ଯୌନ ବ୍ୟାକୁଳତା ଝିଅର କାହାଣୀ – ମୋନାଲିସା, Odia Virgin Girl Sex

odia sex story

ନମସ୍କାର ମୁଁ ରାଜୁ, ଆଜି ମୋର ଲେଖିବାକୁ ଯାଉଛି ନୂଆ ଏକ ଯୌନ ଗଳ୍ପ । ଏଇ ଗଳ୍ପଟି ଗୋଟେ ଯୌନ ପିପାସୀ ଝିଅର ଯିଏ କି ସେକ୍ସ କରିବା ପାଇଁ ଭାରି ବକୁଳ ହେଉଥିଲା । ଆଉ ସେ ତାଙ୍କ ଘରେ ରହୁଥିବା ତା ମାମୁଁ ପୁଅ ଭାଇ ସହିତ ପ୍ରତିଦିନ ସେକ୍ସ କରୁଥାଏ । ଘର ଲୋକ ମଧ୍ୟ ତାକୁ ଅବିଶ୍ୱାସ କରୁନ ଥିଲେ । ନାଆ ଟି ତାର ଥିଲା ମୋନାଲିସା ଦେଖିବାକୁ ସୁନ୍ଦର । ପାଖାପାଖି ୩୪ ସାଇଜ ଦୁଧ ୨୮ ଅଂଟା ୩୬ ଗାଣ୍ଡି ପୁରା ସେକ୍ସ ବମ ଭଳିଆ ଦିସୁଥାଏ । କଲେଜରେ ଶେଷ ବର୍ଷର ଛାତ୍ରୀ ।

ତା ପଛରେ ଅନେକ ଟୋକା କିନ୍ତୁ, ସେ ଭାରି ସାଧୁ ଦେଖାଇ ହୁଏ । ସେଠି ଆଉ ଘରେ ହୋଇଯାଏ ତା ମାମୁଁ ପୁଅ ଭାଇର ମାଇକି । ସବୁ ରାତି ନିଜ ମାମୁଁ ପୁଅ ଭାଇର ବାଣ୍ଡକୁ ଶାନ୍ତ କରି ଶୋଉ ଥାଏ । ଚାଲନ୍ତୁ ଷ୍ଟୋରୀଟି ଷ୍ଟୋରୀର ନାୟିକା ମୋନାଲିଶା ମୁଂହ ରୁ ଶୁଣି ନେବା । ନମସ୍କାର ମୁଁ ମୋନା ମୋ ବୟସ ୨୨ ଥିଲା । ଗତ ବର୍ଷର ଖରା ଦିନର ଘଟଣା ମୋ ମାମୁଁ ପୁଅ ମୋତେ ସବୁ ରାତି ଗେଂହୁ ଥାଏ ଆଉ ମୋ ବିଆର ପାଣିକୁ ପିଏ ମୋ ବିଆ କୁ ଶାନ୍ତ କରୁଥାଏ । ଏମିତି ଛୁଟିର ସମୟ ଆସିବାରୁ ସେ ତାଙ୍କ ଘରକୁ ଚାଲି ଯାଇଥାଏ । ମୁଁ ତା ଅନୁପସ୍ଥିତିରେ ଭାରି ଉତେଜନା ଅନୁଭବ କରୁଥାଏ । ବାପା ବୋଉ କୌଣସି ସମ୍ପର୍କୀୟଙ୍କ ବାହାଘରରେ ଯୋଗ ଦେବାକୁ ଗାଁ କୁ କିଛି ଦିନ ପାଇଁ ଯାଇଥାନ୍ତି । ଘରେ କେବଳ ମୁ ଆଉ ମୋ ସାନ ଭାଇ ରହିଥାଉ । ରାତିରେ ମୁଁ ମୋ ମାମୁ ପୁଅ ଭାଇ ସହିତ ସେକ୍ସ ବିଷୟରେ ଗପି ଗପି ବିଆରେ ଆଙ୍ଗୁଳି ମାରି ମାରି ବିଆରୁ ପାଣି କାଢି ସାରି ମୋ ରୁମକୁ ଫେରୁଥାଏ ।

ହଠାତ ମୋ ନଜର ସାନ ଭାଇର ରୁମ ଉପର ପଡିଲା । ମୁଁ ପଶିଯିବାରୁ ଦେଖିଲି ସେ କିଛି ଗୋଟେ ଲୁଚାଇବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରୁଚି । ମୁଁ ତା ହାତକୁ ଧରି ପକେଇଲି ଆଉ ଦେଖିବାରୁ ସେ ତା ମୋବାଇଲରେ odia.shayarimints.in ରେ ସେକ୍ସ ଷ୍ଟୋରୀ ପଢୁଛି ଆଉ ଚାଦର ହଟାଇ ଦେଖିଲି କି ସେ ତା ଭିତରେ ପୁରା ଲଙ୍ଗଳା ସୋଇଛି । ତାକୁ ଦେଖି ଭାବିଲି ମୁଁନ କଣ କରିବି? ତା ବାଣ୍ଡ ଉପେର ମୋ ନଜର ପଡିଲା ଆଉ ମୁଁ ଯେତେ ଚେଷ୍ଟା କରି ବି ମୋ ନଜର ତା ବାଣ୍ଡ ଉପରୁ ହଟାଇ ପାରୁ ନଥିଲି । ସେ ବିଚରା ମୋତେ ଡରି ମୋ ଗୋଡ ଧରି ପକାଇଲା । ମୁଁ ତାକୁ ବୁଝାଇଲି ଦେଖ ଏଇ ସବୁ ଏଇ ସବୁ ଏଇ ବୟସରେ ହୋଇଥାଏ ତୁ ଚିନ୍ତା କର ନା ମୁଁ କାହାକୁ କହିବିନି । କିନ୍ତୁ ଏ ସବୁ କଲା ବେଳେ ଘରର କବାଟ ବନ୍ଦ କରିକି କର । ସେ ସାହସ ପାଇ ଯାଇ କହିଲା ଦିଦି ତମେ ବି ଏ ସବୁ ପଢ କି? ମୁଁ ଲାଜେଇ ଯାଇ ହଁ କହିଲି ସେ ଠୁ ସେ କହିଲା ଚାଲ ଦିଦି ଆମେ ମିଶିକି ଆଜି ପଢ଼ିବା । ତ ମୁଁ ରାଜି ହେଇଗଲି । ମୁଁ ମୋ ରୁମକୁ ଯାଇ ମୋ ବ୍ରା ପେନ୍ତି ଖୋଲି ଦେଇ କେବଳ ନାଇଟୀଟେ ପିନ୍ଧି ଆସିଲି ଆଉ ତାକୁ ଡାକି ନେଇ ବାପା ବୋଉଙ୍କ ବେଡ଼ ରୁମକୁ ଚାଲିଗଲୁ ।

  • ଶ୍ରାବଣୀ ଭାଉଜ ଶାନ୍ତି ହେଲେ
  • ଘୋଡ଼ା ଗେହି ମଧୁରୀ

କାରଣ ମୁଁ ଜାଣି ଥିଲି କି ଆଜି ଯାହା ହେଲେ ବି ମୋତେ ନୂଆ ବାଣ୍ଡର ସ୍ୱାଦ ଚାଖିବାକୁ ମିଳିବ । ତେଣୁ ମୋ ଘରର ସବୁ କବାଟକୁ ବନ୍ଦ କରି ବେଡ଼ ରୁମର ଏସି ଅନ କରି ଦେଲି । ଦୁହେଁ ଗୋଟେ ଚାଦର ଭିତରେ ପଶି ସେକ୍ସ ଷ୍ଟୋରୀ ପଢ଼ିବାକୁ ଲାଗିଲୁ । କିଛି ସମୟ ପରେ ମୋ ସାନ ଭାଇ ମୋତେ କହିଲା, ଅପା ମୁଁ କିଛି କଲେ ତମର କିଛି ପ୍ରୋବ୍ଲେମ ? ମୁଁ ନାଆ କହିଲି ଆଉ କହିଲି ଦରକାର ପଡିଲେ ମୋ ସାହାଜ୍ୟ ବି ମାଗିବୁ । ତ ସେ କହିଲା କି ଅପା ଟିକେ ମୋର ହଲାଇ ଦିଅ । ମୁଁ ତ ସେଇଆ ଚାଁହୁଥିଲି । ମୁଁ ଆଉ କିଛି ନ କହି ତା ମୋଟା ବାଣ୍ଡକୁ ମୋ ହାତରେ ମୁଠି ଧରିଲି ଆଉ ଧୀରେ ଧୀରେ ହଲାଇ ବାକୁ ଲାଗିଲି । ସେ ଷ୍ଟୋରୀ ପଢ଼ିବା ବାଣ୍ଡ କରି ମୋ ଦୁଧକୁ ଚିପିବାରେ ଲାଗିଲା ଆଉ କିଛି ସମୟ ପରେ ସେ ମୋ ନାଇଟୀ ତା କୁ ମୋ ଦେହରୁ ଅଲଗା କରିଦେଲା । ମୋ ଲଙ୍ଗଳା ଦେହ ଦେଖି ସେ ପାଗଳ ହେଇଗଲା । ମୋତେ ପଚାରିଲା ଦିଦି ଆମେ ସେକ୍ସ କରି ପାରିବା? ମୁଁ ହଁ କହିବାରୁ ସେ ପାଗଳ ଭଳିଆ ମୋ ସାରା ଦେହକୁ ଚାଟିବାକୁ ଲାଗିଲା ଆଉ ଶେଷରେ ମୋ ଵାଲା ବିହେନା ବିଆ ପାଖରେ ପହଞ୍ଚିଲା । ଆଉ ସେ ମୋ ବିଆକୁ ଟିକେ ଆଉଁସିଲା ପରେ ସିଧା ଜିଭ ବିଆ କଣ ଭିତରେ ପୁରାଇ ସଲ ସଲ କରିବାକୁ ଲାଗିଲା ।

ମୁଁ ଉତ୍ତେଜନାର ଚରମ ସୀମାରେ ପହଂଚି ଯାଇଥାଏ । ତେଣୁ ଆଉ ସମ୍ଭାଳି ନପାରି ତା ମୁଂହରେ ପାଣି ସବୁ ଛାଡିଦେଲି । ସେ ମଧ୍ୟ ମୋ ବିଆର ସବୁ ପାଣିକୁ ଅମୃତ ଭଳିଆ ପିଇ ଗଲା ଆଉ ପୁଣି ଥରେ ମୋ ବିଆକୁ ଚାଟିବାକୁ ଲାଗିଲା । ମୁଁ ଏଥର ତାକୁ କହିଲି ଦେଖ ଯାହା କରିବାର ଅଛି ଶୀଘ୍ର କରେ ମୁଁ ଆଉ ସମ୍ଭାଳି ପାରୁନି । ସେ ସଂଗେ ସଂଗେ ମୋ ବିଆକୁ ଛାଡି ଆସି ମୋ ମୁଂହରେ ତା ମୋଟା ବାଣ୍ଡକୁ ପୁରାଇଲା । ମୁଁ ମୋ ମୁଂହରେ ପୁରାଇ ତା ବାଣ୍ଡକୁ ଚୁସି ଦେବାରୁ ସିଧା ଯାଇ ମୋ ବିଆରେ ବାଣ୍ଡକୁ ଟିକେ ଘଷି ଧୀରେ ଧୀରେ ମୋ ବିଆରେ ଧକା ଦେଲା । ଆଉ ତା ବାଣ୍ଡ ଧୀରେ ଧୀରେ ମୋ ବିଆ ଭିତରେ ପଶିବାରେ ଲାଗିଲା । ସେ ତା ହାତରେ ମୋ ଦୁଧକୁ ଦଳିବାରେ ଲାଗିଲା ।

କିଛି ସମୟ ଏମିତି ଗେହିଁଲା ପରେ ମୁଁ ତା ଉପରକୁ ଉଠିଗଲି ଆଉ ସେ ତଳେ ସୋଇଲା ତା ବାଣ୍ଡ ଉପରେ ବସି ଗେହିବାକୁ ଲାଗିଲି । କିଛି ସମୟ ପରେ ମୋ ପାଣି ବାହାରିଲା ଆଉ ମୁଁ ଶାନ୍ତ ପଡି ଗଲି । ମୁଁ ଚିଣ୍ଟୁର ବାଣ୍ଡକୁ ମୋ ବିଆରୁ କାଢି ମୋ ପାଟିରେ ପୁରାଇ ଜୋର ଜୋରରେ ଚୁସିବାକୁ ଲାଗିଲି ଆଉ ତା ବୀର୍ଯ ସବୁ କୁ ପିଇଗଲି । ଆମେ ଦୁହେଁ ଲଙ୍ଗଳା ହୋଇ ସୋଇ ରହିଲୁ ସେ ଦିନ ରାତି ପରେ ଆମେ ଦୁହେଁ ଖୋଲାରେ ମିଶୁ କେବେ କେବେ ଆମେ ୩ ଜଣ ମିଶି ଗିଁହା ଗେଁହି ବି ହେବୁ ଯାହା ଶୀଘ୍ର ମୁଁ ଲେଖିବାକୁ ଯାଉଛି ୩ ଜଣଙ୍କ ଗ୍ରୁପ ସେକ୍ସ ବିଷୟରେ ଆଜି ମୋତେ ବିଦାୟ ଦିଅନ୍ତୁ ଆଉ ଷ୍ଟୋରୀ କେମିତି ଲାଗିଲା ତଳେ କମେନ୍ଟ ଦେଇ ଜଣାଇବେ ନମସ୍କାର |

Visited 19 times, 1 visit(s) today

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *