ସାଙ୍ଗ ଝିଅକୁ ଗେହି ବିଆ ଫଟେଇଲି, ଅଣ ନିଶ୍ୱାସୀ କରିଦେଲି

odia sex story

ମୋ ନାଁ ରିଙ୍କୁ। ଏ କାହାଣୀଟି 4 ବର୍ଷ ପୂର୍ବର ମୁଁ ସେତେ ବେଳେ ଭୁବନେଶ୍ୱର ରେ ଚାକିରି କରୁଥାଏ। ମୁଁ ଆଉ ମୋର ସାଙ୍ଗ ମାନେ ଗୋଟେ ରୁମ୍ ନେଇକି ରହୁଥିଲୁ। ମୋର ପିଲା ବେଳର ଗୋଟେ ସାଙ୍ଗ ଭୁବନେଶ୍ୱର ରେ ଗୋଟେ କଲ୍ ସେଣ୍ଟର୍ ରେ ଚାକିରି କରୁଥିଲା ତାର ନାଁ ସାଗରିକା ଥିଲା। ସେ ତାଙ୍କ କଲ୍ ସେଣ୍ଟର୍ ର 3 ଜଣ ସାଙ୍ଗ ସହ ଆମ ପାଖ ବିଲ୍ଡିଂ ରେ ରହୁଥିଲେ ମିତାଲି ଆଉ ପୂଜା। ରବିବାର ଦିନ ପ୍ରାୟ ଆମର ଦେଖା ସାକ୍ଷାତ ହୋଇଯାଏ। ପୂଜା ଦେଖିବାକୁ ପତଳା ଆଉ ବହୁତ୍ ସୁନ୍ଦର। ତାକୁ ଯେବେ ଦେଖିଲେ ମୋର ମନ ରେ ବହୁତ କଥା ଆସିଯାଏ।

First Time Sex

ଥରେ ଶନିବାର ଦିନ ରାତିରେ ସାଙ୍ଗ ସାଗରିକା ମୋତେ କଲ୍ କଲା ଆଉ କହିଲା କି ଚାଲ୍ କାଲିକି କେଉଁଠି ଗୋଟେ ବୁଲିବାକୁ ଯିବା। ମୁଁ କହିଲି ହଉ ଠିକ୍ ଅଛି ଯିବା। ଆଉ ରାତିରେ ଆମେ ପ୍ଲାନ କଲୁ କି ନନ୍ଦନ କାନନ ବୁଲିଯିବା। ରବିବାର ଦିନ ସକାଳେ ମୁଁ ମୋ ସାଙ୍ଗ, ମୀତାଲି, ଆଉ ପୂଜା ବାହାରିଲୁ ବୁଲିବାକୁ। ମୁଁ ମୋର ବାଇକ୍ ରେ ଗଲି ଆଉ ସେ ତିନି ଜଣ ଯାକ ଗୋଟେ ଅଟୋ ରେ ବାଣୀବିହାର ଛକ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଗଲୁ। ବାଣୀବିହାର ଛକ ରେ ମୋ ସାଙ୍ଗ ର ବୟଫ୍ରେଣ୍ଡ୍ ଆଉ ମୀତାଲି ର ବୟଫ୍ରେଣ୍ଡ୍ ତାଙ୍କ ବାଇକ୍ ନେଇକି ଆମ କୁ ଅପେକ୍ଷା କରୁଥିଲେ। ଆମେ ସବୁ ବାଇକ୍ ରେ ବାହାରିଲୁ। ସାଗରିକା ଆଉ ମୀତାଲି ତାଙ୍କ ବୟଫ୍ରେଣ୍ଡ୍ ସହ ବାଇକ୍ ରେ ବସିଲେ। ଆଉ ପୂଜା ମୋ ସହ ମୋ ବାଇକ୍ ରେ ବସିଲା। ଅଧା ବାଟ ଆମେ ଚୁପଚାପ୍ ରହିଲୁ ତା ପରେ ମୁଁ ତାକୁ ପଚାରିଲି କି ତୁମର କଣ କେହି ବୟଫ୍ରେଣ୍ଡ୍ ନାହାନ୍ତି।

ସେ ମନା କଲା କି ମୋର ବୟଫ୍ରେଣ୍ଡ୍ ନାହିଁ। ତାପରେ ଏମିତି କଥା ବାର୍ତ୍ତା ହେଇକି ଆମେ ନନ୍ଦନ କାନନ ପହଞ୍ଚିଲୁ। ସେଠାରେ ଆମେ ବୁଲାବୁଲି କରି ବୋଅଟିଂ ପାଇଁ ଗଲୁ। ମୁଁ ଯିବା ପାଇଁ ମନା କଲି କାହିଁକି ନା ମୋତେ ଲାଗିଲା କି ପୂଜା କୁ ବୋଧେ ମୋ ସାଙ୍ଗରେ ବୋଟିଂ କରିବାକୁ ଇଛା ନାହିଁ। କିନ୍ତୁ ସାଗରିକା ଆମକୁ ବାଧ୍ୟ କଲା ଯିବା ପାଇଁ ତେଣୁ ମୁଁ ରାଜି ହେଲି। ମୁଁ ଓ ପୂଜା ଗୋଟେ ବୋଟ୍ ରେ ବସିଲୁ ଆଉ ଭିତରକୁ ଗଲୁ। କିଛି ସମୟ ଏମିତି ଚୁପଚାପ୍ ବସିଲା ପରେ ମୁଁ ପୂଜା କୁ କହିଲି କି ତୁମେ ମୋତେ ବହୁତ୍ ଭଲ ଲାଗୁଚ କିନ୍ତୁ ମୁଁ କେବେ ତୁମକୁ କହିବାକୁ ସାହାସ କରିନାହିଁ। ସେଠୁ ପୂଜା କହିଲା ମୁଁ ବି ତୁମ ବିଷୟରେ ବହୁତ ଶୁଣିଛି ସାଗରିକା ଠୁ।

ଏମିତି କଥା ହଉ ହଉ ମୁଁ ତାକୁ କହିଲି କି ଯଦି ତୁମେ ଖରାପ ନ ଭାବିବ ତେବେ ଗୋଟେ କଥା କହିବି। ସେ କହିଲା କହୁନ ଖରାପ ଭାବିବାର କଣ କଥା ଅଛି କି। ସେଠୁ ମୁଁ ତାକୁ ପ୍ରୋପୋଜ କଲି। ସେ ଚୁପ୍ ହେଇଗଲା ଆଉ ଅନ୍ୟ ପଟକୁ ମୁହଁ ବୁଲେଇ କି ବସିଲା। ମୁଁ ତାକୁ କହିଲି କି ଯଦି ତୁମ କୁ ଖରାପ ଲାଗିଲା କି ତୁମ ଇଛା ନାହିଁ ତେବେ ମୁଁ କ୍ଷମା ମାଗୁଛି କହି ଚୁପ୍ ମାରିକି ବସି ପଡ଼ିଲି। ସେଠେ ସେ କହିଲା କି ନ ସେ କଥା ନୁହଁ କିନ୍ତୁ ମୁଁ କେବେ ଏମିତି ସମ୍ପର୍କ ରେ ବାନ୍ଧି ହେଇନି ଆଉ ଆମ ଘରେ ପ୍ରେମ ସମ୍ପର୍କ ବିରୋଧରେ ସମସ୍ତେ। ତେଣୁ ମୁଁ ଟିକେ ଚିନ୍ତାରେ ଅଛି।

ମୁଁ କହିଲି କି ତୁମ ଘର ଲୋକଙ୍କୁ ଜଣା ପଡ଼ିଲେ ସିନା ତୁମ ଉପରେ ରାଗିବେ।ଯଦି ତୁମେ ଚାହୁଁଛ କି କେହି ନ ଜାଣନ୍ତୁ ତ ଠିକ୍ ଅଛି କାହାକୁ ଜଣ ପଡ଼ିବ ନାହିଁ। ଆମେ ସିକ୍ରେଟ ରଖିବା। ତା ପରେ ମୁ ତା ମୋବାଇଲ ନମ୍ବର ନେଲି ଆଉ ମୋର ନମ୍ବର ଦେଲି।ସେଦିନ ବୁଲା ବୁଲି ସରିକି ଆମେ ଗୋଟେ ଢ଼ାବା ରେ ଖାଇଲୁ ଆଉ ସନ୍ଧ୍ୟା ରେ ରୁମ କୁ ଫେରିଲୁ। ରାତି ୧୦ ଟା ରେ ପୂଜା କଲ କଲା ଆଉ କହିଲା କି ଆମେ ଯାହା କରିବାକୁ ଯାଉଛୁ ତାହା କଣ ଠିକ ତ। ତା ପରେ ମୁ ତାକୁ ବୁଝେଇଲି କି କିଛି ଅସୁବିଧା ହବନି କି କାହାକୁ କିଛି ଜଣା ପଡିବ ନାହିଁ। ତା ପରେ ଆମେ ସବୁ ଦିନ ରାତିରେ କଥା ହଉ। ଏମିତି ଗୋଟେ ରବିବାର ଦିନ ମୁଁ ତାକୁ ଡାକିଲି ଆଉ ଆମେ Botanical Park ଗଲୁ।

ସେଠାରେ ଆମେ କିଛି ସମୟ ବସିଲା ପରେ ମୁ ତାକୁ କହିଲି କି ମୋ ତୁମକୁ କିସ କରିବାକୁ ଚାହେଁ। ପ୍ରଥମେ ସେ ମନା କଲା କିନ୍ତୁ 2/3 ଥର କହିଲା ପରେ ରାଜି ହେଇଗଲା। ମୁ ତାକୁ କିସ କଲି। କିସ କରିବା ସମୟରେ ମୁ ମୋର ଗୋଟେ ହାତ ତାର ଦୁଧ ଉପରେ ଧୀରେ ସେ ରଖିଲି। ସେ କିଛି କହିଲା ନାହିଁ ତ ମୋର ସାହସ ବଡ଼ିଲା ଆଉ ମୁଁ ଧୀରେ ସେ ତା ଦୁଧ କୁ ଟିକେ ଚିପିଲି। ସେ ମୋ ହାତ ଟାଣି ବାହାର କରିଦେଲା। ତା ପରେ ସେମିତି କିସ କରୁ କରୁ ଫୁଣି ମୁ ତା ଦୁଧ କୁ ଟିକେ ଚିପିଲି ତା ସେ କହିଲା କି ଏସବୁ ଭଲ ନୁହଁ। ମୁ ତାକୁ ବୁଝେଇଲି କି ଏସବୁ ରେ କିଛି ପ୍ରବ୍ଲେମ ନାହିଁ। ଆଉ ଏସବୁ ଗୋଟେ ନର୍ମାଲ କଥା। ସେ ଟିକେ ଅରାଜି ହେଲା ଭଳି ଦେଖା ଗଲା କିନ୍ତୁ ମୁ ତାକୁ ଟିକେ ଫୋର୍ସ କରିଲି ଆଉ ତା ଦୁଧ କୁ ଚିପିଲି।

ଧୀରେ ଧୀରେ ମୁ ତା ଡ୍ରେସ ଭିତରେ ହାତ ପୁରେଇକି ତା ଦୁଧ କୁ ଚିପିଲି। କେତେ ନରମ ନରମ ଦୁଧ ତାର। ମୋତେ ସ୍ଵର୍ଗ ସୁଖ ମିଳିଲା ଭଳି ଲାଗିଲା। ସେଦିନ ସେତିକି ହେଲା। ଆଉ ରାତିରେ ସେ କଲ କଲା ଆଉ କହିଲା ଆଜି ଯାହା କଲା ସେଟା ମୋତେ ଭଲ ଲାଗିଲା ନାହିଁ। ମୁ ତାକୁ ବୁଝେଇଲି କି ସେ ସବୁ କିଛି ଖରାପ କଥା ନୁହଁ। ଗୋଟେ ପ୍ରେମୀ ଆଉ ପ୍ରେମିକା ଭିତରେ ଏସବୁ ନର୍ମାଲ କଥା। ବହୁତ ସମୟ ବୁଝେଇଲା ପରେ ଯାଇକି ସେ ବୁଝିଲା। ତା ପରେ ଧୀରେ ଧୀରେ ଏମିତି ଦିନ ବିତି ଚାଲିଲା ଆଉ ମୁଁ ଧୀରେ ଧୀରେ ତାକୁ ସେକ୍ସ ସମ୍ବନ୍ଧ ରେ କଥା ବାର୍ତା ଆରମ୍ଭ କଲି। ଥରେ ମୁ ତାକୁ କହିଲି କି ଚାଲ ଥରେ ସେକ୍ସ କରିକି ଦେଖିବା କଥା କଲା ବେଡ ଏତେ ମଜା ଆସୁଛି ତା ସେକ୍ସ କଲେ କେତେ ମଜା ଯେ ନ ଆସିବ। ସେ କହିଲା କି ଯଦି କିଛି ପ୍ରବ୍ଲେମ ହେଇଗଲା ତା କଣ କରିବ ମୁ ତାକୁ ବୁଝେଇଲି କି ପ୍ରୋଟେକ୍ସନ ସହିତ କଲେ କିଛି ଅସୁବିଧା ହବନାହିଁ। ତା ପରେ ଯାଇକି ସେ ରାଜି ହେଲା। ଡିସେମ୍ବର ମାସ ୨୪ ତାରିଖ ଦିନ ମୁଁ ପୁରୀ ରେ ଗୋଟେ OYO ବୁକ କଲି। ଆଉ ଆମେ ସକାଡେ ଯାଇକି ରୁମ ରେ ପହଂଚିଲୁ। ଟିକେ ଫ୍ରେସ ହେଇକି ଆମେ ସମୁଦ୍ର ଆଡେ ବୁଲିବାକୁ ଗଲୁ। ଲଞ୍ଚ ରେ ଗୋଟେ ହୋଟେଲ ରେ ଖିଆ ପିଆ ସାରି ରୁମ କୁ ଫେରିଲୁ। ଆଉ ରୁମ କୁ ଆସିବା ପରେ ମୁ ତାକୁ ନିଜ ବାହୁ ବନ୍ଧନରେ ଧରିକି କିସ କଲି। ଆଉ ସେ ମଧ୍ୟ ମୋତେ ସହଯୋଗ କଲା। ଧୀରେ ସେ ମୁ ତା ଡ୍ରେସ ଉପରୁ ତା ଦୁଧ କୁ ଚିପିଲି। ତା ପରେ ତା ଡ୍ରେସ ଭିତରେ ହାତ ପୁରେଇଲି ସେ ଗୋଟେ ବ୍ରା ପିନ୍ଧିଥିଲା।

ତା ବ୍ରା ଉପରୁ ମୁ ତା ଦୁଧ କୁ ସାଉଁଳେଇଲି ସେ ଆଖି ବନ୍ଦ କରିକି ଜୋର ଜୋର ସେ ନିଶ୍ୱାସ ନେଉଥିଲା। କିସ କରୁ କରୁ ଅଚାନକ ସେ ମୋତେ ବହୁତ ଜୋର ସେ କୁଣ୍ଡେଇକି ଧରିଲା ଆଉ ବହୁତ ଜୋର ସେ ନିଶ୍ୱାସ ନେଲା। ମୁ ବି ତାକୁ କୁଣ୍ଡେଇକି ଧରିଲି। ସେ ଟିକେ ନର୍ମାଲ ହେଲା ପରେ ମୁ ଧୀରେ ସେ ତାର ଉପର ଟପ ତା ବାହାର କରିଦେଲି। ସେ ଲାଜ ରେ ହାତ ତା ତା ଦୁଧ ଉପରେ ରଖିଦେଲା। ମୁ ଫୁଣି ତା ପେଣ୍ଟ ଟା କୁ ଭିଡି କି ବାହାର କରିଦେଲି। ସେ ଏବେ କେବଳ ବ୍ରା ଆଉ ପ୍ୟାଣ୍ଟି ରେ ଛିଡା ହେଇଥିଲା। ଗୋଟିଏ ହାତରେ ଦୁଧ ଆଉ ଅନ୍ୟ ହାତରେ ବିଆ ତା କୁ ଲୁଚେଇବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରୁଥିଲା। ମୁ ଧୀରେ ସେ ତା ହାତ କୁ ଧରିକି ବେଡ଼ ଉପରେ ତାକୁ ଶୁଆଇ ଦେଲି ଆଉ ମୋ ଡ୍ରେସ ଖୋଲିଦେଲି।

ଧୀରେ ସେ ମୁ ତା ପାଖରେ ସୋଇକି ତା ମଥା ରୁ ତା ଗୋଡ଼ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ସବୁ ଜାଗା କୁ କିସ କଲି ଏବେ ସେ ପୁରା ଆଉଟ ଅଫ କଣ୍ଟ୍ରୋଲ ହେଇଯାଇଥିଲା। ତା ପରେ ମୁ ତା ପଛ ପଟ କୁ ହାତ ନେଇକି ତା ବ୍ରା ତା ଖୋଲି ଦେଲି ସେ ମନା କରୁଥିଲା କିନ୍ତୁ ମୁ କୁଁ ଛାଡିବା ଲୋକ ଯେ। କି ସୁନ୍ଦର ଦୁଧ ଯୋଡିକ ହେଇଥିଲା ଗୋରା ତକ ତକ ମାଂସ ପେଣ୍ଡୁଳା ଉପରେ ଦୁଇଟି କଳା କଳା ଭୁଣ୍ଡି ମୁ ଆଉ ସମ୍ଭାଳି ପାରିଲି ନାହିଁ ସିଧା ତା ଦୁଧକୁ ମୁହଁ ରେ ପୁରେଇକି ଚୁଚୁମିଲି। ସେ ଆଉ ଅସମ୍ଭାଳ ଅବସ୍ଥା ରେ ଥିଲା। ତା ପରେ ମୁ ଫୁଣି ତା ପ୍ୟାଣ୍ଟି କୁ ବାହାର କରିଦେଲି। ଗୋଲାପୀ ବିଆଟା ଗୋଟେ ବି ବାଳ ନାହିଁ ବୋଧେ ସେ ଆସିବା ପୂର୍ବରୁ ବାଳ କାଟିକି ଆସିଥିଲା। ତା ବିଆଟା କୁ ସାଉଁଳେଇ ଆଣିଲା ବେଳେ ସେ ଜୋର ସେ ଗୋଟେ ଶିତ୍କାର ନେଲା। ଧୀରେ ଧୀରେ ମୁ ତା ବିଆ କି ଆଉଁସେଇଲି ସେ ଜୋର ଜୋର ସେ ଶିତ୍କାର ନେଉଥିଲା।

ତା ପରେ ମୁ ମୋ ଚଡି ଟା କୁ ବାହାର କଲି ଆଉ ତା ହାତ ଟା କୁ ଭିଡି ଆଣି ମୋ ବାଣ୍ଡ ଟା କୁ ତା ହାତରେ ଦେଲି ସେ ହାତ ଟାଣି ନେଲା ଫୁଣି ମୁଁ ତା ହାତ କୁ ଭିଡି କି ମୋ ବାଣ୍ଡ ଟା କୁ ଧରେଇଲି ସେ ଧରିଲା ଆଉ ଆଗ ପଛ କଲା। ତା ପରେ ମୁ ତା କାନ ରେ କହିଲି ବାଣ୍ଡ ଟାକୁ ଚୁଚୁମିବା ପାଇଁ, ପ୍ରଥମେ ସେ ମନା କଲା କିନ୍ତୁ ଟିକେ ଫୋର୍ସ କଲା ପରେ ବାଣ୍ଡଟାକୁ ପାଟି ରେ ପୁରେଇକି ଚୁଚୁମିଲା।ସେମିତି ଚୁଚୁମୁ ଚିଚୁମୁ ମୋର ବୀର୍ଜ୍ୟ ବାହାରି ପଡ଼ିଲା ଆଉ ତା ପାଟି ଭିତରେ ପଶିଗଲା। ସଂଗେ ସଂଗେ ସେ ବାଣ୍ଡଟାକୁ ପାଟିରୁ ବାହାର କରି ଥୁ ଥୁ କରି ସବୁ ବାହାର କଲା ଆଉ ବାଥ ରୁମ ଯାଇକି ପାଟି ଧୋଇ କି ଆସିଲା। ସେ ମୋତେ ରାଗରେ ଦେଖୁଥିଲା ମୁ ସଙ୍ଗେ ସଙ୍ଗେ ତାକୁ ନିଜ ଆଡକୁ ଭିଡ଼ିଆଣିଲି ସେ ଦୁରେଇବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କଲା କିନ୍ତୁ ମୋ ବାହୁ ବନ୍ଧନରୁ ବାହାରି ପାରିଲାନି। ମୁ ତାକୁ କିସ କଲି ଆଉ ବେଡ଼ ରେ ସୁଆଇ ଦେଇକି ତା ବେକ, ଦୁଧ, ପେଟ, ଜଙ୍ଘ ସବୁ କୁ ଚୁଚୁମିଲି ଆଉ ତା ବିଆ କୁ ହାତରେ ଘଷିଲି।

ସେ ଗରମ ହେଇକି ଆସୁଥିଲା ମୁ ତା ବିଆ କୁ ହାତରେ ଫାଡ଼ି ଦେଇକି ଜିଭ ରେ ଚାଟିଲି ତା ଦେହରେ ଗୋଟେ ଶିହରଣ ଖେଳିଗଲା ଆଉ ଜୋର ରେ ଗୋଟେ ଶିତ୍କାର ନେଲା। ମୁ ତା ପରେ ଅନବରତ ତା ବିଆ କୁ ଚାଟି ଚାଲିଲି ସେ ଖାଲି ଉଃ ଆଃ ଉଃ ଆଃ ହଉଥାଏ। କିଛି ସମୟ ପରେ ସେ ପୁରା ଭିଡ ହେଇକି ରହିଲା ଆଉ ବହୁତ ଜୋର ଜୋର ସେ ନିଶ୍ୱାସ ନବ ଆରମ୍ଭ କଲା ମୁ ଜାଣି ଗଲି କି ସେ ଏବେ ବୋଧେ ପାଣି ଛାଡିବ। ମୁଁ ଆହୁରି ଜୋର ଜୋର ବିଆ କୁ ଚାଟିଲି ସେ ଗୋଟେ ଜୋର ରେ ଚିତ୍କାର କଲା ଆଉ ବିଆ ପାଣି ଛାଡିଦେଲା ମୋ ଚେହେରା ପୁରା ଓଦା ହେଇଗଲା। ତା ପରେ ସେ ନିସ୍ତେଜ ହେଇକି ପଡି ରହିଲା। ମୁ ଫୁଣି ତା ଦୁଧ କୁ ଚୁଚୁମିଲି ଆଉ ଗୋଟେ ହାତରେ ତା ଦୁଧ କୁ ଚିପିଲି।

ସେ ଧୀରେ ଧୀରେ ଫୁଣି ଗରମ ହେଇଗଲା ଆଉ ଜୋର ଜୋର ସେ ନିଶ୍ୱାସ ନେଲା ମୁ ଆଉ ଡେରି ନ କରିକି ତା ବିଆ କୁ ଫାଡ଼ିଲି ଆଉ ସେଥିରେ ଟିକେ ବୋଡି ଲୋସନ ଲଗେଇଦେଲି ଆଉ ମୋ ବାଣ୍ଡ ଟା କୁ ବିଆ କଣା ପାଖରେ ରଖିକି ଟିକେ ଘଷିଲି ସେ ପୁରା ଗରମ ହେଇକି ସଁ ସଁ ଶବ୍ଦ ବାହାର କଲା ମୁ ଜମା ଭିତରକୁ ପସେଇଲି ନାହିଁ ତ ସେ ନିଜେ ନିଜର ଗାଣ୍ଡି କୁ ଉପର ଆଡକୁ ଉଠେଇ ବା ଆରମ୍ଭ କଲା। ସେ ଯେତେ ଚେଷ୍ଟା କଲେ ବି ମୁଁ ଜମା ପୁରାଉନଥିଲି ତେଣୁ ସେ କହିଲା ଆଉ ସମ୍ଭାଡି ହଉନି କଣ ଗୋଟେ କର। ତା ପରେ ମୁ ବାଣ୍ଡ ଆଗ ତାକୁ ତା ବିଆ କଣା ପାଖରେ ସେଟ କରିକି ଟିକେ ଭିତରକୁ ପୁରେଇବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କଲି କିନ୍ତୁ ବାଣ୍ଡ ଭିତରକୁ ଗଲେ ନାହିଁ। ତ ପରେ ଆଉ ଟିକେ ଜୋର ଦେଇକି ଭିତରୁ ଯେମିତି ପୁରେଇଛି ସେ ମୋତେ ଠେଲିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କଲା ଆଉ ଆଖି ତାଡି କି ରହିଗଲା।

ତା ପରେ ମଧ୍ୟ ମୁ ଆଉ ଟିକେ ଜୋର ଯେମିତି ଲାଗେଇଛି ସେ କାନ୍ଦି ପକେଇଲା ଆଉ କହିଲା କେ ବାହାର କରିଦିଅ ମୁ ମରିଯିବି। ମୁଁ ଟିକେ ରହିଗଲି ଆଉ ତାକୁ କିସ କଲି ଆଉ ସେମିତି କିସ କରୁ କରୁ ଗୋଟେ ଜୋର ରେ ଧକ୍କା ଦେଲି ଯେ ଅଧା ବାଣ୍ଡ ଭିତରକୁ ପଶିଗଲା। ମୋ ପାଟି ତା ପାଟି ରେ ଥିଲା ତ ଚିତ୍କାର ବାହାରକୁ ବହାରିପାରିଲାଣି କିନ୍ତୁ ସେ ଛାଟିପିଟି ହେଲା ଆଉ ଆଖିରୁ ଲୁହ ବାହାରୁଥିଲା। ମୁ ସେମିତି ବାଣ୍ଡ କୁ ଭିତରେ ରଖିଲି ଆଉ ତାକୁ କିସ କରୁଥାଏ ଆଉ ତା ମଥା କୁ ଆଉଁସୁ ଥାଏ। କିଛି ସମୟ ପରେ ତାର ବିରୋଧ ଯେମିତି କମିବାକୁ ଲାଗିଲା ଆଉ ଗୋଟେ ଷ୍ଟ୍ରୋକ ମାରିଲି ମୋ ପୁରା ବାଣ୍ଡ ତା ଭିତରକୁ ପଶିଗଲା। ଏଥର ସେ ବହୁତ ଜୋର ରେ ଚିତ୍କାର କଲା ଆଉ ଜୋର ଜୋର ସେ କାନ୍ଧିଲା। ମୁ ତାକୁ ଫୁଣି କିସ କଲି ଆଉ ଧିରେ ଧିରେ ତାକୁ ବି ମଜା ଆସିଲା। ମୁ ଧୀରେ ଧୀରେ ଭିତର ବାହାର କଲି ଏଥର ତାକୁ ବହୁତ ମଜା ଆସିଲା ଆଉ ସେ ମୋତେ ଭିଡି ଧରିକି ଗିହାଁ ଖାଉଥିଲା।

5 ମିନିଟ ଗେହିଁଲା ପରେ ତାର ପାଣିବାହାରିଲା। ତା ପରେ ସେ ନିସ୍ତେଜ ହେଇକି ପଡି ରହିଲା।ମୁଁ ତା ପୁରା ଗରମ ଥିଲି ତାକୁ ନିର୍ଘାତ ଗେହିଁଲି ସେ ଭିଡି ହଉଥିଲା କିନ୍ତୁ ମୁ ତାକୁ ଜାବୁଡି ଧରିକି ଗେହିଁ ଚାଲୁଥାଏ। 25 ମିନିଟ ପରେ ମୋତେ ଲାଗିଲା ମୋର ବାହାରିବ ବୋଲି ମୁଁ ବାଣ୍ଡ କୁ ବାହାର କରିକି ତା ପେଟ ଉପରେ ମୋର ସବୁ ବୀର୍ଯ କୁ ଢାଳିଦେଲି। ଆଉ ତା ସିଡେ ରେ ଶୋଇପଡ଼ିଲି। କିଛି ସମୟ ଶୋଇବା ପରେ ମୁ ଉଠିକି ବଥ୍ରୂମ ଗଲି ଆଉ ଫ୍ରେସ ହେଇଗଲି। ବାଥରୁମ ରୁ ବାହାରିଲା ପରେ ଦେଖିଲି ସେ ଉଠିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରୁଥାଏ କିନ୍ତୁ ଉଥିପାରୁ ନଥାଏ। ମୁ ତାକୁ ଉତେଇଲି ଆଉ ସେ ଚାଲିବା କଂଡିସନ ରେ ନଥିଲା ମୁଁତକୁ ଧରିକି ବାଥ ରୁମ ନେଇକି ଗଲି ସେ ପରିସ୍ରା କରିବା ପାଇଁ ବସିଲା ଆଉ ପରିସ୍ରା କଲା ବେଡ ତା ବିଆ ରୁ ରକ୍ତ ଥୋପ ଥୋପ ହେଇକି ପଡିଲା ସେ ଡରିକି କାନ୍ଦିଲା ମୁ ତାକୁ ଧୁଆ ଧୁଇ କରିକି ବେଡ଼ରୁମ କୁ ଆଣିଲି।

ତାକୁ ବୁଝେଇଲି କି ପ୍ରଥମ ଥର ସେକ୍ସ କଲେ ଏମିତି ଟିକେ ରକ୍ତ ବାହାରେ ଆଉ ସେଟା କିଛି ଅସୁବିଧା ନୁହଁ । ଆଉ ମୁଁ ମୋ ବଗ ରୁ ଗୋଟେ ଓଇନ୍ଟମେଣ୍ଟ ବହାରକଲି ଆଉ ତା ବିଆ ରେ ଲଗେଇଦେଲି। ତା ବିଆ ତା ପୁରା ଲାଲ ପଡିଯାଇଥାଏ ଆଉ ଫୁଲି କି ପାଉଁରୁଟି ଭଳି ହେଇଥାଏ। ତା ପରେ ସେ ମୋତେ କୁଣ୍ଡେଇକି ସୋଇ ପଡିଲା। ମୁ ମଧ୍ୟ ସୋଇଗଲି। ସନ୍ଧ୍ୟା ପ୍ରାୟ 7:30 ରେ ଆମର ନିଦ ଭାଙ୍ଗିଲା ଆଉ ଆମେ ଡ୍ରେସ ପିନ୍ଧିକି ବାହାରକୁ ଗଲୁ। ବାହାରକୁ ଗଲା ବେଡ ସେ ଠିକ ସେ ଚାଲି ପାରୁନଥାଏ। ଗୋଡ ଫଡ଼ିହେଇକି ଚାଲୁଥିଲା ।

Visited 35 times, 1 visit(s) today

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *