ସରିତାର ଆତ୍ମକଥା (ପ୍ରଥମ ଭାଗ ) ଭିଣେଇ ମୋ ସିଲ ଖୋଲିଲେ

odia sex story

ପ୍ରିୟ ପାଠକ ପାଠିକାଙ୍କ ପାଇଁ ଆଉ ଗୋଟେ କାହାଣୀ ନେଇ ଆସିଛି ମୁଁ ସ୍ୱରୂପ l ଏ କାହାଣୀଟି ମୋର ନିଜସ୍ୱ ନୁହେଁ l ଏଟା ମୋ ଗପର ଜଣେ ପାଠିକାଙ୍କ l ମୋ ଗପ ପଢି ଜଣେ ପାଠିକା ମୋ ସହ google chat ରେ ସମ୍ପର୍କ କରିଥିଲେ l ଆଉ ଚାଟିଙ୍ଗ କରୁକରୁ ନିଜ ବିଷୟରେ ସବୁକଥା ଖୋଲାଖୋଲି କହିଦେଲେ l ଜଣେ ଅଚିହ୍ନା ଲୋକ ସହ କଥାହେଲେ ନିଜ ମନ ଖୋଲି କଥାବାର୍ତା କରିହୁଏ l କାରଣ ନା ସେ ତୁମକୁ ଚିହ୍ନିଚି ନା ତୁମେ ତାକୁ ଜାଣିଛ l ନିଜ ବିଷୟରେ କହିଲା ପରେ ସେ ନିଜ କଥାକୁ କାହାଣୀ ଆକାରରେ ଲେଖି ପ୍ରକାଶିତ କରିବାକୁ ଅନୁରୋଧ କରିଥିଲେ l ମୁଁ ଚେଷ୍ଟା କରିଛି ତାଙ୍କ କଥାକୁ କାହାଣୀରେ ପରିବର୍ତନ କରିବାକୁ l

ମୋ ନାଁ ସରିତା ( ଛଦ୍ମନାମ ) ଆଉ ଆମଘର ନିମାପଡା ପାଖରେ ଗୋଟେ ବ୍ରାହ୍ମଣ ସାଶନରେ l ଘରେ ମୁଁ, ମୋ ବଡ ଭଉଣୀ ନମିତା, ବାପା ଓ ବୋଉ l ବାପା ନିମାପଡା କଲେଜରେ କିରାଣୀ ଚାକିରୀ କରୁଥିଲେ l ସବୁଦିନ ସାଇକଲ ଧରି କଲେଜ ଯାଆନ୍ତି ଆଉ ସନ୍ଧ୍ୟା ବେଳକୁ ଘରକୁ ଫେରନ୍ତି l ନମିତା ଦିଦି ମୋ ଠାରୁ 7 ବର୍ଷ ବଡ l ମୁଁ ନବମ ଶ୍ରେଣୀରେ ପଢିଲା ବେଳକୁ ତାର ଗ୍ରାଜୁଏସନ ସରିଲା l ଆମେ ଦୁଇ ଭଉଣୀ ଦେଖିବାକୁ ଖୁବ ସୁନ୍ଦର ଥିଲୁ l ମୁଁ ଗାଁ ସ୍କୁଲରେ ପଢ଼ୁଥିଲି ଆଉ ଦିଦି ନିମାପଡା କଲେଜରେ l ନବମ ଶ୍ରେଣୀରେ ପଢିଲାବେଳେ ମୋର ପିରିଅଡ ଆରମ୍ଭ ହେଲା l ଆଉ ତା ପରଠୁ ମୋ ଦେହରେ ପରିବର୍ତନ ଆସିଲା l ମୋ ଦୁଧ ଆଉ ଗାଣ୍ଡିର ଆକାର ବଢ଼ିବାରେ ଲାଗିଲା l ଆଉ ନିଜକୁ ଦର୍ପଣ ସାମ୍ନାରେ ସଜେଇ ହେବାକୁ ଖୁବ ଭଲ ଲାଗୁଥିଲା l ଆଉ ଦିଦି ଓ ମୁଁ ଦୁହେଁ ଦୁହିଁଙ୍କୁ ଖୁବ ସଜବାଜ କରୁ l ଦିଦିର ଦୁଧ ମୋଠାରୁ ଖୁବ ବଡ ବଡ଼ l ତେଣୁ ସେ ମୋଠାରୁ ବି ଅଧିକ ସୁନ୍ଦର ଦେଖାଯାଏ l

ଏ ଭିତରେ ଘରେ ଖବର ପାଇଲେ ଯେ ଦିଦିକୁ କାଳେ ତାଙ୍କ କଲେଜର ଗୋଟେ ଅଜାତିଆ ଟୋକା ଭଲ ପାଉଛି l ଏ କଥା ଜଣା ପଡିବା ପରେ ଦିଦିର କଲେଜ ବନ୍ଦ ହୋଇଗଲା l ଆଉ ତା ପାଇଁ ବର ଖୋଜା ଆରମ୍ଭ ହେଲା l ଯେହେତୁ ଦିଦି ଖୁବ ସୁନ୍ଦର ଥିଲା ଅଳ୍ପ ଦିନ ଭିତରେ ତା ପାଇଁ ବର ମିଳିଗଲା l ତା ବରଙ୍କ ନାଁ ସନ୍ତୋଷ l ଆଉ ସେ ବ୍ୟାଙ୍କରେ ଚାକିରୀ କରୁଥିଲେ l ଭୁବନେଶ୍ୱରରେ ତାଙ୍କର ପୋଷ୍ଟିଙ୍ଗ ହୋଇଥିଲା l ଦେଖିବାକୁ ଡେଙ୍ଗା ଆଉ ସୁନ୍ଦର ବି l ତାଙ୍କ ଘର ବାଲିପାଟଣା ପାଖରେ l ସନ୍ତୋଷ ଦିଦିକୁ ଦେଖିବାକୁ ଆସିଲା ଦିନ ଦିଦିକୁ ସଜାସଜି କରି ମୁଁ ତାଙ୍କ ପାଖକୁ ଆଣିଥିଲି l

ଆଉ ଦେଖିକି ତାଙ୍କ ନଜର ଦିଦି ଅପେକ୍ଷା ମୋ ଉପରେ ଅଧିକ ଥିଲା ଦିଦିର ଗ୍ରାଜୁଏସନ ସାରିବା ପରେପରେ ତା ବାହାଘର ହୋଇଗଲା l ଆଉ ସେ ତା ଶାଶୂଘର ଚାଲିଗଲା l ଦିଦି ବାହାହୋଇ ଗଲାପରେ ମୁଁ ପୁରା ଏକା ହୋଇଗଲି l ଆଗରୁ ଦିଦି ମୁଁ ଆଉ ରାତିରେ ଶୋଇଲାବେଳେ ଖୁବ ଗପୁ l ଆମେ ଦୁହେଁ ଭଉଣୀଠୁ ଅଧିକ ସାଙ୍ଗ ପରି ଥିଲୁ l ଦିଦି ବାହାଘର ପରେ ମୋ ସାଙ୍ଗ ମନେ ମୋତେ ଥଟା କରିବା ଆରମ୍ଭ କରିଦେଲେ l କହିଲେ ଏଥର ତୋ ପାଳି l ଆଉ କହୁଥିଲେ ଦିଦି ବାହାଘର ପରେ ସନ୍ତୋଷ ବାବୁଙ୍କ ସହ ଖୁବ ମଜ଼ା କରୁଥିବେ l ଏସବୁ ଶୁଣିବାକୁ ଖୁବ ଭଲଲାଗେ କିନ୍ତୁ ଉପରେ ଉପରେ ମୁଁ ରାଗିବା ଅଭିନୟ କରୁଥିଲି l ଦିନେଦିନେ ଦିଦି ଓ ସନ୍ତୋଷ ଭାଇନା ବୁଲିବାକୁ ଆମ ଘର ଆଡେ ବାଇକରେ ଆସନ୍ତି l ସକାଳେ ଆସନ୍ତି ଆଉ ସନ୍ଧ୍ୟା ବେଳକୁ ଚାଲିଯାନ୍ତି l ଦିଦି ଓ ସନ୍ତୋଷ ଭାଇନାଙ୍କ ଯୋଡିକୁ ସମସ୍ତେ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି l ଦିଦିବି ବାହାଘର ପରେ ଖୁବ ଖୁସି ଥିଲା ପାରି ଲାଗେ l ଦିନେ ମୁଁ ଦିଦିକୁ କହିଲି ବାହାଘର ପରେ ତୁ ଆହୁରି ସୁନ୍ଦର ହୋଇଯାଇଛୁ l ଭାଇନା ତୋତେ କଣ ଖୁଆଉଛନ୍ତି କି? ସେ ରାଗିଯାଇ କହିଲା ସରିତା ତୁ ଖୁବ ଫାଜିଲ ହୋଇଗଲୁଣି l ନିଜେ ବାହାହେଲା ପରେ ଜାଣିବୁ ବର କଣ ଖୁଆନ୍ତି l

ଏଭିତରେ ସନ୍ତୋଷ ଭାଇନା ଭୁବନେଶ୍ୱରରେ ଭଡା ଘରଟେ ନେଇ ଦିଦିକୁ ପାଖକୁ ନେଇ ଆସିଲେ ଓ ଦୁହେଁ ଭୁବନେଶ୍ୱରରେ ସାଙ୍ଗ ହୋଇ ରହିଲେ l ମୋର ଦଶମ ଶ୍ରେଣୀ ପରୀକ୍ଷା ଆଗକୁ ଥିଲା ତେଣୁ ମନଦେଇ ପଢ଼ୁଥିଲି l ଭଗବାନଙ୍କ ଦୟାରୁ ପରୀକ୍ଷା ଭଲରେ ହେଲା l ଆଉ ତାପରେ ଲମ୍ବା ଛୁଟି l ଦିନେ ଦିଦି ଫୋନ କରି କହିଲା ଆରେ ସରିତା ତୁ ଘରେ ଛୁଟିରେ କଣ କରୁଛୁ? ମୁଁ କହିଲି ନାଇବା କଣ ଆଉ କରିବି ଏମିତି ବସିଛି l ଦିଦି କହିଲା ଆରେ ଭୁବନେଶ୍ୱର ଆସୁନୁ କିଛି ଦିନ ସାଙ୍ଗ ହୋଇ ରହିବା l ମୁଁ କହିଲି ନା ନା ମୁଁ କାହିଁକି ଯାଇ ତୁମ ଭିତରେ ଅଡୁଆ ହୋଇ ରହିବି l ସେ କହିଲା ବହୁତ କହିଲୁଣି l ଶୁଣ ରବିବାର ଦିନ ଭାଇନା ଯାଇ ତୋତେ ନେଇ ଆସିବେ କିଛିଦିନ ସାଙ୍ଗ ହୋଇ ରହିବା ଆଉ ପରେ ରେଜଲ୍ଟ ବାହାରିଲେ ତୁ ଚାଲିଯିବୁ l ପରେ ସେ ବୋଉକୁ ଫୋନ କରି ସବୁ କଥା କହିଲା l ରବିବାର ଦିନ ଭାଇନା ବାଇକରେ ଆସି ପହଁଚିଲେ l

ଦେଖ, ଟିକିଲିର ଗରମ ଦେହ ପୁରା ଗିହାଗେହି ହେବାକୁ ରେଡି

ଆଉ ଖାଇ ସାରିବା ପରେ ଆମେ ସାଙ୍ଗ ହୋଇ ଭୁବନେଶ୍ୱର ଆସିଲୁ l ଗୋଟେ ପୁଅପିଲା ସହ ବାଇକରେ ଏତେବାଟ ଆସିବା ମୋ ପାଇଁ ପ୍ରଥମ ଥିଲା l ଅବଶ୍ୟ ଆଗରୁ ମୋ କକେଇ ପୁଅ ଭାଇମାନଙ୍କ ସହ ଗାଁ ରୁ ନିମାପଡା ବା ପାଖକୁ କେତେବେଳେ କେମିତି ଯାଏ l କିନ୍ତୁ ଏତେଗୁଡାଏ ବାଟ ପ୍ରଥମ ଥର ଆସିଲି l ଆସିଲାବେଳେ ଲକ୍ଷ୍ୟ କାଲି ଯେ ଭାଇନା ବାରମ୍ବାର ଗାଡିର ବ୍ରେକ ମାରୁଛନ୍ତି l ଆଉ ଯେତେବେଳେ ବ୍ରେକ ମାରନ୍ତି ମୁଁ ଆଗକୁ ଝୁଙ୍କି ଯାଇ ତାଙ୍କ ଦେହରେ ବାଜେ l ଭୁବନେଶ୍ୱରରେ ପହଞ୍ଚିଲା ବେଳକୁ ସନ୍ଧ୍ୟା ହୋଇଯାଇଥିଲା l ଦିଦି ମେତେ ଦେଖି ଖୁବ ଖୁସି ହୋଇ କୁଣ୍ଢେଇ ଧରିଲା l ଭାଇନା ଆମକୁ ଦେଖି ମୁରୁକି ମୁରୁକି ହସୁଥିଲେ l କହିଲେ ଭଉଣୀକୁ ପାଇ ଆମ କଥା ଯେମିତି ଭୁଲି ନଯାଅ l ଦିଦି ସାଙ୍ଗେ ସାଙ୍ଗେ ଯାଇ ଚାହା କରି ଆଣିଲା l ତାଙ୍କ ଘରେ ଦୁଇଟି ବେଡ଼ ରୁମ ଥିଲା l ଗୋଟିଏ ସେମାନେ ବ୍ୟବହାର କରୁଥିଲେ ଆଉ ଅନ୍ୟଟି ଗେଷ୍ଟ ମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଉଦିଷ୍ଟ ଥିଲା l ଦୁଇଟି ଯାକ ରୁମ ଲାଗିଲାଗି ଥିଲା l ରାତିରେ ଖାଇ ସାରିବା ପରେ ମୋତେ ଦିଦି ଆଣି ମୋ ରୁମରେ ଛାଡିଦେଲା ଆଉ ମୁଁ ଶୋଇଗଲି l

ଅଧା ରାତିରେ ନିଦ ଭାଙ୍ଗିବାରୁ ମୁଁ ଦିଦିର ରୁମରୁ ଜଣେ ହାଲକା ହାଲକା କୁନ୍ଥେଇ ହେବା ଶବ୍ଦ ଶୁଣିବାକୁ ପାଇଲି l ଭାବିଲି ଉଠି ପଚାରିବି କଣ ବୋଲି l କିନ୍ତୁ ନିଦରେ ଶୋଇଗଲି କାରଣ ଖୁବ ହାଲିଆ ଲାଗୁଥିଲା l ପରଦିନ ଭାଇନା କାମରେ ଗଲାପରେ ଆମେ ଦୁଇ ଭଉଣୀ ଖୁବ ଗପିଲୁ l ଗପୁଗପୁ କହିଦେଲି ଦିଦି ତୁ ଭାଇନାଙ୍କ ପାଖରେ ଖୁବ ଖୁସିରେ ଅଛୁ ତ l ସେ ଟିକିଏ କୃତିମ ରାଗ ଦେଖେଇ କହିଲା ହଁ ତୁ ବି ଭଲରେ ରହିବୁ ଯେ ବାହାଘର ପରେ l ଏମିତି ଗପୁଗପୁ କେତେବେଳେ ସନ୍ଧ୍ୟା ହୋଇଗଲା ଆଉ ଭାଇନା ବ୍ୟାଙ୍କରୁ ଆସିଗଲେ l ସେଦିନ ରାତିରେ ଆଧାରତିରେ ପୁଣି ଥରେ ନିଦ ଭାଂଗିଲା l ପୁଣି ଥରେ କାହାର ଆସ୍ତେ ଆସ୍ତେ କାନ୍ଦିବା ଶବ୍ଦ ଶୁଭିଲା l ମୁଁ ଆଉ ନଶୋଈ ଉଠିବସିଲି ଆଉ ଅନୁମାନ କାଲି ଶବ୍ଦଟା କୋଉଠୁ ଆସୁଛି ବୋଲି l ମୋତେ ଲାଗିଲା ପାଖ ଦିଦିର ରୁମରୁ ଶବ୍ଦଟି ଆସୁଛି l ଆଉ ଆସ୍ତେ ଆସ୍ତେ କବାଟ ପାଖକୁ ଗଲି ଆଉ ଫାଙ୍କ ବାଟେ ଦେଖିଲି l ଇସସସସସ କି ଦୃଶ୍ୟ… ଦିଦି ଖଟ ଉପରେ ହାମୁଡ଼େଇ ହୋଇ ସୋଇଛି l ତା ନାଇଟୀ ଅଣ୍ଟା ଯାଏଁ ଉଠିଛି ଆଉ ତା ଗାଣ୍ଡିଟା ଉଛୁଳିକି ଦେଖାଯାଉଛି l ଭାଇନା ତା ପଛପଟେ ଆଣ୍ଠେଇଛନ୍ତି ଆଉ ନିଜ ଲମ୍ବା ଓ ମୋଟା ବାଣ୍ଡରେ ଦିଦିକୁ ଗେହୁଁଛନ୍ତି l ଆଉ ମଝିରେ ମଝିରେ ଦିଦିର ଗାଣ୍ଡିକୁ ଚାପୁଡ଼ା ମାରୁଛନ୍ତି l ଅଭଦ୍ର ଭାଷାରେ ଦିଦିକୁ ସଡୁଛନ୍ତି ଆଉ ଗେହିଁ ଚାଲିଛନ୍ତି l ଘୋଡ଼ାଗେହିଁ, ରାଣ୍ଡି, ଶାଳୀ, ହରମଜାଦୀ ଆଦି କହି ଦିଦିକୁ ଗେହିଁ ଚାଲିଛନ୍ତି l ଦିଦି କିଛି ନ କହି ଖାଲି ଉନ୍ନ୍ହଃ ଅଂ ହେଇ କାନ୍ଦିଲା ପରିହେଉଛି l

ମୁଁ ଏସବୁ ଦେଖିଲା ପରେ ଆଉ ସମ୍ଭାଳି ପାରିଲିନି l ସେତେବେଳକୁ ମୋ ବିଆରେ ପାଣି ଜକେଇଲାଣି l ମୁଁ ଆସ୍ତେ ଆସ୍ତେ ଆସି ଖଟରେ ଶୋଇଗଲି l ମୋ ସାଙ୍ଗ ରୂପା ମୋତେ ଥରେ କହିଥିଲା ଯେ ଯଦି କେବେ ଇଛା ହେବ ତାହେଲେ ସେଣ୍ଟିକୁ ଘସିଲେ ଖୁବ ଭଲ ଲାଗିବ l ଆଜି କାହିଁ ସେଣ୍ଟିକୁ ଘସିବାକୁ ଇଛା ହେଲା ଆଉ ମୁଁ ନାଇଟିକୁ ଟେକି ଦେଇ ପାଣ୍ଟି ସାଇଡରେ ହାତ ପୁରେଇ ସେଣ୍ଟିକୁ ଘଷିବାରେ ଲାଗିଲି ଆଉ କିଛି ସମୟପରେ ମୋ ବିଆ ପାଣି ଛାଡିଦେଲା l କିନ୍ତୁ ନିଦ ହେଲାନି l ପୁଣିଥରେ ଦିଦି ଓଡ଼ିଆ ଭାଇନାଙ୍କୁ ଦେଖିବାକୁ ଇଛା ହେଲା ତେଣୁ ପୁଣିଥରେ ଆସି ଦେଖିଲି କବାଟ ଫାଙ୍କରୁ l ସେତେବେଳେ ଭାଇନା ଓ ଦିଦି କାମସାରି କୁଣ୍ଢାକୁଣ୍ଢି ହୋଇ ସୋଇଛନ୍ତି ଆଉ ଚୁମା ଦିଆ ନିଆ ହେଉଛନ୍ତି l କିଛି ସମୟ ତାଙ୍କୁ ଦେଖିଲାପରେ ମୁଁ ପୁଣିଥରେ ଆସି ସୋଇପଡିଲି ଖଟରେ l ଆଉଥରେ ସେଣ୍ଟିକୁ ଘଷି ପାଣି କାଢ଼ିଦେଲି l ଏଥର ନିଦ ଆସିଗଲା ଓ ସୋଇପଡିଲି l ସକାଳୁ ସବୁକିଛି ନର୍ମାଲ l

ଏମିତି ଦୁଇ ଦିନ ବିତିଗଲା l ରାତିରେ ସବୁଦିନ ମୁଁ ଦିଦି ଆଉ ଭାଇନାଙ୍କ ଗିହାଁଗେହିଁ ଦେଖି ଭାଇନାଙ୍କ ବାଣ୍ଡକୁ ମନେ ପକେଇ ଘସାଘଷି କରି ସୋଇଯାଏ l ସେଦିନ ସକାଳେ ଦିଦି ଗାଧେଇବାକୁ ଯାଇଛି ଆଉ ଦିଦିର ଗୋଟେ ଅଭ୍ୟାସଯେ ଭଲକି ଘଷିମାଜି ହୋଇ ଗାଧେଇବ l ବାଥରୁମ ଗଲେ ଅଧଘଣ୍ଟା ପରେ ଆସିବ l ଦିଦି ବାଥରୁମ ଗଲାପରେ ସେଦିନ ମୁଁ ଡ୍ରଇଂ ରୁମରେ ସୋଫାରେ ବସି ମୋବଇଲରେ କଣ ଗୋଟେ ଦେଖୁଛି ଭାଇନା ଆସି ମୋ ପାଖରେ ବସିଲେ l କହିଲେ ଆରେ ସରିତା କଣ ଦେଖୁଛୁ ଏହାକହି ମୋବାଇଲଟା ମୋ ହଗତରୁ ଛଡେଇ ନେଇଗଲେ l ସେତେବେଳଳକୁ ଗୋଟେ ପୁଅ ଆଉ ଝିଅର କିସ ଫୋଟ ଗୋଟେ ଦେଖୁଥିଲି ଫେସବୁକରେ l ସେ ମୋ ହାତରୁ ମୋବାଇଲଟା ନେଇ ସେ ଫୋଟଟା ଦେଖିଲେ ଆଉ କହିଲେ ଆଛା ଏୟା ଦେଖୁଛୁ l ମୁଁ କହିଲି ଆରେ ନା ବା କିଏ ଗୋଟେ ଏହି ଫୋଟଟା ପୋଷ୍ଟ କରିଥିଲା ଯେ ଷ୍କ୍ରୋଲ କରୁକରୁ ଆସିଯାଇଥିଲା l

ଦେଖ, ଭାଉଜଙ୍କ ଭଉଣୀକୁ ଗେହିଲି – କହିଲେ ସେ ଛୋଟ ଛୁଆ ହେ କରନି

ସେ ମୋର ଆହୁରି ପାଖକୁ ଲାଗି ଆସିଲେ ଓ ମୋ ଦେହ ସହ ତାଙ୍କ ଦେହକୁ ଲଗେଇ ବସିଲେ ଆଉ କହିଲେ ତୁ ବହୁତ ସୁନ୍ଦର ହେଇଛୁ ବା l ପୁରା ତୋ ଦିଦି ଭଳିଆ l ମୁଁ ହସିଦେଇ କହିଲି ଦିଦିର ଭଉଣୀ ଯେତେବେଳେ ତା ପରି ନିଶ୍ଚୟ ହେବି l କହିଲେ ତୋର ଛାତିଟା ଟିକିଏ ଛୋଟ ଳାଗୁଛି l ତୋ ଦିଦିର କିନ୍ତୁ ମୁଁ ବଡ଼ କରିଦେଲିଣି l ତୁ ଚାହିଁଲେ ତୋର ବି ବଡ଼ କରିଦେବି l ଏହାକହି ମୋ କାନ୍ଧରେ ଗୋଟିଏ ହାତ ପକେଇ ମୋତେ ତାଙ୍କ ଆଡକୁ ଟାଣି ନେଇଗଲେ ଆଉ ମୋ ଗାଲରେ ଚୁମାଟେ ଦେଲେ l ପ୍ରଥମ ଥର ପାଇଁ ଗୋଟେ ପୁଅପିଲାର ଚୁମା ପାଇଁ ମୋ ଦେହରେ କରେଣ୍ଟ ମାରିଲା ଭଳି ଲାଗିଲା l କହିଲେ କଣ କହୁଛୁ କହ ଆଉ ମୋତେ ସେମିତି ଜାବୁଡି ଧରିଥିଲେ l ମୁଁ କହିଲି ଭାଇନା ଏ କଣ କରୁଛ ଦିଦି ଦେଖିଲେ ମୋତେ ମାରି ଦେବ l ସେ ମୋ ଗାଲରେ ଆଉ ଗୋଟେ ଚୁମା ଦେଇ କହିଲେ ଆରେ ତୋ ଦିଦି ଅଧଘଣ୍ଟା ଆଗରୁ ଆସିବନି ଜମା ଡରେନା l ଏଇଟା ଥିଲା ଗୋଟେ ପୁଅପିଲାର ପ୍ରଥମ ସ୍ପର୍ଶ l ତାଙ୍କ ଟାଣୁଆ ହାତର ସ୍ପର୍ଶ ମୋ କଅଁଳ ଦେହରେ ଶିହରଣ ଖେଳେଇଦେଉଥିଲା l ମୁଁ ତାଙ୍କଠାରୁ ଅଲଗା ହେବାକୁ ଚାହୁଁଥିଲେ ବି ଅଲଗା ହୋଇ ପାରୁନଥିଲି l ସେ ବି ମଝିରେ ମଝିରେ ମୋ ଗାଲକୁ ଚୁମୁଥିଲେ l ତାଙ୍କ ଚୁମ୍ବନ ପାଇ ମୋ ଦେହରେ କଣକଣ ହେଇ ଯାଉଥିଲା l ଏମିତି କିଛି ସମୟ ଧରି ତାଙ୍କ ହାତ ମୋ ଦୁଧରେ ରଖିଲେ ଆଉ ଧୀରେ ଧୀରେ ଚିପିଲେ l ମୁଁ ସେତେବେଳେ ଗୋଟେ ନାଇଟି ଭିତରେ ବ୍ରା ପିନ୍ଧିନଥିଲି l ଦୁଧ ଚିପୁ ଚିପୁ ସେ ଆଙ୍ଗୁଠି ଅଗରେ ଦୁଧ ଭୁଣ୍ଡିକୁ ଧୀରେ ଧୀରେ ମନ୍ଥିଲେ l ଓଃ ମୋ ଦେହରେ କଣ ନାଇଁ କଣ ହୋଇଯାଉଥିଲା l ଦିଦିର ଆସିବା ସମୟ ହେବାରୁ ସେ ମୋ ଗାଲରେ ଗୋଟେ ଜୋରଦାର ଚୁମା ଦେଇ ଉଠି ଚାଲିଗଲେ l

ଦିଦି ଗାଧେଇସାରି ଆସିବା ପରେ ମୁଁ ଗଲି ଗାଧେଇବାକୁ l ନାଇଟିକୁ ଖୋଲିଦେଲି l ଆଉ ତାପରେ ପାଣ୍ଟି ବି କାଢି ପୁରା ନଙ୍ଗଳା ହୋଇଗଲି l ବାଥରୁମ ଆଇନା ସାମ୍ନାକୁ ଯାଇ ନିଜକୁନିଜେ ଦେଖିଲି l ଦେଖିଲି ମୋ ଦୁଧର ଭୁଣ୍ଡି ପୁରା ଟାଣ ହେଇ ଯାଇଛି l ହାତ ନେଇ ବିଆରେ ରଖିଲି ବିଆଟା ସେତେବେଳକୁ ପୁରା ଓଦା l ଆଉ ସମ୍ଭାଳି ନପାରି ସେଣ୍ଟିକୁ ଘଷିବାରେ ଲାଗିଲି l କିଛି ସମୟ ପରେ ଓଃହଃ କି ଆରାମ l ସେଦିନ ଦିଦି ରୋଷେଇ କଲାବେଳେ ତାକୁ ଆଉ ସାହାଯ୍ୟ ନ କରି ନିଜେ ମୋବାଇଲ ଧରି ବସିଲି ଆଉ ଭାଇନାଙ୍କ କଥା ଭାବୁଥିଲି l ତାଙ୍କ ସ୍ପର୍ଶ ଓଡ଼ିଆ ଚୁମ୍ବନ କଥା ଭାବି ଭାବି କେତେବେଳେ ଆଖି ପଡିଯାଇଛି l ଦିଦି ଡାକିବାରୁ ନିଦ ଭାଙ୍ଗିଲା ଆଉ ସାଙ୍ଗ ହୋଇ ଖାଇଲୁ l ପରଦିନ ଜାଣିଶୁଣି ଦିଦି ଗାଧେଇ ଗଲାବେଳେ ଯାଇ ଡ୍ରଇଂ ରୁମରେ ବସିଲି ଆଉ ଭାଇନାବି ଆସି ମୋ ପାଖରେ ବସିଲେ l ସେଦିନ ଆଉ କିଛି କଥା ନ କହି ମୋତେ ଟେକି ଆଣି ତାଙ୍କ କୋଳରେ ବସେଇଦେଲେ ଆଉ ମୋତେ ଟାଣି ଆଣି ମୋ ଗାଲକୁ ଧରି ଓଠରେ ଚୁମା ଦେବାକୁ ଲାଗିଲେ l ମୋତେ ଖୁବ ଭଲ ଲାଗୁଥିଲା l ସେଦିନ ମୁଁ ବି ତାଙ୍କ ଗାଲରେ ଚୁମା ଦେଲି l ମୋ ଚୁମା ପାଇ ସେ ମୋ ଦୁଧ ଚିପିବାରେ ଲାଗିଲେ l

କିଛି ସମୟ ପରେ ମୋ ନାଇଟି ତଳେ ହାତ ପୁରେଇ ମୋ ବିଆ ଉପରେ ପାଣ୍ଟିରେ ହାତ ରଖିଲେ l ଆଉ ଧୀରେ ଧୀରେ ଆଉଁସିଲେ l ଓହଃହଃ କି ମଜ଼ା l ଏମିତି ମଜ଼ା ମୁଁ କେବେବି ପାଇନଥିଲି l କିଛି ସମୟ ଏମିତି କଲାପରେ ମୋତେ ଛାଡ଼ିଦେଇ ଚାଲିଗଲେ l ସେଦିନ ବି ଗାଧେଇବାବେଳେ ସେଣ୍ଟି ଘଷିଲି ଆଉ ନିଜକୁ ନିଜେ ମଜ଼ା ଦେଲି l ମୁଁ ଆସ୍ତେ ଆସ୍ତେ ସେକ୍ସ ଆଡକୁ ଟାଣି ହୋଇ ଯାଉଥିଲି l ଆଉ ନିଆଁରେ ଘିଅ ଢ଼ାଳିବା ପାରି ଭାଇନା ମୋତେ ସାହାଯ୍ୟ କରୁଥିଲେ l ସେ ମୋ କୁଆଁରୀ ଦେହରେ କାମନାର ନିଆଁ ଲଗେଇ ଦେଇଥିଲେ l ରାତିରେ ସେ ଦିଦିକୁ ଗେହିଁଲା ବେଳେ ମୁଁ ଲୁଚିଲୁଚି ସବୁ ଦେଖୁଥିଲି l ଭାଇନାଙ୍କ ବାଣ୍ଡକୁ ଦେଖିଲା ପରେ ମୋ ମନ ଆଉ ସମ୍ଭାଳି ହେଉନଥିଲା l

ତା ପରଦିନ ରବିବାର ଥିଲା ଆଉ ରାତିରୁ ଦିଦିର ପିରିଅଡ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଯାଇଥିଲା l ସେଦିନ ଖାଇସାରିବା ପରେ ଭାଇନା କହିଲେ ଚାଲ ଗୋଟେ ସିନେମା ଯିବା l ପିରିଅଡ ପାଇଁ ଦିଦିର ମୁଣ୍ଡ ବିନ୍ଧୁଥିଲା l ତେଣୁ ସେ ଯିବାପାଇଁ ମନା କରିଦେଲା l କହିଲା ତୁମେ ଦୁଇଜଣ ଯାଅ l ମୁଁ ଉପର ମନରେ ନା ନା କହିଲି କିନ୍ତୁ ଦିଦି ମୋତେ ଜବରଦସ୍ତି ଭାଇନାଙ୍କ ସହ ସିନେମା ପଠେଇଲା l ମୁଁ ଗୋଟେ ପିଙ୍କ କଲରର ସଲ୍ୱାର କାମିଜ଼ ପିନ୍ଧି ଭାଇନାଙ୍କ ସହ ବାହାରିଲି l ଭାଇନା ସିନେମା ହଲ ଯାଇ ଦୁଇଟି ଟିକଟ କିଣି ଆଣିଲେ l ମୋତେ ପଚାରିଲେ ସିନେମା ଯିବା ନା ଆଉ କୁଆଡେ ବୁଲି ଯିବା l ମୁଁ କହିଲି ତୁମ ଇଛା ଚାଲ କୁଆଡେ ବୁଲି ଯିବା ଓ ସେ ବି ସେୟା ଚାହୁଁଥିଲେ l କହିଲେ ଚାଲ ମୋ ସାଙ୍ଗଘରକୁ ବୁଲି ଯିବା l ମୁଁ କହିଲି ହଉ ଚାଲ l ଆମେ ଦୁହେଁ ତାଙ୍କ ସାଙ୍ଗ ଘରକୁ ଗଲୁ l ସେଦିନ ରବିବାର ବୋଲି ତାଙ୍କ ସାଙ୍ଗ ତାଙ୍କ ଗାଁକୁ ଯାଇଥିଲେ ଆଉ ଘରର ଚାବି ଭାଇନାଙ୍କୁ ଦେଇଥିଲେ l ଏକଥା ମୁଁ ଜାଣିନଥିଲି l ଆମେ ତାଙ୍କ ସାଙ୍ଗ ଘରକୁ ଗଲାବେଳକୁ ଘରେ ତାଲା ପଡିଛି l କିନ୍ତୁ ଭାଇନା ପକେଟରୁ ଚାବି କାଢି ତାଲା ଖୋଲିଲେ ଆଉ ଆମେ ଭିତରକୁ ଗଲୁ l

ଦେଖ, ଭାଇ ଓ ଭଉଣୀ ଗିହାଗେହି ହେଲୁ ମାମୁଁ ଘରେ

ଭିତରକୁ ଆସିବା ପରେ ଭାଇନା କବାଟ ଭିତରୁ ବନ୍ଦ କରିଦେଇ ମୋ ପାଖକୁ ଆସିଲେ ଆଉ ପଛପଟୁ ମୋତେ କୁଣ୍ଢେଇ ଧରିଲେ l ପଛପଟୁ ମୋ ଗାଲରେ ଚୁମା ଦେଲେ ଓ ମୋ ଦୁଧକୁ ଚିପିବାରେ ଲାଗିଲେ l କହିଲେ ସରିତା ଆଜି ତୁ ଖୁବ ସୁନ୍ଦର ଲାଗୂଛୁ l ମୁଁ କହିଲି କଣ ଦିଦିଠୁଁ ବି ଅଧିକ l ସେ ମୋ ଦୁଧ ଚିପୁଚିପୁ କହିଲେ ତୁମେ ଦୁହେଁ ଯାକ ସୁନ୍ଦର l ମୋତେ ତାଙ୍କ ଆଡକୁ ବୁଲେଇ ଦେଇ ମୋ ଓଠରେ ଚୁମା ଦେଲେ l ମୁଁ ବି ତାଙ୍କ ଓଠରେ ଚୁମା ଡେବାରେ ଲାଗିଲି l ସେ ମୋ ପାଟି ଭିତରେ ଜିଭ ପୁରେଇ ମୋ ଜିଭକୁ ଚୁଷିଲେ l ମୁଁ ତାଙ୍କ ପ୍ରତ୍ୟେକ କାମକୁ ଖୁବ ଉପଭୋଗ କରୁଥିଲି l ଲୁହା ଚୁମ୍ବକ ଆଡକୁ ଆକର୍ଷିତ ହେଲାଭଳି ମୁଁ ତାଙ୍କ ଆଡକୁ ମୁଁ ଆକର୍ଷିତ ହେଇ ଯାଉଥିଲି l

ମୋ ହାତକୁ ଉପରକୁ ଉଠେଇ ସେ ମୋ କାମିଜ ବାହାର କରିଦେଲେ l ଆଉ ନିଜର T ଶାର୍ଟ ବି ବାହାର କରିଦେଲେ l ମୋତେ ହାତରେ ଉଠେଇ ବେଡ଼ରୁମକୁ ନେଇଆସିଲେ ଆଉ ଆଣିଲାବେଳେ ମୋ ଓଠକୁ ଚୁମୁଥିଲେ l ମୁଁ ମୋ ହାତକୁ ତାଙ୍କ କାନ୍ଧରେ ଛନ୍ଦି ଦେଇଥିଲି l ମୋତେ ଆଣି ଖଟରେ ଶୁଆଇଦେଲେ ଆଉ କୋ ସଲ୍ୱାରକୁ ଟାଣି ବାହାର କରିଦେଲେ l ମୁଁ ଲାଜରେ ମୋ ଆଖି ହାତରେ ବନ୍ଦ କରିଦେଲି ସେ ବି ନିଜର ପେଣ୍ଟ ଖୋଲିଦେଲେ l ସେ ଖାଲି ଚଡ଼ିରେ ଥିଲେ ଆଉ ମୁଁ ବ୍ରା ଓ ପେଣ୍ଟିରେ l ମୋ ଉପରକୁଆସି ମୋ ଦେହ ସାରା ଚୁମାରେ ପୋତିଦେଲେ l ମୋତେ ଏସବୁ ଖୁବ ଭଲ ଲାଗୁଥିଲା l ମୋ ବ୍ରାକୁ ଖୋଲି ବାହାର କରିଦେଲେ ଆଉ ମୋ ମୁକୁଳା ଦୁଧ ଚିପିବାରେ ଲାଗିଲେ l ପ୍ରଥମ ଥର ମୋ ଖୋଲା ଦୁଧରେ ଜଣେ ପୁରୁଷର ହାତ ସ୍ପର୍ଶ ମିଳୁଥିଲା l ମୁଁ ଖୁସିରେ ଆଖି ବନ୍ଦ କରିଦେଇଥିଲି l ମୋ ଦୁଧକୁ ପାଟିରେ ନେଇ ଚୁଷୁଥିଲେ ଆଉ ମୁଁ ବି ଖୁସିରେ ଉପଭୋଗ କରୁଥିଲି l ଏମିତି କରୁକରୁ ମୋ ପାଣ୍ଟି ଟାଣି ବାହାର କରିଦେଲେ ଆଉ ମୁଁ ପୁରା ନଙ୍ଗୁଳି ହୋଇଗଲି l ଲାଜରେ ଆଖି ବନ୍ଦ କରି ତାଙ୍କୁ କୁଣ୍ଢେଇ ଧରିଲି l ଚଡି ଭିତରୁ ତାଙ୍କ ବାଣ୍ଡ ପୁରା ଟାଣ ହେଇଯାଇଥିଲା ଆଉ ମୋ ଜଙ୍ଘରେ ତାକୁ ଅନୁଭବ କରିପାରୁଥିଲି l କହିଲେ ସରିତା ଆଜି ତୋତେ ଗୋଟେ ନୂଆ ଅନୁଭୂତି ଦେବି ଯାହା ତୋତେ ବହୁତ ଖୁସି ଦବ l ମୁଁ ଜାଣିପାରୁଥିଲି ସେ କୋଉ ବିଷୟରେ କହିବାକୁ ଚାହୁଁଥିଲେ l ମୋ ଆଖି ଅଗରେ ତାଙ୍କ ସେଇ ବଡ ବାଣ୍ଡରେ ଦିଦିକୁ ଗେହିଁବା କଥା ନାଚୁଥିଲା l ଆଉ ମୁଁ ବି ସେଇ ଅନୁଭୂତି ପାଇବାକୁ ଆକୁଳ ହୋଇ ଚାହିଁଥିଲି l

ସେତେବେଳେ ସେ ମୋ ଖୋଲା ବିଆରେ ଆଙ୍ଗୁଠି ପୁରେଇ ତାକୁ ଓଦା କରୁଥିଲେ l ଆଙ୍ଗୁଠି ବିଆରେ ପୁରେଇ ତଳ ଉପର କରୁଥିଲେ. ଆଉ ମୋ ସେଣ୍ଟିକୁ ଘସୁଥିଲେ l ବହୁତ ମଜ଼ା ଲାଗୁଥିଲା l ମୁଁ ମୋ ହାତନେଇ ଚଡି ଉପରେ ତାଙ୍କ ବାଣ୍ଡକୁ ଧରିଲି l ବାଣ୍ଡର ସାଇଜ଼ ଓ ମୋଟେଇ କୁ ଅନୁଭବ କରିପାରୁଥିଲି l ସେ କହିଲେ ଦେଖିବୁ l ମୁଁ କିଛି ନ କହି ହସିଦେଲି l ସେ ନିଜ ଚଡିକୁ ଖୋଲି ବାହାର କରିଦେଲେ ଆଉ ବାଣ୍ଡକୁ ମୋ ହାତରେ ଧରେଇ ଦେଲେ l ମସ୍ତ ବାଣ୍ଡଟେ ତାଙ୍କର ଖୁବ ମୋଟା ଆଉ ଲମ୍ବା l ବାଣ୍ଡକୁ ଧରି ମୁଁ ଡରିଗଲି l ଭାବିଲି ଏତେ ବଡ଼ଟେ କେମିତି ପଶିବ ମୋ ବିଆରେ l କିନ୍ତୁ ସେତେବେଳକୁ ମୁଁ ଆଉ ମୋ କାବୁରେ ନଥିଲି l ଭାଇନା ମୋ ଉପରେ ଚଢିଗଲେ ଆଉ ମୋ ଗୋଡ଼କୁ ମେଲେଇଦେଲେ l. ମୁହଁରୁ ଛେପ କାଢି ମୋ ବିଆରେ ଲଗେଇଲେ ଆଉ ବିଆକୁ ଖୁବ ଓଦା କରିଦେଲେ l ତାପରେ ମୋତେ ଖୁବ ଗେଲ କଲେ l କହିଲେ ସରିତା ଜମାରୁ ଡ଼ରିବୁନି l ପ୍ରଥମେ ପ୍ରଥମେ ଟିକେ କାଟିବ ପରେ କିନ୍ତୁ ବହୁତ ମଜ଼ା ପାଇବୁ l ଏହାକହି ବାଣ୍ଡକୁ ବିଆ ଉପରେ ଘସିଲେ l ବିଆ ବାଟରେ ବାଣ୍ଡକୁ ରଖି ଦବେଇବାରେ ଲାଗିଲେ l ବାଣ୍ଡ ମୁଣ୍ଡିଟା ଅଳ୍ପ ପଶିଲା l ଓହଃହଃ କି କଷ୍ଟ l. ମୁଁ ଚିଲେଇଲି ନାଇଁ ଥାଉ ଆଃହଃହଃ l ସେ କିନ୍ତୁ ଆଉ ଛାଡ଼ିବା ଅବସ୍ଥାରେ ନଥିଲେ l ଜୋର କରି ବାଣ୍ଡକୁ ବିଆରେ ପୁରାଉଥିଲେ l ମୁଁ କଷ୍ଟରେ ଓହଃହଃ ଆଃହଃହଃ ହେଉଥିଲି l ସେ ମୋ ହାତକୁ ଖଟରେ ଚାପି ଧରିଥିଲେ ଆଉ ମୋ ଜଙ୍ଘକୁ ତାଙ୍କ ଜଙ୍ଘରେ ଚାପି ଧରିଥିଲେ l ମୋତେ ଆଉ ହଲଚଲ ହେବାକୁ ଦେଉନଥିଲେ l ତାଙ୍କ ମଜବୁତ ଦେହକୁ ହଟେଇବା ବଳ ମୋ ପାଖରେ ନଥିଲା l

ବାଣ୍ଡକୁ ଆସ୍ତେ ଆସ୍ତେ ପୁରାଉଥିଲେ ମୋ ବିଆରେ ମୁଁ କଷ୍ଟରେ ଚିଲଉଥିଲି l ସେ ମୋ ମୁହଁକୁ ତାଙ୍କ ମୁହଁରେ ବନ୍ଦ କରିଦେଇଥିଲେ l କଷ୍ଟରେ ମୋ ଆଖିରୁ ଲୁହ ବାହାରୁଥିଲା l କିନ୍ତୁ ସେ ସବୁକୁ ନ ଦେଖି ସେ ନିଜ କାମରେ ଲାଗିଲାଇଥିଲେ ଆଉ ମୋତେ ଗେହିଁବା ଆରମ୍ଭ କରିଦେଲେ l ପ୍ରଥମେ ପ୍ରଥମେ ବହୁତ କାଟିଲା କିନ୍ତୁ କିଛି ସମୟ ପରେ କଷ୍ଟ ସହ ମଜ଼ା ବି ଆସିଲା l ସେ ମୋତେ ଗେହୁଁଥିଲେ ଆଉ ଗେଲ ବି କରୁଥିଲେ ମୋ ଦୁଧକୁ ଚୁଷୁଥିଲେ l କିଛି ସମୟ ପରେ ମୋତେ ଖୁବ ଭଲ ଲାଗିଲା ଆଉ ସେ ଜୋର ଜୋରରେ ଗେହୁଁଥିଲେ l କିଛି ସମୟ ଜୋର ଜୋରରେ ଗେହିଁଲା ପରେ ମୋ ବିଆ ପାଣି ଛାଡିଦେଲା ଆଉ ମୋତେ ଖୁବ ଭଲ ଲାଗିଲା l ମୁଁ ଭାଇନାଙ୍କୁ ଭିଡି ଧରିଲି l ସେ କିନ୍ତୁ ଗେହିଁ ଚାଲିଥିଲେ l ମୁଁ ପୁଣି ଥରେ ପାଣି ଛାଡିଦେଲି l ଆଉ ସେ ଏଥର ବାଣ୍ଡକୁ ବିଆରୁ ବାହାର କରି ମୋ ଦୁଧ ଉପରେ ହଲେଇ ହଲେଇ ବାଣ୍ଡରୁ ସବୁ ପାଣି ବାହାର କରିଦେଲେ l ପରେ ଗାଧୁଆଘରକୁ ଯାଇ ଆମେ ଧୁଆଧୋଇ ହୋଇ ଡ୍ରେସ ପିନ୍ଧି ବାହାରିଲୁ l ବିଆକୁ ଧୋଇଲାବେଳେ ଦେଖିଲି ସେଠାରୁ ରକ୍ତ ବାହାରୁଛି l ଆସି ସେକଥା ଭଗଇନାଙ୍କୁ କହିଲି l ସେ ହସିଦେଇ କହିଲେ ଆରେ ପାଗଳି ପ୍ରଥମ ଥର ସମସ୍ତଙ୍କ ବାହାରେ ତୋ ଦିଦିର ବି ବାହାରିଥିଲା l ବାଟରେ ଗୋଟେ ହୋଟେଲ ନେଇ ମୋତେ ଦୋଷା ଖୁଆଇଲେ ସିନେମା ସାରିବା ସମୟ ବେଳକୁ ଆମେ ଏସଡି ଘରେ ପହଂଚିଗଲୁ l ଏହା ଥିଲା ମୋ ପ୍ରଥମ ଅନୁଭୂତି l ପରବର୍ତୀ ଭାଗରେ ପରର କଥା ସବୁ ଲେଖି ଜଣାଇବି l

ଏଠାରେ, ଦିତୀୟ ଭାଗ ଦେଖନ୍ତୁ…

Visited 28 times, 1 visit(s) today

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *