ସାଙ୍ଗର ଭଉଣୀକୁ ପଟେଇକି ତା ବିଆର ସିଲ ଖୋଲିଲି : ଓଃ କି କଷି ବିଆ

odia sex story

ଏହି ଲେଖାଟି ମୋର ଆଉ ମୋ ସାଙ୍ଗର ଭଉଣୀ ବିଷୟରେ । ମୁଁ ତାକୁ ପିଲାବେଳୁ ଜାଣେ, ଯେତେବେଳେ ପଞ୍ଚମ ଶ୍ରେଣୀରେ ପଢ଼ୁଥିଲି । ମୁଁ ତା ସାଙ୍ଗରେ ବହୁତ ଖେଳେ । ଧୀରେ ଧୀରେ ଆମେ ଆମେ ସ୍କୁଲ ସାରି କଲେଜ ଗଲୁ । ସେ ମୋଠୁ ଦୁଇ ବର୍ଷ ସାନ । ତେଣୁ ସେ ସ୍କୁଲରେ ରହିଗଲା । ମୁଁ କଟକ ପଳେଇ ଆସିଲି +୨ ପଢ଼ିବା ପାଇଁ । କଟକରେ ବହୁତ ବାଳୁଙ୍ଗା ସାଙ୍ଗ ମିଳିଲେ । ସେକ୍ସ ବିଷୟରେ ବହୁତ୍ କଥା ହେଉ, ବିପି ଦେଖୁ ଆଉ ବହୁତ ବାଣ୍ଡ୍ ହଲାଉ । ଛୁଟିରେ ଯେତେବେଳେ ତାକୁ ଦେଖିଲି, ମୋର ଖାଲି ବିପି କଥା ମନେ ପଡ଼ିଲା ଆଉ ତାକୁ ଗେହିବା ପାଇଁ ମନ ହେଲା ।

କିନ୍ତୁ କେବେ ବି ସାହସ ହେଉନଥିଲା । ମୁଁ ତାକୁ ବହୁତ ସମୟ ଏକ ଲୟରେ ଦେଖେ । ତା ଦୁଧ ଦିଟା ଛୋଟ ଥିଲା କିନ୍ତୁ ଉପରକୁ ଉଭୁରି ଦେଖା ଯାଉଥିଲା ଡ୍ରେସ୍ ଉପରେ । ଏମିତି ଗୋଟେ ବର୍ଷ ପଳେଇଲା । ତାକୁ ଗେହିବା ପାଇଁ ମନ ବ୍ୟାକୁଳ ହଉଥାଏ ମୋର । ଯେତେବେଳେ ବିପି ଦେଖେ ତାକୁ ମନରେ ମନରେ ଗେହୁଥାଏ । ମାେ ସାଙ୍ଗ ମାନେ କୁହନ୍ତି କି ଗେହିଁଲେ କେତେ ମଜା । ମୋର ଗୋଟେ ସାଙ୍ଗ ଥିଲା, ସେ ତା ଭଉଣୀ ସାଙ୍ଗକୁ ବହୁତ ଗେହିଥିଲା, ଏହି ସବୁ ଅଭଦ୍ର କଥା ଶୁଣି ମୁଁ ବହୁତ ଧୌର୍ଯ୍ୟହରା ହୋଇ ପଡ଼ିଥିଲି ।

ମୁଁ ସବୁବେଳେ ଗୀତା (ମୋ ସାଙ୍ଗ ଭଉଣୀର ନାମ) କଥା ଭାବି ବାଣ୍ଡ ହଲଉଥିଲି । ସେ ଏବେ ଦଶମ ଶ୍ରେଣୀରେ ଆଉ ମୁଁ+୨ ଦ୍ଵିତୀୟ ବର୍ଷରେ । ତେଣୁ ବହୁତ ପଢା ପ୍ରେସର୍ ଥାଏ । ଥରେ ମୁଁ ଘରକୁ ଆସିଥାଏ । ମୁଁ ଆଉ ସେ ତାଙ୍କ ଛାତ ଉପରେ ବସି ସେଦିନ ପଢୁଥିଲୁ । ମୁଁ କିନ୍ତୁ ତାକୁ ଖାଲି ଦେଖୁଥିଲି । ତା ଦୁଧ ଭଲ ସାଇଜ଼ର ହେଇଗଲାଣି ସେତେବେଳକୁ । ସେ ଚୁନୁରି ଖୋଲି ଦେଇ ବସିଥିଲା । ମୁଁ ଭାବି ଭାବି ମୋ ପ୍ୟାଣ୍ଟ୍ ଉପରେ ବାଣ୍ଡକୁ ଚିପୁଥିଲି । ସେ ଯେତବେଳେ ମୋତେ ଦେଖିବ ମୁଁ ହାତ ବାହାର କରି ନିଏ । ଆମେ ଭଲ ସାଙ୍ଗ ଥିଲୁ, ତେଣୁ ବହୁତ କଥା ହେଉ ଆଉ ମୁଁ ତାକୁ ବେଳେବେଳେ ପଢାଏ ।

ବହୁତ ସମୟ ହେଲା ମୁଁ ଗୀତାକୁ ଭୋକିଲା ନଜରରେ ଦେଖୁଥିଲି । ଭାବୁଥିଲି ଆକୁ କେମିତି ପଟେଇ ଗେହିବି । ସେ ମୋତେ ଚାହିଁଲା, ହସିଦେଇ ପଚାରିଲା, କଣ ଭାବୁଛୁ । ମୁଁ କହିଲି ତୋ ବିଷୟରେ । ସେ କହିଲା ଆଛା, କଣ ଭାବୁଛୁ କହ । ମୁଁ କହିଲି, ଦେଖୁ ଦେଖୁ ତୁ କେତେ ବଡ଼ ହୋଇ ଗଲୁଣି । ଏବେ ଦଶମ, ତାପରେ କଲେଜ ଆଉ ତା ପରେ ତୁ ବାହା ହେଇ ମତେ ଛାଡ଼ିକି ଚାଲିଯିବୁ ନା । ସେ ବଡ଼ ବଡ଼ ଆଖିରେ ମତେ ଚାହିଁ ରହିଲା ଆଉ କହିଲା, ଭାଇ ତୁ କଣ କହୁଚୁ ମୁଁ ବୁଝି ପାରୁନି । ମୁଁ ଏତେ ଜଲଦି ବାହା ହେବିନି । ମୋ ପ୍ଲାନ୍ କାମ କରିଗଲା । ମୁଁ ଖାଲି ଚାହୁଥିଲି ତା ସହିତ ବାହା ହେବା କଥା ଆରମ୍ଭ କରି ଧୀରେ ଧୀରେ ସେକ୍ସ ବିଷୟରେ କଥା ହେବା ପାଇଁ ।

ମୁଁ କହିଲି ଆଛା ତୁ କେବେ ବାହା ହେବାକୁ ଚାହୁଁଛୁ । ସେ କହିଲା ପଢିବି ତାପରେ ଚାକିରି କରିବି, ତାପରେ ବାହା ହେବି । ମୁଁ କହିଲି ଚାକିରି କରୁ କରୁ ତ ଆହୁରି ୧୦ ବର୍ଷ ଲାଗିଯିବ, ଏତେ ଦିନ କଣ ରହି ପାରିବୁ । ସେ କହିଲା ରହି ପାରିବୁ ମାନେ । ମୁଁ କହିଲି, ଆରେ ବୋକି, ବାହାହେଲା ପରେ ଯେଉଁ ମଜା ଅଛି, ତୁ ଜାଣିନୁ କି । ତୁ ତ ବଡ଼ ହେଇ ଗଲୁଣି, ଏ ସବୁ ତ ଜାଣିଥିବୁ । ତୋ ସାଙ୍ଗ ମାମିନା ତ ସବୁ ଜାଣିଛି । ମୁଁ ଜାଣିଜାଣି ଏମିତି କହିଲି ।

ସେ ଟିକେ ସମୟ ଚୁପ୍ ହେଇଗଲା । ସେ କହିଲା, ତମେ କେମିତି ଜାଣିଲ, ମାମିନା ବିଷୟରେ । ମୁଁ କହିଲି, ମାମିନାର ବଏଫ୍ରେଣ୍ଡ ମାମିନାକୁ କିସ୍ କରିବାର ମୁଁ ଦେଖିଛି ପାର୍କରେ । ବାସ୍, ଏମିତି ଗୀତା ଲାଜ କରି ତଳକୁ ମୁହଁ ସେ କହିଲା ହଁ ଭାଇ, ମାମିନା ଏ ସବୁ କରେ । ମୁଁ କହିଲି ସବୁ ମାନେ । ସେ କହିଲା, ଭାଇ କାହାକୁ କହିବନି ନ ହେଲେ ମାମିନାକୁ ତା ବାପା ବୋଉ ଆଉ ସ୍କୁଲ୍ ଛାଡିବେନି । ମୁଁ କହିଲି ହେଉ କହ କଣ ହେଲା । ସେ ଲାଜ କରି ତଳକୁ ମୁଁହ କରି କହିଲା, ମାମିନା ତା ବଏଫ୍ରେଣ୍ଡ୍ ସାଙ୍ଗରେ ସେକ୍ସ ବି କରିଛି । ମୁଁ ତା ପାଖକୁ ଯାଇ ତା ହାତ ଧରି କହିଲି, ଆଛା ତୁ କେବେ କରିନୁ । ସେ ଲାଜେଇ ଗଲା କହିଲା ନା, ଡର ଲାଗେ ଆଉ ମୋର ତ ଵଏଫ୍ରେଣ୍ଡ ନାହିଁ ।

ମୁଁ ତା ହାତ ଧରି ଆଉଁସିଲି, କହିଲି ତୋର କେବେ ଇଚ୍ଛା ହୁଏନି । ସେ ହାତ ଛଡେଇ ନେଇ କହିଲା, କିଏ ଆସି ଯିବ ତାପରେ କହିଲା, ସତ କହିବି ଭାଇ, ଆଜି କାଲି ବେଳେବେଳେ ବହୁତ ଇଛା ହେଉଛି, ମାେ ସାଙ୍ଗମାନେ ସମସ୍ତେ କରୁଛନ୍ତି । ମୁଁ କହିଲି, ଚାଲେ ଆମେ କରିବା ।

  • ଶ୍ରାବଣୀ ଭାଉଜଙ୍କ କାମନା ପୂରଣ
  • ନିଜ ଗାଈ ପାଇଁ କିଛି ପଠାନ୍ତୁ

ସେ ମୁରୁକି ହସିଦେଲା, କହିଲା କିଏ ଆସିଯିବ । ମୁଁ କହିଲି, ଯଦି କେହି ନ ଆସିବେ । ସେ ହସିଦେଇ କହିଲା, ଡର ଲାଗୁଚି, ପରେ କରିବା । ମୁଁ କହିଲି ଗୋଟେ ତ କିସ୍ ଦେ । ସେ କବାଟ ଆଡେ ଦେଖିଲା, କେହି ନାହାନ୍ତି ଆଉ ମତେ ଗାଲରେ ଗୋଟେ ଚୁମା ଦେଲା । କି କୋମଳ ଓଠ । ଓଃ ମୋ ବାଣ୍ଡ ପୁରା ଟେଂଗେଇ ଗଲା । ସେ ମୋ ପ୍ୟାଣ୍ଟ୍ ଉପରେ ଦେଖି ଲାଜେଇ ଗଲା ଆଉ ମୁହ ତଳକୁ କରିଦେଲା । କିଛି ସମୟ ପରେ କରେଣ୍ଟ ଚାଲିଗଲା । ମୁଁ ତାକୁ ଜୋରରେ କୁଂଢ଼େଇ ପକେଇ କିସ୍ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କଲି । ତା ଓଠରେ ମୋ ଓଠକୁ ଲଗେଇ ଚୁମିବାକୁ ଲାଗିଲି । ସେ ପୁରା ସାଥ ଦେଉଥିଲା ।

ଧୀରେ ଧୀରେ ମୁଁ ତା ଦୁଧକୁ ଡ୍ରେସ୍ ଉପରୁ ଧରି ଆଉଁସିଲି । ସେ କିଛି ବିରୋଧ କଲା ନାହିଁ । ତାପରେ ତାକୁ କହିଲି ମୋ କୋଳରେ ବସିବା ପାଇଁ । ସେ ମୋ କୋଳରେ ମଧ୍ୟ ବସି ପଡ଼ିଲା । ମୋ ଶକ୍ତ ବାଣ୍ଡଟା ତା ଗାଣ୍ଡିରେ ଲାଗିଗଲା । ମୁଁ ତାପରେ ଦୁଇ ହାତ ତାର ଦୁଇ ଦୁଧକୁ ଧରି ଦଳି ଚାଲିଲି । ହଠାତ୍ ଲାଇଟ୍ ପଳେଇ ଆସିଲା । ସେ ଡେଇଙ୍କି ମୋ କୋଳରୁ ଖସିଯାଇ ପଢ଼ିବା ପାଇଁ ବସିଲା । ମୋ ମନ ବହୁତ୍ ଦୁଃଖ ହେଇଗଲା । ମୁଁ ତାକୁ ପଚାରିଲି, କେମିତି ଲାଗିଲା । ସେ ହସିଦେଲା । କହିଲା, ତୁ ବହୁତ୍ ଅଭଦ୍ର । ମୁଁ କହିଲି କାହିଁକି, ତୋର ସେଇଟା ଧରି ପକେଇଲି ବୋଲି । ସେ ହସିଦେଲା । ମୁଁ କହିଲି, ଡ୍ରେସ ଖୋଲି ଟିକେ ଦେଖୋଉନୁ । ସେ କହିଲା ନା କିଏ ଆସିଯିବେ । ମୁଁ ଜାଣିଲି ଯେ ଏକା ସମୟରେ ଟୋକି ଖୋଲିକି ଦେଖେଇବ । ମୁଁ କହିଲି, ଗୀତା ତୋର ସେଇଟା ବହୁତ ନରମ । ସେ କହିଲା ସେଇଟା ମାନେ, ମୁଁ କହିଲି ତୋ ଦୁଧ ଦିଇଟା । ସେ ହସିଦେଇ କହିଲା, ତୁ ବହୁତ ଅଭଦ୍ର ଟୋକା । ମୁଁ କହିଲି, ତୁ ତ ଏମିତି କହୁଚୁ ଯେମିତି ତତେ ଭଲ ଲାଗିଲାନି । ସେ ପୁଣି ହସି ଦେଲା ।

ପୁଣି କହିଲି ଟିକେ ଖୋଲିକି ଦେଖା, ତୋ ଦୁଧ ଖାଇବାକୁ ଇଚ୍ଛା ହେଉଛି । ତାକୁ ବହୁତ ବଢିଆ ଲାଗୁଥିଲା ଏ ଅଭଦ୍ର କଥା ଶୁଣି । ସେକହିଲା, ତୁ ଏସବୁ କରିଛୁ ଆଗରୁ । ମୁଁ କହିଲି ନା, କିନ୍ତୁ ମୁଭିରେ ଦେଖିଛି । ସେ କହିଲା, ମତେ ଦେଖିବାକୁ ଇଚ୍ଛା ହେଉଛି । ମୁଁ ତ ହଷ୍ଟେଲରେ ଦେଖେ । ହଉ ଠିକ୍ ଅଛି ଆର ଥର ମୁଁ DVD ନେଇକି ଆସିବି, ଆମେ କେତେବେଳେ ଏକା ଏକା ଦେଖିବା । ସେ ହସି ମୁଣ୍ଡ ହଲେଇଲା । ସେଦିନ ଆମେ ଆଉ କିଛି କରି ପାରିଲୁ ନାହିଁ । କିନ୍ତୁ ଯେତେବଳେ ମୁଁ ଏକାପାଏ, ମାଡିବସି କିସ୍ କରେ, ସେ ବି ତାର ସବୁ ଦେଖେଇ ଦିଏ । ତା ଦୁଧକୁ ଧରି ଦଳେ, ଡ୍ରେସ ଉପରୁ ତା ବିଆକୁ ଧରି ଦଳେ । ତା ଦୁଧକୁ ପାଟିରେ ପୁରେଇ ଚୁଚୁମି ଦିଏ ।

ବେଳେ ବେଳେ ତା ଚଡିରେ ହାତ ପୁରେଇ ତା ବିଆକୁ ଶାଉଁଳି ଦିଏ । ତାକୁ ବହୁତ ମଜା ଲାଗୁଥାଏ । ସେ ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ଧରି ହଲେଇ ଦିଏ । କେତେ ଥର ବୀର୍ଯ୍ୟ ବାହାରି ଗଲେ ସେ ତା ଡ୍ରେସରେ ପୋଛି ଦିଏ । ମୋ ବାଣ୍ଡ୍ ଖାଲି ଅଥୟ ଦେଉଥିଲା ତା ବିଆରେ ପଶିବା ପାଇଁ । ଥରେ ଛାତରେ ଆମେ ଏକା ଥିବା ବେଳେ କରେଣ୍ଟ ଚାଲିଗଲା । ମୁଁ ତାକୁ ମାଡ଼ିବସି ତା ଡ୍ରେସ୍ ଉପରକୁ କରି ତା ଦୁଧକୁ ପାଟିରେ ପୁରେଇ ଚୁଚୁମି ପକେଇଲି । ତାପରେ ମୋ ହାତ ତା ଚଡ଼ିରେ ପୁରେଇ ତା ବିଆକୁ ଚିପି ଚାଲିଲି । ସେ ଉଁ ଆଁ ଉଁ ଆଁ ହେଉଥିଲା । ତାପରେ ମଝି ଆଙ୍ଗୁଠି ତା ବିଆରେ ପୁରେଇ ବୁଲେଇଲି । ସେ ବହୁତ ଉତେଜିତ ହୋଇ ସାରିଥିଲା । ମୁଁ ଦୁଧକୁ ପାଟିରେ ପୁରେଇ ଚୁଚୁମି ଚୁଚୁମି, ତା ବିଆକୁ ମଝି ଆଙ୍ଗୁଠିରେ ଗେହୀ ଚାଲିଲି । ସେ କହିଲା, ଭାଇ କେତେ ଆନନ୍ଦ ଲାଗୁଛି । ସେମିତି ଜୋର୍ ଜୋରରେ କର ।

ବହୁତ୍ ସମୟ କଲା ପରେ ତାର ଝଡି ଗଲା । ଯୋରରେ ମୋ ହାତକୁ ଚାପି ପକେଇଲା ତା ଜଙ୍ଘ ମଝିରେ । ତା ବିଆରୁ ପାଣି ବାହାରି ମୋ ହାତକୁ ଗରମ କରିଦେଲା । ସେ ଧୀରେ ଧୀରେ ଶାନ୍ତ ହୋଇଗଲା । ମୁଁ ବିଆକୁ ଆଉ କିଛି ସମୟ ଚିପିଲି । ତାପରେ ତାକୁ କିସ୍ କରି କରି ତା ଦୁଧକୁ ହାତରେ ଦଳି ଦଳି ଖେଳିଲି । ତା ହାତକୁ ମୋ ଚଡ଼ିରେ ପୁରେଇ ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ଧରେଇ କହିଲି, ଆକୁ ଟିକେ ଶାନ୍ତି କରି ଦେ । ସେ ବାଣ୍ଡକୁ ଧରି ଆଗପଛ କରି ହଲେଇଲା । କିଛି ସମୟ ପରେ ମୁଁ ଝଡି ଗଲି ଆଉ ସବୁ ବୀର୍ଯ ହାତରେ ଆଣି ତା ଦୁଧରେ ବୋଲି ଦେଲି । ସେ ହସିଦେଇ ପୁଣି ଆଲିଙ୍ଗନ କଲା । ମୁଁ ତା ଦୁଧକୁ ଚିପିଚିପି ଖେଳିଲି । ତାପରେ କରେଣ୍ଟ ଆସିଗଲା । ଆମେ ଡ୍ରେସ ସଜେଇ କିଛି ସମୟ ଛାତରେ ରହିଲୁ । ସେ ଖାଲି ହସୁଥିଲା । କହିଲା ଭାଇ ତୁ ତ ଗୋଟେ ଖେଳାଳି ।

  • ପୁରୁଣା ପ୍ରେମିକାର ଭୋକିଲା ଦେହ
  • ଓଡ଼ିଆ ଗିହଣା ପ୍ରଶ୍ନ ଉତ୍ତର

ମୁଁ କହିଲି ଆରେ ସବୁ ବିପି ଦେଖି ଶିଖିଛି । ମୁଁ କହିଲି ଆରେ, ଏଟା ତ କିଛି ନୁହେଁ, ଯେତେବେଳେ ମୋ ବାଣ୍ଡ ତୋ ବିଆରେ ପଶିବ, ତୁ ଜାଣିବୁ ଗେହିବାରେ କେତେ ମଜା । ସେ ହସିଦେଇ କହିଲା, ସେଇଟା ତମର ବହୁତ ବଡ଼, କଷ୍ଟ ହେବନି ତ? ମୁଁ କହିଲି ଥରେ ପଶିଲେ, ତୁ ଖାଲି କହିବୁ ଆହୁରି ପଶେଇବା ପାଇଁ । ସେ କହିଲା ହଉ ଭାଇ ତାହାହେଲେ ତମେ କେମିତି ଗୋଟେ ପ୍ଲାନ୍ କରି ମତେ ସେହି ସୁଖ ଦିଅ । ମୁଁ ବି ଆଉ ରହିପାରୁନି । ମୁଁ ତାକୁ ଜାବୁଡ଼ି ଧରି ଜୋରରେ କିସ୍ କଲି ଆଉ ତାର ଦୁଧ ଦୁଇଟିକୁ ଦଳିଲି । ସେ କହିଲା ଏବେ ନୁହଁ ଭାଇ କିଏ ଆସିଯିବ । ମତେ ଡର ଲାଗିଲା । ତାକୁ ଛାଡ଼ି ଦେଇ ଆସିଲି । କଲେଜରେ ଖାଲି ତା ବିଷୟରେ ଭାବି ବାଣ୍ଡ ହଲେଇ ମନକୁ ଶାନ୍ତି କରୁଥାଏ । ବିପି ଦେଖିଲା ବେଳେ ଖାଲି ତାକୁ ଭାବି ମୁଠି ମାରି ବାଣ୍ଡକୁ ଶାନ୍ତ କରୁଥାଏ ।

ଏହି ପରେ କାଳୀ ପୂଜା ଛୁଟିରେ ଘରକୁ ଗଲି । ୫ଟା ବିପି ନେଇକି ଗଲି । ଭାବିଲି ଯେମିତି ହେଲେ ଏଇଥର ତାକୁ ଗେହିବି । ଘରେ ପହଞ୍ଚି ତା ଘରକୁ ଗଲି । ସେ ଘରେ ବସି ପଢ଼ୁଥିଲା । ମତେ ଦେଖିକି ଦଉଡ଼ି ଆସି ମତେ କୁଣ୍ଢେଇ ଧରିଲା । ମୁଁ ପଚାରିଲି ଘରେ କେହି ନାହାଂତିକି । ସେ କହିଲା ବାପା ବୋଉ ତାଙ୍କ ସାଙ୍ଗ ଘରକୁ ଯାଇଛନ୍ତି, 9ଟା ପରେ ଆସିବେ । ଓଃ.. ମୋ ବାଣ୍ଡଟା ପୁରା ଟେଂଗେଇ ଉଠିଲା । ମୁଁ କବାଟ ବନ୍ଦ କରି ତାକୁ ତାଙ୍କ ବେଡ଼ରୁମ ଟାଣି ନେଇ କୁଣ୍ଢେଇକି ଚୁମା ଦେଇ ଚାଲିଲି । ସେ କହିଲା ଭାଇ ବିପି ଆଣିଛୁ । ମୁଁ କହିଲି ହଁ, କିନ୍ତୁ ପ୍ରଥମେ ମତେ ଟିକେ ତୋର ଦୁଧ ଆଉ ବିଆ ଦେଖେଇ ଦେ । ମୁଁ ତତେ ପ୍ରଥମେ ଲଙ୍ଗଳା ଦେଖିବାକୁ ଚାହୁଁଛି । ସେ ହସିଦେଲା ଆଉ ମୁଁ ତାକୁ ବେଡରେ ଶୁଆଇ ତାର ଡ୍ରେସ୍ ଖୋଲି ତାକୁ ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ ଲଙ୍ଗଳା କରି ତା ଦୁଧକୁ ପାଟିରେ ପୁରେଇ ଚୁଚୁମି ପକେଇଲି । ଓଃ କି ତୃପ୍ତି । ମୁଁ ଆଉ ଡେରି ନକରି ନିଜେ ଲଙ୍ଗଳା ହେଇଗଲି । ତାକୁ କୁଣ୍ଢେଇ ବେଡରେ ଗଡ଼ିଲି ।

ଏହାର ପାର୍ଟ 2 ପଢନ୍ତୁ…

Visited 146 times, 1 visit(s) today

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *