ସ୍ଵାମୀ ନଥିବା ବେଳେ ଚିଙ୍କି ମୋତେ ଗେହିବା ପାଇଁ ବାଧ୍ୟ କଲା

odia sex story

ହାଏ ଫ୍ରେଣ୍ଡସ୍ ମୁଁ ଲକି , ଆଜି ଗୋଟେ ନୂଆ କାହାଣୀ କହିବାକୁ ଯାଉଚି। ମୋର ଗ୍ରାଜୁଏସନ ସରିବା ପରେ ମୋର ଟେନସନ୍ ବଢ଼ି ଗଲା କଣ କରିବି ।ସରକାରୀ ଚାକିରୀ ମିଳିବା କଷ୍ଟ ବୋଲି ଜାଣି ମୁଁ ପ୍ରାଇଭେଟ ଜବ ଖୋଜିବାରେ ଲାଗିଲି । ବହୁତ ଜାଗା ଖୋଜିବା ପରେ ନିରାଶ ହେଲି । ତାପରେ ମୋର ଜଣେ ସାଙ୍ଗ ପାଇଁ ତାର ରିଲେଟିଭ ଗୋଟେ ଜବ ଚେନ୍ନାଇ ରେ ଖୋଜିଦେଲେ । ଇଣ୍ଟରଭ୍ୟୁ ରେ ସିଲେକ୍ଟ ହେଇଗଲେ ଜବ ମିଳିଯିବ। ସେ ମୋତେ ମଧ୍ୟ କହିଲା । ଏ କଥା ଶୁଣି ମୁଁ ଖୁସି ହେଇଗଲି । ଆମେ ଦୁଇ ଜଣ ଇଣ୍ଟରଭ୍ୟୁ ଦବାକୁ ଗଲୁ । କିନ୍ତୁ ଦୁର୍ଭାଗ୍ୟ ମୁଁ ସିଲେକ୍ଟ ହେଲିନି । ତେଣୁ ସାଙ୍ଗକୁ ଛାଡ଼ି ଦେଇ ମନ ଦୁଃଖରେ ଫେରୁ ଥାଏ । ଏହି ସମୟରେ ମୋର ଜଣେ ସାଙ୍ଗ ଫୋନ କଲା ତା ନାଁ ଚିଙ୍କି । ବହୁତ ଦିନ ପରେ ତା ସହ କଥା ହଉଥାଏ । ତେଣୁ ମନ ସାମାନ୍ୟ ହାଲୁକା ଲାଗୁଥାଏ । ସିଏ ପଚାରିଲା ଏବେ କୋଉଠି? ମୁଁ କହିଲି ଚେନ୍ନାଇରୁ ଫେରୁଛି । ସିଏ କହିଲା ୱାଓ ମୁଁ ଭୁବନେଶ୍ବର ରେ ରହୁଚି ତୁ ଆସ ଦେଖା ହବ। ତା ପରେ ସେ ମୋତେ ରେଲୱେ ଷ୍ଟେସନ ରିସିଭ କରିବାକୁ ଆସିଲା । ମୁଁ ଯେତେବେଳେ ତାକୁ ଦେଖିଲି ପୁରା ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହେଇଗଲି । ସିଏ ଜିନ୍ସ୍ ଆଉ ଟପ ପିନ୍ଧି ପୁରା ହଟ ଆଉ ସେକ୍ସି ଦେଖାଯାଉଥିଲା । ତାପରେ ତାଙ୍କ ଘରକୁ ଗଲି ଘରେ ତା ମା ଥିଲେ ବାପା ଚାକିରୀ କରିଥିଲେ ତେଣୁ ବାହାରେ ଥିଲେ । ମୁଁ ସେଠି ଫ୍ରେସ୍ ହେଇଗଲି ତା ପରେ ଚିଙ୍କି ସହ ଲଞ୍ଚ କରି ବାହାରିଲି । ଚିଙ୍କି ମୋ ଉପରେ ରାଗି ଯାଇ କହିଲା କୁଆଡେ? ମୁଁ କହିଲି ଘରକୁ ଯିବି ତ ସିଏ କହିଲା ମୁଁ ଯେ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ନ କହିଚି ତୁ ଯାଇ ପାରିବୁନି ।

ମୁଁ ଯେତେ ମନା କଲେବି ସିଏ ଶୁଣିଲାନି। ତା ମା କହିଲେ ପୁଅ ଘରେ ଯାଇ କଣ କରିବ ଏଇଟା କଣ ଘର ନୁହଁ? ତମେ ଆଜି ରହି ଯାଅ କାଲି ଚାଲି ଯିବ। ମୋର ଆଉ କିଛି ଉପାୟ ନଥିଲା । ବାଧ୍ୟ ହୋଇ ରହିଲି । ଚାରିଟା ବେଳକୁ ଚିଙ୍କି କହିଲା ଚାଲ ଜୟଦେବ ବାଟିକା ଯିବା । ମୁଁ ଜୟଦେବ ବାଟିକା କେବେ ଯାଇ ନଥିଲି । ଆମେ ସେଠିକି ଗଲୁ । ସେଠି ସବୁ ପୁଅ ଝିଅ କୁଣ୍ଡା କୁଣ୍ଢି ହେଇ କିସ୍ ଦିଆ ନିଆ ହଉଥିଲେ । ମୋତେ ଟିକିଏ ଅଡ଼ୁଆ ଅଡ଼ୁଆ ଲାଗିଲା । ମୁଁ ଚିଙ୍କି କି କହିଲି ମୋତେ ଭଲ ଲାଗୁନି ଚାଲ ଏଠୁ ଯିବା । ସେ କହିଲା କିଛି ସମୟ ଏଠି ରହିଲେ ଆପେ ଆପେ ଭଲ ଲାଗିବ । ଆମେ ଦୁଇ ଜଣ ଗୋଟେ ସିମେଣ୍ଟ ବେଂଚ ରେ ବସିଲୁ । କିଛି ସମୟ ବସିଲା ପରେ ସେ ମୋ ଲିପରେ ଗୋଟେ କିସ୍ କଲା । ମୋତେ ଆଜି ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ କେହି ଝିଅ କିସ୍ କରି ନ ଥିଲେ । ମୋ ଦେହ କଣ ହେଇଗଲା। ଦେହ ହାତ ପୁରା ଝିମ୍ ଝିମ୍ ହୋଇଗଲା । ମୁଁ କିଛି ନକହିବା ଦେଖି ସେ କହିଲା କଣ ହେଲା କିଛି କହୁନୁ । ମୁଁ ଆଉ କିଛି ନକହି ଚୁପ୍ ରହିଲି । ତା ପରେ ସେ ହସି ହସି ମୋ ଗାଲକୁ ଚିପି ଦେଇ କହିଲା “ବୁଦୁ କିଛି ବୁଝି ପାରୁନୁ । ଦେଖ ଏଠି ସମସ୍ତେ କଣ କରୁଛନ୍ତି? ମୁଁ ଚାରି ପଟକୁ ଦେଖିଲା ବେଳକୁ ସମସ୍ତେ ନିଜ ନିଜ ଗର୍ଲଫ୍ରେଣ୍ଡ୍ କୁ କିସ୍ କରିବାରେ ବ୍ୟସ୍ତ ।

ମୁଁ କିଛି ନ କରିବା ଦେଖି ଚିଙ୍କି ମୋ କୋଳରେ ବସି ଦୁଇ ଗୋଡକୁ ପଛ ପଟେ ଛନ୍ଦିଦେଇ ମୋ ଓଠକୁ ଚୁସିବାକୁ ଲାଗିଲା । ମୁଁ ଆଉ ନିଜକୁ କଣ୍ଟ୍ରୋଲ କରି ନପାରି ତାକୁ ଜୋରରେ କୁଣ୍ଢେଇ ଧରି ତା ଓଠକୁ ଚୁସିବାକୁ ଲଗିଲି । କିଛି ସମୟ ତା ଓଠକୁ ଚୁସିଲାଲାପରେ ମୁଁ ତା ଦୁଧକୁ ଚିପିବାକୁ ଲାଗିଲି । ସିଏ ଆହୁରି ମୋତେ ଜୋରରେ କୁଣ୍ଢେଇ ଧରିଲା । ତାପରେ ମୁଁ ତା ଚଡ଼ି ଭିତରେ ପୁରାଇଲି । ସିଏ ହଠାତ୍ ମୋତେ ଠେଲି ଦେଲା ଆଉ କହିଲା ଏଠି ନୁହେଁ । ତାପରେ ମୁଁ ତାକୁ ଜୋରରେ କୁଣ୍ଢାଇ କିସ୍ କରିବାକୁ ଲଗିଲି । ସିଏ କହିଲା ସେତିକି ଥାଉ ଚାଲ ଘରକୁ ଯିବା । ମୁଁ ତା କଥା ନ ଶୁଣି ତାକୁ ସେମିତି ଧରିଥାଏ । ସିଏ କହିଲା ପାଗଳ ତୁ ମୋ ହଜ୍ ବ୍ଯାଣ୍ଡ ଭଳି ହଉଚୁ । ମୁଁ ଜାଣିନଥିଲି ତା ବାହାଘର ସରି ଯାଇଚି ବୋଲି କାରଣ ସିଏ ସିନ୍ଦୂର କି ଚୁଡ଼ି ପିନ୍ଧି ନଥିଲା । ତାପରେ ଆମେ ସେଠାରୁ ଚାଲି ଆସିଲୁ । ଗାଡିରେ ମୁଁ ଚୁପଚାପ୍ ବସିଥାଏ । ସିଏ ମୋତେ ଆଉ କିଛି କହିଲାନି । ମୁଁ ଘରକୁ ଆସି ଛାତ ଉପରକୁ ଚାଲି ଗଲି । ଅଧ ଘଣ୍ଟା ପରେ ସିଏ ଫୋନ କଲା ପଚାରିଲା କୋଉଠି? ମୁଁ କହିଲି ଛାତ ଉପରେ । ସେ ମୋ ପାଖକୁ ଆସିଲା, ମୋ ପାଖରେ ବସିଲା । ମୋତେ କହିଲା ଏଠି ଏକୁଟିଆ କାହିଁକି ବସୁଚୁ? ମୁଁ କହିଲି ମୋତେ ଭଲ ଲାଗୁନି ।

ଚିଙ୍କି – କାହିଁକି?
ମୁଁ – ଜାଣିନି ।
ଚିଙ୍କି – ମୁଁ ଜାଣିଛି ।
ମୁଁ – ତୁ ବାହାହୋଇ ମୋ ସହ ଏମିତି କାହିଁକି କଲୁ?
ଚିଙ୍କି – ମୋ ପାଖେ ଆଉ କିଛି ଉପାୟ ନଥିଲା। ମୁଁ ଆଉ ମୋ ସ୍ୱାମୀଙ୍କ ପାଖରେ ରହୁନି। ସେ ମୋତେ ଛାଡି ଚାଲି ଯାଇଛନ୍ତି ।
ମୁଁ – ହେଲେ କାହିଁକି ?
ଚିଙ୍କି – ବାହାଘର ର ଦୁଇ ବର୍ଷ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଆମର କୌଣସି ପିଲାଛୁଆ ହେଲାନି। ତୁ କହ ଏଥିରେ ମୋର କଣ ଭୁଲ୍?

ଚିଙ୍କି କାନ୍ଦିବାକୁ ଲାଗିଲା । ମୁଁ ଯେତେ ବୁଝେଇଲେ ବି ସେ ବୁଝିଲାନି ଆହୁରି ଜୋରରେ କାନ୍ଦିଲା । ଶେଷରେ ସେ ମୋତେ କୁଣ୍ଢେଇ ଧରି କାନ୍ଦିବାକୁ ଲଗିଲା । ମୁଁ ତାକୁ ଧରି କହିଲି ମୋ ରାଣ ଆଉ କାନ୍ଦନି । ସେ ତୁନି ହେଲା । ତାପରେ ମୋତେ କହିଲା ଗୋଟେ କଥା କହିବି । ମୁଁ କହିଲି କଣ କହ? ସେ କହିଲା ବାଟିକାରେ ଯାହା କରୁଥିଲୁ ସେଇଆ କର । ତା ପରେ ମୁଁ ତାକୁ କୁଣ୍ଢେଇ କିସ୍ କରିବାକୁ ଲାଗିଲି । ଧୀରେ ଧୀରେ ତା ଦୁଧ ଚିପି ତା ବିଆରେ ହାତ ମାରିଲି । ସିଏ ମୋ ପ୍ୟାଣ୍ଟ ଭିତରେ ହାତ ପୁରେଇ ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ଆଉଁସିବାକୁ ଲାଗିଲା । ମୋ ବାଣ୍ଡ ସେତେବେଳକୁ ପୁରା ଲୁହା ରଡ୍ ଭଳିଆ ହେଇଗଲାଣି । ତା ବିଆ ମୋ ହାତକୁ ନାଳୁଆ ଲାଗିଲା । ତାପରେ ମୁଁ କହିଲି ଚିଙ୍କି ମୁଁ ଆଉ ସମ୍ଭାଳି ପାରୁନି । ମୋର ବହୁତ ଇଚ୍ଛା ହଉଚି । ସିଏ କହିଲା ତୋର ଯାହା ଇଚ୍ଛା ହଉଚି ସେଇଆ କର । ମୁଁ ତା ପରେ ତାକୁ ପୁରା ଲଙ୍ଗଳା କରିଦେଇ ତା ଦେହ ସାରା ଚୁସିବାରେ ଲାଗିଲି । ସିଏ ଖାଲି ମୋତେ ଜୋରରେ କୁଣ୍ଢାଇ ଧରି ଆଃ – ଉଃ ହଉଥାଏ । ଦୁଧକୁ ବିଆ କୁ ଖାଇଲା ବେଳେ ମୋ ମୁହଁକୁ ମାଡ଼ି ଭଲରେ ଖା ମୋ ଧନ ଭଲରେ ଖା କହି ଖାଲି ସଁ ସଁ ହଉଥିଲା । ପ୍ରଥମଥର ହେଇଥିବାରୁ ମୁଁ ଭଲରେ ଖାଉଥାଏ । ଏହି ସମୟରେ ତା ମା ଆସି ପହଁଚି ଗଲେ । ଆମେ ସେତେବେଳେ କଣ କରିବୁ କିଛି ବୁଝି ପାରିଲୁ ନାହିଁ । ସେ ଚିଙ୍କିକୁ ଗୋଟେ ଥାପଡ଼ ମାରି ତା ରୁମ୍ କୁ ଯିବାକୁ କହିଲେ । ମୁଁ ସେତେବଳକୁ ଭୟରେ ସେମିତି ଠିଆ ହୋଇଥାଏ । ସେ ମୋତେ କହିଲେ ମୋ ଝିଅ ବହୁତ ଦିନରୁ ଦୁଃଖରେ ଥିଲା । ତମେ ଆସିବ ବୋଲି ଖୁସି ହେଇ ଯାଇଥିଲା ଆଉ ତମେ ଆସିବା ପରେ ତମକୁ ମୋ ପୁଅ ଭାବି ରହିବାକୁ କହିଲି କିନ୍ତୁ ତମେ? ଚାଲିଯାଅ ଏଠୁ । ମୁଁ ସେଠୁ ଚାଲି ଆସିଲି । ବସଷ୍ଟାଣ୍ଡକୁ ଗଲା ବେଳକୁ ଶେଷ ବସ ଛାଡ଼ି ଦେଇଥିଲା । ବାଧ୍ୟ ମୁଁ ସକାଳ ବସ କୁ ଅପେକ୍ଷା କରିବାକୁ ପଡ଼ିଲା । ସେହି ଘଟଣା ପାଇଁ ମୋତେ ବହୁତ ଖରାପ ଲାଗିଲା । ମୁଁ ମନ ଦୁଃଖରେ ବସିଥାଏ । କେତେବେଳେ ମୋତେ ନିଦ ଲାଗିଗଲା ମୁଁ ଜାଣି ପାରିଲିନି ।

ଟ୍ରିଂ ଟ୍ରିଂ କାହା ଫୋନ ରିଂ ରେ ମୋ ନିଦ ଭାଙ୍ଗି ଗଲା । ଫୋନ୍ ଦେଖିଲା ବେଳକୁ ଚିଙ୍କି ଫୋନ କରିଥିଲା । ମୁଁ ଆଉ ଫୋନ ରିସିଭ କଲିନି । ସେ ବାରମ୍ବାର ଫୋନ୍ କଲା ପରେ ବି ମୁଁ ରାଗରେ ଆଉ ରିସିଭ କଲିନି । ତା ପରେ ସିଏ ମେସେଜ୍ କଲା ମୋ ରାଣ ଫୋନ୍ ରିସିଭ କର । ତା ପରେ ମୁଁ ଫୋନ ରିସିଭ କଲି । ସେ ମୋତେ ପଚାରିଲା କୋଉଠି? ମୁଁ କହିଲି ଗାଆଁକୁ ଯାଉଚି ବସରେ ବସିଛି । ସିଏ କହିଲା ମିଛ କହନି, ତୁ ଯେତେବେଳେ ଗଲୁ ସେତେବେଳେ କୌଣସି ବସ ତମ ଗାଆଁକୁ ନାହିଁ । ସତ କହ କୋଉଠି ମୁଁ କହିଲି ବସ ଷ୍ଟାଣ୍ଡରେ ସିଏ କହିଲା ଓକେ ମୁଁ ଯାଇ ସେଠି ପହଞ୍ଚୁଛି । ତାପରେ ସିଏ ଆସି ମୋତେ ସରି କହି ତାଙ୍କ ଘରକୁ ଯିବାକୁ କହିଲା । ମୁଁ ମନା କଲେବି ସିଏ କିଛି ଶୁଣିଲାନି । ମୋତେ ଭିଡ଼ି ନେଇ ଗାଡ଼ିରେ ବସାଇଲା । ଘରେ ପହଞ୍ଚିଲା ପରେ ତା ମା ମୋତେ ଦେଖି କିଛି କହିଲେନି । ଚିଙ୍କି ମୋତେ ତା ରୁମ୍ କୁ ନେଇଗଲା । ତାପରେ ମୋତେ କହିଲା ତୁ ଆଜିଠୁ ଏଠି ରହିବୁ । ମୁଁ କହିଲି କିନ୍ତୁ, ସେ କହିଲା କିନ୍ତୁ ଫିନ୍ତୁ କିଛି ନାହିଁ । ମୁଁ ମା ସହ କଥା ହେଇ ଯାଇଚି । ମୁଁ ତାପରେ ଶୋଇ ଗଲି ।

  • କଷି କୁଆଁରୀ ଝିଅର ବିଆ
  • ଭିଣେଇ ଜବରଦସ୍ତି ଗେହିଦେଲେ
  • ବିଆ ଆଉ ସମ୍ଭାଳି ପାରିବନି

ସକାଳେ ମୋତେ ଚିଙ୍କି ଆସି ଉଠାଇଲା । ମୁଁ ଉଠି ଦେଖିଲା ବେଳକୁ ସିଏ ମୋ ପାଇଁ ଚା ନେଇ ଆସିଥିଲା । ହଟ ପ୍ୟାଣ୍ଟ ପିନ୍ଧି ପୁରା ସେକ୍ସି ଦେଖା ଯାଉଥିଲା । ମୁଁ ତାକୁ ଭିଡ଼ି ଆଣି କୁଣ୍ଢେଇ ତାକୁ କିସ୍ କରିବାକୁ ଲାଗିଲି । ସିଏ ନାହିଁ ନାହିଁ କରୁଥାଏ ମୁଁ କିଛି ନ ଶୁଣି ତାକୁ ତଳେ ଶୁଆଇ ଦେଇ ମାଡ଼ି ବସି ତାକୁ କିସ୍ କରିବାକୁ ଲାଗିଲି । ତା ପରେ ସିଏ ମୋତେ ସାଥ ଦେଲା । ମୁଁ ତାକୁ ଲଙ୍ଗଳା କରି ତା ବିଆ ଦୁଧ ଆଉ ଓଠକୁ ଚୁସିବାରେ ଲାଗିଲି । ତା ପରେ ସିଏ କହିଲା ପାଗଳ ସେତିକି ଥାଉ କହି ମୋତେ ଠେଲି ଦେଲା । ମୋତେ କହିଲା ଜଲଦି ଗାଧେଇ ରେଡି ହେଇଯା ଆମେ ଆଜି ମାର୍କେଟିଂ କରିବାକୁ ଯିବା ।

ମାର୍କେଟିଂ ସାରି ଆସିବା ପରେ ଡିନର ସାରି ମୁଁ ଶୋଇବାକୁ ଯାଉଥିଲି ତ ଚିଙ୍କି ଆସି କହିଲା ତୁ ଛାତ ଉପରେ ଥା ମୁଁ ଡାକିଲେ ଆସିବୁ । ମୁଁ ଛାତ ଉପରକୁ ଚାଲିଗଲି । ପ୍ରାୟ ଅଧ ଘଣ୍ଟା ପରେ ଚିଙ୍କି ମୋତେ ଫୋନ୍ କଲା ରୁମ୍ କୁ ଆସେ। ମୁଁ ଆସି ଦେଖିଲି ରୁମ୍ ପୁରା ସଜା ହେଇଚି । ମୁଁ ପଚାରିଲି ଏ ସବୁ କଣ? ଚିଙ୍କି କହିଲା ଆଜି ଆମର ପ୍ରଥମ ରାତି ତ, ସେଥିପାଇଁ । ତା ପରେ ସେ ମୋତେ କ୍ଷୀର ଦେଲା ପିଈବା ପାଇଁ । ମୁଁ ଅଧା ପିଇ ତାକୁ ଅଧା ଦେଲି ସେ ଖୁସିରେ ପିଇଲା । ତା ପରେ ଅସଲ ଖେଳ ଆରମ୍ଭ ହେଲା । ମୁଁ ତାକୁ କିସ୍ କରିବାକୁ ଲାଗିଲି । ସେ ବି ଏକ୍ସାଇଟ୍ ହେଇ ମୋତେ ଜାବୁଡି ଧରିଲା । ମୁଁ ତା ଓଠକୁ ଚୁସିବାକୁ ଲାଗିଲି । ଧୀରେ ଧୀରେ ମୁଁ ତାକୁ ପୁରା ଲଙ୍ଗଳା କରିଦେଇ ଦେହସାରା ଚାଟିବାରେ ଲାଗିଲି । ମୋତେ ମିଠା ଲାଗିଲା । ପଚାରିବାରୁ ସିଏ କହିଲା ମୁଁ ଦେହସାରା ମହୁ ମାରିଦେଇଛି । ତାପରେ ବିଆରେ ଆଙ୍ଗୁଠି ପୁରେଇ ସଲ ସଲ କରି ଦୁଧ କୁ ଖାଇବାରେ ଲାଗିଲି । ତା ପରେ ଧୀରେ ଧୀରେ ଧୀରେ ଚାଟି ଚାଟି ବିଆ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଆସିଲି । ସିଏ ଆହୁରି ଉତେଜିତ୍ତ ହେଇ ମୋ ମୁହଁକୁ ମାଡଦେଇ କହିଲା ମୋ ଧନ । ଭଲକି ଖା।ଚିଙ୍କି କହିଲା ମୁଁ ଆଉ ରହି ପାରୁନି ମୋତେ ଏଥର କରେ । ମୁଁ କହିଲି କେମିତି କରିବି? ସିଏ ହସିଦେଇ କହିଲା ପାଖରେ ଖାଇବା ଥାଇକି କେମିତି ଖାଇବା ପଚାରୁଚୁ । ମୁଁ କହିଲି ମୁଁ ଆଗରୁ କେବେ ଏମିତି କରିନାହିଁ । ସିଏ କହିଲା ହଉ ଠିକ୍ ଅଛି । ସିଏ ଚିତ୍ହେଇ ଶୋଇ ଦି ଗୋଡ଼ ମେଲେଇ ଦେଲା । ପ୍ରଥମ ବିଆ ମୁଁ ଦେଖୁଥାଏ । ଚିଙ୍କି କହିଲା ଏମିତି ଅନେଇଚୁ କଣ ଜଲଦି କର ମୁଁ ତା ଉପରେ ଚଢିଯାଇ ବିଆକୁ ଜୋରଦେଇ ଧକା ମାରିବାକୁ ଲାଗିଲି । ମୋ ବାଣ୍ଡ ତା ବିଆରେ ଜମାରୁ ପଶିଲାନି । ମୁଁ କହିଲି ଚିଙ୍କି ତୋ ବିଆରେ ମୋ ବାଣ୍ଡ ପଶୁନି କଣ? ସେ କହିଲା ମୁଁ ଯେମିତି କହୁଚି ସେମିତି କର।

ଚିଙ୍କି ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ବିଆ ମୁହଁରେ ଲଗେଇ କହିଲା ଧୀରେ ଧୀରେ ଆଗ ପଛ କର । କିଛି ସମୟ ଆଗ ପଛ କରିବା ପରେ ସିଏ ହସିଦେଇ କହିଲା ଧନ ଜୋରରେ କର । ମୁଁ ଧିରେ ଧିରେ ଜୋରରେ ଧକ୍କା ମାରୁଥାଏ । ଚିଙ୍କି ଖାଲି ଜୋରରେ ଚିତ୍କାର କରି କହୁଥାଏ ଧନ ଆହୁରି ଜୋରକର । ମୁଁ ବହୁତ ଦିନ ହେଲା ଗିହାଁ ଖାଇନି । ମୁଁ ଉତ୍ତେଜିତ ହେଇ ଜୋରଦେଇ ଗେହୁଁ ଥାଏ । ସିଏ ବେଶି ଚିତ୍କାର କରିବାରୁ ମୁଁ ତା ଓଠକୁ ଚୁସି ଦୁଧ ଚିପିବାକୁ ଲାଗିଲି । ତା ପରେ ମୋର ବାହାରି ଗଲା । ସବୁତକ ବୀର୍ଯ୍ୟ ତା ବିଆରେ ପଶିଗଲା । ମୁଁ ତା ଉପରେ ଶୋଇଗଲି । କିଛି ସମୟ ପରେ ଚିଙ୍କି କହିଲା କଣ ହାଲିଆ ହେଇଗଲୁ? ମୋତେ ଜୁସ ପିବାକୁ ଦେଲା । ଜୁସ ପି ସରିଲା ପରେ ସେ ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ଚୁଚୁମିବାକୁ ଲାଗିଲା । ମୋ ବାଣ୍ଡ ପୁଣି ଉଠିଲା । ମୁଁ କହିଲି କେମିତି ଗେହିଁବି ମୋତେ ଶିଖେଇଦେ ।

ଚିଙ୍କି – ମୋର ଗୋଟେ ଜଙ୍ଘ ଉପରେ ବସିକି ଆଉ ଗୋଟେ ଗୋଡକୁ କାନ୍ଧ ଉପରେ ରଖି ଧକ୍କା ମାର । ସିଏ ଖାଲି ଓ ଓ ଓ ଆଃ ଆଃ ଆଃ ଆହୁରି ଜୋରରେ ଧନ କହୁଥାଏ, ମୁଁ ଜୋରରେ ଧକ୍କା ମାରୁଥାଏ । କିଛି ସମୟ ପରେ ଚିଙ୍କି କହିଲା ସେତିକି ଥାଉ ବାଣ୍ଡକୁ ବାହାର କର । ବାଣ୍ଡ ବାହାର କରିବା ପରେ ତା ବିଆରେ ହାଲିଆ ହେଇ ଶୋଇଗଲୁ । ମୁଁ ଚାରିଦିନ ଯାଏଁ ତାକୁ ପ୍ରବଳ ଗେହିଁଲି । ତାପର ଦିନ ମୁଁ ଘରକୁ ବାହାରିଲି । ଚିଙ୍କି କହିଲା ତୁ ଘରକୁ ଫୋନ୍ କରି କହିଦେ ତୁ ଏଥର ଭୁବନେଶ୍ବର ରେ ରହି ଜବ ପାଇଁ ପ୍ରିପେୟାର କରିବା ପାଇଁ ଏଇଠି ରହିବୁ । ମୋ ପାଇଁ ରାସ୍ତା ଖୋଲିଗଲା । ସବୁଦିନ ରାତିରେ ଆମେ ଗିହାଁ ଗେହିଁ ହେଲୁ । ଦୁଇ ମାସରେ ସେ ମୋତେ ପୁରା ଏକ୍ସପର୍ଟ କରିଦେଲା । ଆମେ ସବୁ ପୋଜୀସନ୍ ଗିହାଁ ଗେହିଁ ହଉ । ଦିନେ ଆମେ ମାର୍କେଟିଂ ଫେରିବା ବେଳକୁ ତା ସ୍ଵାମୀ ଆସିଥିଲେ। ସେ କହିଲେ କି ସେ ଚିଙ୍କି କୁ ନେବାକୁ ଆସିଛନ୍ତି। ସେଦିନ ରାତିରେ ଚିଙ୍କି ମୋ ରୁମ୍ କୁ ଆସି ମୋତେ କହିଲା ମୁଁ ମୋ ସ୍ୱାମୀଙ୍କ ସହ ଯିବାକୁ ଚାହୁଁଚି। ମୁଁ କହିଲି ଠିକ୍ ଅଛି।

ଚିଙ୍କି – ମୁଁ ତତେ କେବେବି ଭୁଲି ପାରିବି ନାହିଁ । ଆମେ ଶେଷ ଥର ପାଇଁ ଭଲକି ଗିହାଁ ଗେହିଁ ହେଲୁ । ଚିଙ୍କି ତା ପରଦିନ ତା ସ୍ୱାମୀଙ୍କ ସହ ବମ୍ବେ Lucky ଚାଲିଗଲା ।

Visited 18 times, 1 visit(s) today

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *