Aunty Sex 1 – ମାଉସୀ ଯଆର ଭୋକ ମେଣ୍ଟେଇଲି

odia sex story

ସମସ୍ତ ରଣ୍ଡୁଆ ଭାଇ ତଥା ବେଧେଇ ଭଉଣୀ ମାନକୁ ମୋର ଏହି ରଣ୍ଡୁଆ କାହାଣୀ କୁ ସ୍ୱାଗତ । ମୋ ନା ସୁଭମ ମୋ ଘର ଖୋର୍ଦ୍ଧା ଜିଲ୍ଲାର ନିରାକାର ପୁର ମୋର ବୟସ 23 ବର୍ଷ । ଘଟଣା ଟି ଏକ ବର୍ଷ ତଳର , ଏହି କାହାଣୀ ର ନାୟକ ହେଉଛନ୍ତି ମୋ ମାଉସୀର ଜା ଯାହାଙ୍କ ନାମ ସୀମା ,ମୁଁ ତାଙ୍କୁ ସୀମା ମାଉସୀ ଡାକେ ତାଙ୍କର ବୟସ 30 32 ଭିତରେ ହେବ । ଏହି କାହାଣୀ ର ନାୟିକା ହେଉଛନ୍ତି ସେଇ ସୀମା ମାଉସୀ । ସେ ଦେଖିବାକୁ ଗୋରା slim figure ତାଙ୍କର ଗୋଟିଏ ପୁଅ ବବୁଲ । ଏହି କାହାଣୀ ଟି ସେତେବେଳେ ର ଯେତେବେଳେ ମୁଁ ମୋର pg compleate କରି ମାଉସୀ ଘରକୁ ବୁଲିବା ପାଇଁ ଯାଇଥିଲି ।

ମୁଁ ତାଙ୍କ ଘରେ ପହଂଚିଲା ବେଳେକୁ ମାଉସୀ ମଉସା ଘରେ ଥାନ୍ତି ଆଉ ମାଉସୀ ଜା ସୀମା ମାଉସୀ ଆଉ ସାନ ମଉସା ଯିଏ କି ସୀମା ମାଉସୀଙ୍କ ସ୍ୱାମୀ ଆଉ ତାଙ୍କ ପୁଅ ବବୁଲ ଥାଏ । ମୋ ମାଉସୀ ପୁଅ ଲୁଲୁ ଭାଇ ଆମ ମାମୁ ଘରକୁ ଯାଇଥାଏ । ମୋର ସେଠି ରହିବାର ଥିଲା କିଛିଦିନି କାହିଁକି ନା ମୁଁ ବହୁତ ଦିନ ପରେ ଯାଇଥିଲି । ମୁଁ ତ ସନ୍ଧ୍ୟା ରେ ପହଂଚିଥିଲି ମୋ bike ନେଇ । ତେଣୁ ମାଉସୀ ଚା ଦେଲା ପି ଦେଇ mobile ଦେଖିଲି ଆଉ କେତେବେଳେ 10 ଟା ବାଜିଗଲା ମାଉସୀ ଖାଇବାକୁ ଡାକିଲା ମୁଁ ମୁଁହ ହାତ ଧୋଇ ବସିଲି ସୀମା ମାଉସୀ ଆଣି ଖାଇ ବାକୁ ଦେଲେ , ସେ ଖାଇବାକୁ ଦେଲା ବେଳେ ମୋତେ ତାଙ୍କର ଦୁଧ ଦେଖାଗଲା ମୁଁ ଅନ୍ୟମନସ୍କ ହୋଇଗଲି ।

ସୀମା ମାଉସୀ ଜାଣି ପାରିଲେ କି କଣ କେଜାଣି ସେ ଖାଇବା ଥୋଇଦେଇ ପଳେଇଗଲେ , ଆଉ ଖାଅ ବିଲି କହି ନାହାନ୍ତି । ମୁଁ ସେଉଠୁ ଖାଇସାରି ପରେ ମାଉସୀ ମୋତେ ଲୁଲୁ ଭାଇ room ରେ ଶୋଇବାକୁ କହିଲେ ମୁଁ ଯାଇ ଶୋଇପଡ଼ିଲି । ମୁଁ ରାତିରେ mobile ଦେଖି ଶୋଇଲି late ରେ ଉଠିଲା ବେଳକୁ ଆଠଟା ବାଜିଲାଣି । ମୁଁ ଉଠିକି ଲାଟିନ ଗଲି , ଲାଟିନ ରୁ ଫେରି ଦେଖେତ ସୀମା ମାଉସୀ ନଳକୁଅ ପାଖରେ ଗାଧଉ ଛନ୍ତି ତାଙ୍କର ସାୟା ଦୁଧ ପାଖରେ ବାନ୍ଧିଛନ୍ତି ଯାହା କି ପୁରା ଓଦା ଆଉ ସେ ମୁଣ୍ଡରେ sampoo କରୁଛନ୍ତି । ମୋର ପାଦ ଟି ସେଇଠି ଅଟକି ଗଲା ମୁଁ ତାଙ୍କୁ ଗୋଟିଏ ଲୟରେ ଚାହିଁ ରହିଲି କିଛି ସମୟ ସେ ଯେତେବେଳେ ମୁଣ୍ଡ ଉପରକୁ କଲେ ମୋ ଦେଖୁଥିବାର ଦେଖିଦେଲେ , ମୁଁ ସେଠାରୁ ତର ତର ହୋଇ ପଳେଇ ଆସିଲି । ତା ପରେ ଚା ପିଇ ଫ୍ରେଶ ହୋଇ ସକାଳ ଜଳଖିଆ ଖାଇ ପାଖ ବଜାରକୁ ବାହାରିଲି ଟିକେ ବୁଲି ଆସିବାକୁ , ମୁଁ ବାହାରିଲା ବେଳେ ବବୁଲ ମୋ ସାଙ୍ଗରେ ବଜ଼ାର ଯିବାକୁ ଜିଦି କଲା ସୀମା ମାଉସୀ କହିଲେ ତାକୁ ନେଇ ବଜ଼ାର ଗଲି ଫେରିବା ବେଳକୁ ଗୋଟାଏ ବାଜିଲାଣି ।

ମୁଁ ହାତ ମୁଁହ ଧୋଇ ଖାଇ ବସିଲି ସୀମା ମାଉସୀ ଆଣି ଖାଇବା ଦେଲେ ପୁଣି ରାତି ଭଳି ତାଙ୍କ ଦୁଧ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଲା ବୋଧେ ବ୍ରା ପିନ୍ଧିନଥିଲେ ପୁରା ଓହୋଲିକି ଦେଖା ଯାଉଥିଲା ମୁ ପୁରା ଏକା ଲୟ ରେ ଦେଖୁଥାଏ ସେଇ ସମୟରେ line କଟି ଗଲା ସୀମା ମାଉସୀ ଜାଣିଦେଲେ ମୁଁ ତାଙ୍କ ଦୁଧ ଦେଖୁଛି ବୋଲି ସେ ହସିକି ରୋଷେଇ ଘରକୁ ଗଲେ । କିଛି ସମୟ ଭିତରେ ବିଞ୍ଚନା ଆଣି ମୋ ପାଖରେ ବସି ମୋତେ ଆଉ ବବୁଲ କୁ ବିଞ୍ଚି ଦେଲେ । ଆଉ ମୋତେ ପଚାରିଲେ ତମ ବୟସ କେତେ ହେଲାଣି ଶୁଭମ ମୁଁ କିଛି କହିବା ଆଗରୁ ମୋ ମାଉସୀ ଶୁଣି କି କହିଲା ତାକୁ ସେଇ 22 କି 23 ଭିତରେ ହେବ । ସେଉଠୁ କହିଲେ ତେବେ ଶୁଭମ ଙ୍କ ବାହାଘର ଆହୁରି late ଅଛି । ମୋତେ ଟିକିଏ ଅଜବ ଲାଗିଲା । ସେଉଠୁ ମୁଁ ଖାଇସାରି ଆସି ଲୁଲୁ ଭାଇ room ରେ ସୋଇ ତାଙ୍କର ସକାଳ ଗାଧେଇବା କଥା ଓ ଖାଇବାକୁ ଦେବା ବେଳ କଥା ଭାବିବାକୁ ଲାଗିଲି ମୋର ବାଣ୍ଡଟା କାହିଁକି ଟାଣ ହୋଇଗଲା ମୁଁ room କବାଟ ବନ୍ଦ କରି ତାଙ୍କ କଥା ଭାବି ହଲେଇ ଦେଲି ।

ସେଉଠୁ ମୋତେ କେତେବେଳେ ନିଦ ହୋଇଗଲା ଜାଣିନି ଉଠିଲା ବେଳକୁ 5 ଟା ବାଜିଥିଲା । ମାଉସୀ ଗାଈ ଦୁହିଁ ବାକୁ ଗୁହାଳ ଘରକୁ ଯାଇଥିଲା ମଉସା ସାନ ମଉସା ବଜ଼ାର ପଳେଇ ଯାଇଥିଲେ ଆଉ ବବୁଲ titution ଯାଇଥିଲା । ସୀମା ମାଉସୀ ଆଣି ଚା ଦେଲେ ମୁଁ ପିଉଥାଏ ମୋତେ ପଚାରିଲେ ସକାଳେ ମୁଁ ଗାଧୋଉ ଥିବା ବେଳେ କଣ ଦେଖୁଥିଲ , ମୁଁ ତାଙ୍କୁ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇ ଚାହିଁଲି ଆଉ କହିଲି କିଛି ନାହିଁ ତ , ସେ କହିଲେ ସତ କୁହ ନହେଲେ ଏତିକି କହିଛନ୍ତି ମୋ ମାଉସୀ ଗୁହାଳ ରୁ ଆସିଗଲା । ସେ ଆଉ କିଛି କହିଲେନି ରହିଗଲେ ମାଉସୀ କ୍ଷୀର ଦେଲା ସେ ନେଇ ରୋଷେଇ ଘରକୁ ପଳେଇ ଗଲେ ।ମୁଁ ଭାବିଲି ଯାହା ହେଉ ମଣିଷ ରକ୍ଷା ପାଇଗଲା ।କିଛି ସମୟ ପରେ ମୋ ମାଉସୀ ଚା ପିଇ ଗୁହାଳ କୁ ଧୂଆଁ ଦେବାକୁ ଗଲା । ସେ ମୋତେ ଆସି ପଚାରିଲେ ତମର କେହି gf ଅଛନ୍ତି ମୁଁ ମନା କଲି ସେ ହସିଲେ ଆଉ କହିଲେ ତେବେ କିଛି experience ନାହିଁ ।

ମୁଁ ସେଉଠୁ ଭାବିଲି ସୀମା ମାଉସୀ ବହୁତ ଗଳେଇ ଅଛନ୍ତି ତାହାଲେ । ସେ ତା ପରେ ମୋତେ କହିଲେ ଟିକେ ବାଡ଼ି ପଟକୁ ଆସ ମୁଁ ଜାଳ ଆଣିବି ମୋତେ ଡର ଲାଗିବ ମୁଁ ତାଙ୍କ ସହିତ ଗଲି ସେ କହିଲେ ଏଇଠି ଠିଆ ହୋଇଥା ମୁଁ ଟିକିଏ ଏକ ଆସେ ସେ କିଛି ଦୂରକୁ ଯାଇ ମୋ ଆଡ଼କୁ ପଛ କରି ଏକ ବସିଲେ ତାଙ୍କ ଖୋଲା ଗାଣ୍ଡି ମୋତେ ଅଳ୍ପ ଅଳ୍ପ ଦେଖା ଗଲା ଏହାରି ଭିତରେ ମୋ ବାଣ୍ଡ ଟାଣ ହୋଇଗଲା । ସେ ଉଠିକି ଆସିଲେ ମୁଁ ସେମିତି ତାଙ୍କୁ ଚାହିଁ ରହିଥାଏ ସେ ଆସିକି ମୋ pant ଲକ୍ଷ କଲେ ଆଉ ଜାଣିଲେ ଯେ ମୋ ବାଣ୍ଡ ପୁରା ଜଣା ପଡୁଛି ଆଉ ହଠାତ ମୋ pant ଉପରେ ହାତ ପକେଇ କହିଲେ କାହାର ସେବା ଇଏ କଲାଣି ନା ନାହିଁ । ମୁଁ କିଛି ନକହି ଠିଆ ହୋଇଥାଏ ।

ସେ ମୋ ବାଣ୍ଡ କୁ ଚିପିଦେଲେ ମୁଁ ତାଙ୍କୁ ମାଡି ବସି ତାଙ୍କ ଓଠରେ ମୋ ଓଠ ମିଶେଇ ଦେଲି ସେ ବି ସହଯୋଗ କଲେ , ସେ ମୋ ପାଟିରେ ଜିଭ ପୁରେଇଲେ ମୁଁ ତାଙ୍କ ପାଟିରେ ଜିଭ ପୁରେଇ kiss କଲୁ ଏହାରି ଭିତରେ ମୁଁ ତାଙ୍କ ବ୍ଲାଉଜ ଭିତରେ ହାତ ପୁରେଇ ତାଙ୍କ ଦୁଧ ଚିପିଲି ସେ ମୋ ବାଣ୍ଡ ଚିପୁ ଥାଆନ୍ତି । ଏହାରି ମୋ ମାଉସୀ ଗୁହାଳ ରୁ ଆସି ସୀମା ସୀମା ଡାକିଲା ସେ ମୋ ଠାରୁ ଛଡେଇ ହୋଇ କହିଲେ ହଁ ନାନୀ ଯାଉଛି ଜାଳ ନେଇକି । ମୋତେ କହିଲେ ବେସ୍ତ ହେବନି ସମୟ ହେଲେ ସବୁ କରିବ । । ଆଜି ପାଇଁ ଏତିକି ପରେ କହିବି ତାଙ୍କୁ କେମିତି କୋଉଠି ଗେହିଁଲି । ଗପର ଆରମ୍ଭ କେମିତି ଲାଗିଲା comment ଦେଇ ଜଣେଇବେ ଯେତେ ଅଧିକ comment ଆସିବ ସେତେ ଶୀଘ୍ର next part ଲେଖିବାକୁ ପ୍ରେରଣା ମିଳିବ ।

Visited 61 times, 1 visit(s) today

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *