Sarita ra Aatma Katha – 5 ସରିତାର ଶେଷ କଥା

odia sex story

ପ୍ରିୟ ପାଠକ ପାଠିକା ମାନଙ୍କୁ ବହୁତ ବହୁତ ଧନ୍ୟବାଦ l ଆପଣଙ୍କ ସୁଚିନ୍ତିତ ମତାମତ ମୋତେ ବହୁତ ଖୁଵ ଖୁସି ଓ ଉତ୍ସlହ ଦେଇଛି ଯୋଉଁଥିପାଇଁ ଆଜି ଏହି କାହାଣୀର ଶେଷ ଭାଗ ଲେଖିବାକୁ ଯାଉଛି l ଆଶା ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ ଏହି ଭାଗ ବି ପୂର୍ବ ଭାଗ ଭଳି ଭଲ ଲାଗିବ l ଏ ଭିତରେ ଆଉ କିଛି ପାଠକ ଓ ପାଠିକା ବି କହିଲେଣି ଯେ ତାଙ୍କ ଜୀବନରେ ଘଟିଥିବାଘଟଣାକୁ ଗପ ଆକାରରେ ଲେଖିବାକୁ l ସମୟ ପାଇଲେ ମୁଁ ତାଙ୍କ ବିଷୟରେ ବି ଲେଖିବି ଓ ଏହି ସାଇଟରେ ପ୍ରକାଶ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିବି l ଚାଲନ୍ତୁ ପଢିବା ସରିତାର ନିଜ କଥା l

କଟକରେ ସମୟ ଭଲ ଭାବରେ ବିତୁଥିଲା l ପାଠ ବି ପଢ଼ୁଥିଲି, ମଜ଼ା ବି ନେଉଥିଲି l କେତେବେଳେ ରୀତା ମାଉସୀ ସହ ତକେତେବେଳେ ସୁଶାନ୍ତ ସାରଙ୍କ ସହ l ଏମିତି ହୋଇ ପ୍ରୟ ଦୁଇ ବର୍ଷ ବିତିଗଲା ଆଉ ଆସିଲା ଫାଇନାଲ ପରୀକ୍ଷା ସମୟ l ଦିନେ ସୁଶାନ୍ତ ସାର ମୋତେ ଡାକି ମସ୍ତକରି ଗେହିଁଲେ ଆଉ ତା ପରେ କହିଲେ, ଦେଖ ସରିତା ତୋତେ ଟପର କରିବି ବୋଲି କହୁଥିଲି ଆଉ ଟପର କରିବାକୁ ବହୁତ ଚେଷ୍ଟା କରୁଛି l କିନ୍ତୁ ବାଟରେ ଗୋଟିଏ କଣ୍ଟା ଆସୁଛି l ମୁଁ କହିଲି କୋଉ କଣ୍ଟା ସାର, ସେ କହିଲେ ଆମ HOD ପ୍ରମୋଦ ସାର l ସେ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ପ୍ରିୟଙ୍କାକୁ ଟପର କରିବା ପାଇଁ l

ଏକଥା ଶୁଣି ମୋ ପାଦତଳୁ ମାଟି ଖସିଗଲା ପରି ଲାଗିଲା l ଟପର ହେବାପାଇଁ ମୁଁ କଣ ବା ନ କରିଛି, ପାଠପଢ଼ା ସହ ସୁଶାନ୍ତ ସାରଙ୍କୁ କେତେଥର ଯେ ସନ୍ତୁଷ୍ଟ କରିଛି, ଏତେଗୁଡାଏ ପରିଶ୍ରମ ସବୁ କଣ ବୃଥାରେ ଯିବ l କହିଲି ମୋତେ ଆଉ କଣ କରିବାକୁ ପଡିବ ସାର, ମୁଁ ଯେମିତି ହେଲେ ଟପର ହେବାକୁ ଚାହୁଁଛି l ସେ କିଛି ସମୟ ଗମ୍ଭୀର ଭାବେ ରହି କହିଲେ, ତୋତେ ଟିକେ ପ୍ରମୋଦ ସାରଙ୍କ ପାଖକୁ ଯାଇ ଏ ବିଷୟରେ କହିବାକୁ ପଡିବ l ଆଉ ସେ ଯାହା ବି କହିବେ ତୁ ଜମା ମନା କରିବୁନି l ମୁଁ ବୁଝିଗଲି ସେ କଣ କହିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି l କହିଲି ନିଶ୍ଚୟ ସାର ଟପର ହେବାପଇଁ ମୁଁ ସବୁକିଛି କରିବାକୁ ରାଜି l ସେ କହିଲେ ହଉ ମୁଁ ସାରଙ୍କ ସହ କଥା ହୋଇ ତୋତେ ଜଣେଇବି lକିଛି ଦିନ ପରେ ସୁଶାନ୍ତ ସାର ମୋତେ ତାଙ୍କ ଚାମ୍ବରକୁ ଡାକି କହିଲେ ଏହି ରବିବାର ସକାଳେ ଯାଇ ତୁ ପ୍ରମୋଦ ସାରଙ୍କୁ ତାଙ୍କ ଘରେ ଦେଖାକରେ l ତାପରେ ମୁହଁ ସବୁ ସମ୍ଭାଳିବି l

ପ୍ରମୋଦ ସାରଙ୍କ ରିଟାୟାରମେଣ୍ଟ ତା ପର ବର୍ଷ ହେବ l ଦେଖିବାକୁ ଟିକେ ବୁଢା ପରି l ବେଶି କିଛି କହନ୍ତିନି l ସପ୍ତାହରେ ଜମାରୁ ଦୁଇଟି କ୍ଲାସ ନିଅନ୍ତି, କିନ୍ତୁ ଖୁଵ ଭଲ ପଢ଼ାନ୍ତି lରବିବାର ଦିନ ମୁଁ ଜଳଖିଆ ଖାଇ ବାହାରିଲି ପ୍ରମୋଦ ସାରଙ୍କ ଘରକୁ l ସେଦିନ ବି ଗୋଟେ ସେକ୍ସି ଡ୍ରେସ ଟେ ପିନ୍ଧିଥିଲି l ଗୋଟେ ଟାଇଟ ଜିନ୍ସ ସହ ସ୍ଲିଭଲେସ ଟପ l ଛାତିଟା ଉଚ୍ଚା ଉଚ୍ଚା ଦେଖାଯାଉଥିଲା l ସାରଙ୍କ ଘରକୁ ଯାଇ ବେଲ ମାରିବାରୁ ସାର କବାଟ ଖୋଲିଲେ l ସାର ଗୋଟେ ଟ୍ରାକପେଣ୍ଟ ଓ T ଶାର୍ଟ ପିନ୍ଧିଥିଲେ l ଚୁଟିରେ କରିଥିବା ଡାଇ ଛାଡିଆସିଥିଲା l ସାର ମୋତେ ଘରକୁ ଡାକି ବସେଇଲେ l ଘରେ ସେଦିନ ସେ ଏକା ଥିଲେ l

ମୋତେ ପଚାରିଲେ ଆଉ କଣ ପାଇଁ ଆସିଛ, ମୁଁ କହିଲି ସାର ମୋତେ ସୁଶାନ୍ତ ସାର କହିଥିଲେ ଆପଣଙ୍କ ସହ ଦେଖା କରିବାକୁ l ସେ ଟିକେ ହସିଦେଇ କହିଲେ, ହଁ ସୁଶାନ୍ତ ତୁମ କଥା କହୁଥିଲା l ଟପର ପାଇଁ ତୁମେ ଆଉ ପ୍ରିୟଙ୍କା ଦୁଇଜଣ ଅଛ l ପରୀକ୍ଷାରେ ଯିଏ ଭଲ କରିବ ସେ ଟପର ହେବ l ମୁଁ ଧରିଥିବା ପେନକୁ ଜାଣିଶୁଣି ତଳେ ପକେଇଦେଲି ଆଉ ସାରଙ୍କ ସାମ୍ନାରେ ଝୁଙ୍କି ପେନକୁ ଗୋଟେଇବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରୁଥିଲି l ଜାଣିଶୁଣି ପେନକୁ ଗୋଟାଇବାରେ ଡେରି କଲି କାହିଁକି ନା ସାର ମୋ କ୍ଲିଭେଜକୁ ଭଲ ଭାବେ ଦେଖିପାରିବେ l ପେନକୁ ଗୋଟାଇସାରି ମୁଣ୍ଡ ଟେକିଲାବେଳକୁ ଦେଖିଲି ସାରଙ୍କ ଚେହେରାରେ ବହୁତ କିଛି ପରିବର୍ତନ ଆସିଛି l

  • ଅଭୁଲା ବାଣ୍ଡର ମିଳନ ହେଲା
  • ସାବତ ବୋଉ ମୋ ମାଇପ
  • ସାଙ୍ଗର ମାଇକିନା ସହ ତିନି ମାସ

ସାର କିଛି ବି ନ କହି ମୋ ଛାତିକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି l ମୁଁ ଦେଖିଲି ଏଇଟା ହି ଅସଲ ମଉକା ଆଉ ମୁଁ ସଙ୍ଗେସଙ୍ଗେ ସାରଙ୍କ ସାମ୍ନାରେ ଆଣ୍ଠୁମାଡ଼ି ବସିଗଲି l ସାରଙ୍କ ହାତ ଧରି କହିଲି ପ୍ଲିଜ଼ ସାର ମୋତେ ସାହାଯ୍ୟ କରନ୍ତୁ l ଆପଣଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟ ପାଇଲେ ମୁଁ ନିଶ୍ଚୟ ଟପର ହେବି l ଆଉ ସେଥିପାଇଁ ଯାହା କହିବେ ମୁଁ କରିବାକୁ ପ୍ରସ୍ତୁତ ଅଛି l ଦେଖିଲି ସାର ମୋ ହାତକୁ ଛାଡ଼େଇବାକୁ ଜମାରୁ ବି ଚାହୁଁ ନାହାନ୍ତି ବରଂ ଆର ହାତ ଆଣି ମୋ ହାତ ଉପରେ ରଖିଦେଲେ l ମୁଁ ସେମିତି ଆଣ୍ଠୁମାଡ଼ି ବସି ସାରଙ୍କ ଆଉ ଟିକେ ପାଖକୁ ଆସିଗଲି ଆଉ ସାରଙ୍କ ହାତ ମୁଠାରୁ ମୋ ହାତ ବାହାରକୁ ଆଣି ସାରଙ୍କ ଜଙ୍ଘରେ ରଖିଲି l ଆଉ ଧୀରେଧୀରେ ସାରଙ୍କ ଜଙ୍ଘକୁ ଆଉଁସିବାରେ ଲାଗିଲି l

ଆଉଁସୁ ଆଉଁସୁ ହାତନେଇ ସାରଙ୍କ ବାଣ୍ଡରେ ଥୋଇଲି l ସେତେବେଳକୁ ତାଙ୍କ ବାଣ୍ଡ ଆହୁରି ଉଠିନଥିଲା ନରମ ଲାଗୁଥିଲା l ସେ କିଛି ନ କହି ଆଖି ବନ୍ଦ କରି ଚୌକିରେ ଆଉଜି ହୋଇ ବସିଗଲେ l ମୁଁ ବାଣ୍ଡକୁ ଆଉଁସିବାରେ ଲାଗିଲି ଆଉ କିଛି ସମୟ ପରେ ତାଙ୍କ ପ୍ୟାଂଟକୁ ତଳକୁ ଟାଣି ଆଣିଲି l ସାରଙ୍କ ବାଣ୍ଡଟା ଆହୁରି ଉଠିନଥିଲା କିନ୍ତୁ ଉଠିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରୁଥିଲା l ମୁଁ ବାଣ୍ଡକୁ ହାତରେ ଧରି ଆଉଁସିଲି l ମୋ ବାଁ ହାତ ପାପୁଲିରେ ବାଣ୍ଡକୁ ରଖି ଡାହାଣ ହାତରେ ତାକୁ ଆଉଁସୁଥିଲି l ସେ ଆଖି ବନ୍ଦ କରି ଏହାକୁ ଉପଭୋଗ କରୁଥିଲେ l

କିଛି ସମୟ ପରେ ତାଙ୍କ ବାଣ୍ଡଟି ଉଠିବାକୁ ଲାଗିଲା କିନ୍ତୁ ପୁରା ଟାଣ ହୋଇପାରୁନଥିଲା l ବାଣ୍ଡର ଅଗକୁ ମୁଁ ଜିଭରେ ଚାଟିଲି ଆଉ ଚାଟୁ ଚାଟୁ ତାକୁ ପାଟି ଭିତରକୁ ନେଇଗଲି l ସେ କିଛି ନ କହି ଆଖିବୁଜି ଏହାକୁ ଉପଭୋଗ କରୁଥିଲେ l ମୁଁ ବାଣ୍ଡକୁ ପାଟିରେ ପୁରେଇ ମୁହଁକୁ ତଳ ଉପର କରୁଥିଲି ଆଉ ସେ ମଜ଼ା ନେଉଥିଲେ l ଦୁଇ ତିନି ମିନିଟ ଏମିତି କଲାପରେ ସାର ମୋତେ ଇସାରା ଦେଲେ ବନ୍ଦ କରିବାକୁ l ମୁଁ ବାଣ୍ଡକୁ ପାଟିରୁ କାଢି ହାତରେ ଟିକେ ହଲେଇ ଦେଲି ଆଉ ହଲଉ ହଲଉ ତାଙ୍କର ସବୁ ପାଣି ବାହାରିଗଲା ମୋ ହାତରେ l ଯଦି ପାଟିରୁ କାଢିନଥାନ୍ତି ତାହେଲେ ପାଟିରେ ସବୁ ବାହାରିଯାଇଥାନ୍ତା l ପାଣି ବାହାରିଗଲା ପରେ ସାରଙ୍କ ମୁହଁରେ ଗୋଟେ ସନ୍ତୁଷ୍ଟିର ଗୋଟେ ଝଲକ ଦେଖଗଲା l

ମୁଁ ଯାଇ ବେସିନରେ ହାତ ଧୋଇ ଆସିଲି l ସାର ମୋତେ ତାଙ୍କ ପାଖରେ ବସେଇଲେ l ମୋ ଗାଲରେ ଚୁମାଟେ ଦେଇ କହିଲେ ୱେଲ ଡନ ସରିତା ବହୁତ ଦିନ ପରେ ଏମିତିକା ସୁଖ ମିଳିଲା lମୁଁ କହିଲି ସାର ମୋତେ ଟପର କରିବା ଦାୟିତ୍ୱ ଆପଣଙ୍କର l ସେ ହସିଦେଇ କହିଲେ ଫାଇନାଲ ପରୀକ୍ଷା ଆଗରୁ ଦେଖାକର ସବୁ ଠିକ ହୋଇଯିବ l ମୁଁ କିଚେନ ଯାଇ ଦୁଇ କପ ଚାହା ବନେଇ ଆଣିଲି l ସାର ଓ ମୁଁ ସାଙ୍ଗ ହୋଇ ପିଇଲୁ l ଆଉ ଖୁସି ମନରେ ସେଠୁ ଫେରିଲି l

ଫାଇନାଲ ପରୀକ୍ଷା ଆଗରୁ ସୁଶାନ୍ତ ସାର ଓ ପ୍ରମୋଦ ସାର ମୋତେ କିଛି ପ୍ରଶ୍ନ ଦେଇ କହିଥିଲେ ଏଗୁଡିକ ଭଲ ଭାବେ ପଢିବ ଫାଇନାଲ ପାରୀକ୍ଷାରେ ସେଇ ଭିତରୁ ହିଁ ପ୍ରଶ୍ନ ଆସିଥିଲା l ଆଉ ମୁଁ ପରୀକ୍ଷାରେ ଖୁଵ ଭଲ କରି ପୁରା କଲେଜରେ ଟପର ହେଲି l ମୋର ବହୁତ ଦିନର ଆଶା ପୂରଣ ହେଲା lM Sc ପାସ କରିବା ପରେ ମୁଁ ଘରକୁ ଆସିଲି l ଘରେ ମୋ ରେଜେଲ୍ଟ ଦେଖି ସମସ୍ତେ ଖୁସି ହେଲେ l ମୁଁ ଭାବିଥିଲି ପାଠ ପରେ ଗୋଟେ ଭଲ ଚାକିରୀ କରି ନିଜ ଗୋଡ଼ରେ ଆଗେ ଠିଆ ହେବି ଓ ପରେ ବାହାହୋଇ ଘର ସଂସାର କରିବି l କିନ୍ତୁ ମୋ ଭାବନା ଭାବନାରେ ହିଁ ରହିଗଲା l କାରଣ ଘରକୁ ଆସିଲା ବେଳକୁ ବାପା ମୋ ପାଇଁ ବର ଖୋଜିବା ଆରମ୍ଭ କରିଦେଇଥିଲେ l

ମୁଁ ଯେତେ ମନା କଲେବି କେହି ମୋ କଥା ଶୁଣିବାକୁ ପ୍ରସ୍ତୁତ ନଥିଲେ l ଯେହେତୁ ମୁଁ ଦେଖିବାକୁ ଖୁଵ ସୁନ୍ଦରୀ ଥିଲି ଆଉ ଭଲ ପାଠ ପଢ଼ୁଥିଲି, ଗୋଟେ ପରେ ଗୋଟେ ଭଲ ପ୍ରସ୍ତାବ ଆସି ପହଞ୍ଚୁଥିଲା l ଶେଷରେ ସୁମନ୍ତଙ୍କ ସହ ମୋ ବାହାଘର ଠିକ ହେଲା l ସେ ଦେଖିବାକୁ ଖୁଵ ହାଣ୍ଡସମ ଥିଲେ l ଭଲ ଉଚ୍ଚା ଚେହେରା l MBA ପରେ ଭୁବନେଶ୍ୱରରେ ଗୋଟେ ଭଲ କମ୍ପାନୀରେ ଚାକିରୀ କରୁଥିଲେ ଓ ଭଲ ଦରମା ପାଉଥିଲେ l ତାଙ୍କ ଘରେ ବି ଜମିବାଡ଼ି ଓ ସମ୍ପତି ବହୁତ ଥିଲା l

ଶେଷରେ ବାହାଘର ତାରିଖ ସ୍ଥିର ହେଲା l ବାହାଘର ଦିନ ଯେତେ ପାଖକୁ ଆସୁଥିଲା ମନରେ ସେତେ ଉତ୍କଣ୍ଠା ବଢୁଥିଲା l ବେଳେବେଳେ ଭାବୁଥିଲି ଚଉଠି ରାତିକୁ କେମିତି ସାମ୍ନା କରିବି, କାରଣ ମୁଁ ତ ଆଗରୁ ଗିହାଁ ଖାଇ ଖାଇ ମୋ ବିଆକୁ ମେଲେଇ ଦେଇଛି l ସୁମନ୍ତ ଯଦି ଏ କଥା ଜାଣିଦେବେ ଓ ସେ ବିଷୟରେ ପଚାରିବେ ତାହେଲେ କି ଉତ୍ତର ଦେବି l ସବୁ ଟୋକାଙ୍କର ଚଉଠି ରାତିରେ ଅଫୁଟା ବିଆକୁ ଫୁଟେଇବାକୁ ବହୁତ ଇଛା ଥାଏ, ନିଜେ ବରଂ ଆଗରୁ କେତେ ଟୋକିଙ୍କୁ ଗେହିଁଥିବେ କିନ୍ତୁ ସମସ୍ତଙ୍କୁ ସେଇ ଅଫୁଟା ବିଆହିଁ ଦରକାର l

ପରେ ଭାବିଲି ଯାହାହେବ ଦେଖାଯିବ ଆଉତ ମୋ ବିଆକୁ ଟାଇଟ କରିପାରିବିନି l କିଛି ଗୋଟେ କହି ଖସିଯିବି l ଏମିତି ଭାବୁଭାବୁ ବାହାଘର ଦିନ ପାଖେଇଲା l ବାହାଘର ଆଗରୁ ଦିନେ ଦିଦି ଓ ଭାଇନା ମୋତେ ଡାକିଥିଲେ ତାଙ୍କ ଘରକୁ ତୋରାଣି ପିଆଇବାକୁ l ସେତେବେଳକୁ ତାଙ୍କର ଆଉ ଗୋଟେ ଝିଅ ହେଇସାରିଥଲା l ଏକୁଟିଆ ପାଇ ଭାଇନା ମୋତେ ଗୋଟେ ଭଲ ଆଲିଙ୍ଗନ ଦେଇ କହିଲେ ଏଥର ତୋ ସଂସାର ତୁ କର ଆଉ ମୋ ଗାଲରେ ବହୁତ ସାରା ଚୂମା ଦେଲେ l ମୁଁ କହିଲି ଭାଇନା ଯୋଉଠି ବି ସଂସାର କଲେ ବି ତୁମଠୁଁ ପାଇଥିବା ପ୍ରଥମ ଅନୁଭୂତି କେବେ ବି ଭୁଲିବିନି ମ l

ନିର୍ଧାରିତ ଦିନରେ ବାହାଘର ଖୁଵ ଆଡମ୍ବର ସହ ହେଲା l ବାହାଘରକୁ ରିତା ମାଉସୀ ବି ଆସିଥିଲେ ଆଉ ମୋତେ ଏକାଦେଖି କହିଥିଲେ ଆରେ ସରିତା ଯଦିକେବେ କିଛି ଅସୁବିଧା ହୁଏ ତାହେଲେ ଏ ମାଉସୀ କଥା ମନେପକାଇବୁ l ଆଉ ବାହାଘର ପରେ ନିଜ ଘର ଛାଡି ଆଉ ଗୋଟେ ଘରକୁ ଯିବା କଷ୍ଟ ବହୁତ ହୁଏ କିନ୍ତୁ ସମାଜରେ ଚାଲି ଆସିଥିବା ଚଳଣିକୁ କିଏ ବା ଆଡେଇଯିବ l ଆଉ ଶେଷରେ ଆସିଲା ସେଇ ବହୁ ପ୍ରତୀକ୍ଷିତ ଚଉଠି ରାତି l

ମୋତେ ସଜେଇ ଦେଇ ନେଇ ଛାଡି ଆସିଲେ ରୁମରେ ଆଉ କିଛି ସମୟ ପରେ ସୁମନ୍ତଙ୍କୁ ବି ଆଣି ଛାଡିଦେଲେ l ମୁଁ ମନେ ମନେ ନିଜକୁ ପ୍ରସ୍ତୁତ କରୁଥିଲି କି କେମିତି ଏଇ ଢିଲା ବିଆରୁ ରକ୍ଷା ପାଇବି l ଭାବିଲି ସୁମନ୍ତ ବାଣ୍ଡ ପୁରେଇଲାବେଳେ ଦୁଇ ଗୋଡ଼କୁ ଜାକିଦେଲେ ବିଆ ଟାଇଟ ହୋଇଯିବ l ଆଉ ସେତେବେଳେ କାଟିଲା କାଟିଲା ହେବି l କିଛି ତ କରିବାକୁ ପଡିବ l

ସୁମନ୍ତ ଆସି ମୋ ପାଖରେ ବସିଲେ l ଆଉ ତାପରେ ଆମ କଥବାର୍ତ୍ତା ଆରମ୍ଭ ହେଲା ସେ ତାଙ୍କ ବିଷୟରେ ମୋତେ କହିଲେ ଆଉ ମୁଁ ବି ମୋ ବିଷୟରେ ତାଙ୍କୁ କହିଲି l ସେ ମୋତେ ନିଜ ଆଡକୁ ଟାଣିନେଇ ମୋ ଗାଲରେ ଓ ଓଠରେ ଚୁମାଦେଲେ l ମୁଁ ବି ଟିକେ ଲାଜେଇ ଯିବା ଅଭିନୟ କରି ତାଙ୍କୁ ଚୂମା ଦେଲି l ଆଉ କିଛି ସମୟ ପରେ ମୋ ଓଢଣୀକୁ ଖସେଇ ବ୍ଲାଉଜ ଉପରେ ଦୁଧ ଚିପିଲେ ତାପରେ ଗୋଟେ ପରେ ଗୋଟେ ମୋ ପୋଷାକ ଖୋଲିଲେ ଓ ଅଳ୍ପ ସମୟରେ ମୁଁ ଖାଲି ବ୍ରା ଆଉ ପ୍ୟାଂଟି କୁ ଆସିଗଲି l ଆଉ ସେ ବି ନିଜ କୁର୍ତା ପାଇଜାମା ଓଲ୍ହେଇ ଖାଲି ଚଡିରେ ରହିଲେ lସୁମନ୍ତଙ୍କ ବାଣ୍ଡଟା ଦେଖିବାକୁ ବହୁତ ଇଛା ହେଉଥିଲା କିନ୍ତୁ ମନ ଉପରେ ଲାଜ଼ ରଖି ମୁଁ ଆଉ କିଛି ବି କରିପାରିଲିନି l

ମୋତେ ଖଟରେ ଶୁଆଇ ସେ ମୋ ଉପରକୁ ଆସି ବ୍ରା ଖୋଲିଦେଲେ ଆଉ ମୋ ଦୁଧ ଦେଖି ଖୁସିରେ ପାଗଳଙ୍କ ପରି ଚୁସିବାରେ ଲାଗିଲେ l ମୁଁ ଧୀରେ ଧୀରେ ଗରମ ହେବାରେ ଲାଗିଲି ଆଉ ସେ ମୋ ପ୍ୟାଂଟିକୁ ବି ଟାଣି ବାହାର କରିଦେଲେ l ମୋ ହାତ ନେଇ ତାଙ୍କ ଚଡ଼ିରେ ବାଣ୍ଡ ଉପରେ ରଖିଲେ l ମୁଁ ତାଙ୍କ ବାଣ୍ଡକୁ ସାଉଁଳିବାରେ ଲାଗିଲି ଆଉ ସେ ତାଙ୍କ ଚଡି ଖୋଲିଦେଲେ l

ଇଏ କଣ? ଏତେ ପତଳା ବାଣ୍ଡଟେ l ବୁଢ଼ା ଆଙ୍ଗୁଠିଠୁ ଆଉ ଟିକେ ମୋଟା ହେବ l ଲମ୍ବା 5 ଇଞ୍ଚ ହେବ l ମୋ ମନ ଦୁଃଖରେ ଭରିଗଲା l କିନ୍ତୁ କିଛି ବି କହିପାରିଲିନି l ଭାବିଲି ଆଉଟିକେ ଆଉଁସିଲେ କାଳେ ଆଉ ମୋଟା ହେବ, କିନ୍ତୁ ନା ଯେତିକି କି ସେତିକି ମୋଟା l ତାପରେ ସେ ମୋ ଉପରେ ଚଢି ମୋ ବିଆରେ ବାଣ୍ଡକୁ ପୁରେଇଲେ l ୟେ କଣ ଗୋଟେ ଥରରେ ପୁରା ବାଣ୍ଡ ମୋ ବିଆରେ ପଶିଗଲା l ମୋ ଢିଲା ବିଆରେ ଏତେ ପତଳା ବାଣ୍ଡ l କିଛି ବି ମଜ଼ା ଆସିଲାନି l ସେ 3/4 ମିନିଟ ଗେହିଁ ବାହାରେ ସବୁ ପାଣି ବାହାର କରିଦେଲେ l

  • ଅପାର ସାଙ୍ଗ ଗେହିବା ଶିଖାଇଲା
  • ସୋହଳୀ ବୟସୀ ସୁନିତାର ବିଆ

ସବୁ ଭାଗ୍ୟର କଥା l ଏତେ ଏତେ ମୋଟା ଆଉ ଲମ୍ବା ଓ ଟାଣ ବାଣ୍ଡରୁ ଗିଁହା ଖାଇବା ପରେ ଏମିତି ପତଳା ବାଣ୍ଡ ଜମାରୁ ଭଲ ଲାଗିଲାନି l ନିଜ କରମକୁ ଆଦରି ପଡି ରହିଲି l ସପ୍ତାହରେ ଥରେ କି ଦୁଇଥର ସୁମନ୍ତ ମୋତେ ଗିହଁନ୍ତି l ଟା ବି 3/4 ମିନିଟ l ଯୋଉ ସୁଖ ପାଉଥିବି ଆପଣ ବୁଝି ପାରୁଥିବେ l ଏ ଭିତରେ ସୁମନ୍ତଙ୍କ ଭଣଜା +2 ପଢିବାକୁ ଭୁବନେଶ୍ୱର ଆସିଲା l ଦେଖିବାକୁ ଖୁଵ ହାଣ୍ଡସମ l

ଭାବିଲି ସୁମନ୍ତ ନଥିଲା ବେଳେ ଭଣଜାଠୁଁ କିଛି ମଜ଼ା ନେବି l ତେଣୁ ତାକୁ ମୋ ଆଡକୁ ଆକୃଷ୍ଠ କରିବାରେ ଲାଗିଲି l ସେ ବି ମାଇଁ ମାଇଁ ହୋଇ ମୋ ପଛରେ ପଡିଲା l ଆଉ ଦିନେ ସୁଯୋଗ ଦେଖି ସେ ପରିସ୍ରା କଲାବେଳେ ତା ବାଣ୍ଡକୁ ଲୁଚେଇ ଦେଖିଲି l ହେ ଭଗବାନ l ଇଏ ତ ମାମୁ ଠାରୁ ବି ଛୋଟ l ତେଣୁ ସେ ଆଶା ବି ଛାଡିଦେଲି l ଏ ଭିତରେ ପ୍ରାୟ 5 ବର୍ଷ ବିତିଗଲାଣି l ମନକୁ ମାରି ପଡିରହିଲି l ଶାଶୁଘର ଓ ବାପଘର ଲୋକେ ମୋତେ ତାନା ଦେବାରେ ଲାଗିଲେ l କିଏ କିଏ ବାଞ୍ଝ ବୋଲି ବି ପଛରୁ କହିବାରେ ଲାଗିଲେ l

କିନ୍ତୁ ମୁଁ କଣ କରିବି l ଜମି ଯେତେ ବି ଉର୍ବର ହେଉ ନା କାହିଁ ଭଲ ମଞ୍ଜି ପଡିଲେ ସିନା ଗଛ ଉଠିବ l କିଛି ଦିନ ପରେ ଜଣେ ଭଲ ଡାକ୍ତରଙ୍କ ପାଖକୁ ଦୁଇଜଣ ଯାକ ଗଲୁ l ଡା ଆଲୋକ ଆମ ଦୁହିଁଙ୍କ ପରୀକ୍ଷା କଲେ l ମୋର ସବୁ ଠିକ ବାହାରିଲା l କିନ୍ତୁ ସୁମନ୍ତଙ୍କ ସ୍ପର୍ମ କାଉଣ୍ଟ ବହୁତ କମ ଥିଲା l ମୋତେ ଡାକ୍ତର ଏକା ଦେଖି କହିଲେ ତୁମ ସ୍ୱାମୀଙ୍କ ବୀର୍ଯ୍ୟରୁ ଛୁଆ ହେବା ଆଶା ବହୁତ କମ l ମୁଁ ଆଶା ନ ଛାଡି ପଚାରିଲି ସାର କଣ କରିବାକୁ ପଡିବ l ସେ କହିଲେ କିଛି ମେଡ଼ିସିନ ଦଉଛି, ତାକୁ ଖାଇବା ପରେ ବି ଯଦି ନ ହେବ ତାହେଲେ ଟେଷ୍ଟ ଟ୍ୟୁବ ବେବି ହିଁ ଏକମାତ୍ର ଭରସା l

ଡାକ୍ତଙ୍କୁ ବହୁତ ଅନୁରୋଧ କରି ତାଙ୍କ ମୋବାଇଲ ନମ୍ବର ଆଣିଲି l ପ୍ରାୟ ଦୁଇ ମାସ ସୁମନ୍ତ ସେଇ ମେଡ଼ିସିନ ଖାଇଲେ କିନ୍ତୁ କିଛି ବି ଉନ୍ନତି ହେଲାନି l ଭାବିଲି ଟେଷ୍ଟ ଟ୍ୟୁବ ବେବି କରିବାକୁ ପଡିବ l କିନ୍ତୁ ପରେ ଭାବିଲି ଟେଷ୍ଟ ଟ୍ୟୁବ ବେବିରେ କାହା ବୀର୍ଯ୍ୟ ମୋ ଭିତରେ ପୂରେଇବେ l ଛୁଆଟା କେମିତି ହେବ କଣ ହେବ କିଛି କହିହେବନି l ଏକଥା ଭାବୁ ଭାବୁ ମୋ ମୁଣ୍ଡରେ ଗୋଟେ ଆଇଡ଼ିଆ ଆସିଲା l

ଏ ଭିତରେ ଇଣ୍ଟରନେଟରୁ କିଛି Online ପୁରୁଷ ବନ୍ଧୁ କରିଥିଲି ଓ ତାଙ୍କ ସହ ମୋର ଫ୍ରି ସମୟରେ Chat କରୁଥିଲି ଆଉ ଗରମ ହୋଇ ନିଜ ହାତରେ କାମ ଚଳାଉଥିଲି l ଭାବିଲି କୌଣସି ଜଣେ ବନ୍ଧୁ ଯଦି ମୋତେ ଏ ବିଷୟରେ ସାହାଯ୍ୟ କରିବେ ତାହେଲେ ଭଲ ହେବ l ଦିଜଣ Online ବନ୍ଧୁଙ୍କୁ ଏ ବିଷୟରେ କହିଲି କିନ୍ତୁ ସେମାନେ ମୋ କଥା ଶୁଣି କିଛି ବି ଉତ୍ତର ଦେଲେନି l ତେଣୁ ଏହା ପରେ ଭାବିଲି ସେଇ ଡାକ୍ତରଙ୍କୁ ପଟେଇ ତାଙ୍କଠୁଁ ଛୁଆଟେ ନେବି l

ସେ ଡାକ୍ତରଙ୍କ ବୟସ 42/43 ହେବ l ତାଙ୍କ ବିଷୟରେ ଖବର ନେଲି l ତାଙ୍କର ସ୍ତ୍ରୀ ବାହାରେ ରୁହନ୍ତି l ଛୁଆମାନେ ବି ହଷ୍ଟେଲରେ ରହି ପାଠ ପଢ଼ନ୍ତି l ଆଉ ସେ ଘରେ ବି ପେସେଣ୍ଟ ଦେଖନ୍ତି l ଦିନେ ରାତିରେ Whatsaap ରେ ଦେଖିଲି ସେ Online ଅଛନ୍ତି l ତାଙ୍କୁ ମେସେଜ ପଠେଇଲି l ଆଉ ମୋ କଥା କହିଲି l ବହୁତ ଅନୁରୋଧ କଲାପରେ ସେ ଶେଷରେ ରାଜି ହେଲେ l କହିଲେ ତୁମ ପରି ସୁନ୍ଦରୀ ସ୍ତ୍ରୀ ଲୋକ ସହ ସେକ୍ସ କରିବାକୁ ଯେ କେହି ବି ଚାହିଁବ l କିନ୍ତୁ ଗୋଟେ ଅନୁରୋଧ ଯେ ଏକଥା ଯେମିତି ଆଉ କେହି ନ ଜାଣନ୍ତି l

ମୁଁ କହିଲି ନା ସାର ଆପଣ ମୋ ଉପରେ ଭରସା ରଖନ୍ତୁ l ଆପଣ ଓ ମୋ ଛଡା ଆଉକେହି ଜାଣିବେନି l ସେ କହିଲେ ପିରିୟଡ଼ ହେବା 12/ 14 ଦିନ ପରେ ଫୋନ କରି ଆସିବ l ଠିକ ଦିନ ସୁମନ୍ତଙ୍କୁ କହି ଚେକ ଅପ ପାଇଁ ଯିବା ବାହାନାରେ ଡାକ୍ତର ଆଲୋକଙ୍କ ଘରକୁ ଗଲି l ସେ ଘରେ ଏକା ଥିଲେ ଆଉ ମୋତେ ତାଙ୍କ ବେଡ଼ରୁମକୁ ଡ଼ାକିନେଲେ l ମୋତେ ବେଡ଼ରୁମକୁ ନେଇ ମୋତେ ସେ କୁଣ୍ଢେଇ ଧରିଲେ ଆଉ ଗାଲରେ ଓ ଓଠରେ ଚୂମା ଦେବାରେ ଲାଗିଲେ l ଧୀରେ ଧୀରେ ସେ ନିଜ ହାତ ମୋ ଦୁଧରେ ରଖି ଚିପିବାକୁ ଲାଗିଲେ l ମୁଁ ବି ତାଙ୍କୁ ସାଥ ଦେଲି ଆଉ ମୁଁ ବି ଡାକ୍ତର ବାବୁଙ୍କୁ ଚୁମିବାରେ ଲାଗିଲି l

ଏମିତି ଚୁମା ଚାଟି କରୁକରୁ ମୋତେ ସେ ପୁରା ନଙ୍ଗଳା କରିଦେଲେ l ମୁଁ ବି ତାଙ୍କୁ ନଙ୍ଗଳା କରିଦେଲି l ତାପରେ ସେ ମୋତେ ନେଇ ଖଟରେ ଶୁଆଇଦେଲେ ଆଉ ମୋ ଉପରକୁ ଆସି ଗେହିଁବାରେ ଲାଗିଲେ l ତାଙ୍କ ବାଣ୍ଡ ସାଇଜ଼ ଖୁଵ ଭଲ ଥିଲା ଓ ମୋତେ ଭଲ ବି ଲାଗୁଥିଲା l ଗେହିଁ ଗେହିଁ ମୋତେ ଆଗେ ଝଡ଼େଇ ଦେଲେ ଆଉ ପରେ ମୋ ବିଆ ଭିତରେ ସବୁ ପାଣି କାଢ଼ିଦେଲେଲପରେ ଆମେ ଆମର ପୋଷାକ ପିନ୍ଧି ତାଙ୍କ ରୁମକୁ ଆସିଲୁ l

ସେ ମୋତେ କିଛି ମେଡ଼ିସିନ ଦେଲେ ଆଉ ସୁମନ୍ତଙ୍କ ପାଇଁ ବି କିଛି ଟାବଲେଟ ଦେଲେ l କହିଲେ ରାତିରେ ଏହି ଟାବଲେଟ ସୁମନ୍ତଙ୍କୁ ଦେଇ ତାଙ୍କଠୁ ବି କରେଇ ନେବ l ସେଦିନ ରାତିରେ ସୁମନ୍ତ ସେଇ ଟାବଲେଟ ଖାଇଲା ପରେ ତାଙ୍କ ବାଣ୍ଡ ଭଲସେ ଟାଣ ହେଲା ଆଉ ସେ ମୋତେ କିଛି ସମୟ ଅଧିକ ଗେହିଁ ପାରିଲେ l ଏମିତି ଭାବେ ମୁଁ ଲଗାତାର 4 ଦିନ ଡାକ୍ତରଙ୍କ ପାଖକୁ ଯାଇ ଗିହାଁ ଖାଇଲି ଆଉ ପ୍ରେଗନାଣ୍ଟ ହେଲି l ସୁମନ୍ତ ଭାବୁଛନ୍ତି ଏ ଛୁଆ ତାଙ୍କର ବୋଲି କିନ୍ତୁ ପ୍ରକୁତରେ ଛୁଆଟି ଡାକ୍ତର ବାବୁଙ୍କ l ପୁଅକୁ ବର୍ତମାନ 8 ମାସ ହେଲାଣି l ଖୁଵ ଭଲ ଅଛି l ମଝିରେ ମଝିରେ ଯାଇ ଡାକ୍ତର ବାବୁଙ୍କ ପାଖରେ ତାକୁ ଦେଖାଉଛି l ସେ ବି ଖୁଵ ଆଗ୍ରହର ସହ ତାକୁ ଦେଖନ୍ତି ମୋ ମୋତେ ଚାହିଁ ଗୋଟେ ସ୍ମାଇଲ ଦିଅନ୍ତି l

ପାଠକ ପାଠିକା ମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଏହା ଥିଲା ସରିତାର କାହାଣୀର ଶେଷ ଭାଗ l ଆଶା କରୁଛି ଆପଣଙ୍କୁ ଏ କାହାଣୀ ଖୁଵ ଭଲ ଲାଗିଥିବ l କେମିତି ଲାଗିଲା କମେଣ୍ଟ କରି ଜଣାଇବେ l ମୋ Email ID ହେଲା [email protected]. ମୋ ସହ Hangout ବା Google Chat ରେ ବି କଣ୍ଟାକ୍ଟ କରିପାରନ୍ତି l ଏମିତି କାହାଣୀ ପଢିବା ପାଇଁ ଆମ Facebook Page ଓଡ଼ିଆ ସେକ୍ସ ଷ୍ଟୋରୀ ରେ ବି Join କରିପାରନ୍ତି l

Visited 31 times, 1 visit(s) today

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *