Odia Hot Story (Part-4) – ସ୍ତ୍ରୀର ସାଙ୍ଗ ପିଙ୍କିକୁ ପଇସା ଦେଇକି ଗିହେ

odia sex story

ମୋ ନାଆଁ କାଳିଆ, ମୋର ୟା ପୂର୍ବ କଥାରେ କହିଥିଲି କେମିତି ପିଙ୍କି ଭାଉଜଙ୍କ ନଣନ୍ଦକୁ ଗେଁହି ପେଟରେ କରିଥିଲି । ଏବେ କହୁଚି ତା ଜା କୁ କେମିତି ଗେହିଁକି ବିଆ ପୁରା ମେଲା କରିଥିଲି । ଲତା ର ଏବେ ଗୋଟେ ପୁଅ ହେଇଚି ତେଣୁ ମତେ ତା ପୁଅ ଜନ୍ମ ଦିନ ଡାକିଥିଲେ । ତା ପୁଅ ଜନ୍ମ ଦିନ ମୁଁ ଯାଇ ପହଁଚିଲା ସେ ମୋତେ ଦେଖି ବହୁତ୍ ଖୁସି ହେଲା ଆଉ କହିଲା ଆଜି ରହିଯାଆ କାଲି ସକାଳେ ଯିବ । ସେଠୁ ମୁଁ ରହିଲି ସେ ଘରେ ଲତା ଆଉ ତା ଯା ମଞ୍ଜୁ ରହନ୍ତି ଲତା ର ସ୍ବାମୀ ବି ରୁହନ୍ତି । ହଠାତ୍ ଲତା ର ବାପା ଙ୍କ ଦେହ ଖରାପ ହେବାରୁ ସେ ସ୍ବାମୀ ସ୍ତ୍ରୀ ଦୁହେଁ ଚାଲିଗଲେ ଆଉ ତା ଯାଆ କୁ କହିଲେ ତମେ ଟିକେ ଦେଖା ଶୁଣା କରିବ । ସେଠୁ ସେ ହଁ କଲି, ମଞ୍ଜୁ ର ସ୍ବାମୀ ବାହାରେ ଚାକିରୀ କରନ୍ତି ଆଉ ବର୍ଷ କେ ଥରେ ଆସନ୍ତି ତାର ଦୁଇଟି ଛୋଟ ଛୋଟ ଝିଅ ଥାନ୍ତି ସନ୍ଧ୍ୟା ବେଳେ ଜୋର୍ ରେ ବର୍ଷା ହେବାକୁ ଲାଗିଲା ଆଉ ଲାଇନ୍ ଚାଲିଗଲା । ତାପରେ ମଞ୍ଜୁ କହିଲା ଆସ ଖାଇଦେବ, ମୁଁ କହିଲି ତମେ ମାନେ ଖାଅ ମୁଁ ପରେ ଖାଇବି । ସେଠୁ ମଞ୍ଜୁ ତା ପିଲା ମାନ ଙ୍କୁ ଖାଇବା କୁ ଦେଲା ଆଉ ପିଲାମାନେ ଶୋଇପଡ଼ିଲେ ତାପରେ ସେ କହିଲେ ଆଉ ଘରେ ଆଉ କେହିତ ଲୋକ ନାହାନ୍ତି, କାହା ସହିତ ଗପସପ ହେବି ? ଆଜି ଆପଣ ଅଛନ୍ତି, ଏବେ ଦୁଃଖସୁଖ ହେବା, ତାପରେ ଖାଇବା |

ମୁଁ କହିଲି – ହଁ, ମୁଁ ବି ସେଇ କଥା ଭାବୁଥିଲି, ଆସ ଏଇଠି ବସି କଥା ହେବା । ମଞ୍ଜରୀ ଦିଦି ମୋ ପାଖରେ ସେଇ ଶପ ଉପରେ ବସି କଥା ହେଲା | ତା ପରିବାର କଥା, ମୋ ପରିବାର କଥା ହେଉ ହେଉ ସେ ନିଜ ସ୍ୱାମୀର ବେଇମାନି କଥା କହି କାନ୍ଦି ପକେଇଲା | ମୁଁ ତାକୁ ସାନ୍ତ୍ୱନା ଦେବା ସହିତ, ତା ପାଖକୁ ଘୁଂଚି ଯାଇ ତା ଲୁହ ପୋଛି ଦେଉ ଦେଉ ସେ ମୋତେ କୁଣ୍ଢେଇ ଧରି ଚୁମା ଦେବାରେ ଲାଗିଲା | ଆଗରୁ କେବେ ତାକୁ ସେ ନଜର ରେ ଦେଖୁ ନଥିଲେ ବି, ଏଭଳି ଅବସ୍ଥା ରେ ମୁଁ ବି ସମ୍ଭାଳି ପାରିଲି ନାହିଁ ଆଉ ତାକୁ ଭିଡି ଆଣି ଚୁମା ଦେବା ସହିତ  ତାର  ଗୋଟେ ଦୁଧ କୁ ଚିପିବାରେ ଲାଗିଲି | ସେ ବି ପୁରା ମୋ ଦେହରେ ଲୋଟି ପଡି ବେକରେ ହାତ ଛନ୍ଦି ନିଜକୁ ସମର୍ପଣ କରି ଦେଲା | ବାହାରେ ବର୍ଷା ପବନ ହେଇ ଥଣ୍ଡା ଥିଲେ ବି ଭିତରେ ପରିବେଶ ପୁରା ଗରମ ହେଇଗଲା | ତା ଦୁଧ କୁ ଚିପି ଓଠକୁ ଚୁଚୁମି ଉପଭୋଗ କରିବାକୁ ଲାଗିଲି |

ଦେଖ – ବିଆରୁ ପାଣି ବାହାର କଲେ ଝିଅ କେମିତି ହୁଅନ୍ତି ?

ମଞ୍ଜରୀ ଦିଦି ନିଜ ବ୍ଲାଉସ ଖୋଲି ଦୁଇ ଦୁଧକୁ ବାହାର କରି ମୋ ମୁହଁରେ ଘଷିଲା | ଅମୃତଭଣ୍ଡା ଭଳି ଓହଳି ଥିବା ବଡ ବଡ ଚିକ୍କଣ ଦୁଧ ଉପରେ ବଡ ବଡ କଳା କଳା ଭୁଣ୍ଡି । ସେତେବେଳକୁ ପୁରା ଟାଣ ହେଇ ଟେକି ହେଇ ଥାଏ | ମୁଂହ ଘଷି ସେଇ ଅମୃତ ଫଳ ଦୁଇଟିକୁ ଚିପିଚିପି ପାଟିରେ ଧରି ଚୁଚୁମି ପକେଇଲି | ବଡବଡ ଭୁଣ୍ଡି ଦୁଇଟା କୁ ଦଳି ଦେଲାରୁ ମଞ୍ଜରୀ ଦିଦି ଶିତ୍କାର କରିବାକୁ ଲାଗିଲା ..ଆଃ ଆଃ, ଉଁ ଉଁ ଏମା ଉଃ ଆଃ ହେଇ ନିଜ ବିଆ କୁ ଜୋର ଜୋର ଘସିବାରେ ଲାଗିଲା ଆଉ ଗୋଟେ ହାତରେ ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ଧରି ହଲାଉ ଥାଏ | ମୁଁ ବି ମଝିରେ ମଝିରେ ତା ବେକ, ଗାଲ ଓଠ ସବୁ ଚୁମି ଦେଉ ଥାଏ ଆଉ ଗୋଟେ ହାତ ରେ ତା ବିଆରେ ଫିଙ୍ଗରିଙ୍ଗ କରୁ କରୁ ଆଙ୍ଗୁଠି ମାଡି ଦେଉଥାଏ | ବେଳେ ବେଳେ ତା ବଡ ବଡ ପିଚା କୁ ଚିପି ଚିପି ମଜା ନେଉଥାଏ | ୧୫ ମିନିଟ ଖଣ୍ଡେ ଦୁଧ ଚିପି ବିଆରେ ଫିଙ୍ଗରିଙ୍ଗ କଲା ପରେ ମଞ୍ଜରୀ ଦିଦିର ବିଆ ପୁରା ନାଳୁଆ ହେଇ ଗଲା ଆଉ ଦିଦି ମୋତେ ଜୋରେ ଜାବୁଡି ଧରି କହିଲା ଆଉ ସହି ପାରିବିନି ସାର, ଶୀଘ୍ର ବାଣ୍ଡ ପୁରେଇ ଗେହିଁ ଦିଅନ୍ତୁ |

ମୁଁ ଦିଦିକୁ ତଳେ ଶୁଆଇ ଦେଇ ଗାଣ୍ଡି ତଳେ ଗୋଟେ ତକିଆ ଦେଇ ଗୋଡ ଦୁଇଟାକୁ ଫାଡ଼ି ବାଣ୍ଡକୁ ମାଡି ଦେଲି | ମଞ୍ଜରୀ ର ବହୁତ ବଡ ବିଆ | ମୋ ମୁଷଳ ବାଣ୍ଡ ପସିବାରେ କିଛି ଅସୁବିଧା ହେଲାନି, ଗୋଟେ ଧକା ରେ ପୁରା ବାଣ୍ଡ ମୂଳ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ପଶିଗଲା | ମୁଁ ତା ପିଠି ତଳେ ହାତ ପୁରେଇ ଜୋରରେ ଜାବୁଡି ଧରି ଦୁଧ ଚୁଚୁମି ନିର୍ଘାତ ଷ୍ଟ୍ରୋକ ମାରି ଚାଲିଲି | ୧୦ ମିନିଟ କୁଟୀ କୁଟୀ ଗେହିଁଲା ପରେ ବୀର୍ଯ୍ୟ ବାହାରିଲା, ପଚାରିଲି ଭିତରେ ଛାଡି ଦେଲେ ଅସୁବିଧା ହେବନି ତ ? ମଞ୍ଜରୀ ହସି ହସି ମୋତେ ଚୁମା ଦେଇ କହିଲା ଅସୁବିଧା ହେଲେ ହେବ, କାଲି ଟାବଲେଟ ଖାଇଦେବି | କିଛି ନଭାବି ସବୁ ଭିତରେ ଛାଡି ଦିଅନ୍ତୁ, ମୋ ବିଆ ଶାନ୍ତି ହେଇ ଯାଉ | ୬ ମାସ ରୁ ବେଶୀ ହେଲାଣି ମୋ ବିଆ ବାଣ୍ଡ ସୁଖ ପାଇନି, କେତେ ଆଉ ସହିବି |

ଦେଖ କେମିତି ଶ୍ରେୟା ଘୋଷାଲର ଦୁଧ ଭୁଣ୍ଡି ଦେଖିଲେ ବାଣ୍ଡ ଉଠି ଯାଉଛି

ମୁଁ ବାଣ୍ଡ କୁ ଜୋର ଜୋର ଭିତର ବାହାର କରି ସବୁ ବୀର୍ଯ୍ୟ ବିଆ ଭିତରେ ଛାଡି ଦେଲି | କିଛି ସମୟ ପରେ ଉଠି ଧୁଆ ଧୋଇ  ହେଇ ସାଙ୍ଗ ହେଇ ଭାତ ଖାଇଲୁ | ଖାଇ ସାରିବା ପରେ ମଞ୍ଜରୀ ଦିଦି କହିଲା ଆପଣ ମୋ ପାଖରେ ସେପଟ ରୁମ ରେ ଶୋଇବେ, ଆଜି ଆପଣ ମୋ ଘଇତା ଆଉ ମୁଁ ରାତି ସାରା ଗିହା ଖାଇବି | ସେୟା ହେଲା | ଗୋଟିଏ ବେଡ଼ ରେ ସ୍ୱାମୀ ସ୍ତ୍ରୀ ଭଳି ଶୋଇଲୁ | ମୁଁ ତାକୁ କୋଳରେ ଧରି ବ୍ଲାଉସ ଉପରୁ ଦୁଧ ଚିପୁଚିପୁ ପଚାରିଲି ତମ ଗୋରା ଦେହ ପୁରା ସେକ୍ସି ଲାଗୁଚି ତାପରେ ମଞ୍ଜରୀ ଦିଦି କହିଲେ ମୋ ମନ କଥା ବୁଝିଲେ, ଆଗକୁ ବି ଏମିତି ଟିକେ ମନ କଥା ବୁଝୁଥିବେ, ଏମିତି ଟିକେ ସୁଖ ଦେଉଥିବେ, ମୋର ଆଉ କିଛି ଦରକାର ନାହିଁ  | ମୁଁ ହଁ ହେଲା ତମ କଥା ବୁଝିବି କହି ପୁଣି ତାକୁ ମୋ ଉପରକୁ ଟାଣି ଆଣିଲି | ସେତେବେଳକୁ ସେ ତାର ବ୍ଲାଉସ ବ୍ରା ସବୁ ଖୋଲି ସାରି ଥାଏ | ମୋ ଉପରେ ସୋଇ ଦୁଇ ଦୁଧ କୁ ମୋ ମୁହଁରେ ମାଡି ଦେଲା | ପୁଣି ଆମର ରତିକ୍ରୀଡା ଚାଲିଲା |

କେମିତି ଗେହିଲେ ବିଆ ଫୁଲିଯାଏ ଆଉ କୋମଳ ଦେଖାଯାଏ ?

ରାତିରେ ବିଭିନ୍ନ ପୋଜ ରେ ମଞ୍ଜରୀ ଦିଦିକୁ  ୩ ଥର ମନଭରି ଗେହିଲି | ତା ବିଆ ପୁରା ମେଲା ହେଇ ଯାଇଥିଲା ସକାଳୁ ଉଠି ଦେଖିଲି ସେ ତା ବିଆ ମେଲେଇ କି ସୋଇଛି ମୁଁ ଆଉ ସମ୍ଭାଳି ପାରିଲି ନାହିଁ ଆଉ ତା ବିଆ ଭିତରେ ଜିଭ ପୁରେଇ ସଲସଲ କଲି ସେ ବି ମୋ ମୁଣ୍ଡକୁ ଜାବୁଡି ଧରି କହିଲା ଓଃ କି ମଜା ଲାଗୁଛି ଯେତେ ଗେହିଁଲେ ବି ଆହୁରି ଗିଁହା ଖାଇବାକୁ ଇଛା ହେଉଛି ସତରେ ତମ ପାଖରେ ଯାଦୁ ଅଛି ଏମିତି ଗିଁହା ମୁଁ କେବେ ବି ଖାଇ ନଥିଲି ମୁଁ କହିଲି ତୋ ବିଆ ସେମିତି ହେଇଚି ଯେତେ ଗେହିଁଲେ ବି ଆହୁରି କରିବାକୁ ଇଛା ହେଉଛି ତୋର ବିଆ ଭିତରେ ବହୁତ ପାଣି ଅଛି ସେଠୁ ସେ କହିଲା ହଁ ମୋର ସବୁ ପାଣି ବାହାର କର ଆଉ ମୋ ଘଇତା ହେଇ ଥିଲେ ଆମେ ସବୁଦିନ ପାଇଁ ଏମିତି ଗିଁହା ଗେଁହି ହନ୍ତେ ତା ପରେ ମୁଁ ସେଦିନ ତାକୁ ଏମିତି ଗେହିଁକି ତାର ବିଆ ପୁରା ମେଲା କରିଦେଇ ଥିଲି ।

Visited 90 times, 1 visit(s) today

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *