ଶ୍ରାବଣୀ ଭାଉଜଙ୍କୁ କଲି – Bhauja Sex Story

odia sex story

ମୋ ନାଁ ବିକାଶ, ବୟସ ଏବେ ୨୪ ହେବ। ଏ କାହାଣୀ ୫ ବର୍ଷ ତଳର କଥା। ମୁଁ ମୋ ଇଞ୍ଜିନିୟରିଂ କରିବା ପାଇଁ ଭୁବନେଶ୍ବର ରେ ରହୁଥିଲି। ମୋ ତଳ ଘରେ ଶ୍ରାବଣୀ ଭାଉଜ, ବୁଟୁ ଭାଇ ଆଉ ତାଙ୍କର ଗୋଟେ ତିନି ବର୍ଷର ଝିଅ ଭଡ଼ାରେ ରହୁଥିଲେ। ଗୋଟେ ଦୁଇ ମାସ ରହିବା ପରେ ତାଙ୍କ ପରିବାର ସହ ମୋର ବହୁତ ଭଲ ସମ୍ପର୍କ ଗଢ଼ି ଉଠିଲା। ତାଙ୍କ ଝିଅକୁ ମୁଁ ଧରି ବାହାରେ ବୁଲାବୁଲି କରେ। ମୋ ପାଖରେ ଟିଭି ନଥିଲା ମୁଁ ତାଙ୍କ ଘରେ ଯାଇ ଟିଭି ଦେଖେ ଆଉ ଭାଉଜଙ୍କ ସହ ହସ ମଜା କରେ।

ଏମିତି କିଛି ଦିନ ବିତିଗଲା। ବୁଟୁ ଭାଇ ଗାଡ଼ି ଚଳାନ୍ତି, ସେଦିନ ରାତିରେ ସମ୍ବଲପୁର ଗାଡ଼ି ନେଇ ଯାଇଥିଲେ। ମୁଁ ଆଉ ଭାଉଜ ବସି ଟିଭି ଦେଖୁଥିଲୁ। ସେ ତାଙ୍କ ୩ ବର୍ଷର ଝିଅକୁ କୋଳରେ ଧରିଥାନ୍ତି ଆଉ ସେ ସୋଇ ପଡ଼ିଥିଲା। ବୁଟୁ ଭାଇ ତାଙ୍କୁ ଫୋନ୍ କରି କହିଲେ ଆଜି ରାତି ଘରକୁ ଆସିବେନି, ଖାଇ ଶୋଇପଡ଼। ତାପରେ ଭାଉଜ ଯାଇ ତାଙ୍କ କୁନି ଝିଅକୁ ଶୁଆଇ ଦେଇ ଆସିଲେ। ମୁଁ ସେମିତି ଟିଭି ଦେଖୁଥାଏ ଆଉ ସେ ମୋ ପାଖରେ ଆସି ବସିଲେ।

Bhauja Sex Story in Odia

ରାତି ମାତ୍ର ୧୧ ବାଜିଥାଏ, ମୁଁ ଯାଇ ଶୋଉଛି ବୋଲି ଭାଉଜଙ୍କୁ କହିଲି। ସେ ମୋତେ କହିଲେ ଆଜି ଭାଇ ଆସିବେନି ଆମ ଘରେ ଶୋଇପଡ଼ ମୋତେ ଟିକେ ଏକା ରହିଲେ ଡର ଲାଗେ। ମୁଁ ଠିକ୍ ଅଛି କହିଲି। ଆମେ ଦୁହେଁ ସଫା ଉପରେ ବସିଥିଲୁ ଆଉ ସେ ମୋତେ କହିଲେ – ବିକାଶ ତୁମକୁ ଗୋଟେ କଥା ପଚାରିବି କିଛି ଖରାପ ଭାବିବନି। ମୁଁ କହିଲି କଣ ପଚାର। ଭାଉଜ- କାହା ସହ କେବେ ସେକ୍ସ କରିଛ। ଏକଥା ଶୁଣି ମୁଁ ପୁରା ସ୍ତଗ୍ଧ ରହିଗଲି ଆଉ କହିଲି ନାଇଁ, ଏ ସବୁ ଭାବିବା ପାଇଁ ସମୟ ନାହିଁ। ବର୍ତ୍ତମାନ ପଢ଼ା ପଢ଼ିରେ ମନ ଦେଉଛି। ସେ କହିଲେ ତୁମ ଭାଇ ଆଉ ଏ ସବୁ ବିଷୟରେ ଧ୍ୟାନ ଦେଉ ନାହାନ୍ତି ମୋତେ ଭଲ ଲାଗୁନି। ଝିଅ ଜନ୍ମ ହେବା ପରଠାରୁ ମୋତେ ଆଉ ସନ୍ତୁଷ୍ଟ କରୁ ନାହାନ୍ତି। ମୁଁ ଟିକେ ଲାଜେଇ କହିଲି ସେ ତୁମ ଫାମିଲି ମେଟର୍ ମୁଁ କଣ କରିବି।

ଦେଖ, ସୋନୁକୁ ସାଙ୍ଗ ରୁମକୁ ନେଇ ପ୍ରଥମ ସେକ୍ସ କଲି – ଭିଡି ହେଉଥିଲା

ଭାଉଜ ମୋର ଆହୁରି ପାଖକୁ ଆସି କହିଲେ, ପ୍ଲିଜ୍ ବିକାଶ ଆଜି ତମେ ଟିକେ ମୋ ସହ ସେକ୍ସ କର। ଆଜିଠୁ ମୁଁ ତମ ମାଇକିନା ବୋଲି ଭାବିବ ଆଉ ଭାଉଜ ନାହିଁ ମୋତେ ଶ୍ରାବଣୀ ବୋଲି ଡାକ। ଏ କଥା ଶୁଣି ମୋ ବାଣ୍ଡ ଉଠିବା ଆରମ୍ଭ କଲା। ଭାଉଜଙ୍କୁ କେମିତି ଗେହିବି ଭାବୁଥାଏ ହେଲେ ଭାଉଜ ତାଙ୍କ ଆଡ଼ୁ ଈଶାରା କରୁଥାନ୍ତି। ମୋ ମୁହଁକୁ ଧରି ତାଙ୍କ ଓଠକୁ ଓଠରେ ମିଶେଇଲେ। କିସ୍ କରୁ କରୁ ମୋ ବାଣ୍ଡ ଠିଆ ହୋଇ ଗଲାଣି। ସେ ମୋ ପ୍ୟାଣ୍ଟ୍ ଉପରେ ହାତ ରଖି ବାଣ୍ଡକୁ ଦଳିବା ଆରମ୍ଭ କଲେ, ଆହୁରି ଜୋରେ ଟିଙ୍ଗେଇବାକୁ ଲାଗିଲା। ସେଦିନ କଫି କଲର ଶାଢ଼ୀ ଆଉ ବ୍ଲାକ୍ କଲର ବ୍ଲାଉଜ୍ ରେ ଭାଉଜ ପୁରା ନଙ୍ଘା ଲାଗୁଥିଲେ। ମୁଁ ଆହୁରି ଆକର୍ଷିତ ହୋଇ ତାଙ୍କୁ ଜୋରେ କୁଣ୍ଢେଇ ଧରି କିସ୍ କଲି। ସେ ମୋତେ ବି ଜାବୁଡ଼ି ଧରିଥାନ୍ତି।

ମୁଁ ଆଉ ରହି ପାରିଲିନି, ମୋ ନିଶ୍ଵାସ ଜୋରରେ ଦୌଡ଼ିବାକୁ ଲାଗିଲା। କାନ୍ଧରୁ ଶାଢ଼ୀ ଖସେଇ ବେକ ଆଉ ଦୁଧର ଦୁଇ ସନ୍ଦାରେ କିସ୍ କରୁଥାଏ। ଭାଉଜଙ୍କୁ ସୋଫା ଉପରେ ଶୁଆଇ ଦେଇ ଦୁଇ ହାତକୁ ଟେକି ଦେଲି ଆଉ ଦେଖିଲି କାଖ ଝାଳ ହେଇ ବ୍ଲାଉଜ୍ ଟିକେ ଓଦା ଅଛି। ଶାଢ଼ୀକୁ ଭାଉଜ ଖୋଲି ଦେଲେ ସେମିତି ବ୍ଲାଉଜ୍ ଉପରେ ହାତରେ ଚିପିଲି ଆଉ ପାଟିରେ ଦୁଧ ଉପରେ ମୁହଁ ମାରି ବ୍ଲାଉଜ୍ ଓଦା କରିଦେଲି। ଭାଉଜ ସଂ ସଂ ହେଉଥାନ୍ତି। ତଳକୁ ହାତ ନେଇ ଛାୟାର ଡୋରି ଖୋଲିଦେଇ ଅଣ୍ଟା ଆଉ ନାହୀ ରେ କିସ୍ କହିଲି। ନାଲି ପ୍ୟାଣ୍ଟି ଆଉ ନାଲି ବ୍ରା ରେ ଭାଉଜ ଆହୁରି ହଟ୍ ଲାଗୁଥିଲେ। ମୋ ଦେହ ପୁରା ଗରମ ହେଇ ଝାଳ ବାହାରିଲାଣି। ଦୁଧ ଉପରୁ ବ୍ରା କୁ ଖୋଲି ପାଟିରେ ପୁରାଇ ଖୁବ୍ ଚୋଷୁଥାଏ। ଗୋଟେ ହାତରେ ପ୍ୟାଣ୍ଟି ଉପରେ ହାତ ରଖି ବିଆକୁ ଘଷୁଥାଏ। ସେଦିନ ଭାଉଜଙ୍କ କାଖ ବି ଚାଟି ପକେଇଛି ଭଲ ଅତର ମାରିଲେ ବୋଧେ, ଜବରଦସ୍ତ ମହକୁ ଥାଏ। କିଛି ସମୟ ବିଆକୁ ଘଷିବା ପରେ ପ୍ୟାଣ୍ଟି ପୁରା ଓଦା ହେଇଗଲା।

Bhauja Sex Story in Odia

ଭାଉଜ ବସିପଡ଼ି ମୋ ପ୍ୟାଣ୍ଟ ଆଉ ଚଡ଼ି ଖୋଲି, wow କି ବାଣ୍ଡ ତମର ହେଇଛି କହି ତାକୁ ମୁହଁରେ ପୁରେଇଲେ ଆଉ ଖାଇବାକୁ ଲାଗିଲେ। ମୋତେ ବହୁତ ସଲ ସଲ ହେଇ ମଜା ଲାଗୁଥାଏ। ମୁଁ ତାଙ୍କ ମୁଣ୍ଡ ଧରି ଆଗ ପଛ କଲି। ଭାଉଜଙ୍କ ଚେପରେ ମୋ ବାଣ୍ଡ ପୁରା ଓଦା ହେଇଗଲା। ସେ ମୋ ଜଙ୍ଘ ଆଉ ପେଟକୁ ଚାଟି ପକାଇଲେ ମୋତେ ମଜା ଲାଗୁଥିଲା।ମୁଁ ତାଙ୍କ ମୁଣ୍ଡକୁ ଧରି ଆହୁରି ମୋ ଦେହ ଉପରକୁ ଲଗାଉ ଥିଲି। ଶେଷରେ ମୁଁ ଭାଉଜଙ୍କୁ କହିଲି ଆଉ ନ ଗେହୀ ରହି ହବନି। ସେ ତାଙ୍କର ଚଡ଼ି ଖୋଲିଦେଲେ। ପ୍ରଥମ ଥର ସେଦିନ ବିଆ ଦେଖିଲି, ଭାଉଜ ବିଆ ଓ କାଖ ବାଳକୁ ସଫା କରି ଦେଇଥିଲେ। ମୁଁ ଆଉ ରହି ପାରିଲିନି ବିଆରେ ମୁହଁ ମାରି ଚାଟିଲି। ଦୁଇ ଗୋରା ଜଙ୍ଘ ରେ କିସ୍ କଲି। ଭାଉଜ ଖାଲି ଓଃ… ଆଃ… କରି ମୋ ମୁଣ୍ଡ ଧରି ତାଙ୍କ ବିଆ ଆଡ଼କୁ ଦବାଉ ଥାଆନ୍ତି। ଏମିତି କିଛି ସମୟ ହେବା ପରେ ସେ ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ଧରି ତାଙ୍କ ବିଆରେ ପୁରେଇଲେ। ମୋତେ ଲାଗୁଥାଏ ସତେ ଯେମିତି ସବୁ ସୁଖ ସେ ବିଆରେ ଅଛି। ୨ ମିନିଟ୍ ଗେହିଁଲା ପରେ ମୁଁ ସୋଫା ଉପରେ ବସିଲି, ଭାଉଜ ମୋ ଉପରେ ବସି ଗେହିବାକୁ ଲାଗିଲେ। ମୁଁ ଭାଉଜଙ୍କୁ କୁଣ୍ଢେଇ ଧରି ଦୁଧକୁ ଖାଉଥାଏ, ସେ ତଳ ଉପର ହେଇ ଗେହିଲେ ଆଉ ଘର ସାରା ପଚ୍ ପଚ୍ ଶବ୍ଦ ହେଉଥାଏ।

ଭାଉଜ ଓଃ ଆହ୍ ଉଃ ହେଇ ଚିଲେଇ ଚିଲେଇ ଗେହୁଥାନ୍ତି। ଏ ଭଳି ଶବ୍ଦ ଶୁଣି ମୁଁ ଆହୁରି ପାଗଳ ହେଉଥିଲି ଆଉ ହାଲକା କରି ଦୁଧର ମୁଣ୍ଡିକୁ ଚୋବେଇ ଦେଲି। ଭାଉଜ ଉଠିପଡ଼ି କହିଲେ ଡଗି ପୋଷିସନ୍ ରେ ଗେହିବାକୁ। ସୋଫା ଉପରେ ହାତ ରଖି ଭାଉଜ ନଇଁ ରହିଲେ ଆଉ ମୁଁ ବାଣ୍ଡ ପୁରେଇ ଗେହିବାକୁ ଲାଗିଲି। ଦୁଇ ହାତରେ ଦୁଧକୁ ଧରି ଚିପୁଥାଏ। କିଛି ସମୟ ପରେ ମୋର ବୀର୍ଯ ବାହାରିଗଲା ଆଉ ସେମିତି ଭାଉଜଙ୍କୁ କୁଣ୍ଢେଇ ଧରି ସୋଫା ଉପରେ ପଡ଼ି ରହିଲୁ। ତାଙ୍କ ପିଠି ରୁ ମୁଣ୍ଡ ବାଳ ଏଡ଼ାଇ କିସ୍ କରୁଥାଏ। ଭାଉଜ ଟିକେ ଟିକେ ଦେହକୁ ହଲାଉ ଥାଆନ୍ତି। ଅଧ ଘଣ୍ଟା ଶୋଇବା ପରେ ଭାଉଜ ଆଉ ମୁଁ ଯାଇ ଗାଧେଇ ହେଲୁ। ତାପରେ ତାଙ୍କ ବେଡ୍ କୁ ଯାଇ ଦୁଇଜଣ ଯାକ କୁଣ୍ଢା କୁଣ୍ଢି ହୋଇ ନିଦରେ ଶୋଇପଡ଼ିଲୁ। ସକାଳେ ମୋ ରୁମ୍ କୁ ଗଲି।

ମୋର ଇଞ୍ଜିନିୟରିଂ ସରିବା ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ସମୟ ଦେଖି ଭାଉଜ ମୋତେ ଡାକି Sex କରୁଥିଲେ। ଭାଉଜଙ୍କ ବିଆ ଟିକେ ଢିଲା ଥିଲା ତଥାପି ମଜା ଲାଗୁଥିଲା।

Visited 22 times, 1 visit(s) today

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *