ରୁମ ଓନର – ମିନାର ମାଲିକାଣୀ ରଶ୍ମୀକୁ ଗେହିଲି,

odia sex story

Hi ବନ୍ଧୁ ବାନ୍ଧବୀ ମାନେ, ମୁ ଏହା ପୂର୍ବରୁ ରାସ୍ତାରେ ଭେଟ ହେଇଥିବା ଚାକରାଣୀ ମିନା କୁ ଲିଫ୍ଟ ଦେଇ ତାକୁ ତା ଘରେ ରାତି ସାରା ଏମିତି ଗେହିଥିଲି ଯେ ସକାଳୁ ଠିକ ରେ ଚାଲି ପାରୁନଥାଏ । ମୁ ତା ଘରୁ ଆସିଲା ବେଳେ ମୋତେ ତା ଫୋନ ନଂ ଦେଇଥିଲା । ତେଣୁ ଠିକ ସକାଳ ନ ଟା ବେଳକୁ ମୋତେ ଫୋନ କରି କହିଲା ଆଜି କଣ କଲେଜ ଯିବନି କି? ମୁ କହିଲି ହଁ ଯିବି କାଇଁ କଣ ହେଲାକି? ମିନା କହିଲା ମୋତେ ନେଇ ଟିକେ ଆମ ବାବୁ ଘରେ ଛାଡ଼ିଦେବ କାଲି ରାତି ମୋତେ ଏମିତି କରିଛ ଯେ ମୁ ଚାଲି ପାରୁନି । ମୁ କହିଲି ତୁମେ ତୁମ ଗାଁ ଛକ ରେ ଥାଅ ମୁ ଯାଉଛି ।

ମୁ ଠିକ time ରେ ଆସି ତାକୁ bike ରେ ବସେଇ ଆଣିଲି ଗୋଟେ ମେଡ଼ିସିନ ଦୋକାନ ରୁ ଦରଜ କମ ହେବା ପାଇଁ ମେଡ଼ିସିନ କିଣି ତାକୁ ଦେଲି । ଆଉ ତାକୁ ଆଣି ତା ମାଲିକ ଘର ସାମ୍ନା ରେ ଛାଡି ଦେଇ ମୁ କଲେଜ ଗଲି । କଲେଜ ରୁ ଫେରିଲା ବେଳେ ମିନା କୁ ଫୋନ କଲି ପଚାରିଲି ମୋ ସାଙ୍ଗେ ଯିବ ନା ପରେ ଯିବ । ମିନା କହିଲା ହଁ ମୁ ତୁମ ସହିତ ଯିବି ମୋତେ ଯେଉଁଠି ଛାଡି ଥିଲ ସେଇଠି କୁ ଆ । ମୁ ତାକୁ ନେବା ପାଇଁ ଗଲି ଦେଖିଲି ସେହି ଘର ସାମ୍ନା ରେ ଜଣେ ତିରିଶ ବତିଶ ବର୍ଷ ର ଗୋରା ସୁନ୍ଦର ଗୋଟେ ପତଳା ଶାଢ଼ୀ ସାଙ୍ଗକୁ matching blouse ଆଉ ଶାଢ଼ୀ ଟି blouse ଉପରୁ ଖସି ଯାଇ ଦୁଧ ର ଉପର ଭାଗ ପୁରା ଦେଖା ଯାଉଛି ।

ମୁ ସେଇ ଆଡକୁ ନଜର କରିବ ଭିତରେ କେତେବେଳେ ମିନା ଆସି ମୋ ଗାଡି ରେ ବସି ସାରିଲାଣି । ତାପରେ ଆମେ ଆସିଲୁ ମୁ ମିନା କୁ ତା ଦରଜ ବିଷୟ ରେ ପଚାରିଲି । ସେ କହିଲା ହଁ ଟିକେ କମିଛି ମେଡ଼ିସିନ ଖାଇଛି । ମୁ ଗାଡି ଚଳାଇବା ବେଳେ ମୋ ହାତ କୁ ନେଇ ତା ଦୁଧ କୁ ଚିପି ଦେଉଥାଏ ମିନା କହିଲା କାଲି ରାତିସାରା ଏତେ କଲ ଯେ ମୋ ଅବସ୍ଥା ଖରାପ ହେଇସାରିଲାଣି ଆହୁରି ମନ ହେଉଛି। ମୁ କହିଲି କାଲି ରାତି ରେ ତୁମ ର ଖୋଲା ଦେହ ଯାହା ଲାଗୁଥିଲା ମନ ଛାଡ଼ୁନି । ସଦାବେଳେ ତୁମ ବିଆରେ ମୋ ବାଣ୍ଡ କୁ ପୁରେଇ ଆମେ ଦୁହେଁ ଲଙ୍ଗଳା ହେଇ ଖାଲି ଶୁଅନ୍ତେ । ମିନା କହିଲା ଆଜି ଆମ ମାଲିକାଣୀ ସାମ୍ନା ରେ ଧାରା ପଡ଼ିଗଲି । ମୁ କହିଲି କେମିତି? ମିନା କହିଲା କାଲି ତୁମ ଗିହା ରେ ମୋ ବିଆ ଆଉ ଗାଣ୍ଡୀ ତଳ ତା ପୁରା ବିନ୍ଧୁ ଥିଲା । ମୁ ବାବୁ ଘରେ ଟିକେ ଛୋଟେଇ ଛୋଟେଇ ଚାଲିବାରୁ ମଲିକାଣି କହିଲେ ଏମିତି କାହିଁକି ଚାଲୁଛୁ ମୁ କହିଲି କାଲି ବର୍ଷା ରେ ଗଲା ବେଳେ ଗୋଟେ ଖାଲ ରେ ଗୋଡ଼ ପଡିଗଲା । ତେଣୁ ଟିକେ ଗୋଡ଼ ଟା ଦରଜ ହେଇଛି ।

ଦେଖ, ସାଙ୍ଗର ଭାଉଜକୁ ଗେହିଁ ଦୁଧରେ ଖେଳିଲି

ତାପରେ ମୋ କାମ କଲି ହେଲେ ମାଲିକାଣୀ ର ସନ୍ଦେହ ହେଲା ତେଣୁ ମୋତେ ବେଳା ରେ ଖାଇସାରି ମୋତେ ପଚାରିଲା ସତ କହ କଣ ହେଇଛି? ମୁ ସବୁ କହିଦେଲି, ମୁ କହିଲି । ମାଲିକାଣୀ କଣ କହିଲା. ମିନା କହିଲା ମୋ ମାଲିକାଣୀ ଗୋଟେ ପୁରା ଗଲେଇ ବୋଲି ଜାଣି ନଥିଲି ମୁ କହିଲି କାହିଁକି କଣ ହେଲା କି? ମିନା କହିଲା ମୋ କଥା ଶୁଣି ମାଲିକାଣୀ ହସି ହସି କହିଲା ହଁ ଲୋ ମିନା ତୁ ଯୋଉ ରୂପ ଧରିଛୁ କୋଉ ଟୋକା ନ ଗେହିଁ କେମିତି ଛାଡିବ । କିନ୍ତୁ ଆମେ ବାହା ହେଇ ଘରେ ଘଇତା ଥାଇକି ବି ଗେହିଁ ହେଇ ପାରୁନୁ । ମିନା କହିଲା ମୋ ମାଲିକାଣୀ କହିଲା ସେ ଟୋକା ର ଏମିତି କେଡେ ବଡ ବାଣ୍ଡ କି? ମୁ କହିଲି ପାଖା ପାଖି ସାତ ଆଠ ଇଞ୍ଚ ଖଣ୍ଡେ ଲମ୍ବା ଆଉ ମୋଟା ବି ସେମିତି । ମାଲିକାଣୀ କହିଲା କେମିତି କଣ କଲା ଟିକେ କହିଲୁ ।

ମୁ କାଲି ରାତିରେ ଯେମିତି ତୁମ ସହିତ ଗେହିଁ ହେଲି କହିଲି ଯେ ମାଲିକାଣୀ ଶୁଣିଲା ବେଳକୁ ତାର ଗୋଟେ ହାତ କୁ ନେଇ ବିଆରେ ଗେଂଜି ଚାଲିଲା ଆଉ ଗୋଟେ ଦୁଧ କୁ ଚିପି ଚାଲିଲା । କିଛି ସମୟ ପରେ ତାର ପାଣି ବାହାରି ଗଲା କି କଣ ବାଥରୁମ କୁ ଦୌଡ଼ି କି ପଳାଇଲା ଆଉ ଧୁଆ ଧୋଇ ହେଇକି ଆସିଲା । ମୁ କହିଲି ତୋ ମାଲିକାଣୀ ର ସ୍ୱାମୀ ନାହିଁ କି? ମିନା କହିଲା ଅଛି ଯେ ସେ ସଦାବେଳେ ବାହାରେ ରହୁଛି ମାସକୁ ଦିନେ ଦୁଇ ଦିନ ଆସି କି କେବେ ଗିହେ ନହେଲେ ମଦ ପିଇ ସୋଇପଡ଼େ ଆଉ ଇଏ ଶୁଖିଲା ବିଆରେ ଆଙ୍ଗୁଠି ମାରି ପାଣି ବାହାର କରି ରୁହେ । ମୁ କହିଲି ତୁମେ କେମିତି ଏସବୁ ଜାଣିଲ? ମିନା କହିଲା ଆଜି ପରା ସେ କହିଲେ । ମିନା କହିଲା ଗୋଟେ ଖୁସି ଖବର ମୁ କହିଲି କଣ? ମିନା କହିଲା ଜାଣିଲା ପରେ ମୋତେ ଭୁଲିଯିବନି ତ? ମୁ କହିଲି ଏମିତି କି ଖବର ଯେ?

ଦେଖ, 9th Class Girl Sex Kahani

ମିନା କହିଲା ମୋ ମାଲିକାଣୀ ତୁମ ସହିତ ଗେହିଁ ହେବାକୁ ଚାହୁଁଛି । ମୁ କହିଲି ହେଲେ କୋଉଠି ମିନା କହିଲା ତାଙ୍କ ଘରେ । ମୁ ପଚାରିଲି ତାଙ୍କ ଘରେ କଣ କେହି ନାହାନ୍ତି କି ମିନା କହିଲା ତାଙ୍କର ଗୋଟେ ପୁଅ ଯେ ସେ ତା ମାମୁ ଘରେ ରହୁଛି । ଘରେ ସେ ଆଉ ତାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀ, ସେ ବି ବାହାରେ ରହି busines କରୁଛନ୍ତି । ମୁ ମନେ ମନେ ଖୁସି ହେଇଗଲି ଯାହା ହେଉ ଦୁଇଟା ବିଆ ମିଳିବ ଗେହିଁବାକୁ । ମୁ କହିଲି କେବେ ହେବ ମିନା କହିଲା କାଲି ରାତି । ମୁ କହିଲି ରାତି କେମିତି ହେବ? ମୁ ପୁଣି ଘରକୁ ଫେରିବି । ମିନା କହିଲା ସେଦିନ ମିଛ କହି ରାତିରେ ଆମ ଘରେ ରହିଲ ସେମିତି କଣ ଗୋଟେ କହି ରହିଯିବ ଯେ ତାକୁ ରାତିସାରା ଗେହିଁକି ମୋ ଭଳିଆ କରିଦେବ ଯେ ରାଣ୍ଡି ଆଉ ପନ୍ଦର ଦିନ ଯାଏଁ ବାଣ୍ଡ ଖୋଜିବନୀ ।

ମୁ ହଉ କହିଲି ଏହା ଭିତରେ ତାଙ୍କ ଗାଁ ପାଖେଇ ଆସିଲା । ମୁ କହିଲି ଆଜି କଣ ଘରକୁ ଡ଼ାକିବନି ମିନା କହିଲା ନା ଆଜି କିଛି ହେଇପାରିବନି କାଲି ପାଇଁ ବଳ ସଞ୍ଚି କି ରଖିଥାଅ । ମୁ ମିନା କୁ ତାଙ୍କ ଗାଁ ଛକ ପୂର୍ବରୁ ଓଲ୍ହେଇ ଦେଇ ଗୋଟେ ଭଲ kiss ଟେ ଦେଇ ଘରକୁ ଗଲି । ଘରେ ଖାଇ ସାରି ଶୋଇଲା ବେଳ କୁ ଖାଲି ସେଇ କଥା ଭାବିଲି କେମିତି ସେଇ ମାଇକିନା କୁ ଯାଇ କି ଗେହିବି ଆଉ ଆସିଲା ବେଳେ ତାର ଦୁଧ ମନେ ପଡିବାରୁ ବାଣ୍ଡ କୁ ହଲେଇ କି ସୋଇ ଗଲି । ସକାଳୁ ଉଠି ଭଲ dress ପିନ୍ଧି ଚିକଣ ହେଇ କି ମିନା କୁ ଫୋନ କଲି । ମିନା କୁ bike ରେ ବସେଇ ଆଣିଲି । ମିନା ମୋତେ ରାସ୍ତା ରେ ପଚାରିଲା ready ତ ମୁ ହଁ କହିଲି ।

ଦେଖ, Hot Bhauja Sex Kahani

ମୁ ମିନା କୁ ଛାଡି ମୋ କାମରେ ଗଲି । ସନ୍ଧ୍ୟା ବେଳକୁ ତା ମାଲିକ ଘର କୁ ଯାଇ ବାହାରୁ ହର୍ଣ ମାରିଲି ଯେ ମିନା ନ ଆସି ତା ମାଲିକାଣୀ ବାହାରକୁ ବାହାରି ମୋତେ କହିଲେ ଭିତରକୁ ଆସ ମିନା ଡାକୁଛି । ମୁ ମୋ bike କୁ ତାଙ୍କ ଘର ଭିତରେ ରଖି ଦେଲି ମିନା ଆସି main gate ତାଲା ପକେଇଲା । ମୋତେ ଭିତରକୁ ଡାକି ନେଇ ଗୋଟେ chair ଟେ ଦେଲେ ମୁ ବସିଲି ତା ମାଲିକାଣୀ ମନେ ତାଙ୍କ ନା ହେଉଛି ରଶ୍ମି ଚା ଆଣିବାକୁ ଗଲେ ପ୍ରଥମେ ଶାଢ଼ୀ ପିନ୍ଧିଥିଲେ । ଚା ଆଣିଲା ବେଳକୁ ଗୋଟେ ଢିଲା nite ଆଉ ଛାତି ଉପର ପୁରା ଦେଖାଯାଉଛି ଯେତେବେଳେ ମୋତେ ନଇଁ କି ଚା ଦେଲେ ମୁ ତାଙ୍କ ର ଦୁଧ ଯୋଡିକ ପୁରା ଭୁଣ୍ଡି ସହ ଦେଖା ଯାଉଥିଲା । ମୁ ସେଇ ଆଡକୁ ଚାହିଁ ରହିଲି ତାପରେ ମିନା ଟିକେ କାଶୀ ଦେବାରୁ ମୁ ସେଇଠୁ ନଜର ହଟେଇ ଚା ଧରିଲି ।

ରଶ୍ମି ମାମ ଙ୍କ ଘରକୁ ମୁ ବୁଲି ବୁଲି ଦେଖୁଥାଏ ଘର ବି ସୁନ୍ଦର ଭାବେ ସଜେଇ ରଖିଛନ୍ତି । ରାତି ନ ତା ବେଳକୁ ଆମେ ସବୁ ଏକାଠି ଖାଇ ବସିଲୁ । ଖାଇ ସାରିଲା ପରେ ମିନା ବାସନ ରଖିବାକୁ ଗଲା ରଶ୍ମି ମାମ ମୋ ହାତ ଧରି ତାଙ୍କ ବେଡ଼ରୁମ କୁ ନେଇକି ଗଲେ ବେଡ଼ ରେ ବସେଇ ଦେଇ ଟିକେ ଗପ ସପ କଲୁ । ଏହା ଭିତରେ ମିନା ଆସି ଆମ ପାଖରେ ବସିଲା ମିନା ମୋତେ ଚାହିଁ ଖାଲି ହସୁଥାଏ । ରଶ୍ମି ମାମ କହିଲେ ମିନା ତୁ ଏଇଠି ଶୋଇବୁ କି ମିନା କହିଲା ନାହିଁ ମା, ମୁ ଆର ଘରେ ଶୋଉଛି କହି ବାହାରିଗଲା । ରଶ୍ମି ବେଡ଼ରୁମ ର କବାଟ ଝରକା ବନ୍ଦ କରି ଦେଇ ବାଥରୁମ କୁ ଗଲେ ଆସିଲା ବେଳକୁ ଦେଖିଲି ଆଉ ଗୋଟେ silk ଆଉ ଜାଲି ର ଗୋଟେ nite ପିନ୍ଧିଛନ୍ତି ସେଥିରେ ତାଙ୍କ ବ୍ରା ଆଉ panty ପୁରା ଦେଖା ଯାଉଛି ।

ଦେଖ, OYO ରୁମ ନେଇକି ପେଡିଲି

ମୋ ପାଖରେ ବସି ମୋ କାନ୍ଧ ଉପରେ ହାତ ରଖି କହିଲେ ତୁମେ ମିନା କୁ ଯେମିତି ସୁଖ ଦେଇଛ ମୋତେ ବି ଆଜି ସେମିତି ସୁଖ ଦିଅ । ମୁ ରଶ୍ମି କୁ ମୋ ପାଖକୁ ଭିଡି ଆଣି ତା ମୁଣ୍ଡରେ ଗୋଟେ kiss ଦେଲି ତାପରେ ତା ଓଠ ରେ kiss ଦେଲି ରଶ୍ମି ର ମୁହଁ ସାରା କିସ ଦେଲାବେଳେ ଗୋଟେ ହାତ ନେଇ ତା ଦୁଧ ଉପରେ ଥୋଇ ଦଳିଲି ରଶ୍ମି ପୁରା ବିକଳ ରେ ମୋତେ ଭିଡି ଧରି ମୋ ମୁହଁ ସାରା ଚୁମା ଦେଇ ଚାଲିଲା । ମୁ ରଶ୍ମି ର nite ତାକୁ ଖୋଲି ଦେଲି ସେ ଖାଲି ବ୍ରା ଆଉ panty ରେ ରହିଲା ତାପରେ ତାକୁ ବେଡ଼ ରେ ଶୁଆଇ ଦେଇ ତା କଡରେ ମୁ ସୋଇ ଗଲି । ତାର ବ୍ରା ଉପରେ ଦୁଧ କୁ ଚିପବା ସହିତ ଆଉ ଗୋଟେ ହାତରେ ତା panty ଉପରେ ବିଆ କୁ ଦଳିଲି ରଶ୍ମି ଖାଲି ଛଟପଟ ହେଇ କି ସଂ ସଂ ନିଶ୍ୱାସ ଛାଡି ଭିଡ଼ିମୋଦି ହେଲା ।

ମୁ ରଶ୍ମି ର ପିଠି ପଟେ ହାତ ପୁରେଇ ବ୍ରା ର ହୂକ ଖୋଲି ଦେଲି ଦୁଧ ଦୁଇଟା ସ୍ପ୍ରିଙ୍ଗ ଭଳି ପଦାକୁ ବାହାରି ଆସିଲା । ତା ଦୁଧ ଦୁଇଟି ପୁରା ଗୋଲ ଗୋଲ ସାମାନ୍ୟ ଟିକେ ଓହଳିଛି ହେଲେ ବି ଭାରି ଲୋଭନୀୟ ହେଇଥାଏ । ମୁ ବିଳମ୍ବ ନକରି ଚିପିଲି ଆଉ ପାଟିରେ ପୁରେଇ ଚୁଚୁମି ଚାଲିଲି । ରଶ୍ମି ଏତେ ଗରମ ହେଇଗଲା ଯେ ତା ଦୁଧ କୁ ମୋ ପାଟିରେ ମାଡି ଦେଇ ଖାଲି ଓହଃ ଆଃ ହେଇ ବିକଳ ରେ ମୋ ପିଠି କୁ ରାମ୍ପୁଡ଼ି ପକେଇଲା ରଶ୍ମି ଉଠି ପଡି ମୋ ପ୍ୟାଂଟ shirt ଖୋଲି ପୁରା ଲଙ୍ଗଳା କରି ଦେଲା । ଯେତେବେଳେ ମୋ ବାଣ୍ଡ ଉପରେ ତାର ନଜର ପଡିଲା ତା ଆଖି ରେ ଗୋଟେ ଚମକ ଖେଳିଗଲା ଆଉ କହିଲା ମିନା ସତ କହୁଥିଲା ଏମିତି ବାଣ୍ଡ କୁ ମୁ କେବେଠୁ ଖୋଜୁଥିଲି କହି ଯେମିତି ରଶ୍ମି ତା ହାତରେ ଧରିଛି ମୋ ବାଣ୍ଡ ପୁରା ଶାବଳ ପାରି ଟାଣ ହେଇ କି ରହିଲା ।

ଦେଖ, ଶଳା ଭାଉଜ ଶାନ୍ତି ହେଇଗଲେ ବାଣ୍ଡର ସାଇଜ ଦେଖିକି

ମୁ ରଶ୍ମି କୁ ଶୁଏଇ ଦେଇ ତା ଉପରେ ଚଢି ଗଲି ପୁଣି ଥରେ ତା ମୁହଁ ଦୁଧ କୁ ଚୁମି କି ଗରମ କଲି ଆଉ ତା panty କୁ କାଢ଼ିଦେଲି ଦେଖିଲି ବିଆ ପୁରା ଚିକଣ କରି କି ରଖିଛି, ଗୋଟେ ବି ବାଳ ନାହିଁ । ମୁ ପଚାରିଲାରୁ ରଶ୍ମି କହିଲା ତୁମ କୁ ବିନା ବାଳ ଭଲଲାଗେ ତ ସେଥିପାଇଁ ଆଜି ସଫା କରିଛି । ମୁ ଏଥର ତା ବିଆ କୁ ମେଲେଇ ଦେଇ ଜିଭ କୁ ପୁରା ଭିତର କୁ ପୁରେଇ ଦେଇ ଘାଣ୍ଟି ପକେଇଲି । ରଶ୍ମି ର ଦେହ ଥରି ଉଠିଲା ଆଉ ତା ବିଆରୁ ସର ସର ହେଇକି ପାଣି ବାହାରିଲା । ମୁ ତାକୁ ଚାଟିକି ସଫା କରିଦେଲି ରଶ୍ମି କହିଲା କଣ ବିଆ ଖାଉଛ ମ ପ୍ରକୃତ ଗିହାଁ ପୂର୍ବରୁ ଏମିତି କଲେ ଯାଇକି ମାଇକିନା ମାନେ ପୁରା ଶାନ୍ତି ହେବେ । ଆମ ଘଇତା ମାନେ ତ ଖାଲି ବାଣ୍ଡ କୁ ବିଆ ରେ ପୁରେଇ କି ନାଦିବେ ଆଉ ମାଲ ବାହାରିଗଲେ ହାଲିଆ ହେଇ ଶୋଇଯିବେ ମାଇକିନା ସିଆଡେ ଗାଣ୍ଡୀ ମରେଇହେଉ ।

ମୁ ଏଥର ରଶ୍ମି ର ଦୁଇ ଜଙ୍ଘ କୁ ମେଲେଇ ଦେଇ ବାଣ୍ଡ କୁ ତା ବିଆରେ ପୁରେଇଲି ବିଆ ତା ଅଳ୍ପ ମେଲା ଥିଲା । କିନ୍ତୁ ପୁରା ସେଟ ହେଇକି ଭିତର କୁ ପଶିଗଲା ରଶ୍ମି କୁ ଟିକେ କାଟିଲା କିନ୍ତୁ ତାପରେ ଶାନ୍ତି ହେଇଗଲା । ମୁ ଏଥର ଧକା ମାରି ଗେହିଁ ଚାଲିଲି ରଶ୍ମି ଖାଲି ଓହଃ ଆଃ କହି ମୋତେ ଭିଡି ଧରି ମୋ ମୁହଁ ସାରା ଚୁମି ଚାଲିଲା ମୁ ବି ତା ଦୁଧ କୁ ଚିପି ଚିପି ଗେହୁଥାଏ । ରଶ୍ମି ର ବାହାରିବାକୁ ହେଲା ତେଣୁ ମୋ ଅଣ୍ଟା ରେ ତା ଗୋଡ ଦିଟା କୁ ଚାପି ଧରି ତା ଗାଣ୍ଡୀ କୁ ଉପର କୁ ଠେଲି ଠେଲି ଗେହିଁ ହେଉଥାଏ । ମୁ ବାଣ୍ଡ କୁ ଟିକେ ବାହାର କରି ଗୋଟେ ଧକା ଦେଲି ଯେ ବାଣ୍ଡ ତା ବିଆ ର କୋଉଠି ବାଜିଲା ଯେ ରଶ୍ମି ପୁରା ଚିଲେଇ ଉଠିଲା । ମୁ ତା ପାଟିରେ ହାତ ଦେଇଦେଲି ଆଉ ସ୍ପୀଡ଼ ରେ ଗେହିଲି ରଶ୍ମି ବିଆରୁ ପାଣି ବାହାରି ବିଆ ମୁହଁ ପୁରା ଫେଣ ହେଇଗଲା ।

ଦେଖ, ହୈଂ ହୈଂ କରିକି ଅଫିସ ଷ୍ଟାଫକୁ ଗେହିଲି

ରଶ୍ମି କୁ ମଜ଼ା ଆସିଗଲା ସେ ମୋତେ ଛାଡ଼ିଦେଇ ହାଲିଆ ହେଇ ପଡି ରହିଲା । ମୁ କିନ୍ତୁ ଗେହୁଁ ଥାଏ ମୋର ବାହାରିବାକୁ ହେଲା ମୁ ଆଉ ଦଶ ପନ୍ଦର ଧକା ଦେଇ ପଚାରିଲି କୋଉଠି ଛାଡ଼ିବି ରଶ୍ମି କହିଲା ଭିତରେ ଛାଡ଼ ବିଆ ଭିତର ଟା ଶୁଖିଲା ଥିଲା ଗଲୁ ହେଉଥିଲା ଟିକେ ଶାନ୍ତି ହେଇଯାଉ । ମୁ ସବୁତକ ମାଲ ଭିତରେ ଛାଡି ରଶ୍ମି କୁ କୁଣ୍ଢେଇ ବେଡ଼ ରେ ସୋଇଗଲୁ । ମୁ ପଚାରିଲି କେମିତି ଲାଗିଲା? ରଶ୍ମି କହିଲା ପଚାରୁଛ କଣ ମୋ ସ୍ୱାମୀ ବି ଏମିତି ଗିହଣା କେବେ ଦେଇନି ମୋ ମନ ଦେହ ବିଆ ସବୁ ଶାନ୍ତି କରିଦେଲ । ମୁ କହିଲି ଏତିକି ନା ଆଉ ଦରକାର । ରଶ୍ମି କହିଲା ମନ ତ ହେଉଛି କିନ୍ତୁ ଟିକେ ରେଷ୍ଟ ନେବା ଯଦି ଚାହୁଁଛ ତେବେ ମିନା ପାଖକୁ ଯାଅ । ସେ କେତେବେକୁ ଝରକାରେ ସବୁ ଦେଖୁଛି ।

ମୁ ସେମିତି ଲଙ୍ଗଳା ହେଇ କି ମିନା ପାଖକୁ ଗଲି ଦେଖିଲି ମିନା ପୁରା ଲଙ୍ଗଳା ହେଇ କି ଟା ଦୁଧ ଆଉ ବିଆ କୁ ଦଳୁଛି । ମୁ ଟା ପାଖରେ ସୋଇ ପଡି ତା ବିଆ ରେ ମୁହଁ ଲଗେଇ ଦେଇ ଚାଟିଲି ସେ ମୋତେ ଦେଖି ମୋତେ ତା ଉପରକୁ ଭିଡ଼ିନେଲା । ମୋ ବାଣ୍ଡ କୁ ମିନା ବିଆରେ ପୁରେଇ ଗେହିଁଲି । ପୂର୍ବଦିନ ର ଦରଜ କମି ନଥିଲା ତଥାପି ମୋତେ ଭିଡି ଧରି ଗାଣ୍ଡିକୁ ଉଠେଇ ଉଠେଇ ଗେହିଁ ହେଲା । ମିନା ପାଖରୁ କାମ ସାରି ଆସି ରଶ୍ମି ପାଖକୁ ଆସିଲି ଦେଖିଲି ରଶ୍ମି ତା ଡ୍ରେଶସିଂ table ର ମିରର ରେ ତା ବିଆ କୁ ଦେଖୁଛି ଆଉ ଖୁସିରେ ତା ଦୁଧ କୁ ନିଜେ ଚିପି ଚାଲିଛି । ମୁ ରଶ୍ମି ର ପଛ ପାଖରୁହାତ ପୁରେଇ ଦୁଧ କୁ ଦଳିଲି ଆଉ ଗୋଟେ ହାତରେ ତା ଗାଣ୍ଡୀ ତଳେ ପୁରେଇ ବିଆ ରେ ଆଙ୍ଗୁଠି ଗେଂଜି ଦେଲି ରଶ୍ମି ଚିହିଁ କି ଉଠି ପୁଣି ଗରମ ହେଇଗଲା ଆଉ ମୋ ବାଣ୍ଡ କୁ ଧରି ହଲେଇଲା ।

ଦେଖ, ମାକୁ ଗେହିବାର ପ୍ଲାନ କଲି – ବିଆ ମୋତେ ପାଗଳ କରିଦେଲା

ମୋ ବାଣ୍ଡ ପୁଣି ଗେହିଁବାକୁ ready ହେଇଗଲା । ମୁ ରଶ୍ମି କୁ ଖଟ ଉପରେ ନୁଆଇଁ ଦେଇ ପଛ ପାଖରୁ ମୋ ବାଣ୍ଡ କୁ ତା ବିଆ ରେ ଗଳେଇ ଦେଲି । ବିଆ ପୂର୍ବରୁ ବୀର୍ଯ୍ୟ ରେ ଲାଳୁଆ ହେଇକି ଥିଲା ତେଣୁ ପଚ କିନା ବିଆ ରେ ପଶିଗଲା । କିନ୍ତୁ ଏହି pose ରେ ଆଗରୁ ଗିହା ଖାଈନଥିଲା ତେଣୁ ରଶ୍ମି କୁ କାଟିଲା ଆଉ ଜୋରରେ ଚିଲଉଥାଏ ଆଉ ଗାଣ୍ଡୀ କୁ ମୋ ଆଡକୁ ଠେଲି ଗିହାଁ ଖାଉଥାଏ । ରଶ୍ମି ର ଗାଣ୍ଡୀ ଆଉ ମୋ ଜଂଗ ବାଜି ଘରଟା ସାରା ଖାଲି ଫଟ ଫଟ ଶବ୍ଦ ହେଉଥାଏ । ମୁ ତା ଅଣ୍ଟା କୁ ଭିଡି ଧରି ସ୍ପୀଡ଼ ରେ ଗେହିଁ ଚାଲିଲି ମୁ ଆଉ ଦଶ ପନ୍ଦର ଧକା ମାରି ସବୁତକ ମାଲ ତା ବିଆରେ ଛାଡ଼ିଦେଇ ବେଡ଼ ରେ ଶୋଇଗଲି ।

ରାତି ସାରା ଆମେ ଦୁହେଁ ରେଷ୍ଟ ନେଇକି ବିଭିନ pose ରେ ରଶ୍ମି କୁ ଗେହିଲି । ରାତି ପହିଲା ବେଳକୁ ମୁ ଉଠି ଦେଖିଲି ଯେ ରଶ୍ମି ସେମିତି ଲଙ୍ଗଳା ହେଇ ସୋଇଛି ଆଉ ବିଆ ରୁ ବୀର୍ଯ୍ୟ ବାହାରି ଟିକେ ସୁଖୀ ଯାଇଛି । ମୁ ଏହା ଦେଖି ମୋ ବାଣ୍ଡ ପୁଣି ଥରେ ଠିଆ ହେଇଗଲା । ମୁ ପୁଣି ଯାଇକି ତା ଦୁଧ କୁ ଦଳିଲି ଦୁଧ ଭୁଣ୍ଡି କୁ ରଗଡି ଦେଲି ରଶ୍ମି ପୁଣି ଗରମ ହେଇକି ମୋ ବାଣ୍ଡ କୁ ଭିଡି ଧରି ବିଆ ମୁହଁ ରେ ରଖି ନିଜେ ମୋ ଆଡକୁ ଠେଲି ହେଇ ଗେହିଁ ହେଲା ହେଲେ । ରାତି ସାରା ଏତେ ଗେହିଲ ପରେ ଆଉ ବୀର୍ଯ୍ୟ କୋଉଠି ବାହାରୁଛି ତଥାପି ଆମେ ଦୁହେଁ ଏକା ବେଳେ ଝଡିଗଲୁ ।

ସକାଳ ହେଲା ପରେ ମୁ ଗାଧୁଆ padhua ସାରିଲି ହେଲେ କଲେଜ ଯିବାକୁ ମନ ହେଲା ନାହିଁ । ରଶ୍ମି ମଧ୍ୟ ମିନା ଭଳି ଠିକରେ ଚାଲି ପାରୁ ନଥାଏ । ମୁ ବଜ଼ାର କୁ ଯାଇ ମେଡ଼ିସିନ ଆଣି ଦେଲି ।ମେଡ଼ିସିନ ଖାଇ ରଶ୍ମି ସନ୍ଧ୍ୟା ବେଳକୁ ଠିକ ହେଇଗଲା । ମିନା ଆଉ ମୁ ଘରକୁ ବାହାରିଲା ବେଳେ ରଶ୍ମି ମୋତେ କୁଣ୍ଢେଇ କି ଧରି ଭଲ ଭାବରେ ଚୁମି ଚାଲିଲା ଆଉ ମିନା ନ ଜାଣିଲା ଭଳି ମୋ ପକେଟ ରେ ଦୁଇ ହଜାର ଟଙ୍କା ପୁରେଇ ଦେଇ କହିଲା ଏଇଟା ତୁମର ପରୀକ୍ଷା ର ମାର୍କ ବୋଲି ଭାବିବ ଆଉ ମୋ ନଂ ରଖିଲେ କହିଲେ ଯେତେବେଳେ ଡାକିବି ମୋ କଥା ବୁଝିବାକୁ ଆସିବ । ମୁ ତାଙ୍କୁ ଆଉ ଥରେ କୁଣ୍ଢେଇକି କିସ ଦେଇ ଆସିଲି । କାହାଣୀ କେମିତି ଲାଗିଲା ଜଣେଇବେ ।

ଏଠାରେ, ଆପଣଙ୍କ କାହାଣୀ ଓଡ଼ିଆରେ ଲେଖନ୍ତୁ

Visited 167 times, 12 visit(s) today

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *