ସୋନୁର ନାଲିଆ ଳେଗିଙ୍ଗ ପେଣ୍ଟ ଘୋଷାଡିକି ଗେହିଲି – ନାଇଁ କରନି ଏମିତି ଭୟ ଲାଗୁଛି

odia sex story

Hi ସାଙ୍ଗ ମାନେ ମୁଁ ବାବୁ ମୋର 3rd ଷ୍ଟୋରୀ ଆଜି କହିବା କୁ ଯାଉଛି ଯାଉଛି ପୁରା ମଜାଦାର ଅଛି. ସବୁ ଭାଇ ଓ ଭଉଣୀ ମାନେ ଆନନ୍ଦ ରେ ଶୁଣିବେ କାହାଣୀ ନାହିଁ ଏଟା ସତରେ ହାଇଛିମୋ ସହ.ଦିନ କ କଥା ସୋନୁ ଆଉ ମୁଁ ଗୋଟେ ପାର୍କ କୁ ଗଲୁ ସେଠି କିଛି Time ବସିଲା ପରେ ସୋନୁ କହିଲା ଗୋଟେ କିସ୍ସ ଦଉନ ମୁଁ କିସ୍ସ କଲି ସେ ବି କିସ୍ସ କଲା.

ଏମିତି କିଛି time କିସ୍ସ କଲା ପରେମୁଁ ସୋନୁ ଦୁଧ କୁ ଟିକେ ଆସ୍ତେ କରି ଚିପିଲି ତାକୁ ଭାରି ମଜା ଲାଗିଲା ଚିପୁ ଚିପୁ ଟିକେ ତା ଭୁଣ୍ଡି କୁ ରଗଡି ଦେଲି ସେ ଜୋର ରେ ପାଟି କରି ଉଠିଲା କହିଲା ଛିଣ୍ଡି ଯିବ କାଟୁଚି. ମୁଁ ପୁଣି ଆସ୍ତେ ଆସ୍ତେ ଦୁଧ କୁ ଚିପିଲି ସେ ବହୁତ ମଜା ନେଉଥିଲା କିଛି time ପରେ ସେ ଆଉ ନ ସମ୍ଭାଳି ପାରି ମୋ ବାଣ୍ଡ କୁ ପେଣ୍ଟ ଉପରୁ ଅଂଶୁଲି ମତେ ଭି ଭାରି ମଜା ଲାଗିଲା.

ମୁଁ ଭି ଆଉ ସମ୍ଭାଳି ନ ପାରିମୋ ପେଣ୍ଟ ଚେନ ଖୋଲି ବାଣ୍ଡ କୁ ବାହାର କରି ତାକୁ କହିଲି ପାଟି ରେ ପୁରା ସେ କିଛି ନ ଭାବି ପ୍ରଥମେ ବାଣ୍ଡ ଉପର ଟା ଆସ୍ତେ ଆସ୍ତେ ପାଟି ରେ ଉପର ତଳ କଲା ଓହଃ ଓହ କି ମଜା ସତେକିପୁରା ଅଲଗା ଦୁନିଆ ରେ ମୁଁ ତା କିଛି time ପରେ ସେ ପୁରା ମୋ ବାଣ୍ଡ କୁ ପାଟି ଭିତରେ ନେଲା ଖାଲି କଚ କାଚ କଚ କଚ ସଉଣ୍ଡ ହଉ ଥିଲା ମତେ ତ ଭାରି ମଜା ଏମିତି କରୁ କରୁ ମୋର ସବୁ ପାଣି ତା ପାଟି ରେ ବାହାରି ଗଲା ସେ କିଛି ଢ଼ୋକି ଦେଲା ବିଛି କାଁ କଲ ତମେ ମୋର ପାଟି ପୁରା ତମ ପାଣି ରେ ଫୁଲ୍ଲ.

ସେ ସବୁ ପାଣି ସେଠି ପାଟି ରୁ ତଳେ କାଢି ଦେଲା ଆଉ ତା ଓଢଣୀ ରେ ପାଟି କୁ ସଫା କରିଦେଲା.ପୁଣି ମୁଁ କିଛି time ପରେ ମୁଁ ତାର ରେଡ ଲେଗୀନଞ୍ଜ ଭିତରେ ହାତ ପୁରାଇଲି ଓହ କି ବାଳ ତା ବିଆ ରେ ଖାଲି ବାଳ ହି ବାଳ ବିଆ ଟା ଖାଲି ବାଳ ରେ ଭର୍ତି ମୁଁ ଟିକେ ତା ବାଳ କୁ ଆଡେଇ ତା ବିଆ କୁ ହାତ ମାରିଲି ଦେଖିଲି ବିଆ ପୁରା ଓଦା ଖାଲି ପଚ ପଚ ବିଆ ପାଣି ରେ ତାର ବିଆ ପୁରା ସଫ୍ଟ ଲାଗୁଥିଲା.

ମୁଁ ଆଙ୍ଗୁଠି ମାରିବାରୁ ସେ ପୁରା ଜୋଶ ରେ ଆସିଗଲା ଓହ ଅହଃ ଓହଃ ଜୋର ଜୋର କର ଆଉ ଜୋର ରେ କର ଆଃ ବୋଉ ଲୋ ଅହଃ ଅହଃ ଆଃ ଆଃ ଆଜି ସବୁ ପାଣି ବହାର କରି ଦିୟ. ଏମିତି କିଛି time ଆଙ୍ଗୁଠି ମାରିବା ପରେ ତାର ସବୁ ପାଣି ବାହାରି ଗଲା. ସେ ମୋ ଉପରେ ମୁଣ୍ଡ ନୁହଇ ସୋଇ ପଡିଲା. କିଛି time ପରେ ଆମେ ଘରକୁ ଚାଲି ଗଲୁ.

ଦେଖ, ପୂଜା ନାନୀକୁ ମୋ ରାଣ୍ଡି କରି ରଖିଲି

ପୁଣି କିଛି ଦିନ ଛାଡି ମୁଁ ତାକୁ କହିଲି ଚାଲ ସାକୁଲୁ ସକଳୁ ପାର୍କ ଯିବା ସକାଳ 6ଟା ରେ ଆମେ ବାହାରିବା ସେ ମନା କଲା କହିଲା 6ଟା ରେ ମୋ ଦିଦି ଘରେ ଥିବ 6.30ପରେ ମୁଁ ok କହିଲିଆମେ ବାହାରିଲୁ ଗୋଟେ ଟିଫିନ ଦୋକାନ ରେ ତା cycle ରଖି. ଆମେ ବାହାରି ଗଲୁ ସେ ସେଦିନ ଯୋଉ ରେଡ ଲେଗିଞ୍ଜ ପେଣ୍ଟ ପିନ୍ଧି ଥିଲା ଆଜି ଭି ପିନ୍ଧିଚି ଆଉ ଗୋଟେ ସର୍ଟ କୁର୍ତା ବ୍ଲୁଏ କଲର ର.

ମୁଁ ଗୋଟେ black track ପେଣ୍ଟ ଆଉ ଗୋଟେ ଗ୍ରୀନ T start ପିନ୍ଧି ଆସିଥିଲି.ଆମେ ପାର୍କ ରେ ଗଲୁ ଦେଖିଲୁ କେହି ଭି ଗୋଟେ ଦେଖା ଯାଉ ନାହାନ୍ତି ଖାଲି ସେ ପାର୍କ ରେ ଯୋଉ ଲୋକ କାମ କରନ୍ତି ସେମାନେ ଅଛନ୍ତି. ପାର୍କ ବହୁତ ବଡ ଆମେ ଗୋଟେ ଗଛ ପାଖକୁ ଗଲୁ ସେଠି ଗୋଟେ ଚେମେଣ୍ଟ ର ପଥର ଥିଲା ମୁଁ ସୋନୁ କୁ କହିଲି ଏଠି ଠିକ ହବ ସେ ହଁ କହିଲା.

ଆମେ ସେଠି ବସିଲୁ ମୁଁ କିସ୍ସ କଲି ସୋନୁ କୁ ସେ ଭି କିସ୍ସ ର ମଜା ନୁଥିଲା ଆଉ କରୁ ଭି ଥିଲା କିଛି time kiss କରା କରି ପରେ ମୁଁ ସୋନୁ ର ସେ ରେଡ ଲଗେଞ୍ଜ ର ବିଆ ପାଖରେ ଆଙ୍ଗୁଠି ରେ ଟିକେ ଚିରି ଦେଲି କେବଳ ଯେମିତି ବିଆ ହି ଦେଖା ଯିବ. ସେ କହିଲା କଣ କଲ ତମେ ମୋ ପେଣ୍ଟ କଣ ପାଇଁ ଚିରିଲ ମୁଁ କହିଲି କିଏ ଜାଣି ପାରି ବେନି ତୁ କୁର୍ତା ପିନ୍ଧିଚୁ ସେ ଦେଖା ଯିବନି ସେ ଭି ବୁଝି ଗଲା.

ମୁଁ ତା ପରେ ତା ବିଆ ରେ ଆଂଗୁଠି ମାରିଲି ସେ ପୁରା ମଜା ନେଲା ଓହ ବାବୁ ଆଃ ଆଃ ଓହ ଆଃ କେତେ ମଜା ଆସୁଛି ଆହାଃ ଆହାଃ i love you ବାବୁ ତମେ କେତେ ଭଲ ରେ ମତେ କରୁଛ ଆଃ ଆହାଃ ଓହ ଆଃ ଅହଃହ ଜୋର ଜୋର ଆଂଗୁଠି ମାର ଆଉ ଜୋର ମର ଓଃ ଆଃ ଆଃ ଆହାଃ ଅହଃହ ବୋଉ ଲୋ ଆଃ କର କର ଆଉ ସମ୍ଭାଳି ହଉନି ମୋ ବିଆ ରେ ପୁରାଓ ତମ ବାଣ୍ଡ. ମୁଁ ସେ ପଥର ରେ ବସି ମୋ ପେଣ୍ଟ ଟିକେ ଖୋଲି ବାଣ୍ଡ କୁ ବହାର କଲି ଆଉ ସୋନୁ କୁ କହିଲି ତୁ ମୋ ଉପରେ ବସି ଯାଅ, ସେ ବସି ଗଲା.

ଦେଖ, ସାଙ୍ଗ ବାହାଘରରେ ମୋର ଚଉଠି ହେଲା

ତା ପରେ ମୁଁ ତର ସେ ରେଡ ଲେଗିଞ୍ଜ ପେଣ୍ଟ ଜୁ ଆଉ ଟିକେଚିରି ଦେଲି ତା ବିଆ ପୁରା ଦେଖା ଗଲା କିଛି time ତା ବିଆ ରେ ଖାଲି ମୋ ବାଣ୍ଡ କୁ ଘଷିଲି ତା ବିଆ ପୁରା ଓଦା ଥିବା ରୁ ମୋ ବାଣ୍ଡ ଖାଲି ପଛ ପଛ ସଉଣ୍ଡ ହଉଥିଲା ମତେ ଭି ଭାରି ମଜା ଆସୁଥିଲା. ଏମିତି ଘଷି ଘଷି ମୁଁ ସୋନୁ ବିଆ ରେ ଜୋର ରେ ବାଣ୍ଡ କୁ ପେଲି ଦେଲି. ସେ ମାରି ଗଲି ଲୋ ବୋଉ ଲୋ ବୋଉ ଲ ହେଲା. ମୁଁ ତାକୁ ଆଉ ଜୋର ରେ ମୋ ବାଣ୍ଡ ଉପର କୁ ଆଣିଦେଲି ସେ ଖାଲି ମରିଗଲି ମରିଗଲି ହେଲା.

ମୁ ତାକୁ ମୋ ବାଣ୍ଡ ଉପର ତଳକଲି ଆଃ ଆଃ ଓହ ଆଃ ଆଜି ମାରି ଯିବି ବାବୁ ମତେ ମାରି ଦିୟ ଓହ ଆଃ କାଟୁଚି ଆଃ ଅହଃହ ଆଃ ଆସ୍ତେ କର ଆଃ ଓହ ଆହାଃ ହଃ ହଃ ମୁଁ ତାକୁ ଆଉ ଜୋର ଜୋର ଉପର ତଳ କଲି ତା ବିଆ ରୁ ପାଣି ଆସୁଥିଲା ଖାଲି କଚ କଚ ପଛ ପଛ ସଉଣ୍ଡ ହଉଥିଲାଆଉ ସୋନୁ ଭି କାନ୍ଦି ପାକେଲାଣି ମୁଁ କିନ୍ତୁ ଶୁଣୁନି ଆଉ ଜୋର ଜୋର ଉପର ତଳ କଲି.

ପୁଣି ନ ସମ୍ଭାଳି ତାକୁ ଟେକି ଜୋର ଜୋର ବାଣ୍ଡ କୁ ମାରିଲି ବିଆ ଭିତରେ ଆଃ ଆଃ ଆଃ ଓହଃ ଆଃ ଆଃ ହାଓ ବୋଉ ବୋଉ ଆଜି ମରିଯିବି ମୁଁ ମୋ ବିଆ ଫାଟି ଯିବ ଆଃ ଆଃ ଅହଃହ ଆଃ ତା ବିଆ ପୁରା ଫୁଲି ଗଲଣି ମୁଁ କିଛି time ଆଉ ଜୋର ଜୋର ଧକା ଦେବାରୁ ମୋର ସବୁ ପାଣି ତା ବିଆ ରେ ବାହାରି ଗଲା.ତା ପରେ ଆମେ ଯେବେ ବି ଗିହା ଗେହିଁ ହବାର ଥିବ ସେ ସେଇରେଡ ଲେଗିଞ୍ଜ ପେଣ୍ଟ ପିନ୍ଧି କି ଆସିବ. ଆହୁରି ଅଛି ସୋନୁ କୁ ତା ଘରେ ଗେହିଁବାକୁ ମିଳିଲା କେମିତି ସୁଯୋଗ next ଷ୍ଟୋରୀ ରେ କହିବି. Maja ଆସିଲା ନା……..?

ଏଠାରେ, ଆପଣଙ୍କ ସେକ୍ସ କାହାଣୀ ଲେଖନ୍ତୁ

Visited 37 times, 1 visit(s) today

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *