Saritara Atma Katha ( ଚତୁର୍ଥ ଭାଗ ) କଲେଜ ସାରଙ୍କ ସହ ସେକ୍ସ

odia sex story

ପ୍ରିୟ ପାଠକ ପାଠିକା ମାନଙ୍କୁ ସାଦର ସ୍ୱାଗତ ଜଣାଉଛି l ଆପଣ ମାନଙ୍କଠୁ ବହୁତ ଇ ମେଲ ପାଉଛି ସରିତାର ଆତ୍ମକଥା ଲେଖିବା ପରଠୁ l କିଛି ପାଠକ ବି ତାର ଇ ମେଲ ଆଇଡି ମାଗୁଛନ୍ତି l ଏହିଠି ଗୋଟେ କଥା କହିରଖେ ଯେ ସରିତା ସହ ମୋର ଚୁକ୍ତି ଅନୁସାରେ ମୁଁ ତାର ଆଇଡି କାହାକୁ ଦେବିନି କି ତା ପରିଚୟ ବିଷୟରେ କାହାକୁ ବି କହିବିନି l କେବଳ ତା ନିଜ କଥାକୁ ଗପ ଆକାରରେ ଆପଣ ମାନଙ୍କ ପାଖରେ ଉପସ୍ଥାପନ କରିବି l ତେଣୁ ସମସ୍ତଙ୍କୁ ଅନୁରୋଧ ଯେ କେହି ବି ଦୟାକରି ତା ଆଇଡି ମାଗିବେନି l ଏଥର ଚାଲନ୍ତୁ ଯିବା ତା ଜୀବନରେ ଘଟିଥିବା ପରବର୍ତ୍ତୀ ଘଟଣା ସବୁ ଶୁଣିବା ତା ମୁହଁରୁ l

ସେଦିନ କୋଣାର୍କରେ ରାହୁଲ ଠାରୁ ଗିହାଁ ଖାଇବା ପରେ ମନ ଓ ଦେହ ଖୁବ ହାଲକା ଲାଗିଲା l ମୋ ଦେହ ଏମିତି ଗୋଟେ ସୁଯୋଗକୁ ବହୁତ ଦିନ ହେଲା ଅପେକ୍ଷା କରିଥିଲା l ପିକନିକ ଖୁବ ହସ ଖୁସିରେ କଟିଲା l ଗେମ ଖେଳିଲୁ,ନାଚିଲୁ, ଅନ୍ତାକ୍ଷରୀ କଲୁ ଇତ୍ୟାଦି ଇତ୍ୟାଦି l ଘରକୁ ଫେରିଲା ବେଳକୁ ସନ୍ଧ୍ୟା ହୋଇଯାଇଥିଲା l ଘରେ ଆଉ କିଛି ନ ଖାଇ ରାତିରେ ପାଣି ପିଇ ସୋଇପଡିଲି l

ପରଦିନ କଲେଜରେ ରାହୁଲ ଦେଖାହେଲା କିନ୍ତୁ ଖାଲି ହସିଦେଇ କିଛି ନ କହି ଚାଲିଗଲା l ତାପରେ ମୁଁ ଲକ୍ଷ୍ୟ କଲି ଯେ ସେ ମୋତେ ଆଭୋଏଡ଼ କରୁଛି l ମୁଁ କିଛି ବି ପଚାରିଲେ ହଁ ବା ନାହିଁ ରେ ଜବାବ ଦଉଛି l ସେ ଯେହେତୁ ମୋତେ ଆଭୋଏଡ଼ କଲା ମୁଁ ବି ତାକୁ ଆଭୋଏଡ଼ କରିବା ଆରମ୍ଭ କଲି l ଆଉ ଆମର ରିଲେସନ ଆଉ ଆଗଭଳି ରହିଲାନି l ପରେ ଶୁଣିଲି ଯେ ତାଙ୍କ ଘରେ ତା ବାହାଘର ଭୁବନେଶ୍ୱରର ଜଣେ ବଡ଼ ବିଜିନେସ ମେନଙ୍କ ଝିଅ ସହ ଠିକ କରିଦେଇଥିଲେ l ତା ବାପା ତାକୁ ଏହା ବି କହିଥିଲେ ଯେ ସେ ଯଦି ତାଙ୍କ କଥାରେ ରାଜି ନ ହୁଏ ତାହେଲେ ତାକୁ ଘରୁ ବାହାର କରିଦେବେ l କିନ୍ତୁ ସେ ଏକଥା ମୋତେ ନ କହି ଆଭୋଏଡ଼ କଲା l

ସେ ବର୍ଷ ପରୀକ୍ଷା ସାରିବା ପରେ ସେ ମୁମ୍ବାଇ ଚାଲିଗଲା କୋଉ ଗୋଟେ ନାମୀ କଲେଜରେ MBA ପଢିବାପାଇଁ l ରାହୁଲ ସହ ମୋ ରିଲେସନ ଭାଂଗିଲା ପରେ ମୋ ମନ ପ୍ରଥମେ ପ୍ରଥମେ ବହୁତ ଦୁଃଖ ହେଲା l କିନ୍ତୁ ପରେ ଭାବିଲି ଯାହା ହେଲା ଠିକ ହେଲା ତା ସହ ବାହା ହେଇଥିଲେ ଘର ସହ ରିଲେସନ କାଟିବାକୁ ପଡିଥାନ୍ତା l ତାଛଡା ମୋ ଭଳି ସୁନ୍ଦରୀ ଝିଅଙ୍କ ପାଇଁ ଟୋକାଙ୍କ ଅଭାବ ରହିବନି l ଯେତେବେଳେ ଚାହିଁବି ସେତେବେଳେ ପାଇବି l କିନ୍ତୁ ମୁଁ ମୋ ପାଠପଢ଼ାରେ ବେଶୀ ମନ ଦେଲି ଆଉ ଡିଷ୍ଟଙ୍କସନ ସହ +3 ପାସ କଲି l

+3 ପରେ ଗୁଡିଏ କଲେଜକୁ M Sc ପଢିବା ପାଇଁ ଆପ୍ଲାଇ କଲି l କଟକରେ ଗୋଟେ ନାମୀ ସ୍ୱୟଂଶାସିତ କଲେଜରେ ସିଟ ମିଳିଗଲା ଆଉ ସେଠି ମୁଁ ଆଡ଼ମିସନ ନେଲି l ମୁଁ କଟକ ଆସିବା ଶୁଣି ରୀତା ମାଉସୀ ବହୁତ ଖୁସି ହେଲେ l ମୁଁ ଆସି କଲେଜ ହଷ୍ଟେଲରେ ରହିଲି l ମୋ ରୁମରେ ଆଉ ଗୋଟେ ଝିଅ ରହୁଥିଲା l ଖୁବ ଅଳ୍ପ ଦିନ ଭିତରେ ଆମେ ଦୁହେଁ ଭଲ ସାଙ୍ଗ ହୋଇଗଲୁ l

ଦିନେ ରୀତା ମାଉସୀ ଆମ ହଷ୍ଟେଲ ଆସିଥିଲେ ମୋ ସହ ଦେଖା କରିବକୁ l ଆଉ ସେଦିନ ମୋତେ ତାଙ୍କ ସହ ତାଙ୍କ ଘରକୁ ଡାକିଲେ l କହିଲେ ମଉସା ନାହାନ୍ତି ଏକୁଟିଆ ଭଲ ଲାଗୁନି ଆଜି ରାତିଟା ରହି କାଲି ସକାଳୁ ଚାଲି ଆସିବୁ l ମୁଁ ମନେମନେ ଜାଣିପାରିଲି ତାଙ୍କ ଉଦେଶ୍ୟଟା କଣ l ମୋର ବି ଟିକେ ଇଛା ଥିଲା l ତେଣୁ ୱାର୍ଡେନଙ୍କୁ କହି ତାଙ୍କ ସହ ତାଙ୍କ ଘରକୁ ଆସିଲି l ବାହାରିଲା ବେଳକୁ ରାତି ପ୍ରାୟ 8ଟା ହେଇଯାଇଥିଲା l ତେଣୁ ବାଟରୁ ଆମେ ରୋଟି ଆଉ ଚିକେନ କରି କିଣିନେଇ ଆସିଲୁ l ଦେଖିଲି ସେ ଟିକେ ଅଧିକା ଖାଇବା ଅର୍ଡର କରୁଛନ୍ତି ଆଉ ମୁଁ ପଚାରିଲି ଏତେଗୁଡାଏ କଣ ହବ, ସେ ହସିଦେଇ କହିଲେ ବଳିଗଲେ ଫ୍ରିଜରେ ରଖିଦେବି କାଲି ଖାଇଦେବି l

ଆସିଲାବେଳେ ବାଟରେ ତାଙ୍କୁ ରାହୁଲ ବିଷୟରେ ସବୁ କହିଦେଲି l କାରଣ ସେ ମୋ ମାଉସୀଠୁ ଅଧିକ ସାଙ୍ଗ ଭଳି ଥିଲେ l ଆଉ ନିଜ ମନ କଥା କହିଦେଲେ ମନ ଟିକିଏ ହାଲକା ହୋଇଯାଏ l ମୋ କଥା ଶୁଣି ସେ ରାହୁଲ ଉପରେ ଖୁବ ରାଗିଗଲେ ଆଉ କହିଲେ ଏ ଟୋକା ଗୁଡାକ କଣ ଭାବୁଛନ୍ତି l ଆମେ କଣ ତାଙ୍କ ବିନା ରହିପାରିବୁନି l ଘରେ ପହଞ୍ଚିଲା ପରେ ସେ ମୋତେ ତାଙ୍କର ଗୋଟେ ନାଇଟି ଦେଇ କହିଲେ ଯା ଧୁଆଧୋଇ ହେଇ ଚେଞ୍ଜ କରି ଆସେ ସାଙ୍ଗ ହୋଇ ଖାଇବା l ମୁଁ ଯାଇ ଚେଞ୍ଜ କରି ଆସିଲା ବେଳକୁ ଦେଖିଲି ତାଙ୍କର ଆଉଜଣେ ସାଙ୍ଗ ପୁଷ୍ପା ଆସିଛି ଆଉ ଦୁଇଜଣ ବସି ଗପୁଛନ୍ତି l ମୋତେ ଦେଖି ମାଉସୀ ପୁଷ୍ପାଙ୍କ ସହ ପରିଚୟ କରେଇଦେଲେ l ଆଉ ତାଙ୍କୁ ବି ଆମ ସହ ସାଙ୍ଗ ହୋଇ ଖାଇବାକୁ କହିଲେ l ସେ ନା ନା କହୁଥିଲେ କିନ୍ତୁ ପରେ ବଳେଇ କି କହିବାରୁ ରାଜି ହେଲେ ଓ ଆମେ ସାଙ୍ଗ ହୋଇ ଖାଇଲୁ l

  • ଲଙ୍ଗଳା ଦୁଧ ଦେଖି ବାଣ୍ଡ ଉଠିଲା
  • ଭିଣେଇ ମୋ ସିଲ୍ ଖୋଲି ଗେହିଲେ
  • ଭାଉଜ ମୋ ବାଣ୍ଡରେ ବସି ମଜା ନେଲେ

ଖାଇ ସାରିବା ପରେ ମାଉସୀ ପୁଷ୍ପlଙ୍କୁ କହିଲେ ଆରେ ତୁମେ ଆଜି ରାତିରେ ଏଠି ରହିଯାଅ ଗପସପ କରିବା l କାଲି ସକାଳେ ଦୁହେଁ ସାଙ୍ଗ ହୋଇ ଚାଲିଯିବ l ଆଉ ସେ ରାଜି ହୋଇଗଲେ ଓ କହିଲେ ଘରକୁ ଯାଇ ଆଉ କଣ କରିଥାନ୍ତି l ସେଠି ସୋଇଥାନ୍ତି ଏଠି ଶୋଇଯିବି l ସେ ବି ମାଉସୀଙ୍କ ଆଉ ଗୋଟେ ନାଇଟୀ ପିନ୍ଧି ଆସିଲେ ଆଉ ଆମେ ସାଙ୍ଗ ହୋଇ ଗଲୁ ଶୋଇବାକୁ l

ମାଉସୀଙ୍କ ଡବଲ ବେଡ଼ରେ ତିନି ଜଣା ଯାକ ଶୋଇବାକୁ ଆସିଲୁ l ମୁଁ ମଝିରେ ସୋଇଲି ଆଉ ସେମାନେ ମୋ ଦୁଇ କଡରେ ଶୋଇଲେ l ଏମିତି ଗପସପ ହେଉଥିଲୁ ହଠାତ ରୀତା ମାଉସୀ ମୋ ପାଖକୁ ଲାଗିଆସି କହିଲେ ଆରେ ପୁଷ୍ପା ଆମ ସରିତାଟା କେଡେ ସୁନ୍ଦର ହେଇଛି ନା l ସେତେବେଳେ ପୁଷ୍ପା ବି ମୋର ଆଡକୁ ଲାଗି ଆସି କହିଲେ ହଁ ରୀତା ବହୁତ ସୁନ୍ଦର ହେଇଛି l ଆଉ ଦୁହେଁ ମୋ ଦୁଇ ଗାଲରେ ଗୋଟେ ଗୋଟେ ଚୁମା ଦେଲେ l ମୁଁ କିଛି କହିଲିନି କିନ୍ତୁ ବୁଝିଗଲିଯେ ପୁଷ୍ପା ନିଶ୍ଚୟ ରୀତା ମାଉସୀଙ୍କ ଲେସବିଆନ ପାର୍ଟନର l ଆଉ ମୋତେ ଡାକି ଆଣି ତାଙ୍କ ଗ୍ରୁପରେ ଆଜି ମିଶେଇ ମଜ଼ା ନେବେ l

ମୋତେ ଦୁହେଁ ଗାଲରେ ଚୁମା ଦଉଥିଲେ ଆଉ ତାଙ୍କ ହାତ ମୁଁ ମୋ ଦୁଇ ଦୁଧରେ ଅନୁଭବ କଲି l ମୋତେ ବି ଭଲ ଲାଗୁଥିଲା ତେଣୁ ଆଖି ବନ୍ଦ କରି ମଜ଼ା ନେଉଥିଲି l ପୁଷ୍ପା ମୋ ନାଇଟିକୁ ଟେକିଦେଇ ମୋ ଦୁଧକୁ ବାହାରକୁ ଆଣିଲା ଆଉ ଦୁହେଁ ଯାକ ଏକାସଙ୍ଗରେ ମୋ ଦୁଧ ପାଟିରେ ନେଇ ଚୁସିବାରେ ଲାଗିଲେ l ହାତରେ ଦୁଧ ମୂଳକୁ ଆସ୍ତେ ଆସ୍ତେ ଚିପି ଦୁଧ ଉପର ଭାଗକୁ ପାଟିରେ ନେଇ ଚୁଷୁଥିଲେ l ଓଃ କି ମଜ଼ା ବହୁତ ଭଲ ଲାଗୁଥିଲା l

ରୀତା ମାଉସୀ ମୋ ନାଇଟିକୁ ହାତ ଉପର ଦେଇ ବାହାର କରିଦେଲେ ଆଉ ସେତେବେଳକୁ ପୁଷ୍ପା ମୋ ପ୍ୟାଂଟିକୁ ଟାଣି କାଢ଼ିଦେଇ ମୋତେ ପୁରା ନଙ୍ଗଳା କରିଦେଲେ l ମୋତେ ବହୁତ ଲାଜ଼ ଲାଗିଲା ଆଉ ମୋ ହାତରେ ଆଖି ବନ୍ଦ କରିଦେଲି l ଦୁହେଁ ଯାକ ମୋ ଉପରେ ଝାମ୍ପୁଡି ପଡି ମୋ ଦେହ ସହିତ ଖେଳିବାରେ ଲାଗିଲେ l ମୋ ଦେହକୁ ଦୁଇ ଭାଗ କରି ରୀତା ମାଉସୀ ମୋ ଅଣ୍ଟାଠୁଁ ଉପରେ ଆଉ ପୁଷ୍ପା ଅଣ୍ଟାଠୁଁ ତଳେ ଲାଗିପଡ଼ିଥିଲେ l ରୀତା ମାଉସୀ ମୋ ଦୁଧକୁ ଧୀରେ ଧୀରେ ଚିପି ଟା ଭୁଣ୍ଡିକୁ ମୁହଁରେ ନେଇ ଚୁଷୁଥିଲେ l ମୋ ଗାଲରେ ଓ ଓଠରେ ଚୁମା ଦଉଥିଲେ ।

ସେତେବେଳେ ପୁଷ୍ପା ମୋ ଜଙ୍ଘକୁ ମେଲେଇ ଜଙ୍ଘକୁ ହାତରେ ଆଉଁସୁଥାଏ l ଦୁଇ ଜଙ୍ଘକୁ ଆଉଁସି ଆଉଁସି ଚୁମା ଦେଉଥାଏ l ମୋତେ ଖୁବ ଭଲ ଲାଗୁଥିଲା l ଏକା ସାଙ୍ଗେ ଦୁଇ ଦୁଇ ଜଣ ମୋତେ ଖୁସି ଦେବାକୁ ଆଗଭର ଥିଲେ l ପୁଷ୍ପା ଜଙ୍ଘକୁ ଆଉଁସି ଆଉଁସି ବିଆରେ ହାତ ରଖି ବିଆକୁ ବି ଆଉଁସିଲା l ଓଃ ବହୁତ ଭଲ ଲାଗୁଥିଲା l ରୀତା ମାଉସୀ ମୋର ଗୋଟେ ପରେ ଗୋଟେ ଭୁଣ୍ଡିକୁ ଚୁଚୁମୁଥିଲେ l ପୁଷ୍ପା ବିଆକୁ ଆଉଁସି ଆଉଁସି ଟା ଭିତରେ ଆଙ୍ଗୁଠିଟେ ଗେଞ୍ଜିଦେଲା ଆଉ ଆଙ୍ଗୁଠିକୁ ବିଆ ଭିତରେ ଉପର ତଳ କରିବାରେ ଲାଗିଲା l ଓଃ ବହୁତ ମଜ଼ା ଆସୁଥିଲା l

ଏମିତି କିଛି ସମୟ କରିବା ପରେ ପୁଷ୍ପା ତା ମୁହଁ ମୋ ବିଆ ଉପରେ ରଖିଲା ଆଉ ଜିଭ କାଢି ମୋ ସେଣ୍ଟିକୁ ଚାଟିବାରେ ଲାଗିଲା l ଓଃ ପ୍ରଥମ ଥର କିଏ ମୋ ବିଆକୁ ଚାଟିଲା l ସେ ମଜ଼ା କଥା ଆଉ କହିପାରିବିନି l କିଛି ସମୟ ଏମିତି କରି ମୋତେ ଗରମ କରିଦେଲାପରେ ସେ ଦୁହେଁ ମୋତେ ଛାଡି କୁଣ୍ଢାକୁଣ୍ଢି ହେଲେ l ରୀତା ମାଉସୀ ପୁଷ୍ପାର ଆଉ ପୁଷ୍ପା ରୀତା ମାଉସୀଙ୍କ ନାଇଟୀ ଖୋଲିଦେଲେ l ଦି ଜଣ ଯାକ ଭିତରେ କିଛି ବି ପିନ୍ଧି ନଥିଲେ l ଆମେ ତିନି ଜଣ ଯାକ ପୁରା ନଙ୍ଗଳା ହୋଇଗଲୁ l

ସେ ଦୁଇଜଣ ଓଠରେ ଚୁମା ଦଉଥିଲେ ଆଉ ଜଣେ ଅନ୍ୟର ଦୁଧକୁ ଚିପୁଥିଲେ l ମୁଁ ଏସବୁ ଦେଖି ଆହୁରି ଗରମ ହୋଇଗଲି l ମୋ ବିଆ ପୁରା ଓଦା ହୋଇଗଲା l କିଛି ସମୟ ପରେ ପୁଷ୍ପା ତା ବେଗରୁ ଗୋଟିଏ ବେଲ୍ଟ ବାହାରକରି ତା ଅଣ୍ଟାରେ ପିନ୍ଧିଲା l ବେଲ୍ଟ ମଝିରେ ପ୍ଲାଷ୍ଟିକରେ ବାଣ୍ଡ ଭଳି ଗୋଟିଏ ଜିନିଷ ଓହଳି ଥାଏ l ମୁଁ ତାହା ଦେଖି ଆଶ୍ଚଯ୍ୟ ହୋଇଗଲି l ସେତେବେଳେ ରୀତା ମାଉସୀ ତାକୁ ଆଖି ଠାରି ନିଜ ଆଡକୁ ଡାକିଲେ ଆଉ ନିଜେ ତଳେ ଗୋଡ ମେଲେଇ ସୋଇଗଲେ l

ପୁଷ୍ପା ତାଙ୍କ ଉପରକୁ ଝାମ୍ପି ପଡିଲା ଆଉ ତାଙ୍କ ଦୁଧଗକୁ ଚୁମିବାରେ ଲାଗିଲା l ଦୁଧ ଚୁମୁ ଥାଏ ଆଉ ଓଠରେ ଚୁମା ଦେଉଥାଏ l ମୋତେ ଏସବୁ ଦେଖି ଆଶ୍ଚଯ୍ୟ ଲାଗୁଥାଏ l ମୁଁ ନିରବରେ ଏ ସବୁ ଦେଖୁଥାଏ l କିଛି ସମୟ ଚୁମା ଚାଟି କଲାପରେ ମାଉସୀ କହିଲେ ପୁଷ୍ପା ଆଉ ସମ୍ଭାଳି ହଉନିରେ l ସେଠୁ ପୁଷ୍ପା ସେ ପ୍ଲାଷ୍ଟିକ ବାଣ୍ଡକୁ ହାତରେ ଧରି ମାଉସୀଙ୍କ ବିଆରେ ପୂରେଇଦେଲା l ଆଉ ସେଥିରେ ମାଉସୀଙ୍କୁ ଗେହିଁବାରେ ଲାଗିଲା l

ପୁଷ୍ପା ଜୋର ଜୋର ରେ ଗେହୁଁଥାଏ ଆଉ ମାଉସୀ ଓହଃହଃ ଆଃହଃହଃ ହେଉଥାନ୍ତି l କହୁଥାନ୍ତି ପୁଷ୍ପା ଆହୁରି ଜୋରରେ କରେ l ଜମା ବନ୍ଦ କରେନା l ଆଉ ପୁଷ୍ପା ବି ଜୋର ଜୋର ରେ ଗେହୁଁଥାଏ ତା ପ୍ଲାଷ୍ଟିକ ବାଣ୍ଡରେ l ଏମିତି ପ୍ରାୟ ଦଶ ମିନିଟ ଗେହିଁଲା ପରେ ମାଉସୀ ଝଡ଼ିଗଲେ ଆଉ ନିସ୍ତେଜ ହୋଇ ସୋଇ ରହିଲେ l ଆଉ ପୁଷ୍ପାକୁ ଆଖିରେ ମୋ ଆଡେ ଇସାରା ଦେଲେ l ମୋ ବିଆ ସେତେବେଳେ ପୁରା ଓଦା lପୁଷ୍ପା ମୋ ପାଖକୁ ଆସି କହିଲା ସରିତା ଏଥର ତୋ ପାଳି l ମୁଁ ଆଉ କିଛି ବି କହିପାରିଲିନି l ସେ ମୋ ଉପରକୁ ଆସି ମୋ ଗୋଡ ଦୁଇଟିକୁ ମେଲେଇ ଦେଲା ଆଉ ମୋତେ ଚୁମା ଦେଲା l ବିଆରେ ଆଙ୍ଗୁଠି ଗେଞ୍ଜି ଦେଖିଲା ଯେ ବିଆ ପୁରା ଓଦା l ତାପରେ ସେ ତା ପ୍ଲାଷ୍ଟିକ ବାଣ୍ଡକୁ ମୋ ବିଆରେ ଘଷିଲା l ଘସୁ ଘସୁ ପୂରେଇଦେଲା ଲୋ l ମୋଟା ପ୍ଲାଷ୍ଟିକ ବାଣ୍ଡ ମୋ ବିଆକୁ ଫାଡିଦେଇ ପଶିଗଲା l ତାପରେ ସେ ଜୋର ଜୋର ରେ ଗେହିଁ ଚାଲିଲା l

ସେତେବେଳକୁ ମାଉସୀ ଉଠି ମୋ ହାତକୁ ଖଟରେ ଚାପି ଧରିଲେ ଆଉ ପୁଷ୍ପା ଜୋର ଜୋର ରେ ଗେହିଁ ଚାଲିଲା l ମାଉସୀ ମୋ ହାତକୁ ଧରିଥିଲେ ଆଉ ମୋ ଗାଲରେ ଓ ଓଠରେ ଚୁମା ଦଉଥିଲେ l ଆଉ ପୁଷ୍ପା ଜୋର ଜୋରରେ ଗେହୁଁଥିଲା l ପ୍ରଥମେ ପ୍ରଥମେ ମୋତେ ବହୁତ କାଟିଲା କିନ୍ତୁ ପରେ ମୋତେ ବହୁତ ଭଲ ଲାଗିଲା l ମାଉସୀ ଯେତେବେଳେ ଜାଣିଲେ ଯେ ମୁ ଉପଭୋଗ କଲିଣି ସେତେବେଳେ ସେ ମୋ ହାତ ଛାଡିଦେଲେ ଆଉ ମୋ ଦୁଧ ଚୁଚୁମିଲେ l

ମୁଁ ବି ଏ ଭିତରେ ଦୁଇଥର ଝଡି ଯାଇଥିଲି l କିଛି ସମୟ ପରେ ମୋତେ ଛାଡିଦେଲେ l ଏଥର ମାଉସୀ ସେଇ ବେଲ୍ଟ ପିନ୍ଧି ରେଡି ହୋଇଗଲେ ଆଉ ପୁଷ୍ପା ଗୋଡ଼ ମେଲେଇ ତଳେ ଶୋଇଗଲା l ମାଉସୀ ତା ଉପରକୁ ଆସି ତାକୁ ବହୁତ ଗେଲ କଲେ ଓ ତା ବିଆରେ ପ୍ଲାଷ୍ଟିକ ବାଣ୍ଡ ପୁରେଇ ଗେହିଁବାରେ ଲାଗିଲେ l ଦଶ ମିନିଟ ଲଗାତାର ଗେହିଁ ତାକୁ ଝଡ଼େଇଦେଲେ l ଓଃ ତିନିଜଣ ଯାକ ଉପଭୋଗ କରି ସନ୍ତୁଷ୍ଟ ହୋଇ ସୋଇପଡିଲୁ l

ସକାଳୁ ଉଠିବାକୁ ଜମାରୁ ଇଛା ହେଉନଥାଏ l ମାଉସୀ ଚାହା ଆଣି ମୋତେ ଉଠେଇଲେ l ସେତେବେଳକୁ ପୁଷ୍ପା ଉଠି ଚାଲିଯାଇଥିଲା l ମୁଁ ଚାହା ପିଇ ବାଥରୁମ ଯାଇ କଲେଜ ପାଇଁ ପ୍ରସ୍ତୁତ ହେଲି l ମାଉସୀ ଫୋନେରେ ଗୋଟେ ଅଟୋ ଡାକିଦେଲେ ଆଉ ମୁଁ କଲେଜ ଆସିଗଲି l କଲେଜରେ କ୍ଲାସ ତ ଗଲି କିନ୍ତୁ ପାଠପଢ଼ା କିଛି ବି ମନ ରହିଲାନି l ରାତିର କଥା ଖାଲି ମନେ ପଡୁଥିଲା l ପାଠ ମୁଣ୍ଡରେ ଆଉ କେମିତି ପଶିବ l ସେ ଯାହା ହେଉ ସେ ରାତି କଥା ମନରୁ ଯିବାକୁ ଆଉ 4/5 ଦିନ ଲାଗିଲା l

ଏ ଭିତରେ 4 ମାସ ବିତିଗଲାଣି l ଦେଖିଲି ଏଇ କଲେଜରେ ବି ମୋ ପଛରେ ବହୁତ ଟୋକା ପଡୁଛନ୍ତି l ସୁନ୍ଦରୀ ହେବାର ଏହା ଗୋଟେ ବଡ ଫାଇଦା l କଲେଜେର ପିଲାମାନେ କଣ ସାର ମନେ ବି ମୋ ପିଛା ପଡିଯାଇଥିଲେ l କଲେଜରେ ସୁଶାନ୍ତ ସାର ବୋଲି ଜଣେ ସାର ପଢ଼ାଉଥିଲେ l ସେ ସାର ଦେଖିବାକୁ ଖୁବ ହାଣ୍ଡସମ ଥିଲେ l ବୟସ ପ୍ରାୟ 40 ପାଖାପାଖି ହେବ l ତାଙ୍କ ସ୍ତ୍ରୀ ସମ୍ବଲପୁରରେ ଚାକିରୀ କରୁଥିଲେ l ସାର ସବୁ ଶନିବାର ଦିନ ସମ୍ବଲପୁର ଯାଆନ୍ତି ଓ ସୋମବାର ଦିନ ଫେରନ୍ତି l ମୁଁ ଅନୁଭବ କଲି ସାର ପାଠ ପଢେଇଲାବେଳେ ସବୁବେଳେ ମୋ ଆଡେ ନଜର ରଖୁଛନ୍ତି l ମୋ ଛାତିକୁ ଦେଖୁଛନ୍ତି, ମୁଁ ବି ବେଳେବେଳେ ସାରଙ୍କୁ ଗୋଟେ ସ୍ମାଇଲ ଦେଇଦିଏ l ଦନେ ସାର ମୋତେ ଏକୁଟିଆ ଦେଖି କହିଲେ ଆରେ ସରିତା ମୋ କ୍ୟାବିନକୁ ଆସିବ କିଛି କଥା ଅଛି l ମୁଁ ତା ପରଦିନ କ୍ଲାସ ନଥିଲା ବେଳେ ତାଙ୍କ କ୍ୟାବିନକୁ ଗଲି l ସାର ଏକା ବସିଥିଲେ l ମୋତେ ତାଙ୍କ ସାମ୍ନାରେ ବସିବାକୁ କହିଲେ ଆଉ ମୁଁ ବସିଗଲି l

ସାର ମୋତେ କହିଲେ ଆରେ ସରିତା ତୁମେ +3 ରେ ତ ଭଲ ନମ୍ବର ରଖିଛ l କିନ୍ତୁ ଏବେ କ୍ଲାସ ପରୀକ୍ଷାରେ ଏତେ ଭଲ କରିପାରୁନ କାହିଁକି l ମୁଁ କିଛି ନ କହି ନିରବ ରହିଲି l ସେ କହିଲେ +3 ପାଠ ଆଉ pg ପାଠରେ ବହୁତ ତଫାତ ଅଛି l ମନ ନଦେଇ ପଢିଲେ ଫେଲ ବି ହୋଇପାର l ପୁଣି କହିଲେ ଯଦି କିଛି ବୁଝି ପାରୁନ ତାହେଲେ ମୋ ପାଖକୁ ଆସ, ବୁଝେଇ ଦେବି l

ମୁଁ କହିଲି ଠିକ ଅଛି ସାର, ଆପଣଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟ ବିନା ମୁଁ କିଛି ବି କରିପାରିବିନି l ମୁଁ ନିଶ୍ଚୟ ଆପଣଙ୍କଠୁଁ ସାହାଯ୍ୟ ନେବି l ସେ ପୁଣି କହିଲେ ମନ ଦେଇ ପାଠ ପଢ଼ ଆଉ ମୋ କଥା ମାନିଲେ ତୁମକୁ ଟପର କରିଦେବି l ଟପର ହେବା କଥା ଶୁଣି ମୋ ମନ ବି ଖୁସି ହୋଇଗଲା l ଗୋଟେ କାଗଜରେ ତାଙ୍କ ଘର ଠିକଣା ଲେଖି ମୋତେ ଦେଲେ ଆଉ କହିଲେ ଯେତେବେଳେ ବି କିଛି ପ୍ରୋବ୍ଲେମ ଆସିବ ମୋ ପାଖକୁ ଆସିଲେ ବୁଝେଇ ଦେବି l ପୁଣି କହିଲେ ଦୁଇ ଦିନ ପରେ କଲେଜ ଛୁଟିଅଛି ଆସ ଯାହା ବି ପ୍ରୋବ୍ଲେମ ଅଛି ସବୁ ବୁଝେଇ ଦେବି l

ମୁଁ ରୁମକୁ ଆସି ସାରଙ୍କ କଥା ଭାବିଲି, କେତେ ଭଲ ସାର ଜଣେ l ନିଜ ଆଡୁ ମୋତେ ସାହାଯ୍ୟ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି l ଏମିତି ସାର କଣ ଆଉ ମିଳିବେ, ସେ ଯେବେ ସାହାଯ୍ୟ କରିବାକୁ ରାଜି ତ ମୁଁ କାହିଁକି ସାହାଯ୍ୟ ନ ନେବି l ତେଣୁ ଦୁଇ ଦିନ ପରେ ଜଳଖିଆ ଖାଇ ସାରଙ୍କ ଘରକୁ ବାହାରିଲି l ତ ପୂର୍ବଦିନ ସାରଙ୍କୁ ଏ କଥା ଜଣେଇ ଦେଇଥିଲି l

ପ୍ରାୟ 11ଟା ବେଳେ ଯାଇ ସାରଙ୍କ ଘରେ ପହଂଚିଲି ଆଉ ବେଲ ମାରିବାରୁ ସାର କବାଟ ଖୋଲିଲେ l ମୋତେ ଦେଖି ଖୁସି ହୋଇଗଲେ l ମୁଁ ଗୋଟେ ପିଙ୍କ କଲରର ଡ୍ରେସ ପିନ୍ଧିଥିଲି l ଟପର ନେକଟା ଟିକେ ଡିପ ଥିଲା ଯୋଉଁଥିରୁ ମୋ କ୍ଲିଭେଜ ଟିକେ ଦିଶୁଥିଲା l ସାର ମୋତେ ବସିବାକୁ କହି ମୋ ସାମ୍ନାରେ ବସିଲେ l ସାରଙ୍କୁ ମୋ ନୋଟ ଦେଲି ସେଥିରେ ମୋ ପ୍ରୋବ୍ଲେମ ସବୁ ଟିପି ଆଣିଥିଲି l କିଛି ସମୟ ପରେ ସାର କହିଲେ ତୁମେ ବସ ମୁଁ ତୁମ ପାଇଁ କଫି ବନେଇ ଆଣୁଛି l ମୁଁ କହିଲି ସାର ଆପଣ କଣ ବନେଇବେ ମୁଁ ଯାଉଛି ବନେଇ ଆଣିବି l

ଏହା କହି ମୁଁ ଉଠି କିଚେନକୁ ଗଲି l ଖୁବ ସୁନ୍ଦର କିଚେନଟେ l ଖୋଜୁ ଖୋଜୁ କ୍ୟାବିନେଟ ଭିତରୁ କଫି ଆଉ ଚିନି ମିଳିଗଲା l ଫ୍ରିଜରୁ କ୍ଷୀର ଆଣି ସସ୍ପେନ ରେ କ୍ଷୀର ଗରମ କୁରୁଥିଲି l ସେତେବେଳେ ସାର ଆସି ମୋ ପଛରେ ଠିଆ ହେଲେ l କହିଲେ ସରିତା ସବୁ ପାଇଗଲ ତ l ମୁଁ କହିଲି ହଁ ସାର ଆପଣ କିଚେନ ଟା ଖୁବ ଭଲ ଭାବେ ସଜେଇ ରଖିଛନ୍ତି l ଯାହା ଖୋଜିବ ସବୁ ମିଳିଯିବ l ସାର ମୋର ଆହୁରି ପାଖକୁ ଲାଗି ଆସିଲେ l ମୋ ଦେହ ସହ ତାଙ୍କ ଦେହ ଲାଗିଗଲା l

ମୁଁ ଅନୁଭବ କଲି ସାରଙ୍କ ହାତ ମୋ ଗାଣ୍ଡିକୁ ଟଚ କରୁଛି l ସାର ଆସ୍ତେ ଆସ୍ତେ ମୋ ଗାଣ୍ଡିକୁ ଚିପିବାରେ ଲାଗିଲେ l ପଛପଟୁ ମୋ ଗାଲରେ ଚୂମାଦେଇ କହିଲେ ଓଃ ସରିତା ତୁମେ ଖୁବ ସୁନ୍ଦର l ପୁରା କଲେଜରେ ତୁମପରି ସୁନ୍ଦର ଝିଅ କେହି ନାହାନ୍ତି l ମୁଁ କହିଲି ଥାଙ୍କ ୟୁ ସାର l ସେ ମୋ ଗାଣ୍ଡିକୁ ଆହୁରି ଜୋରରେ ଚିପି କହିଲେ ଆଜି ତୁମେ ମୋ ପାଖକୁ ଆସିବାରୁ ମୁଁ ଖୁବ ଖୁସି l ତୁମକୁ କଲେଜ ଟପର କରିବା ଦାୟିତ୍ୱ ମୋର l ତୁମେ ଖାଲି ମୁଁ ଯାହା କହୁଛି ଓ କରୁଛି ସେକଥା ମାନିଯାଅ l

କଲେଜ ଟପର ହେବା କଥା ଶୁଣି ମୋ ମନ ଆହୁରି ଖୁସି ହୋଇଗଲା l ଭାବିଲି ଯଦି ଅଳ୍ପ ପରିଶ୍ରମ କରି ଟପର ହେବି ସେଥିରେ କ୍ଷତି କଣ l କହିଲି ସାର କଫି ହୋଇଗଲାଣି ଚାଲନ୍ତୁ ପିଇବା l ସେ କହିଲେ ହଉ ନେଇ ଆସ l ଏହାକହି ସେ ମୋତେ ଛାଡ଼ିଦେଇ ବେଡ଼ରୁମକୁ ଚାଲିଗଲେ l ମୁଁ ଦୁଇ କପ କଫି ଟ୍ରେରେ ନେଇ ବେଡ଼ରୁମକୁ ଆସିଲି l ସାର ଖଟରେ ବସିଥିଲେ l ମୁଁ ତାଙ୍କ ହାତକୁ ଗୋଟେ କପ କଫି ଦେଲି l ସେ ମୋତେ ତାଙ୍କ ପାଖରେ ଖଟରେ ବସିବାକୁ କହିଲେ l ମୁଁ ବାଧ୍ୟହୋଇ ତାଙ୍କ ପାଖରେ ବସିଲି l ସେ କାଫିର ଦୁଇଟି ସିପ ନେଇ କହିଲେ ଆରେ ସରିତା ତୁ ତ ବଢିଆ କଫି ବନଉଛୁ l ମୁଁ ହସିଦେଇ ଥାଙ୍କ ୟୁ ସାର କହିଲି l

  • ଭିଣେଇଙ୍କ ଜବରଦସ୍ତି ଗିହା ଦିଆ
  • ଲକଡାଉନ ଗିହଣା ଗପ
  • ଭାଉଜଙ୍କ ଦୁଧ ନାଲି ପକେଇଲି

ସାର ମୋ ପାଖକୁ ଆହୁରି ଲାଗି ଆସିଲେ ଓ ମୋ କାନ୍ଧରେ ହାତ ରଖି କହିଲେ ଖାଲି କଣ କଫି ପିଆଇବୁ, କିଛି ଖୁଆଇବୁନି l ମୁଁ କହିଲି ସାର ବସିଥାନ୍ତୁ ମୁଁ ଯାଇ ବିସ୍କୁଟ ନେଇ ଆସୁଛି l ସେ କହିଲେ ଆରେ ବିସ୍କୁଟ ନୁହେଁ, ମୁଁ ତୋ ପାଖରେ ଯାହା ଅଛି ତାକୁ ଖାଇବାକୁ ଚାହେଁ l ମୁଁ ଏଥର ସାରଙ୍କ ଅସଲ ଉଦ୍ୟେଶଟା କଣ ଜାଣି ପାରିଲି l କଣ କରିବି ଭାବୁଥିଲି l ଏପଟେ ଟପର ହେବା ଆଶା l ଶେଷରେ ଭାବିଲି ଟପର ହେବାପାଇଁ ଯାହା ବି ଦରକାର ସବୁ କରିବି l

ମୁଁ କିଛି ନ ଜାଣିଲା ପରି କହିଲି ସାର ମୋ ପାଖରେ ଏମିତି କଣ ଅଛି ଯେ ଆପଣଙ୍କୁ ଖାଇବାକୁ ଦେବି l ସାର ହସିଦେଇ କହିଲେ ସରିତା ତୋ ପାଖରେ ବହୁତ କିଛି ଅଛି l ଏହାକହି ମୋତେ ନିଜ ଆଡକୁ ଟାଣିନେଇ ଭିଡି ଧରିଲେ ଆଉ ଗାଲରେ ଚୂମା ଦେଇ ଚାଲିଲେ l ମୁଁ ଟିକିଏ ଦେଖେଇ ହେଇ କହିଲି ସାର ଏ ସବୁ କଣ କରୁଛନ୍ତି l ସାର କହିଲେ ସବୁ ଠିକ କରୁଛିରେ ସରିତା ତୁ ଆଉ ମନା କରେନା l ସାର ମୋ ଗାଲରେ ଚୂମାଦେଇ ମୋ ଦୁଧ ଚିପୁଥିଲେ l

ବହୁତ ଦିନ ପରେ ଗୋଟେ ବଳିଷ୍ଠ ପୁରୁଷର ସ୍ପର୍ଶ ମୋତେ ଖୁବ ଭଲ ଲାଗୁଥିଲା l ମୁଁ ଜମାବି ସାରଙ୍କ ହାତରୁ ଖସିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରୁନଥିଲି ବରଂ ସାରଙ୍କ ଆଉଟିକେ ନିକଟକୁ ଆସି ତାଙ୍କ ଛାତିରେ ମୁହଁ ଗେଞ୍ଜିଦେଲି l ସାର ମୋତେ ଭିଡ଼ିଧରି ମୋତେ ଚୂମା ଦେଇଚାଲିଥିଲେ l ସାରଙ୍କ ବାଣ୍ଡ ସେତେବେଳକୁ ଟାଣ ହୋଇ ମୋ ଦେହରେ ଘଷି ହେଉଥିଲା l ଟିକିଏ ଫୁଲେଇ ହେଇ କହିଲି ସାର ମୋତେ ସତରେ ଟପର କରିବେ ତ l ସାର କହିଲେ ତୁ ଯଦି ଏମିତି ମୋ ସହ ସହଯୋଗ କରିବୁ ତାହେଲେ ଟପର ହେବା ନିଶ୍ଚିତ l

ସାର କିଛି ସମୟ ଏମିତି ମୋତେ ଗେଲ କରି ମୋ ଟପ ଭିତରେ ହାତ ପୁରେଇଲେ ଆଉ ମୋ ଦୁଧକୁ ଚିପିବାରେ ଲାଗିଲେ ଓ ପରେ ମୋ ଟପ ସହ ବ୍ରା ବି ଖୋଲିଦେଲେ l ମୋତେ ଆଣି ତାଙ୍କ କୋଳରେ ବସେଇଦେଲେ l ମୋ ଦୁଇ ଦୁଧକୁ ଚିପିବାରେ ଲାଗିଲେ l ମୁହଁରେ ନେଇ ଚୁସିବାରେ ଲାଗିଲେ ଲମ ଦେହରେ ଶିହରଣ ଖେଳି ଯାଉଥିଲା l ମୁଁ ଆଉ ସମ୍ଭାଳି ନପାରି ସାରଙ୍କ ଗାଲରେ ଚୂମା ଦେଇ ଚାଲିଲି l ମୋ ଚୂମା ପାଇ ସାରଙ୍କ ଦେହରେ ଯେମିତି ଆହୁରି ବଳ ଆସିଗଲା ସେ ମୋତେ ଜୋରରେ ନିଜ ଦେହରେ ଜାକି ଧରିଲେ l ଏତେ ଜୋରରେ ଧରିଲେ ଯେ ମୁଁ ଭାବିଲି ମୋ ଦେହର ହାଡ ସବୁ ଚୁରମାର ହୋଇଯିବ l କିନ୍ତୁ ମୋତେ ବହୁତ ଭଲ ଲାଗୁଥିଲା l

ସାର ପିନ୍ଧିଥିବା ପାଇଜାମାକୁ ତଳକୁ ଖସେଇଦେଲେ ଭିତରେ କିଛିବି ପିନ୍ଧିନଥିଲେ ଆଉ ତାଙ୍କ ବାଣ୍ଡଟି ପୁରା ବାହାରକୁ ଆସିଗଲା l ମୋତେ ତାଙ୍କ ସାମ୍ନାରେ ଆଣ୍ଠେଇ ବସେଇ ଦେଲେ l ସାରଙ୍କ ବାଣ୍ଡଟି ଖୁବ ବଡ ଆଉ ମୋଟା l କହିଲେ ଆରେ ସରିତା ଆଜି ଏହାକୁ ତୁ ଯଦି ଶାନ୍ତ କରିଦେବୁ ତାହେଲେ ତୋ କାମ ହୋଇଯିବ l ମୁଁ ବି ଆଉ ପଛକୁ ହଟିବାକୁ ଚାହୁଁନଥିଲି l ସାରଙ୍କ ବାଣ୍ଡକୁ ହାତରେ ଧରି ଆଉଁସିବାରେ ଲାଗିଲି l ବାଣ୍ଡଟା ଆସ୍ତେ ଆସ୍ତେ ଆହୁରି ଟାଣ ଓ ମୋଟା ହେବାକୁ ଲାଗିଲା l ମୁଁ ଆଉ ସମ୍ଭାଳି ନପାରି ବାଣ୍ଡ ଅଗରେ ଚୁମାଟେ ଦେଲି ଆଉ ଜିଭ କାଢି ତାକୁ ଚାଟିବାରେ ଲାଗିଲି l

କିଛି ସମୟ ଚାଟିବା ପରେ ମୁହଁରେ ନେଇ ଚୁସିବାରେ ଲାଗିଲି l ଅଳ୍ପ ସମୟରେ ବାଣ୍ଡଟା ପୁରା ଲୁହା ଭଳି ଟାଣ ହୋଇଗଲା l ମୋ ବିଆ ବି ସେତେଳକୁ ଓଦା ହୋଇ ଆସିଲାଣି l ସାର ମୋ ମୁହଁରୁ ବାଣ୍ଡ କାଢି ମୋତେ ଆଗକୁ ହାମୁଡ଼େଇ ଦେଲେ ଆଉ ଏକା ସାଙ୍ଗେ ମୋ ପେଣ୍ଟ ଓ ପାଣ୍ଟି ଟାଣି ବାହାର କରିଦେଲେ l ମୋ ନଙ୍ଗଳା ଗାଣ୍ଡିକୁ ଜୋର ଜୋରରେ ଚାପୁଡ଼ା ମାରିଲେ l ସାରଙ୍କ ଚାପୁଡ଼ା କାଟୁଥିଲା କିନ୍ତୁ ଭଲ ବି ଲାଗୁଥିଲା l

ସାରଙ୍କ ବ୍ୟବହାର ହଠାତ ବଦଳିଗଲା ଆଉ ଟିକେ ରୁକ୍ଷ ହୋଇ କହିଲେ ଶାଳି ବଢିଆ ଗାଣ୍ଡିଟେ ରଖିଛୁ ବେ l କହିଲି ସାର ଆଜି ସବୁ ଆପଣଙ୍କ l ସେ କହିଲେ ହଁ ଗୋଡ଼ାଗେହିଁ ଆଜି ଆଜି ମୋ ବାଣ୍ଡର ମଜ଼ା ଚଖେଇବି ତୋତେ l ଗାଣ୍ଡିକୁ ମସ୍ତ କରି ଚିପୁଥିଲେ ଆଉ ଗୋଟେ ଆଙ୍ଗୁଠି ବିଆରେ ପୂରେଇଦେଲେ l ମୋ ବିଆ ସେତେବେଳକୁ ପାଣି ଜକେଇ ପୁରା ଓଦା ହୋଇଗଲାଣି l ସେ ମୋ ଅଣ୍ଟାକୁ ଧରି କହିଲେ ନେ ରାଣ୍ଡି ମୋ ବାଣ୍ଡର ମଜ଼ା ନେ ଆଉ ବିଆରେ ବାଣ୍ଡଟା ପୂରେଇଦେଲେ l ମୋଟା ବାଣ୍ଡଟା ବିଆରେ ପଚ କିନା ପଶିଗଲା ।

ସେ ଅଣ୍ଟାରୁ ହାତ କାଢି ମୋ ଚୁଟିକୁ ଟାଣି ଧରିଲେ ଆଉ ଗୋଟେ ହାତରେ ମୋ ଗାଣ୍ଡିକୁ ଚାପୁଡ଼ା ମାରି ମାରି ଗେହିଁବାରେ ଲାଗିଲେ l ମୋତେ ଲାଗୁଥିଲା ସତେ ଯେମିତି ମୋ ବିଆକୁ ଚିରି ବାଣ୍ଡଟା ମୋତେ ଗେହୁଁଛି l ଘୋଡ଼ାଗେହିଁ, ରାଣ୍ଡି, ଶାଳି ଆଦି ଗାଳି ଦେଇ ମୋତେ ଗେହୁଁଥାନ୍ତି l ମୋ ଚୁଟିକୁ ଜୋର ଜୋର ରେ ଟାଣୁଥାନ୍ତି l ଆଉ ମୋ ପିଠିକୁ କାମୁଡି କାମୁଡି ଗେହୁଁଥାନ୍ତି l ମୋତେ କଷ୍ଟ ବି ଲାଗୁଥିଲା ଆଉ ମଜ଼ା ବି l ଆଗରୁ ଗିଁହା ଖାଇଛି କିନ୍ତୁ ଏମିତି ଗିହାଁ ଆଜି ପ୍ରଥମ ଥର l

କିଛି ସମୟ ପରେ ସେ ତଳେ ସୋଇ ମୋତେ ଉପରେ ବସେଇ ତଳପଟୁ ଗେହିଁବାରେ ଲାଗିଲେ l ମୋ ଦୁଧକୁ ଜୋର ଜୋର ରେ ଚିପୁଥାନ୍ତି ଆଉ ଦୁଧକୁ ଚାପୁଡ଼ା ମରୁଥାନ୍ତି ଆଉ ତଳୁ ଗେହୁଁଥାନ୍ତି l ଏମିତି କିଛି ସମୟ ପରେ ମୋତେ ତଳେ ଶୁଆଇ ଗେହିଁଲେ l ମୋତେ ଲାଗୁଥିଲା ସତେଯେମିତି ମୋ ବିଆ ଫାଡ଼ି ହୋଇଯିବ l ମୁଁ ସେତେବେଳକୁ କେତେଥର ଝଡି ଗଲିଣି l ଆଉ ବିଆରୁ ପାଣି ବାହାରି ମୋ ଜଙ୍ଘସାରା ଓଦା ହୋଇଗଲାଣି l ସାରଙ୍କ ବାହାରିବା ବେଳେ ସେ ବିଆରୁ ବାଣ୍ଡ କାଢି ମୋ ଦୁଧରେ ସବୁ ପାଣି ବାହାର କରିଦେଲେ l

ମୁଁ ସେମିତି ଅବସ ହୋଇ ପଡ଼ିଥିଲି ଆଉ ସାର ଯାଇ ବାଥରୁମରେ ଧୁଆଧୋଇ ହେଇ ଆସିଲେ l ପରେ ମୁଁ ବି ଯାଇ ଧୁଆଧୋଇ ହେଇ ଆସିଲି l ସାର ସେତେବେଳକୁ ବାହାରୁ ଖାଇବା ମଗେଇ ଦେଇଥିଲେ l ସାଙ୍ଗହୋଇ ଖାଇଲୁ l ଆସିଲା ବେଳେ କହିଲି ସାର ମୋ ପ୍ରୋବ୍ଲେମସ ର ଉତ୍ତର ଦେଲେନି ଯେ, ସାର କହିଲେ କଲି କଲେଜରେ ମୋ ଚାମ୍ବରରୁ ଆସି ନେଇଯିବୁ l ମୁଁ ସାରଙ୍କୁ ଧନ୍ୟବାଦ ଦେଇ ହଷ୍ଟେଲ ରୁମକୁ ଆସିଲି ।

ଏହାଥିଲା ସରିତାର କାହାଣୀର ପରବର୍ତ୍ତୀ ଭାଗ l କେମିତି ଲାଗିଲା କମେଣ୍ଟସ ଦେଇ ଜଣେଇବେ l ଭଲ ଲାଗିଲେ like କରିବାକୁ ଭୁଲିବେନି, ମୋତେ ଇ ମେଲ ବି କରିପାରନ୍ତି l ମୋ id ହେଲା [email protected] l ପାଠିକା ମନେ ଯଦି ମୋ ସହ chat କରିବାକୁ ଚାହାନ୍ତି ତାହେଲେ ମୁଁ hangout ଓ google chat ରେ available ଅଛି l ଏମିତି ଗପ ପଢିବା ପାଇଁ ଆମ facebook page ଓଡ଼ିଆ ସେକ୍ସ ଷ୍ଟୋରୀ ରେ ଜଏନ କରନ୍ତୁ l

Visited 65 times, 1 visit(s) today

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *