GFକୁ ଗେହିବା ପରେ ଜାଣିଲି ତାର ପୂର୍ବ ଗିହଣା କଥା – ଫେଡା ବିଆ

odia sex story

Hii ସାଙ୍ଗ ମାନେ ମୁଁ ହଉଚି RAAJ । ମୋ ଘର ହଉଚି ନୟାଗଡ଼ର ସୁନାଖଳାରେ , ମୁଁ ଏବେ ଭୁବନେଶ୍ୱର ରେ ରହିକି Job କରୁଛି । ମୋ Instagram id ହଉଚି raaj_bhubaneswar । ଷ୍ଟୋରୀ ଭଲ ଲାଗିଲେ ମୋତେ Instagram ରେ msg ଦେବେ l ମୁଁ Bhubaneswar ରେ always ରହୁଛି so ଯେ କେହିବି ଝିଅ ମାନେ or ଭାଉଜ ମାନେ ମତେ msg କରିପାରିବେ । ଏବେ ଚାଲନ୍ତୁ ଷ୍ଟୋରୀ ଉପରକୁ ଯିବା ।

ମୋ gf ର ନା ହଉଛି ମାମା । ଦୁଧର size ୩୬ । ଆମେ ଦୁଇଜଣ ୨ ବର୍ଷ ହେଲା ଭଲ ପାଉଛୁ । ଆମେ ଆଗରୁ ପ୍ରାୟ ଦେଖା ହଉଥିଲୁ । ହେଲେ ମୁଁ ଭୁବେଶ୍ବରର ରେ job କରିବା ପରଠୁ ଆଉ ଠିକସେ ଦେଖା ହେଇପରିଲୁନି । ଆଗରୁ ଆମେ kiss ଆଉ Hug ହଉଥିଲୁ । ବେଳେ ବେଳେ ମୁଁ ତାର ଦୁଧ ଚିପି ଦିଏ। ସେ ଭାରି ନଖରା ଦେଖାଏ । ହେଲେ ଏବେ ତାର ଦେଖା ନାହିଁ । ଆଜି କୁ ଠିକ୍ ୧୫ ଦିନ ତଳର କଥା । ମୁଁ ଗାଆଁ କୁ ଯାଇଥିଲି । ମୁଁ ପ୍ଲାନ କରିଥିଲି ଯେମିତି ହେଲେ ବି ମାମା କୁ ଗେହିବି। ସେଥିପାଇଁ ମୁଁ ତାକୁ କହିଲି କୁଆଡେ ଗୋଟେ ବୁଲିଯିବା ପାଇଁ। ସେ ଘରେ କଲେଜ ଯାଉଚି କହିଲି ଆସିଲା। ଆମେ ଦୁଇଜଣ ବାଇକ୍ ରେ ବସିକି ବିକିବାକୁ ଗଲୁ। ତାକୁ ମୁଁ ନେଇକି ରଣପୁର ଆଡେ ନେଲି । ମଣିନାଗେଶ୍ୱରି କୁ ଗଲୁ ବୁଲିବା ପାଇଁ। ସେଠୁ ବୁଲିବା ପରେ ଆସିଲା ବେଳକୁ ତାକୁ ଗୋଟେ ଜଙ୍ଗଲ area ଦେଖିକି bike ରଖିଲି। ଆଉ କହିଲି ଚାଲ ଭିତରୁ ବୁଲିକି ଆସିବା । ଆଗ ସେ ମନା କଲା ବାଧ୍ୟ କରିବାରୁ ମୋ ସହ ଜଙ୍ଗଲ ଭିତରକୁ ଗଲ। Tk ବାଟ ଗଲା ପରେ ନିଛାଟିଆ ଜାଗା ଦେଖିକି ଗୋଟେ ଗାମୁଛା ପକେଇଲି । ଆଉ ତାକୁ ସୁଆଇଦେଲି ।

ଆଗ ସେ ବହୁତ ନାହି ନାହି କଲା। ହେଲେ ମୁଁ ଜବରଦସ୍ତି ମାଡ଼ି ବସି କି ତାକୁ ସୁଆଇକି ତା ଉପରେ ମାଡ଼ି ବସିଲି। ଆଉ ଲିପ୍ ରେ କିସ୍ କରିବାକୁ ଲାଗିଲି । ସେ ଧିରେ ଧିରେ ଗରମ୍ ହେଲା ଆଉ ମତେ ସାଥ ଦେଲା । କିଛି ସମୟ ଭିତରେ ତାକୁ total ଲଙ୍ଗଳା କରିଦେଲି । ତା ବିଆ ରୁ ଖାଲି ନାଳ ବୋହୁଥିଲା। ଆଉ ଦୁଧ ଦୁଇଟା ଓହଳି ଥିଲା । ମୁଁ ଦୁଧ ଦୁଇଟା ବହୁତ ଚିପିଲି। ସେ ମନା କରୁଥିଲା ଜମା ସୁନିଲିନି। ତାପରେ ଖାଇଲି ଦୁଧ। ସେ ମୋ ସାଥ ଦେଲା। କିଛି ଟାଇମ ପରେ ତା ବିଆ ରେ ହାତ ମାରିଲି । ପୁରା ନାଳ ପଚ ପଚ । ଆଉ ଲେଟ୍ ନ କରିକି ପ୍ୟାଣ୍ଟ୍ ଖୋଲିଲି ଆଉ ମୋ ବାଣ୍ଡ କୁ କାଢ଼ିଲି । ସେ ଦେଖିକି ଡ଼ରି ଗଲା। ମୋ ବାଣ୍ଡ ୬ ଇଞ୍ଚ ଲମ୍ବା । ସେ କହିଲା ଏତେ ବଡ଼ କାଟିବ ବୋଲି। ମୁଁ କହିଲି କିଛି ହେବନି ।

ତାପରେ ଟା ବିଆ ପାଖକୁ ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ନେଲି। ଆଗ ବିଆ ମୁହଁ ରେ ଘଷିଲି । ସେ ଖାଲି ଛାଟିପିଟି ହେଲା । ଏଥର ବାଣ୍ଡ କୁ ପସେଇଲି। ଗୋଟେ ଥର କେ ବିନା କଷ୍ଟ ରେ ବାଣ୍ଡ total ପଶିଗଲା। ମୁଁ ପୁରା କାବା ହେଇଗଲି। ସେ ମୁହଁ ଲାଜ ରେ ଲୁଚେଇ ଦେଲା। ମୁଁ ମନେ ମନେ sure ହେଇଗଲି ଯେ ସେ ଆଗରୁ ବହୁତ ଗିହଁଣା ଖାଇଚି । ତାପରେ ମୁଁ ତାକୁ ପଚାରିଲି। ଆଗରୁ କାହା ସହ ହେଇଥିଲ । ସେ total ମନା କରିଦେଲା । ମୁଁ ତାକୁ କହିଲି ମତେ ସତ କହିଦିଅ ମୁଁ ତୁମକୁ ସବୁବେଳେ support କରିବି। Then ସେ କହିଲା haan ବୋଲି ।

  • ଷୋହଳ ବର୍ଷର କଲେଜ ଝିଅମାନଙ୍କ ଗୋଜିଆ ବିଆ
  • ଚତୁର୍ଥୀ ରାତିରେ ମୁତି ଯିବାକୁ ଦେଲେନି ମୋ ସ୍ବାମୀ

ମୁଁ ପଚାରିଲି କିଏ କିଏ । ସେ କହିଲା ଜଣେ ତା ମାମୁଁ ପୁଅ। ଆଉ ଜଣେ ତାର ex । ମୁଁ ପଚାରିଲି କେତେ ଥର ଆଉ କୋଉଠି। Then ସେ କହିଲା ମାମୁଁ ପୁଅ ୩ ଥର କରିଚି । ମାମୁଁ ଘରେ। ଆଉ ex ୫ thara karichi ବୁଲିବା ବାହାନା ରେ ନେଇକି। ତାପରେ ମୁଁ ପଚାରିଲି ତମକୁ kemti ଲାଗିଲା। ସେ କହିଲା first ଥର କଷ୍ଟ ହେଲା ତାପରେ enjoy କଲା।

ତାପରେ ମୁଁ ତାକୁ ସବୁ details ରେ kemti ପଚାରିଲି ଆଉ ସେ କଣ କଣ କହିଲା ଏବଂ ମୁଁ ଜଙ୍ଗଲ ରେ କଣକଣ କଲି next part ରେ କହିବି। ଯଦି ଆପଣ ମାନେ support karibe। ଆଉ ଯୋଉ ଭାଉଜ ମାନେ or ଝିଅ ମାନେ ମୋ ସହ enjoy or sex କରିବାକୁ ଚାହାନ୍ତି ମତେ INSTAGRAM re Msg ଦିଅନ୍ତୁ । ଏସବୁ ଆମ ଦୁଇ ଙ୍କ ଭିତରେ SECRET ରହିବ । (raaj_bhubaneswar) ।

Visited 29 times, 1 visit(s) today

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *