ସାରଙ୍କ ସହ ପ୍ରଥମ ଗିହଣା, ବହୁତ କାଟିଲା – ସୋନାଲୀ

odia sex story

ଏବେ sir ତାଙ୍କ ବାଣ୍ଡକୁ ମୋ ପାଟିରୁ କାଢ଼ିନେଲେ ଆଉ ମୋ ଦୁଧକୁ ଚିପିବାକୁ ତୋତେଲାଗିଲେ । ମୁଁ ବହୁତ୍ ଡରି ଯାଇଥିଲି କାରଣ ଏସବୁ କଣ ହଉଚି ମୁ କିଛି ଜାଣିନଥିଲି କି ଆଗରୁ ଏସବୁ କେବେ କରିନି । Sir ଯେତେବେଳେ ମୋ ଦୁଧକୁ ଚିପୁଥିଲେ । ସେତେବେଳେ ମୋ ପାଟିରୁ କେମିତି ଗୋଟେ ଅଲଗା sound ବାହାରିବା ଆରମ୍ଭ ହେଲା ohh aahh uhhh umm , umm ahh ohh । ମୁଁ ମୋର ଗୋଡ଼କୁ ଯୋଡି କି ଏମିତି sound କରୁଥିଲି । ଆଉ sir ବି ଜୋର୍ ଜୋରରେ ଚିପୁଥିଲି ଆଉ ଧିରେ ଧିରେ ମୋ ଦୁଧକୁ ତାଙ୍କ ପାଟିରେ ନେଇକି ଖାଇବା ଆରମ୍ଭ କଲେ । ମୋତେ ବହୁତ୍ କଷ୍ଟ ହେଉଥିଲା ହେଲେ sir ମୋ କଥା ଶୁଣୁନଥିଲେ ଆଉ ସେମିତି ମୋ ଦୁଧକୁ ଖାଇଚାଲିଥିଲେ ।

Sir ମଝିରେ ମଝିରେ କହୁଥିଲେ ସୋନାଲି ତୋତେ ଆଜି ମୁଁ ମୋ ପିଲାର ମା କରିବି ଆଉ ତୁ ମୋ ପିଲାକୁ ତୋ କୋଳରେ ଧରିକି ତୋ ଦୁଧ ପିଏଇବୁ । ହେଲେ ଏସବୁ କଣ କହୁଛନ୍ତି ମୁ କିଛି ବୁଝି ପାରୁନଥିଲି ।

Sir – ଆଃ ସୋନାଲି , ତୋ ଦୁଧ ଦୁଇଟା କଣ ହେଇଚି? ଖାଲି ପିଇବା ପାଇଁ ଇଚ୍ଛା ହଉଚି ଆଉ ଚିପିବା ପାଇଁ ଇଚ୍ଛା ହଉଚି ।
ମୁଁ: Sir ଛାଡ଼ନ୍ତୁ କଣ କରୁଛନ୍ତି ଏସବୁ ,ମୁ ଛୋଟ ପିଲା ।
Sir:- ଆଲୋ ବେଧେଇ ତୁ ଏଡେ ଏଡେ ଦୁଧ ଧରିଚୁ କହୁଚୁ ଛୋଟ ପିଲା , ଆଜି ରହ ତୋତେ ଯଦି ଗାଣ୍ଡୀ ନମାରିବି ମୋତେ କହିବୁ ।
ମୁଁ:- ନାଇଁ sir ଛାଡ଼ି ଦିଅନ୍ତୁ please…
Sir:- ଛାଡ଼ିଦେବି କେମିତି ତୋ ଦୁଧ ପିଇ ସାରେ ଆଉ ତୋ ବିଆରେ ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ଲଗେଇଲି ତୋତେ ଗେହୀ ସାରେ ।

ଦେଖ, ନିଜ ପିଉସୀ, ଶାଲିନୀକୁ ଗେହିକି ଶାନ୍ତକଲି

ଏମିତି ସବୁ କହିକି sir ମୋତେ ୬୯ ପୋଜରେ ଟେକିଲେ ଆଉ ମୋ ଗାଣ୍ଡୀକୁ ଉପରକୁ ଟେକି କି ତାଙ୍କ ବାଣ୍ଡରେ ଟିକେ ଛାପ ଲଗେଇକି ମୋ ଗାଣ୍ଡୀରେ ଭର୍ତି କଲେ । ସାଙ୍ଗେ ସାଙ୍ଗେ ମୋତେ ବହୁତ୍ ଜୋରରେ କାଟିଲା ଆଊ ମରିଗଲି ଲୋ କହିକି ଜୋରରେ ଚିଲେଇଲି । ହେଲେ sir କହିଲେ ରହ ଲୋ ରାଣ୍ଡି ଏମିତି କାହିଁକି ହଉଚୁ ଏବେ ତ ଆରମ୍ଭ ହେଲା । ଏବେ sir ପୁଣି ମୋ ଗାଣ୍ଡୀରେ ତାଙ୍କ ବାଣ୍ଡକୁ ପସେଇକି ପେଲି ଚାଲିଲେ ଆଉ ଏବେ ଆରାମ ସେ ମୋ ଗାଣ୍ଡୀରେ ତାଙ୍କ ବାଣ୍ଡ ପଶି ଚାଲିଲା । ମୁଁ sir ଙ୍କ ବାଣ୍ଡକୁ feel କରୁଥିଲି ଆଉ ଜୀବନରେ first time ପାଇଁ କାହାର ବାଣ୍ଡ ମୋ ଗାଣ୍ଡୀରେ ପଶିଲା । ଆଉ ମୁଁ ପୁରା ପାଗେଳି ହେଇଯାଉଥିଲି ଯେତେବେଳେ ତାଙ୍କ ବାଣ୍ଡକୁ ସେ ପସାଉଥିଲେ ।

ସେତେବେଳେ room ସାରା କେବଳ ପଚ୍ ପଚ୍ sound ହଉଥିଲା ଆଉ sir ପୁରା ଦମରେ ମୋ ଗାଣ୍ଡୀରେ ମୋତେ ଗେହୀ ଚାଲିଥିଲେ । Sir ଲଗାତର ୨୦ ମିନିଟ୍ ମୋ ଗାଣ୍ଡିରେ ଗେହିଁଲେ ଆଉ ତାପରେ ମୋତେ ଓଲଟେଇ ଦେଲେ ଆଉ ତାଙ୍କ ବାଣ୍ଡକୁ ମୋ ପାଟିରେ ମାଡ଼ି ଦେଇ ଗେହିଁଲେ । ଛି କି smell ତାଙ୍କ ବାଣ୍ଡରୁ ବାହାରୁଥିଲା ମୋର ବାନ୍ତି ଆସୁଥିଲା କିନ୍ତୁ ମୁ ଉପାୟ ଶୂନ୍ୟ ହେଇ ତାଙ୍କ ବାଣ୍ଡକୁ ଚୁଚୁମି ଚାଲିଥାଏ । କିଛି ସମୟ ପରେ sir ଙ୍କର ବାଣ୍ଡରୁ ଧଳା ଧଳା କିଛି ଘିଅ ଭଳି ବାହାରିଲା ଆଉ ସେସବୁ sir ମୋ ପାଟିରେ ଦେଇଦେଲେ ଆଉ କହିଲେ ପିଇ ଦେ ସେସବୁ , ମୋତେ ବହୁତ୍ ଜୋରରେ ବାନ୍ତି ଲାଗୁଥିଲା । ହେଲେ ମୁ ବାଧ୍ୟ ହେଇ ସେସବୁକୁ ପିଇଦେଲି ।

ଦେଖ, GF କୁ first time ଗେହିଲି – କହିଲେ ଧୀରେ କର

ମୁଁ ଏବେ ଭାବିଲି ଏସବୁ ଏଇଠି ସରିଯିବ ହେଲେ sir ମୋତେ ରୁମରେ lock କରୀକି ବାହାରକୁ ୫ ମିନିଟ୍ ପାଇଁ ଗଲେ ଆଉ ଆସିଲା ବେଳକୁ ତାଙ୍କ ହାତରେ ମଦ ଗ୍ଲାସ 2 ଟା ଥିଲା । ଏବେ sir ଗୋଟେ ଗ୍ଲାସ ପିଇଲେ ଆଉ ମୋତେ ବାଧ୍ୟ କଲେ ଗୋଟେ ପିଇବା ପାଇଁ । ହେଲେ ମୁଁ ଏବେ ସେସବୁକୁ ମନା କଲି sir ଯେତେ କହିଲେ ମୁଁ ସୁଣିଲିନି । ସେଥିପାଇଁ sir ରାଗୀ ଯାଇ ସେଇ ମଦ ଗ୍ଲାସକୁ ମୋ ଦେହରେ ଢାଳିଦେଲି ଆଉ କହିଲେ ଘୋଡ଼ାଗେହୀ ତୁ ବହୁତ୍ ରଙ୍ଗ ଦେଖାଉଛୁ ରହ ଏବେ ବୁଝୁଛି ତୋ କଥା । ମୁଁ ପୁଣି କାନ୍ଦିବାକୁ ଲାଗିଲି । ଆଉ ମନେ ମନେ ଭାବୁଥିଲି ଯେ କଣ ପାଈଁ ମୁଁ ଆସୁଥିଲି ଏଇ ଡ୍ରେସ ପିନ୍ଧିକି । ଏବେ sir ମୋ ପାଖକୁ ଆସିଲେ ଆଉ କହିଲେ, ଦେଖ ଏ ମୁଁ ତୋ ବିଆକୁ ଖାଇବି ଆଉ first ଟାଇମ୍ ତୋ ବିଆରେ କିଏ ବାଣ୍ଡ ଗଳେଇବ ସେଥିପାଇଁ ତୋତେ ଟିକେ କାଟିବ ହେଲେ ତାପରେ ବହୁତ ମଜା ଲାଗିବ ।

ଏବେ sir ଏସବୁ କହିକି ମୋ ଓଠକୁ ତାଙ୍କ ଓଠରେ ମିଶାଇ ଚୁଚୁମିଲେ ଆଉ ତାଙ୍କ ପାଟିର ଲାଳ ମୋ ପାଟିକୁ ଆସୁଥିଲା । ସେ ମୋ ଜିଭକୁ କାମୁଡି କାମୁଡି ଖାଉଥିଲେ ଆଉ ohh ahh uhh hmmm ummm ahh ohhh …. ଏମିତି ହଉଥିଲେ ।

Sir:- ସୋନାଲି ତୁ ବହୁତ ସେକ୍ସି ।
ମୁଁ:-Sir ଆପଣ ଏମିତି କଣ ପାଇଁ କରୁଛନ୍ତି ।
Sir:- ଆଲୋ ଗେହୀ ତୋର body ଯେମିତି ହେଇଚି ନା.. ମୁଁ କଣ ବାହାରେ ଯିଏ ଦେଖିବା ଏମିତି ହିଁ କରିବା ।
ମୁଁ:- ହେଲେ sir ମୋରୋ କିଛି ପ୍ରୋବେଲମ ହବନି ତ?
Sir:- ନା ଲୋ ବେଧ କିଛି ହବନି ,ବହୁତ୍ ମଜା ଲାଗିବ।

Visited 119 times, 10 visit(s) today

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *