Lisa Birthday Gift – ଜନ୍ମ ଦିନରେ ଗେହିବା ଗିଫ୍ଟ ଦେଲି

odia sex story

ହାଏ ଫ୍ରେଣ୍ଡସ୍ ମୁଁ ସରୋଜ, ମୁଁ ସବୁବେଳେ ସେକ୍ସ କାହାଣୀ ପଢ଼େ। ତେଣୁ ଆଜି ନିଜ କାହାଣୀ କହିବାକୁ ଯାଉଚି । ମୁଁ ଏବେ ଭୁବନେଶ୍ୱର ରେ ଜବ ପାଇଁ ପ୍ରିପେୟାର କରୁଛି । ମୋତେ ବ୍ଲୁ ଫିଲ୍ମ ଦେଖିବାକୁ ବହୁତ ଭଲ ଲାଗେ । ବ୍ଲୁ ଫିଲ୍ମ ଦେଖି ମୁଁ ଦିନକୁ ତିନି ଚାରି ଥର ହଲାଇ ଦିଏ । ମୁଁ ଦିନେ ଫେସ୍ ବୁକ୍ ରେ ଚାଟିଂ କରୁଥାଏ । ଦେଖିଲି ଲିସା ଅନଲାଇନ ଅଛି । ମୁଁ ତାକୁ ହାଏ ସେଣ୍ଡ କଲି । ଆମେ ଚାଟିଂ କଲୁ । ମୁଁ ପଚାରିଲି କୋଉଠି ଅଛୁ । ଅଫିସ ରେ ବୋଲି କହିଲା । ମୁଁ କହିଲି ମୁଁ ବାଣୀବିହାରରେ କେତେବେଳେ ଦେଖାହେବ କହ? ତୁ ପାଞ୍ଚଟା ବେଳକୁ ସହିଦନଗର ଆସେ ସେଇଠି ଦେଖା ହେବା । ଲିସା ଗୋଟେ ବ୍ଲାକ୍ ଜୀନ ପ୍ୟାଣ୍ଟ ଆଉ ହଳଦିଆ ଟି ସାର୍ଟ ପିନ୍ଧିଥିଲା । ତା ଦୁଧ ଦିଟା ସତେ ଯେମିତି ସାର୍ଟ ଚିରି ବାହାରକୁ ଚାଲି ଆସିବ ।

ଆମେ ଲିଙ୍ଗରାଜ ଲସି ସେଣ୍ଟରକୁ ଗଲୁ । ମୁଁ ଦୁଇଟା ଲସି ଅର୍ଡର କଲି । ଲସି ପି ସାରି ଆମେ ବାହାରିଲୁ । ସେ ଗୋଟେ କେକ କର୍ଣର କୁ ଯାଇ ଗୋଟେ ବାର୍ଥଡେ କେକ ଅର୍ଡର କଲା । ପଚାରିବାରୁ ସେ ଆଜି ତାର ବାର୍ଥଡେ ବୋଲି କହିଲା । ତା ବାର୍ଥ ଡେ ଜାଣି ମୁଁ ପେମେଣ୍ଟ କଲି । ଲିସା କହିଲା ମୋ ରୁମ୍ କୁ ଚାଲ ସେଠି ପାର୍ଟୀ ଅଛି ତା ପରେ ତୁ ଯିବୁ । ମୁଁ ରାଜି ହେଇ ଗଲି ସିଏ ତା ସାଙ୍ଗ ମାନଙ୍କୁ ଫୋନ୍ କରିକହିଲା ଆଜି ପାର୍ଟୀ ହବ ନ ଟା ବେଳକୁ ସମସ୍ତଙ୍କୁ ଆସିବାକୁ କହିଲା । ଆମେ ଯାଇ ରୁମ୍ ରେ ପହଞ୍ଚିଲୁ । ସେତେବେଳକୁ ସେଠି କେହି ନଥିଲେ । ମୁଁ ପଚାରିବାରୁ ଲିସା କହିଲା ସମସ୍ତେ ଆସିଯିବେ । ମୁଁ ରେଡି ହଉଚି ତୁ ଯାଇ ବିୟର ଛ ଟା ନେଇ ଆସେ । ମୁଁ ପଚାରିଲି କାହା ପାଇଁ ତ ଲିସା କହିଲା ମୋର ଚାରି ଜଣ ସାଙ୍ଗ ଆଉ ଆମ ପାଇଁ । ତୁ ଜଲଦି ଯା ସେମାନେ ଆସି ଯିବେ ।

ଦେଖ, ମଣ୍ଡା ପିଠା ଭଳି ନରମ ଦୁଧ

ମୁଁ ବିୟର ଧରି ସାଢେ ନ’ଟା ବେଳକୁ ଫେରିଲି । କଲିଙ୍ଗ୍ ବେଲ ମାଇଲି । ଲିସା ଡୋର ଖୋଲିଲା । ମୁଁ ତାକୁ ଚିହ୍ନି ପାରିଲିନି ସିଏ ପୁରା ସଜେଇ ହେଇଥିଲା । ମୁଁ ପଚାରିଲି ତୋ ସାଙ୍ଗମାନେ ଆସିଲେଣି ବିୟର ଗରମ୍ ହେଇଯିବ । ସେ କହିଲା ଏ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ କେହି ଆସିନାହାନ୍ତି । ଆମେ ଦଶଟା ଯାଏ ଅପେକ୍ଷା କଲୁ ତଥାପି କେହି ଆସିଲେନି । ଲିସା ମନ ଦୁଖରେ ବସିଥାଏ । ମୁଁ କହିଲି ମନ ଦୁଃଖ କାହିଁକି କରୁଚୁ ମୁଁ ଅଛି ନା । କେକ କାଟି ସାରିବାପରେ ମୁଁ ଆସିବା ପାଇଁ ବାହାରିଲି । ସିଏ ମୋତେ କହିଲା ଆସେ ସାଙ୍ଗ ହେଇ ବିୟର ପିଇବା ତାପରେ ତୁ ଯିବୁ । ବାଲକୋନୀରେ ବସି ଆମେ ଦୁଇଜଣ ବିୟର ପିଇଲୁ । ସେତେବେଳକୁ ବାରଟା ବାଜିଥାଏ । ସବୁ ବିୟର ପି ଥିବାରୁ ନିଶା ହେଇଥାଏ । ଏହି ସମୟରେ ମୋର ନଜରରେ ପଡିଲା ଗୋଟେ ବେଡ୍ ରୁମ୍ ର ଝରକା ଖୋଲାଥାଏ । ରୁମ୍ ଭିତରେ ଦୁଇ ଜଣ ସେକ୍ସ କରୁଥାନ୍ତି ମୁଁ ଦେଖୁଥାଏ । କିଛି ସମୟ ପରେ ମୋତେ ହଲେଇ ଦେଲା । କହିଲା ମୋ ସହ କଥା ନ ହେଇ କଣ ଦେଖୁଛୁ । ମୁଁ କହିଲି ସରି କିଛି ନାହିଁ । ଲିସା ହସି ହସି କହିଲା କିଛି ନାହିଁ କଣ ସେ ଦି ଜଣଙ୍କ ଗିହାଁଗେହିଁ ଦେଖୁଛୁ । ଲିସା ମୁହଁରୁ ଏମିତି କଥା ଶୁଣି ମୁଁ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହେଇଗଲି । ସିଏ କହିଲା କଣ କିଛି ନ ଜାଣିଲା ଭଳି ହଉଚୁ । ମୁଁ ପଚାରିଲି ସେମାନେ କିଏ? ସେ କହିଲା ସେମାନେ ବେଙ୍ଗଲୀ ଏଇ ମାସେ ହେଲା ଏଠି ରହୁଛନ୍ତି । ମୁଁ ଆଉ ମୋ ସାଙ୍ଗ ମାନେ ସବୁଦିନ ଦେଖୁ ।

କିଛି ସମୟ ପରେ ଲାଇଟ୍ ଅଫ୍ ହେଇ ଗଲା । ମୋର ଇଛା ପ୍ରବଳ ହେଲାଣି ଲିସା କୁ ଗେହିଁବାକୁ । ମୁଁ ଲିସା ପାଖରେ ପୁରା ଲାଗିକି ବସିଲି । ଧୀରେ ଧୀରେ ତାକୁ ଛୁଇଁ ବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କଲି । ଲିସା ପଚାରିଲା କଣ କହୁନୁ । ମୁଁ କହିଲି ମୁଁ ଆଉ କଣ୍ଟ୍ରୋଲ କରି ପାରୁନି । ଲିସା ହସିଦେଇ କହିଲା ଆଉ ଡେରି କାହିଁକି କରୁଚୁ? ମୁଁ କହିଲି ତୁ ରାଜି ତ। ଲିସା କହିଲା କୋଉ ଝିଅ କଣ ମୁହଁ ଖୋଲି କହେ? ମୁଁ ଓଠକୁ କିସ୍ କଲି । ଲିସା ମୋତେ ପୁରା କୁଣ୍ଢେଇ କି ଧରିଲା । କିଛି ସମୟ କିସ୍ କରିବା ପରେ, ଲିସା କହିଲା କିଏ ଦେଖି ଦେଲେ ଅସୁବିଧା ହେଇ ଯିବ ବେଡ୍ ରୁମ୍ କୁ ଚାଲ ।  ମୁଁ ତାକୁ ଟେକି କି ବେଡ୍ ରୁମ୍ ରେ ମୋତେ କୁଣ୍ଢେଇ କିସ୍ କଲା । ମୁଁ ତାକୁ ଲଙ୍ଗଳା କରିଦେଇ ଦେହ ସାରା ଚାଟିବାକୁ ଲାଗିଲି । ଲିସା ସେତେବେଳକୁ ଉତେଜିତ୍ତ ହୋଇ ଛଟପଟ ହେଉଥାଏ । ମୁଁ ବାର୍ଥ ଡେ କେକ ଆଣି ତା ଦେହ ସାରା ମାରିଦେଇ ଚାଟି ବାକୁ ଲାଗିଲି । ଦୁଧକୁ ଚିପି ଚୁସିବାକୁ ଲାଗିଲି । ଲିସା ଖାଲି ଆଃ ଓହଃ ଉଃ ହଉଥାଏ । ଲିସା ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ଧରି ହଲାଉ ଥାଏ । ମୋ ବାଣ୍ଡରେ କେକ ମାରି ଚାଟିବାକୁ ଲାଗିଲା । ମୁଁ ଲିସା ବିଆରେ ଆଙ୍ଗୁଳି ମାରୁଥାଏ । ସିଏ ଖାଲି ଉଃ ଆଃ ହେଇ ଚିଲାଉ ଥାଏ । ମୁଁ ତାକୁ ଚିତ୍ କରି ଶୁଆଇ ଦେଇ ତା ବିଆରେ ଧୀରେ ଧୀରେ ବାଣ୍ଡ ପୁରେଇଲି । ଧୀରେ ଧୀରେ ଆଗ ପଛ କଲି । ସିଏ ମୁଡରେ ସଁସଁ ହଉଥାଏ । ଟିକେ ଜୋରରେ କରୁନୁ ଧୀରେ ଧୀରେ କଣ କରୁଚୁ? ମୁଁ ସ୍ପିଡ ବଢେଇ ଲି ଜୋରଦେଇ ଧକ୍କା ମାଇଲି । ସିଏ ଏକ୍ସାଇଟ୍ ହେଇ ମୋତେ ଆହୁରି ଉତ୍ସାହିତ କରୁଥାଏ ।

ଦେଖ, ବାରମ୍ବାର ଗିହା ଖାଇଲେ ବିଆ କଣ ହୁଏ ?

ମୁଁ ଚିତ୍ ହୋଇ ଶୋଇ ଗଲି ଲିସା ମୋ ଉପରକୁ ଆସି ମୋ ବାଣ୍ଡ ଉପରେ ବସି ଜୋରରେ ଧକ୍କା ମାରିଲା । କିଛି ସମୟ ଧକ୍କା ମାରିବା ପରେ ମୁଁ କହିଲି ମୋର ବାହାରିବ । ଲିସା କହିଲା ତାହାଲେ ତ ଅସୁବିଧା ହେଇଯିବ ତୁ ଆଉ ଗେହିଁ ପାରିବୁନି । ଲିସା ଆସି ମୋ ଦେହସାରା କିସ୍ କରିବାକୁ ଲାଗିଲା । ଫ୍ରୀଜରୁ ଏନର୍ଜି ଡ୍ରିଂକ୍ସ ଆଣି ମୋତେ ଦେଲା । ସାଙ୍ଗ ହେଇ ପିଲୁ । ଲିସା କହିଲା ସରୋଜ ତୁ ରାତିସାରା ମୋତେ ଗେହିଁବୁ ତୋର ଷ୍ଟାମିନା ପାଇବନି ତୁ ମେଡିସିନ ଷ୍ଟୋର ରୁ ମେଡିସିନ ନେଇକି ଆସ ମୋ ପାଇଁ ବି ଆଣିବୁ ନହେଲେ ମୋର ବି ଷ୍ଟାମିନା ପାଇବନି । ତୁ ଜଲଦି ଯା ଆଉ ହଁ ଆସିଲାବେଳେ କ୍ଷୀର ନେଇ ଆସିବୁ ସାଙ୍ଗହୋଇ ପି ଗିହାଁଗେହିଁ ହବା । ମୁଁ ମେଡିସିନ ଷ୍ଟୋର ରୁ ଭାଏଗ୍ରା ନେଇ ଆସିଲି । କ୍ଷୀର ପାଇଁ ବହୁତ ଜାଗା ଖୋଜିବା ପରେ ମିଳିଲା । କ୍ଷୀର ଗରମ୍ କରି ପି ସାରି ଭାଏଗ୍ରା ଖାଇଲୁ । ସାଙ୍ଗ ହେଇ ବ୍ଲୁ ଫିଲ୍ମ ଦେଖି ସବୁ ପୋଜିସନ ଦେଖିଲା ପରେ ଲିସା କହିଲା ଆଉ ଡେରି କରନି ଆରମ୍ଭ କର ।

ମୁଁ ତାକୁ ଟେକିନେଇ ବାଥ୍ ରୁମ୍ କୁ ଚାଲିଗଲି । ଭଲକରି ଗାଧୋଇଲୁ । ତା ପରେ ବେଡ୍ କୁ ଆଣି ତାକୁ ଗେହିଁବା ଆରମ୍ଭ କଲି । ଲିସା ଅଟୋମେଟିକ ସବୁ ପଜିଟସନକୁ ଆସି ଯାଉଥାଏ ମୋତେ ବେଶୀ କଷ୍ଟ କରିବାକୁ ପଡୁନଥିଲା । ବ୍ଲୁ ଫିଲ୍ମ ଦେଖି ପୁରା ଏକ୍ସପର୍ଟ ହେଇ ଯାଇଥିଲା । ମୁଁ ଡଗୀ ପଜିସନ ରେ ଗେହୁଁଥାଏ କଲିଙ୍ଗ୍ ବେଲ ବାଜିଲା । ଲିସା କହିଲା ଯିଏ ହଉ ତୁ ଗେହିଁଚାଲ। ତା ମୋବାଇଲ ରିଙ୍ଗ ହେଲା ଦେଖିଲାବେଳକୁ ତା ସାଙ୍ଗ ଫୋନ୍ କରିଥିଲା । ଲିସା ଫୋନ୍ ରିସିଭ କରି କହିଲା । ବେଧ କୋଉଠି ଗାଣ୍ଡି ମରୋଉ ଥିଲୁ ପାଣି ମରିଗଲା ପରେ ଆସିଚୁ । ମୁଁ ଏବେ ଗାଣ୍ଡି ମରୋଉଚି ପାଣି ମାରିଲେ ଡୋର ଖୋଲିବି । ସରୋଜ ଆହୁରି ଜୋରେ କର ବେଧ ମାନେ ଆସିଯିବେ । ମୁଁ ଜୋରେ ଜୋରେ ଗେହିଁ ତା ବିଆରେ ବୀର୍ଯ୍ୟ ଛାଡ଼ି ଦେଲି । ସେତେବେଳକୁ ଆଠଟା ବାଜିଥାଏ । ଲିସା ଟାୱେଲ ଗୁଡେଇ ହେଇ ଡୋର ଖୋଲି ବାକୁ ଚାଲିଗଲା ମୁଁ ବାଥ୍ରୁମ୍ କୁ ଚାଲିଗଲି । ଲିସାର ସାଙ୍ଗ ମାନେ ଆଉ ମୁଁ ବସି କଫି ପିଲୁ । ସେମାନେ ରାତିରେ ଆସି ନଥିବାରୁ ଲିସା ସେମାନଙ୍କ ଉପରେ ରାଗି ଗାଳି କଲା । ସମସ୍ତେ ସରି କହିଲେ । ଲିସାର ସାଙ୍ଗ ରୋଜି କହିଲା ସରୋଜ ତମକୁ ଆମକୁ ଆଜି ପାର୍ଟି ଦବାକୁ ପଡିବ କାହିଁକିନା ତମେ ଲିସା ର ସିଲ୍ ଖୋଲିଲ । ମୁଁ ରାଜି ହେଇଗଲି । ଆମେ ସମସ୍ତେ ସେଦିନ ଫିଲ୍ମ ଗଲୁ । ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ଫେରି ଆସିଲୁ । ରୁମ ରେ ସେଦିନ ପାର୍ଟି ହେଲା । ଶେଷରେ ଲିସାର ସାଙ୍ଗ ମାନେ ଲିସା ଆଉ ମୋତେ ଗୋଟେ ରୁମ୍ ରେ ଭର୍ତି କରି କହିଲେ ଲିସା ଆମକୁ ସବୁବେଳେ କହୁଥିଲୁ ନା ଏବେ ନିଜେ ଫସିଗଲୁ ।

Visited 41 times, 2 visit(s) today

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *