ମାଆର ଲୁଗା ଟେକିକି ସ୍କୁଲ ସାର୍ ଲମ୍ବା ମୁଷଳ ଗଳେଇଲେ

odia sex story

ମୋ ଭାଇମାନେ ଆଜି ମୁଁ କହୁଛି ମାଆ ବିଷୟରେରେ ମାଆ ଗୋଟିଏ ଏମିତି ନାରୀ ଯିଏ ଆମକୁ ଜନ୍ମ ଦେଇଛି । ଆମକୁ କ୍ଷୀର ଦେଇ ବଡ କରିଛି । ଭାଇ ମାନେ  ତମ ମାନଙ୍କୁ କଣ ଏବେ ମାଆର ଆଉ ମାଆର ନରୋମ ନରୋମ ଦୁଧ ପିଇବାକୁ ଇଚ୍ଛା ହୁଏନି । ମାଆର ଦୁଧ ନିଜ ଦାନ୍ତରେ କାମୁଡିବାକୁ ଇଚ୍ଛା ହୁଏନି? ଭାଇ ମାନେ ସବୁ ବେଳେ ମନେ ରଖୀଥିବ ସବୁ ପୁଅକୁ ତାର ମାଆକୁ ଗେହିଁବାକୁ ଅଧିକାର ଥାଏ । କିନ୍ତୁ ମାଆ ଦେଇ ନ ଥାଏ, ମାଆ ମାନଙ୍କୁ ସବୁ ନିଜ ପୁଅ ମାନଙ୍କର ସୁଖ ଦୁଃଖ ବୁଝି ନିଜ ପୁଅକୁ ଗେହିଁବାକୁ ଦବା କଥା ।

  • ପ୍ଲାନ୍ କରି ବୋଉକୁ ଗେହିଲି ପଢନ୍ତୁ ପାର୍ଟ-୧

ତ ଭାଇ ମାନେ ମୁଁ ଭାବୁଛି ଆମେ ଗୋଟିଏ ଗ୍ରୁପଟେ ଖୋଲିବା ଯିଏ ଯିଏ ତାଙ୍କ ମାଆଙ୍କୁ ଗେହିଁବାକୁ ଚାହୁଁଛ  @Noorsahoo ମୋ telegram account message କରନ୍ତୁ । ମାଆ ବିଷୟରେ sex କଥା ହବା । ମା ର ବୟସ ସେତେବେଳେ ଥିଲା 23 ବର୍ଷ ଭିତରେ । ସାର ମୋ ମାକୁ କହିଲେ ଆଜି ତୁମେ ସନ୍ଧ୍ୟା ୬.୩୦ ରେ ତୁମ ପୁଅକୁ ଧରି ମୋ ପାଖକୁ ଆସିବ । ମା ସାରଙ୍କୁ କାରଣ ପଚାରିବାରୁ ସାର ମୋର ଦୁର୍ବଳ ପାଠ ପଢା ବିଷୟରେ କହିଲେ  । ମୋ ସାରଙ୍କୁ ପଟେଇବାକୁ ଯାଇ କହିଲା ପ୍ଳିଜ ସାର ଆପଣ ମୋ ପୁଅକୁ କୌଣସି ପ୍ରକାରରେ ଦଶମଟା ପାସ କରେଇ ଦିଅନ୍ତୁ ତୁମର ବଡ ଉପକାର ହେବ ।

  • ସାର କହିଲେ – ଆପଣ ଆସନ୍ତୁ ତାପରେ ଦେଖିବା କଣ କରିହେବ । (ମୋ ପାଇଁ ସ୍କୁଲ ସାରଙ୍କୁ ମା ଦେହ ଦାନ କଲା)
  • ମା କହିଲା – ହଁ, ଆପଣ ସବୁ କିଛି ଦେଖି ପାରିବେ, ମୁଁ ପ୍ରସ୍ତୁତ ଅଛି?
  • ସାର କହିଲେ – ମାନେ ଜାଣିପାରିଲିଣି?
  • ମା କହିଲା – ଆପଣ ଯଦି ବୁଝିପାରୁନାହାନ୍ତି… ମୁଁ ତୁମକୁ ସବୁ ଦେଖେଇବା ପାଇଁ ରାଜି ଅଛି
  • ସାର ଏଥର ବୁଝିଗଲେ ଆଉ କହିଲେ – ଠିକ ଅଛି, ଆପଣଙ୍କର ଏକଥା ପାଇଁ ଆପଣଙ୍କୁ ଫାଇଦା ହେବ ।

ସାରଙ୍କ ରହି କଥାରେ ମୋ ମା ଗରମ ହେଇଗଲା, ବୋଧେ ହୁଏ ତାକୁ ଯୌନ କ୍ରୀଡା କରିବାରେ ବହୁତ ଆଗ୍ରହ । ଏହାପରେ ମୋ ମା ସାରଙ୍କ ସହ ଅନେକ ସମୟ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ କଥା ହେଲା ଆଉ କଥା ହେବା ଭିତରେ ମା ସାରଙ୍କ ସହ ସେକ୍ସ ଟକ ଆରମ୍ଭ କରିଦେଲା । ସେ ଦୁଇଜଣ ନିଜ ନିଜକୁ ବହୁତ ଗରମ କଲେ । ମୁଁ ଓ ମା ଠିକ ସନ୍ଧ୍ୟା ୬.୩୦ ରେ ସାରଙ୍କ ପାଖରେ ପହଞ୍ଚିଗଲୁ । ମୁଁ ମା ଚେହେରାରେ ତାର ଦେହର ଗରମକୁ ଦେଖିପାରୁଥିଲି ।

ଯେତେବେଳେ ଆମ ସାରଙ୍କ ପାଖରେ ପହଞ୍ଚିଲୁ ସାର ଆମକୁ ଭିତରକୁ ଡାକିଲେ । ତାପରେ ମା ସାରଙ୍କ ସହ ପାଖା ପାଖି ୪-୫ ମିନିଟ ଆଖିରେ ଆଖିରେ କଥା ହେଲା । ଏହା ଦ୍ଵାରା ବି ସାର ବହୁତ ଗରମ ହେଇଗଲେ । ସେଦିନ ମା ବହୁତ ସେକ୍ସି ଲାଗୁଥିଲା । ସାର ଅନ୍ୟ ପିଲାମାନଙ୍କୁ ପାଠ ପଢଉଥିଲେ ସାର ସେମାନଙ୍କୁ ଛୁଟି କରିଦେଇ ତାକୁ ଯିବା ପାଇଁ କହିଦେଲେ । ଫୁଣି ସାର ମୋତେ ଅନ୍ୟ ରୁମରେ ବସିବା ପାଇଁ କହିଲେ । ମୋ ପାଇଁ ସ୍କୁଲ ସାରଙ୍କୁ ମା ଦେହ ଦାନ କଲା

ମୁଁ ଯାଇ ଅନ୍ୟ ରୁମରେ ବସିଗଲି । କିଛି ସମୟ ପରେ ମୋ ମନ ଅଧୀର ହେଲା କି ସାର ଓ ମା କଣ କରୁଛନ୍ତି ଦେଖିବା ପାଇଁ । ମୁଁ ସେ ରୁମର କବାଟ ପାଖରେ ଯାଇ ଠିଆ ହେଇଗଲି । ମୁଁ କବାଟ କଣାରେ ଦେଖିଲି ସାର ମୋ ମା କୁ ଧିରେ ଧିରେ କିସ କରୁଥିଲେ ।ସାର ଯେଉଁ ଭଡା ଘର ନେଇ ଟ୍ୟୁସନ କରୁଥିଲେ ସେ ଘର ବହୁତ ପୁରୁଣା ତେଣୁ କବଟା ରେ ବହୁତ ଫାଙ୍ଖ ଥିଲା । ମୋ ମା ତାର ବ୍ଳାଉଜ ଖୋଲିଦେଇଥିଲା । ମୋ ମା ଗୋଟେ ଆଇଟ ବମ ପରି ମସ୍ତ ମାଲ ଲାଗୁଥିଲା । ତାପରେ ସାର ମାର ଦୁଧ କୁ ଧରି ନେଲେ ଓ ତାର ନିପଲକୁ ଚୁଚୁମିବାରେ ଲାଗିଲେ ।

  • ଝିଅର ବିଆ ଟେକି ଦେଖିଲି
  • ଭଉଣୀ ଗାଣ୍ଡିକୁ ବାଣ୍ଡରେ ଧକ୍କା ଦେଲି
  • ଚାରିଜଣ ବେଧଙ୍କ ବିଆରେ ବୋତଲ ପୁରେଇଲି

ମୋ ମା ବି ବଡ ମସ୍ତିରେ ସାରଙ୍କୁ ଦୁଧ ପିଆଉଥିଲା । ଏବେ ମୋ ମା ପୁରା ଉଲଗ୍ନ ହେଇଗଲା । ମା ସେମିତି ଉଲଗ୍ନ ହେଇ ବିଛଣା ରେ ସୋଇଗଲା (ସାର ସେଠି ବେଳେ ରାତିରେ ରୁହନ୍ତି ତେଣୁ ସେଠି ଗୋଟେ ଖଟିଆ ରଖିଥିଲେ ) । ତାପରେ ସାର ମା କୁ ଆଉ ଟିକେ ଗରମ କରିବା ପାଇଁ ମାର ପାଦରୁ ମୁଣ୍ଡ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ କିସ କରିବାରେ ଲାଗିଲେ । ମା ଆହୁରି ଗରମ ହେବା କୁ ଲାଗିଲା । ମାର ମୁହଁ ରୁ ଆଃ ଆଃ ଆଃ ଆଃ ଆଃ ଇସ ଇସ ଇସ ଇସ କାମୁକତା ଭରା ଶବ୍ଦ ବାହାରି ଆସୁଥିଲା । ସାର ମାର ନାଭିକୁ ଧୀରେ ଧିରେ ଆଙ୍ଗୁଳି କରିବା ଆରମ୍ଭ କରିଦେଲେ । ମା କାମନାରେ ଉଚ୍ଛନ୍ନ ହେଉଥିଲା ।

ସାର ତାଙ୍କ ହାତକୁ ଆଣି ମାର ଦୁଧ ଉପରେ ରଖି ଦୁଧକୁ ମାଲିସ କଲେ । ମା ଉତ୍ତେଜନା ରେ ଏକଦମ ତାର ଦେହକୁ ବୋଡା ସାପ ପରି ଭିଡି ମୋଡି ହେଇ ଲେଉଟାଣି ଦେଉଥାଏ । ମା କୁ ମଜା ଆସୁଥିଲା । ସାର ମାର ନାଭିରେ ତାଙ୍କ ଜିଭ ପୁରେଇ ଚାଟିଲେ । ଏବେ ମା ଆଉ ସମ୍ଭାଳି ପାରୁ ନଥାଏ । ମା ଡଗି ଷ୍ଟାଇଲରେ ଆସି ସାରଏନକେ ବାଣ୍ଡକୁ କିସ କରିବାରେ ଲାଗିଲା। ସାରଙ୍କ ହାତ ମାର ଗାଣ୍ଡିଉପରେ ବୁଲାଉଥାନ୍ତି । ମୋ ପାଇଁ ସ୍କୁଲ ସାରଙ୍କୁ ମା ଦେହ ଦାନ କଲା

ମା ସିଧା ହେବାରୁ ସାର ପ୍ରେମର ସହ ମା ର ନାଭିକୁ କିସ ଉପରେ କିସ କରିବାରେ ଲାଗିଲେ । ମା ବି ସାରଙ୍କୁ ଗରମ କିସ ଦେଇ ଚାଲିଥାଏ । ଏବେ ମା ସାରଙ୍କର ଏହି ହରକତ ପାଇଁ ପାଗଳ ହେବାରେ ଲାଗିଥାଏ । ମାକୁ ବି ବହୁତ ମଜା ଆସୁଥିଲା । ଏହି କାମନା ବାସନାର ଖେଳ ଭିତରେ ମା ମୋ ପାଇଁ କିଛି କହିବା କୁ ସେ କଥା ଭୁଲିଯାଇଥିଲା । ଫୁଣିଥରେ ସାର ମା କୁ ଡଗି ଷ୍ଟାଇଲରେ ବସେଇ ଦେଇ ପଛ ପଟୁ ତାଙ୍କ ବାଣ୍ଡ କୁ ପଶେଇବା ଚେଷ୍ଟା କଲେ ।

ମା ବହୁତ ଜୋରେ ଉଁ ଉଁ ଉଁ ଉଁ ଆଁ ଆଁ ଆଁ ଆଁ ହେଇ ଚିଲେଇ ଉଠିଲା । କାରଣ ସାରଙ୍କ ବାଣ୍ଡ ବହୁତ ବଡ ଥିଲା । ମୋ ବାପାଙ୍କ ବାଣ୍ଡ ବୋଧେ ଛୋଟ ଥିଲା ଯେଉଁଥିପାଇଁ ମା ର ବିଆ ବେଶୀ ମେଳା ହେଇନଥିଲା । ଏକଥା ବି ହେଇପାରେ ମୋ ମା ବିଆ ବାପାଙ୍କ ବାଣ୍ଡରେ ସନ୍ତୁଷ୍ଟ ହେଇପାରେ ନାହିଁ । ଯେଉଁଥିପାନ ସେ ସାର ଙ୍କ ସହ ଗେହିଁହବା ପାଇଁ ଠିକ ମନେ କଲା । ସାର ଙ୍କ ବଡ ବାଣ୍ଡ ମାର ବିଆକୁ ଫାଡିବା ଆରମ୍ଭ କରିଦେଲା । ମୋ ପାଇଁ ସ୍କୁଲ ସାରଙ୍କୁ ମା ଦେହ ଦାନ କଲା

ମୋ ମା କୁଆଁରୀ ଝିଅଙ୍କ ପରିକା ଚିଲାଉଥାଏ ସତେ ଯେମିତି ତାର ବିଆ ସିଲ ଖୋଳୁଛି ।  ସାର ବର୍ବରତା ସାହ ମା ର ଛୋଟ ବିଆ କୁ ଘୋଡୀ କରି ଗେହିଁ ଚାଲୁଥାନ୍ତି । କିଛି ସମୟ ପରେ ମୋ ମା ବିଆ ସାରଙ୍କ ପୁରା ବାଣ୍ଡ କୁ ଗିଳି ଦେଲା । ବିଆ ରସ ମା ର ପୀଡାକୁ ଶାନ୍ତ କରିଦେଲା । ଏବେ ମା ବି ଭଲସେ ବାଣ୍ଡକୁ ନେବାରେ ଲାଗିଲା । ମୋ ମା ବହୁତ ଚଞ୍ଚଳା, ମାକୁ ଏବେ ଜୋରେ ଜୋରେ ଗିହାଁ ଖାଇବାରେ ଭଲ ଲାଗୁଥାଏ ।

ସାର ମା କୁ ଗେହିଁବାର ୨୦ ମିନିଟ ପରେ ସାର ଙ୍କ ବାଣ୍ଡ ମା ବିଆ ତାଙ୍କ ବୀର୍ଯ୍ୟକୁ ଛାଡି ଦେଲେ । ଏହା ପରେ କିଛି ସମୟ ଦୁଇଜଣ ଯାକ ନିସ୍ତେଜ ହୋଇ ପଡିରହିଲେ ତାପରେ ମା ସାର ଙ୍କ ବାଣ୍ଡ ଚୁଚୁମି ସାର ଙ୍କୁ ଫୁଣି ଥରେ ଗରମ କରିବା ଆରମ୍ଭ କରିଦେଲା । ବୋଧେ ହୁଏ ମା ର ବିଆ ଏବେ ବି ବାଣ୍ଡ ଖୋରାକ ଦରକାର । ଗୋଟିଏ ଘଣ୍ଟା ଭିତରେ ମା ସାରଙ୍କ ବାଣ୍ଡ ଦ୍ଵାରା ତା ବିଆ ତିନି ଥର ପାଣି ଛାଡିଛି । ଦୁହେଁ ଦୂହିଁଙ୍କୁ କୁଣ୍ଡେଇ ସୋଇଗଲେ ।

ଏହା ଭିତରେ ଯୌନ ଲୀଳାର ମଧୁର କାମୁକ ମାଦକ ସଙ୍ଗୀତ ଘର ବାହାରୁ ଶୁଭା ଯାଉଥିଲା । ଏହା ପରେ ମା ଶାଢୀ ଏବଂ ବାକି କପଡା ପିନ୍ଧି ଚାଲି ଆସିଲା ।

Visited 76 times, 1 visit(s) today

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *