Odia Sex Stories – ବର୍ଷାରେ ଲିଫ୍ଟ ଦେଇ ଚାକରାଣୀକୁ ତା ଘରେ ଯାଇ ଗେହିଲି

odia sex story

Hi ମୋର ପ୍ରିୟ ଏହି ଓଡ଼ିଆ ସେକ୍ସ କାହାଣୀ ପଢ଼ୁଥିବା ବନ୍ଧୁ ଆଉ ବାନ୍ଧବୀ ମାନେ. ମୋର ଏହି କାହାଣୀଟି ଦୁଇ ମାସ ତଳର. ମୋ ନାଁ ହରି ଘର ଅନୁଗୁଳ ପାଖ ଏକ ଗାଁରେ. ମୁଁ ମଧ୍ୟ ଏହି କାହାଣୀ କୁ ନିୟମିତ ପଢେ ହେଲେ ମୋ ସାଙ୍ଗରେ ଘଟିଥିବା ଘଟଣା ପୁରା ସତ ଅଟେ. ମୁଁ ଯେତେବେଳେ +3 ପଢ଼ୁଥିଲି ଆଉ ଅନଗୁଳ କଲେଜ ରେ ପଢ଼ୁଥିଲି. ମୁଁ ପ୍ରାୟ ଦିନ ଆମ ବାଇକ ରେ କଲେଜ ଯାଏ. ଦିନେ କଲେଜ ସାରି ମାର୍କେଟ ରୁ କାମ ସାରି ଘରକୁ ଫେରୁଥିଲି. ସେତେବେଳକୁ ସନ୍ଧ୍ୟା ହୋଇ ଆସିଲାଣି. କିଛି ଦୂର ଆସିବା ପରେ ବର୍ଷା ଆରମ୍ଭ ହେଲା ତଥାପି ସେହି ବର୍ଷା ରେ କିଛି ଦୂର ଆସିବା ପରେ ବର୍ଷା ପ୍ରବଳ ବେଗରେ ହେଲା. ମୁଁ ଦେଖିଲି ଆଉ ଆଗକୁ ଯାଇ ହେବନି. ତେଣୁ ଗୋଟେ ଆଗରେ ଦେଖାଯାଉଥିବା ଏକ busstand ଦେଖା ଗଲା ସେଇଠି ଅଟକି ଗଲି.

Bike ର ଲାଇଟ ଯେତେବେଳେ bus stand ଭିତରକୁ ପଡିଲା ଦେଖିଲି ଆଗରୁ ଗୋଟେ ସ୍ତ୍ରୀ ଲୋକ ମଧ୍ୟ ସେଇଠି ଅଛି. Bike ର ଓହ୍ଲାଇ ଭିତରକୁ ଗଲି ଦେଖିଲି ସେ ସ୍ତ୍ରୀ ଲୋକ ପୁରା ଓଦା ହେଇ ଠିଆ ହୋଇଛି . ବର୍ଷା ରେ ତାର ସବୁ କପଡା ଭିଜି ଯାଇ ଦେହରେ ଲାଖି ରହିଛି. ମୁଁ ତା ପାଖକୁ ଯାଇ ଭଲ ଭାବରେ ଗୋଡ ଠୁ ମୁଣ୍ଡ ଯାଏ ଦେଖି କି ମୋ ପେଣ୍ଟ ଭିତରେ ବାଣ୍ଡ ପୁରା ଠିଆ ହେଇସାରିଲାଣି. ମୁଁ ତାକୁ ପଚାରିଲି କୋଉଠିକି ଯିବ ସେ କହିଲା ମୁଁ ଏଇ ପାଖ ଗାଁରେ ରହୁଛି. ଟାଉନ ଆଡେ ଯାଇଥିଲି ଫେରୁଥିଲି ବର୍ଷା ଯୋଗୁଁ ରହିଗଲି. ମୁଁ ତାକୁ ତା ବିଷୟରେ ପଚାରି ଜାଣିଲି ଯେ ତାର ସ୍ୱାମୀ ନାହିଁ ତା ସ୍ୱାମୀ ବାହାଘର ପରେ ତାକୁ ଛାଡି ପଳେଇଛି. ଘରେ କେବଳ ତା ମା ଆଉ ସେ ରୁହନ୍ତି. ଘର ଚଳିବା ପାଇଁ ପରଘରେ କାମ କରୁଛି.

ଦେଖିଲି ସ୍ତ୍ରୀ ଲୋକଟା ପୁରା ଗରିବ ହେଲେ ତା ବଡି ପୁରା sexy ଲାଗୁଛି. କିଛି ସମୟ ପରେ ବର୍ଷା ଟିକେ କମିଲା ପରେ ମୁଁ ଘରକୁ ବାହାରିଲି ସେ ସ୍ତ୍ରୀ ଲୋକ କହିଲା ବାବୁ ତୁମେ ଟିକେ ମୋତେ ମୋ ଘରେ ଛାଡିଦବ କି. ଏତେ ରାତି ହେଲାଣି ବର୍ଷା ରେ କୋଉ ଗାଡି ବି ମିଳିବନି. ମୁଁ କହିଲି ହଉ ଚାଲ. ତାପରେ ସେ ମୋ bike ପଛରେ ଆସି ବସିଲା କିଛି ଦୂର ଯିବା ପରେ ହଟାତ ଗୋଟେ ହଁପ ଆସିଲା. ମୁଁ ଜୋରରେ ବ୍ରେକ ମାରିଲି ଯେ ସେ ଆସି ମୋ ପିଠିରେ ଆସି ପଡିଲା ଆଉ ତା କଅଁଳିଆ ଦୁଧ ଯୋଡିକ ମୋ ପିଠିରେ ଚାପି ହେଇଗଲା. ମୁଁ କହିଲି ଜାଣିପାରିଲିନି ତ brake ମାରିଦେଲି. ତାପରେ ସେ ପୁଣି ସଜ ହେଇ ବସିଲା. ତାକୁ ତା ନାଁ ପଚାରିଲି ତା ନାଁ ମିନା ବୋଲି କହିଲା. ମୁଁ ତାକୁ ପଚାରିଲି ତୁମ ସ୍ୱାମୀ ତ ପଳେଇଲେ କେମିତି ଏକୁଟିଆ ରହୁଛ କିଛି ନିସଙ୍ଗ ଲାଗୁନି. ସେ କହିଲା ଲାଗୁଛି ସତ କିନ୍ତୁ କଣ କରିବି.

ଏହା ଭିତରେ ମିନା ତା ହାତ ଆଣି ମୋ ଜଙ୍ଘ ଉପରେ ରଖିଲା. ମୁଁ ଜାଣିଗଲି ଯେ ୟେ ବୋଧେ ମୋ ମନ କଥା ଜାଣି ପାରିଲା. ମୁଁ କହିଲି ତୁମେ ତ ଦେଖୀବାକୁ ପୁରା ସୁନ୍ଦର ଆଉ ଥରେ ବାହା ହେଇଯାଉନ ଆଉ ରାତି ଏକା ଏକା ଲାଗିବନି ଆଉ ମନ ଦେହ ଶାନ୍ତି ରହିବ. ସେ କହିଲା ଆମ ଭଳିଆ ଗରିବ ଲୋକକୁ କିଏ ବାହା ହେବ. ମୁଁ କହିଲି କାହିଁକି ତୁମେ ଖାଲି ଟିକେ ଇସାରା କରିବ ଯଦି କେତେ ଟୋକା ପାଗଳ ହେଇ ତୁମ ପଛରେ ଗୋଡ଼େଇବେ. ମିନା କହିଲା କାଇଁ ମୋ ପାଖରେ ଏମିତି କଣ ଦେଖିଲ କି ମୁଁ କହିଲି ସବୁ ଦେଖିକି କହୁଛି ନାଁ. ତୁମର ସବୁ ଜିନିଷ ପୁରା sexy ଦେଖାଯାଉଛି. ମୁଁ ମିନା କୁ ଯେତେ ସେକ୍ସ ବିଷୟ ରେ କହୁଥାଏ ସେ ସେତେ ତା ହାତକୁ ମୋ ବାଣ୍ଡ ଆଡକୁ ବଢ଼ାଉଥାଏ ମୁଁ ଜାଣିଲି ୟେ ବୋଧେ ବହୁତ ଦିନ ହେଲା ଗିହା ଖାଇନି ତେଣୁ ତାର ଗିହା ଖାଇବାକୁ ମନ ହେଲାଣି.

ଏହା ଭିତରେ ତାଙ୍କ ଘର ଆସିଲା ମୋତେ ଓହ୍ଲେଇ ଦେବାପାଇଁ କହିଲା ମୁଁ brake ମାରିଲି ସେ bike ରୁ ଓହ୍ଲେଇ କହିଲା ଆସୁନ ଆମ ଘର ଆଡେ ଯିବା ମୁଁ କହିଲି ରାତି ହେଲାଣି ଘରକୁ ଯିବି. ମିନା କହିଲା ମୋତେ ସାହାଯ୍ୟ କରି ଗାଡ଼ିରେ ବସେଇ ଆଣିଲ ତୁମ କୁ ତା କିଛି ଖାଇବାକୁ ଦେଇପାରିବିନି. ମୁଁ ଭାବିଲି ଗେହିଁ ତୋ ପାଖରେ ଯୋଉ ଜିନିଷ ଅଛି କାହା ପାଖରେ ନାହିଁ. ସେ ବାଧ୍ୟ କରିବାରୁ ତା ଘରକୁ ଗଲି. ତା ଘରେ ପହଂଚି ଦେଖିଲି ଘର ସେତେ ଖାସ ନାହିଁ କିନ୍ତୁ ଚଳିବ. ବର୍ଷା ପାଗ ଯୋଗୁ ଲାଇନ ନଥିଲା ଘରେ ତା ମା ଲଣ୍ଠନ ଲଗେଇ ବସିଛି. ତା ମା କୁ ଭଲ ଭାବରେ ଦେଖାଯାଉନି. ତା ମା କହିଲା ଝିଅ ଏତେ ବର୍ଷା ରେ କେମିତି ଆସିଲୁ ମିନା କହିଲା ବର୍ଷା ରେ ଆସୁଥିଲି ଜଣେ ବାବୁ ମୋତେ ଆଣି ଆମ ଘରେ ଛାଡି ଦେଇ ବାହାର ଘରେ ବସିଛନ୍ତି ବର୍ଷା ଛାଡିଲେ ସେ ଯିବେ.

ମିନା ର ମା କହିଲା ଆଲୋ ଝିଅ ବର୍ଷା ରେ ସେ ବାବୁ ଓଦା ହେଇଥିବେ ଟିକେ ଚା ବନେଇକି ଦେଉନୁ. ମିନା ମୋତେ ଠାରରେ ଭିତରକୁ ଡାକିଲା ଆଉ ତା ମା କୁ କହିଲା ମୁଁ ବି ଓଦା ହେଇଛି ଲୁଗା ବଦଳେଇ କି ଯାଉଛି ଚା ବନେଇବି. ମୁଁ ବାହାରୁ ଉଠି ମିନା ପଛରେ ତା ଭିତର ଘରକୁ ଗଲି. ମିନା ମୋ ସାମ୍ନା ରେ ତା ଲୁଗା ଖୋଲିଲା. ମୋ ଆଡକୁ ପଛ କରି ତା blouse ଖୋଲିଲା ମୁଁ କଣେଇକି ତା ଦୁଧ ଦେଖୁଥିଲି ଭାଇ କି ଦୁଧ ଧରିଛି ପୁରା ଗୋଲ ଗୋଲ ଆଉ ବଡ ବଡ଼ ଟିକେ ବି ମାଇକିନାଙ୍କ ଭଳି ଓହଳିନୀ. ତାର ଅଧା ଦୁଧ ଦେଖିକି ମୋ ଦେହ ପୁରା curent ମାରିଲା ଭଳି ଲାଗିଲା. ତାପରେ ଆଉ ଗୋଟେ ଶୁଖିଲା ଲୁଗା ଟେ ଦେହରେ ପକାଇ ସାୟା ତା ଖୋଲିଲା ତା ଗାଣ୍ଡି ପୁରା କଖାରୁ ଭଳି ଦେଖା ଗଲା. ମିନା ମୋତେ ଜାଣିଶୁଣି ବୋଧେ ୟେ ସବୁ କରୁଥାଏ.

ତାପରେ ସେମିତି ଲୁଗା ତା କୁ ଦେହରେ ଗୁଡେଇ ହେଇ ଚା ବନେଇବା ପାଇଁ ଗଲା. ଚା ସହିତ କିଛି ବିସ୍କୁଟ ଆଣି ମୋ ଆଗରେ ବସିଲା. ଆଉ ସେ ବି ଚା ପିଇଲା. ମୁଁ ଚା ପି ସାରି ଘରକୁ ବାହାରିଲି ମିନା କହିଲା କଣ ମ ବାହାରେ ବର୍ଷା ହେଉଛି କେମିତି ଯିବ ମୋର ତ ଜମାରୁ ଇଛା ହେଉନଥାଏ ଯିବା ପାଇଁ ବହୁତ ବାଧ୍ୟ କଲାପରେ ମୁଁ ହଁ କରି ରହିଲି. ବର୍ଷା ଜୋରରେ ବଢିଲା ଜମାରୁ କମୁ ନାହିଁ କଣ କରିବି. ମିନା କହିଲା ଆଜି ଏଇଠି ରହିଯା କାଲି ସକାଳେ ଯିବ. ମୁଁ ଘରକୁ ଫୋନ କରି କହି ଦେଲି ଆଜି ଏତେ ବର୍ଷା ରେ ଯାଇ ହବନି ମୋର ଗୋଟେ ସାଙ୍ଗ ଘରେ ରହି ଯାଉଛି. ତାପରେ ମିନା ମୋତେ ଗୋଟେ ଶୁଖିଲା ଗାମୁଛା ଆଣି ଦେଲା କହିଲା ଏଇଟା ପିନ୍ଧି ଓଦା କପଡା ଶୁଖେଇ ଦିଅ ମୁଁ ଗାମୁଛା ଟି ପିନ୍ଧି ମୋ ପାଣ୍ଟ shirt ଶୁଖେଇ ଦେଲି.

ମିନା ରୋଷେଇ କଲା ଆଗ ତା ମାକୁ ଖାଇବାକୁ ଦେଇ ପରେ ଆମେ ଖାଇଲୁ. ମିନା ମୋ ପାଇଁ ତାଙ୍କ ଖଟରେ ପାରି ଦେଇ କହିଲା ତୁମେ ଖଟ ଉପରେ ସୁଅ ମୁଁ ତଳେ ଶୋଉଛି. ମିନା କହିଲା ଖଟ ରେ ଜାଗା ହେବନି ମୁଁ କହିଲି ଦିନେ adjust କରିଦେବା. ମିନା କୁ ତା ମା ପଚାରିଲା ଆଲୋ ଝିଅ ସେ ବାବୁ କୁଆଡେ ଗଲେ. ମିନା କହିଲା ହଁ ସେ ଗଲେଣି ତୁ ସୋଇପଡ଼ ମୁଁ ସେ ଘରେ ଶୋଉଛି ମୋତେ ଏଠି ଶୋଇଲେ ଥଣ୍ଡା ଧରିଦେବ ଆଉ କାଲି କାମ କରି ଯାଇପାରିବିନି. ତାପରେ ମିନା ମୋ ପାଖକୁ ଆସିଲା. ବାହାରେ ପ୍ରବଳ ବର୍ଷା କୁ ଥଣ୍ଡା ପବନ ତା ଘର ଝରକା ରେ ଭିତରକୁ ପଶୁ ଥାଏ. ମିନା ମୋ କଡରେ ଆସି ଶୋଇଲା ମିନା ତ ଆଗରୁ ଖାଲି ଶାଢ଼ୀ ଟେ ଗୁଡେଇ ହେଇଥିଲା ଭିତରେ ନାଁ ସାୟା ନାଁ ବ୍ଲାଉଜ ଥିଲା. ଆମେ ଟିକେ କଥା ବାର୍ତା ଭିତରେ ଗୋଟେ ବଡ ଆକାର ର ଚଡକ ମାରିଲା ଯେ ମିନା ଭୟରେ ମୋତେ ଜବୁଡି ଧରିଲା ତା ଦୁଧ ଯୋଡିକ ମୋ ଛାତିରେ ଚାପି ହେଇଗଲା ମିନା ର କଅଁଳିଆ ଆଉ ଗରମ ଦୁଧ କୁ ଭଲ ଭାବରେ ଅନୁଭବ କରିପାରୁଥିଲି.

ମୁଁ ମିନା କୁ କହିଲି ଘରଟା ପୁରା ଅନ୍ଧାର ହେଇଛି ଲଣ୍ଠନ ଟା ଲଗାଅ. ସେ ଉଠି ଯାଇ ଲଣ୍ଠନ ଆଣିଲା ମୋର ମତଲବ ଥିଲା ଯେ ଆଲୁଅ ରେ ତା sexy ବଡି କେମିତି ଦେଖାଯାଉଛି. ତାପରେ ପୁଣି ଶୋଇଲୁ. ଏଥର ମିନା କୁ ମୋ ଆଡକୁ ଟାଣି ଆଣି ତା ଶାଢ଼ୀ କୁ ଖୋଲିଦେଇ ପୁରା ଲଙ୍ଗଳା କରିଦେଲି. ମୁଁ ମଧ୍ୟ ମୋ ଗାମୁଛା ଖୋଲି ଦେଇ ଲଙ୍ଗଳା ହେଇଗଲି. ମୁଁ ମିନା ର ଓଠ କୁ ଗୋଟେ kiss ଦେଲି ମିନା ମୋତେ ବି kiss କଲା ମୁଁ ମିନା ର ବେକ ମୁହଁ ରେ ଚୁମା ଦେବା ସହ ତାକୁ ଖଟରୁ ଓହ୍ଲାଇ ତଳେ ଛିଡା କରିଦେଲି ମିନା କହିଲା କଣ ହେଲା ମୁଁ କହିଲି ଆଗ ତୁମ ର sexi ବଡି ଟାକୁ ଟିକେ ଦେଖିସାରେ. ମିନା କହିଲା ଆଗରୁ କେବେ କୋଉ ଝିଅ କୁ ଲଙ୍ଗଳା ଦେଖିନ କି ମୁଁ କହିଲି ଖାଲି ଭିଡ଼ିଓ ରେ ଦେଖିଛି.

ଲଣ୍ଠନ ଆଲୁଅ ରେ ତା ଦେହ ଟା ପୁରା ଚକମକ କରୁଥିଲା ଦୁଧ ଯୋଡିକ ରେ ବହୁତ ଦିନ ହେଲା ହାତ ବାଜିନି ତେଣୁ ପୁରା ଗୋଲ ଅଛି ଆଉ ଭୁଣ୍ଡି ଦୁଇଟା ପୁରା ଟାଣ ଜମାରୁ ଓହଳିନୀ ପେଟ ପୁରା ଚିକଣ. ମୁଁ ସେମିତି ଠିଆରେ ମିନା କୁ ମୋ ଆଡକୁ ଭିଡି ଆଣି ତା ମୁହଁ ବେକକୁ ଚୁମି ଚାଲିଲି. ମିନା ଅତିଶୟ କାମନା ରେ ଖଟ ଉପରେ ଢଳିପଡିଲା. ମୁଁ ତା ଉପରେ ଶୋଇପଡି ତାର ଗୋଟେ ଦୁଧ କୁ ଚିପିଲି ଆଉ ଗୋଟାକୁ ପାଟିରେ ପୁରେଇ ଚୁଚୁମି ଚାଲିଲି. ମିନା ର ଗୋଡ ଦୁଇଟି ଖଟତଳକୁ ଥିଲା ମୁଁ ତାର ଦୁଇ ଗୋଡ ମଝିରେ ଥାଇ ଏସବୁ କଲା ବେଳେ ମୋ ବାଣ୍ଡ ତା ବିଆ ରେ ଘଷି ହେଉଥିଲା ତେଣୁ ମିନା ପୁରା ଗରମ ହେଇଗଲା. ଏଥର ମିନା କୁ ଖଟ ଉପରେ ସୋଇ ଦେଇ ତା ଜଙ୍ଘ କୁ ଆଉଁସି ଦେଲି ତାର ଚିକଣ ଜଙ୍ଗ ରୁ ହାତ ଆଣି ତା ବିଆ ଉପରେ ରଖିଲି ଦେଖିଲି ବିଆରେ ବହୁତ ବାଳ ଅଛି ବିଆ ବାଳ କୁ ଆଡେଇ ଦେଇ ଗୋଟିଏ ଆଙ୍ଗୁଠି ପୁରେଇ ଦେଲି ମିନା ର ଦେହ ପୁରା ଶୀତେଇ ଉଠିଲା. କାହିଁକି ନାଁ ବହୁତ ଦିନ ହେଲା କୋଉ ପୁରୁଷ ର ହାତ ବାଜିନି.

ମୁଁ ମିନା ର ଦୁଇ ଗୋଡ଼କୁ ମେଲେଇ ଦେଇ ମଝିରେ ବସି କି ତା ବିଆର ଦୁଇ ପାଖୁଡା କୁ ମେଲେଇ ଧରି ମୋ ପାଟି ରେ ଚୁସିଲି ବିଆ ର ସେଣ୍ଟି କୁ ଜିଭରେ ସଳସଲ କଲି. ମିନା ଛାଟିପିଟି ହେଇ ତା ହାତରେ ମୋ ମୁଣ୍ଡ କୁ ତା ବିଆ ରେ ଚାପି ଧରିଲା ମୁଁ ତା ବିଆ କୁ ଏମିତି ଚାଟି ଖାଉଥିଲି ଯେ ତାର କାମୁତ୍ତେଜ୍ଜନା କୁ ବଢ଼େଇ ଦେଲି ଯେ ଟା ବିଆରୁ ପାଣି ବାହାର କରି ଦେଲି. ମିନା ଟିକେ ଶାନ୍ତ ହୋଇଗଲା. ମୁଁ କହିଲି ତୁମର ହେଇଗଲା ମୋର ହେଇନି. ମିନା କୁ ମୋ ମୋଟା ଲମ୍ବା ବାଣ୍ଡ କୁ ତା ହାତରେ ଧରେଇ ଦେଲି ମୋ ବାଣ୍ଡ କୁ ଧରି କହିଲା ତୁମର ଏତେ ବଡ ଆଉ ମୋଟା ଯେ ମୋ ବି ଭିତରକୁ କେମିତି ଯିବ. ମିନା ର ହାତ ବାଜି ବାଣ୍ଡ ଟା ଆହୁରି ଟାଣ ହେଇଗଲା. ମୁଁ କହିଲି ମୋ କଦଳୀ ଖାଇବନି? ମିନା ସଂଗେସଂଗେ ଟା ପାଟିରେ ପୁରେଇ ଲୋଲିପପ ଭଳି ଚୁଚୁମି ପୁରା ଲାଳୁଆ କରିଦେଲା. ମୋର ଜଲଦି ବାହାରିଗଲା.

ତାପରେ ମୁଁ ମିନା କୁ ଭିଡି ଧରି ଚୁମା ଦେଲି ତା ଦୁଧ କୁ ଧରି ଚିପିଲି ତା ଗୋଟେ ଦୁଧ କୁ ପାଟିରେ ଚଚୁମି ଚାଲିଲି ଟାକୁ ପୁଣି ଗରମ କରିବ ପାଇଁ ତା ଜଙ୍ଘ ଆଡୁ ଚୁମା ଦେଇ ଦେଇ ତା ବିଆ ପାଖରେ ପହଂଚି ବିଆ ରେ ଦୁଇଟି ଅଙ୍ଗୁକି ପୁରେଇ ଆଗ ପଛ କଲି ମିନା ମୋ ହାତକୁ ଭିଡି ଧରି କହିଲା ଆଉ ସମ୍ଭାଳି ହେଉନି ଜଲଦି ତୁମ ବାଣ୍ଡ ମୋ ବିଆରେ ପୁରେଇ ଗେହିଁ ଦିଅ. ମିନା ର ଦୁଇ ଗୋଡ଼କୁ ମେଲେଇ ଦେଇ ମୋ ବାଣ୍ଡ କୁ ତା ବିଆ ର ସେଣ୍ଟି କୁ ରଗଡିଲି ତାପରେ ବାଣ୍ଡ କୁ ବିଆ ଭିତରକୁ ଠେଲିଲି ହେଲେ ଭିତରକୁ ଜମାରୁ ଗଲା ନାହିଁ ପୁଣି ଥରେ ପୁରେଇଲି ବାଣ୍ଡ ଟା ଦୁଇ ଇଞ୍ଚ ଭଳି ପଶିଲା ତା ଟାଇଟ ବିଆ କୁ କଷ୍ଟ ହେଲା ଯେ ସେ ଜୋରରେ ଚିଲେଇ କି ମୋତେ କହିଲା କାଟୁଛି ବାହାର କରିଦିଅ. ମୁଁ ବାଣ୍ଡ କୁ ବାହାର କରି ଦେଇ ହାତରେ ତା ବିଆ କୁ ରଗଡି ଚାଲିଲି ମିନା ଉତ୍ତେଜନା ରେ ଖାଲି ଓଃ… ଆହାଃ. ହେଇ ତା ଗୋଡ଼କୁ ଜାକି ଦେଉଥାଏ.

କିଛି ସମୟ ପରେ ତା ବିଆରୁ ପାଣି ସହ ଲାଳ ବାହାରିଲା ମ ମିନା ର ଗୋଡ ଦୁଇଟାକୁ ମୋ କାନ୍ଧ ଉପରେ ରଖି ବାଣ୍ଡ କୁ ବିଆ ଭିତରକୁ ଜୋରରେ ଠେଲି ଦେଲି ତା ବିଆ ମୁହଁ ତା ଲାଳୁଆ ହେଇ ଯାଇଥିଲା ତେଣୁ ଗବ କିନା ପଶିଗଲା ହେଲେ ମିନା ବିକଳ ରେ ଚିତ୍କାର କରି ମୋ ଅଣ୍ଟା କୁ ଭିଡି ଧରିଲା ମୁଁ ଟିକେ ରହିଯାଇ ତା ପାଟିରେ ହାତ ଦେଇ ତା ଦୁଧ କୁ ଚୁଚୁମି ଚାଲିଲି ମିନା ର କଷ୍ଟ ଟିକେ କମ ହେଲାରୁ ବାଣ୍ଡ କୁ ବିଆ ଭିତରେ ଆଗ ପଛ କଲି ତା ବିଆ ଭିତର ଟା ପୁରା ଗରମ ଭାଟି ଭଳି ଲାଗୁଥିଲା ଦଶ ପନ୍ଦର ଧକା ମାରିବା ପରେ ବିଆ ଟା ଟିକେ ମେଲା ହେଇଗଲା ଆଉ ଆରାମ ରେ ବାଣ୍ଡ ଭିତର ବାହାର ହେଲା ମିନା କୁ ଆଉ କଷ୍ଟ ହେଲାନି ଆଉ ମଜ଼ା ବି ଆସିଲା ମିନା ଟା ଗାଣ୍ଡି କୁ ଉପରକୁ କରି ଗିହଣା ର ମଜ଼ା ନେଉଥାଏ ଆଉ କାମନା ର ସୁଖ ରେ କହୁଥାଏ ଆହୁରି ଜୋରରେ ପେଲ ବହୁତ ମଜ଼ା ଲାଗୁଛି ମୋ ବିଆ ଫଟେଇ ଦିଅ ମୁଁ କହିଲି ତୁମକୁ କଷ୍ଟ ହଉଛି ମିନା କହିଲା ସେ କଷ୍ଟ ରେ ବି ମଜ଼ା ଅଛି. ଆଉ ମୁଁ ନ କହିବା ଯାଏଁ ବନ୍ଦ କରିବନି ତା ଭିତରେ ମିନା ବିଆ ରୁ ପାଣି ବାହାରି ଘର ଭିତର ଟା ଖାଲି ପଚ ପଚ sound ହେଉଥାଏ ମିନା ମୋ ଅଣ୍ଟା କୁ ଭିଡି ଧରି ମୋତେ ଚୁମା ଦେଇ ଚାଲିଥାଏ.

ମୁଁ ଜାଣିଗଲି ମିନା ର ହେଇଗଲା ମୁଁ ଏଥରସ୍ପୀଡ଼ ବଢ଼େଇ ଧକା ମାରି ଚାଲିଲି ମୋର ବାହାରିବାକୁ ହେଲା ମୁଁ ମୋ ବାଣ୍ଡ କୁ ବିଆ ରୁ ବାହାର କରି ମିନା ର ପେଟ ରେ ସବୁତକ ବୀର୍ଯ୍ୟ ଢାଳି ଦେଇ ଟା ଉପରେ ସୋଇ ରହିଲି. ମିନା କୁ ପଚାରିଲି କେମିତି ଲାଗିଲା. ମିନା କହିଲା ମୋ ସ୍ୱାମୀ ବି ଏମିତି ଗେହିଁ କି ମଜ଼ା ଦେଇପାରିନି ବୋଲି ତାକୁ ଛାଡ଼ିଲି. ମୁଁ ଭାବିଲି ୟେ କେଡେ ବେଧ ୟାକୁ ଭଲ ରେ ନଗେହିଁଲେ ଶାନ୍ତି ହେବନି ବାହାରେ ବର୍ଷା ଯୋଗୁ ଘର ଭିତରକୁ ଶୀତୁଆ ପବନ ଆସୁଥାଏ ସେଥିରେ ଆମେ ଦୁହେଁ ପୁରା ଝାଳରେ ଭିଜି ସାରିଲୁଣି ମୁଁ ମିନା କୁ କହିଲି ଟିକେ ମୁତି ଯିବି ଆମେ ଦୁହେଁ ସେମିତି ଲଙ୍ଗଳା ହେଇକି ଘର ବାହାରକୁ ଯାଇ ମୁତି କି ଆସିଲୁ. ତାପରେ ଦୁହେଁ ସେମିତି କୁଣ୍ଢା କୁଣ୍ଢି ହେଇକି ଶୋଇଲୁ ମୁଁ ପୁଣି ଥରେ ମିନା ର ଦୁଧ କୁ ଦଳି ଚାଲିଲି ଆଉ ଗୋଟେ ହାତରେ ଟା ବିଆ କୁ ରଗଡି ଚାଲିଲି ମିନା ପୁଣି ଗରମ ହେଇଗଲା ମିନା କୁ ଖଟ ଉପରେ ଆଣ୍ଠେଇ ଦେଲି ମୁଁ ଖଟ ତଳେ ଛିଡା ହେଇ ତା ଗାଣ୍ଡି କୁ ଚିପିଲି ଗୋଡ ଦୁଇଟା କୁ ମେଲେଇ ଦେଇ ବିଆ କୁ ପଛ ପାଖରୁ ଚାଟିଲି ଆଉ ବିଆ କୁ ଲାଳୁଆ କରିଦେଲି ମୋ ଠିଆ ବାଣ୍ଡ କୁ ତା ଗାଣ୍ଡି ସନ୍ଧିରେ ଘଷି ବିଆ ରେ ଜୋରରେ ଗୋଟେ ଧକା ମାରିଲି ଯେ ବାଣ୍ଡ ଟା ବିଆ ଭିତରକୁ ସଳସଲ ହେଇ ପଶିଗଲା.

ମିନା ଆଗରୁ ଏମିତି ଗିହା ଖାଈନଥିଲା ତେଣୁ ସମ୍ଭାଳି ନପାରି ମୋତେ ଟା ବିଆରୁ ବାଣ୍ଡ କାଢ଼ିବାକୁ କହିଲା ମୁଁ ତା କଥା ନଶୁନି ଧକା ମାରି ଚାଲିଲି ସେ ଖାଲି ମାଲୋ ମରିଗଲି ବୋଲି ଚିଲଉଥାଏ ଟିକେ ପରେ ତାକୁ ମଜ଼ା ଆସିଲା ଯେ ମିନା ତା ଗାଣ୍ଡିକୁ ମୋ ଆଡକୁ ଠେଲି ହେଇ ଓଃ ଆଃ ଉହୁଁ ହେଇ ମଜ଼ା ନେଉଥାଏ କିଛି ସମୟ ପରେ ତା ବିଆରୁ ପାଣି ବୋହି ମୋ ବାଣ୍ଡ ଓଦା ହେଇ ତା ଜଙ୍ଘ ଆଡେ ବୋହି ଗଲା ମୋର ବାହାରିବା ସମୟ ହେବାରୁ ମୁଁ ତା ପିଠି ଉପରେ ସୋଇ ତା କାଖ ତଳେ ହାତ ପୁରେଇ ଦୁଧ କୁ ଚିପି ଚାଲିଲି ଆଉ ଦୁଧ ଭୁଣ୍ଡି କୁ ରଗଡି ଦେଇ ଆଉ ଦଶ ପନ୍ଦର ଜୋର ଦାର ଧକା ମାରି ବାଣ୍ଡକୁ ବିଆରୁ କାଢି ସବୁତକ ମାଲ ତା ଗାଣ୍ଡିରେ ଛାଡି ଦେଲି ମିନା କହିଲା ବାବୁ ତୁମେ ଜଣେ ପକା ଖେଳାଳି ଅଛ ଏତେଦିନ ପରେ ଯୋଉ ଗିହଣା ସୁଖ ପାଇଲି କେବେ ଭୁଲି ପାରିବିନି ତାପରେ ମିନା ଗୋଟେ କପଡା ଆଣି ତା ବିଆ ଆଉ ମୋ ବାଣ୍ଡ କୁ ପୋଛିଲା ତାପରେ ଆମେ ଦୁହେଁ ସେମିତି ଲଙ୍ଗଳା ହେଇକି ସୋଇଗଲୁ ଠିକ ପାହାନ୍ତିଆ ବେଳକୁ ଆଉ ଥରେ ମିନା କୁ ଗେହିଲି.

ରାତି ପାହିବା ପୂର୍ବରୁ ମୁଁ ଘରକୁ ବାହାରିଲି ଆସିଲାବେଳେ ମିନା କୁ ଭଲଭାବରେ ଗୋଟେ ଭଲ କିସ ଟେ ଦେଇ ପଚାରିଲି ଆଉ କେବେ ଗେହିଁବାକୁ ଦେବ. ମିନା ମୋତେ ଆଗକୁ କୋଉଠି କେମିତି ଗେହିଁ ହେବ ସେ ବିଷୟରେ କହିଲା. ଏହା ପର କାହାଣୀ ରେ କହିବି କେମିତି ସେ ଯୋଉ ଘରେ କାମ କରୁଥିଲା ତା ମାଲିକାଣି କୁ ଗେହିଁ କି ମାଲିକାଣି କୁ ଶାନ୍ତ କଲି.

Visited 158 times, 6 visit(s) today

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *