ସପ୍ତମ ଶ୍ରେଣୀ ପୂଜାର ଚଡି ଖୋଲିକି ବିଆ ଦେଖିଲି – ଦ୍ଵିତୀୟ ଭାଗ

odia sex story

ହାଏ ସଙ୍ଗମାନେ, ମୁଁ ବହୁତ ଦୁଃଖିତ । କାରଣ କାର୍ଯ ବ୍ୟସ୍ତତା ଭିତରେ ମୋର ପରବର୍ତ୍ତୀ ଭାଗ ଲେଖିବା ଟିକେ ଡେରି ହେଇଗଲା । ମୋର ନାମ ତ ଆପଣ ଜାଣିଥିବେ, ତଥାପି କହି ରଖୁଛି ମୋ ନାଁ ବିଜୟ । ମୋର ପ୍ରଥମ କାହାଣୀକୁ ଏତେ ମାତ୍ରାରେ ଭଲ ପାଇବା ଦେଇଥିବାରୁ ମୋତେ ବହୁତ ଖୁସି ଲାଗିଲା । ସେଥିପାଇଁ ଆପଣ ସମସ୍ତଙ୍କୁ ଧନ୍ୟବାଦ ଜଣାଉଛି । ତେବେ ଚାଲନ୍ତୁ ଆଉ ଡେରି ନ କରି ପରବର୍ତ୍ତୀ ସମୟରେ ମୋ ସହ କଣ ଘଟିଥିଲା ଜାଣିବା ।

ପୂଜାର ପ୍ରଥମ ଭାଗ ପଢନ୍ତୁ

ତାହାଲେ ଆପଣ ମୋ ପୂର୍ବ କାହାଣୀରେ ଜାଣିଥିବେ, କେମିତି ପୂଜା ଦୁଧର ଭୁଣ୍ଡିକୁ ଚିପି ଫୁଲେଈ ଦେଇଥିଲି । ତା ପରଦିନ ଟିଉସନ କ୍ଳାସରେ ଟିକେ ମୁହଁ ପୋତି ବସିଥିଲା । ମୋତେ ଟିକେ ଭଲ ଲାଗୁନଥିଲା । ଭାବିଲି ସେ ମୋ ଉପରେ ଖରାପ ଭାବି ନହିଁ ତ ! ସେଦିନ ଟିଉସନ ଛୁଟି କରି ତାକୁ ଏକୁଟିଆ ରଖିଲି । କାରଣ ତାଙ୍କ ଘରେ ଏକ୍ସଟ୍ରା କ୍ଳାସ କରିବା ପାଇଁ ମୋତେ କହିଥିଲେ । କିନ୍ତୁ ଏକ୍ସଟ୍ରା କ୍ଳାସ ନାଁରେ ମୁଁ ତାର ଗାତ ଖୋଲିବାକୁ ଲାଗିଛି । ସବୁ ପିଲା ଯିବା ପରେ ମୁଁ ତାକୁ ଟେକି ଆଣି ମୋ ଜଙ୍ଘରେ ବସେଇଲି ଆଉ ପଚାରିଲି – ତୋର କଣ ହେଇଛି ପୂଜା? ଆଜି କଣ ପୁରା ଚୁପ ଚାପ ଅଛୁ । ସେ ମୁହଁକୁ ତଳକୁ ପୋତି କହିଲା ମୋର ଛାତି କାଟୁଛି । ମୁଁ କହିଲି ଏ ସବୁ କିଛି ନୁହଁ, ଚାଲେ ଆଜି ତୋର ସବୁ କଷ୍ଟ ଦୂର କରିଦେବି ଆଉ ତୁ ଜଲ୍ଦି କପଡ଼ା ଖୋଲେ ଟିକେ ଘଷିଦେବି । ଦେଖିବୁ ସବୁ ଠିକ ହେଇଯିବ ।

ଦେଖ, ଲିପି ବିଆରେ ମହୁ ଢାଳି ଚାଟିଲି ଆଉ ଗେହିଲି

ଏତିକି କହିଲା ପରେ ସେ ବି ତାର କପଡ଼ା ଖୋଲି ଦେଲା । ମୁଁ ଭାବିଲି ଆଜି ଆଉ ଟିକେ ନୂଆ ଢାଞ୍ଚାରେ ସିଲ୍ ଖୋଲିବି । ମୁଁ ପୂଜାକୁ କହିଲି ମୋ ବେଡ୍ ରୁମ୍ ଚାଲେ ସେଠି ନଡ଼ିଆ ତେଲ ଟିକେ ମାରିଲେ ଆହୁରି ଜଲ୍ଦି ଭଲ ଲାଗିବ । ସେ ଗୋଟେ ନେଳି ରଙ୍ଗର ସେମିଜି ଆଉ କଳା ଚଡି ପିନ୍ଧି ପୁରା କୁଆଁରୀ ବେଧେଈ ଭଳି ଲାଗୁଥିଲା । ତାକୁବେଡ୍ ରୁମ୍ କୁ ନେଇ ମୁଁ ମୋର ସବୁ କପଡ଼ା ଖୋଲିଲି ଆଉ ଖାଲି ଚଡ଼ିରେ ରହିଲି । ତାକୁ ଖଟ ଉପରେ ଶୁଆଇ ଦେଇ ଡ୍ରେସିଂ ଟେବୁଲୁ ପାଖରୁ ଖାଣ୍ଟି ନଡ଼ିଆ ତେଲ ଡବା ନେଇ ଆସିଲି । ତାକୁ କହିଲି ତୋର ଚଡି ଆଉ ସେମିଜି ବି ଖୋଲିଦେ । ସେ ବି ମୋତେ ଡରି ସବୁ ଖୋଲି ପକେଇଲା ।

ଦେଖ, ଲିସାକୁ ତା ଜନ୍ମ ଦିନରେ ଗେହିଲି

ସେ ତାର ଗୋଡ ହାତକୁ ଜାକି ହେଇ ରହିଲା । ମୁଁ କହିଲି ଏମିତି ରଖିଲେ ତୋର Health ଅବସ୍ଥା ମୁଁ କେମିତି ଜାଣିବି? ମୁହଁ ଉପରକୁ କରି ଶୁଅ । ସେ ବି ସୋଇ ରହିଲା । ମୁଁ ତାର ଦୁଧକୁ ନଜର କଲି ଯେ, କାଲି ଅପେକ୍ଷା ଆଜି ଟିକେ ଦୁଧ ଫୁଲି ଟୁବା ହେଇ ଜଣା ପଡୁଛି । ଆଖିକୁ ଆଉ ରୋକି ପାରିଲିନି, ବିଆ ଉପରକୁ ଟିକେ ନଜର ପକେଇଲି । ଓଃ.. କି ବିଆ ହେଇଛି ! ବିଆରେ ଗୋଟେ ବି ବାଳ ଉଠିନି ପୁରା ଫ୍ରେଶ ମାଲ । ବିଆର ଫାଙ୍କ ଟା ମୁଜି ହେଇ ରହିଛି । ମୁଁ ଆଉ କଣ୍ଟ୍ରୋଲ କରି ପାରିଲିନି । ତାର ଦୁଧ ଭୁଣ୍ଡି ଉପରେ ନଡ଼ିଆ ତେଲ ପକେଇ ମାଲିସ୍ କଲି । ହାତରେ ଭୁଣ୍ଡିକୁ ମନ୍ଥିବାକୁ ଲାଗିଲି ହାତରେ ତେଲ ଲାଗି ଖସିବାକୁ ଲାଗିଲା । ଓଃ.. କି ଆନନ୍ଦ, ଆଗରୁ କେବେ ମୋ ହାତ ଖସି ନଥିଲା ।

ଦେଖ, ବୋଉର ପ୍ୟାଣ୍ଟି ଓଦା ହେଇଥିଲା ଦେଖିଲି

ମୋର ବାମ ହାତ ନେଇ ତା ବିଆରେ ମାରି ଘସିଲି । ଟିକେ ଶୁଖିଲା ଲାଗୁଥିଲା । ହାତରେ ଟିକେ ତେଲ ନେଇ ଘସିଲି, ସର ସାର ହେଇ ଖସିଲା ଆଉ ଗୋଟେ ନୂଆ ଅନୁଭୂତି ମୋତେ ଅନୁଭବ ହେଲା । ପାଞ୍ଚ ମିନିଟ୍ ଘଷିବା ପରେ ପୂଜା ବି ଟିକେ ଗରମ ହେଇ ଗାଣ୍ଡି ଓ ପୁରା ଦେହକୁ ତଳ ଉପର କରିବାକୁ ଲାଗିଲା । ବିଆ ଧୀରେ ଧୀରେ ଓଦା ହେବାକୁ ଲାଗିଲା ପୂଜାର । ଏପଟେ ମୋ ବାଣ୍ଡ ବି ମୋ କଥା ଶୁଣୁନଥିଲା । ଠିଆ ହେଇ ଫଁ ଫଁ ହେବାକୁ ଲାଗିଲା । ମୁଁ ଆଉ ସମ୍ଭାଳି ପାରିଲିନି, ଚଡି ଖୋଲି ପୂଜା ଉପରେ ଶୋଇ ପଡ଼ିଲି ଆଉ ତାର ଓଠକୁ ଖାଇଗଲି । ସେ ବି ମୋତେ ଜୋରେ କୁଣ୍ଢେଇ ଧରି ସର୍ ସର୍ ହେଲା ।

ଦେଖ, ଦୁଇବର୍ଷ ପରେ ସାଗରିକା ବିଆ ଦେଖିଲି

ମୁଁ ମୋର ଗୋଟେ ହାତକୁ ପୂଜାର ବିଆରେ ସେମିତି ଘଷୁଥିଲି । ୧୦ ମିନିଟ୍ ପରେ ପୂଜା ବିଆରୁ ପିଚ୍ କିନା ଗରମ ପାଣି ଛାଟିଦେଲା । ମୁଁ ସଙ୍ଗେ ସଙ୍ଗେ ତା ବିଆରେ ପାଟି ପୁରେଇ ସବୁ ପାଣି ପିଇଗଲି । କି ଟେଷ୍ଟ ଲାଗିଲା ତାର ଗରମ ପାଣି । ସେତେବେଳକୁ ମୋ ବାଣ୍ଡରୁ ବି ଟିକେ ପାଣି ବାହାରି ନାଳେଇ ଗଲା । ତା ବିଆରେ ପୁଣି ଆଙ୍ଗୁଠି ପୁରେଇ ଡ଼ିକ ଥର ପାଣି ବାହାର କଲି ଆଉ ପିଇଗଲି । ପୂଜା ଖାଲି ଓଃ.. ଆଃ.. ଇସ୍ .. ହେଇ ଗାଣ୍ଡିକୁ ତଳ ଉପର ପକାଉ ଥାଏ । ଏବେ ମୋ ପାଳି, ମୋ ବାଣ୍ଡ ବି ଫଁ ଫଁ ହେଉଥିଲା । ସିଧା ପୂଜାର ପାଟିରେ ବାଣ୍ଡ ପୁରେଇ ଦେଇ ତାର ମୁଣ୍ଡକୁ ଧରି ଆଗ ପଛ କଲି । ସେ ବି ଯୌବନର ନିଆଁରେ ଜଳି ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ଚୋଷିବାକୁ ଲାଗିଲା । ପୁରା ପାଗେଳିଙ୍କ ଭଳି ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ଖାଇଗଲା ଆଉ ସଁ ସଁ ହେଇ ନିଶ୍ବାସ ନେଉଥିଲା ।

ଦେଖ, Telugu Hindi Dubbed Movie Download

ଏମିତି ଖାଇବା ଭିତରେ ମୋର ବୀର୍ଯ ବାହାରିବା ସମୟ ହେଲା ଆଉ ସବୁ ବାହାରି ଗଲା । ସେ ବି ଖୁସିରେ ପାଗଳ ହେଇ ସବୁ ବୀର୍ଯ ପିଇଗଲା । ମୁଁ ଏବେ ତା ବିଆରେ ଗେହିବାକୁ ତୟାର ହେଲି । ତାର ଗୋଡ ଟେକି ବାଣ୍ଡକୁ ସେଟ୍ କରିବାକୁ ଲାଗିଲି । ହେଲେ ବିଆ ଛୋଟ ଥିବାରୁ ପଶିଲାନି । ସେମିତି ଉପରେ ଉପରେ ଘଷି ପୁଣି ପାଣି ବାହାର କଲି । ତାର ବି ଆହୁରି ଦୁଇ ଥର ପାଣି ଝରି ମୋ ସେଜ ଓଦା ହେଇଗଲାଣି । ସମୟ ଦେଖୁ ଦେଖୁ ଦେଢ ଘଣ୍ଟା ପାସ୍ ହେଇଗଲାଣି । ହେ ଭଗବାନ ଯଦି ତାଙ୍କ ଘର ଲୋକ ଆସିବେ ତାହାଲେ କଣ ହେବ । ସେଇଠୁ ମୁଁ ତାକୁ କହିଲି ଜଲ୍ଦି ଡ୍ରେସ୍ ପିନ୍ଧି ଘରକୁ ଯା … ମୁଁ ବି ମୋର କପଡ଼ା ସବୁ ପିନ୍ଧି ପକେଇଲି । ତାକୁ ଗୋଟେ ମଂଚ ଚକିଲଟ ଦେଇ ଖାଇବାକୁ କହିଲି । ସେ ଟିକେ ହସିଲା ଆଉ ତାପରେ ସେ ଘରକୁ ଚାଲିଗଲା ।

ଦେଖ, ସନ୍ଧ୍ୟାବେଳେ ମାଇଁଙ୍କର କଣା ମେଲେଇଲି

ସାଙ୍ଗମାନେ ଥିଲା ଏ ମୋର ପରବର୍ତ୍ତୀ ଘଟଣା ବିଷୟରେ ଆପଣଙ୍କୁ କହିଲି । ଆଜି ତ ବାଣ୍ଡ ପଶିଲାନି । ମୁଁ କେମିତି ତାର ବିଆ ଫଟେଇ ରକ୍ତ ବାହାର କରିଥିଲି ଆଉ ସେ ଖୁବ୍ କାନ୍ଦି ଥିଲା । ତାକୁ ଆଉ ଗୋଟେ ଭାଗରେ ଜଣାଇବି । ପୂର୍ବ ଭାଗ ଭଳି ଏ ଭାଗକୁ ବି ବହୁତ ଭଲ ପାଇବା ଦିଅନ୍ତୁ । ପୁଣି ଭେଟିବା ଆଉ ଗୋଟେ ଭାଗରେ ।

Visited 17 times, 1 visit(s) today

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *