍ କରି ତା ବିଆରେ ବିଆକୁ ଘଷି ପିଟିବାଉ ଲାଗିଲି। କିଛି ସମୟ ମଧ୍ୟରେ ଆମ ବିଆରୁ ରସ ବାହାରିଲା ଆଉ ଚାରିଆଡ଼େ ଛିଞ୍ଚାଡ଼ି ହୋଇ ପଡ଼ିଲା।

ଦେଖ, ଦଶମଶ୍ରେଣୀ ଝିଅର ଆଙ୍ଗୁଠି ମାରିକି ଚଡି ଓଦା କରିଦେଲି

ବିଆରୁ ରସ ବାହାରିବା ପରେ ଆମେ ଗାଧୁଆଘରକୁ ଯାଉ ଧୁଆଧୋଇ ହେଲୁ ଆଉ ସେଇ ସମୟରେ ପୁନମ ମୋ ଦୁଧକୁ ଚୁଚୁମିବା ପରେ ମୋତେ ଭାରି ଭଲ ଲାଗିଲା ଆଉ ଆମେ ବେଡ଼ରୁମକୁ ଆସିଲୁ। ସେଇଠି ମୁଁ ଖଟରେ ଶୋଇଥିବା ବେଳେ ପୁନମ୍ ମୋ ଉପରେ ନଇଁ ପଡ଼ି ମୋ ଦୁଧ ଖାଉଥିଲା ଆଊ ତା ଦୁଧ ମୋ ମୁହଁ ଉପରେ ଥିଲା ମୁଁ ଚାପିଥିଲୁ। ଏମିତି କିଛି ସମୟ ପରେ ସେ ତଳକୁ ଗଲା ଆଇ ମୋ ପେଟକୁ ଚାଟିଲା ଆଉ ମୁଁ ବି ସେମିତି କରିଲି, ତାପରେ ସେ ତଳକୁ ଯାଇ ମୋ ବିଆକୁ ଚାଟିଲା। ମୋତେ ହଠାତ୍ କେମିତି ଲାଗିଲା, ଏମିତି ସେ କରିବ ବୋଲି ମୁଁ ଭାବିନଥିଲି ମୁଁ ଉଠି ପଡୁଥିଲି ସେ ମୋ ଉପରେ ହୋଇଗଲା। ଆଉ ତା ବିଆ ମୋ ମୁହଁ ଉପରେ ଥିଲା, ମୁଁ ତା ବିଆଉ ଚାପିବାକୁ ବାଧ୍ୟ ହୋଇଗଲି। କିଛି ସମୟ ପରେ ଆମେ ଦୁଇଜଣ ପରସ୍ପରର ବିଆକୁ ଚାପୁଟ୍ଥିଲୁ ଆଉ ଖାଉଥିଲୁ। ସେ ମୋ ବିଆରେ ଆଙ୍ଗୁଠି ପୁରେଇ ଦେଇ ଗେହୁଥିଲଲା ବେଳେ ମୁଁ ବି ସେମିତିତ ତା ବିଆରେ ଆଙ୍ଗୁଠି ଦେଇ ଗେହିଲି, କିଛି ସମୟ ପରେ ଆମେ ସ୍ମେଇତି ରହିଲୁ ଆଉ ପୁଣିଥରେ ବିଆଉର୍ ପାଣି ବାହାରି ଆସିଲା।

ଦେଖ, କଳ୍ପନା ଭାଉଜଙ୍କ ନାଳୁଆ ବିଆ

ଏ ସବୁ ସରିବା ପରେ ଆମେ ହାଲିଆ ହୋଇ ଖଟରେ ପଡ଼ି ରହିଲୁ। ଦୁଇଜଣ ଲଙ୍ଗଳା ହୋଇ ପାଖାପାଖି ଶୋଇ ଚୁମା ଦେଉଥିଲୁ, କିସ୍ କରୁଥିଲୁ, ଭୀଡ଼ି ଧରୁଥିଲୁ,  ତା ଦୁଧ ମୋ ଦୁଧ ତୁଳନାରେ ଛୋଟ ଥିଲା, ହେଲେ ବି ଗୋରୀ ହୋଇଥିବା ହେତୁ ଭାରି ସୁନ୍ଦର ଦିଶୁଥିଲା ଆଉ ମୁଁ ତ ଦୁଧ ନିପଲକୁ ଖାଇବା ପରେ ସେ ଆଃ ଆହ୍ ବୋଲି କହୁଥିଲା। ଏମିତି ଅନେକ ସମୟ୍ ଆମେ ଏକାଠି ଶୋଇଲା ପରେ ଉଠିଲୁ ଆଉ ସେ ନିଜ ଘ୍ରକୁ ଚାଲିଗଲା।

ଏହା ପରେ ଅନେକ ଥର ସେ ଆମ ଘରକୁ ଆସେ।  ଆମେ ଏକାନ୍ତରେ ସମୟ ବିତାଊ ଆଉ କରୋନା ସମୟରେ ମଧ୍ୟ ଆମର ମଜା କମ ହେଇନାହିଁ। କିନ୍ତୁ ଏବେ ଶକ୍ତ ବାଣ୍ଡରେ ଗିହା ଖାଇବାକୁ ଇଚ୍ଛା ହଉଛି, ପଢାପଢି କରିବାକୁ ଜମାରୁ ଇଚ୍ଛା ହଉନି। କିଛି ଉପାୟ ଥିଲେ ମୋତେ କମେଣ୍ଟ କରି କୁହନ୍ତୁ। ଲାଗୁଛି ଆମ କାହାଣୀ ଆପଣଙ୍କୁ ଭଲ ଲାଗିବ।

ଦେଖ, ଭାଉଜଙ୍କୁ ଓଲଟେଇକି ନିଧୂମ ଗେହିଲି

Visited 13 times, 1 visit(s) today

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *