Suku Nani Saha Blackmail – ସୁକୁ ନାନୀକୁ ବ୍ଲାକମେଲ୍ କରି ଗେହିଲି

odia sex story

ହାଏ ସାଙ୍ଗମାନେ, ମୁଁ ବୀର ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ ମୋ ଷ୍ଟୋରୀ କହିବାକୁ ଯାଉଛି । ଏ କାହାଣୀ ନବମ କ୍ଲାସରେ ଘଟିଥିଲା, ସେତେବେଳେ ମୋର ବୟସ ମାତ୍ର ପନ୍ଦର । ମୋ ଅପା ଝିଅ ସହ କିପରି ଗେହିଲି କହିବି ।

ଏବେ କାହାଣୀ ଆରମ୍ଭ କରୁଛି । ନବମ କ୍ଲାସରୁ ମୁଁ ସେକ୍ସ ବିଷୟରେ ଜାଣିବା ଆରମ୍ଭ କଲି । ମୋର ଅପା ଝିଅକୁ ଯିଏ କି ବିବାହିତା, ତାଙ୍କୁ ଯିଏ ବି ଦେଖିଲେ ଗେହିବାକୁ ଇଚ୍ଛା କରିବ । ତାଙ୍କ ଫିଗର ବିଷୟରେ କହି ରଖୁଛି ୨୮-୩୪-୩୬ ରଙ୍ଗ ବେଶୀ ଗୋରା ନୁହଁ କି ବେଶୀ କଳା ବି ହେବନି । ଦେଖିବାକୁ ଠିକ ଠାକ ଥିଲେ । ତାଙ୍କ ବୟସ ଏବେ ୪୦ ପାଖାପାଖି ହେବ । ଯେତେବେଳେ ମୋର ଦଶମ ହେଇଥିଲା, ସେତେବେଳେ ତାଙ୍କର ୩୪ ନମ୍ବର ବ୍ରା ରେ ହଲେଇକି ପକାଏ । ସେ ବ୍ରା ଶୁଖାଇବା ବେଳେ ମୁଁ ସବୁଦିନେ ହଲେଇକି ପକାଏ । ଥରେ ସେ ସୋଇଥିବା ଅବସ୍ତାରେ ତାଙ୍କ ଦୁଧକୁ ଖାଇଲି । ସେ ଧଡପଡ ହେଇ ଉଠି ପଡ଼ିଲେ ଆଉ ମୁଁ ଅଭିନୟ କରି ବାହାରି ଆସିଲି । ତା ପରଦିନ ମୋତେ ଘରକୁ ଡାକି ଗାଳି ଦେଲେ ଆଉ କହିଲେ, ଲଜ୍ୟା ଲାଗୁନି ମୁଁ ତୋ ଭଉଣୀ ହେବି । ଏ କଥା ଯଦି ମୁଁ କାହାକୁ କହିବି ତାହାଲେ ତୋର ଅବସ୍ତା କଣ ହେବ ଜାଣି ପଢ଼ୁଛୁ ତ । ମୁଁ ତା ପରେ ତାଙ୍କ ସହ ଆଉ କଥା ହେଲିନି ।

ପ୍ରାୟ ଗୋଟେ ବର୍ଷ ହେବ କଥାହେବା ଛାଡ଼ି ଦେଲି । ମୋର ଦଶମ ସରି +୨ ପଢିଲି । ତା ପରଠୁ ସେ ମୋ ସହ କଥା ହେବା ଆରମ୍ଭ କଲେ । ମୁଁ ବି ତାଙ୍କ ବ୍ରା ରେ ହଲେଇ ପକେଇବାକୁ ଲାଗିଲି । ସେ ବୋଧହୁଏ ଏ କଥା ଜାଣିଥିଲେ ମୁଁ ଏ ସବୁ କାମ କରେ ବୋଲି । ସେ ଯେତେବେଳେ ସୁସୁ ଯାଆନ୍ତି ମୁଁ ବାରିପଟେ ଲୁଚିକି ଦେଖେ ଆଉ ତାଙ୍କ ବ୍ରା ର ଫିତା ଦେଖେ । ବେଳେ ବେଳେ ସେ ସବୁର ଫୋଟୋ ଉଠାଏ । ତାଙ୍କର ୩୦୯ ଫୋଟୋ ମୋ ମୋବାଇଲରେ ଥିଲା । ତାଙ୍କୁ ଗେହିବାକୁ କେବେଠୁ ମୋ ମନରେ ଆଶା ଥିଲା । ହେଲେ କେବେ ତାହା ଫୁଲ୍ ଫିଲ୍ ହେଉ ନଥିଲା । ଏବେ ଆସିବା ଷ୍ଟୋରୀର ମଜା ।

ୟା ଭିତରେ ମୋର +୩ ସରିଗଲା, ମୁଁ ବି ବୟସ ଅନୁସାରେ ବଡ଼ ହେଲି । ମୋ ହାଇଟ ପାଞ୍ଚ ଫୁଟ ସାତ ଇଞ୍ଚ ଆଉ ବାଣ୍ଡର ସାଇଜ ୫ ଇଞ୍ଚ । ଥରେ ମନରେ ଭାବୁଥାଏ କେମିତି ଗେହିବି, ୟା ଭିତରେ ମୋତେ ଗୋଟେ ସୁଯୋଗ ମିଳିଲା ତାଙ୍କ ସହ ପୁରୀ ଯିବାକୁ । ସେ ବି ମୋତେ ଡାକିଲେ ପୁରୀ ଯିବାକୁ । ତାର ସ୍ବାମୀ ଆଉ ସ୍ତ୍ରୀ ଙ୍କ ଭିତରେ ସବୁଦିନେ ଝଗଡା ଲାଗନ୍ତି ପଇସା ପାଇଁ । ସେ ମୋତେ ୟା ଭିତରେ ସବୁ କାମ ପାଇଁ ଡାକନ୍ତି । ମୁଁ ବି ଯାଏ ମୋର ଗେହିବା ମତଲବରେ । ସକାଳୁ ପୁରୀ ବହରିଲୁ ତାଙ୍କର ଲୁଗା ପଟା କିଣାକିଣି କରିବାକୁ । ତାପରେ ସମୁଦ୍ର କୁଳ ଆଡ଼େ ବୁଲିବାକୁ ଗଲୁ । ଏମିତି ବୁଲୁବୁଲୁ ରାତି ହେଇଗଲା ହେଲେ ଘରକୁ ଫେରିବା ପାଇଁ ବସ୍ ନଥିଲା । ମୁଁ ଉପାୟ କଲି ଗୋଟେ ସାଙ୍ଗ ରୁମ୍ ରେ ରହିବାକୁ । ନାନୀ କୁ ବି କହିଲି ମୋ ସାଙ୍ଗର ଗୋଟେ ଘର ଅଛି ବୋଲି, ସେଠି ଆଜି ରହିଯିବା ବୋଲି କହିଲି । ସେ ପ୍ରଥମେ ମନା କରୁଥିଲେ କିନ୍ତୁ ପରେ ରାଜି ହେଇଗଲେ । ଏପଟେ ମୋ ମନରେ ଲଡୁ ଫୁଟୁଥିଲା ।

ସେ ବାଥରୂମ ଯିବାକୁ କହିଲେ ଆଉ ମୁଁ ବି ତାଙ୍କ ପଛେ ପଛେ ଗଲି । ଡୋରରେ କାନ ଡେରି ଶୁଣିଲି ସେ ଖାଲି ଆହଃ .. ଓଃ.. ହେଉଛନ୍ତି । ମୋତେ କିଛି ଅଲଗା ଲାଗିଲା ମୁଁ ଯାଇ ଡୋର ନକ୍ କଲି ସୁସୁ ଯିବାପାଇଁ । ସେ ଆସିଲେ ମୁଁ ଗୋଟେ ଉପାୟ କରି ମୋବାଇଲକୁ ସାଇଲେଣ୍ଟ ମୁଡ଼୍ କରି କ୍ୟାମେରା ଅନ କରି ଗୋଟେ କଣରେ ରଖିଲି । ଯେମିତି ଦେଖା ନଯାଏ । ପୁରା ବଡି ଯେମିତି ଦେଖାଯିବ । ତାପରେ ସେ ଗାଧେଇବାକୁ ଗଲେ ଓ ସେ ଗାଧେଇକି ଆସିଲେ । ମୁଁ ବାଥରୂମ ଯାଇ ମୋବାଇଲ ଆଣିଲି । ଫୋନ ଆଣି ଦେଖେ ତ ନାନୀ ତାଙ୍କ ବିଆରେ ଆଙ୍ଗୁଳି ପୁରେଇ ଫିଙ୍ଗରିଙ୍ଗ କରୁଛନ୍ତି । ମୁଁ ଦେଖିକି ମୋ ଦେହ ଶୀତେଇ ଗଲା । ତାପରେ ଆମେ ହୋଟେଲରୁ ଖାଇବା ମଗେଇ ଖାଇଲୁ ଆଉ ଖାଇ ସାରିବା ପରେ ଶୋଇବାକୁ ଗଲୁ । ସେ ଘରେ ଗୋଟେ ଶିଂଗଲ ବେଡ଼୍ ଥିଲା । ମୁଁ ନାନୀ କୁ କହିଲି ତମେ ଉପରେ ଶୋଇପଡ଼ ମୁଁ ତଳେ ଚଟାଣରେ ଶୋଇ ପଡ଼ିବି । ସେ କହିଲେ ନାଇଁ ତୁ ଉପରେ ଶୋଇପଡ଼େ ମୁଁ ତଳେ ଶୋଇବି । ମୁଁ ସେୟା କଲି । ରାତି ଏଗାର ହେବ ସେ ହାଲିଆ  ହେଇ ଶୋଇପଡ଼ିଲେ । ମୁଁ ମୋବାଇଲ କାଢି ନାନୀର ସେ ଭିଡିଓ ଦେଖୁଥିଲି ଆଉ ପ୍ୟାଣ୍ଟ ଭିତରେ ହାତ ପୁରେଇ ବାଣ୍ଡ ମୁଠି ମାରୁଥିଲି । ମୋର ଇଚ୍ଛା ହେଲା ଯାହା ହେଲେ ହେବ ଆଜି ନାନୀକୁ ଗେହିବି । ତ ମୁଁ ଆସ୍ତେ ଆସ୍ତେ ତଳକୁ ଗଲି ଆଉ ତାଙ୍କ ଦେହକୁ ବସି ମନଭରି ଦେଖିଲି ।

ଓଡ଼ିଆ ହଟ୍ ଫୋଟୋ

ଆଠଟି ଛୁଆର ବାପା

ତାପରେ ତାଙ୍କ ଲୁଗାକୁ ଗାଣ୍ଡି ପର୍ଯନ୍ତ ଟେକି ଦେଖିଲି । ସେ ନିଦରେ ସୋଇଥିଲେ ମୁଁ ସାହସ କରି ତାଙ୍କ ବିଆରେ ମୋ ମୁହଁ ଲଗେଇକି ଓଃ କି ବାସନା ହେଉଥିଲା । ତାପରେ ତାଙ୍କ ବିଆକୁ ହାଲକା ଆଉଁସିଲି । ହଠାତ ସେ ଉଠିଗଲେ ଆଉ ମୋତେ ଗୋଟେ ଥାପଡ ଦେଲେ । ମୁଁ ରାଗିଗଲି ଆଉ ତାଙ୍କ ଭିଡିଓ ଦେଖେଇ ପଚାରିଲି ଏ କଣ? ସେ ଭିଡିଓ ଦେଖି ଆଶ୍ଚର୍ଯ ହେଇଗଲେ । ମୁଁ କହିଲି ଯଦି ଆଜି ମୋତେ ଗେହିବାକୁ ନ ଦେବ ଏ ଭିଡିଓ ସମସ୍ତଙ୍କୁ ଶେୟର କରିବି । ଆଉ କହିଲି ତମ ସ୍ବାମୀ କୁ ବି ଦେଇ କହିବି ସେ ପର ପୁରୁଷ ସହ ଭିଡିଓ କଲ୍ ରେ ଏମିତି କାମ କରିଛି । ସେ ସଙ୍ଗେ ସଙ୍ଗେ ଆସି ମୋ ଗୋଡ ଧରି ଭୁଲ ମାଗିଲେ ଆଉ କହିଲେ ତମ ଭେଣେଇ ସବୁଦିନେ ଝଗଡା କରନ୍ତି । ମୋତେ ସେ ସମୟ ଦିଅନ୍ତି ନାହିଁ ସେଥିପାଇଁ ମୁଁ ଏମିତି କରୁଛି । ଆଉ କେବେ ଏମିତି କରିବିନି , ତମେ ଯାହା କହିବ ମୁଁ ରାଜି । ମୁଁ ଏବେ ଖୁସି ହେଇ ତାଙ୍କୁ ହଗ୍ କଲି ।

ତାପରେ ମୁଁ ତାଙ୍କୁ କହିଲି, ମୁଁ ତୁମ ସହ ଯାହା କରିବି ତାକୁ ରଖିବି । ସେ ମନ କରୁଥିଲେ ତାପରେ ରାଜି ହେଲେ ଆଉ କହିଲେ, କାହାକୁ ଭିଡିଓ ଦେଖେଇବନି । ମୁଁ ତାଙ୍କୁ କହିଲି କେବଳ ମୁଁ ଦେଖିବି । ତାପରେ ମୁ କ୍ୟାମେରା ଅନ କରି ଝରକା ଉପରେ ନେଇ ଥୋଇଲି । ତାପରେ ତାଙ୍କୁ ବେଡ ଉପରକୁ ଭିଡ଼ି ଆଣିଲି ଓ ଆସ୍ତେ ଆସ୍ତେ ଲୁଗା ଖୋଲିଲି । ସେ ଏବେ କେବଳ ବ୍ରା ଓ ପ୍ୟାଣ୍ଟି ରେ ଥିଲେ । ନାଲି ବ୍ରା ରେ ସେ ପୁର ହଟ ଲାଗୁଥିଲେ । ମୁଁ ଏବେ ତାଙ୍କୁ ପୁର ଲଙ୍ଗଳା କରିଦେଇ ତାଙ୍କୁ କହିଲି ତମ ବିଆ ଖାଇବି । ସେ ମନା କଲେ ମୁଁ ସଙ୍ଗେ ସଙ୍ଗେ ତାଙ୍କ ବିଆରେ ମୁହଁ ପୁରେଇ ଦେଲି । ସେ ଖାଲି ଛାଟିପିଟି ହେଉଥିଲେ । ମୁଁ ଧୀରେ ଧୀରେ ଜିଭରେ ଚାଟିବାକୁ ଲାଗିଲି ସେ ଖ;ଇ ଓଃ ଆଃ ଉଃ ହେଉଥାନ୍ତି । ମୁଁ ତାଙ୍କ ବିଆକୁ ସେମିତି ଚାଟୁଥାଏ ଆଉ ଦୁଧକୁ ଦଳୁଥାଏ ।

ସେ ମୋ ପ୍ୟାଣ୍ଟ ଖୋଲି ମୋ ବାଣ୍ଡ ଦେଖି ବେହୋସ ହେଇଗଲେ ମୁଁ ତାଙ୍କୁ ମୋ ବାଣ୍ଡ ଚୁଷିବାକୁ କହିଲି । ସେ ହଁ କଲେ । ତାପରେ ୬୯ ପୋଜ୍ ରେ ୨୦ ମିନିଟ ହେଲା ପରେ ସେ କହିଲେ ଆଉ ରହି ହେଉନି ମୋ ବିଆର ଗଲୁ ମାର ଜଲ୍ଦି । ମୁଁ ଏବେ ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ତାଙ୍କ ବିୟା ଉପରେ ରଖି ଘସିଲି । ସେ ଖାଲି କହୁଥାନ୍ତି, ଓଃ ପ୍ଳିଜ ପ୍ଳିଜ ପୁରାଅ । ମୁଁ ଏବେ ପ୍ରଥମ ଷ୍ଟ୍ରୋକ ମାରିଲି ଅଧା ଭିତରେ ପଶିଲା । ସେ ମରିଗଲି କହି କାନ୍ଦିଲେ । ମୁଁ ତାପରେ ଜୋରେ ଜୋରେ ଗେହି ଚାଲିଲି ସେ ଖାଲି ଓଃ ଆଃ ଉମ ଇସ ହେଉଥାନ୍ତି । ମୁଁ ତାଙ୍କର ଦୁଧ ନିପଲ କୁ କାମୁଡୁ ଥାଏ । ପ୍ରାୟ  ପଚିଶି ମିନିଟ୍ ଗେହିବା ପରେ ସେ ପାଣି ଛାଡ଼ିଲେ । ମୋର ଇଚ୍ଛା ହେଲା ଟିକେ ଗାଣ୍ଡିରେ କରିବାକୁ ସେ କହିଲେ ମୁଁ କେବେ ଗାଣ୍ଡିରେ ନେଇନି କାଟିବ । ମୁଁ କହିଲି ଗାଣ୍ଡିରେ ନେଲେ ଆହୁରି ମଜା ଆସିବ । ତାପରେ ସେ ତାଙ୍କ ଗାଣ୍ଡିକୁ ଫାଡ଼ି ଦେଖାଇଲେ ଆଉ କହିଲେ ଯାହା କରୁଛ କର । ମୁଁ ମୋ ବାଣ୍ଡ ପୁରେଇଲି ଆଉ ଗେହିବାକୁ ଲାଗିଲି । ପଚାରିଲି କେମିତି ଲାଗୁଛି? ସେ ହୁଁ କାଟୁଛି କହି ମନା କଲେ । କହିଲେ ଗାଣ୍ଡିକୁ ଛାଡ଼ି ଆଉ ଯାହା କରୁଛ କର । ଏତିକିରେ ସେ ବୁଲି ଯାଇ ମୋ ବାଣ୍ଡ ଉପରେ ବସି ବସ ଉଠ ହେଲେ । ମୁଁ ତାଣ୍କ ଦୁଧକୁ ଦଳୁଥାଏ ଆଉ ପଚାରିଲି କେମିତି ଲାଗୁଛି , ସେ କହିଲେ ମୋ ଜୀବନରେ ଏମିତି ସୁଖ ପାଇ ନଥିଲି ।

ଆଜି ତମେ ମୋ ବିଆକୁ ଶାନ୍ତି କରେଇବ । ମୁଁ ହୁଁ କହି ଜୋରେ ଗେହିଲି ଆଉ ତାଙ୍କ ବିଆରେ ଆଙ୍ଗୁଳି ପୁରେଇଲି । ସେ ଖାଲି ସାଉଣ୍ଡ କରୁଥାନ୍ତି । ପୁଣି ବିଆକୁ ଖାଇବା ଆରମ୍ଭ କଲି ସେ ସବୁ ପାଣି ମୋ ମୁହଁ ରେ ଛାଡ଼ିଲେ । ମୁଁ ସବୁ ପି ଗଲି ତାପରେ ମୁଁ ୧୦ ମିନିଟ୍ ଧରି ଲିପ୍ କିସ କାଳୀୟ ସେ ପୁଣି ଥରେ ଗରମ ହେବୁ ଲାଗିଲେ । ଆଉ କହିଲେ ଏବେ ଗାଣ୍ଡିରେ କର ମୁଁ ରେଡି ଅଛି । ମୁଁ ବି ରେଡି ଥିଲି । ଏମିତି ଗାଣ୍ଡିରେ ୨୦ ମିନିଟ୍ ଗେହିବା ପରେ ମୋର ବିର୍ଜ ବାହାରିବା ପରିସ୍ତିତି । ମୁଁ ତାଙ୍କୁ କହିଲି ମୋର ବାହାରିବ କଣ କରିବି? ସେ  କହିଲେ ମୋ ପାଟିରେ ଦିଅ । ମୁଁ ସବୁ ବିର୍ଯ ତାଙ୍କ ପାଟିରେ ପୁରେଇ ଦେଲି ସେ ଖାଇଗଲେ । ସେଦିନ ରାତି ସାରା ଗେହିଲି ସକାଳୁ ଯିବା ପାଇଁ କହିଲି ହେଲେ ସେ ମନା କରି କହିଲେ ଦି ପହରେ ଯିବା । ମୁଁ ଠିକ ଅଛି କହିକି ରାତି ୪ ଋ ସେମିତି ଲଙ୍ଗଳା ହେଇ ଶୋଇଲୁ । ସକାଳୁ ଉଠିଲୁ ପୁଣି ସେ ମୋ ବାଣ୍ଡ ଦେଖି ମୁଡ କୁ ଆଣିଲେ ଆଉ ଗୋଟେ ଘଣ୍ଟା ଧରି ଗିହା ଗେହି ଚାଲିଲା । ତାପରେ ଆମେ ଦିନ ଦଶଟାରେ ଘରକୁ ଯିବ ପାଇଁ ବାହାରିଲୁ । ବସ୍ ରେ ଆମକୁ ଦୁଇ ଘଣ୍ଟା ଲାଗିଲା । ସେ ଆଉ ମୁଁ ପାଖାପାଖି ବସିଲୁ , ମୁଁ ବାଟ ସାରା ତାଙ୍କ ଦୁଧରେ ଲାଗି ଖେଳୁଥିଲି । ସେ ପୁରା ଖୁସି ଥିଲେ । ତାପରେ ଏବେ ଆମେ ଯେବେ ବି ଫ୍ରୀ ସମୟ ପାଇଲେ ସେ ଫୋନ କରେ । ଆଉ ମୁଁ ଯାଇ ଗେହିକି ଆସେ ।

ଆପଣଙ୍କ କାହାଣୀ ଲେଖନ୍ତୁ

ଯୌନ ଜୀବନ ଟିପ୍ସ

Visited 40 times, 1 visit(s) today

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *