Odia Sex Story – ସ୍କୁଲରେ ମୋତେ ଡରେଇ ଠୋକିଲେ

odia sex story

ନମସ୍କାର ବନ୍ଧୁଗଣ । ଆଜି ମୁଁ ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ ମୋର ସତ କାହାଣୀ ଶୁଣାଇବି । ମୋର ନାମ ହେଉଛି ଟମିନା । ମୁଁ ହେଉଛି ଗୋଟିଏ ପ୍ରାଥମିକ ବିଦ୍ୟାଳୟ ର ଶିକ୍ଷକ । 2 ବର୍ଷ ତଳେ ମୋର କୋରାପୁଟ ଜିଲ୍ଲା ବୋରିଗୁମ୍ମା ଅଂଚଳର ଗୋଟିଏ ସ୍କୁଲ କୁ ବଦଳି ହୋଇଗଲା । ମୁଁ ଚିଠି ଆସିବାର 2 ଦିନ ମଧ୍ୟରେ ସ୍କୁଲ ରେ ପହଞ୍ଚିଲି । ସେଠି ପହଞ୍ଚି ଦେଖିଲି ଯେ ସ୍କୁଲ ରେ କୌଣସି ପିଲା ନଥିଲେ । ସେଠାରେ 2 ଜଣ ଶିକ୍ଷକ ଥିଲେ । ରଘୁ ସାର୍(ବୟସ-55),ରାକେଶ ସାର୍(ବୟସ-32)।ସେମାନେ ମୋତେ କହିଲେ ଆଦିବାସୀ ଅଧ୍ୟୁଷିତ ଜାଗା ହୋଇ ଥିବାରୁ ସ୍କଲ କୁ ପିଲା ଆସନ୍ତି ନାହିଁ । ମୋତେ କାହିଁକି ରଘୁ ସାର୍ ଜମା ଭଲ ଲାଗୁନଥାଏ । ସେ କଥା ମଝିରେ ମୋର ଦୁଧ କୁ ଖାଲି ଚାହିଁ ରହିଥିଲେ। ମୁଁ ଅଫିସ୍ ଭିତରେ ଯାଇ ବସିଲି । ହଠାତ୍ ମୋତେ ରଘୁ ସାର୍ ପଚାରିଲେ – ମାଡାମ ତମ ସାଇଜ୍ କେତେ?? । ମୁଁ ତାଙ୍କୁ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇ ପଚାରିଲେ ଆପଣ କଣ କହୁଛନ୍ତି । ସେ କହିଲେ ଦେଖନ୍ତୁ ମାଡାମ ଆମେ ଦୁଇ ଜଣ ଏ ସ୍କୁଲ ରେ ବହୁତ ଦିନ ରହିଆସିଛୁ । ବହୁତ ଦିନ ପରେ ଏଠିକି ଜଣେ ମହିଳା Teacher ଆସିଛନ୍ତି । ତମେ ଆମ ଦୁଇଜଣଙ୍କୁ ଗାଣ୍ଡି ଦବ କରିବାକୁ । ଜଦି ତମେ ରାଜି ନହେବ ତା ହେଲେ ବହୁତ ଅସୁବିଧା ହେବ । ମୁଁ ବାଧ୍ଯ ହୋଇ ସେମାନଙ୍କ କଥା ରେ ରାଜି ହେଲି ।

ସେଦିନ ରାତିରେ ରଘୁ ସାର୍ ମୋତେ ତାଙ୍କ quarter କୁ ନେଇ ଗଲେ । ସବୁ ଖାଇବା ପିଇବା ସରିଲା ପରେ ଆମେ 3 ଜଣ ତାଙ୍କ ବେଡ୍ ରୁମ୍ କୁ ଗଲୁ। ସେ 2 ଜଣ ମୋର ଡ୍ରେସ ଖୋଲିଦେଲେ । ମୁଁ ଗୋଟିଏ white bra,White chadi ପିନ୍ଧିଥିଲି । ସେ ଦୁଇଜଣ ତାଙ୍କ ବାଣ୍ଡ ବାହାର କଲେ। ମୁଁ ମଝିରେ ବସି ପଡି 2 ଟା ବାଣ୍ଡ କୁ ଚୁଚୁମିଲି । ତା ପରେ ଏକାଥରେ 2 ଟା ବାଣ୍ଡ କୁ ପାଟିରେ ପୁରେଇ ଚୁଚୁମିଲି । ମୁଁ ରାକେଶ ବାଣ୍ଡ ଚୁଚୁମିଲି ବେଳେ ରଘୁ ମୋର ଚଡି ଭିତରେ ହାତ ପୁରେଇ ମୋ ବିଆ କୁ ସଲଉଥିଲା । ରାକେଶ ର ବଡ ବାଣ୍ଡ ହୋଇଥିବାରୁ ମୁଁ ତା ବାଣ୍ଡ ଉପରେ ବସିଲି । ରଘୁ ର ଛୋଟ ବାଣ୍ଡ ହୋଇଥିବାରୁ ସେ ପଛପଟୁ ମୋ ଗାଣ୍ଡିରେ ପୁରେଇଲା । ଏକାଥରକେ 2 ଟା ବାଣ୍ଡ ମୋ ଭିତରେ ପଶିଥିଲା । ମଝିରେ ମଝିରେ ରଘୁ ସାର୍ ମୋ ଦୁଧ କୁ ଚିପି ମୋତ କିସ୍ କରୁଥିଲେ । ଏମିତି ଅଧଘଣ୍ଟା ଚାଲିବା ପରେ ଆମେ 3 ଜଣ ଏକାସାଙ୍ଗରେ ପାଣି ଛାଡିଲୁ । ସେ ଦୁଇଜଣ ମୋତେ କିସ୍ କରି କୁଣ୍ଡାକୁଣ୍ଡି ହୋଇ ଶୋଇପଡ଼ିଲେ ।

Visited 941 times, 2 visit(s) today

One Comment

  1. Kehi nija apa ki Bhauni, kudi, sanga, gf nka saha karibaku gehibaku partener darkar mu achi, kehi nija aapa, bhauni, stree manka bia ku chuchumibaku gehibaku mote dakantu
    plzzcall&Whatapp -7735289230

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *