ମାଇଁଙ୍କ ବିଆକୁ ଆଉଁସିଲି, ସେ ମୋ ହାତ ତାଙ୍କ କଣାରେ ପଶେଇଲେ

odia sex story

ମୋ ନା ସୁଭାଷଙ୍କର ମୋ ଘର ଅନୁଗୋଳରେ ମୋ ମାଇଙ୍କ ନାମ ମୋନାଲିସା (ପ୍ରୀତି) ମୋ ମାଇଁ ଜଣେ ହଉଛନ୍ତି ଦୁଧିଆଳୀ ଗାଈ । ମୋ ମାଇଙ୍କୁ ଯିଏ ଦେଖିବ ନ ହଲେଇ ରହିପରିବାନି ମୋ ମାଈଙ୍କ ଦୁଧ, ଗାଣ୍ଡୀ, ଵୀଆ, ଅଣ୍ଟା, ପେଟ ସବୁକୁ ମୁଁ ଦେଖିଲେ ମୋ ବାଣ୍ଡ ଖାଲି ଫ ଫ ହେଇ ବାହାରି ଆସେ। ମୁଁ ଏବେ ଷ୍ଟୋରୀକୁ ଯାଉଛି ।

ମୁଁ ଖରା ଛୁଟିରେ ମାମୁଁ ଘରକୁ ଯାଇଥାଏ । ମୋ ମାମୁଙ୍କ ଘରେ ମାମୁଁ, ମାଇଁ, ଆଇ ଆଉ ଗୋଟେ ତାଙ୍କର ୩ ବର୍ଷର ପୁଅ ଅଛି । ଦିନେ ରାତିରେ ମୋ ମାମୁଁ କୌଣସି କାମରେ ବାହାରକୁ ଯାଇଥାନ୍ତି । ମାଇଁ, ଆଇ, ଆଉ ମୁଁ ଖାଇ ପି ଶୋଇବାକୁ ଗଲୁ । ସମସ୍ତେ ଯାକ ଗୋଟେ ବେଡ୍ ରେ ଶୋଇଲୁ । ମୋ ମାଇଁ ଶୋଇବା ପୁର୍ବରୁ ଧୋଆ ଧୁଇ ହୋଇ ଲୁଗା ଖୋଲି ନାଇଟ୍ ପିନ୍ଧନ୍ତି । ସେଦିନ ମୁଁ ଆସି ସୋଇଛି ନିଦ ଲାଗିନି ମୁଁ ଅଭିନୟ କରୁଥାଏ । ଦେଖିଲି ମୋ ମାଇଁ ତାଙ୍କ ଲୁଗା ଖୋଲିଲେ ତାଙ୍କ ବ୍ଲାଉଜ ସାୟା ବ୍ରା ଚଡି ସବୁ ଖୋଲିଲେ ଏବଂ ସେ ଏବେ ପୁରା ଲଙ୍ଗଳା ଥିଲେ ଓ ଗୋଟେ ନାଇଟ ଆଣି ପିନ୍ଧିଲେ । ତା ପରେ ଆସି ମୋ ପାଖରେ ଶୋଇଲେ । ମୋତେ ଜମା ନିଦ ହଉ ନ ଥାଏ ।

ରାତି ପାଖା ପାଖି ୧୨.୩୦ ହବ । ମୁଁ ଦେଖିଲି କି ମୋ ମାଇଁ ମୋ ଉପରେ ଗୋଡ଼ ଦୁଇଟାକୁ ଉପରେ ରଖିଛନ୍ତି । ମୁଁ ଧିରେ ଧିରେ ମୋ ହାତକୁ ତାଙ୍କ ଦୁଧ ଉପରେ ରଖିଲି ମାଇଁଙ୍କ ନିଦ ଭାଙ୍ଗିଗଲା ଆଉ ମୋତେ କହିଲେ କଣ କରୁଛ? ମୁଁ କହିଲି କିଛି ନୁହ ମାଇଁ କହିଲେ କୁହ ମୁଁ କିଛି କହିବି ନାହିଁ । ମୁଁ ସେଠୁ ଆସ୍ତେ କି ତାଙ୍କ କାନ ତଳେ କହିଲି କି ତମ ଦୁଧ ଚିପୁଥିଲି । ମାଇଁ ତାପରେ ମୋତେ କିଛି କହିଲେନି ଆଉ ସୋଇ ପଡ଼ିଲେ ମୁଁ ବି ଡରିକି ସୋଇ ପଡ଼ିଲି । ସେଦିନ କିଛି ହେଲାଣି ।

ତା ପରଦିନ ସକାଳେ ଉଠିକି ଗଲି ତ ପରେ ମାଇଁ କହିଲେ କି ତମେ ଭାରି ଦୁଷ୍ଟ ହେଇସାଇଲାନି । ତା ପରେ ମୋ ମନକୁ ଟିକେ ସାଂତ ଲାଗିଲା । ସେଇ ଦିନ ରାତିରେ ବି ମାମୁଁ ଘରକୁ ଆସିଲେନି । ମାଇଁ ମୋ ପାଖରେ ଆସି ଶୋଇଲେ ଆଜି ମାଇଁ ଗୋଟେ ହୋଟ ପ୍ୟାଣ୍ଟ୍ ଆଉ ଗୋଟେ ଗଞ୍ଜି ପିନ୍ଧି କି ଆସିଲେ । ଆଜି କଣ ହୋଇଥିଲା କାହିଁ ମୋ ପାଖରେ ଆସି ଶୋଇଲେ । ମୁଁ ମlଇଙ୍କ ଆଡ଼କୁ ପଛ କରି ଶୋଇଥିଲି । ଆଜି ମାଇଁ ପୁଣି ଥରେ ଗୋଡ଼ ଆଣି ମୋ ଉପରେ ଦେଲେ ଆଜି କିନ୍ତୁ ମାଇଁଙ୍କ ଦୁଧକୁ ଚିପିଳିନି ମାଇଁ ଆସି ମୋ କାନ ତଳେ କହିଲେ ଆଜି କ’ଣ ମାଇଁଙ୍କ ଦୁଧ ଚିପିବନି ।

  • ଚଉଠି ରାତିରେ ବିଆ ପୋଡ଼ିଲା
  • ସାଙ୍ଗ ଭଉଣୀ ପାୟଲ ବିଆରେ ଆଙ୍ଗୁଠି

ମୁଁ ଏତିକି ଶୁଣି ପୁରା କାବା । ମୁଁ ଏହା ଶୁଣି ମୋ ମନକୁ ଟିକେ ହାଲ୍କା ଲାଗିଲା । ସେଠୁ ମାଇଁଙ୍କୁ ମୁଁ ଗୋଟେ ଚାଦର ଘୋଡେଇ ହୋଇଥିଲୁ । ଆଇ ଓ ପୁଅ ଗୋେଟେ ଚାଦର ଘୋଡେଇ ହୋଇଥିଲେ । ମୋ ମାଇଁ ତାଙ୍କ ଗଞ୍ଜୀ ଖୋଲିଦେଲେ ମୁଁ ଯାଇ ତାଙ୍କ ଦୁଧ ଯୋଡ଼ାକୁ ମୁଠେଇ ଧରି ସାଉଁଳିଲି । ଯୋରେ ଜୋରେ ଚିପିଲି ସେ ଖାଲି ଉହ୍ଉହ୍ ଓହ୍ ଓଃ ଓଃ ହେଉଥିଲେ । ମୁଁ ତାଙ୍କ Hot Pant ଖୋଲିଦେଲି ସେ ଏବେ ବ୍ରା ଓ ଚଡିରେ ଥିଲେ । ମୋ ମୋ ପ୍ୟାଣ୍ଟ୍ ଆଉ T-Shirt ଖୋଲିଦେଲି । ମୁଁ ଖାଲି ଚଡିରେ ଥିଲି । ମାଇଙ୍କ ବ୍ରା ଚଡି ଖୋଲି ଦେଲି ମାଇଁ ଏବେ ପୁରା ଲଙ୍ଗଳା ଥିଲେ । ମୁଁ ମାଇଙ୍କ ବିଆକୁ ଆଉଁସିଲି ।

ଦେଖିଲି ମାଇଁ ନିଘୋଡ଼ ନିଦରେ ଶୋଇ ଯାଇଥିଲେ । ମାଇଁକୁ ଏଥର ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ବିଆ ଆଗରେ ରଖି ପୁରାଇଲି । ମାଇଁଙ୍କ ବିଆ ପୁରା ଟାଇଟ୍ ଥିଲା । ମାଇଁଙ୍କୁ ଗେହୀଲି ମାଇଁଙ୍କର ପାଇଁ ବାହାରି ପଡ଼ିଲା । ମାଇଁ ୨ ଥର ଝଡି ସାରିଲେଣି । ମୋର ବାହାରିବ ବୋଲି ମୋ ବାଣ୍ଡ ବାହାର କରି ଛାଡ଼ି ଦେଲି ତାଙ୍କ ପେଟ ଉପରେ ବୋହିଗଲା । ସେଦିନ ସେତିକି କରି ଶୋଇପଡ଼ିଲି । ମୁଁ ଆଉ ଗୋଟିଏ ପାର୍ଟରେ କହିବି କି ମୁଁ ମୋ ମାଇଁ କି କିପରି ତାଙ୍କ ପେଟରେ ଛୁଆ କଲି ।

Visited 57 times, 1 visit(s) today

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *