Odia XXX Kahani – ଘର ମାଲିକାଣି ଓ ତାଙ୍କ ଦୁଇ ଝିଅ

odia sex story

ମୁଁ ସ୍ୱରୂପ, ଆକାଉଟାଣ୍ଟ ଭାବେ ମୁଁ ଅନୁଗୋଳରେ ଗୋଟେ ବେସରକାରୀ ବ୍ୟବସାୟ ପ୍ରତିଷ୍ଠାନରେ କାମ କରୁଥିଲି l ଯଦିଓ ମୁଁ M.Com ପାସ କରିଥିଲି, ଚାକିରୀ ନ ମିଳିବାରୁ ସେଠି ଥିଲି l ସେଠି ସୋନାଲି ବୋଲି ଗୋଟେ ଝିଅ ବି କାମ କରୁଥିଲା l ସେ ଦେଖିବାକୁ ବେଶି ସୁନ୍ଦର ନଥିଲେ ବି ଅସୁନ୍ଦର ନଥିଲା l ଧୀରେ ଧୀରେ ମୁଁ ଓ ସୋନାଲି ନିକଟତର ହେବାକୁ ଲାଗିଲୁ l ତା ନିରୀହ ଚାହାଣି ଓ ସରଳତା ମୋତେ ତା ଆଡକୁ ବହୁତ ଆକୃଷ୍ଟ କରିଥିଲା l ଆଉ ଦିନେ ମୁଁ ନିଜେ ମୋ ତରଫରୁ ତାକୁ ମୋ ସହ ବାହାଘର ପାଇଁ ପ୍ରସ୍ତାବ ଦେଇଥିଲି l ଆଉ ସେ ସଙ୍ଗେସାଙ୍ଗେ ରାଜି ହେଇଯାଇଥିଲା l କିଛି ଦିନ ପରେ ଦୁହିଁଙ୍କ ଘର ଲୋକଙ୍କ ସହମତିରେ ଆମ ବାହାଘର ହେଇଥିଲା l

ଭାହାଘର ପରେ ଚଉଠି ରାତିରେ ହିଁ ସୋନାଲିକୁ ଗେହିଁ ତା ସିଲ ଖୋଲିଥିଲି l ମୋ ମୋଟା ଓ ଲମ୍ବା ବାଣ୍ଡକୁ ସହିନପାରି କଷ୍ଟରେ ସେ ବହୁତ କାନ୍ଦିଥିଲା l ମୁଁ କିନ୍ତୁ ତାକୁ ଛାଡ଼ିନଥିଲି l ସକାଳୁ ସେ ଠିକସେ ଚାଲି ପାରୁନଥିଲା l ତା ପରଦିନ ସେ ଡରିଯାଇଥିଲା ଓ ମୋ ପାଖକୁ ଆସୁନଥିଲା l ମୁଁ କିନ୍ତୁ ତାକୁ ମୋ ଆଡକୁ ଟାଣି ଆଣି କୁଣ୍ଢେଇ ଧରି ବହୁତ ଗେଲ କରି ଶୁଆଇଥିଲି l ତାକୁ ବୁଝେଇଥିଲି ଯେ ପ୍ରଥା ଅନୁସାରେ ଚଉଠି ରାତିରେ ସ୍ୱାମୀ ଓ ସ୍ତ୍ରୀ ଯେମିତି ହେଲେ ବି ଗିହାଁ ଗେହିଁ ହୁଅନ୍ତି l ନହେଲେ ତାଙ୍କ ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନ ସୁଖମୟ ହୁଏନି l ସେ ମୋ କଥା ଶୁଣି ବୁଝି ଯାଇଥିଲା l ଠିକ ପାହାନ୍ତିଆ ବେଳକୁ ମୋ ବାଣ୍ଡ ଉଠିଲା ଆଉ ସେଦିନ ପାହାନ୍ତିଆ ବେଳେ ପୁଣି ଥରେ ତାକୁ ଗେହିଁଲି l ସେଦିନ ତା କଷ୍ଟ ଟିକେ କମ ଥିଲା ଆଉ ସେ ବି ଅଳ୍ପ ଅଳ୍ପ ମଜ଼ା ପାଇଥିଲା l ତା ପରଠୁ ସବୁଦିନ ଆମର ଗିହାଁ ଗେହିଁ ଚାଲୁଥିଲା ଓ ଦୁହେଁ ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନକୁ ଖୁଵ ଉପଭୋଗ କରୁଥିଲୁ l Odia XXX Kahani

ସୋନାଲିକୁ ବାହାହେବା ପରେ ମୋ ଭାଗ୍ୟ ସତେ ଯେମିତି ଖୋଲି ଯାଇଥିଲା l ଆଗରୁ ବର୍ଷେ ତଳେ ଗୋଟେ ଅଧ୍ୟାପକ ପଦ ପାଇଁ ଇଣ୍ଟରଭି୍ୟୁ ଦେଇଥିଲି l ହଠାତ ସେଇ ପଦ ପାଇଁ ମୋର ସିଲେକସନ ହୋଇଗଲା ଆଉ ଭୁବନେଶ୍ୱରରେ ଗୋଟେ ଆଡେଡ଼ କଲେଜରେ ମୋର ପୋଷ୍ଟିଙ୍ଗ ହୋଇଗଲା l ସୋନାଲି ଓ ମୁଁ ମିଶିକି ଯେତେ ଦରମା ପାଉଥିଲୁ ତାର ଦ୍ଵିଗୁଣରୁ ବି ଅଧିକା ଦରମା l ବିଶ୍ୱାସ ହେଉନଥିଲା l ସେଦିନ ସୋଆଲିକୁ ବହୁତ ଗେଲ କରିଥିଲି l

ପର ଦିନ ହିଁ ଆମେ ଦୁହେଁ ସେଇ ଚାକିରିରୁ ଇସ୍ଥାଫା ଦେଇଦେଲୁ l ମାଲିକ କହିଲେ ଯେ ମାସ ଶେଷଯାଏଁ ରୁହ l ଆମେ ରାଜି ହୋଇ ମାସ ଶେଷ ଯାଏଁ ରହି ହିସାବ କିତାବ କରି ଅନୁଗୁଳରୁ ବାହାରିଲୁ l ସୋନାଲିକୁ ଗାଁରେ ଛାଡି ମୁଁ ଆସିଲି ଭୁବନେଶ୍ୱର l ସେ କଲେଜରେ ଜଏନ କରି ରହିବା ପାଇଁ ଘର ଖୋଜିଲି l ଭାଗ୍ୟକୁ କଲେଜର ଆଉଜଣେ ଅଧ୍ୟାପକ ବନ୍ଧୁଙ୍କ ଘର ପାଖରେ ଗୋଟେ ଘର ଖାଲି ଥିଲା l ଘରଟି ଯାଇ ଦେଖିଲି l ତଳେ ମାଲିକ ରହନ୍ତି ଓ ଉପରେ ଦୁଇ ବଖରା ଘର ସହ କିଚେନ ଓ ବାଥରୁମ ଆଉଗୋଟେ ବଡ ବାଲକୋନୀ l ଦେଖୁଦେଖୁ ଘରଟି ପସନ୍ଦ ହେଇଗଲା l ଦୁଇମାସର ଭଡା ଆଡ଼ଭାନ୍ସ ଦେଇ ଘରଟିକୁ ରଖିନେଲି ଓ ସୋନାଲିକୁ ଫୋନ କରି ସେ ବିଷୟରେ ଜଣେଇ ଦେଲି l ତା ପରଦିନ ସେଇ ଘରକୁ ସିଫ୍ଟ କରିଗଲି l Odia XXX Kahani

ଗୋଟେ ସପ୍ତାହ ପରେ ରବିବାର ଦେଖି ଗାଁକୁ ଯାଇ ସୋନାଲିକୁ ଓ ଆମର ଜିନିଷ ସବୁ ନେଇ ଆସିଲି l ଆମର ଜିନିଷ ବିଶେଷ କିଛି ନଥିଲା l ବାହାଘର ବେଳର ଖଟ ଆଉ ଅଳ୍ପ କିଛି ଦୈନନ୍ଦିନ ଚଳିବା ଭଳି କିଛି ଅନ୍ୟାନ୍ୟ ଜିନିଷ l ଅଳ୍ପ ଜିନିଷ ହେଲେବି ସୋନାଲି ତାକୁ ଖୁଵ ଭଲ ଭାବେ ସଜେଇ ଦେଲା l ଘରେ ଯାହା ଥାଉ କି ନଥାଉ ଭଲ ଘରଣୀଟେ ଥିଲେ ଆଉ କିଛି ଦରକାର ହୁଏନି ଯାହାକି ମୋ ପାଖରେ ଥିଲା l

ଘର ମାଲିକ ଅଶୋକ ବାବୁ ଗୋଟେ ବ୍ୟାଙ୍କରେ ଚାକିରୀ କରନ୍ତି l ପ୍ରୋମସନ ପରେ ଏବେ ସେ ରାଇପୁରରେ ପୋଷ୍ଟିଙ୍ଗ ପାଇଛନ୍ତି l ସେଠି ତିନି ବର୍ଷ ରହିଲା ପରେ ପୁଣି ନିଜ ରାଜ୍ୟ ଓଡିଶା ଫେରି ଆସିବେ l ବୟସ ପ୍ରାୟ 50 ପାଖାପାଖି ହେବ l ତାଙ୍କ ସ୍ତ୍ରୀ କବିତା, ବୟସ ପ୍ରାୟ 45 ହେବ କିନ୍ତୁ ଏତେ ବୟସ୍କ ଭଳି ଲାଗନ୍ତିନି l ସେଇ 37/38 ପରି ଲାଗନ୍ତି l ଶାଢ଼ୀ କମ ପିନ୍ଧନ୍ତି l ସବୁବେଳେ ସାଲ୍ୱାର କାମିଜ଼ l ଦୁଇ ଝିଅ ଝିଲ୍ଲୀ ଆଉ ମିଲି l ବଡ଼ ଝିଅ ଝିଲ୍ଲୀ pg ପରେ କମ୍ପିଟେସନ ପରୀକ୍ଷା ପାଇଁ ଘରେ ପଢୁଛି l ଆଉ ସାନଝିଅ ମିଲି +3 ଫାଇନାଲ ଇଅର ରେ ପଢୁଛି l

ସୋନାଲି ଆସିବା ପରେ ଆସ୍ତେ ଆସ୍ତେ ସେ କବିତାଙ୍କ ସହ ସାଙ୍ଗ ହେଇ ମିଶିଗଲା l କବିତା ତାକୁ ଝିଅ ବୋଲି ଡାକନ୍ତି ଆଉ ମୋତେ ଜ୍ୱାଇଁ ବୋଲି ଡାକନ୍ତି l ଝିଲ୍ଲୀ ଓ ମିଲି ସୋନାଲିକୁ ଦିଦି ବୋଲି ଡାକନ୍ତି ଓ ମୋତେ ଜିଜୁ ବୋଲି l ପୁରା ଘରୋଇ ଓ ସଂସ୍କାରି ପରିବାରଟେ l ଅଳ୍ପ ଦିନରେ ଆମେ ଖୁଵ ମିଶିଗଲୁ l ଯେମିତି ଗୋଟେ ପରିବାର l ଆସ୍ତେ ଆସ୍ତେ ଝିଲ୍ଲୀ ଓ ମିଲି ମୋ ସହ ଶାଳି ଭିଣେଇ ସମ୍ପର୍କ ଭଳି ଥଟା ମଜ଼ା କାରିବା ଆରମ୍ଭ କରିଦେଲେ l ସୋନାଲି ସାମ୍ନାରେ ଥରେ ଝିଲ୍ଲୀ କହିଲା ଦିଦି ତୁମେ ଆଗରୁ ଜିଜୁଙ୍କୁ ପଟେଇ ଦେଲ ନହେଲି ମୁଁ ନିଶ୍ଚୟ ନେଇଯାଇଥାନ୍ତି l ସୋନାଲି କହିଲା ଜମାରୁ ବ୍ୟସ୍ତ ହୁଅନି ମୁଁ ତୁମ ପାଇଁ ୟାଙ୍କଠୁ ବି ଭଲ ବରଟେ ଖୋଜିଦେବି l ଝିଲ୍ଲୀ ସୋନାଲିକୁ କୁଣ୍ଢେଇ ଧରି କହିଲା ଓଃ ଦିଦି ତୁମେ କେତେ ଭଲ l Odia XXX Kahani

କବିତା ବି ମୋ ସହ ଶାଶୁ ଭଳି ବ୍ୟବହାର କରନ୍ତି l ସବୁବେଳେ ସୋନାଲିକୁ ତାଗିଦ କରି କହନ୍ତି ଯେ ଜ୍ୱାଇଁଙ୍କୁ ଏହା ଦବୁ ତାହା ଦବୁ l ସୋନାଲି କହେ ହଁ ମା ତୁମେ ଜମା ବ୍ୟସ୍ତ ହୁଅନି l ମୁଁ ତୁମ ଜ୍ୱାଇଁଙ୍କୁ ଭଲରେ ରଖିଛି l ସୋନାଲିଟା ବହୁତ ସରଳିଆ ଝିଅଟେ l ତା ପେଟରେ କିଛି ବି କଥା ରହେନି l ଦିନେ କହୁ କହୁ କବିତାଙ୍କୁ ଆମ ଚଉଠି ରାତି ବିଷୟରେ ସବୁ କହିଦେଇଥିଲା ଯେ ସେ ମୋ ମୋଟା ଆଉ ଲମ୍ବା ବାଣ୍ଡରୁ କେତେ କଷ୍ଟ ପାଇଥିଲା l ଆଉ ଏହା ବି କହିଥିଲା ଯେ ମୁଁ ସବୁଦିନ ତାକୁ ନକଲେ କେମିତି ସୋଇପାରେନି l କବିତା ବି ତାକୁ ବୁଝେଇ କହିଥିଲେ ଯେ ଝିଅଲୋ ଏମିତି ଜିନିଷ ଭାଗ୍ୟରେ ଥିଲେ ମିଳେ l ବହୁତ ଝିଅ ଏ ସବୁ ନପାଇ ବାହାଘର ପରେ ବହୁତ ମନ ଦୁଃଖରେ ରହନ୍ତି ।

ସେଦିନ ରାତିରେ ସୋନାଲିକୁ ଗେହିଁଲା ବେଳେ ସେ ଏସବୁ କଥା ମୋତେ କହିଦେଇଥିଲା l ମୁଁ ଟିକେ ବୁଝେଇଲା ପରି ତାକୁ କହିଲି ଆରେ ପାଗଳି ଏ କଥା ସବୁ କଣ ବାହାରେ କହନ୍ତି, ସେ ଟିକେ ଲାଜେଇ ଯାଇ କହିଲା ସରି ମୋ ପାଟିରୁ ବାହାରିଗଲା l ମୁଁ ତାକୁ କୋଳେଇ ନେଇ ଗେଲ କରି କହିଲି ହଉ ଆଉ କେବେ କହିବନି l ସେ ବି ମୋତେ ଭିଡି ଧରି କହିଲା I love you l କବିତାଙ୍କ ଠାରୁ ବହୁତ ନୂଆ ନୂଆ ରୋଷେଇ ଶିଖି ମୋତେ ସୋନାଲି ଖୁଆଉଥିଲା ଆଉ ପଚାରୁଥିଲା କେମିତି ହେଇଛି ବୋଲି l ମୁଁ ବି ତା ମନ ରଖିବବାକୁ କହୁଥିଲି ଖୁଵ ବଢିଆ ହେଇଛି l ଏମିତି ଭାବେ ଆମ ଦିନ ଖୁଵ ଭଲରେ କାଟୁଥିଲା ଭୁବନେଶ୍ୱରରେ l

ଦିନେ ବୋଉ ଗାଁରୁ ଫୋନ କରି ଆମ ଭଲ ମନ୍ଦ ସବୁ ପଚାରିଲା ଆଉ ଶେଷରେ କହିଲା ଆରେ ପୁଅ ବୋହୂକୁ ଗୋଟେ ମାସ ପାଇଁ ଗାଁକୁ ପଠା l ଅଗକୁ ମାଣବସା ଗୁରୁବାର ଆସୁଛି l ବୋହୁ ଗାଁକୁ ଆସିଲେ ଏ ବିଷୟରେ ଶିଖିବ l କେମିତି ପୂଜା କରନ୍ତି ସେକଥା ଶିଖିଲେ ସିନା ଅଗକୁ ଆମପରେ ସେ ପୂଜା କରିବ l ମୁଁ କହିଲି ହେଲା ବୋଉ ହେଲା ସୋନାଲି ଗାଁକୁ ଯିବ l ତୁ ଆଉ ଏତେ କଥା କହନି l ସୋନାଲି ଗାଁକୁ ଯିବାକୁ ରାଜି ହେଉନଥିଲା l କିନ୍ତୁ ମୁଁ ତାକୁ ବୁଝେଇ ଶୁଝେଇ ପଠେଇବାକୁ ଠିକ କଲି l କବିତା ଏ କଥା ଶୁଣିବାରୁ କହିଲେ ଆରେ ଝିଅ ତୁ ଗାଁକୁ ଯିବୁ ଯଦି ଯା l ଶାଶୂଘର ବିଷୟରେ ସବୁ ଜାଣିବା କଥା ନା l ଗାଁକୁ ଯାଇ କିଛି ଦିନ ରହି ଆସିଲେ ତୋର ବି ମନ ଭଲ ଲାଗିବ l ଆଉ ଜ୍ୱାଇଙ୍କ କଥା ଜମାରୁ ଚିନ୍ତା କରେନା l ମୁଁ ତ ଅଛି ଆଉ ଝିଲ୍ଲୀ ମିଲି ବି ଅଛନ୍ତି l ତାଙ୍କର କିଛି ବି ଅସୁବିଧା ହେବନି l Odia XXX Kahani

ସୋନାଲି କହିଲା ହଁ ମା ଜାଣିଛି ତାଙ୍କର କିଛି ବି ଅସୁବିଧା ହେବନି l ଆପଣମନେ ଅଛନ୍ତି ବୋଲି ମୁଁ ନିଶ୍ଚିନ୍ତରେ ଯାଇପାରିବି l ଆଉ ଦିନେ ସୋନାଲିକୁ ନେଇ ଆମ ଘରେ ଛାଡ଼ିଦେଇ ଆସିଲି l ମୋତେ ଛାଡି ରହିବାକୁ ତାର ଜମାରୁ ଇଚ୍ଛା ନଥିଲା l କିନ୍ତୁ ପରିସ୍ଥିତିରେ ପଡି ଯିବାକୁ ବାଧ୍ୟ ହେଲା l ସୋନାଲିକୁ ଗାଁରେ ଛାଡ଼ିଦେଇ ଆସିବା ପରେ ମୋତେ କବିତା ପଚାରିଲେ ତୁମେ କେମିତି ଖାଇବ l ମୁଁ କହିଲି ଆଂଟି ଆପଣ ଜମାରୁ ବ୍ୟସ୍ତ ହୁଅନ୍ତୁନି ମୁଁ ହୋଟେଲରେ ବା ନିଜେ ବନେଇ ଖାଇନେବି l ସେ ସାଙ୍ଗେସାଙ୍ଗେ କହିଲେ କାହିଁକି ହୋଟେଲରେ ଖାଇବ l ଦେହ ଖରାପ ହେବ ହୋଟେଲରେ ଖାଇଲେ l ସୋନାଲି ଆସିବା ଯାଏଁ ତୁମେ ଆମଘରେ ଖାଇବ l ମୁଁ କହିଲି ଆଣ୍ଟି ଆପଣ ମୋ ପାଇଁ କାହିଁକି ହଇରାଣ ହେବେ l ସେ କିନ୍ତୁ ଶୁଣିବା ମୂଡ଼ରେ ନଥିଲେ l ତେଣୁ ବାଧ୍ୟ ହୋଇ ତାଙ୍କ କଥାରେ ରାଜି ହେଲି l

ସକାଳୁ ଆଉ ଦିପହରେ ସେ ମୋ ପାଖକୁ ଖାଇବାଟା ପଠେଇଦେଉଥିଲେ l ଆଉ ରାତିରେ ମୁଁ ତାଙ୍କ ଘରକୁ ଆସି ଖାଉଥିଲି l ରାତିରେ ଖାଇଲାବେଳେ କିଏ ନା କିଏ ମୋ ପାଖରେ ବସନ୍ତି ଆଉ ମୋ ସହ କଥା ହୁଅନ୍ତି l ଏମିତି ଭାବେ 3/4 ଦିନ କଟିଗଲା l ସୋନାଲିର ଅନୁପସ୍ଥିତି ଖାଇବାବେଳେ ମୁଁ ଆଉ ଅନୁଭବ କରିପାରିଲିନି l କିନ୍ତୁ ରାତିରେ ଶୋଇଲାବେଳେ ତାର ଅନୁପସ୍ଥିତିକୁ ବହୁତ ଅନୁଭବ କରୁଥିଲି l ସୋନାଲିକୁ କୋଳରେ ନେଇ ଶୋଇବା, ତାକୁ ଗେଲ କାରିବା, ତା ସହ ଲାଗିବା,ତା ଦୁଧ ଚିପିବା ଆଉ ଯେତେବେଳେ ଇଚ୍ଛାହେଲା ସେତେବେଳେ ତାକୁ ଗେହିଁବା ଖୁଵ ମନେ ପଡେ l ଦିନେ କଲେଜରେ ଗୋଟିଏ ରାତି ଫଂକ୍ସନ ଥିଲା ଓ ପ୍ରିନ୍ସପାଲ ମୋତେ ଗୋଟେ ଦାୟିତ୍ୱ ଦେଇଥିଲେ l ଭାବିଲି ଫେରିଲା ବେଳକୁ ଲେଟ ହେଇଯିବ ତେଣୁ ରାତି ଖାଇବାଟା ବାହାରୁ ଖାଇ ଆସିବି l Odia XXX Kahani

ଏ କଥା କବିତା ଆଣ୍ଟିଙ୍କୁ କହିବାରୁ ସେ କହିଲେ ନା ନା ଯେତେ ରାତିହେଲେ ବି ତୁମେ ଘରେ ଆସି ଖାଇବ l ବାଧ୍ୟ ହୋଇ ହଁ କହିଲି l ସେଦିନ ଫେରିଲା ବେଳକୁ ରାତି ସାଢେ ଏଗାର l ଭାବୁଥିଲି ଆଣ୍ଟି ବୋଧେ ଖାଇବା ଆଣି ମୋ ରୁମରେ ରଖି ସୋଇପଡ଼ିଥିବେ l ରୁମକୁ ଆସି ଦେଖିଲି ଖାଇବା ନାହିଁ l ମୁଁ ବାଥରୁମ ଯାଇ ଧୁଆଧୋଇ ହେଇ ଅସିଲାବେଳକୁ ଦେଖିଲି କବିତା ନିଜେ ଖାଇବା ନେଇ ଆସିଛନ୍ତି l ମୁଁ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇ ପଚାରିଲି ଆଣ୍ଟି ଆପଣ ନିଜେ ଆସିଲେ ଯେ, ସେ ହସିଦେଇ କହିଲେ ତୁମେ ଖାଇନ ଆଉ ତଳକୁ କଣ ଆସିବ ବୋଲି ନିଜେ ନେଇ ଆସିଲି l ମୁଁ କହିଲି ଆପଣ ନ ଶୋଇ ମେତେ ଅପେକ୍ଷା କରିଥିଲେ, ସେ ହସିଦେଇ କହିଲେ କାହିଁ ସୋନାଲି ଥିଲେ କଣ ଅପେକ୍ଷା କରିନଥାନ୍ତା କି l ସେଦିନ କବିତା ଟିକେ ଅଲଗା ଦିଶୁଥିଲେ l ଗୋଟେ ସ୍ଲିଭଲେସ ନାଇଟି ପିନ୍ଧିଥିଲେ ଆଉ ଅନ୍ୟ ଦିନ ଅପେକ୍ଷା ଟିକେ ସେକ୍ସି ଲାଗୁଥିଲେ l

ମୋ ପାଇଁ ଖାଇବାକୁ ବାଢ଼ିଦେଇ ମୋ ସାମ୍ନା ଚେରରେ ବସିଲେ l ପରଟା ସଂଗକୁ ଚିକେନ ବାନେଇଥିଲେ ଚିକେନଟା ବହୁତ ଟେଷ୍ଟି ହେଇଥିଲା l କହିଲି ଆଣ୍ଟି ଚିକେନଟା ବହୁତ ଟେଷ୍ଟି ହେଇଛି l ସେ ନିଜ କହୁଣିକୁ ଟେବଲ ଉପରେ ଥୋଇ ମୋ ଆଡକୁ ଟିକେ ଝୁଙ୍କି ହସିଦେଇ କହିଲେ, ଆରେ ଆଜି ଝିଲ୍ଲୀ ତୁମପାଇଁ ଏଇଟା ଖାସ ବନେଇଛି l ସେ ନାଇଟି ଭିତରେ ବ୍ରା ବୋଧେ ପିନ୍ଧିନଥିଲେ l ମୋ ଆଡକୁ ଝୁଙ୍କିଲା ବେଳକୁ ତାଙ୍କ କ୍ଲିଭେଜ ଭଲ ଭାବେ ଦିଶୁଥିଲା l ଆଜି କବିତା କାହିଁକି ମୋତେ ଟିକେ ଅଲଗା ଅଲଗା ଲାଗୁଥିଲେ l ମୋତେ କ୍ଲିଭେଜ ଦେଖେଇ ମୋ ସାମ୍ନାରେ ସେମିତି ବସିଥିଲେ l ମୁଁ ଯେତେ ନ ଚାହିଁବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କଲେ ବି ମୋ ନଜର ସେ ଆଡକୁ ଚାଲିଯାଉଥିଲା l ଖାଇ ସାରିବା ପରେ ସେ ନିଜେ ଓ ବାସନ ଉଠେଇ ସିଙ୍କରେ ଥୋଇଲେ l Odia XXX Kahani

ସେ ତଳକୁ ନ ଯାଇ ଆସି ଡ୍ରଇଁ ରୁମରେ ବଡ ସୋଫାରେ ବସିଲେ l ମୁଁ ବି ବାଧ୍ୟ ହୋଇ ତାଙ୍କ ପାଖରେ ବସିଲି l ସେ ହସିଦେଇ ପଚାରିଲେ ଆଉ କିଛି ଅସୁବିଧା ହେଉନି ତ l ମୁଁ କହିଲି ନା ଆଣ୍ଟି ଆପଣ ଥାଉ ଥାଉ କି ଅସୁବିଧା l ସେ ଗୋଟେ ସ୍ମିତ ହସ ଦେଇ କହିଲେ ଆରେ ସୋନାଲି ତ ନାହଁ ତା ବିନା କିଛି ଅସୁବିଧା ରାତିରେ ତ ହେଉନି l ଆଣ୍ଟି ହଠାତ ଏମିତି କହିବେ ବୋଲି ମୁଁ ଆଶା କରୁନଥିଲି l ମୁଁ କହିଲି ହଁ ଆଣ୍ଟି ସେ ଅସୁବିଧା ତ ନିଶ୍ଚୟ ହେବ l ସେ ଆଉ ଟିକେ ଅଗକୁ ଯାଇ କହିଲେ ଶୁଣିଥିଲି ତା ବିନା ତୁମକୁ ନିଦ ଆସେନି l ମୁଁ କିଛି ନ କହି ଚୁପ ରହିଲି l

ଆଣ୍ଟି ହସିଦେଇ ନିଜ ହାତ ଆଣି ମୋ ଜଙ୍ଘରେ ଥୋଇଲେ ଆଉ ଆସ୍ତେ ଆସ୍ତେ ମୋ ଜଙ୍ଘକୁ ଆଉଁସିବାର ଲାଗିଲେ l ଗୋଟେ ଅଡୁଆ ହସ ଦେଇ କହିଲେ, ଖାଇଲା ବେଳେ ଯାହା ଦେଖୁଥିଲ ତାହା କଣ ପସନ୍ଦ ଆସିଲାନି l ଆଣ୍ଟି ମୋ ଜଙ୍ଘ ଆଉଁସୁ ଆଉଁସୁ ନିଜ ହାତକୁ ମୋ ବାଣ୍ଡ ପାଖକୁ ଆଣିଲେ ଆଉ କହିଲେ ଶୁଣିଛି ତୁମର କୁଆଡେ ବହୁତ ବଡ଼ l ଯେତେ କଣ୍ଟ୍ରୋଲ କଲେ ବି ଜଣେ ସ୍ତ୍ରୀ ଲୋକ ଜଙ୍ଘ ଆଉଁସିଲେ ବାଣ୍ଡଟା ନିଶ୍ଚୟ ଟାଣ ହେଇ ଉଠିବ l ଆଉ ମୋ ଅବସ୍ଥା ସେଇଆ ହେଉଥିଲା l କଣ କରିବି କିଛି ଭାବି ପାରୁନଥିଲି l ଆଣ୍ଟି ବହୁତ ହିଁ ସେକ୍ସି ଦେଖାଯାଉଥିଲେ l

ମୁଁ କହିଲି ଆପଣ ଏ କଣ କରୁଛନ୍ତି l ସେ କହିଲେ କାହିଁ ସୋନାଲିର ଯାଗା କଣ ମୁଁ କିଛିଦିନ ପାଇଁ ନେଇ ପାରିବିନି l ସୋନାଲିଠାରୁ ଆହୁରି ଖୁସି ଦେବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିବି l ମୁଁ ଆଉ ନିଜକୁ ସମ୍ଭାଳିପାରିଲିନି l ଯାହାହେଲେବି ପୁରୁଷ ମନକୁ ସମ୍ଭାଳିବା ଭାରି କଷ୍ଟ l ତାଛଡା ଉପରେ ପଡି ଯଦି ମିଳୁଛି ତାହେଲେ ଛାଡ଼ିବି କାହିଁକି l ମୁଁ ହସିଦେଇ କହିଲି ଆପଣ ସୋନାଲିର ଯାଗା ଖୁଵ ଭଲ ଭାବରେ ନେଇ ପାରିବେ କିନ୍ତୁ ସୋନାଲି ଯେମିତି ଏକଥା ନଜାଣେ l ସେ କହିଲେ ଆରେ ନା ନା ସୋନାଲି ଏ କଥା ଜମାରୁ ଜାଣିପାରିବନି ଖାଲି ତୁମ ଆଉ ମୋ ଭିତରେ ରହିବ l

ମୁଁ କବିତାଙ୍କ ହାତ ଧରି ମୋ ଆଡକୁ ଟାଣି ଆଣି ମୋ କୋଳରେ ବସେଇଦେଲି l ବହୁତ ହାଲୁକା ଲାଗୁଥିଲେ l ତାଙ୍କ ଗାଲକୁ ହାତରେ ଧରି ମୋ ମୁହଁ ଆଡକୁ ଟାଣି ଆଣିଲି l ମୋ ଓଠ ପାଖରେ ତାଙ୍କ ଓଠ l ମାତ୍ର ଦୁଇ ଇଞ୍ଚ ଦୁର l ତାଙ୍କ ଆଖିକୁ ଚାହିଁଲି l ସେ ଆଖି ବନ୍ଦ କରିଦେଇଥିଲେ l ମୁଁ ଆଉ ଟିକେ ପାଖକୁ ଟାଣି ଆଣି ତାଙ୍କ ଓଠରେ ଗୋଟେ ଚୁମା ଦେଲି l ତାପରେ ଆଉ ଗୋଟେ ଚୁମା l ସେ ଚୂମା ଦେବାରେ ମୋତେ ଖୁଵ ସହଯୋଗ କରୁଥିଲେ l ମୁଁ ତାଙ୍କ ତଳ ଓଠକୁ ଚୁସିବାରେ ଲାଗିଲି l ସେ ଖୁସିରେ ତାଙ୍କ ତଳ ଓଠକୁ ମୋତେ ଚୁସିବାପାଇଁ ଦେଇଦେଲେ l

ଓଠ ଚୁଶୁଚୁଷୁ ମୋ ଜିଭକୁ ତାଙ୍କ ପାଟିରେ ପୁରେଇ ତାଙ୍କ ଜିଭକୁ ଚୁସିଲି l ସେ ମୋତେ ଖୁଵ ସହଯୋଗ କରୁଥିଲେ l ତାଙ୍କ ଜିଭ ଓ ପାଟିର ନାଳ ମୋତେ ଖୁବ ଭଲ ଲାଗୁଥିଲା l କିଛି ସମୟ ସ୍ମୁଚ କଲାପରେ ମୁଁ ତାଙ୍କ ଦୁଧରେ ହାତ ଥୋଇ ଚିପିଲି l ସେ କହିଲେ କେତେବେଳୁ ତୁମକୁ ଦେଖାଉଛି ଏବେ ମନେ ପଡିଲା ଏମାନଙ୍କ କଥା l ମୁଁ କିଛି ନ କହି ଆଉରି ଜୋରରେ ଚିପିଲି l ସେ ନିଜ ହାତ ପ୍ୟାଣ୍ଟ ଉପରେ ମୋ ବାଣ୍ଡରେ ଥୋଇଲେ ଆଉ କହିଲେ ସବୁ କଣ ଏଇଠି କରିବ ଚାଲ ବେଡ଼ରୁମକୁ ଯିବା l ଆଉ ଆମେ ଦୁହେଁ ବେଡ଼ରୁମକୁ ଆସିଲୁ l

ବେଡ଼ରୁମରେ ପହଂଚୁ ପହଁଞ୍ଚୁ ସେ ମୋତେ ଖଟକୁ ଠେଲିଦେଇ ଖଟ ଧାରରେ ବସେଇଦେଲେ ଆଉ ନିଜେ ମୋ ସାମ୍ନାରେ ଆଣ୍ଠେଇଲେ l ମୋ ଟ୍ରାକ ପ୍ୟାଣ୍ଟକୁ ଟାଣିଦେଲେ ଆଉ ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ହାତରେ ଧରିଲେ l ବାଣ୍ଡର ସାଇଜ଼ ଦେଖି ଖୁସି ହେଇ କହିଲେ ସୋନାଲି ଠିକ କହୁଥିଲା l ବାଣ୍ଡକୁ ଆସ୍ତେ ଆସ୍ତେ ଆଉଁସି ଆଉଁସି ଆହୁରି ଟାଣ କରିଦେଲେ l ବାଣ୍ଡ ଅଗରେ ଚୁମାଟେ ଦେଇ କହିଲେ ସୋନାଲି ବହୁତ ଲକି l ଏମିତି ହତିଆରରୁ ମଜ଼ା ନଉଛି l ବାଣ୍ଡ ଅଗକୁ ଆସ୍ତେ ଆସ୍ତେ ହଲେଇ ବାଣ୍ଡ ଅଗରୁ ଚମଡା ଟାଣି ଟୋପିକୁ ଚାଟିଲେ l ତାଙ୍କ ନାଳରେ ବାଣ୍ଡ ଅଗକୁ ଓଦା କରିଦେଲେ l

ମୁଁ ଆଖିବୁଜି ତାଙ୍କ କାମର ମଜ଼ା ନେଉଥିଲି l ସେ ନିଜ ଜିଭ ବାହାରକରି ପେଳଠାରୁ ଆରମ୍ଭ କରି ବାଣ୍ଡ ଟୋପି ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଚାଟିବାରେ ଲାଗିଲେ l ମୁଁ କହିଲି ଆଣ୍ଟି ନାଇଟି ତା କାଢିଦିଅନ୍ତୁ l ସେ ହସିଦେଇ କହିଲେ ଆଉ ଆଣ୍ଟି କଣ ମୋତେ କବିତା ବୋଲି ଡ଼ାକ l ମୁ କବିତାର ନାଇଟିକୁ ହାତ ଉପର ଦେଇ ବାହାର କରିଦେଲି ଭିତରେ ବ୍ରା ନଥିଲା l ବଡ ବଡ ଦୁଧ ବାହାରକୁ ବାହାରି ଆସିଲା l ବଡ ବଡ ଦୁଧକୁ ହାତରେ ନେଇ ଚିପିବାରେ ଲାଗିଲି ଆଉ ସେତିକିବେଳକୁ ସେ ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ପାଟିରେ ନେଇ ଚୁସିବାରେ ଲାଗିଲାଣି l

କେତେଦିନ ହେଲାଣି ସୋନାଲିକୁ କହିଲିଣି ଚାଲ ଟିକେ ଓରାଲ ସେକ୍ସ କାରିବା ସେ ହଁ ହଁ କହି କଥା ଟାଳି ଦେଉଥିଲା, ବେଶି ହେଲେ ବାଣ୍ଡକୁ ଚୂମା ଦେଇ ପାଟିରେ ପୁରେଇ ବାହାର କରିଦେରୁଥିଲା l ଆଜି କିନ୍ତୁ କବିତା ଯେଭଳି ଭାବେ ପାଟିରେ ନେଇ ଚୁଷୁଥିଲା, ମଜ଼ା ଆସିଗଲା l କିଛି ସମୟ ସେ ଚୁଷିଲା ପରେ ମୁଁ ତା ଗାଲକୁ ଧରି ତା ପାଟିରେ ଗେହିଁବାକୁ ଲାଗିଲି l ତାପରେ କିଛି ସମୟ ପାଟିରେ ଗେହିଁଲା ପରେ ସେ ନିଜ ଦୁଇ ଦୁଧକୁ ଜାକି ଧରି ତା ଭିତରେ ମୋ ବାଣ୍ଡ ପୁରେଇ ଦୁଧକୁ ବାଣ୍ଡରେ ଘସିଲେ l ଇସସ କି ମଜ଼ା କଅଁଳ ଦୁଧ ମଝିରେ ମୋ ଟାଣ ବାଣ୍ଡ l ଆଗରୁ ପାଟିର ନାଳରେ ବାଣ୍ଡ ପୁରା ଓଦା ହେଇଥିଲା l ତେଣୁ ଘଷିବାରେ କିଛି ଅସୁବିଧା ହେଲାନି lମୋ ବାଣ୍ଡ ସେତେବେଳକୁ ପୁରା ଟାଣ ହେଇ ତା ନାଳରେ ଓଦା ହେଇଯାଇଥିଲା l

ଏଥର ମୁଁ କବିତାର ଗାଲକୁ ଧରି ତାକୁ ଉପରକୁ ଉଠେଇଲି ଆଉ ତା ମୁହଁ ସାରା ଚୁମାରେ ଭରିଦେଲି l ତା ଦୁଧକୁ ଚିପି ଚୁସିବାରେ ଲାଗିଲି l ତାକୁ ଖଟକୁ ଠେଲି ତା ଉପରକୁ ଆସିଗଲି l ତା ପ୍ୟାଂଟି ଟାଣି ତାକୁ ପୁରା ନଙ୍ଗଳା କରିଦେଲି l ପୁଣିଥରେ ତା ଗାଲ ଚୁମିବାରେ ଲାଗିଲି l ତା ବେକ କଣମୂଳ ଚୁମି ତା କାନମୂଳକୁ ଆସ୍ତେ କାମୁଡ଼ିଲି l ସେ ସେତେବେଳକୁ ପୁରା ଗରମ ହେଇଗଲାଣି l ଜୋର ଜୋର ରେ ନିଶ୍ୱାସ ନେବ ଆରମ୍ଭ କଲାଣି l ଆସ୍ତେ ଆସ୍ତେ ତଳକୁ ଖସି ତା ଦୁଧ ସହ ଖେଳିବାରେ ଲାଗିଲି l ଦୁଧକୁ ଚିପି ଚୁସିଲି ଓ ଭୁଣ୍ଡକୁ ଆଙ୍ଗୁଠିରେ ମନ୍ଥିବାରେ ଲାଗିଲି l

ଆସ୍ତେ ଆସ୍ତେ ଆହୁରି ତଳକୁ ଖସିଲି l ତା ନାଭିରେ ଆଙ୍ଗୁଠି ପୁରେଇ ସଳସଲ କଲି ପ ତା ବିଆରେ ହାତ ରଖି ସଳସଲ କଲି ଆଙ୍ଗୁଠି ପୁରେଇ ଆଙ୍ଗୁଠିରେ ତା ବିଆକୁ ଗେହିଁବାରେ ଲାଗିଲି l ତା ବିଆ ସେତେବେଳକୁ ପୁରା ଓଦା ହେଇଗଲାଣି l ଆଙ୍ଗୁଠିରେ ତା ସେଣ୍ଟିକୁ ଆସ୍ତେ ଆସ୍ତେ ଘଷିଲି l ସେ ଆହୁରି ଉତ୍ତେଜିତ ହେଇଗଲା ଆଉ କହିଲା ପ୍ଲିଜ଼ ଆଉ ସମ୍ଭାଳିପାରୁନି ସ୍ୱରୂପ l ଏଥର କାମ ଆରମ୍ଭ କରିଦିଅ l ଏହା ଶୁଣି ମୁଁ କବିତାକୁ ଓଲଟେଇ ଦେଲି ଆଉ ତା ଗାଣ୍ଡିକୁ ଟେକି ଦେଲି l

ତା ଗାଣ୍ଡିକୁ ଚିପିଲି ଆଉ ଆସ୍ତେ ଆସ୍ତେ ଚାପୁଡ଼ା ମାରୁଥିଲି l ମୋ ଟାଣ ବାଣ୍ଡକୁ ନେଇ ତା ଗାଣ୍ଡିରେ ଘଷିଲି l ବାଣ୍ଡକୁ ଟିକେ ତଳକୁ ଖସେଇ ତା ବିଆ ଫାଙ୍କରେ ଥୋଇଲି l ବିଆକୁ ବାଣ୍ଡରେ ଘଷିଲି l ଆଉ ଘସୁ ଘସୁ ବାଣ୍ଡକୁ ବିଆ ଭିତରେ ପୂରେଇଦେଲି l ବହୁତ ଦିନ ହେଲା ତା ବିଆରେ ବାଣ୍ଡ ବୋଧେ ପସିନଥିଲା ତେଣୁ ସେ ଶିହରୀ ଉଠିଲା l ମୁଁ ତା ଅଣ୍ଟାକୁ ଧରି ତାକୁ ଗେହିଁବାରେ ଲାଗିଲି l ସେ ମୋ ଗିହାଁର ମଜ଼ା ନେଉଥିଲା ଆଉ କହୁଥିଲା ଓଃ ସ୍ୱରୂପ ଏମିତି କରୁଥାଅ l

ମୁଁ ଜୋର ଜୋର ରେ କବିତାକୁ ଗେହୁଁଥିଲି l ହାତ ତଳକୁ ନେଇ ତା ଦୁଧ ଚିପି ଚିପି ଜୋରରେ ଷ୍ଟ୍ରୋକ ମାରୁଥିଲି l ତା ପାଟିରୁ ଉଃ ଆଃ ଉଁ ଭଳି ଶବ୍ଦ ବାହାରୁଥିଲା ଆସ୍ତେ ଆସ୍ତେ l କିଛି ସମୟ ପରେ ସେ ହଠାତ ଝଡିଗଲା l ମୁଁ ତାକୁ ଜାବୁଡି ଧରିଲି ଓ କବିତାକୁ ଓଲଟେଇ ଦେଇ ତା ଉପରକୁ ଆସିଲି l ତା ଗୋଡ଼ ମେଲେଇ ଦେଇ ତା ଭିତରେ ଆସିଲି l ତା ଗାଲରେ ଚୂମା ଦେଲି ଦୁଧ ଆସ୍ତେ ଆସ୍ତେ ଚିପିଲି ଆଉ ମୋ ଟାଣ ବାଣ୍ଡକୁ ତା ବିଆ ଭିତରେ ପୂରେଇଦେଲି l ଏଥର ଉପରୁ ଆହୁରି ଜୋର ଜୋର ରେ ଗେହିଁ ଚାଲିଲି l ତା ବିଆକୁ ଫାଡ଼ିଦେଇ ଜୋର ଜୋର ରେ ନାଦ ମାରିଚାଲୁଥିଲି l ସେ ମୋ ଗିହାଁର ମଜ଼ା ନେଉଥିଲା ଓ ମୋତେ ଖୁଵ ସହଯୋଗ କରୁଥିଲା l

ତାର ଆଉଥରେ ଝାଡ଼ିବା ସମୟ ଆସିବାରୁ ସେ ମୋତେ ତା ଉପରକୁ ଟାଣି ଆଣିଲା l ମୁଁ ଜାଣି ପାରିଲି ଯେ ସେ ଆଉଥରେ ଚରମ ସୁଖ ପାଇବାକୁ ଯାଉଛି l ମୁଁ ତା ଉପରେ ଶୋଇ ଆହୁରି ଜୋରରେ ଗେହିଁଲି ଓ ସେ ଶୀଘ୍ର ଆଉଥରେ ଝଡ଼ିଗଲା l ମୁଁ ବି ତା ଉପରେ ଶୋଇ ମୋର ସବୁ ପାଣି ତା ବିଆ ଭିତରେ ଛାଡିଦେଲି l ସେ ମୋ ଗାଲରେ ଚୂମା ଦେଇ କହିଲା ଆରେ ଡରନି l କିଛି ହେବନି ମିଲ୍ଲୀର ଜନ୍ମ ପରେ ମୋର ଅପରେସନ ହେଇଯାଇଛି l ମୁଁ ବି ଟିକେ ଆଶ୍ବସ୍ତିର ନିଶ୍ୱାସ ମାରି ତା ଚୁମାର ଜବାବ ଚୁମାରେ ଦେଲି ଓ ତା ଉପରେ ଶୋଇ ରହିଲି l

ତାର ଉଠିବାକୁ ଜମାରୁ ଇଚ୍ଛା ନଥିଲା ମୁଁ ତାକୁ ଜବରଦସ୍ତି ଉଠେଇ ତା ନାଇଟି ପିନ୍ଧେଇ ତଳକୁ ପଠେଇଦେଲି l ତା ପରଦିନ ସକାଳୁ ମୁଁ ଉଠିଲାବେଳକୁ ସେ ଚାହା ନେଇ ଆସି ହାଜର l କହିଲା କାଲି ରାତିପାଇଁ ବହୁତ ଧନ୍ୟବାଦ l ସୋନାଲି ଆସିବା ଯାଏଁ ମୁଁ ଏମିତି ଆସିଥିବି l ମୁଁ ହସିଦେଇ ମୋ ସମ୍ମତି ଜଣେଇଦେଲି ।

Visited 72 times, 4 visit(s) today

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *