ସାଙ୍ଗର ଭଉଣୀକୁ ନିଧୂମ ଗେହିଲି : First Time ଗେହିକି ସିଲ ଖୋଲିଲି

odia sex story

ଯଦି ଆପଣ ପାର୍ଟ ୧ ପଢି ନାହାନ୍ତି ତାହାଲେ ଜଲ୍ଦି ପଢନ୍ତୁ ନହେଲେ କିଛି ବୁଝିପାରିବେ ନାହିଁ । ଦୁଇଜଣଙ୍କ ଲଙ୍ଗଳା ଦେହ ପରସ୍ପର ସହିତ ଘଷି ହେଇ ଯାହା ଲାଗୁଥିଲା ଶବ୍ଦରେ କହି ହେବନି । ମୋ ବାଣ୍ଡ ତା ବିଆ ପାଖରେ ଘଷି ହେଉ ଥିଲା ଆଉ ଅଥୟ ହେଉ ଥିଲା ଭିତରକୁ ଯିବା ପାଇଁ । ମୁଁ ତାକୁ ଜୋରରେ କୁଂଢ଼େଇ ଚୁମାଦେଲି ଆଉ ଧୀରେ ଧୀରେ ଚୁମି ଚୁମି ଓଠରୁ ଗାଲକୁ, ପୁଣି ବେକ ଆଉ ପୁଣି ଦୁଧକୁ ଚୂମିଲି । ତା ଭୁଣ୍ଡିକୁ ପାଟିରେ ପୁରେଇ ଜିଭରେ ଚାଟିଲି । ଭୁଣ୍ଡି ତା ଟାଣ ହେଇ ମସ୍ତ ଲାଗୁଥିଲା ।

ଏହି ଭିତରେ ବାଣ୍ଡ ଯାଇ ତା ବିଆ ଫାଟରେ ଘଷି ହେଲାଣି । ମୁଁ ଟିକିଏ ପେଲିଲି । ବାଣ୍ଡ୍ ଟିକିଏ ଭିତରକୁ ଗଲା । ତା ବିଆ ପୁରା ଗରମ ରସରେ ପୂର୍ଣ୍ଣ । ଲାଗିଲା ବାଣ୍ଡ ଜଳିଯିବ । ମୁଁ କହିଲି ଗୀତା କେମିତି ଲାଗୁଛି । ସେ କହିଲା, ଭାଇ ଡର ଲାଗୁଛି, ତୁ ଜଲଦି ଜଲ୍ଦୀ ଯାହା କରିବା କଥା କର । କାଳେ ବାବା ବୋଉ ଆସିଜିବେ ।

ତାପରେ ତା ଓଠରେ ମୋ ଓଠକୁ ଚାପି, ବାଣ୍ଡକୁ ଜୋରେ ଧକା ଦେଇ ତା ବିଆରେ ପୁରେଇ ଚାଲିଲି । ଧୀରେ ଧିରେ ବାଣ୍ଡ ପୁରା ପଶିଗଲା । ତାପରେ ବାଣ୍ଡକୁ ଆହୁଲେ ଆହୂଲେ ଭିତର ବାହାର କରିବାକୁ ଲାଗିଲି । ସେ ଉଁ ଆ ହେଉଥିଲା । ବାଣ୍ଡ ଯେତେବେଳେ ଭିତରକୁ ଯାଏ ଫଚ୍ ଫଚ୍ ଶବ୍ଦ କରୁଥିଲା । ମୁଁ ଗେହିବା ଟିକେ ବନ୍ଦ୍ କରି ତାକୁ ପଚାରିଲି, ଗୀତା କେମିତି ଲାଗୁଛି । ସେ କହିଲା ଭାଇ, ବନ୍ଦ୍ କରନି, ଯେମିତି କରୁଥିଲୁ ସେମିତି କର ଆଉ ଜୋରରେ କର । ବହୁତ୍ ବଢିଆ ଲାଗୁଛି । ତାପରେ ପୁଣି ତାକୁ ଧୀରେ ଧୀରେ ଧକା ମାରି ଗେହିଲି । ସେ ବଢିଆ ଲାଗୁଛି କହି ଖାଲି ଉଁ ଉଁ ହେଉଥାଏ ଆଉ ମୁଁ ଯେତବେଳେ ବାଣ୍ଡକୁ ଭିତରେ ପୁରାଏ ସେ ତା ଗାଣ୍ଡୀ ଉପରକୁ ଉଠେଇ ଦିଏ ।

ପୁରା ତାଳକୁ ତାଳ ଦେଇ ଆମେ ପରସ୍ପରକୁ ଗେହୀ ଚାଲିଥାଉ । ତା ଛୋଟ ଛୋଟ ଦୁଧ ଦୁଇଟା ଖାଲି ଉପର ତଳ ହେଉଥିଲା । କି ତୃପ୍ତି । ତା ଭୁଣ୍ଡି ଧରି ରଗଡ଼ି ରଗଡ଼ି ଖେଳିଲି । କିଛି ସମୟ ପରେ ସେ ଆଖି ବୁଜି ଦେଇ କହିଲା, ଭାଇ ଜୋରରେ ଜୋରରେ କର ଆଉ ତା ଗାଣ୍ଡୀକୁ ଜୋରେ ଉଠେଇ ମାରୁଥିଲା । ମୁଁ ବି ଗେହିବାର ସ୍ପିଡ୍ ବଢେଇ ଦେଲି । ସେ ତା ଗୋଡ଼ ମୋ ଗାଣ୍ଡୀ ଉପରେ ଛନ୍ଦି ଦେଇ ଗାଣ୍ଡୀ ହଲେଇ ଚାଲିଲା । ଘର ଆମର ଗିହଣା ଶବ୍ଦରେ ପୁରିଯାଉଥିଲା । କିଛି ସମୟ ପରେ କହିଲା ଭାଇ ମୋର କଣ ହେଇ ଯାଉଛି ଆଉ ଗୋଡ଼ରେ ମତେ ଯୋରେ ଚାପି ଧରି ଥରିଲା । ମୁଁ ବାଣ୍ଡକୁ ତା ବିଆରେ ପୁରା ପୁରେଇ ତାକୁ ଜାବୁଡି ଧରିଲି ।

ସେ ଥରି ଥରି ଶାନ୍ତ ହେଇଗଲା । ସେ ହାଲିଆ ହୋଇ ଜୋରରେ ନିଃଶ୍ୱାସ ନେଲା । ମୁଁ ତାକୁ ସେମିତି ଜାବୁଡ଼ି ଧରି ବାଣ୍ଡକୁ ତା ବିଆରେ ସେମିତି ପୁରେଇ ରଖିଲି । ସେ ଟିକେ ସାଂତ ହେଲା ପରେ ତାକୁ ପଚାରିଲି, ଗୀତା କେମିତି ଲାଗିଲା । ସେ ଗୋଟେ ବଡ଼ ସ୍ମାଇଲ ଦେଇ କହିଲା, ଓଃ ଭାଇ, ଏତେ ଆନନ୍ଦ ମୁଁ କେବେ ପାଇ ନଥିଲି । ଆଜି ଜାଣିଲି କାହିଁକି ମୋ ସାଙ୍ଗମାନେ ଗେହିବା ପାଇଁ ଏତେ ବ୍ୟାକୁଳ ହୁଅନ୍ତି ।

ମୁଁ କହିଲି ତଳକୁ ତ ଟିକିଏ ଦେଖେ । ସେ ମୁହଁ ଉଠେଇ ତଳକୁ ଦେଖିଲା, ମୋ ବାଣ୍ଡ୍ ସେମିତି ପୁରା ଉତେଜିତ ହୋଇ ତା ବିଆରେ ପଶିକି ଥିଲା । ସେ ଆଁ କରି ରହିଗଲା, କହିଲା ପୁରା ଭିତରକୁ ପଶିଯାଇଛି । ମୁଁ ଏବେ ଦଖେ କେମିତି ଭିତରେ ପସେ । ସେ ଏକ ଲୟରେ ଦେଖୁଥିଲା । ମୁଁ ବାଣ୍ଡ୍ ପୁରା ବାହାର କଲି ଆଉ ପୁଣି ଧୀରେ ପୁରେଇ ଦେଲି । ସେ କହିଲା ସତରେ ଭାଇ ନିଜ ଆଖିରେ ନ ଦେଖିଲେ ବିଶ୍ୱାସ ହେବନି କି ଏତେ ବଡ଼ ବାଣ୍ଡଟା ଏତେ ଛୋଟ ବିଆରେ ପୁରା ପାଇଯିବ । ମୁଁ କହିଲି ଆଉ ଯୋଉ ଆନନ୍ଦ ମିଳେ ସେଥିରୁ । ସେ ଜୋରରେ ହସିଦେଲା । ମୁଁ ପୁଣି ତାକୁ ଗେହିବା ପାଇଁ ଚେଷ୍ଟା କଲି କିନ୍ତୁ ତାର ପାଣି ଶୁଖି ଯାଇଥିଲା ।

ତେଣୁ ବାଣ୍ଡ୍ ବାହାର କରି ତାକୁ କହିଲି ଧରି ହଲେଇବା ପାଇଁ । ସେ ହସିଦେଇ ଧରି ଜୋରରେ ଉପର ତଳ କରି ବାଣ୍ଡକୁ ହଲେଇଲା । କିଛି ସମୟପରେ ମୋର ବିର୍ଯ ବାହାରି ଆସିଲା । ସବୁ ବୀର୍ଯ ତା ଦୁଧ ଉପରେ ପକେଇ ଦେଲି ଆଉ ତା ପାଖରେ ସୋଇ ସବୁ ବୀର୍ଯକୁ ତା ଦୁଧରେ ଘଷି ଖେଳିଲି । ତା ଭୁଣ୍ଡି ଶିଥିଳ ହୋଇ ଯାଇଥିଲା । ମୋ ବାଣ୍ଡ୍ ବି । ତାପରେ କୁଣ୍ଡା କୁଣ୍ଡି ହୋଇ ଗଡିଲୁ । ତା ଦୁଧକୁ ଚିପି ଚିପି ଖାଈଲି । ତା ନାହିରେ ଚୁମା ଦେଲି । ତାପରେ ତା ଜଙ୍ଘକୁ ଚୁମିଲୀ । ବିପି କଥା ମନେ ପଡ଼ିଲା । ତା ବିଆକୁ ପାଟିରେ ପୁରେଇ ଖାଇବାକୁ ଲଗିଲି ।

  • ବାପା ବୋଉଙ୍କୁ ଫଟେଇ ଗେହିଲେ
  • ବାରମ୍ବାର ଗିହା ଖାଇଲେ କଣ ହୁଏ?

ସେ ଉଁ କରିକି ଗାଣ୍ଡୀ ଉଠେଇଲା କହିଲା ଭାଇ କଣ କରୁଛୁ । ତଳକୁ ଦେଖିଲା । ମୁଁ ତା ବିଆକୁ ପୁରା ଖାଇ ଚାଲିଲି । ଟିକେ ପରେ ତା ବିଆ ପୁଣି ରସେଇ ଗଲା ଆଉ ତା ଦୁଧ ଭୁଣ୍ଡି ଟାଣ ହୋଇଗଲା । ମୁଁ ଓ ସେ ଏବେ ଉତେଜିତ ହୋଇଗଲାଣି । ମୋ ବାଣ୍ଡ ବି ଟାଣ ହେଲାଣି । ସେ ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ଧରି କହିଲା ଭାଇ ଏଟା ତ ପୁଣି ଉଠିଲାଣି, ଭିତରକୁ ଯିବ କି । ମୁଁ କହିଲି ହଁ ଆଉ ଏଥର ତତେ ବହୁତ୍ ଗେହିବି । ସେ ହସିଦେଲା । ମୁଁ ତା ବିଆକୁ କିଛି ସମୟ ମନ ଭରି ଖାଇଲି । ଜିଭରେ ତା ବିଆର କ୍ଲିଟୋରିସକୁ ଚାଟିଲି । ସେ ଖାଲି ଗାଣ୍ଡୀ ଛିଟିକି ଦେଉଥିଲା । ମୁଁ ଆକୁ ବେଶୀ ଖାଇଲେ ଝିଅ ଝଡିଯିବ । ତେଣୁ ବାଣ୍ଡକୁ ତା ବିଆରେ ପୁରେଇ ଦେଲି ।

ତାପରେ ଗେହୀ ଚାଲିଲି । ଜୋରେ ଜୋରେ ଗେହିଲି । ସେ ଜୋରରେ ଚିଲ୍ଲେଇ ଉଠିଲା । ମୁଁ କହିଲି ଗୀତା, ସତରେ ତୁ କେତେ ହଟ୍ ଆଉ ସେକ୍ସି । ସେ କହିଲା ଭାଇ, ତୋ ଭଉଣୀକୁ ମନ ଭରି ଖୁସି ଦେ । ମୋ ବିଆକୁ ଶାନ୍ତି କରେଇ ଦେ । ସେ ବହୁତ୍ ଜଳୁଛି । ମୁଁ ତାକୁ ନିର୍ଧୁମ୍ ଗେହୀ ଚାଲିଲି । ସେ ଜୋରରେ ଚିଲ୍ଲେଇ ଉଠିଲା । ବାଣ୍ଡ୍ ଖାଲି ସାଇଁ ଶାଇଁ ହେଇ ବିଆରେ ପଶୁଛି ବାହାରୁଛି । ସେ ଚିଲେଇ ମତେ ଜାବୁଡି ଧରି ଥରିଲା । ମୁଁ ଜାଣିଲି ଝିଅ ଝଡିଯିବ । ତେଣୁ ଆହୁରି ଜୋରରେ ଗେହିବାକୁ ଲାଗିଲି । ମୋର ବି ଏବେ ଅସମ୍ଭାଳ ହେଲାଣି । ଦୁଇ ଜଣ ଜୋର୍ ଜୋରରେ ଜାବୁଡ଼ି ଧରି ଏକା ବେଳେ ଝଡିଗଲୁ । ବାଣ୍ଡକୁ ବିଆର ପୁରା ଭିତରେ ପୁରେଇ ରଖିଲି ଆଉ ସବୁ ବୀର୍ଯ୍ୟ ବିଆରେ ଛାଡ଼ିଦେଲି। ତା ପାଣି ଆଉ ବୀର୍ଯ୍ୟର ମିଳନରେ ଏତେ ମଜା ଲାଗୁଥିଲା ।

ବାଣ୍ଡ ଶିଥିଳ ହୋଇ ବିଆରୁ ବାହାରି ଆସିଲା । ତାପରେ ତାକୁ କୁଣ୍ଡେଇ ଚୁମି ଚାଲିଲି ତା ଦୁଧକୁ ଖାଇଲି । ସେ ହସୁଥିଲା ଆଉ ତା ମୁହଁ ଖୁସିରେ ଚମକୁଥିଲା । 8:30 ହେଇଯାଇଥିଲା । ସେ କହିଲା ଭାଇ ଜଲ୍ଦୀ ଡ୍ରେସ୍ ପିନ୍ଧି ଦେ । ମୁଁ ତାକୁ ବ୍ରା ଲଗେଇ ଦେଲି ସେ ଡ୍ରେସ ପିନ୍ଧିଲା । ମୁଁ dress ପିନ୍ଧି ଆମେ ଦି ଜଣ ଆସି ତାର ପଢ଼ିବା ଘରେ ବସି ରହିଲୁ । ମୁଁ କହିଲି ତୁ ଭାରି ସେକ୍ସି । ସେ କହିଲା, ଭାଇ ତୁ କିଛି କମ ନୁହଁ ଆଉ ତୋର ସେଇଟା କେତେ ବଡ଼ । ମୁଁ କହିଲି, ତତେ ମଜା ଲାଗିଲା ନା । ସେ ହସି ଦେଇ କହିଲା, ବହୁତ୍ ମଜା । ଆହୁରି କରିବାକୁ ଇଛା ହେଉଛି । ମୁଁ କହିଲି, ଦେଖେ ତୁ ଯଦି ଚାହୁଁଛୁ, ରାତିରେ ଯେତେବେଳେ ସମସ୍ତେ ସୋଇଯିବେ, ମୁଁ ତମ ଛାତ ଦେଇ ଆସିବି, ତୁ ଖାଲି ଛାତ କବାଟ ଖୋଲି ଦେବୁ । ଆଉ ରାତି ସାରା ଗେହୀ ହେବା ।

ମୁଁ ରାତି ୧୧ ଟା ପରେ ଛାତକୁ ଆସିଲି । ଛାତ କବାଟ ଖୋଲା ଥିଲା । ଧୀରେ ଧିରେ ଚିପି ଚିପି ତା ବେଡ଼ରୁମକୁ ଗଲି । ବେଡ଼ରୁମ କବାଟ ଖୋଲାଥିଲା । ଧୀରେ ଖୋଲି ଭିତରକୁ ଗଲି ଆଉ କବାଟ ବନ୍ଦ୍ କରିଦେଲି । ପୁରା ଅନ୍ଧାର । ଧୀରେ ଧିରେ ଦେଖାଗଲା, ସେ ବେଡ଼ରେ ଶୋଇଛି । ତା ପାଖରେ ଶୋଇଗଲି, କୁଣ୍ଢେଇଲି ଆଉ ତା ଦୁଧକୁ ଚିପି ଚୁମା ଦେଲି । ସେ ହସିଦେଲା । ମୁଁ କହିଲି ଲାଇଟ୍ ଅନ୍ କରି କରିବା । ସେ କହିଲା ନାହିଁ, ଖାଲି ବେଡ୍ ଲାଇଟ ଟା ଅନ୍ କର । ମୁଁ ବେଡ୍ ଲାଇଟ ଅନ୍ କରି ତାକୁ ଆସି ଚୂମିଲୀ ।

ଦେଖ, ପ୍ରେମିକା ବିଆର ଶୁଭାରମ୍ଭ କଲି

ସେ ମୋ ପ୍ୟାଣ୍ଟ୍ ଖୋଲି ବାଣ୍ଡକୁ ଧରି ଖେଳିଲା । ମୁଁ ତା ନାଇଟି ଭିତରେ ହାତ ପୁରେଇ ତା ବିଆରେ ଆଙ୍ଗୁଠି ପୁରେଇଲି । ତା ବିଆ ପୁରା ଓଦା ହୋଇ ଯାଇଥିଲା । ଟିକେ ଆଙ୍ଗୁଠି ପୁରେଇ ଗେହିବା ପରେ ଆମେ ଦୁହେଁ ଲଙ୍ଗଳା ହେଇ କୁଣ୍ଢେଇ ଶୋଇଲୁ ଆଉ ଧିରେ ଧିରେ ଖେଳିଲୁ । ତା ଦୁଧ ମୋ ଛାତିରେ ଚିପି ହୋଇ ମଜା ଲାଗୁଥିଲା ଓଃ । ଧୀରେ ଧିରେ ତାକୁ ବେଡରେ ଓଲଟେଇ ତା ଉପରେ ଚଢ଼ିଗଲି ଆଉ ବାଣ୍ଡକୁ ବିଆରେ ପୁରେଇ ଦେଲି । ସେ ଆଁ କରି ମୋତେ ଜାବୁଡ଼ି ଧରିଲା । ତାପରେ ମୁଁ ବାଣ୍ଡକୁ ଧୀରେ ଧିରେ ଭିତର ବାହାର କଲି । ଓଃ କି ମଜା । କହିଲି ଗୀତା, ଆଜି ତତେ ଧୀରେ ଧିରେ ଆଉ ବହୁତ ସମୟ ଗେହିବି । ସେ ହଁ କହିଲା, ତୁ ଯେମିତି କରିବା କଥା କର, ମତେ ବହୁତ୍ ମଜା ଲାଗୁଛି । ମୁଁ ଧୀରେ ଧୀରେ ଗେହୀ ଚାଲିଲି । ସେ ଉଁ ଆଁ କରିବା ଆରମ୍ଭ କରିଦେଲା ।

ତା ଦୁଧ ଦିଟାକୁ ଦଳୁଥାଏ । ତା ଗରମ ବିଆ ଭିତରେ ମୋ ବାଣ୍ଡଟା ଆହୁରି ଶକ୍ତ ହୋଇ ଉଠିଲା । ଧୀରେ ଧୀରେ ଭିତର ବାହାର ହେଉଥାଏ । ସେ ପୁରା ଉତେଜିତ ହୋଇ ଉଁ ଉଁ ଆଁ ଆଁ ହେଉଥାଏ । ତାକୁ କହିଲି, ଗୀତା କେମିତି ଲାଗୁଛି । ସେ କହିଲା, ଉଁ ଆଁ ଭାଇ ଖାଲି କରି ଚାଲ, କିଛି କହନି, ଏତେ ଆନନ୍ଦ ଲାଗୁଛି । ମୁଁ ତାକୁ ହାଉଲେ ହାଉଲେ ଗେହୀ ଚାଲିଲି । ପ୍ରାୟ 30 ମିନିଟ୍ ଯାଏଁ ଗେହିଲା ପରେ ମତେ ଲାଗିଲା, ମୋର ଝଡି ଯିବ । ମୁଁ ଗେହିବା ସ୍ପିଡ ବଢ଼େଇ ଦେଲି । ସେ ଅଥୟ ହୋଇ ଉଁ ଆଁ ଉଁ ଆଁ ହେଉଥିଲା । ଗାଣ୍ଡୀକୁ ଉପର ତଳ କରି ବାଣ୍ଡକୁ ବିଆର ଗଭିରେ ପୁରେଇ ସେ ମସ୍ତିରେ ପାଗଳ ଭଳି ଗିହେଇ ହେଉଥିଲା ।

କିଛି ସମୟ ପରେ ମୋ ବାଣ୍ଡରୁ ବିର୍ଯ ବାହାରି ଆସିଲା ଆଉ ସେ ମତେ ଜାବୁଡି ଧରି ଥରିଲା ଆଉ ଦୁଇ ଜଣ ଏକା ସମୟରେ ଝଡି ଗଲୁ । ସବୁ ବୀର୍ଯ୍ୟ ତା ବିଆର ଗଭୀର ଗାତରେ ଛାଡି ଦେଲି । ଆଉ ତା ଉପରେ ଶୋଇ ରହିଲି । ସେ ମତେ ସାଇଡ ହେବାକୁ କହିଲା । ମୁଁ ସାଇଡ ହୋଇ ତାକୁ ମୋ ଉପରେ ଶୁଆଇ ଦେଇ ମାଡ଼ି ଧରି ଶୋଇଲି । ତା ଦୁଧ ମୋ ଛାତିରେ ରଗଡି ହେଉଥିଲା । ଜୀବନରେ ଏତେ ଆନନ୍ଦ ଆଉ ସୁଖ ଉପଭୋଗ କରି ନଥିଲି । କିଛି ସମୟ ତାକୁ ମୋ ଉପରେ ଶୁଆଇ ରହିଲା ପରେ, ଭାବିଲି ତାକୁ ଗୋଡ଼ରୁ ମୁଣ୍ଡ ଯାଏ ତାକୁ ଚୁମିବି । ତାକୁ ବେଡରେ ଶୁଆଇ ତାକୁ ଓଠରେ କିସ୍ କଲି । ଆଉ ଧୀରେ ଧୀରେ ତାକୁ ମୁହଁ ସାରା ଚୁଚୁମି ଚୁଚୁମି ଲାଳୁଆ କରିଦେଲି । ତା ବେକରେ ଚୁମା ଦେଲି । ତାକୁ କୁତୁ କୁତୁ ଲାଗୁଥିଲା, ସେ ଖାଲି ହସୁଥିଲା ।

ମୁଁ କିନ୍ତୁ ତାକୁ ମାଡ଼ି ଧରି ଜୋରରେ ତା ବେକରେ ଚୁମି ଚାଲିଲି । ତା ପରେ ତା ହାତ ଟେକି ଦେଇ ଦୁଧକୁ ପାଟିରେ ପୁରେଇ ଚୁଚୁମି ପକେଇଲି । ତାପରେ ତା କାଖରେ ମୁହଁ ମାଡ଼ି ଦେଲି ଆଉ ଜିଭରେ ଖେଳିଲି । ପୁଣି ଦୁଧରେ ଖେଳିଲି ଆଉ ପେଟରେ ଚାଟି ଚାଟି ତା ବିଆ ପାଖକୁ ଆସିଲି । ବିଆକୁ ମୁହଁରେ ପୂରେଇ ଧୀରେ ଧୀରେ କାମୁଡିଲି । ସେ ମୋ ମୁଣ୍ଡକୁ ଧରି ଛାଟିପିଟି ହେଉଥିଲା । ବିଆକୁ କିଛି ସମୟ ଖାଇଲା ପରେ, ତାକୁ ବୁଲେଇ ଦେଇ ତା ଗାଣ୍ଡିକୁ ଗାଉଁ ଗାଊଁ କରି ଖାଇଲି । ତା ଗାଣ୍ଡୀ କେତେ ନରମ । ତା ଗାଣ୍ଡୀ ଖାଇଲା ବେଳେ ଗୋଟେ ହାତରେ ତା ବିଆକୁ ଜାବୁଡ଼ି ଧରି ଜୋରରେ ଦଳିଲି ।

ତା ବିଆ ପୁଣି ଲାଳେଇ ଉଠିଲା, ମୋ ବାଣ୍ଡଟା ଠିଆ ହୋଇ ଉଠିଲା । ଆଉ ବିଳମ୍ବ ନକରିକି ତାକୁ ଉଲଟେଇ ତା ଉପରେ ଚଢ଼ି ଗଲି ଆଉ ବାଣ୍ଡକୁ ବିଆରେ ମାଡ଼ି ଦେଲି । ଭୁସ୍ କରି ଭିତରେ ପଶିଗଲା । ଗୀତା କହିଲା, ଭାଇ ଆଜି ମୋର ବିଆ ପୁରା ଫାଟିଯିବ । ମୁଁ କହିଲି, ନାଲୋ ମୋ ରାଣୀ, ଆଜି ରାତିରେ ମୁଁ ତତେ ତୋ ଜୀବନର ସବୁଠୁ ଅପୂର୍ବ ସୁଖ ଦେବୀ କହିକି ଗେହୀ ଚାଲିଲି ।

ସେ ମସ୍ତ କରି ଗାଣ୍ଡୀ ହଲେଇ ଗିହଣା ଖାଇ ଚାଲିଲା । କିଛି ସମୟପରେ ଆମେ ଦୁହେଁ ଝଡ଼ିଗଲୁ । ସବୁ ବୀର୍ଯ୍ୟ ପୁଣି ତା ବିଆରେ ଛାଡ଼ିଦେଲି । ପୁଣି ତା ପାଖରେ ଶୋଇ ତା ଶରୀର ସାଙ୍ଗରେ ଖେଳିଲି । ରାତି ଗୋଟେ ହେଉଥାଏ । କହିଲି ଗୀତା, କେମିତି ଲାଗୁଛି ଗିହଣା । ସେ ମୁରୁକି ହସିଦେଲା, କହିଲା, ସତରେ ଭାଇ, ଗିହଣାର ମଜା ଭଳି ଆଉ କିଛି ନାହିଁ । ଯେତେ କଲେ ବି ଭୋକ ମେଣ୍ଟୁନି । ମୁଁ କହିଲି ହଁ ଆଉ କହିଲି ଗୀତା, ମୁଁ ଏବେ 7 ଦିନ ଛୁଟିରେ ରହିବି, ସବୁ ରାତିରେ ତତେ ଗେହିବି, ସେ କହିଲା ହଁ ଭାଇ, ଆଉ ନ ଗେହୀ ରହି ହେବନି ।

ତୁ ମଝିରେ ମଝିରେ ଯେତେବେଳେ ସମୟ ହେବ ଆସିବୁ, ନ ହେଲେ ମୋ ବିଆ ଏମିତି ରହି ପାରିବନି ତୋ ମୁଷଳ ବାଣ୍ଡ ବିନା । ମୁଁ ହସିଦେଲି, ତାପରେ ତାକୁ ସକାଳ ଯାଏଁ 5-6 ଥର ଗେହିଲି । ସବୁ ବୀର୍ଯ୍ୟ ତା ବିଆରେ ଛାଡ଼ିଲି । ଶେଷ ବେଳକୁ ଆଉ ବାଣ୍ଡରୁ ବୀର୍ଯ୍ୟ ବି ବାହାରୁ ନଥିଲା । ତାକୁ କହିଲି, ମୋର ପୁରା ଶୁଖିଗଲା ଆଉ ବୀର୍ଯ୍ୟ ବି ବାହାରୁ ନାହିଁ । ସେ କହିଲା, ଭାଇ, ତୁ ପୁରା ଦିନ ସାରା ରେଷ୍ଟ୍ ନେ, ପୁଣି ରାତିରେ ମତେ ଗେହିବୁ, ମୋର ବିଆ ବି ଆଉ ପାଣି ଦେଉନି ଆଉ କାଟୁଛି ବି । ସମୟ 5 ଟା ସକାଳ । ତାକୁ କିସ୍ କଲି । ତା ଦୁଧ ଚିପିଲି ବିଆରେ ଟିକେ ହାତ ମାରିଦେଇ, ଡ୍ରେସ ପିନ୍ଧି ଧୀରେ ଧିରେ ପଳେଇ ଆସିଲି । ସୋଇକି ଦିନ ବାରଟାରେ ଉଠିଲି ।

ତା ଘର ଆଡେ ଟିକେ ବୁଲି ଆସିଲି । ସେ ବହୁତ୍ ସେକ୍ସି ଦେଖା ଯାଉଥିଲା ଆଉ ବହୁତ୍ ଖୁଶି ଥିଲା । ମତେ ଦେଖି ମୁରୁକି ମୁରୁକି ହସୁଥିଲା । ଏକା ଦେଖି କହିଲି, କଣ ମୋ ରାଣୀ, ଆଜି ରାତି ପାଇଁ ରେଡ୍ଡୀ । ସେ କହିଲା ଏବେ ବି ରେଡ୍ଡୀ । ମୁଁ କହିଲି, ତୁ ତ ବହୁତ ସେକ୍ସି । ସେ ହସିଦେଲା । ସେଦିନ ରାତିରେ ମୁଁ ତାକୁ ପୁଣି ମନ ଭରି ଗେହିଲି । ଆଉ ସାତ ଦିନ ଛୁଟିରେ ସବୁ ରାତି ସାରା ତାକୁ ବିଭିନ୍ନ ଶୈଳୀରେ ଗେହିଲି । ଛୁଟି ଟା ବଢିଆ କଟିଲା । ତା ପରଠୁ ଯେବେ ସୁବିଧା ମିଳେ ତାକୁ ମନ ଭରି ଗିହେଁ । ଏବେ ସେ ବାହା ହେଇ ତାର ଗୋଟେ ଝିଅ ଆଉ ସେଇଟା ମୋ ଝିଅ । ଏବେ ବି ଯେତେବେଳେ ଦେଖା ହୁଏ ତାକୁ ମନ ଭରି ଗିହେଁ । ତା ଘଇତା ଏବେ ଯାଏ ଜାଣିନି ଯେ ସେ ଗୋଟେ ଫଟା ବିଆକୁ ବାହାହେଇଛି ବୋଲି ।

ଦେଖ: ସାହିତ୍ୟ ଦିଦିଙ୍କୁ ସରସ୍ଵତୀ ପୂଜା ମେଢ ସଜେଇବା ବେଳେ ଗେହିଲି : ଶାଢୀ ଚିରିଗଲା

Visited 95 times, 1 visit(s) today

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *