ମୁଁ ସମ୍ଭାଳି ନପାରି ଆଙ୍ଗୁଠି ମାରି ବିଆ ନାଲିଆ କରିଦେଲି : କେବେହେଲେ ଗିହା ଖାଇନି

odia sex story

Hii ସାଙ୍ଗମାନେ ମୁଁ ନେହା ସାହୁ । ବୟସ 20,  ଆମ ସାହିରେ ସମସ୍ତେ କୁହନ୍ତି ମୁଁ ଭାରି ସୁନ୍ଦର ଦିଶେ ବୋଲି, ମୋର କଳା ଲମ୍ବା ଘନ ଅଣ୍ଟା ଯାଏ ପଡୁଥିବା ବାଳକୁ ଦେଖି ସମସ୍ତେ ପ୍ରଶଂସା କରନ୍ତି । ଆଗରୁ ମୋ ଦୁଧ ଆଉ ଗାଣ୍ଡି ଏତେ ଆକର୍ଷଣୀୟ ନଥିଲା ହେଲେ ଏବେ ବୟସ ବଢିବା ସାଙ୍ଗକୁ ଦୁଧ ଆଉ ଗାଣ୍ଡି ଧୀରେ ଧୀରେ ବଡ଼ ହେଇକି ଆକର୍ଷଣୀୟ ଦେଖା ଯାଉଛି ।

ବେଳେବେଳେ ମୁଁ ନିଜକୁ ନିଜେ ଖାଇଯିବି ଏମିତି ଲାଗେ ଯେତେବେଳେ ଦର୍ପଣର  ସାମ୍ନାରେ ନିଜକୁ ଦେଖେ, ମତେ ବହୁତ୍ ଇଚ୍ଛା ହୁଏ କେହି handsome ଟୋକା ସହ sex କରିବା ପାଇଁ ହେଲେ ସେମିତି ଆଜି ଯାଏ ଜଣକୁ ବି ପାଇ ପାରିନି, ଯିଏ କି ମୋ ଗରମ ଶରୀରକୁ ଥଣ୍ଡା କରି ପାରିବ । ଟୋକା ତ ବହୁତ ମୋଟେ କଣେଇ କଣେଇ ଅନେଇକି ଲାଇନ ମାରୁଛନ୍ତି ହେଲେ ଭୟ ଲାଗୁଛି ଗାଁ ପିଲାଙ୍କ ସହ ଏମିତି କରିବାକୁ ।

ରାତିରେ ମୁଁ ଏକୁଟିଆ ଗୋଟିଏ ରୁମ୍ରେ ଶୁଏ । ରାତିରେ ମୋତେ ବହୁତ୍ ମଜା ଲାଗେ ଏକୁଟିଆ ଶୋଇଲେ । ଅନଲାଇନରୁ ସବୁ ଯେତେ tigt short pant, t-shirt, bra, panties, tights jeans order କରିଛି ଆଉ ତାକୁ ପିନ୍ଧୁଛି । ରାତିରେ ମୁଁ ଛୋଟ ଟାଇଟ୍ ପ୍ୟାଣ୍ଟକୁ t-shirt ପିନ୍ଧିକି ଶୁଏ, ଏବେ ଗରମ ଦିନ ଆସୁଥିବାରୁ ଦିନେ ଦିନେ ଖାଲି panties ବି ପିନ୍ଧିକି ଶୋଇ ପଡେ, ବ୍ରା-କୁ ଖୋଲିକି ଶୋଇବାର ମଜା ହିଁ ଅଲଗା ।

ଏପଟେ ହେଲେ ଆଜି ପାଗ ଟିକେ ମେଘୁଆ କରିଛି, ଆଉ ରାତି 10ଟା ହେଇ ଗଲାଣି, ଖାଇକି ଶୋଇବାକୁ ଯିବି ଭାବୁଛି, ବାପା ବୋଉ ବି ଶୋଇବାକୁ ଗଲେଣି । ରୁମର କବାଟ ଦେଇକି ଖଟରେ ଶୋଇକି ମୋବାଇଲ ରେ ଗୋଟିଏ hot romance video ଟେ ଲଗେଇଲି । ସେଇ ଭିଡିଓରେ ଗୋରା ମଜବୁତ୍ ଟୋକାଟେ ଝିଅର ଵିଆକୁ ଏମିତି ଚାଟୁଥିଲା ଯେ, ମୁଁ ସେ ସବୁ ଦେଖିକି ମୋ ବିଆ ହେଲେ କୁଣ୍ଡେଇ, କୁଣ୍ଡେଇ ଲାଗିଲା ।

ମୁଁ ମଝିରେ ମଝିରେ ଆଙ୍ଗୁଠି ଚଡି ଉପରେ ବାଧ୍ୟ ହେଇ ଘଷିବାରୁ ହଲକା ହାଲକା ବିଆରୁ ରସ ବାହାରିକି ଚଡ଼ି ଓଦା ହେଇ ଗଲାଣି, ମୁଁ ଯେଉଁ jeans pant ପିନ୍ଧିଥିଲି ତାକୁ ଖୋଲି ଦେଲି ଆଉ ବିଆକୁ ବାମ ହାତରେ ଧୀରେ ଧୀରେ କରି ଆଉଁସିଲି । ଏପଟେ ବିଜୁଳି ଆଉ ଘଡ଼ ଘଡି ହେଲେ ବାହାରେ ମାରୁଛି । ମୁଁ ପୁରା ଅସମ୍ଭାଳ ହେବାରେ ଲାଗୁଛି, ବିଆ ଯେମିତି ସଲ ସଲ କରୁଛି, ରସ ବି ଲଗାତର ଟିକେ ଟିକେ ବାହାରିକି ଚଡ଼ି ପୁରା ଓଦା ହେଇ ଗଲାଣି ।

ତାପରେ ମୁଁ ଚଡ଼ିକୁ ଜଙ୍ଗଯାଏ ମୋଡ଼ିକି ଖୋଲି ଦେଲି, ମୋ ପାହାଡ଼ ପରି ଦୁଇ ଗାଣ୍ଡିକୁ କଳା ଚଡ଼ି ପୁରା ସେକ୍ସି ଦିଶୁଥାଏ, ଯେତେବେଳେ ମୁଁ ଧଳା ଛୋଟ t-shirt କୁ blue tights jeans ପିନ୍ଧି କି ବାହାରେ ସମସ୍ତେ ଖାଲି ମୋ ସେକ୍ସି figure କୁ ଦେଖି ମନେ ମନେ ମୋ ସହ ଗିହାଗେହି ହେବା କଥା ବୋଧେ ଭାବୁ ଥାଆନ୍ତି । ଏମିତି ଲାଗେ, ଟାଇଟ୍ jeans ରେ ଗାଣ୍ଡି ପୁରା ସେକ୍ସି ଦିଶେ, ମୋ ସାଙ୍ଗ ସୁନୀତା ସବୁ ବେଳେ ମୋ ଗାଣ୍ଡି ଆଉ ଦୁଧର ପ୍ରଶଂସା କରେ ।

ହେଲେ ଏଇ ସବୁ କଥା ପରେ କହିବି ଆଜି ରାତିର କଥା କହିବି କେମିତି ମୋ ଉତ୍ତେଜିତ ଶରୀର, ବର୍ଷାର ଛିଟାରେ ବି ଥଣ୍ଡା ନହେଇକି ଆହୁରି ଗିହା ଖାଇବ ବୋଲି ହୁତୁହୁତୁ ହେଇକି ଜଳିବାରେ ଲାଗିଲା । ମୁଁ ନିଜକୁ ଆଉ ସମ୍ଭାଳି ପାରୁନଥିଲି । ନିଜକୁ ନିଜେ ଗେହିବାକୁ ଇଛା ହେଉଥିଲା, ମୁ ଖଟରେ ମୁଁହକୁ ତଳକୁ କରି ଶୋଇକି ବିଆ ଆଉ ଗାଣ୍ଡିରେ ହାତ ମାରିଲି । ବିଆ ପୁରା ଲାଳୁଆ ହେଇକି ରସରେ ଓଦା ହେଇ ସାରିଥିଲା ।

ଏପଟେ ବର୍ଷା ପାଗ ଥାଇକି ମଧ୍ୟ ଦେହରୁ ଝାଳ ବାହାରି ଧଳା tshirt ବି ଟିକିଏ ଟିକିଏ ଓଦା ହେଇ ଗଲାଣି । Shirt କୁ ଦୁଧ ଉପର ଯାଏ ଟେକି ଦେଲି ଆଉ ଡାହାଣ ହାତରେ ଦୁଧକୁ ଚିପିଲି ଆଉ ବାମ ହାତରେ ବିଆକୁ ରେତିବାରେ ଲାଗିଲି, ମୋ ଶରୀରରୁ ଝାଳ ବାହରି ନିଜ ଶରୀରର ଗନ୍ଧବି ଆହୁରି ଉତ୍ତେଜିତ କରି ପକାଉଥିଲା, ତାପରେ ବିଆ ଭିତରକୁ ମୁଁ ଧୀରେ ଧୀରେ ଆଙ୍ଗୁଳି ପୁରେଇକି ମଜା ନେବାରେ ଲାଗିଲି, ଓଃ କି ସ୍ୱର୍ଗ ସୁଖ ।

ମଝିରେ ମଝିରେ ମୋତେ ହାଲିଆ ବି ଲାଗୁଥାଏ, ଏମିତି ଲାଗୁଥିଲା ଯେମିତି ସଙ୍ଗେ ସଙ୍ଗେ ବୋହିଯିବ, ମୁଁ ଜାଣିକି ଟିକେ ବ୍ରେକ କରି ଦିଏ ତାପରେ ଆଉଥରେ ଆଙ୍ଗୁଠି ମାରିବା ଚାଲୁ କରିଦିଏ । ବିଆରେ ଆଙ୍ଗୁଠି ପସେଇ ପସେଇ ବିଆକୁ ପୁରା ଓଦା କରିକି ଲାଲ ପକେଇ ସାରିଲିଣି ସେତେବେଳକୁ । କେତେ ମଜା ଲାଗୁଥିଲା ନିଜ ଶରୀରକୁ ଉପଭୋଗ କରିବାରେ, ମୁଁ ନିଜ ପ୍ରେମରେ ପଡ଼ି ଯାଇଥିଲି ।

ଯେତେବେଳେ ବିଆରୁ ସବୁ ରସ ବାହାରି ଗଲା, ମୋ ଶରୀର ଶାନ୍ତ ହେଇ ଗଲା, ତାପରେ shirt ଆଉ ଚଡ଼ି ଖୋଲିକି ପୁରା ଲଙ୍ଗଳା ହେଇକି ଶୋଇ ପଡ଼ିଲି । ଆଜି ରବିବାର ହେଇ ଥିବାରୁ ସୁନୀତାକୁ ଘରକୁ ଡାକିଛି ବୁଲି ଆସିବ ବୋଲି, ଭାବୁଛି ଆଜି ସୁନିତା ଆସିଲେ ଆମେ ଗୋଟେ ଘରେ ଶୋଇବୁ ଆଉ ତାକୁ କହିବି ମୋ ବିଆ ଚାଟି ଚାଟି ଖାଇବାକୁ । ମୁଁ ଗୋଟେ ଭଲ କଅଁଳିଆ ଗାଜର ହେଲେ ରଖିଛି ଆଜି ରାତିରେ କାମ ଆସିବ ବୋଲି । ଆଜି ରାତିରେ କଣ ହେଲା ଆଉ ଗୋଟେ ଷ୍ଟୋରିରେ କହିବି, ରହୁଛି Bye… ।

ଦେଖ, କେମିତି ସାଙ୍ଗର ଭଉଣୀକୁ ତାଙ୍କ ଘରେ ଗେହିଲି : କହିଲା ଆଙ୍ଗୁଠି ମାରନି

Visited 19 times, 1 visit(s) today

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *